BUITENLAND. BEURSBERICHTEN. Staatsleningen. GEMENGD NIEUWS. Previnciale en Stede lijke leeningen. Pretnigleeningen. gebruik te hebben gemaakt. Be halve bovengenoemde mededeeling in het Engelsche scheikundig blad Chtm. and Drugg., waaraan wij dit ontleenen, komt daarin toch de open baarmaking voor van de samenstel ling van het te gebruiken poeder. Het bestaat uit ijzerchloride met eenig aluin, zeker geen bizonder aangenaam toevoegsel in een kop chocolade. (Zw. Ct.) FINANCIEELS MEDEDEELINGEN. Volgen» het Weekblad voor incourante fond sen van Broekman Honder» zijn in de week, eindigende 10 dezer, verhandeld de volgende fondsen Aand. Mpij tot expl. van het Ame rican Hotel tot106 pet. Aand. Amstel Hötel-Maatach. tot. .99 Aand. Amsterd. Hypotheekbank tot140 Aand. Bouwondern. Willemspark tot. ƒ500. Aand. Duinwater-Mpij tot 181 - Pndbr. Ned. Hyp.b. in liq. tot 101% Qbl. Oost-Java Cultuur-Maats, tot 120 Aand. Expl. Mpij van Bouwterrein Overtoom totƒ700 Id. id. id. Opr. Aand. tot ƒ50 Aand. Soerab. Bank en Handelsver. de Rijk Groskamp Co. tot 75 Aand. Deli-Batavïa Mpij te Batavia (1875)3997,-400 - Aand. Mpij Zeehad te Scheveaingen tot 90 Aand. Zuid-Ho'l. Hypotheekb. tot. 180 Aand. Ned.-Amer. Stoomv.-Mpij tot. 64-65 Aand. IJsscl Stoomtram-Mpij tot 77s Aand. Bergbau-Gesellschaft "Holland" Serie B tot65 KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Hoenderloo (cl. Arn hem) de. D. J. C. Heldring, te Velzen; le Pijnakker (toezegging) ds. H. H. Meu- lenbelt, te Houten (cl. Utrecht); bij de doleerende kerk te Nieuwveen de heerR. Heidema, cand. te Stedum (Gr.) Bedankt voor het beroep naar Haar lem door as. E. van Hoogenhuijze, te Dordrecht; naar de chr. geref. ge meente te Schoonebeek door ds. W. Pera te Scheemda e. a. Engeland. De majoor Templar, die voor deu krijgsraad van Chatham was gedaagd, beschuldigd van geheimen betreffende de fabricatie van lucht ballons voor het Eugelsche leger te hebben verklapt, is vrijgesproken. Wel was gebleken, dat een firma te Birmingham volkomen op de hoogte was van de fabricatie, maar Templar kon bewijzen, dat hij nooit met die firma in aanraking was geweest. Het schijnt, dat het ge heim door de autoriteiten zelf niet goed bewaar is den dat vreemde offi cieren de proefnemingen bijwoon den. Duitschland. In haar antwoord op het adres der Berlijnsche vrouwen, betuigt de keizerin haren dank voor de trouwe deelneming, baar betoond wegens bet overlijden van keizer Wilhelm, terwijl zij tevens de hoop uitspreekt, dat baar gemaal spoedig genezen moge zijn. Door het ge meenschappelijk streven is er, zegt de keizerin, reeds veel gedaan voor het vrouwelijke geslacht en tot ver zachting der ellende op zedelijk en stoffelijk gebied, maar het meeste blijft er nog te doen, en daarvoor wenscht de keizerin alle hare krach ten beschikbaar te stellen. Zij hoopt van de vrouwen te Berlijn zoowel als elders in Duitschland, dat zij zullen voortgaan met mede te ar beiden aan de grootsche taak, die den vrouwen is opgelegd om door het verminderen van nooden en el lenden, door de zorg voor de kinde ren en onvolwassenen den grond slag te leggen voor waarlijk men- schelijke deugden. De keizer nam Woensdag voormiddag een voorstel van gene raal Winterfelde in ontvangst, deed na den middag een rijtoer met de keizerin, ontving, toen de rijtoer geëindigd was, eenige aanzienlijke personen uit Baden ten gehoore, die ook met het keizerlijde paar di neerden, en had ten drie ure eene bijeenkomst met den rijkskanselier. Te Leipzig maakt men een adres gereed waarin de wensch wordt uitgedrukt, dat Bismarck aan bet