jbbu. INGEZONDEN. BUITENLAND. Advertentie». Zestiende Muziekuitvoering Burgerlijke Stand. BEURBBERIOH I EN. Provinciale en Side line leuningen, Industrieels en Finan cieels ondernemingen. Tramwegmaatsehappijen Froiieleunpst "en, te Deventer wonende, zijn on- „.ugs weder de dupe geworden van -.en oplichter, die te Amsterdam had gewoond boven eene solide han delsfirma, wier naam hij ook had aangenomen. Toen hij de bovenwo ning huurde, zeide hij tot den ver huurder, toevallig denzelfden naam te hebben als hij. Het bleek later dat dit niet waar was, maar toen was de vogel reeds gevlogen. Er zijn kooplieden die voor een bedrag van ruim f200 er zijn ingeloopen. Dat was de b e do elinq niet In het Drentsche Barger Oostveen zijn oDgeveer 100 bunders boek weitvelden vernield, tengevolge van het overslaan van het vuur van het naburige veen, dat men brandde. Te Schoonrewoerddoet het bijzondere geval zich voor, dat eene tortelduif uit twee eieren drie jongen heeft gebroed, die alle le ven; zijn zijn nu 10 dagen oud. Voor den inhoud dezer rubriek stelt de Redactie zich niet aansprakelijk.) Mijnheer de Redacteur! In uw blad van 29 Juni vond ik een bericht over den brand op den Zijlweg en dat deze door de politie is gebluscht. Dit is maar half waar, want het personeel mijuer glazenwasscherij was juist in de nabijheid aan het werk toen eene dame brand" en «hulp riep, waarop deze mannen dadelijk toesnelden met ladders en gereedschappen, het dak openbraken en ruim B0 emmers water in den brand wierpen, zoodat men 't grootste gevaar te boven kwam. Toen kwam de politie met haar slangenwagen aan, die de straalpijpen aan de mannen der glazenwasscherij over gaf, welke toon verder alle gevaar uit den weg ruimden. Ónder dankzegging voor de verleende plaatsruimte verblijf ik hoogachtend C. Hulsebosch. Duits cMand. Keizer Wilhelm zal bij zijn bezoek aan den Czaar te St. Pe tersburg vergezeld zijn van graaf Herbert von Bismarck en een talrijk gevolg. Binnenkort zal deze reis officieel wor den aangekondigd. Het Hof van Oostenrijk is daarvan in kennis gesteld. Eveneens is het Hof me- dedeeling gedaan van den wensch van keizer Wilhelm om een samenkomst te hebben met keizer Erans Joseph. Deze samenkomst zoowel als die met den koning van Italië, zou echter niets voor het einde van den zomer of van den herfst plaats hebbeD. Hst bezoek van den keizer aan den czaar zal hoofdzakelijk een beleefdheids vorm zijn, want men denkt geeue alliantie tusschen beide keizerrijken te vernieuwen zoolang de zaken in het Oosten nog han gende zijn. Reeds wordt het feit van de tegenwoor digheid des Duitschen keizers te St. Pe tersburg als een succes beschouwd en men hoopt, dat dit bezoek zal bijdragen om elk gevaar van een Oostenrijbsch-Russischen oorlog te voorkomen. Men verzekert dat de Rijkskanselier tot de personen zal behooren van het ge volg des keizers bij zijn bezoek te St. Pe tersburg. De //National Zeitung" zegtfflat de ontmoeting van Keizer Wilhelm met f/On.