GEHENGD NIEUWS. BEURSBERICHTEN. Staatsleningen. man. ?rMinciale en Stede lijke leeningen. De FraDsche Senaat heeft het voorstel, betreffende de loterijleening voor het Panamakanaal, in zijn ge heel aangenomen met 160 tegen 52 stemmen. Duitschland. Prinses Marie van Saksen- Altenburg beviel Woensdag nacht van eene dochter. Italië. De bladen maken eene dépêche uit Zanzibar bekend, waarin het volgende gemeld wordt: Men verzekert dat de tegenwoordige sul tan weigert de overeenkomst goed te keuren, die door zijn voorganger met Italië gesloten is betreffende den afstand van eenige gedeelten van zijn grondgebied. Men gelooft dat deze zaak in der minne geschikt zal kunnen worden, daar ook Eogeland en Duitschland door hunne positie aldaar, belang hebben bij het behoud van den vrede. De consul van Italië te Zan zibar heeft 6 Juni de Italiaansche vlag doen nederhalen en de vriend schapsbetrekkingen met den Sultan afgebroken. Er wordt een Italiaansch oorlogsschip verwacht. De aanleiding tot deze breuk is niet bekend. Het gerucht wil, dat de her tog van Aoste, broeder van den koning van Italië, zich met prinses Laetitia, dochter van prins Napoleon, in den echt zal begeven. Zwitserland. Bij de opening der Kamers op Dinsdag ji. werd Ruffy van het kanton Vaud tot president van den Nationalen Raad en Höber- len, van Turgau, tot vice-president benoemd. Voor den staatsraad werd Schoch tot president en Hoffmann tot vice-president benoemd. Beiden zijn radicaal. De regeering heeft den Duit- schen anarchist Wubbeler, die te Zürich gevangen zat en den anar chist Etter, beiden schuldig aan het in 't geheim invoeren van een kist dynamiet voor misdadige doeleinden, uit het land gezet. Oostenrijk. De Spaansche kroon pretendent Don Carlos bevindt zich thans te Weenen, waar hij door keizer Frans Joseph in audiëntie werd ontvangen tegelijk met den hertog van Madrid. Don Carlos was verder de gast van den keizer. Bulgarije. Uit Sofia wordt ge meld, dat omtrent de zaak-Popoff verschil van meening bestaat tus- schen prins Ferdinand en zijn mi nisterie. Een groote partij dringt er bij hem op aan, dat hij gebruik zal maken van zijn recht van gratie, maar de prins aarzelt nog, daar Stambouioff en de meeste andere ministers de uitvoering van hc. vonnis wensehen. Rumenië. De ongeregeldheden in den lande duren nog steeds voort. De boeren maken zich thans eigen machtig meester van de gronden, waarop zij recht beweren te hebben, en verdeelen ze onderling. Te Coseti werden zij daarin echter door de troepen van kolonel Merisen ver hinderd. Rusland. De Senaat verwierp Woensdag het beroep van Feodoroff, den redacteur der Nowoje Wremja in het proces wegens beleediging van den Duitschen militairen gezant Villaume en bevestigde het vonnis in eerste instantie. Noord Amerika (V. S.) De democratische Conventie te St. Louis heeft bij acclamatie den heer Cle veland, den tegenwoordigeu presi dent der Unie, tot candidaat der partij voor het presidentschap ge proclameerd. Bij het Huis van Afgevaar digden is een wetsontwerp ingediend tot beperking der landverhuizing, door het heffen van een hoofdgeld van 25 dollars voor iederen land verhuizer. Transvaalsche Republiek. Den 8en Mei beeft Paul Kruger, met 4483 stemmen tegen 834 op Joubert tot Pre sident van de Zuid-Afrikaanscbe Republiek herkozen, te Pretoria in den Volksraad den eed op nieuw afgelegd. In plecbtigeu optoclit met muziek en eerewacht werd hij afgehaald en door de met vlaggen en eere- bogen versierde straten naar de Raadzaal gebracht, waar alle notabiliteiten