hoofd der zaken blijve. De Post wil weten, dat het huwelijksplan van den prins van Battenberg met prinses Victoria be schouwd kan worden als opgegeven. In eene door 1500 personen bijgewoonde volksvergadering te Breslau is besloten een verzoek schrift aan den keizer te richten om den wensch uit te spreken dat hij, evenmin als keizer Wilhelm dit zou hebben gedaan, nooit moge beslui ten Bismarck uit zijnen dienst te ontslaan. Frankrijk. Figaro geeft een artikel van Saint-Genest, waarin deze zich af vraagt, hoe Boulanger aan de razende populariteit komt, die wij kennen, en er vervolgens eene verklaring van geeft. Een goed deel van het artikel laten wij hier volgen. Naarmate de vaderlandsliefde vermin dert, neemt het chauvinisme toe, en geen wonder, de vaderlandsliefde is de geest van opoffering, terwijl het chauvinisme het tegendeel en als ware er de carica- tuur van is. Boulanger nu is eenvoudig „de koning der chauvins". Velen, zeer velen hadden een man noo- dig, die hunnen gemoedstoestand verte genwoordigde, die don militairen dienst zooveel mogelijk in kleiuaehtiug bracht, de krijgstucht verslapte, toeliet dat de staatkunde tot het leger doordrong en tevens verkondigde, dat het weer tot kracht ":omene Frankrijk fier het oog richtte naar den kant van den Rijn, hetgeen Bis marck deed sidderen. Daarvoor was slechts noodig dat die man een fraaien kop had, op een schoon paard reed, zijn baard met zwier liet groeien, groote redevoeringen hield en fakkeloptochten liet houden. Die man moest komen; hij was ver wacht. Ware Boulanger er niet geweest, wij zouden een ander hebben gekregen, die nog minder beteekende. Als de ware republikeinen hem ver wijter, dat hij in den plicht der krijgs tucht te kort geschoten is, dan is dat een kinderachtig verwijt; want het is juist door gemis van krijgstucht, dat hij aan het be wind is gekomen. Wat verrassend is in het avontuur dat wij beleven en belangwekkend vooral voor de historie, is dit: hoe te verklaren dat een subaltern officier van 1871, uitvoer der eener slachting onder de communards, beschermeling van den hertog van Au- male, dien hij later zou verbannen, plot seling zoozeer de man des volks is ge worden, dat honderdduizend Parijzenaars, op den dag dat hij in ongenade viel, hem naar het spoorwegstation geleidden, terwijl niemand generaal Chanzy vergezeld had Welk prestige had die man da i toch op de menigte? Hij gaf hun eenvoudig den streelenden indruk, dat zij groote pa triotten waren geworden. Hij bracht hen in den waan, dat zij schreeuwende: /Leve Boulanger!'' den Elzas heroverden. Hij gaf hun de aangename kitteling der ge makkelijke revanche, als hij in café-con- certs bier met hen dronk. De goede burgers, verzot op de emoties der vaderlandsliefde zonder gevaar, waren deu man diep erkentelijk, die hen deed gelooven dat het zingen van het: „En re- venant de la revue" heldenmoed was. In dezelfde mate als zij de ware gene raals verfoeien, die de krijgstucht, don ar beid, den moed zonder lawaai leeraren, aanbaden zij dien paardenspel-generaal, die een brevet van heldenmoed uitreikte aan ieder die brulde aan zijne zijde. Ziedaar, in waarheid, de oorzaak van de schetterende populariteit vau den ge neraal. In elk ander land zou meu nage dacht, zou men gezegd hebbenVan waar komt die man, wat heeft hij gedaan, welke diensten heeft hij bewezen, in welk op zicht heeft hij het leger gereorganiseerd Maar in Frankrijk waren het gezang van Paulus (den vermaarden zanger van Bou- langistisehe liedjes in een der café-con- certs), het zwarte paard, de baard meer dan voldoende. Wilsou