--f)zaar waarschijnlijk tusschen 10 en 15 Juli zal plaats hebben. De plahts der ontmoeting is nog niet bepaald. Het plan der kroning te Koningsberg wordt als opgegeven beschouwd. In den „Reichsanzeiger" betuigt de &rr osi dl isse sua en S& ccBU Iha db Ik TE HAARLEM Zitting van Vrijdag 29 Juni 1888. Eene extra-zitting was gewijd aan de behande ling van de aanklacht tegen Karei Jacob Hang jas, wonende te Haarlem, Johannes Wilhelmus Marsman, oud 15 jaar, eu Jan Ravesteijn, oud 16 jaar, wonende ie Amsterdam. Deze drie personen zijn beschuldigd, van zich door braak en in klimming toegang te hebben verschaft tot den winkel van den heer A. J. A. J. iu de Smedestraat alhier en daar ontvreemd te hebben twee hammen en een bus poeder chocolade. De toedracht van deze zaak is van dien aard, dat zij wel waard is haar eenigszins uitvoerig mede te deelen. Op den avond van den 25en April keerde de brigadier majoor-titulair Stapel terug van zijne surveillance en ging door het Kenaupark. Het na lichte maan en plotseling zag hij hoe op de hoogte van de villa van den heer Stoel drie personen bezig waren met hunne handen in het zand te graven. Hij begaf er zich onmiddellijk heen. Spoedig kregen de nachtelijke gravers hem in het oog, en bukten, zeker denkende dat hij wel voorhij zou gaan. S. e/en wel kwam naar hen toe en herkende onmiddellijk den hekenden Karei Jacob Hangjas, terwijl de twee anderen vreemd waren. Hij greep den eerste onmid- jic bij zijn kraag, waarop de beide anderen, die liij inmiddels goed in bet gezicht had gezien, op de loop gingen. De gearresteerde spartelde hevig tegen en riep aan zijn makkers om terug te komen. Daar de majoor op zijn roepen geen hulp zag opdagen, kon hij ten slotte zijn gevangene niet meer mach tig blijven, die nu spoedig het hazenpad koos en met zijn makkers verdween. Stapel begaf zich onmiddellijk naar het politie bureau, en gaf daar order om op de plek te keizer in de warmste bewoordingen zijnen dank voor de veelvuldige, uit alle deelen van Duitschland en van het buitenland, ook uit andere werelddeele» ingekomen roerende betuigingen van deelneming bij het overlijden zijns vaders. Deze dank- zegging eindigt als volgt„Gelijk mijne voorvaderen, zal ook ik mijn ernstig stre ven slechts daarop richten, door ouge- stoorden en vreedzamen arbeid het welzijn des lands te bevorderen." De tijding van het ontslag van ge neraal Caprivi, minister van Marine, schijnt te worden bevestigd. graven, waar hij het drietal betrapt had. Daar dolf men twee hammen en een bus poeder- chocolade op. Een agent werd voor Hangjas woning geposteerd en deze zag ongeveer te 2 ure twee jongens er uitkomen, die, na een hand druk gewisseld te hebben met iemand, die hen uitliet, de straat opgingen. Toen zag de agent, dat een hunner iets wegwierp, dat hij echter niet hoorde vallen en de heide verdachten na snellende, nam hij heide in arrest en bracht hen, met behulp van een anderen agent, die inmid dels toegeschoten was, naar het bureau. Ongeveer terzelfder tijd werd Hangjas in zijn woning gearresteerd, terwijl bij rustig sliep of veinsde te slapen en zich hield, alsof hij van niets wist. Stapel herkende hen alle drie. Den volgenden morgen