GEMENGD NIEUWS. Belangrijk BEURSBERICHTEN. in den nek, laat zijn kam gloeien en doet een paar vastbesloten, welberekende treden voorwaarts. In de //Norddeutsche Alge- meine" kraait hij op scherpen toon zijne verontwaardiging uit over den overmoed ▼an Lockroy, die in zijn blad /,Le Rappel" op kunstmatige wijze een revanohegeest wakker houdt en aanblaast. Verder voelt de geest Bismarks, die door hare kolom men waart, zich verontrust door het mil- lioenenverslindende fransche oorlogsbudget, alsof de Duitschers er met een koopje af kwamen. Eindelijk wordt een heftige strijd aangebonden tegen de fransche politieke tinnegieters, die wonderen weten te verha len van een verbond, dat de Paus zou willen sluiten tegen Duitschland met Rusland. Kan men dan geen ui meer tap pen zonder door den ouden kanselier be knord te worden zullen de fransche jour nalisten vragen. Daarenboven, het duitsche goevernement zelf is in dezen ook niet zuiver op den graat. Sedert Wilhelm den italiaanschen koning bezocht heeft, zijn zij elkander ge worden //ein Kameraden, ein bessern findst du nitTusschen den duitschen en den itali- aansche staf is eene rechtstreeksche ge meenschap ingesteld, zoodat graaf Walder- see en generaalCosenz in levendige gedachten- wisseling met elkander staan. De italiaan- sche chef van den generalen staf moet een nieuw ontwerp van legermobilisatie ont worpen hebben, waarvan zijn collega misschien profiteeren kan. Men ziet het, de krijgskundige harmonie uit zich in minder onnoozele dingen dan in de lieve attentie der uitwisseling van de Pickel- haube tegen den hoed met haneveeren. Lord Salisbury heeft ook eens zijn hart gelucht over de verhouding der europee- sche mogendheden en is tot de gewone conclusie gekomendat de europeesche vrede voor langen tijd verzekerd is. Aan dieminder alledaagsche uitspraak knoopte hij deze alledaagsche voorwaarde vast, dat de vrede verzekerd was //zoolang de regee ringen van het vasteland zich niet lieten meeslepen door de menigte." Totnogtoe was het de menigte, die door de regeerin gen werd meegesleeptdikwijls tot binnen de grenzen van een naburig rijk, waar zij met blauwe boonen werd verwel komd. En in Engeland zelf, waar men zoo vast schijnt te staan in de schoenen van het geloof aan vrede, wordt niettemin alles aangewend om leger en vloot te ver sterken worden op de werven tegenwoor dig zeven nieuwe pantserschepen gebouwd en gaat men voort meegesleept door de menigte zeker in vele deelen der aarde oorlog te voeren of een gespannen toestand te onderhouden. In Soeakim blijft het den geduldigen toeschouwer spelen, waar het ziet dat de oorlog van Egypte, dat onder zijn meer verstikkende dan beschermende vleugelen rust, met Osman Digua, die den tijd heeft zijn macht al beter te organiseeren wordt voortgezet tot den tijd misschien, dat Engeland als de derde hond wegloopt met de kostelijke kluif, waar het deze twee hardnekkige strijders om ziet vechten. Want Engeland mag het veld natuurlijk niet ruimen, voor dat het zijn beschermeling kan gelukwen- schen met het behaalde succes en zoo wordt zijn vertrek, waarnaar door de ja- loersche koloniseerende mogendheden met verlangen wordt uitgezien, verschoven ad calenda8 graecas. KOLONIËN. TJit de Indische bladen van 6 tot 10 Oct.) BATAVIA, 10 October. Bij besluit van den goeverneur-gene- raal van 7 October jl. is bepaald, dat het marine-etablissement op Onrust den IBen Oct. 1888 wordt opgeheven. Door den mijn-ingenieur W. Gode- froij is, onder dagteekening van 2 dezer, uit Bajolali nader het volgende aan den chef