verkocht ridderkruisen, Boulan ger deelde heldenmoed voor een spotprijs uit. Zie die goede kooplui in hunne stal letjes op straat. Hoe fier verheffen zij het hoofd op de gedachte, dat hunne vrouwen hen op marsch zien gaan naar Straats burg! Den gauscheu dag hebben zij hun waar verkocht, en na het geld geborgen en huune zonen goed ingeprent te hebben, om toch nooit soldaat te worden, trekken zij naar het Operaplein, vervuld van in drukken van heldenmoed. „Gij weet," voegt de een den ander toe, „gij weet dat Boulanger Moltke doet beven en Bismarck schrik aanjaagt." En Boulanger dat zijn niet die krijgshafte militairen, die oude ijzervreters, bedekt met medailles en wonden, minach tend neerziende op het voed; neen, Bou langer dat zijn zij, de vellenkoop die Bis marck doen beven. Zie ginds die democraten, die radicalen, die oud-leden der commune, welke nog niet lang geleden de Vend ome-zuil neer gehaald hebben in het gezicht van den vijand, zie hoe gelukkig zij zijn, nu zij zich kunnen rehabiliteeren en met het uitgalmen vanla Boulange zich een cer tificaat van ware vaderlandsliefde uitreiken. Onderstel dat terzelfder plaatse een ware generaal van het ras der Bugeaud's, der Pélissier's, der Canrobert's voorbijgaat, de demagogen zullen in hen het onderdrukte oproer, de bestreden revolutie, de naar Noumea verbannen commune zien. Vandaar dat nooit een onzer ware ge neraals toegejuicht is door de mecigte, wier neigingen zij niet vleien, voor wie zij zelfs als een levend verwijt zijn. Voor Boulanger daarentegen heeft niemand eenig achterdochtig ontzag. Met hem kan Jan en alleman overweg. Doch Boulanger is niet verantwoorde lijk voor dien toestand; de natie is het. Indien hij verdween, zou zij zich spoedig een anderen Boulanger aanschaffen om hetgeen de Revanche genoemd wordt, op nieuw te vertegenwoordigen. Want de Revanche is bij ons niet dat diepe, warme gevoel van den burger, die eene wond heeft in het hart en die doo- delijk lijdt door het nationale ougeluk; die lijdt om Elzas-Lotharingen, om het vaderland; neen, de Revanche is de toorn van het kind, dat geweld maakt, omdat het vernederd is en dat blaft tegen den vijand zonder een offer aan het vaderland te willen brengen. Ik wenschte dan ook, dat men het woord „vaderlandsliefde" niet meer uit sprak. Die nu en dan terugkeerende va derlandsliefde, welke men slechts ter wille van zekere bedoelingen voor den dag haalt, dat schaamteloos spel, hetwelk men dagelijks speelt met het heilige gevoel, beschouw ik als eene ware godslastering! Men zal zich heriuueren, dat de Raad van het Legioen van eer zich heeft bezig gehouden met de zaak van Legrand, den grooten kui per, die de ridderorde van Wilson gekocht heeft, en dat de Raad daar op eene commissie uit zijn midden heeft benoemd om er rapport over uit te breügen dat wil zeggen, om te onderzoeken, of die man geschrapt dient te worden van de lijst der ridders. Naar gemeld werd, heeft de commissie een rapport in beves tigden zin opgemaakt, iets waaraan thans niet meer te twijfelen valt, want het Journal officie^ sprekende van de werkzaamheden van den Raad van het Legioen van eer, brengt het bericht „dat deze ge adviseerd heeft een der ridders te schrappen." De oud-prefect vau politie Gragnon is tot directeur der veilig heidspolitie benoemd. HEOXjA-MES Al de ziekten der keel en van het strottenhoofd, vail den kleinsten hoest tot de geweldigste zinking, zijn tegenge houden, (of in do gevaarlijkste gevallen verzach ten zij, op aanmerkelijke wijze), door de Blll- ncraal-pastillen van Soden to ge bruiken. Deze