GEMENGD NIEUWS. BEURSBERICHTEN. Provinciale en Stede lijke leeningen. lijk niet weinig tot de opwinding der ge moederen heeft bijgedragen, terwijl boyen dien nog een aantal leden van liberale vereenigingen van Antwerpen kwamen om de zege der liberalen van Boom mede te vieren. Toen een juichende stoet voorbij den «Cercle catholique" kwam, en waar schijnlijk ook wel door tergende kreten de clericalen aan hunno nederlaag herin nerd zal hebben, werd |het jouwen en juichen met het werpen van bierglazen beantwoord, wat de opgewonden menigte natuurlijk iu woede deed ontsteken. De burgemeester, Van Reetn, had hierop blijk baar gerekend; een tiental van de door hem, met het oog op de verkiezing, gere- quireerde gendarmes trad plotseling uit het gebouw te voorschijn, en gaf, naeene korte sommatie, vuur, met het ongeluk- kig gevolg dat er enkele personen, door kogels getroffen, neervielen. De woedende menigte wilde de gendarmes te lijf, die echter met gevelde bajonet de menigte uiteeBjoegen, waarbij nog vier a vijf per sonen min of meer ernstig gekwetst werden. De aanval der gendarmes geschiedde als volgt: Zij brachten hunne paarden in galop te midden der menigte om den doorgang vrij te maken, terwijl de gendarmes die te voet waren, een charge met de bajonet in een andere richting maakten. Een vreeselijke verwarring was het gevolg. Jammerkreten vervulden de lucht; men hoorde de smart kreten der gewonden, het geween en ge kreun van vrouwen en kinderen, die onder •den voet geraakten. Dit ontzettende tooneel duurde ongeveer tien minuten. Ten laatste was de straat schoongeveegd, maar een aantal gewonden bleven lig gen. Spoedig werden zij opgenomen en naar het huis van den dichtstbij wonenden dokter gebracht. Een der gewonden heeft een diepen bajonetsteek in den buik en zal waarschijnlijk wel sterven. In 't geheel zijn zeven personen ernstig gekwetst. De meeste wonden zijn in armen en beenen, doch schijnen niet direct ge vaarlijk. De bevolking van Boom is des nachts op de been gebleven. De procureur des konings heeft ter plaatse reeds een onderzoek ingesteld. Alle vaandels en vlaggen, die uit de huizen wapperden, zijn terstond binnenge- gehaald. Men vreest voor nieuwe ongere geldheden bij de begrafenis van het slacht offer of de slachtoffers. Het gedrag van den burgemeester wordt sterk gelaakt. Hij heeft zich tijdens het bloedige voorval niet eens vertoond en geen stap buitenshuis gedaan. Uit de enquête is gebleken dat de gen darmes uiterst ruw zijn opgetreden. Vele personen verzekeren dat er geen sommaties aan het schieten zijn voorafgegaan. De verdere uitslag van net onderzoek is nog niet bekend. Fr&nkrijk. In den Senaat heeft De Lavallée een amendement ingediend, strek kende om den 5-jarigen diensttijd te be houden. Na eene rede van Ereycinet is het amendement verworpen met 185 tegen 75 stemmen. Dr. Mackenzie is te Parijs aange komen, van waar hij zich weer naar Lon den zal begeven. Zoodra het bekend was geworden dat hij te Parijs was, hebben tal van personen zich aan zijn hotel ver voegd, om eenige inlichtingen van hem te verkrijgen omtrent de geneeskundige be huilde'in g en de laatste oogenblikken van keizer Erederik; met andere woorden, om hem te //in ter vie uwen." Maar Mackenzie is voor geen hunner te spreken