Bal-Zijde Handschoenen. Belaniiie VEILING jopwii gevraagd De Graaide St. Germain TAPIJTEN, Haarlem's Dagblad Chromschrift- en Teeken-Lithografen Kost en Inwoning Ter Overname aangeboden: GEVRAAGD: Schouwburg-Haarlem Bijverdiensten. J. SLAGER, Anegang 46. Dagmeisje, Willem van Liemf, Claassen Beims; Zijlstraat 97, Hollandsch TGoneelgezelschap. De Nieuwe Prikkel. ANTON BOSSE, 45 ct. Zijde-Fabrieken G. Henneberg, Zürich (k. k. Hofleverancier). et< hi] fft* jB wot di' "t1 bt toik va.a allen door deu jubilarig itttdogeu. niet alleen als humaan maar meien- nog als den beproefden ad, die men in alle omstandigheden raadgeven en helpen gereed vondi voorzitter der feestcommissie mocht ontATarm lioe groot de sympathie die allen den jubilaris toedroegen, oe een ieder zich om strijd beijver- jcun zioh verdienstelijk te maken aijn jubileum, o® Ie jitbila ris, die de verschillende toe- iktn a lie beantwoordde, toonde eene zelfbehcersching en gaf in zijn 'oorden blijken van groote waar- ruig. voor de wijze waarop men die- dag tot een voor hem' onvetrge telij- gestempeld liad. i voren was hein reeds dJootr den Gerard van dei- Vliet, namens alle nine's een enveloppe aangeboden. was hij reeds door den. lieer W. uweaihlcff, inspecteur der Hall. IJz. 61 iv Mij. namens do directie gecompli- nteerd. In hartelijke bewoordingen vaagde deze hoofdambtenaar van. dien 1" er, toewijd ing, en getrouwe plich'tsbe- 6 diting van den jubilaris, wiens ar- 0 dzaaimheidi een voarbefetdi was voor der/en. Naimiena de Directie overhain- rde hi| eten jubilaris een kostbaar ndenkein,. Hiermede was del officieel© pleclrLig- id; geëindligdl. In den loop "t'ainj den g ontving die) jubilaris nog vele be- jaeu van sympaitliie, terwijl zeea- ves- hem kwamen ctomüplimenteeren. ee fled.'enavondi Icwarlieir voor negen >rcTt den jubilaris door d'e muzick- TH'eeuiging ,,Hai*moiiic"'' Ijest-aande uit ca$rsoaieel van lreit stadion on van de jentrale Werkplaats eone serenade ge- De solisteu die dezen winter op de yfitvoeringen der Bacbvereeniging allen medewerken zyn inej. Lilian Hartveld (zang), Frederic Lamont liano), mej. Erica Wedekind (zang), Villy Barraester (viool) en Ossys abrilowitz (piano). Wij odtving6n de royaal uitgevoerde aDkocdigiog van den Natiocalen Taj5angwedstryd voor Marmenzang in le 2de helft der maand Juli 1900 alhier e houden door de Koniuklyke Lie dertafel „Zang en Vriendschap." Daar wy de bizonderheden reeds vroeger Deedeelden volstaan wij ditmaal met leze aankondiging. ARRö&gaiSSEBlEliTS» Zitting van Donderdag 19 Oct. 1899. Voor de vierschaar stond heden terecht de heer C. J. Paulen, koop man, woonachtig te O verveen terzake dat hij voor de personeele belasting geen aangifte gedaan had van een paard, dat geacht kon wordon niet alleen tot uitoefening van zyn bedrijf te worden gebruikt. Op verschillende tijdstippen in de maanden Februari en Maart was beklaagde in een dog cart rijdende mot dit paard gezien. De rijksadvocaat, mr. Moutliaan, las de verschillende stukken op deze zaak betrekking hebbende. Beklaagde bracht direct tot zijne verdediging in, dat het paard zijnen zoon, die land bouwer en koopman was, toebehoorde en dat die het voor zijn bedrijf had aangegeven. De bewijsstukken hiervan werden vervolgens door hem aan de Rechtbank overgelegd. Uit de verklaringen der getuigen bleek dat zij beklaagde op verschil lende dagen met kinderen van den heer Roessingh hadden zien rijden en dat beklaagde steeds mende. De heeren L. de Fouw en S. R. Reinierse ver klaarden dat beklaagde hun nog had medegedeeld dat hy het paard van zy'n zoon had gekocht, daar het een beengebrek had. Mr. Mouthaan, het woord verkrij gende, zeide dat hier twee vragen moesten gesteld wordeD, en wel of beklaagde