van het mijnwezen getelegrafeerd: r/Merapi bestegen, westzijde bezocht, oude westelijke insnijding kraterwand 22 Sept. doorgebroken, dientengevolge kolos sale afschuiving prop. Ravijnen Sonowo Teliensing over 6000 meter gedeeltelijk met zand en steenen gevuld, nog steeds westprop in gloed, vele afstortingen west waarts en vermoedelijk zuidwaarts, sterke dampontwikkeling, geen bedenkelijke ver schijnselen waargenomen, noordelijk op prop veel zwavel afgezet, dus daar af koeld en tot rust gekomen zonder ver stopping damkanalen." Blijkens van den goeverneur van Celebes en onderhoorigheden en den resi dent van Bali en Lombok ontvangen tele grammen, is de telegraphische verbinding van Java met Makassar via Boeleleng op 6 dezer tot stand gekomen. Bij vonnis van 6 Oct. is de bekl. Bauer in de Chateau-Laffitte-zaak door den Raad van Justitie te Samarang vrij gesproken van het onwettig bezit, doch schuldig verklaard aan invoer van opium niet voor de regeering bestemd, en des wege veroordeeld tot één jaar gevangenis straf en eene boete van f 10,000, met bepaling dat bij niet betaling dier boete de bekl. voor elke f 200 éene maand in gijzeling zal worden gehouden; verder werd hij veroordeeld in de kosten van het geding en het opium verbeurd ver klaard. De rechter nam als bewezen aan dat Scipio, door wieu het opium werd inge klaard, dit deed zonder van de zaak te weten, dat hem het cognossement door Bauer was ter hand gesteld met last kisten in te klaren, dat Bauer wist dat er opium in die kisten was, en dat Scipio en Sarpan handelden als ondergeschikten op last van Bauer. De Atjeh-corre8pondent van de //Lo comotief" schrijft den 20n Sept. dat de sultan-pretendent verscheidene geweren had gerequireerd, ook die van Toekoe Bait, en te Kewala hevig in gevecht was met de radja's in die buurt. CIVIEL DEPARTEMENT. Verleend-. Een tweej verlof naar Enropa, we gens twaalfjarigen onafgebroken dienst in deze gewesten, aan den referendaris bij bet dep. van binnenl. bestuur jhr. J. Th. Hora Siccama. MILITAIR DEPARTEMENT. VerleendEen tweejarig verlof naar Enropa, wegens ziekte, aan den officier van gezondheid 2e kl. D. J. Blok. Trouw-, Geboorte- en Doodberichten. (Uit de Indische bladen van 6 tot 10 Oct.) Bevallen: M. Gronovins-De Torbal, z., Ba tavia. - Rusche, z., Batavia. - Spielter-Lammers, z., Batavia. - Van der Waart van Gulik, z., Meester-Cornelis. - H. Doffegnies-Van Kraaijen- oord, d., Peterongan. - W. J. A. Oetgens van Waveron Pancras Clifford-Haaxman, z., Sitoe- bondo. Overleden: K. E. N. Maier, Soerabaja. - J. H. Vanger, Batavia. - L. E. Granpré Molière, 7 j., Batavia. - Mr. J. Hulshoff Pol, Batavia. A. Palm, 6 m., Batavia. - J. A. Ungerer, 64 j., Batavia. - Van der Wiel, 1 m., Soerabaja. - Van Helden-Wolters, Soerabaja. - T. F. Pool, 31 j., Malang. - J. Seket, 19 j., Soerabaja. - D. C. Visser, 50 Soerabaja. - M. A. Gissot, II j., Soerabaja. - C. F. J. Neijndorff, Soerabaja. INGEZONDEN. Voorden inhoud dezer rubriek stelt de Redactie zich niet aansprakelijk.) Een politie-agent voor niemendal. M. do R. Met genoegen lees ik steeds uw blad en vooral de rubriek //Haarlemmer Hal letjes", waarin in irouischen of schertsen den vorm alles wordt besproken, wat in onze stad belangrijks voorvalt. Zoo ook het laatste halletje, waarin over de Haarlemsche politie wordt gesproken, waarvan er des nachts slechts 17 onze stad met bijna 50 duizend inwoners moe ten bewaken (een droppel in een emmer) een zoo ergerlijke zaak, dat zelfs de //N. R. Ct." zich er lustig mede maakt. Zie... dan moet ik ook mijn hart