BEURSBERICHTEN europa, Industriiele en Finan- ciëele ondernemingen. Spoorwegleeningen. 26'/. Uit Potsdam wordt van 16 Juni gemeld: Tegen den avond wordt liet lijk van keizer Frederik gekist naar de jaspis galerij overgebracht, alwaar het op een praalbed zal worden tentoongesteld. De kist is precies van dezelfde constructie als die van keizer Wilhelm. Graaf Moltke is hedenmiddag in de sterfkamer en later door den keizer en de keizerin ontvangen. De professoren Virchow, Waldeyer en Bergmann zijn thans in het paleis Fried- richskron. Hedenavond te 7 uren houdt de hofprediker Kogel voor de leden der keizerlijke familie en hun gevolg een lijk dienst. De plechtige overbrenging van het lijk naar de Friedenskirche, om aldaar te worden bijgezet, is bepaald op Maandag ochtend te half 9 uur. De garnizoenstroe pen alhier zijn hedenvoormiddag beëedigd. Bij den treurdienst in de Jaspis-zaal waren aanwezig: de jonge keizer en kei zerin, de keizerin-weduwe,prins Heinrichen zijne gemalin, de overige familiebetrekkin gen, de erfgroothertcg van Saksen-Wei- mar, het militaire Huis des overleden keizers en de beperkte hofstaat. Dat keizer Wilhelm II meer mili taire neigingen heeft dan zijn vader, blijkt ook hieruit dat zijn eerste proclamaties aan leger en marine gericht zijn. Het z/Armee-Yerordnungsblatt bevat eene le gerorder van den keizer, waarin hij, spre kende van den onverbreekbaren bandtus- schen het leger en den opperbevelhebber, wijst op het voorbeeld van zijnen roem rijken grootvader en zijnen dierbaren va der, waarna hij verder zegt: //Zoo behoo- ren wij bij elkander; wij zijn voor elkan der geboren en willen onafscheidelijk ver- eenigd blijven, het moge onder vrede of storm zijn". In de aanschrijving aan de zeemacht staat: //De marine weet, dat het mij niet slechts ten hoogste genoegen doet, door eenen uitwendigen band aan haar te zijn verknocht, maar dat ik ook sinds mijne vroegste jeugd, in overeenstemming met mijnen broeder, door eene levendige en warme belangstelling met haar ben ver bonden." Zaterdag voormiddag werd door de garnizoenstroepen te Berlijn de eed van trouw aan den nieuwen keizer afgelegd. De keizerin-weduwe Augusta werd Zon dag ochtend te Potsdam verwacht en zal haren intrek nemen in het si Naar men verneemt, zou de Rijks dag tegen 25 dezer worden bijeengeroe pen, om eene keizerlijke boodschap in ontvangst te nemen. Vermoedelijk zal alsdan de keizer eenige dagen later voor den Pruisischen Landdag den eed op de grond wet afleggen. Zijne proclamatie, alleen aan het Pruisische volk, volgt in een der eerstvolgende dagen. Frankrijk. De Kamer heeft Zater dag drie artikelen der wet op den arbeid in fabrieken en werkplaatsen vastgesteld. Art. 4 1 van het ontwerp luidde: //Kinderen beneden 18 jaren, minderja rige meisjes en vrouwen van iederen leef tijd mogen niet gebruikt worden voor eenigen arbeid des nachts". Op voorstel van Yves Guyot werd met 282 tegen 227 stemmen besloten de woor den «en vrouwen van iederen leeftijd" uit de paragraaf te doen wagvallen. Het ove rige werd goedgekeurd. Dit besluit gaf den socialist Camélinat aanleiding te verklaren, dat hierdoor een ingrijpend nadeel aan de wet berokkend was, en hij zich voorbehield bij de tweede lezing een amendement voor te stellen. Art. 4 2 bepaalt dat als nachtelijke arbeid beschouwd wordt alle arbeid tus- schen 9 uur 's avonds en 5 uur 's mor gens. Dit werd aangenomen. Een amende mentKeiler om het avonduur twee uren vroeger te stellen, verwierp men. Art. 5 schrijft voor dat alle vrouwen een wekelijkschen rustdag