aanwezig waren. Na 5t gebruikelijk gebed zong een kinderkoor hem het welkom toe. Daarop volgden de beëediging en een toespraak van den Voorzitter, den heer Kloppers, die hoog roemde wat Oom Paul voor zijn laud heeft gedaan en hem zoowel als 't land met zijn herkiezing geluk wenschte. Kruger antwoordde, dat hij zich ten volle volle bewust was vau de zware verant woordelijkheid, die, hij de zoo veranderde omstandigheden, juist door den grooten toevloed van vreemdelingen en den ver blijdenden bloei in 't land, op de Regee ring en op hem rustte. Hij sprak de beste wensehen uit voor het heil van land en volk en smeekte Gods zegen over zijn arbeid af. Aan de vreemdelingen beloofde hij bescherming, aan de inboorlingen steun en ontwikkeling; hij dankte de ambtena ren voor hun trouwen bijstand en opende hun het vooruitzicht op lotsverbetering. Verder spoorde hij onderwijzers en predi kanten aan, oin het volk te blijven onder richten en op den waren weg te houden. Met een hartelijk„Gods zegen ruste op U allen" eindigde hij zijn daverend toe gejuichte rede, die door den uitvoerenden Raad met een adres werd beantwoord. Ook andere adressen eu bouquetton werden Oom Paul aangeboden, waarna de plechtigheid met gebed werd besloten. In het wAlham- bra" en elders werd vervolgens receptie gehouden en op 's lands kosten feest ge> vierd en iedereen naar hartelust onthaald. Des avonds was er vuurwerk. Bolivia. Bij de presidentsverkie zingen heeft Aniceto Are een vol komen overwinning behaald. D r. van Hamel Hoos wijst zijn laatste //Maandblad" op dit afschuwe lijk bedrijf en tevens op de ziektegevallen (zelfs eón sterfgeval), te Oideberkoop in Friesland voorgekomen door bet gebruik van rogge uit Stettin, waarin bij onder zoek 30 pet. loodglit een zwaar ver gif werd ontdekt. In een monster van rijstmeel uit Italië ingevoerd vond dr. R. niet minder dan ongeveer 30 pet. //mnrmergruis!" Hij dringt opnieuw aan op een strenge scheikundige controle of het vertoonen van behoorlijk gedateerde en gelegaliseerde certificaten van analyse der in te voeren levensmiddelen, hetzij aan de grenzen, hetzij in entrepotdoks. Betredende de wijn vergiftiging te Hyères, waardoor een groot aantal inwoners ernstig ziek zijn geworden, schrijft de heer Van Hamsl Roos het volgende: //Indien de graaf De Villeneuve zijn vergiftigden wijn b.v. naar Holland ge zonden had, zouden misschien honderden slachtoffers iu verschillende plaatsen ge maakt zijn, zonder dat de oorzaak, zooals te Hyères (nl. door vergiftiging in eene stad) zoo gemakkelijk opgespoord had kunnen worden, en men zou weer het zelfde geval hebben, door ons vroeger als voorbeeld gesteld, nl. van bet zich laten verspreiden van een lading besmette per sonen, om die daarna door het geheelo land angstvallig in alle dorpen en steden op te sporen l //Wij zullen blijven aandringen op de genoemde controle en telkens en telkens onze stem luide verheffen, totdat zij einde lijk eens weerklank vin/le bij de autori teiten en volksvertegenwoordigers en blij ven hopen, dat hooge materieele belangen, het „salus populi" eindelijk eens een ruime plaats mogen verkrijgen, naast zoo menigen onvruchtbare eu kleiugeestigeu partijstrijd over tallooze zaken van onder geschikt belang". Verschillende mousters" als echt ver kochte boter bleken aan dr. R. ót niet geheel te voldoen aaa de eischen óf voor de helft uit kunstboter te bestaan. Het zijn voornemen, bij enkele winkeliers, die voortdurend kunstboter als echte ver- ipen, in bijzijn van getuigen monsters te koopeu, en