bet paard gehouden heeft en ten tweede of dat paard aangege ven had moeten worden voor de be lasting. Wat de eerste vraag betreft, komt het spreker voor, dat een beves tigend antwoord moet worden gegeven. Beklaagde mende steeds het paard, en veelal niet in tegenwoordigheid vau zQn zoon, daarbij was bet op zy'n terrein gestald. Ook hetgeen ooklaagde aan de heeren de Fouw eu Reinierse bekend beeft, getuigt, dat beklaagde het paard gehouden beeft. Wat de tweede vraag betreft, beklaagde heeft zy'n inschryvingsbiljet op die vraag oningevuld terug gestuurd. Daar hy altyd gezien is, rijdende met een dog cart, is geenszins aangetoond, dat hij het paard uitsluitend voor de uitoefe ning van zyn bedrijf of beroep hield. Ook voor gemengd bedrijf was be klaagde verplicht het paard aan te geven. Het beklaagde ten laste gelegde feit voldoende bewezen achtende, con- INGEZONDEN MEDEDEE- LINGEN. 30 cents per regel. De Stoomdrukkerij van is de goedkoopste groote Drukkerij in Haarlem. Monsters papier, modellen en opgaaf Van prys worden steeds gaarne ver strekt. cludeert de rijksadvocaat namens den Minister van Financiën, tot eene geldboete van f80, by niet betaling te vervangen door eeno gevangenis straf nader te bepalen door de Recht bank. De subs, officier van Justitie vrsagt de vorderiDg toe te wijzen. Beklaagde beweert nogmaals dat het paard van zyn zoon was en zegt, dat het nu reeds verkocht is. Uitspraak over 8 dagen. S. J. van Os alhier had een beschryvingsbiljet der belasting ont vangen, ter invulling, en geweigerd dit weder af te geven toen de deur waarder der Rijksbelastingen, de heer D. W. v. d. Velde, het kwam terug halen. Ook aan de aanmaning om het biljet ton kantore in te dienen, had beklaagde geen gevolg gegeven. Daar het de eerste maal was, dat beklaagde aldus had gehandeld, vorderde Mr. Mouthaan, niettegenstaande de groote last, die de administratie door een dergelijk optreden had ondervonden, eene lichte straf en wel f 15 boete, daarbij den wensch uitsprekende, dal dit voor beklaagde, die niet was yer; scheneD, eöne aansporing mocht we zen om voortaan zijn biljet op tyd in te leveren. Het O. M. requireerde de vordering toe te wijzen. De beruchte Jacob Bosschieter, thans in verzekerde bewaring, had zich heden weder te verantwoorden ter zake dat hy gedurende de kermis te Edam des nachts uit twee goed gesloten kramen verschillende voor werpen had gestolen. B klaagde bleef als naar gewoonte alle schuld ont keDnen. Uit de verklaringen der ge tuigen bleek evenwel het tegendeel, zoodat het O.M. het feit voldoende bewezen achtende 1 jaar gevangenis straf vorderde. De verdediger Mr. cnberg, achtte het wettig bewijsniergeleverd en vorderde vrijspraak voor zijn cliënt. P. N. ten Wolbeek te Zand voort had zonder dat daartoe eeuige aan leiding bestond zy'n ezel afgeranseld. Daar dit op de badplaats en vooral des zomers herhaaldelijk gebeurd (wij waren er ook meermalen ooggetuigen van) achtte de Burgemeester het raad zaam, tevens als waarschuwing voor anderen, dezen jeugdigen dierenkwel ler te vervolgen. Ter zake van die renmishandeling werd du f 10 boete of 10 dagen hechtenis gevorderd. Het is te wenschen, dat er het volgend jaar op het strand ook eens goed op gelet wordt, opdat de dierenkwellers bun welverdiende straf niet ontgaan Uitspraken. De heer C. van Rijssel hier ter stede, deurwaarder by 's Rijks belas tingen, die voor veertien dagen terecht stond voor de rechtbank alhier, om dat hy last zou hebben gegeven aan den gepasp. Indischen mili tair J. P. Stebel, om een ruit in de woning van Van der Bilt ia te slaan, werd heden van rechtsvervol ging ontslagen. Mr. F. B. Bijvoet trad als verdedi ger op. Op de matinée te geven door het Haariemsch muziekkorps