geweest. Alleen een medewerker van /Figaro" heeft hem gesproken bij dr. Eau vel, een vriend van Mackenzie. Aan dezen heeft hij ver klaard, dat hij verheugd was een Eransch journalist te ontmoeten; want de Fran- schen hebben hem steeds verdedigd tegen de ongehoorde aanvallen, waaraan hij heeft blootgestaan, en nu wenschte hij in //Figa ro" gelegenheid te vinden hun deswege zijn dank te betuigen. Verder gaf Mackenzie te kennen, dat hij zoowel te San Remo als te Berlijn on ophoudelijk op hooger last op zijde gescho ven werd. Maar hij zal te zijner tijd spre ken. Op eene vraag van den verslaggever van //Figaro", of de dood des keizers hem verrast heeft, luidde het antwoord: ja. Hij dacht dat de keizer nog wel een jaar zou leven, hoewel deze in de laatste maanden verschrikkelijk geleden heeft. Mackenzie verklaarde verder dat hij ge- wenscht had dr. Fauvel in consult bij den zieke te roepen, en hij hield zich overtuigd dat de keizer daarin toegestemd zou heb ben. Ook zijne gemalin zou den beroem den Parijschen geneesheer gaarne bij haren gemaal hebben zien komen. Reeds te San Remo had zij Mackenzie daarover gespro ken. Maar hiertegen was te Berlijn zoo veel verzet, dat aan een consult met dr. Fauvel niet gedacht kon worden. De moed en de gelatenheid, waarmede de keizer zijn lijden gedragen heeft, zijn voorbeeldeloos. Een aangekondigde boulangistische meeting te Marseille kon niet doorgaan, wegens wanordelijkheden bij 'het vormen van het bureel, tusschen socialisten en na tionalisten. Men smeet met bankjes, stoe len, kandelabers; verscheidene personen werden gewond en de politie deed de zaal ontruimen. De Philanthropische Vereeniging te Lyon is Zondag begonnen met de viering van het eeuwfeest der Revolutie in Dauphin^. In een groote bijeenkomst waarvan de burgemeester van Lyon voorzitter was, werden vaderlandslievende toespraken ge houden door den heer Flourens.die beant woord werden door den burgemeester. De aanwezigen betuigden door daverende toejuichingen hunne instemming met het gesprokene. Ook Italië en Oostenrijk hebben hunne goedkeuring aan de Suez-kanaal- conventie gehecht. De keizer van Brazilië, die thans weder volmaakt gezond is, zal zich den 5en Augustus te Bordeaux naar Rio de Janeiro inschepen. De werkstaking te Amiens neemt een hoogst ernstig karakter aan. Men ver wacht ongeregeldheden. Duitschland. Naar de Nordd. Allgem. Ztg." meldt, is aan den vice- admiraal graaf Monts opgedragen den chef der admiraliteit te vervangen. Hij blijft chef van het marine-station der Noordzee, en is tot den rang van kommandeerend admiraal bevorderd. Bisschop Zimitryi is uit Wiesbaden vertrokken, daar hij er niet in geslaagd is door koningin Nathalia te worden ont vangen. De uitspraak van het hooggerechts hof te Leipzig in het proces wegens land verraad luidt: lo. Dietz tien jaar tucht huisstraf en tien jaar verlies van eer2o. zijne echtgenoote vier jaar tuchthuisstraf en vijf jaar verlies livan eer; 3o. Appell negen jaar vestingarrest en een jaar ge vangenisstraf. De nieuwe in Elzas Lotharingen te nemen dwangmaatregelen bestaan daarin, dat de Franschen, die grondeigendom in het Duitsche rijksland hebben, binnen een kor ten tijd hebben te kiezen tusschen optie voor de Duitsche nationaliteit en verkoop van hun onroerend eigendom. De zitting van den Duitschen Kroon raad, onder voorzitterschap van keizer Wilhelm, werd Vrijdag 1. 