de analyses met hunne na men te publiceeren. Over de oorzaken van het bederf van vleesch. Door vee artsen en industrieelen, die zich met het conserveeren van vleesch bezig houden, herhaaldelijk gewezen op de nadeelige uitwerking, welke het te zwaar vermoeien van het vee op de kwaliteit van het vleesch uitoefent. Het vleesch vau een dier dat, ofschoon overigens gezond, iu zwaar vermoeiden toestand geslacht wordt, wordt zeer spoedig slap en vochtig en verkrijgt een zuurachtigen, duffen reuk. Men kan het onmogelijk langen tijd bewaren eu, hoewel het zeer malsch is, is het gevaar lijk zulk vleesch te eten, wanneer het tevens niet zeer versch is. Typhus-epidemiën zijn volgens me/ledeelingeu van den Franschen ;eleerde F. Lagrange, in zijn werk Phy- siologie des exercices du corps", ontstaan door het gebruik vau vleesch, afkomstig van vee, dat op lauge marschen het leger moest volgen en afgemat door den langen tocht geslacht werd. Deze feiten zijn aan hen, wier bedrijf het conserveeren van vleesch is, bekend en zij zullen er niet toe overgaan het vee te slachteD, alvorens de noodige voorzorgs maatregelen genomen te hebben. Wat de keuring van vleesch aangaat, achten we het van belang mede te deelen dat in de vergadering der Maatschappij ter bevordering der geneeskunst, die op 2 3 Juli e. k. te Nijmegen zal gehouden worden, de afdeeling Limburg zal voor stellen, zich te wenden tot de Hooge Regeering om te verkrijgen, dat bij de wet de gemeenten worden verplicht, bot slachtvee vóór en na het slachten aan eene keuring te onderwerpen, dat de gemeenten van een bepaald getal inwoners worden verplicht een gemeenschappelijk slachthuis op te richten, waarin uitsluitend alle soort van vee zal worden gekeurd en geslacht, en dat hot van buiten ingevoerd vleesch slechts na de keuring te hebben onder gaan, zal mogen worden verkocht of ge bruikt. Daardoor, de ondervinding heeft het in andere landen geleerd, zegt de toelichting van het voorstel, zal de prijs van het vleesch niet verhoogd, maar de hoedanig heid veel verbeterd worden en zullen vele epidemiën van vergiftiging door slecht vleesch voorkomen worden. Eene juffrouw, wonende te Brussel, tijdelijk logeerende in de Pieter Vlamingstraat te Amsterdam, heeft gisteren aangifte gedaan, dat uit haar slaapvertrek ontvreemd waren 2 bankbiljetten van f60, 1 bankbiljet f25 en een Belgisch 5 frankstuk. Als verdacht van dezen diefstal is in bewaring gebracht de huisvrouw van den persoon bij wie zij logeerde, terwijl de aangeefster om andere redenen later zelve in bewaring is gesteld. De Intransigeant en de France verlangen, dat de Duitsche armen uit Parijs zulleu worden ver dreven. Volgens hun berekening behooren van de 51,600 behoeftige gezinnen te Parijs 2739, tellende 7000 personen, tot de vreemdelingen, en van deze is 27 pCt. Duitschen die de heer Rochefort uit Parijs wil verdrijven. Zooah uit Par ij s gemeld wordt, zal mej. Marcelle Boulanger, de dochter van den generaal, met een Engelsch grondbezitter in 't hu welijk treden. Het was de uitdruk kelijke wensch des generaals, dat zijne dochter met geen staatkundige in 't huwelijk zou treden. Marcelle zal haar uitverkorene naar Enge land volgen, en men vertelt dat de jonge dame zeer verheugd is, van de voortdurende drukte en overspan ning in 't ouderlijke huis weldra verlost te zullen zijn. Haar bruid schat moet niet veel te beteekenen hebben. Straatroovers te Pekin. De bewoners der groote Europee- sche steden beklagen zich vaak over de onveiligheid die daar heerscht men kan volgens