zullen hebben. Het werd met 355 tegen 141 stemmen aangenomen. De tweede paragraaf van hetzelfde arti kel laat aan de patroons de keuze van den wekelijkschen rustdag over, Bisschop Freppel stelde voor den Zondag hiertoe in de wet aan te wijzen, doch 323 tegen 167 stemmen verwierpen dit. Bondeleux wilde eene bepaling doen vervallen, vol gens welke de arbeid ook verboden zal zijn op door de wet erkende feestdagen". Zijn amendement werd verworpen. Art. 6 laat toe dat jongens dagelijks en zelfs des nachts gebruikt mogen worden voor den arbeid in suikerfabrieken en glas blazerijen, Renard gaf in overweging dit verlof uit te strekken tot de metaalfabrie- ken op 5 jaren te stellen. De Kamer verwierp het laatste, nam de metaalfabrieken op en het geheele artikel aan. Heden voortzetting. De Fransche bladen zijn het vrij wel eens wat betreft den dood van den Duit- schen keizer en wat men te wachten heeft van diens opvolger. De Voltaire. Hier komt de uitdruk king van Victor Hugo te pas: geduld hebben, het geweer laden en den tijd af wachten. L e Siècle. De dood des keizers is een wolk te meer aan den horizont. Wij moeten ons waakzaam toonen en geneigd tot behoud van den vrede en onze waar digheid. Le Rappel. Wij hopen dat de oor log ten miuste verdaagd kan worden, maar noodigen de Regeeriag uit, ieder oogen- blik gereed te zijn. La Justice. Laat ons sterk en wel gewapend zijn, dan zal men niet licht twist met ons zoeken. Geen uittartingen doen, maar ook geen vernederingen ver dragen 1 Le Mot d'Ordre. Wij moeten too nen, dat wij den oorlog niet willen uit lokken, maar ook zorgen, dat wij op eiken aanval voorbereid zijn. La La n te r n e. Geen zwakheid, geen uitdaging, geen vrees, geen overmoed, ziedaar de gedragslijn dien wij te volgen hebben. Le Radical. Wij zijn overtuigd, dat Frankrijk zijne hare waardige houding zal handhaven. Maar zoo het werd uitgedaagd, zou ieder zijn plicht doen. Eenige anderen bladen oordeelen scher per. Zoo zegt 1 e Figaro, dat de nieuwe keizer meer praten en minder doen zal dan zijn vader, terwijl 1'Autorité vreest, dat de jonge vorst als slaaf der militaire partij, conflicten zal ontlokken en alle voorzichtigheid in den wind slaan om zijn eigen roem te verhoogen. In zulke omstandigheden is de vrede niet verzekerd en moet men zich op het ergste voorbereiden. Le Gaulois eindelijk meent, d at door de troonsbestijging van den nieuwen kei zer ook Bismarck weer volkomen aan het ro9r komt. Niets is veranderd, er is alleen een keizer meer. De kiezers van het dep. Dor- dogne zullen 15 Juli een afgevaar digde moeten keizen, ter vervanging van Boulanger, die voor het dep. Nord zitting nam. Men schrijft uit Bazel aan de Indép beige'. De Duitsche regeering ziet in hoezeer de grensmaatregelen haar belangen benadeeleu. De trei nen der Staatsspoor komen bijna le dig in ElzasLotharingen en de recette van de eerste helft van Juni zal mager zijn. Reeds worden rei zigers a-et doorgaande biljetten niet meer lastig gevallen, terwijl men voor sommige dorpen len druk zal verminderen. Het is tijd, want reeds koesterden vele industrieelen het voornemen, om het land te verlaten. Het aantal dier dorpen is 76, welk getal nog wel zal moeten aangroeien. Italië. De hertog van Aosta, en prinses Laetitia Bonaparte, dochter van Jéróme Bonaparte, zullen in September a. s. in het huwelijk tre den zij zullen de wittebroodsweken op het kasteel Stupinigi doorbren gen. Het moet, ondanks het verschil in leeftijd, een «mariage d'incli- nation» zijn. De hertog heeft reeds eenige huwbare kinderen de prinses