bleek het, dat de ge vonden goederen ontvreemd waren bij den heer J. in de Smedestraat, ziehier op welke wijze. Uit de versok gelegde rollaag had men een paar steenen gelicht, waardoor het mogelijk was ge worden het kelderluik los te maken en zoo in den kelder af te dalen. Vandaar was het zeer gemakkelijk, langs een trap en door een niet gesloten luik op te tillen, in den winkel te komen. De heer J. herkende de hammen als de zijne, evenals de bus chocolade. Dat de dieven den voorbeschreven weg hadden genomen, bleek hieruit, dat de steenen nog uit de rollaag waren, dat liet luik (hoewel niet openstaande) niet met den haak gesloten was, terwijl eenige half-verbrande lucifers en een mes, dat op een tabouretje werd gevonden, duidelijk aantoonden, dat hier vreemde bezoekers waren geweest. De beide jongens zijn, in weerwil van hun jeugdigen leeftijd, hij de politie helaas niet on bekend. Marsman werd korten tijd geleden we gens diefstal successievelijk tot drie en vier maanden en Ravesteijn tot 1 maand gevangenis straf veroordeeld. Natal. Alle beschikbare troepen in Natal hebben bevel ontvangen om op te rukken naar Zululand, terwijl bovendien morgen een bataljon uit Kaapstad op marsch gaat. Bulgarije. Naar luid van een tele gram uit Sofia is het vonnis tegen majoor Popoff door prins Ferdinand bekrachtigd. De minister van Oorlog heeft een rap port aangeboden, waarin hij den prins ver zocht aan Popoff gratie te verleenen en ook aan de andere officieren van de ver schillende straffen, die hun zijn opgelegd. Den 24en April waren zij te zamen van Am sterdam gekomen en hadden hun intrek geno men iu een slaapstede in de Schoolsteeg. Den volgenden dag bezochten zij dadelijk Hangjas en des namiddags te twee uur kochten zij een krentenmik in den winkel van den heer J., waarschijnlijk om eens poolshoogte te nemen. Wat de houding der drie beklaagden betreft, de beide jongens volhardden onwrikbaar bij hunne ontkenning. Anders Wai het geval met Hangjas. Wel is waar wilde deze niet bekennen, maar hij was onophoudelijk in tegenspraak met de verklaringen, die hij had afgelegd tegenover den Rechter-Commissaris. Had hij b. v. aanvan kelijk ontkend, dat hij een lederen pet had be zeten (deze was door den agent van politie ge vonden waar een der jongens haar had wegge worpen) thans erkende hij, die zelf te hebben weggeworpen, evenals het grijze jasje dat hij droeg toen Stapel hem greep en waarvan hij zich had meenen te ontdoen, door het over de schutting te werpen, waar het door een buur vrouw werd gevonden. Met eene zekere virtuo siteit droeg hij eene verdediging voor, die hierop neerkwam, dat een zekere Willem Smit, die een jongen bij zich had, hem op den bewusten avond bad uitgenoodigd, eens mee te gaan naar het Kenaupark, daar hij eenige personen 'iets had zien begraven. Terwijl zij met hun drieën daar zochten, was Stapel gekomen en had hem beet gepakt, waarop de anderen op de vlucht waren gegaan en hij hun voorbeeld had gevolgd. Eigenlijk was hij daar dus aan het surveillee- ren geweest. «Maar waarom ben je dan wegge- loopen?" vroeg de