pastillen, bereidt onder toezicht van doctoren der Regeering, nemen onder de zeldzame bereidingen, van welken aard men die tellen kan, als waarlijk inhoudende de voortbreng sels eener bron die inderdaad geneest; zij nemen onder deze waarlijk de eerste plaats in, omdat zij de genezende zelfstandigheden van de bron in voldoende hoeveelheid inhouden. Er is in ieder pastille 0,1 gr. zout, dat wil zeggen zoo veel als in tien pastillen van Vichy, die zoo gaarne gebruikt worden. Zoo is in de genees kundige werebl, dit nieuwe middel snel ingebracht, zooals de talrijke getuigschriften, die ze plaatsen boven andere, men kan de pastillen bekomen bij alle apothekers tegen 60 cent3 de doos. Ten gevolge hunner groote geneeswaarde, door alle zieken gezocht, werden in 2 maanden tijd 200,000 doozen in Duitschland verkocht. Generaal Boot Va tweede dochter, Emma, is Dinsdag te Clap ton getrouwd met den vroegeren Indischen ambtenaar Tucker. In de Folies-Bergère te Parijs geeft men tegenwoordig bal letten, welke aan de pers gewijd zijn. Men ziet er, voorgesteld door jonge balletdanseressen, alle Fran- sche bladen, van het hoogst ernstige Journal ofiieiel tot de altijd spot tende Chat Noir. Het tooneel stelt een plein voor. Een fatterig gekleed beer, in rooden rok en zwarten pantalon, richt zich tot een krantenverkoopster en vraagt haar couranten te koop. De vrouw verandert op staauden voet iu een aardige danseres, die de pers voorstelt en die aanstonds de verschillende bladen oproept, welke daarop een fraaien dans uitvoeren. Een talrijk publiek woont dage lijks het excentrieke ballet bij. Een vreeselijk ongeluk op de polygoon der genie te Grenoble gebeurd. Nadat elf vuur werkmakers onder de dicht vallende sneeuw gearbeid hadden, gingen zij zich in een afzonderlijk buisje war men, waarin de voor de kruitfabri- catie noodige boutskool gemaakt wordt. Zij gingen om een brandend fornuis zitten, waarop een pan van 40 centimeter doorsnede zonder deksel stond, die door onachtzaam heid daar achtergelaten was. Plot seling sprong de pan aiteen en werden 6 manschappen, waaronder 2 zwaar, gewond. De oorzaak wordt daaraan toegeschreven dat de pan, waarin dynamiet geweest was, niet voldoende schoongemaakt was. Niet minder dan 76 huwe- lijken zullen worden gesloten tus- schen winkelbedienden en winkel juffrouwen van de «Bon Marché» te Parijs. Het gevolg van het voor jaar, zegt een der bladenvan de legaten van mme. Boucicaut, zegt een ander. LAATSTE NIEUWSTIJDINGEN. STADSNIEUWS. Van goed ingelichte zijde verne men wij, dat de heer E. Pmédo, bij nader schrijven aan den Baad, een der artikelen van zijn request en wel art. 10 zoodanig heeft aange vuld, dat het thans luidt als volgt: «Mocht het mij blijken dat tot een behoorlijke exploitatie het ter rein te klein is, dan zal de gemeente mij hoogstens 20 Meter dieptebij de tegenwoordige breedteaan de achter- rijde gratis afstaan, binnen drie maanden na mijne aanvrage. Gedurende de maand Maart zijn in de Stuiverspaarbauk van den Volksbond ingebracht 575 posten met een bedrag van f 1848,35, te rugbetaald 56 posten met een be drag van f 1065,587s en 21 nieuwe boekjes ingeschreven. In de Woensdag gehouden open bare vergadering van den Raad van State, afdeeling voor de ge schillen van bestuur is o. a. inge komen een koninklijk besluit, waarbij beslist wordt in zake het beroep van L. Schlegel c. s. te Haarlem, van een besluit van B. en W. dier gemeente, waarbij aan J. P. Stol vergund is tot het oprich ten eener slachterij en rookerij aan de Zijlvest aldaar. Met handha ving der beschikking van B. en W. is