eens een beetje lucht geven, nu ik een degelijken goeden raad kan geven aan de leden van den Haar- lemschen Gemeenteraad en welom zonder rerhooging van belasting, zonder staking van de spoorwegplannen en zelfs zonder te kort te doen aan het wellicht goede voorstel van B. en W. tot verbetering van het stedelijk muziekcorps en eindelijk zon der nadeel voor de gemeentekas, voldoende uitbreiding te geven aan het politie-per- soneel en deze raad isdraag zorg, Haar lemsche Gemeenteraad, dat alle leveringen ten dienste der gemeente zonder uit zondering worden aanbesteed en vooral niet over het hoofd te zien de kleeding der politie, welke thans de beduidende som eischt van de gemeentekas van f 3700 'sjaars, enkel en alleen omdat deze leve ring sinds jaren achtereen gegund is aan een en dezelfde firma. Wanneer er nu met deze levering geen exceptie gebruikt wordt en deze zooals alle andere publiek wordt aanbesteed, dan zou dit (wat onder //Haar lemmer Halletjes" terecht wordt aange merkt) zeer zeker een winst uitmaken van minstens 15 pet. en aldus tot een som komen van plus minus f 550 'sjaars, wat de gemeente zou kunnen opstrijken en waarvoor zij heel leukjes een politie-agent zou kunnen engageeren, zelfs met inbegrip van kleeding (dus één politie-agent vast voor niemendal) en zoo zullen er wel meer redenen zijn te vinden om het politiewe zen uit te breiden, want waarlijk het is noodig, dat onze steeds grooter wordende stad meer en beter worde bewaakt. Met de opname van deze regelen zult u mij, mijnheer de redacteur, zeer ver plichten en blijf ik steeds gaarne Uw dw. dr. A. C. A. Het zal iedereen al eene gebeurd zijn, dat men bij het naar huis gaan eene verkeerde straat in slaat; maar een trein!.... Welnu, dat is Zondagavond te Brussel gebeurd. De trein, die de schouwburgbezoe kers terug naar Leuven voert, reed eene verkeerde baan op en stond aan het Luxemburger station toen de reizigers meenden te Schaerbeek te zijn. De zaak is gelukkig zonder ongevallen afgeloopen. Er is sprake van eene bijeenkomst te Londen van afge vaardigden van alle zeemogendhe den, lot onderdrukking van den sla venhandel. De belangrijke Export- firma Cirio Co. te Turijn is ge failleerd. Sedert een paar jaar was deze fit ma in een maatschappij op aandeelen hervormd. Nog kort ge leden 250 genoteerd, vielen deze aandeelen dezer dagen op 80 Lire, op het bericht, dat deze eenmaal zoo aanzienlijk exportzaak in finan- cieele moeielijkheden verkeert. Het bericht bleek spoedig maar al te waar te zijn. In verband met de dyna- mietontploffingen te Parijs zijn ze ven personen gevangen genomen onder welke vijf kellners. Een der beide anderen is bekend als anarchist. Het onderzoek heeft tot dusverre uitgebracht, dat de dynamietladin- gen zeer sterk warendoor de ont ploffing in de rue Fran jaise wer den niet minder dan 700 tuiten ver nield. De Becretaris der kellnersver- eeniging heeft den minister-presi dent Fioquet de grieven der kell ners uiteengezet en verklaard, dat de vereeniging zelf als tusschenper- soon in de plaats van de zoo ge hate agenten wilde optreden. De heer Floquet beloofde de zaak te overwegeD. Van de geldswaarden, die onlangs bij het postkantoor te Berlijn zijn gestolen, heeft de politie tot nu toe een bedrag van een half millioen mark in handen gekregen. De drie daders Schroder, Brunn en Fritzsche zijn uit Hamburg naar Berlijn overgebracht. Zij moeten alles bek-nd hebben. De geheele beschaafde wereld kent den naam van Chris tina Nilsson en de avontuurlijke lot gevallen van dit zweedsche boeren meisje, hetwelk