1. geheel in be slag genomen door de besprekingen van het geschil tusschen de Kroon en de kei- zerinweduwe Victoria omtrent de door keizer Frederik nagelaten papieren. Engeland. Te Manchester heefteen ernstig gevecht plaats gehad tusschen pro testante en katholieke Ieren. Er werd door eerstgenoemden een pro cessie gehouden, toen plotseling een troep mannen en vrouwen met bijlen messen en flesschen op deze aanvielen. De politie kwam tusschenbeiden en was genoodzaakt te chargeeren, waardoor een aantal perso nen werden gewond. John Mandeville,een der Iersche patri otten, die tegelijk met den afgevaardigde O'Brien, te Tullamore gevangen zat, is te Mitchelstown gestorven. Zijne vrienden schrijven zijn dood toe aan het lijden, dat hij in zijn gevangenschap had te doorstaan. Naar aanleiding daarvan zal de regeering in het Lagerhuis worden geïnterpelleerd. Rusland. Het Russische staatsblad heeft het programma openbaar gemaakt voor de viering op 27 Juli a. s. van den 900n verjaardag der invoering van het Christendom in Rusland. De dag zal in geheel R island als een groote kerkelijke feestdag gevierd worden; godsdienstige pro- cessiën en parades zullen worden gehou den. De stad Kieuw, waar het Christen dom het eerst vasten voet kreeg, zal bij de viering een groote rol spelen. Duizen den uit alle oorden van Rusland zullen waarschijnlijk derwaarts een bedevaart doen. Spanje. Het aantal officieren, dat toe getreden is tot de manifestatie van sym pathie jegens generaal Cassola. bedraagt meer dan 9000. Te Madrid zijn de offi cieren der bezetting geconsigneerd om hen te beletten aan de manifestatie deel te nemen. DenemarkenMen verzekert teKopen- hagen, dat keizer Wilhelm, na zijn reis naar Sint-Petersburg, zich, in gezelschap van den czaar, naar de Deensche hoofdstad zal be geven, om er bezoek af te leggen bij ko ning Christiaan. De Russische monarch wordt in het laatst van deze maand te Kopenhagen ver wacht. Oost Rlimelië. Zaterdagavond om tien uur is een troep van vijftig Bulgaar- sche roovers het spoorwegstation Bellova binnengedrongen en zijn twee Oostenrijk- sche staatsbeambten, den ageut van de maatschappij wVitalis", en den agent van baron Hirsch, door hen gevankelijk mede gevoerd. Bulgarije. Uit Weenen wordt aan het //Journal des Débats" geseind, dat, volgens bericht uit Darmstadt, Popolf aldaar zou aangekomen zijn, om prins Alexander van Batten berg te bezoeken en, in naam van Karaveloff en Radoslavoff, hem gewichtige voorstellen te doen. Prins Alexander vanBat- tenberg is ZoDdag te Jugenheim met zijne ekwipage op een bergweg van eene steilte naar beneden ge vallen. Hij wist zich te redden door een boomstruik te grijpen, terwijl paard en wagen in da diepte ver pletterd werden. Nader wordt gemeld dat het on geval, dat prins Alexander van Bat- tenberg te Jugelheim is overkomen, ernstige gevolgen schijnt te hebben. Naar men meldt, heeft de prins door den val zich den ruggegraat ernstig bezeerd. De wNeue Preussische Zei- tung" geeft een aardig verhaaltje. Zij ver klaart wel, niet voor de waarheid er van te kunnen instaan, maar voegt toch ten slotte er bij: //Overigens wordt ons ver zekerd, dat het reeds vier weken geleden, nog vóór de troonsbeklimming van onzen tegenwoordigen Keizer Wilhelm, heeft plaats gehad.