a.s. Zondag 22 October, zal de.gunstig bekende sopraan-zangeres, mejuffrouw Enny Kloos, haar medewerking verleenen, de beer Chr. Kriens Jr., de Zigeu ner weise van "Sarasate, op viool ten gehoor e brengen, tcrwjjl het orkest onder meer de onvoltooide symphonie van Schubert uitviert. Aanbesteding. Vanwege het ministerie van Water- staat, Handel en Nijverheid werd heden aan het gebouw van het Pro vinciaal bestuur alhier aanbesteed le. Het uitvoeren van baggerwerk in zykanaal F., behoorende tot de werken van het Noordzeekanaal. Ra ming f 1S500. Van de 3 hiervoor ingekomen in- schryvingsbiljetten was dat van A. Volker Lz. en P. A. Bos te Sliedrecht en Gorinchem het laagst voor f U 900. 2e. Het uitvoeren van werkzaam heden en leveringen aan de buiten-, vloeddeuren der middensluis van de Noordzeesluizen te IJrauiden, behoo rende tot de werken van het Noord zeekanaal. Raming f 4400. Hiervoor kwamen 5 biljetten io, waarvan dat van N. Engelhart te IJ muiden het laagst voor f 3975. WEHWQLQ NIEUWSTIJDINGEN, Brand. Te Dubbeldam brak Woansdagoch- teDd vroeg een felle brand uit in de schuur der boerenhofstede van Dirk van der Linden, aan het Vis- schertje, mede bewoond door de boe renarbeiders Joost van derMerween Klaas van der Linden. De geheele hofstede met schuur verbrandde. De brand sloeg over op een schuur tje van J. van 't Geloof, dat mede in de vlammen opging en vervolgens op het Evangelisatielokaal (eigendom van den heer Van der Weg te Dor drecht), aan den overkant. Ook dit is met den geheelen inhoud, kerkbanken, stoelen, orgel enz., verbrand. Verder verbrandden van den land bouwer D. van der Liüden 72000 pond hooi, dat ïd de schuur was geborgen en 52000 pond hooi, dat buiten stond 20 voer ongedorscht koren, een paard. een honderdtal kippen, en verder alle landbouwgereedschappen, boerenwa gens, een f 100 aan contanten enz. Er werd niets gered, ook niet van den inboedel. Dirk van der Linden heeft zyn schuur en huis voor f 6250 verzekerd by de Onderlinge Brandwaarborg- maatschappij te Arnhem, en den in boedel voor f 3000 bij de Ned. Brand- waarborgmaatscbappy voor roerende goederen te Gouda. By dezelfde maat schappij is het buiten staande hooi voor f700 verzekerd. Ook de arbeiders J. v. d. Merwe en Klaas v. d. Linden zyn verzekerd, ieder voor f700. De oorzaak van den brand, die lang voortduurde is onbekend. De „Holland" gestrand. De Bataviasche correspondent van het „Hbld." seint De kruiser „Holland" is op een rots by de Duizend Eilanden geloo- pen. De Duizend Eilanden archipel is een eilandengroep eenige mijlen ten Noorden van den Westhoek van Java. LAATSTE BERICHTEN. Den 8sten Nov. zal mevr. M. Ypes— Speet uit Amsterdam aan Haarlem het genoegen geven naar baar melo- dieuse stem te luisteren. Zij zal op treden voor de afdeeling „Haarlem en Omstreken van het Algemeen Neder- landsch Verbond". Zjj zal spreken over het juist uitspreken en de wel luidendheid van het Nederlandse!]. Aanbesteding. Hedenmiddag werd door den Archi tect J. C. van den Berg in café Brinkmann aanbesteed Het bonwen van een Villa op een terrein van het O verbosch „Willems oord" te Bloemendaal. Ingekomen waren 10 biljetten. Hoogste inschrijver was de heer H. Velthnysen voor f 18000, laagste J. Giebels en J. van Servellen voor f 16680. Een biljet was ongeldig. BURGERLIJKE STAND Ondertrouwd 18 Oct. S. J. Vester en B. E. Scheffers. M. P. de Ridder en W. M. Wykhuizen K. J. L. Vern- hout en F. Hueting. W. J. Roest en S. C. Vermaas. C. A. Hermans en J. Goaefrooi. 19. J. N. Lobel en M. Brouwer. J. P. de Klerk en W. J. van Ommeren. Getrouwd 18. M. J. H. Ameluug eu H. C. Sernee. H. van Nimwegen en M. J. Reyners. P. J. Kuyper en G. v. d. Zalm. J. H. Beenders en W. C. Bloemzaad. 