als kind begonnen is met zingen op de plattelands- markten, waar zij reeds blijde was eenige shillings te kunnen opdoen, tot zij eindelijk, als gunstelinge van keizers en koningen en van het rijk ste publiek als een voorname dame kon optreden. In dezelfde zweedsche provincie b'maland is thans weder zulk een zangeres verschenen, de zeventien-jarige Augusta Hüsberg, dochter van een armen schoenlap per te Jonköping. Men ziet in haar eene toekomstige tweede Christina Nilsson. Het is nu maar de vraag waar en wie is de rijke Maecenas, d e haar wil bijstaan om het zoover te brengen. Er is een bericht omtrent de expeditie van den heer Nansen, die eenige maanden geleden met een paar andere kloeke onderne mers op reis is gegaan omopsneeuw- schoenen een ontdekkingstocht dwars over Groenland te doen. Het stoom schip Foo, op de vaart van Groen land naar Fahrsund, heeft namelijk te Christiania het bericht aange bracht, dat de expeditie over de groenlandsche ijsvelden den 4en Oc tober te Godthaab behouden is aan gekomen. Waarschijnlijk wel de grootste locomotief ter wereld is on langs in Amerika vervaardigd voor de South Pacific Maatschappij. Vol gens VIngénieur weegt deze loco motief de «El Gobernador» 10 ton, met inbegrip van den tender. Zij heeft 14 wielen en de gezamenlijke lengte bedraagt 20 M. Hare be stemming is het doen voortbewegen der goederentreinen op de steile hel lingen van de Sierra Nevada. Een m edstr ij d in het altenvangen I Het rattenvangen wordt, zooals men weet, te New- York door een aantal menachen als beroep uitgeoefend. De voornaamste klanten dier rattenvangers zijn lo gementen, slachterijen en vooral schepen, die veel van den ratten- plaag te lijden hebben. Twee rattenvangers, Ed. Dorney en zijn helper James Higgins, hiel den onlangs in den kelder van een hotel een wedstrijd voor het publiek waarvoor zij tot dusver hun wijze van werken geheim hielden. De toeschouwers zaten op een houten stellage. Dorney en Hig gins lagen ieder in een hoek, met reflector-lantarens voorzien, en in het midden van den donkeren kei der stond een vat met lokaas. Nadat nu gepiep en gekrabbel had bewezen, dat de ratten op het vat waren aangekomen, liet Dorney plotseling het licht van zijn lan taren op het vat vallen. De rat ten ongeveer 12 gingen, ver- llind door het licht, als konijntjes op de achterpooten zitten, en in een oogwenk had Dorney met een langen ijzeren tang er 8 gevangen. Een oogenblik later, toen het pie pen en krabbelen weer begon, was Higgins aan de beurt. Hij ving op dezelfde manier elf ratten en had daardoor het meesterschap en den uitgeloofden prijs van 25 dollars De compagnie d'amour. Ten allen tijde hebben schoone vrouwen weieens vele aanbidders te gelijk gehad, maar dat vrouwen hare vereerders ten nutte van den Staat aanwendden, daarvan levert de ge schiedenis waarschijnlijk maar één enkel bewijs. Hieromtrent wordt het volgende verhaald: Magdalen a Seneterre, de weduwe van zekeren Monsieur de Mi ram mont, die in het laatst der vorige eeuw in Frankrijk leefde, was een der bekoorlijkste vrouwen van haar tijd en had een groot aantal aan bidders. Allen bleven haar getrouw, en elk zou zijn bloed voor haar opge offerd hebben. Daar in dien tijd het land door binnenlandsche oor logen beroerd werd, kwam Magda- lena op een zonderlingen inval. Op zekeren dag ontbood zij al hare aanbidders bij zich en sprak hen aldus toe: «Mijne heerenl Ieder uwer heeft mij meer dan eens ge zworen, dat ik het dierbaarste op de wereld voor hem was en dat hij mij nooit verlaten zou. Nu wil ik