het beroep ongegrond verklaard. De Prins-Regent vanBei- eren zond 10.000 Mark voor de noodlijdenden door de overstroomin gen. Het Beriijnsche hoofdcomité tot ondersteuning der slachtoffers van den watersnood heeft reeds ruim 300.000 M. ontvangen, waar van alleen 142.000 Mark op de Ber lijnsche beurs was gecollecteerd. De Weener jubileum- kunsttentoonstellmg heeft, ook wat den verkoop van schilderijen be treft, een gunstigen uitslag gehad. Aartshertog Karei Lodewijk kocht de schilderij «P.a/.za del Popoio» van Franz Alt. Een schilderij van Hugo Charlemant werd voor 3000 fl. verkocht. Het «Poppentheater» van Eugenius von Blans bracht 7500 fl. op. De «molen» van Karei Hasch ging voor 3000 3., andere schilderijen brachten prijzen op van 2000 tot 3000 fl. In 't geheel zijn 28 schilderijen verkocht welke 30,000 fl. hebben opgebracht. Bo vendien zijn er nog vele door den Keizer aangekocht. De loterij-com missie, welke tot nog toe 75000 fl. voor den aankoop van schilderijen heeft bestemd, is van plan er nog vier aan te koopen. Op den hoogsten top van het Reuzengebergte, de Sturmhaube, zal door de zorgen eener vereeni- ging die daartoe van graaf Schaff- gotsch de vergunning kreeg, een gedenkteeken voor Keizer Wilhelm worden opgericht. Te Bernalda (Italië) kwam het tot een botsing tuaschen het volk en de gewapende macht wegens de belasting. De gendarmen gaven vuur, 4 boeren werden ge dood, velen gewond. Te Cordova begaven zich 500 werklieden naar het stad huis, om werk en brood te vragen. De maire verleende eenige hulp en beloofde alles te zullen doen wat hij kon. In Andalusië hadden der gelijke manifestaties plaats. Het slechte weer duurt voort. 'art. N. W. Schold. 27, lito dito dito 8 iito dito dito 87i lito Obligation 872 Oblig. Amort. Synd. 87; frsnMjk. O rig. Inschrijving 8 Obl. Looning 1867 5 iito in Papiorrente 5 Soudleoning 5 dito 1881 4 34®38e, Inschrijving 1861/81 5 io. Ct. Adm. Lamaia 5 io. do. Noltenins 5 Io. Paasei. I.eening 5 Oo^teDïljk» Talig. iu Pap. 1878 47s iito dito lito dito Zilver 5 dito dito dito 5 lito Goad 4 IP©lei3. OW. Schatk. 1844 4 Portegale OfcL BI. 1858/84 3 dito 1881 5 dito 1886 5 g*raelam«9. Jb Hope 1798/15 5 iito Ins. 6e S. 1865 5 De spoorwegmaatschap- pij Manchester- S heffield Lincolnshi re is veroordeeld tot het betalen van 30,000 gulden schadevergoeding aan zekeren heer Beaumont, van wien twee zonen, bij een ongeluk op een der lijnen van de maatschappij, het leven verloren. Aan drie andere kinderen van den heer Beaumont, die bij het ongeval zwaar gekwetst werden, zal de maatschappij een jaarlijksche rente van 300 gulden moeten uitkeeren. Obl. 1863 iito 180-1 lito 1866 lit. 1877 lito 1877 le. Ooet. lito dito 2e Serie lito dito 3e dito iito 1S72 Gecons, Iito 1878 dito. Iito 1884 dito ■lito 1860 2e Leen. 41/, Iito 1875 Gecons. 473 iito 1880 dito 4 Obl. Leening 1867/69 4 lito Gondl. 1888 6 @p*«|e, Obl. Perp. Schuld 4 iito buitl. 1876 2 iito binnenl. Amor. 4 Iito dito Perpet. 4 TarhHe. Sepriv. Obl. 5 lito Alg. Sch. 65 ger. Iito 1868/65 ger. Iito 1869 6 iito gereg iexl®€». Obl. 1851 Iito 1864 Brssiïi®. Obl. Londen 1865 Iito Leen. 1875 Iito dito 1386 iito dito 1868 dito diio 1888 iito goud 1879 Genot, koers. 74% 87 V. 99»/,, 99»/„ 99=/, 77 97'/, 87V. 87 77'/, 90'/.. 86 89 61'/.. 61'/. 63'/.. 68-/s 87 79'Vi. 59'/.. 98 96 lOO'/e 80 94 100'/, 99"/., 97 18'/,. 48'/, 48 91'/, 92'/. 91'/. 90»/,, 87'/, 74'/,, 81'/,. 99'/, 64'/, 47 61'/. 70'/, 13 April 1888. Haarlem. 21/, 66 -70 dito et.de Leen. 8'/, 87'/,92'/. dito 1887 8'/. 