subs. off. v. just., «en waarom heb je die pet en dat jasje weg willen hebben «Ja, ziet u, de schijn was zoo tegen me,» ant woordde Hangjas, «en ik doe toch altijd kwaad, al doe ik ook goed!» Deze roerende klacht vermocht evenwel de aanwijzingen die in ruimen mate voorhanden waren, niet onschadelijk te maken. '•-Hage. - P. Coolmans 75 j. Utrecht. - Kind van L. M. van Hengelaar Rott. - I. B. Lorié- Bacot Arnhem. - H. C. Wttewaall 79 j.'s-Hage. - Wed. W. G. H. van der Horst van Lil-Jordens 65 j. Dordrecht. - 29. M. Reuzelaars 8 j. z. Rott. KOLONIËN. Trouw-, Geboorte- en Doodberichten. (JJit de lnd. bladen van 12 tot 29 Mei. Gehuwd.- Dr. J. J. Pigeaud en A. A. F. Bodde, Solo. Geboorten S. M. M. van Blommestein-de Man z. Magelang. - A. L. Thiemo-Muller z. Pekalongan. - A. L. J. Weijhenke-Muhlnickul d. Semarang. - R. A. Wijers-Wigers d. Bandoen. - N. Soesman van Heel d. Semarang. - H. J. W. C. Jonkers-vau der Bent z. Malang. - L. C. Volckert-Gerards z. Wonosidno. - C. M. Beegmans-Polster z. Djatiba- rang. - J. C. Chatelin-Groot d. Padang. Overleden: M. J. Janson, Tjilatjap. - P. N. Seman, Pekalongan. - Wed. A. C. Gortmans-de Graaff, Koeningan. - A. C. F. Israel 45 j., Djokja. - A. J. Schumm-Wijnstroom, Samarang. MARKTBERICHTEN. Op de markt te Hoofddorp waren Donderdag aangevoerd 152 vachten wol, waarvan werden Onder de talrijke (zeventien) getuigen dia op treden, waren zeer belangrijk die van F. Jarigse, die Hangjas met twee anderen des avonds over de Groote Markt zag gaan, in de richting van de Smedestraat, terwijl een kwartier later eene juffrouw, woonachtig in de Lange Wijngaard straat, Hangjas alleen heen eu weer zag wan delen. Klaarblijkelijk hield hij dus toen de waeht, terwijl de heide anderen in den winkel waren. Eveneens had een ander die de Smedestraat doorging, hem daar zien staan. Het zou ons te ver voeren, zoo wij al de uit vluchten en beweringen der drie beklaagden wil den mededeelen. Het was voor hen een kwade zaak, dat een der agenten van politie een ge sprek beluisterd heeft tusschen Hangjas en Mars man, waariü de eerste zei: «denk er om, dat die pet niet van mij isl« en «ze maken mij toch niets!" en dergelijke uitdrukkingen meer, die op heel iets anders dan op het koopen van wagen tjes wezen. Een rechercheur uit Amsterdam verklaarde ten overvloede dat het mes, hetwelk de heer J. in zijn winkel had gevonden, hem door bekl. R. voor een paar maanden te Amsterdam was ver toond. Dit is nl. een zeer bizonder mes, dat daar door ook gemakkelijk te herkennen was. Nadat het breedvoerig getuigenverhoor was afgeloopec, nam de ambtenaar van het O. M. zijn requisitoir, dat met groote nauwkeurigheid de geheele zaak recapituleerde en waarvau de voordracht "bijna een uur duurde. Wij vernamen daaruit nog, dat de drie bekl. vóór den diefstal, waarvan hier sprake is, aller waarschijnlijkst eene winkellade hebben gelicht, daar bij het afgeluisterde gesprek in het politie bureau Hangjas aan Marsman had gevraagd: «Wat heb je met de la gedaan?" waarop deze antwoordde: «In de Nieuwegracht gegooid", waar ook werkelijk eene winkellade