is nauwelijks de 20 gepasseerd. De oorlogsvloot bestaat thans met inbegrip van de in aanbouw zijnde, uit 103 vaartuigen, waarvan 18 le klasse, 15 2e klasse, 70 3e klasse oorlogschepen en 106 tor pedobooten voor de kustbescherming en den dienst op volle zee. Het nieuwe strafwetboek bevat ook thans bepalingen op het tweegevecht. Tot dusver was het voor den Italiaanschen wetgever eene groote moeilijkheid in dit misdrijf te voorzien dat zonder het ka rakter ervan te bezitten toch als moord kan worden beschouwd. De strafwet be schouwt het duel thans als ween aanslag tegen de justitieele administratie." Hij die eene uitdaging zendt wordt ge straft met hoogstens 3 maanden gevange nis en verbanning van hoogstens 6 maan den, zelfs indien het duel niet plaats heeft. Ingeval de uitdaging is uitgelokt wordt slechts een boete van 5 lire opgelegd. Het gebruik van wapenen in het duel, ook wan neer geene verwonding wordt toegebracht, wordt met hoogstens 6 maanden verban ning gestraft. Hem die zijn tegenstander doodt, wordt een straf opgelegd welke va- rieëert tusschen drie maanden en 5 jaar op sluiting. Wanneer de doodslag een gevolg van provocatie is, kan de straf tot een derde of de helft worden teruggebracht indien de gedoode de uitdaging tot het duel heeft verzonden. Den overbrengers van de uit daging wordt dezelfde straf opgelegd als den uitdager, tenzij door hen is beproefd het duel te voorkomen, in welk geval zij vrijgesproken worden. Een duel zonder getuigen, met doode- lijk gevolg, wordt gelijkgesteld met man slag op een duel met ongelijke wapenen of dat gevoerd wordt met andere dan de gen, sabel of pistool, of met schending of verkrachting der voorwaarden, of met de bepaling dat een der strijders op het ter rein moet achterblijven, of met bepalinge: die onvermijdelijk den dood van een mensch ten gevolge hebben, zal evenzeer de kwa lificatie //manslag" van toepassing zijn. Hij die een ander als duellaut vervangt zonder zelf bij het feit betrokken te zijn, ondergaat dezelfde straf voor de helft, zooals hierboven is aangegeven, tenzij de aldus optredende een zeer nabestaand bloed verwant is van dengene wiens plaats hij inneemt. Rusland. Een Moskousch blad deelt mede, dat de vrije Kozak At- cbin^ff met zijne aanhangers een haven aan de Indische zee heeft bezet, ten zuiden van Zeyla. Verschillende Russische bladen zijn van meening dat de troonsbe klimming van den jongen keizer het begin zal zijn van belangrijke politieke gebeurtenissen omdat kei zer Wilhelm oorlogzuchtig is. De Italiaansche bladen betreuren zeer den dood van keizer Friedrich. maar laten zich weinig over de nieuwen keizer uit. Verscheidene honderden Mo- hammedaansche families uit den Caucasus hebben de Russische Re geering vergunning gevraagd naar Turkije te mogen emigreeren. Men denkt dat hun die zal worden ge weigerd, hoewel Turkije bereid is de emigranten te ontvangen. Turkije. Omtrent het gevecht tusschen twee regimenten in de ka zerne te Consfcantinopel wordt aan de Standard gemeld, dat er ver scheidene dooden en een 40 zwaar gekwetsten bij vielen. Osman-pacha herstelde met moeite de orde. De verschrikte sultan, die net gevecht gadesloeg, vreesde dat er een aan val op het paleis in het schild ge voerd werd. GEMENGD MEllttS. Eene bekende schoon- heid en gevierde kunstenares leed reeds gedurende geruimen tijd aan een kwaal,welke hare geneeskundige raadgevers tot dusver vruchteloos hadden bestreden. Daar verneemt zij van een harer dienstboden, dat de zuster van deze bij een dokter diende, die bizonder geleerd moest