// Het luidt aldus: Prins Bismarck was naar het paleis ge komen, om den toeumaligen Kroonprins (thans keizer Wilhelm II) te spreken, die toen verschillende zaken namens zijnen zieken vader behandelde. Terwiji hij werd aangediend en zoolang in het daartoe be stemde vertrek wachtte, hoorde hij in de daaraan belendende kamer waarvan de deur op eene kier stond, een levendig kindergejoel. Hij stapte er naar toe, keek dat pretje eens aan, en zag dat het oud ste zoontje van den Kroonprins druk bezig was met op een draaiorgeltje te spelen, terwijl de twee jongere broertjes op de maat dier muziek ronddansten. De mid delste der kleinen, prins Eitel Frederik, den rijkskanselier in het oog krijgende, huppelde dadelijk naar hem toe en ver zocht hem op eene echt onstuimige kin dermanier, eens een dansje mede te ma ken. //Och, dat gaat niet meer, antwoord de Bismarck, //daarvoor ben ik al te oud;// maar wèl verklaarde hij zich bereid om even aan het orgelkrukje te draaien, opdat ook het oudste prinsje eens zou kunnen meedansen. Dit aanbod werd met gejuich aangenomen, en daar zette zich Bismarck aan het draaien, waarop het jo lige drietal heel prettig begon rond te hup pelen. Maar nauwelijks was dit goed op gang, of daar kwam Papa binnen, keek verbaasd dat spelletje aan, stapte op Bis marck toe en zeide: //Nu, ik vind het heel aardig, dat gij u zoo met mijne kinderen bezig houdt, //maar// voegde hij er glim lachende bij, «ik moet zeggen: gij be gint wèl in tijds; moet de toekomstige troonopvolger reeds zoo vroeg naar uwe pijpen leeren dansen?// Bismarck lachte eens en volgde hem naar een an der vertrek. Te R ij 8 6 e 1 is Zaterdag uacht een goudsmidswinkel in de rue National' bij afweJgheid van den e'genaar totaal leeggestolen. De waarde der vermiste voorwerpen bedraagt omstreeks veertigduizend gulden. In een stoomspinnerij te Lokeren had Zaterdag eene jeug dige arbeidster het ongeluk met haar rechterarm tusschen de rade ren van eene in beweging zijnde machine te geraken. De arm werd totaal verbrijzeld en moest terstond worden geamputeerd. Het arme kind was de eenige financieele steun van hare moeder, eene weduwe met ne gen nog zeer jonge kinderen. Agar bleef 24 uren na haar flauwte gedeeltelijk verlamd en kon geen woord uitbrengen. Zij is thans naar huis te Reuil overge bracht en - is bu ten gevaar. Haar geheugen heeft niets geleden en de spraak is volkomen onbelemmerd. Wij hebben eenige dagen geleden melding gemaakt van den te Madrid op eene oude markiezin gepleegden moord. Men heeft vijf personen gevangen genomen, de zoon van het slachtoffer, de dienstbode en een drietal boeven, die men voor de medeplichtigen der laatste houdt. De eerste is echter spoedig weder losgelateD, daar het bleek dat hij toen de moord plaats greep, reeds twee maanden in de gevangenis zat wegens diefstal, maar op de dienst bode rust thans eene zware verden king. Men vond den sleutel van de kamer, waarin de moord plaats had, in haar zak, eene zeer verdachte omstandigheid. Bovendien heeft de instructie tot de ontdekking geleid, dat zij een tamelijk bewogen leven achter zich heeft. Haar vroeger bedrijf was eet waren en drank te