werd gevonden. Verder was er dien avond aan het parket een verkocht 114 vachten, wegende 518 kilogram, prijs was 70 a 75 ets. per kilogram. Verder wa ren 8 biggen. STOOMVAARTBERICHTEN. Het stoomschip Prinses Amalia, kapt. Harten, van Batavia naar Amsterlam, vertrok 29 Juni van Marseille. Het stoomschip Conradvan Amsterdam naar Batavia, vertrok 29 Juni van Suez. i Deügenen, die iets te vor- deren hebben van of ver schuldigd zijn aan den ondergetee- kende, wordt verzocht daarvan op gave te doen vóór 15 Juli a. s. ten kantore der HAARLEMSCHE MELK - INRICHTINGHout plein 19. E. PINÉDO. telegram uit Amsterdam gekomen, houdende be richt dat II. met twee Amsterdamsche dieven dien avond diefstal zou plegen in de kerk te Heemstede. In het Kenaupark waren verder hier en daar ook partijtjes steenkolen begraven ge vonden. Ten slotte kwalificeert de Ambt. van het O. M. het misdrijf als diefstal, gepaard met braak, ge pleegd door drie personen te zamen, in veree- niging, des nachts en in een voor bewoning geschikt huis, en requireert de veroordeeling van den bekl. K. J. Hangjas tot 4 jaar gev., J. W. Marsman tot 2 jaar en 6 m. gev., en J. Rave steijn tot 3 jaar gev. Als ambtshalve toegevoegde verdedigers treden op: voor den eersten bekl. mr. H. J? D. D. En schedé, en voor de heide anderen mr. Heshuijsen. Het eerste neemt mr. Enschedé het woord. Deze komt er tegen op, dat H. wordt be schouwd als hoofddader, hoogstens is hij mede plichtige en schuldig aan een poging tot begun stiging. Pleiter komt er voorts tegen op, dat de ambt. van het O. M. bij zijn requisitoir weder twee gevallen als verzwarende omstandigheden heeft aangemerkt, die volstrekt niet bewezen zijn. Pleiter acht de gevraagde straf voor het mis drijf van medeplichtigheid en begunstiging te zwaar en concludeert mitsdien tot een lichtere straf. Mr. Heshuijsen, voor het eerst optredende, wijst er op dat de braak niet voldoende is be wezen, aangezien geen der getuigen zelf het luik had gesloten. Dat het gevonden mes juist dat van li. is, is volstrekt niet bewezen, het kan wei niet onafgebroken in zijn bezit zijn geweest. Een paar hammen, zegt pl. verder, zijn moeilijk te identifieeren. Met een beroep op de clemen tie der rechtbank, met het oog op de jeugd, de slechte opvoeding en de bekrompen geestvermo gens der beklaagden, besluit de verdediger zijn pleidooi. Na re- en dupliek wordt de uitspraak bepaald op Donderdag a. s. Frankrijk. Eenige vrienden van Boulanger hebben in de couloirs der Ka mer verklaard dat het gerucht van diens voorgenomen reis in het Westen voorba- rig is. Boulanger gaat ongetwijfeld naar Bre- tagne en naar de Vendée, waar het terrein der verkiezingen voor het Boulangisme uitmuntend is. Zijn breuk met Rochefort en Mayer zou nog slechts een kwestie van tijd zijn. In den Senaat interpelleerde Marcon den minister van Justitie over de ver plaatsing van eenen maire, die veroordeeld was wegens knoeierij bij de verkiezingen. De zegelbewaarder, die dezen wilde verdedigen, beliep een votum van afkeuring. Den 14eu Juli zal er te Parijs door de regeering een