zijn, want eene menigte menschen kwamen hem raad en hulpvragen; die dokter zou mevrouw wel kun nen helpen. De goedgemeende raad wordt opgevolgd en mijnheer de dokter met een paar regels verzocht de artiste spoedig te komen bezoe ken. Het duurt ook niet lang en de geleerde dokter verschijnt. Nau welijks heeft hij plaats genomen, of de kunstenares vertelt hem opge wonden, zonder acht te slaan op de onmiskenbare teekenen van verba zing, welke zich op het gelaat van haar toehoorder vertoonen, tot in de geringste bijzonderheden haar geheele lijdensgeschiedenis, slechts bestemd voor de ooren van een ver trouwden geneesheer. Eerst wanneer de schooi.e lijderes zich tot hem wendt met de vraag: „Wat denkt u er van dokter?" is deze eindelijk in staat aan het woord te komen en antwoordt: „Ik meet u werke lijk verzoeken liever een man van het vak te raadplegenik ben dokter in de rechtsgeleerdheid.» Tableau. Een politie-man als too- neelsckrijver. Macé, de vroegere chef van den Parijschen veiligheidsdienst, is bezig met een groot drama, waarin de politie een voorname rol speelt. Naar uit St. Petersburg gemeld wordt, is de Russische po litie eene internationale bende van valsche munters op het spoor ge komen, die, in Engeland gevestigd, de valsche 500 francs biljetten der Fransche Bank en in groote hoe veelheden valsche biljetten van 25 roebels in omloop heeft gebracht. Emancipatie. Er zijn ongeveer vier duizend vrouwen in dienst van het goevemement te Washington (V. S.) Een in re zieke. Aan vankelijk betaalde de keizer van Brazilië te Milaan in zijn hotel 1000 francs per dag voor zich en zijn gevolg; toen hij ziek werd steeg de som tot 2000 frs. hij ge bruikte, volgens de rekening altijd, alleen 100 fr. ijs per dag! Voegt men er bij dat er voor 50.000 frs. telegrammen heet te zijn uitgege ven, dat dr. Charcot uit Parijs 40.000 frs. ontving behalve de reis kosten en prof. Semmola en Gio vanni elk 1200 lire per dag had den, dan laat het zich begrijpen, dat het verblijf des keizers te Milaan, gedurende 35 dagen, een sommetje van 400.000 francs heeft gekost. Om een vochtige keiier droog te maken, plaatst men er gedurende meerdere weken chlor- calcium in ("wat bij eiken drogist te verkrijgen is). Zoo de kelder bi zonder vochtig is, vernieuwe men het meermalen. Als ten laatste alle vocht uit den kelder verdwenen ie, zet men er eenige stukken zwavel te branden, sluit daarop zorgvuldig de deur en stopt zelfs het sleutelgat dicht. Men moet hierbij zeer schie lijk te werk gaan, opdat niets van den damp ontsnapt en men hem niet inademt. Na verloop van 24 opent men een venster, dat men te voren zoo heeft ingericht, dat men het van buiten af kan openen. Na eenige uren is de zwaveldamp weg getrokken en kan men den kelder tot den avond laten luchten. Alle verrottingskiemen zijn door dezen maatregel gedood. Te voren moeten natuurlijk alle eetwaren uit den kel der verwijderd zijn. Het ongerief, dat kar petten en vooral kleine kleedjes aan den rand omkrullen, wordt als volgt verholpenDe kanten, die omkrullen, worden des avonds door middel van eene spons goed vochtig gemaakt met schoon water, en daarna bezwaart men ze met zware boeken of andere voorwerpen, zoodat het kleed goed plat blijft liggen. Zoodra de rand gedroogd is, houdt hij op met om te krullen. TELEGRAMMEN. POTSDAM, 18 Juni. {Reuter.) De hofpredikant Kogel leidde gister avond de kerkelijke lijkplechtig- heid in slot Friedrichskron. gDe keizer en de keizerin, de keizerin- weduwe Victoria, keizerin Augusta, alle leden van het Koninklijk Huis en