19. W. J. Cra mer en M. A. E. Vastenouw. J. L. Erkenbrecher en M. Uittenbosch. T. de Kamper en M. E. Teekens. Bevallen: 17 Oct. G. Baas—van Altveer z. C. H. Tierie—v. d. Horst d. 19. M. Aerts—Hoebe d. M. Mie nis—van Ryn z. M. Milatzvan Dam z. Overleden: 16 Oct. E. de Wal 13 j. d. Spaarnwouderstr. C. F. Vincent 31 j. Meesterlottelaan. 18. H. M. v. Giezen 63 j. L. Molenstraat. 19. P. G. Douleben 82 j. Voorzorgstraat. MARRTNIEÜW3 Op de veemarkt alhier zyn aange voerd: 17 Koeien f200 a f 140, 22 N. Kalveren f 17,— &f8.— 30 Schapen f21.— a f 13.—, 0 graskalf f 0 V. Kalveren f 0.f 0.0 Pink f 0.lammeren f a f 0 Biggen f 0.—. 0 paarden. 0 Veu lens f k f 0 Stier f TELEGRAMMEN Men seint ons dd. 18 October uit bet kamp by Glencoe: - Verscheidene Boerencommando's die vooruitgetrokken waren met het hoofd leger, van Newcastle naar Dundee, marcheeren verder om zich te ver eenigen met de hoofdmacht, die te Doornberg nabij Landmansdrift (12 mijlen ten oosten van Dundee) is ge stationeerd. Volvens het Reuterbureaa te Beau- fortwest (Kaapkolonie) deelden reizi gers Dinsdag omtrent den toestand te Johannesburg mede Johannesburg is voor het grootste gedeelte ontvolkt. De geheele voor raad steenkolen en levensmiddelen in eenige mijnen is in beslag genomen. Een groot aantal dergenen, die ver gunning hadden om te blyven, verlie ten daarop de stad. De bekende mil- lionair J. B. Robinson is door het Bóerengouvernement telegrafisch aan geraden terug te keeren, op strafte vau verbeurdverklaring zijner bezittingen. Van Eugelsche zijde wordt he'en als vertrouwbaar uit Mafeking ge meld, dat een gepantserde trein, die de stelling der Boeren ten noorden der stad verkende. Zaterdag den strijd aanbond met 500 Boeren, die zware verliezen leden. Aan Engelsche zijde wrren twee dooden en veertien ge wonden, waarvan twee ernstig. Stoomvaartberichten. Het stoomschip Bromo, van Rot terdam naar Java, vertrok 17 Oct. van Aden. Het stoomschip Werkendamvan de Holland-Araerika Lijn, vanNewyork naar Rotterdam, vertrok 17 Oct. van Newyork. Het stoomschip Tm'ohZafe,Holland- Amerika Lyn, vertrok 14 Oct. van Newport News naar Amsterdam. Het stoomschip Maduravan Java Daar Amsterdam, pass. 16 October Kaap del Armi. Het stoomschip Soembingvan Rot terdam naar Batavia, arnv. 18 Oct. te Marseille. Het stoomschip Merapi, van Rot terdam naar Java, arriv. 18 Oct. te Batavia. Het stoomschip Prinses Amalia, van Amst. naar Batavia, vertr. 17 Oct. van Southampton. Het stoomschip Burgem. den Tex van Amst. naar Batavia, arriv. 17 Oct. te Port Said. Het stoomschip Koningin Regentes van Batavia naar Amsterdam, vertr. 18 Oct. van Batavia. Het stoomschip Malang, van Java naar Rotterdam, pass. 18 October des middags Gibraltar. Het stoomschip Amsterdamvan de Holland-Amerika Lijn, arriv. 19 Oct. van Newyork te Rotterdam. CORRESPONDENTIE. Een Abonné. De bedoelde dienst regeling begint Vrydag 20 October. Vandaar de schijnbare onjuistheid. Redacts. Familieberichten, Getrouwd13 Oct. J. van Teke- lenburg Jr. en R. de Vries, Hoorn. Bevallen 16 Oct. J. D. Reerink— Meyjes z. Goor. 18. E. A. L Clad- der—Jansen z. Amst. M. A. Rösener Manz—FrieliDk z. Ainst. Overleden 12 Oct. Wed. N. C. v. Römer—Van der Plas 61 j. Amst. 16. M. Snnif—De Jager 53 j. West- zaan. E. C. van Rykom jJ. 31 j. Amst. 17. J. Koopman 45 j. Castri- cum. R. van der Bruyn 78 j. Den Haag. IS. G. A. Hageinan 62 j. Den Haag. A. Querido 57 j. Amst. Gevraagd: Een degelijk, eenvoudig Werk meisje, van half negen tot vijf uur. Goede information. Spreekuur des morgens van tien tot twee uur. Loon f 2.50 per week. Adres bureau van dit blad. LESSEN. Een Hoofdonderwijzer, met akte voor de Fransche taal. heel't eenige uren beschikbaar tot bet geven van Lessen. Billijke voorwaarden. Brieven