monster-banket worden aangeboden aan 2900 burgemeesters van de voornaamste gemeenten in Frankrijk. Dit feestmaal zal plaats hebben op het Champ de Mars, in de gebouwen der ten toonstelling van 1889. In Algerië dreigt een opstand, ten gevolge van den hongersnood welke iu sommige plaatsen heerscht. Het aantal echtscheidingen neemt in Frankrijk jaarlijks ontzettend toe. In 1884 werden er voor de rechtbanken 5489 echt scheidingsprocessen behandeld, in 1885 steeg dit cijfer tot 7550 en in 1886 tot 7598. De graaf van Münster heeft zijne geloofsbrieven als gezant van keizer Wil helm bij den president der Republiek in gediend. Engeland. Uit Weenen wordt aan de „Times" gemeld, dat nieuwe onderhan delingen betreffende de Bulgaarsche kwes tie reeds zijn begonnen. De schikking zou de benoemiug van een Russisch generaal tot minister vau Oorlog in Bulgarije met zich brengen. De „Times" zegt dat indien er voor stellen worden gedaan, deze te Berlijn moeten worden onderzocht, hoofdzakelijk met het oog op de gevolgen die daaruit voor andore rijken kunnen voortvloeien. Het „Foreign office" ontvangt de tijding, dat er niet aan valt te twijfelen of de „blanke pacha," die zich in de pro vincie Bahr-el-Ghazel heeft vertoond, is Stanley. In het Lagerhuis verklaarde Le« wisham Vrijdag dat de regeering niet weet, dat er tegenwoordig in Nederland ziekten heerschen onder het vee. In het begin van Mei werden er eenige aan mond- en klauwzeer lijdende schapen door Nederland naar Engeland vervoerd. Op den 14dea Mei werd bekendgemaakt dat het vervoer van Duitsche schapen door Nederland verboden was. De kwestie van verbod of beperking van den uitvoer van veu uit Nederland >s vau groot gewicht, en het daarop, betrekking hebbende ver lig van de Nedërlandsche regeering wordt thans in overweging genomen. Italië. Volgens de „Observateur Fran cais" zal de Paus zijn encycliek doen volgen door een nieuw geschrift, waarin o. a. wordt gehandeld over de betrekkingen tusschen kerk en staat en de scheiding dezer beide machten. In den schouwburg. Regisseur tot deu directeur: Hoe, u loopt in dit weer met een pels? Directeur: Alleen om die ellendige verslaggevers te tooneD, hoe koud mij hun recensies laten! KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. De heer Koffewaat van Amsterdam, heeft de benoeming als evangelist naar Haar lemmermeer aangenomen. in den Hout, op Zondag 1 Juli 1888, des na middags van 24 ure, door net Stedelijk Mu ziekkorps van Haarlem, onder directie van den heer M. H. MULLER, Kapelmeester. PROGRAMMA. 1. Rotterdamsche Passage-Marscli, Bouwer arr. Joor. (Ie uitv.) 2. Ouverture Jean de Paris, Boiëldieu arr. M. H. Muller. 8. Husaren-Qua- drille of de Nieuwe Lanciers, arr. M. II. Miiller. (Ie uit.) 4. Fantaisie, Itohert le Diable. Meijer- beer arr. J. Coènen. 5. Ouverture, Berliu wie est weint uud lacht, Conradi. 6. La Plu3 Belle wals, IValdtevfel. 7. Potpourri, Die Fledermaus, Strauss. 8. Finale, Casparone Marschc, Millöcker arr. M. H. Muller, (le uitv.) CONCERT op Zondag 1 Juli 1888, 's avonds 7 l/a uur, door de Stafuziek van het 8e Regiment Infanterie, te Bergen-op-Zoom, onder directie van. den heer N. A. BOUWMAN. PROGRAMMA. 