verkoopen aan de gevangenen en hunne bezoekers en zij was natuurlijk met de eersten daardoor in nauwe relatie gekomen. In weerwil van de telkens duide lijker wordende aanwijzingen even wel blijft zij ten sterkste alle schuld ontkennen. Men is er te Boston in ge- slaagd, bet hypnotisme aan te wenden bij het behandelen van rechtzaken. Er wasiu eene der achterbuurten een geheimzinni ge moord gepleegd op een jong meisje en als vermoedelijke dader had men een zekeren Byrnes gevat, die haar vroeger gekend had. Hij ontkende echter alle schuld en daar de bewijzen zeer zwak en onvoldoende waren, kon men vooruit zien dat de jury hem zou vrijspreken. Gedurende het verhoor betoonde zich de bekl. zeer onverschillig, daar hij zich niet bang maakte over den afloop dezer zaak. De president van de rechtbank, met het scherpe onderscheidingsvermogen dat som mige rechters bezitten, was inwendig van zijn schuld overtuigd en zon, maar te vergeefs, op middelen om den misdadiger de waarheid te ontlokken. Eindelijk liet hij toen dit mogelijk was, de zitting voor een half uur schorsen en stelde zijnen collega's voor, den beklaagde in de openbare zitting in hypnose te laten brengen door een geneesheer en hem daarin de waarheid te ontlokken. Eenparig juichte men de proefneming toe, en liet een jongen geneesheer halen, die zich bizonder op hypnotisme toelegde. De beklaagde zag nauwelijks op toen deze op hem toetrad, zoodat de jonge man tot op forschen toon hem zeggen moest: //Zie mij aan!" De beschuldigd hief het hoofd ver wonderd op e<i keek den dokter aan, die zijne scherpe schitterende oogen vast op de zijne richtte en op gebiedenden toon zeide: //Slaap!" De beklaagde, een nerveus man, kon den invloed niet weerstaan en bevond zich binnen vijf minuten in den hoogsten graad van hypnose. Men kan zich voorstellen hoe gespan nen de verwachting was. De rechters zagen toe zonder zich te verroeren en het publiek dat van de geheele scène niets begreep, wachtte met groote oplettendheid. //Beschrijf mij, hoe de moord op Clara Brown heeft plaats gehad!" zeide de ge neesheer op bevelenden toon. De gehypnotiseerde begon te spreken, op zachten maar volkomen duidelijken toon. Hij verhaalde de geheele geschiede nis van den moord en verklaarde daarbij •al het geheimzinnige, dat de instructie niet had kunnen oplossen. Hieruit bleek ge heel en al dat hij de dader was, te meer nog wijl hij van den moordenaar als ik sprak. Toen hij het verhaal geëindigd had, deed de geneesheer hem ontwaken. De man zette een zeer verwonderd gezicht, toen hij de oogen weder geopend had, daar hij zich niets herinnerde van wat er met hem gebeurd was. Thans begon de president hem eene beschrijving te geven van de wijze waarop hij den moord had gepleegd, daarbij ge heel herhalende wat By mes zelf in hypnose zooeven had gezegd. Reeds bij de eerste woorden had de beklaagde zijn kalmte en bedaardheid afgelegd. Staroogend luisterde hij naar de bizondorheden die hem wer den medegedeeld, het angstzweet parelde op ziju voorhoofd, terwijl zijn gelaat lijk kleurig was. Toen de rechter beschreef, hoe Bymes met een hakmes het meisje vermoord had en de laatste woorden die zij gesproke* had, herhaalde, bedekte de schuldige het gelaat met de handen en viel op de knieën, terwijl hij