hen op klaarlich ten dag te Parijs, Berlijn of Weenen worden vermoord. De inwoners van Pekin, de hoofdstad van het Hemel- sche Rijk, hebben echter nog meer den tot klagen, men leze slechts het volgende: Talrijke bandieten maken de straten onveilig, zij randen de voorbijgangers aan en vooral hebben zij bet op wisselagenten gemunt. Wanneer een troep ban dieten zich van zulk een gelddrager heeft meester gemaakt, ondanks het escorte dat hem altijd vergezelt, eischen zij van hem een losgeld ten bedrage van hetgeen hij iu zes maanden verdient. De rijke ban kiers stellen zich gewoonlijk onder bescherming van dezen of genen Chineeschen prins, tegen betaling van een overeengekomen somzij rijden dan met een der rijtuigen of muilezels van hun beschermheer, waardoor zij denstraatroovers ontzag inboezemen, lomtijds huren de wisselaars worste laars af, die op het rijtuig plaats nemen en het beschermen. Eveneens zijn het de zakkenrollers, die de straten onveilig maken en vooral de Chineesche dames vlug van hunne sieraden weten te berooven. De straatschenners hebben dépöts, waar de gestolen voorwerpen eene plaats vinden en waaruit zij tegen betaling kunnen worden gelost, dus een soort van gedwongen pandjeshuizen. De bewoners van Pekin ziin te veel fatalisten om zich met klachten over rooverijen in te laten en er eens paal en perk aan te stellen. Volgens de Vossische Zei- ung heeft te Bambamarca, in de Peruaanscbe provincie Huamachuco, de geestelijke dier plaats, Vargas, een oude vrouw als heks laten ver branden. Aan twee mannen, die zich verzetten tegen deze afschuwe lijke daad, liet de dweepzieke gees- lijke ieder 25 stokslagen geven. De burgerlijke overheid heeft hem tot dusverre ongemoeid gelaten. De onbescheiden wijze, waarop enkele reporters tijdens het verblijf van keizer Frederik in het Charlottenburger slot berichten voor hunne bladen trachtten iu te win- heeft ten gevolge gehad dat, nu Z. M. zich in het paleis Frede- rikskroon ophoudt, strenge maatre gelen zijn genomen om paal en perk te stellen aan de aanmatiging van sommige vertegenwoordigers van de pers. Drie handige berichtgevers, die zich toegang tot het paleis wensch- ten te verschaffen, trachtten hun doel te bereiken door zich aan te sluiten bij de leden van het zangkoor van de kerk der Twaalf Aposten te Potsdam, bij gelegenheid dat dit koor jongstleden Zondag in de zoo genaamde Mosselzaal» van het pa leis te Frederikskroon eene uitvoe ring zou geven. Hun toeleg geluk te en de verkapte «zangers» bevon- zich met het onschuldigste gelaat van de wereld als wolven in eene schaapskooi in gemelde zaal. Daar naderde evenwel onverwachts de Hofmaarschalk von Lyncker, die in korte maar verstaanbare bewoor dingen te kennen gaf dat de niet tot het zangkoor behoorende perso nen zich onmiddellijk moesten ver wijderen, wanneer zij zich niet aan onaangenaamheden wilden bloot stellen. Nauwelijks was zulks ge- of eeosklaps bliezen de drie gewaande zangers, onder algemeene hilariteit der aanwezigen, met over haasten spoed den aftocht. De volgende roerende gauwdievenhistorie doet in de Ber- lijnsche bladen de ronde. Bij het verlaten van het operagebouw werd het hoofd van een Berlijnech han delshuis een portefeuille ontrold. Deze bevatte omstreeks zeshonderd mark aan geldswaarde en boven dien, wat den eigenaar meer ter harte ging, een aantal brieven en stukken, die voor hem van het grootste gewicht waren. Den volgenden morgen werd aan de woning van den koopman een pakket afgegeven dat, behalve een brief, de verdwenen portefeuille