alle vorsten, die te Berlijn zijn aangekomen met hun gevolg, woon den de plechtigheid bij. Na afloop werd de lijkkist in tegenwoordig heid des keizers, den minister van het Koninklijk Huis, den minister van Justitie en eenige andere auto riteiten gesloten. De kist werd op gesteld op dezelfde baar, waarop het lijk van Keizer Wilhelm ten toon werd gesteld. Het lijk werd bewaakt door de daarvoor aangewezen gene raals en stafofficieren. De geheele stad Potsdam is in diepen rouw, vooral in dat gedeelte waar de lijkstoet zich zal vertoonen. Brandende flambouwen en groote palen, waaraan vlaggen wapperen, zijn overal aangebracht. Aan de plechtigheid zullen deel nemen van het Berlijnsche garnizoen een, uit verschillende regimenten samengesteld, bataillon, twee even eens gevormde escadrons cavalerie en twee batterijen artillerie van de lijfgarde. Op dezelfde wijze zal het garnizoen van Spandau vertegen woordigd zijn, terwijl het geheele garnizoen van Potsdam de plech tigheid zal bijwonen. POTSDAM, 18 Juni. (Reuter.) Na de bezetting der aangewezen plaatsen door de soldaten, kwamen de deputaties, genoodigden en ver- eenigingen van oudgedienden. De buitenzijde van de Brandenburger poort draagt tot opschrift«1881 1888. De laatste groet der dank bare geboortestad.» Op het Louisa- plein is eene groote obelisk opge richt, met rouwvlaggen getooid en door zes altaren omgeven. Het ge lui der klokken geeft het sein tot het begin der plechtigheid, die vol gens het programma plaats heeft. PARIJS, 18 Juni. (Reuter). De uitslag van de Zondag gehouden verkiezing, van een lid der Fran sche Kamer in het departement Charente is dat de gematigde repu blikein Weiller 23,089, de heer Paul Déroulède, de candidaat der Bou- langisten, 21,656, en de conserva tief Desequin 21,401 stemmen ver kreeg. Er is dus een tweede stem ming noodig. LONDEN, 18 Juni. (Reuter). Vol gens de Daily Chronicle wordt, naar men uit Durban seint, de toestand in Zoeloeland dreigend. Men is be ducht voor een algemeenen opstand der Zoeloes. Reeds op verschillende plaatsen zijn de Zoeloes aan het plunderen gegaan. Troepen worden gezonden langs den rechteroever van de Umlatosi. Staatslseningen. 18 Juni 1888. 8»/s 65 —70 rt. N. W. Schuld. 27, {ito dito dito 8 dito dito dito S'/s iito Ohligatiën 87s Oblig. Amort. Synd. 87s Praakrtfk. ')rig. Inschrijving 8 )bl. Loaning 1867 5 iito in P&pierrente 5 SouÜeening - - 5 dito 1881 4 ItnSte. loechryviag 1861/81 5 io. Ct. Adm. Lamais 5 so. do. Noltenius 5 io. Pausel. Leaning 5 Oblig. in Pap. 1878 47a iito dito 5 {ito dito Zilver 5 iito dito dito 5 iito Goud 4 IPoIesa. )bl. Schatk. 1844 4 Portugal. :>bL BI. 1858/84 8 dito 1881 5 dito 1886 5 M<nslan&. Ob Hope 1798/15 5 iito Ins. 6e S. 1855 5 übl. 1862 5 iito 1864 5 Iito 1866 5 iito 1877 5 iito 1877 le- Ooit. 5 iito dito 2e Serie 5 iito dito 3 e dito 5 iito 1872 Gecone, 5 iito 1873 dito. 5 iito 1884 dito 5 iito 1860 2e Leen. 47, iito 1875 Gecon». 47; iito 1880 dito 4 Obl. Leeningl867/69 4 Üto Gondl. 1888 6 Obl. Perp. Schuld 4 iito bnitl. 1876 2 iito binnenl. Amor. 4 iito dito Perpet. 4 Turkse. Sepriv. Obl. 5 üto Alg. Sch. 65 ger. iito 1868/65 ger. üto 1869 6 Üto gereg Genot, koen. 777« 89718 10178 "017.6 10074 Itllto. Obl. 1851 üto 1864 Brazilië. ObL Londen 1865 Üto Leen. 1875 üto dito 1886 Üto üto 1868 Üto diio 1888 üto goud 1879 88', 91'/» 91 87 84 897, 6274 6274 «87i. 64 86 Haarlem dito oude Leen. 8l/3 877s927, dito 1887 87s 9674—977, Kurak-Ohark dito 5 dito 4 99 —101 dito Azow dito 5 Moik.-Jaro6low Obl. 5 Moskow-Kurak Obl. 6 Mosk.