mij overtuigen of die woorden wer kelijk de uitdrukking van uw ge voel of maar holle klanken zijn. Ik trek ten oorlog wilt ge mij vol gen?» «Wij volgen!» riepen allen uit ééu mond. De dame knikte hun glimlachtend haar dank toe en ging oogenblikkelijk tot de uitvoering van haar plan over. Zij richtte van al hare minnaars, zestig in getal, een compagnie op; de even dap pere als schoone en bevallige dame stelde zich kloek aan het hoofd en trok er mede naar het koninklijk leger te Auvergne. De compagnie kreeg den naam van «Compagnie d'Amour» en verrichtte, naar het gewonnen. In negen minuten was de geheele wedstrijd afgeloopen en waren 19 ratten gevangen. VAmZA. getuigenis van Montal, wonderen van dapperheid. Tmee rekeningen voor een. Bij gelegenheid, dat keizer Nicolaas I eens met zijne gemalin, de pruisi- sche prinses Charlotte in Moskou was, kwam laatstgenoemde in een groot magazijn, om daar eenige kostbare inkoopen te doen. Zij be merkte toen, evenals de eigenaar van het magazijn, dat niet ver van haar een welgekleed heer stond, die aanteekeningen maakte. De kei zerin dacht, dat het een der kan toorbedienden was, en de koopman wist niet beter, of hij behoorde tot het gevolg der keizerin. Den volgenden dag werd haar door dien heer de rekening voorge legd, welke zij terstond betaalde. Maar eenige uren later werd haar een tweede rekening voor dezelfde gekochte voorwerpen aangeboden en nu bleek het, dat dit de juiste was en de andere door een bedrie ger was opgemaakt. De keizerin vroeg aan haar gemaal, wat zij doen moest, en deze zeide lachend: „Betaal maar; weet, dat gij in Moskou zijt." HEOLAMES. 25 cents per is de geluksaankondiging van SAMUEL HECKSCHER Senr., in Hamburg, welke in dit nummer voorkomt. Dit huis heeft zich door zijn prompte en stil zwijgende uitbetaling der hier en in omstreken gewonnen prijzen eene zoo goede naam verworven, dat ik den lezers aanbeveel acht te geven op zijne advertentie. S7g@B?¥&68Tg£fyiKTEK. Het stoomschip Zuid-Rolland, kapt. Otto, van Rotterdam naar Java, passeerde 11 Nov. Tariffia. Het stoomschip Soenda, van Amsterdam naar Batavia, arriveerde 12 Nov. te Southampton. Het stoomschip Zaandam der N. A. S. M., vertrok 10 Nov. van New-York naar Amsterd. 13 Nov. 1888. :-rt. N. W.Scholi.21/ iïto dito dito 8 iito dito dito iito Obligatie» 81/-, Oblig. Amort. SynêL 8'/s )rig. Inschrijving 8 SS&Bgar&e* OW. Leaning 1867 5 iito in Pnpierrente 5 Soudlaenlng 5 dito 1881 4 fie. nschryving 1801/81 5 jo. Ct. Adm. Lamais 5 -O. do. Nolteniue 5 •o. Paasei. Leening 5 3biig. in Pap. 1878 41/» Üto dito 5 iito dito Zilver 5 iito dito dito - 5 iito Goud 4 SPoHea. OM. Schaft. 1844 4 IFctrliCsIt >bl Bh 1858/84 8 dito 1881 5 dito 1888 5 >b Hope 1798/18 5 iito Ins. 6* S. 1855 5 Obl. 1382 6 iito 1884 o I ito 1888 5 iito 1877 iito 187 le. Ooit. 5 iito dito 8e Serie 5 iito dito 8 e dito 5 iito 1373 Gecom, 5 Iito 1878 dito. 5 iito 1884 dito 5 Iito i860 2# Leen. 4»/a iito 1875 Gecons. 4 iito 18SC dito 4 Obl. Loaning1887/88 4 iito GoudL 1888 6 OM. Pe?p. Sohnld 4 iito bnitl. 1878 2 iito binnenl. Amor. 4 iito dito Perpet» 4 Sspriv. Obl. 5 iito Alg. Sch. 65 ger, iito 1868/65 ger. iito 1869 8 4ito gereg OM. 1851 iito 1864 o OM. Londen 1865 iito Laan. 1875 dito dito 1888 dito dito 1888 dito diio 1883 dito goud 1871 Qenot. koers. 7«7» 817» 87,100"/,, 100'Vi, 100"/, 777. 100'/, 78 887» 91 8'7. 91 87"/.. 677» 67"/,, 68*/, 99 867» 68'/,. 98"/,. ïoiv. 1097, 100 1097, 10J 101 597. 59"/,. (9 987. 99»/,, 98'/. 957, 987,. 8S 877,. 