gilde: //Spaar mij, spaar mij! ik heb het gedaan Toen hij weder eenigszins gekalmeerd was, bekende hij volmondig zijn schuld. Het eigenaardigste dezer zaak is, dat hij zich volstrekt niet kon begrijpen hoe de rechtbank deze omstandigheden te weten gekomen was TELEGRAMMEN. LONDEN, 10 Juli. (Rsüteb). Aan de //Times" wordt uit Durban gemeld, da eenige Europeanen den kafferhoofdman Di- nizulu helpen, ondanks het verbod van de regeering de Nieuwe Boerenrepubliek, welke geen gezag heeft. De Zulu's verzamelen zich in grooten getale om Dinizulu. Een sterk leger, be staande uit inlandsche soldaten, is uit Ko- nicli ter hulp vertrokken. De toestand ia ernstig. De Zulu's zijn gewapend met ach- terlaadgeweren. jSSL. XRL X -SU Een woord, dat treffend onzen tijd teekent, leest men in een Duitsch blad: Ik kan me niet begrijpen, juf frouw, dat u niet trouwt. Dat is toch zeer verklaarbaar: ik kan geen man onderhouden. Een illustratie van hetzelfde be grip doet de Arnhemsche geestig opmerken ziet men trouwens ook in de tegenwoordige mode, krach tens welke de arm van den ver loofde rust op dien van zijn aan staande: hierop steunen wij, hierop vertrouwen wij," schijnen zij te zeg gen met het randschrift onzer oude rijksdaalders. 379DKiyAA£?BI32£HTEN. Het stoomschip Batavia, kapt. de Gi-uiter» van Rotterdam naar Java, vertrok 9 Juli van Colombo. Het stoomschip Amsterdam, der N. A. S. M. van Rotterdam naar New-York, passeerde 8 Juli des avonds 9.30 uur Lczard. Wind N. Het stoomschip Soenda, van Amsterdam naar Batavia, arriveerde 8 Juli te Southampton. 10 Juli 1888. Staatsleningen. ■lort. N. W. Schuld. 27: (ito dito dito 8 (ito dito dito 81/: iito Obligation 8'/s Oblig. Amort. Synd. B'/s irig. Inschrijving 8 ibl. Lflenicg 1867 iito iu Papierrente 6 •Joudloeniag - 5 dito 1881 4 'incbrq-ing 1861/81 5 io. Ct. Adm, Lamaia 5 io. do. Nolteniui 5 'o. Panael. Lceniog 5 üostletarlf&u •)blig. in Pap. 1878 ito dito Iito dito Zilver iito dito dito - (ito Goad iP'öS'Pa. >bi. Sohatk. 1844 i'M. Bh 1S53/S4 dito 1881 dito 1886 >b Hop* 1758/1: tito In». 6e S. 1865 5 OM. 1862 5 iito 1864 5 iito 1866 5 iito 1877 5 iito 1877 le. Oo.t. 5 •iito dito 2e Serie 5 iito dito 3e dito 5 iito 1872 Gecons, 5 (Ito 1873 dito. 5 4ito 1884 dito 5 iito i860 2e Leen. 41/- iito 1875 Gecons. (ito 1880 dito 4 tjbl. Leening 1867/69 4 iito Goudl. 1888 6 fögMBB&f©. OM. Perp. Schuld 4 (ito bnitl. 1876 2 dito binnenl. Amor. 4 iito dito Perpet. 4 öspriv. Obl. 5 iito Alg. Sch. 65 ger. iito 1868/65 ger. iito 1869 6 iito goreg 15 5 >bl. 1851 8 tito 1864 8 ;>bL Londen 1865 5 iito Leon. 1875 5 iito dito 1886 5 iito dito 1868 41/, iito diio 1888 4l/s iito goud 1879 41/; Amsterd. Obl. 1861 87,993/a Rocep. 1886 81/, 993/» lotterd. Ob 1886 8V-| 997u GoiioU *ocro. 78'/,. 913/» 101 101'/. 100'/. 78'/, 101'/, 72"/,. SS 82'/,. 92'/, 87'/, 9i:/s es 6 »s/« 66% M'/i. 90 SS 68'/, 99'/. 10»»/. 85'/. 97»/, 101'/. 10)'/,. 99'/, 57 V, 55% 5«'/. 96'/, 97'/,. 98 98% 90 79»/. se 105% 69'%. 78% 16% 18'/, 18% Haarlem 27, 65 70 dito oude Leon 87, 87Vi927, dito 1887 8*/t 96*/4—97V» dito 4 99 —101 Industriëele en fes- ciëele ondernemingen. iGenot. koe». loi V. 101 Va 1017« 1007, Nederland. Amst. Hy.bank Pbr. 4'/a dito dito dito 4 Arnh. Hyp.-B.Pbr 47, dito dito 4 Gemeeute-Cred Obl. 47, dito dito 4 'a-Grav. Hyp. Pdbr. 4'/, dito dito 4 Holi.Hyp.