be vatte, met al wat deze inhield. Het bijgevoegde schrijven luidde als volgt: Zeer geachte heer Eens had ik het recht op anderen toon tot u te spreken, destijds noem den wij elkander nog bij den naam. Maar dat is meer dan twintig jaar geleden. Destijds droomden en dweep ten wij nog hand in hand voor de toekomst en verwachtten van het leven wat gij gevonden hebt: het geluk 1 Gij hebt met de gaven, die de natuur u geschonken had, ge woekerd, gij waart het geluk waar dig, gij hebt het gevondeD I Ik ech ter, dien ge sedert langen tijd uit het oog en wil ik hopen uit het hart hebt verloren, heb al mijn plannen zien schipbreuk lijden, ik zonk lager en lager. Geheel door eigen schuld I Hoe ver het met mij gekomen is, dat ziet ge. Ik heb u bestolen, maar ik behoud het be roofde niet; want uit uw papieren zag ik, wien ik bestolen had. Ik heb onvergetelijke uren in uwe ouderlijke woning doorgebracht vooral de herinnering aan uwe lief devolle moeder bleef mij bij. Gij zelf waart mij een trouwe onbaat zuchtige vriend, ik heb u nooit ver geten 1 Hier is alles terug, wat een ellendeling, die zich zelf vergat, u heeft afgenomen. Tracht mij niet op te sporen om Godswil I het zou u berouwen». Toen men Maandag te Berlijn met een wagen waarin Nijl paarden werden vervoerd en welke met zijn inhoud 35000 kilo woog, van de zijde der Spree het «Flora» wilde inrijden, drukte het met zes paarden bespannen gevaarte zoo sterk tegen den Thorweg-peiler, dat deze met de groote smeedijzeren deuren, henevens het metsel- en ijzerwerk over een lengte van twin tig schreden instortte. Eenige kin deren die op het neervallende met selwerk speelden, kwamen gelukkig met den schrik vrij, maar een voor bijgaande werkman kreeg een vracht steenen op het lichaam, waar door hij ernstige inwendige kneu zingen bekwam. Ofschoon het onze ge woonte niet is, van zelfmoorden mel ding te maken, kunnen wij niet nalaten het volgende voorval, dat Dinsdagmiddag op het station aan de Friedrichstrasse te Berlijn plaats had, onzen lezers medetedeelen Omstreeks kwart over één, stapte een net gekleed heer, die juist een 3e klasse biljet had genomen op het perron en bleef daar eenigen tijd heen en weder wandelen. Toen de trein van Charlottecburg kwam aan- 7 Juni 1888. 'ert. N. W. Schuld. 2VS dito dito dito 8 dito dito dito 8>/i iito Obligation 872 Oblig. Amort. Synd. 87a EFFsaaka-yh. Orig. Inschrijving 8 M^sgBtrye. Jbl. Leoning 1867 iito in Papierrente 5 ^ondleening 5 dito 1881 4 i nïenryving 1881/81 6 <0. Ct. Adm. Lamaia 5 to. do. Nolteniua 6 v. Pausel. Leening 5 Oostenrijk, iblig. in Pap. 1878 47a '.ito dito Iito dito Zilver 6 iito dito dito 6 Iito Goud 4 foHon® Jbl. Schatk. 1844 4 JbL BI. 1858/84 8 dito 1881 5 dito 1886 5 tb Hope 17Q8/ib 5 Hto Ins. 6e S. 1855 5 Obl. 1862 5 iito 1864 5 Iito 1866 5 iito 1877 5 iito 1877 le. Oost. 5 iito dito 2e Serie 5 iito dito 8e dito iito 1872 Gecons, Iito 1873 dito. iito 1884 dito Iito 1860 2o Leen, iito 1875 Gecons. iito 1880 dito Obl. Leening 1867/69 4 iito Goudl. 1888 6 Obl. Psrp. Schuld 4 iito buitl. 1876 2 iito binnenl. Amor. 4 iito dito Perpet. 4 4epriv. Obl. 5 iito Alg. Sch. 65 ger. iito 1868/65 ger. iito 1869 6 iito ger eg Obl. 1851 dito 1864 Obl. Londen 1805 iito Leen. 1875 iito dito 1886 iito dito 1868 üto diio 1888 iito goud 1879 Genot, koers. 7«Vs 89V, 100'/. 100'/, 99"/,, Haarlem 2l/s 65 70 dito oude Leen. 87« 8772$%l/t dito 1887 87^ 96s/4—977, dito 4 99 —101 Industriiele en Finan- IDOV, «oVs 90'/. 78'/. 