1. Marche de l'opéra «Carmen", Bizet. 2 Ouverture «Zampa», Ilérold. 3. Künstlerlehen» walzer, Strauss. 4. Fantaisie de l'opéra «Les Hu- guenots», Meijerbeer. 5. Ouverture Mignon Thomas. 6. a. «Gavotto Entr' acte. b. «Lion du Bal« Intermezzo, Gillet. 1. Sérénade de Beet hoven (Thème varié) Bouwman. 8. Fantaisie snr «Hamlet" opéra de Thomas, Coenen. GEBOORTEN; 28 Juni. A. Verstrae en-Koelelcamp 2 d. - A. M. Moutanban-v. d. Wolk d. - 29. M. Biemond- Roose z. - J. De Koter-Broekmeijer z. - 30. C. M. de Jong-Kruup z. ONDERTROUWD 29 Juni. P. Prins en T. W. v. d. Spek. - J. P. Maas en M. P. Swcerts. - H. L. J. J. Reij- ners en A. A. T. v. d. Maden. - 30. J. Klooster en M. P. Prins. OVERLEDEN; 29 Juni. W. M. Reijnders 15 m. z. Nieuwe Kerksplein. - D. Boutjema 45 j. Nassaulaan. FAiMiEBEKieHi'EK UIT DE VOORNAAMSTE DAGBLADEN. GEBOORTEN 28 Juui. S. M. Ferman-Heijbroek d. Amst. - J. G. A. Smalt-Bosch z. Rott. - 29. P. J. E. Tideman-Struiük z. Rott. GEHUWD: 27 Juni. G. van Gent en L. van Beek, Dordt.- 29. J. C. Roodrand en G, Breen, Goedereede. OVERLEDEN: 26 Juni. Wed. A. G. Witlage-Heijen 86 j. Amst. - P. C. L. Mattern jd. 18 j. Amst. - 27. E. C. Harris 63 j. Amst. - J. W. Meijerink- Meijer 31. Haarl.meer. - P. van Ommeren 81 j. Rott. - 28. - J. Ziedses des Plantes-de Neufville 30 Juni 1888. StaslsSsnntngeis. Cart. N. W. Schuld, iito dito dito iito dito dito iito Obligatie n Oblig. Amort. Synd. PraatarttKi. O rig. Inschrijving 8Uö$iagS3l1|e. Qbl. Leening 1887 üto in Papierrente ^ondleening dito 1881 ïÊ»2Ie0 fnachrijviag 1861/81 lo. Ct. Adm. Lamaia lo. do. Noltonius io. Pansel. Leaning ©©séssiflJFtc- Oblig. in Pap. 1878 Iito dito üto dito Zilver Üto dito dito - üto Goud M. Sohatk. 1844 >bl BI. 1858/84 dito 1881 dito 1886 Ob Hope 1798/15 5 Üto ine. 8a S. 1855 5 OM. 1862 5 üto 1864 5 Üto 1866 5 Üto 1877 5 iito 1877 lo. Oogt. 5 üto dito So Serie 5 üto dito 3 e dito 5 üto 1872 Gecon». 6 üto 1873 dito. iito 1884 dito 5 Üto 1880 2e Leen. 4 üto 1875 Gecona. 41/< Üto 1880 dito 4 Obl. Leening 1867/68 4 iito Gondl. 1886 Obl. Perp. Schuld 4 üto bnitl. 1876 2 üto binneul. Amor. 4 Üto dito Perpot. 4 3-epriv. Obl. 5 üto Alg. Sch. 65 gor. Iito 1888/65 ger. üto 1869 6 Üto ger< ■-"ML eo. >M. 1351 8 Üto 1684 8 Obl. Londea 1885 5 iito Laen. 1875 5 liio diti) 1866 5 Üto dito 1888 4 üto diio 1888 41/,; üto goud 1379 41/.,; AiaeUrd. Obl. 1861 8V-I 99Va Eucop. 1886 8'/-I 99Va Rotterd. OL lR8«8l/j Q9l/.« Genot, koen. 18 Va 9IV. 100'-'/,. io; V. 100»/, 75»/. 101 71'/. 91"/,. SI 91»/. 97'-/, 84 89'/, 84'-/, 5. 94»/. 65'/,. 57'/» 9-7. 62"/,. 997» 93»/, 1027, 84 95 V, 100»/. 100»/» 99'/, 54'7i. 58»/s 547» 95"/» 977» 94'/. 93»/» SS»/, 787,6 83'/» 108'/, 677. Haarlem 2 Va 70 dito oude Loon. 8Vs 87 Vs92 Va dito 1887 8 V* 96*/«97Va dito 4 99 —101 Genot, koera. 102 101 ICO3/, 100l/s 102*/* 102l/a 101V8 100s/, 102 KW/s 1023/4 10 2:8 1(2 101 80 103 BJe-fSezrSs&ïrstS, A inst. Hy.bauk Pbr. dito dito dito Arnh. Hyp.-B.Pbr dito dito Geraeeute-Cred Obi. dito dito Grav. Hyp. Pabr. dito dito Holl.Hyp.