-B.Pdb. 4 dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 4 7; Nederl. Bank. Aand. Rett. Hyp.-B.Pndb. 41/- dito dito 4 1 Stmv. «Ned.» Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 47s dito dito 4 IJtr. Hyp.-Bk. Pdbr. 47, dito dito 4 102'/, 101 100"/', 102'/. 101'/, 108»/, 102% 107 1C2 •01%, 81% 103 99% 101'/, 100% 101% 108'/, 108'/, 100'/. 9«'%, 97'/, Z.-Holl Hjp. Pdbr. 101 Spnaraegleeningeii. Nederlaag» Haarl.-Zandv. Aand. Holl. IJz. Spw. dito 145 dito Oblig. 1884 4 1C21/8 M. t. Ex. v. StJbp.AA. 117 dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1870 108 dito dito 1878 5 N. Centr. Sp. Aand. 24 dito dito Oblig. dito ges temp. dito. 78 dito do. Uit. Schuld 167a Ned. Ind. Sp.-Aand. 1867, dito Oblig. 1879 8 8*7, dito dito 1869 47, N.R.Sp-volgef.Aand. 917/8 do. aiet-volgehAnnd. dito dito dito dito Leening 1886 8l/s 973/4 dito dito 1875/78 5 Nea.-Weatf. Aand. dito Obligation 4'/s 103 7« BBoFagfair^©» Theiss-Sp. Aand. S ÏOO1/* dito Obligation 5 88 ItaUë. Vict. Em. Obligation 5 63 "Weat-Sicil.Spw. do. 5 108 Zaid.-Ital.Sprw. do. 8 603/< Oostearftjk. Fr.-Oost. Sp. Aand. 88 S*s>Ie«» Warsch.-Brb. Aand 4 47 Wars.-Weenen. do. 88 dito dito Oblig. 5 1011/i Ruslaid. Gr. Sp.-M. Aand. 5 1187/e Hypotheek Oblig. 4»/, «674 dito dito 4 88 dito dito 8 697e Baltis. Spw. Aand. 8 561/* Charkow Azow dito 5 96n/ja Iwang-Dombr. ObL 47, 85 Jelez-Griasi. dito. 5 903/4 Jelcz-Orel do. 5 99 74 Kurofc-Chark dito 5 dito Azow dito 5 Mosk.-Jaroolow Obl. 5 Monkovs-Kurak Obl. 6 Mosk.-SmoVask. do. 5 Orel-Vitobsk. Aand. 5 Losow.-Sewaat, do. 5 Poti-Tiflis Oblig. 5 Transoaucaa do. 3 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 AaiaeirSfe©, Centr. Pacific. Aand. Chic. North. West. dito. lo Hyp. 7 ditf; Jowa Midi. do. 3 dito Mad. Eitensdo.7 dito Msnomoaea do. 7 dito N. W. Un. do. 7 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-W. Ob'i. 7 Illinois Leas Cert 4 dito Centr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 3 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bonds. San Prune. Obl. 6 dito 4 Igom. Hyp. do. 8 M'as. Kans. Tcx Aand. do. U. Pac. S. Br. Obl. 6 Miss. Pao. South. do. 6 St.P.M.&Man.leHdo.? dito geo. 3e Hyp. do. 6 South. Pacif. Spw. do 6 Cnioa Pacific, dito. 6 Genot, koers. 98 */4 86% 102 101% 98'/, 90% 86'/, 99% 62% 59% 81% 188% 189 128% 138 188% 15. 188 180% 97% 118 118% 6.»/, 100% 117% 118% 16'/,. 101 98 118% 117% H8%. 118 HutrL Tram. AaatL N. k Z.-H. Stmtr. A. iito Oblig. Fremleieeninyen. Stad Amst. f 1000.3 dito 100.8 Amst.KauaalmX.v.A. Rotterdam 8 Gemeenic-Crediet 8 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 f2.50 SeEffie. Stad Antw. 1374. 8 dito Bruaael 1887 reo.S1/» S9ta»EB$flurt8ee Stnaluleening 1870 ïheïas. Reg. Pr. Obl. 4 ©Mïeiairtjko Staatslcening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anat. 1853 Stad Weenen 1874 'Tmlsesao TM 100 1855 8l/s atHSloiRiS.! Staatsleeaiag 1364 5 dito 1S66 5 Bwaèserlaad. Geneve 8 mmm. Ct.Ver.Am.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dit dito 2e do. dito dito So do. Vg.l iiyp.Spw.Obl. Pro» Quebec, do. 5 Prol 1 gat'e 2 27, pCt. 109 113 104 104 104 130 /*- 91 903/4 108 99»/4 108 1117, 185 148 U87s 157 1427, •47, 967, 1297, 78 1027;

Haarlem's Dagblad | 1888 | | pagina 3