92 87 84 897, 68 74 62% 68*/» 647a 87 80 627, 99 987, lOl1/* 81% 9474 997e 99% 887e 51 817.6 52% 93% 95 92%, 98l3/i6 87% 78u/.6 81%. 1027, 6772 ®ie<Serfi8&a<É„ A mat. Hy.bank Pbr. 47« dito dito dito 4 Arnh. Hyp.-B.Pbr 4'/s dito dito 4 Gemeente-Cred ObL47a dito dito 4 VGrav. Hyp. Pdbr. 47» dito dito 4 Holl.Hyp.-B.Pdb. 4% dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 47; Neaerl. Bank. Aand. Rott. Hyp.-B.Pndb. 47, dito dito 4 Stmv. «Ned.* Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 47s dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 4% dito dito 4 Z.-HolL Hyp. Pdbr. 47, Genot, koers. 101'/, 100'/, 101 loo1/, 1027, 1017. 1017, 1007, 102 101 102'/, 1027, 205 1027, 101'/, 80 103 99'/, 1017, 1007, 1017, Spoorwegleeninpn, 817» 75'/, 12 12 14%6 42 18% 1007, 101% 101 100 9672 977e Amsterd. Obl. 1861 87,1 997, Recep. 1886 87, 997, Rotterd. Ob 1886 8»/-| 99V4 Nederlui« Haarl.-Zandv. Aand. Holl. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1888 4 dito dito 1870 5 dito dito 1878 5 N. Centr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito geatemp. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 8 dito dito 1869 47, N.R.Sp-volgef.Aani. do. aiet-voigc£.Aani. dito dito dito dito Leening 1886 87a dito dito 1875/78 5 Ned.-Westf. Aand. dito Obligation SSoBigary®, Theiaa-Sp. Aand. dito ObÜgatiën ItfaU£. Vict. Em. Obligation 5 West-Sicil.Spw. do. 5 Zuid.-Ital.Sprw do. 8 ©osierairfps. Fr.-Oost. Sp. Aand, !P©fim0 Warach.-Brb. Aand 4 Wars.-Weenen. do. dito dito Oblig. 5 Gr. Sp.-M. Aand. Hypotheek Oblig. dito dito dito dito Baltis. Spw. Aand. Charkow Azow dito Iwang-Dombr. Obl. Jelez-Griasi. dito. Jelez-Orel do. 4% *5 5 Kursk-Chark dito dito Axow dito Mosk.-Jaroslow Obl Moskow-Kursk Obl. Mosk.-Smolensk.do. Orel-Vitebak. Aand. Loaow.-Sewaat do. Poti-Tiflis Oblig. Tranacaucas do. 8 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 AEse riêta. Centr. Pacific. Aand. Chic. North. West. dito. le Hyp. 1 dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Extensdo.7 dito Meuomonee do. 7 dito N. W. IJn„ do. 7 dito Win. St. Pot. do. 7 dito South.-W. Obi. 7 Illinois Leaa Cert 4 dito Centr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bonds. San Franc. Ob!. 6 dito Algena. Hyp. do. 0 Miss. Kans. Tex Aand. do. U. Pac. S.Br.Obl.8 Mie». Pac. South. do. 6 St.P.M.&Man.leHdo.T dito gee. 2e Hyp. do. 6 South. Pacif.Spv wr...do 6 Union Pacific, dito. 6 Genot, koers, 987, 81'/, 1027, 101'/, 987, 85 82'/, 97'/, 61 63'/. 80»/,. 141 181'/, 129'/, 189''/,, 131'/, 182 183 1217, 97'/, U8»/, 112'/, 52'/, 100 118 12'/, 110 98'/, 118*/,. 116 113'/, 1187. 144 102 120 108 84'/, 80'/, 17 141 94 92 96'/, 103'/, 99"/,. 81'/, 61 100 60 H,arL Tram. Aand. N. A Z.-H. Stintr. A. dito Oblig, PrentisleBningen. 48'/, 82'/, 99 11372 9374 88 067, 55% 92% 80% 87 96% Stad Arnat. f 1000.8 dito f 100.8 Arnat. Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 8 Gemeente-Crediefc 3 Pal. v. Volksvl. 1887 dito 1869 f2.50 Stad Antw. 1S74. 8 dito Brnssol 1887 rec.27, HoBKarfle. Staatsleening 1870 Theias, Keg. Pr. Obl. 4 Ooptenryit, Staatsleening 1854 4 dito. I860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 ^raJse*. Th. 100 1855 873 Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 Ss"«?ïéser5aa£. Genivo 8 SlVêRSESi. Ct.Y er.Ain.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dit dito 2e do. dito dito 8e do. Vg.o. Lyp.Spw. Obl. ProQuebec, do. 5 Prolc tgatio 2 pCt. 108'/, U8'/, 108 104 102'/, 129 ƒ2— 97'/, 98 108'/,, 108 133'/, 141'/, 107'/, 148 1417, 127'/, 947, 96'/, 181'/, 19'/, 102 108

Haarlem's Dagblad | 1888 | | pagina 3