1087, 69'/,, i8 77'/, 667, 797, 16 16 157» Ha.rl.rn97, 65 —T0 iito onde Laan. 8'/, 877,69'/, iito 1887 87, 96'/,—977', iito 4 95 —101 Industriiole en ïlasa- cieele ondememinpn. Genot, koers. 102 1017, 101 100®/4 -OSVs 103 102 101 108»/. 1017a Amst. Hy.bank Pbr. 4»/2 dito dito dito 4 Arnh Hyp.-B.Pbr 4l/x dito dito 4 Semaente-Cred. Obl 4»/3 dito dito 4 VGrav. Hyp. Pdbr. V/3 dito dito 4 Holl.Hyp.-B.Pdb. 47, dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 4»/s Nederl. Bank. Aand. Rott. Hyp.-B.Pnib.4V, dito dito 4 Stmv. «Ned.c Aand. dito dito OW. 5 dito dito 47a dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 4»/, dito dito 4 ï.-HolL Hyp. Pdbr. 4»/, 10174 10l3/4 1017a 101»/, 97'/. 99 Mnciale en Stede lijke leeninpn. lasterd. ObL 1861 8»/s| 99»/« Rucep. 1886 81/, 997,, Sotttrd. Ob 1886 8»/.| 997, Sederlasd Haari.-Zandv, Aand. Holl. IJ». Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1888 4 dito dito 1870 5 dito dito 1878 5 N. Centr. Sp. A&nd, dito dito Oblig. dito geBtemp. dito, dito do. Uit. Sefcuïd Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 o dito dito 1869 4*/j N.R.Sp-voigeLAand. do. niet-volgehAand. dito dito dito dito Leening 1886 81/, dito dito 1875/78 5 Ned.-Westf. Aand» dito Obligation Homga&°t8©, Theiss-Sp. Aand. dito Obfigatiën SÉ® Big* Vict. Era. Obligation 8 West-Sicil.Spn. do. 5 Znid.-Ital.Sprw. do. 8 Fr.-Oost. Sp. Aaad, Foiess Warsch.-Brb. Aand 4 Wars.-YFcen&n. do. dito dito Oblig. 5 Ruslaid. Gr. Sp.-M. Aand, 5 Hypotheek Oblig. 41 dito dito 4 dito dito 8 Baltis. Spw. Aand. t Charkow Azow dito 5 Iwang-Dombr. ObL 4 Jelez-Griasi. dito. 5 Jelex-Or*1 do. *7, '1 1 1017, 940 1097, 1017, 100 108'/. 101 101'/. 100'/. 1017. 17 147 102 119'/, 10» 95'/. 80 207, 186 14 96 987, 101 .09'/, 887, 61'/. 109 «0 100 50'/, 104'/, 101»/, 117'/» 98 90 70'/, «57. 987,. 86'/, 95'/, 007, 'Knrsk-Ch&rk dito dito Asow dito 5 Mosk.-JaroBÏow Obl. 5 Moükow-Kurük ObL 6 Monk.-8molonsk.do. 5 Oral-Yitebek. Aand, Loaow.-Sewaai do. 5 Poti-ïifiL» Oblig. 5 Tranacancas do. 3 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 AsKaea'SBftSbc Centr. Pacific. Aand. Cbio. North. Weet, dito. la Hyp. 7 difo Jowa Midi. do. 3 dito Mai Externs do. 7 dito Menomouee do. 7 dito N. W. Un do. 7 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-W. Obl. 7 Illinois Laas Gert 4 dito Centr. O. v. A. Kaneae Paoiüo Obi. 8 Louis v. Na»h v.C.v.A, dito Adjust, bonds. San Frano. Obl. dito Algem. Hyp. do. 6 Miss. Sans, Tex Aand. do. U. ?ac. S. Br. ObL 8 Miss. Pao. South. do. 8 St.P.M.&Man.l«Hdo.7 dito gee. Se Hyp. do. 6 South. Pacif. Spw. do 8 Union Pacifi dito. 6 Genot, koera 101 92 ICS 7, 1017. 1007, 937, 91 101 647, «67, 36'/, 1407, 1837, 199 1827, Hl»/. 1117, 1817, 1*0'/. 96 1177. li»1/. 58''/,, 100'/» UI ii*7. 1 90 118'/, 116"/,. 110'/, 111»/, TrsBisepaalseliappllsi. KaarL Tram. Aaad. N. Z,-H, Stmt A. dito Obig. SUd Amst. f 1000.8 dito f 100.8 Amet.Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 8 Gemeente-Crediet 8 Pal. v. Volks?!. 1887 dito 1869 k 19.50 Stad Antw. 1874. 8 dito Brnsael 1887reo.l'/i Slwnsartftt* Staatsleoning 1870 Theiss: Reg. Pr. Obl. 4 ©eflteRE-ftk* Staatslconing 18£4 4 dito. 1810 dito 1864 Crodiet Anot. 1858 Stad Weauen 1874 FsaflSQta* Th. 100 1855 8'/. £-SKisSS3Kl$o SUataieeaiag 1864 5 dito 1866 5 Gtnove 8 I1VIRSEH. Ct.Y sr.Am.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dit dito 2e do. dito dito 8e do. Yg.A iijrp.Spw. OM. Prov Quebec, do. 5 Prolongatie 2 8!/s 108»/, ïiri, 1M7, 1067, 108 198 1 90 68»/, 88'/, 108 109 'A Hl'/, H67» 1467, 1597, 118'/» 165 1487, 95 180 79*/. 100'/, 106

Haarlem's Dagblad | 1888 | | pagina 3