96'/,—27'/, dito 99 -101 Industriëele en Finan- ciëele ouduriiemingan 39eder2aia<i. A rast. Hy.bank Pbr. 47s dito dito dito 4 Arnh. Hyp.-B.Pbr V/. dito dito 4 Geraeente-Cred. Obl. 47*. dito dito 4 's-Grav. Hyp. Pdbr. 47a dito dito 4 IIoll.Hyp.-B.Pdb. 47, dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 47; Nedorl. Bank. Aand. Rett. Hyp.-B.Pndb. 47, dito dito 4 Strav. »Ned.« Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 47s dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. i1/- dito dito 4 Z.-HolL Hyp. Pdbr. 47, Kursk-Chark dito 5 dito Asow dito 5 Mosk.-Jaroslow Obl. 5 Moskow-Kursk Obl. 6 Mosk.-Smolentk. do. 5 Orel-Vitebsk. Aand. 5 P,nn) Loaow.-Sewaat do. 5 B0 Poti-Tiüis Oblig. 5 Transcaucas do. S Z. W.Spw.-M. Aand. 5 koers. 101'/, 100'/, 101'/. 100'/, '02»/, 101'/, 101V, 100'/, 101 100'/, 102'/, 102 299 101 101'/, 80 108 99'/, 101'/, 100'/, 101 Sih 42 18'/, 101'/, 102'/, 101'/, 301 98»/, 98'/, Amsterd. Obl. 1861 87,1 «77, Reeep. 1886 8% 97% Rotterd. Ob 1886 87-1 ®7 Haarl.-Zandv. Aand. Holl. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad, dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1888 4 dito dito 1870 5 dito dito 1878 5 N. Centr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito ge9tcmp. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 8 dito dito 1869 47; N.R.Sp-volgof.Aand. do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 8% dito dito 1875/78 5 Ned.-WeBtf. Aand. dito Obligatiën Theiss-Sp. Aand. 5 dito Obligation 5 Italië. Vict. Em. Obligatiën 5 West-Sicil.Spvr. do. 5 Zuid.-Ital.Sprw. do. 8 Oostenrtfac. Fr.-OoBt. Sp. Aand. BPaïetao Warseh.-Brb. Aand 4 Wars.-Weenen. do. dito dito Oblig. 5 Stu9laad. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 41 dito dito 4 dito dito 8 Baltis. Spw. Aand. 8 Charkow Azow dito 5 Iwang-Dombr. Obl. 47; Jelez-GriasL dito. 5 Jelez-Orel do, 5 47' Asa«rS!sa0 Centr. Pacific. Aaud. Chic. North. West. dito. le Hyp. 7 dit» Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Extonado.7 dito Menomeuee do. dito N. W. ün. do. 7 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-W. Obl. 7 Illinois Leas Cert 4 dito Centr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Naeh v.C.v.A. dito Adjust, bonds. San Franc. Obl. 6 dito Algera. Hyp. do. 6 Miss. Kans. Tex Aand. do. U. ?ac. S. Br. Obl. 8 Mies. Pac. South. do. 6 St.P.M. &Man1 eHdo.7 dito gee. 2e Hyp. do. 6 South. Pacif. Spw.do 8 Union Pacific, dito. 6 Genot, koers. 94'/, 85'/, 100',, 101 95'/, 82'/, 52 96'/, 58»/, 61'/, 29 128 181 129'/, 132 181 181'/, 181»/. 121'/, 99'/, 117 112'/, 52"/.. 99'/, 117'/, 113»/, 18'/, 111'/. S9 111'/, 114"/., Hl'/, 112'/,, 146'/, 101'/, 117»/, 25'/, 77 17»/. 185 98'/, 89 96 100'/, 102»/, 99'/, 80»/, 60'/, 9»'/, 60'/,, 88 48'/, 76 97'/, 108»/, 98 82 66 58'/, 91"/,i HurL Tram. Aand. N. A Z,-H. Stratr. A. dito Oblig. Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.8 Amst. Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 8 Gemeente-Orediet 8 Pal. v. Volks vl. 1867 dito 1869 iL f2.50 BelffI6. Stad Antw. 1874. 8 dito Brussel 1887rec.27- Sffosajiajrtfe* Staatsleening 1870 Thsies. Reg. Pr. Obl. 4 0os4eiir|]k. Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 Th. 100 1855 87. SUtSlOSsSal Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 Geneva 3 DIVERSEN, Ct.Ver.Am.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dit dito 2e do. dito dito* 8e do. 77'/;:- vg.i-i jp.sp.r.obi. ff-'" Pro 87'/, 95'/, Prol Quebec, do. 5 gat't 2 27- pCt. 107% 110 s/4 1087, 103 1027, 181 ƒ1.90 897, 897* 99 99 1081/, 104% 130% 148 103% 148 1847, 128 987, 181 79% 102% 107

Haarlem's Dagblad | 1888 | | pagina 3