-Smolensk.do. 5 Orel-Vitebsk. Aand. 5 r«T>«t Loeow.-Sewaat do. 5 W.. Poll-Mi' Oblig. 6 Tranncauca# do. 8 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 &axer8koi. Gentr. Pacific. Aand. Chic. Nortb. West. dito. le Hyp. 7 dits Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Eitensdo.7 dito Menomenee do. 7 Kedlerlland. AmBt. Hy.bank Pbr. 47« dito dito dito 4 Arnh. Hyp.-B.Pbr i1/. dito dito 4 Geraeente-Cred. ObL i1/. dito dito 4 's-Grav. Hyp. Pdbr. 47s dito dito 4 Holl.Hyp.-B.Pdb. V/. dito difco 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 47; Nederl. Bank. Aand. Rott. Hyp.-B.Pndb. 47. dito dito 4 Stmv. »Ned.« Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 47, 7917,. dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 47, dito dito 4 Z.-HolL Hyp. Pdbr. 47, 102 1007, 101 1007, 1027„ 1027, lOU/s 1007, 102 100'-71# dito N. W. Un» do. 7 i Aflii 1:1. vuc» D.i Jei 927a 90»/» 917. 9«7» 927. 88'/» 797. 317» 102 Provinciale en Stede- li)ke leeningen. LmlUrü Obl. 1861 87,1 997, Bocep. 1886 87, 997, Rottord. Ob 1886 87-1 99 627,6 997s 997, 101V, Nederland* 8174 Haarl.-Zandv. Aand. 947,, Holl. IJz. Spw. üto 9974 dito Oblig. 1884 4 9917i« M.t. Ei. v. St.Sp.Ad. 9874 dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1888 4 dito dito 1870 5 dito dito 1878 5 N. Gentr. Sp. Aand. 957x6 dito dito Oblig. 927» dito gestemp. Üto. dito do. Uit. Schuld Ned. IntL Sp.-Aanü dito Oblig. 1879 8 dito dito 1869 47, N.R.Sp-volgetAand. do. niet-voigef.Aand. 667/i6 dito dito dito dito Leening 1886 87s dito dito 1875/78 5 Ned.-Westf. Aand. dito Obligatie n 47' Hongerde. Theiss-Sp. Aand. 5 dito Obligation 5 Italië. I47n Vict. Em. Obligation 5 West-Sicil.Spw. do. 5 Znid.-Ital.Sprw. do. 8 Oostenrijk. Fr.-Oost. Sp. Aand. Polen. Warsch.-Brb. Aand 4 Wars.-Weenen. do. dito dito Oblig. I Rusland. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 47, dxto dito 4 dito dito 8 Baltis. Spw. Aand. 8 Charkow Azow üto 5 Iwang-Dombr. Obl. 47, Jelez-Griasi. Üto. 5 Jelex-Orel do. 5 1027, 10S Sü9 102 1017« 80 103 9978 10174 1007, :oi74 145 1027, 120 34 777, 167, 141 947, 947, 62 7674 12 12 42 187, 1007s 108 1007a 100 977« 977» dito Win. St. Pet. do. 7 dito Sonth.-W. Obl. 7 Illinois I.eas Gert 4 dito Centr. G. v. A. Kanaas Pacific Obl. 6 Louis v. Nanh v.C.v.A. üto Adjust, bonds. San Franc. Obl. 6 üto Algem. Hyp. do. 6 Mias. Kans. Tex Aand. do. U. Pao. S. Br. Obl. 6 Mias. Pao. South. do. 6 St.P.M. &Man. leHdo.7 dito goo. 2e Hyp. do. 6 South. Pacif. Spw. do 6 Union Pacific, dito. 6 Genot, koers. 8*'/» 101"/. 101'/. 99:/. 89 S8»/„ 87s/» 60'/„ 92 39'/. 188'/. 181 128'/. 188'/, 183 181'/. 181'/. 181 97»/, 118 113 91'/.. 88s/, 117'/, 118 11'/. 108'/, 98»/, 118»/, 119 112'/, 112»/. Tramwegmaatschappijen. HaarL Tram. Aand. N. 8c Z,-H. Stmtr. A. dito Oblig. Stad Amst. f 1000.8 üto f 100.8 Amst. Kanaalm.G.v.A. Rotterdam 8 Gemeente-Creüet 8 Pal. v. Volksvl. 1887 dito 1869 l f2.50 België. Stad Antw. 1874. 8 977s ^0 Brussel 1887 rec.27j »ons«rjje. Staatsleening 1870 103 8 Theiss. Reg. Pr. Obl. 4 9917,« Oostenrijk. 001 Staatsleening 1854 4 dito. I860 gg Üto 1864 991sCrediet Anst. 1858 59sJ™ Stad Weenen 1874 Pruisen. 88 Th. 100 1855 87, Rusland.! 487, Staatsleening 1864 5 817j üto 1866 5 9974 Hurftserland. Genave 8 m./, 88 6574 547, 9*7» 807s 8774 96 10974 11*74 108 1087, 104 129 1.95 90 917, 101 99 106 109 18274 1427, 1087, 148 142 128 987, BIVERSEN. Ct.V er. Am.Sp.leSer. üto dito 1887/4 üt dito 2e do. Üto üto 8e do. Vg.Al.yp.Spw. Obl. Pro» Quebec, do. 5 Prol gatfe 2 pCt. 131'/, 79 103 108'/,

Haarlem's Dagblad | 1888 | | pagina 3