-B.Pdb. dito dito Nat. Hyp.-B, Pdbr. dito dito Nederl. Bank. A and Rott. Hyp.-B.Pndb. dito dito Stmv. »Ned.« Aand, dito dito Obl. dito dito dito dito Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. dito dito Z.-HolL Hyp. Pdbr. 9"/» 101'/, 100'/. 4'/, 101 SpMrKilMilFp. 65 UVs 101 l/n 10 8 Va 101 */a 100 97Vi 993/< WedertenA Haarl.-Zandv. Aand. Holl. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1384 -4 M. t. Ex. v. St.bp.Ai, dito Obl. 1879/81 4. dito dito 1888 dito dito 1870 s dito dito 1378 5 N. Centr. Sp. Aan 4. dito dito Oblig. dito gestamp, dito. dito do. Uit. Schold Ned. Ind. Sp.-Aasd. dito Oblig. 1879 8 dito dito 1868 4l/.; N.R.Sp-volgef.A&tt'd- do. siet-voigaf.Aand-. dito dito ditc dito Leening 1885 81/. dito dito 1875/78 5 Nea.-Westf. Aand, dito Obligation i'j' Sioitgti-il-z Theiss-Sp. Aand, 5 dito Obligatiën ït&Iig, Viet. Em. Obügatiórs 5 West-Sicil.Spw„ do. 5 ZHid.-Ital.Sprw. do. 5 €^osteary&, Fr.-Oost. Sp. A&eL IPoSess* WarsGh.-Brb. Aand 4 Wars.-Weenen. do. dito dito Oblig. 5 Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. Sl/s dito dito 4 dito dito S Baltis. Spw. Aand. 8 Charkow Azow dito I Iwang-Dombr. Obl. 4*/a Jelez-Griasi. dito. 5 Jelez-O rpl do. 3 Kurek-Chark dito 5 dito Aiow dito 5 Mosk.-Jaroslow Obl. 5 Moakow-Kursk Obl. 6 Moik.-Smolensk.do. 5 Orel-Vitebsk. Aand, 5 Lonow.-Sewaat do. 5 Poti-Tiflii Oblig. 5 Tranaeancas do. 3 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 Aaaerlfc®, Centr. Pacific Aand. Chic. North. West. dito. le Hyp. 7 diis Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Extensdo.? dito Menoxncnee de. 7 dito N. W. Uiu do. dito Win.St. Pet. do. 7 dito South.- W. Obl, 7 Illinois Leas Cert i dito Centr. O. v. A. Kaum Pacific Obi. 8 Lonis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bonds. San Franc. Obl, 6 dito Algem. Hyp. ia. 8 Mis». Kan». Tcx Asnd. io. U. Fac. S. Br. Obl. 6 Mis*. Pac. South. do. fl St.P.M.&Man lsHdo.7 dito gee. 2e Hyp. do. 6 Souih.Pacif.Spw.de 8 UnioB Pacific, dito. 6 Seuol. loert» 97»/» 817. 101'/, 101»/, 91»/, 88 84 987» 61 58'/, 80'/, 1887, 181'/. *28'/, 1327» 81'/» 82 182 120'/, 97»/, 118 112 52"/,, 99"/» 117»/, 118 12'/, 100 98'/, 118'/» 118 112'/, 145 1017» 121'/, 108 33 78 *8'/, 142 84 V, 94 «7 103'/» 99»/, 82'/, 60'/, 100»/, "27» 417, 84'/, 114 13»/. 847, 69 55 94'/» 84 81 97»/, H&arL Tram. Aand. N. k Z,-H. Stm.tr. A. dito Oblig. Stad Amst. f 1000.3 dito 100.S Amst.Kanaalm.O.v.A, Rottardam 8 Gomcsate-Credifct Pal. v. Volksvi. 186? dito 1869 f2.50 Stad Antw. 1874. 3 dito Brnssel 188? rcc.2'/J Staatsleening 1870 TheiïS: Reg. Pr. Qbl. 4 !*0stenr!§Sfi. Staatsleening 1854 4 «ito. 1310 diio 188é Crsdiet Anat. 1858 Stad Weenen 1874 ÏFïWEiseiss Th= 100 1855 8l/2 Staatsleening 1864 5 dito 1868 5 Siwftoserlasié. Genave 8 IIVEMEN. Ct.Yer.A m.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dit dito 2 e do. dito dito 3o do. Vg.A Kyp.Spw. Obl. Pro 4 Quebec, do. 5 Prt>! £1'5 g I»C' 10974 llSVs 104 104 103 130 1 35 893/4 90 102 «Va 107 110 182 148 111 148 149 185 967« 18S 79 ios*/« 106 Vs

Haarlem's Dagblad | 1888 | | pagina 2