onder No. 2643, bureau van dit blad. welke 's avonds vrijen tijd hebben, kunnen werk bekomen ter Privaat Lithografie, Haarlem, Spaarne 10. in de Groote Zaal van de Sociëteit rDE KROON" te Haarlem. gevraagd, door een net persqnn, omtrek Zijl- singel. Br. met, opgave van condi tiën Nr. 2642 bui', van dit blad. Een welbeklante Zaak in Aard appelen en Groenten. Brieven fr. onder No. 2641, bu reau van dit blad. Tegen Dec. of later. ong. Kamers met Keukentje of beknopt Boven huis, liefst binnen opgaand. Brieven met prijsopg. No. 2640, bureau van dit blad. Tegen zeer gemakkelijke beta lingsconditiën kan men oude en nieuwe le en 2e klas Rijwielen uit een prima fabriek, Ugen uiterst billijken prijs bekomem wanneer men zich per brief adresseert on der No. 2062. bur. v. d. blad. Notaris P. F. DE BORDES zal Dinsdag en Woensdag 24 en 25 October 1899. telkens des voor middags ten 10 ure precies, in de groote zaal van de Sociëteit »DE KROON« (ingang Smedestraat) te Haarlem, publiek verkoopen Eene prachtige soliede partij Axminster, Brusselsche en andere Fluweelen. Perzische. Axminster, Tijger. Sajetten Gang- en trap- loopers overloopers 300 Smirna. Perzische, Axminster, Balmoral, Grieksche en andere Karpetten; 240 diverse Kleedjes en Matten 190 Engelsche, fluweelen en an dere Tafelkleedenvele restanten Tapijten, zeer geschikt voor kleine kamers: 3500 crème en wittequi- pure Tulle en andere Vitrages, Over- en Statiegordijnen320 ro se en blauwe gebloemde wollen Dekens, Statie- en gewatteerde Dekens, Piqué Spreien etc. etc. Orde en conditiën van verkoop Alle aanwezige goederen welke finaal zonder beraad verkocht moeten worden zijn genummerd. Te bezichtigen op Maandag 23 October '1899. des namiddags van 12 tot 5 uur. Betaaldag 15 April 1900, (onbekenden a contant). Bij het bezichtigen is ook ge legenheid tot liet opgeven van com missiën. Zondag 22 October 1899. Buitengewone Voorstelling door het Gezelschap v. d. Parkschouwburg te Amsterdam. 3f£icieefe Berichten. Onttrekking van grond aan den openbaren dienst. Burgemeester en Wethouders vau Haarlem, Brengen ter algemeeue kennis, dat aan den Raad der gemeente wordt voorgesteld, om aan den openbaren dienst te onttrekken lo. een gedeelte walgrond aan het Donkere Spaarne voor het perceel No. 12 aldaar, ter oppervlakte van 60 M2., 2o. een gedeelte walgrond aan de Brouwerskade ter oppervlaktG van 50 M2. De stukken te dezer zake betrek king hebbende, zullen met ingang van heden gedurende acht dagen ter plaat selijke secretarie (7de afdeeling) lei- inzage van een ieder zyn nedergelegd. Haarlem17 Oct. 1899. Burgemeester en Wethouders voornoemd, BOREEL. De Secretaris, PIJNACKER. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een lang durig lijden, in den ouderdom van ruim 79 jaar, onze ge liefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, JOHANNA CATHARINA TIMMER. Weduwe van Jelte de Vries. Uit aller naam H. DE VRIES. Haarlem, 19 October 1899. Een sinds jaren bestaande Maat schappij (uitkeering bij ziekte en ongelukken), vraagt ijverige Agen ten. tegen flinke provisie. Br. fr. lett. N aan NOBELS' Adv.-Bur., N. Groenmarkt 25. Tegen hoog loon Mejuffrouw VAN MEURS, Baan 3a, vraagt begin November een van den P. G.. niet benedenveer- tien jaar, van des morgens 9 tot des middags 4'/, uur. Zich aan te melden des avonds na 7 uur. GLACÉ- a f 0.68. 1.—. 1.40. „Reclame" ..Hercules" „Chevreau" Gegarandeerd soliede. Castor Handschoenen ii f 1.25. Anegang 17. Kaseiere. Commissionairs iu Etfeetss en Assnrautiën. HAAR.lt M of de Duivel van Parijs. Beroemd Drama in 5 bedrijven, ie Bedr.De ontvoering. 2e Ridder Satan. 3e Eene onteerde Moeder. 4e De Dood van don Ver rader. 5e Hereenigd. Aanvang 8 uur. Balcon 11.25. Stalles en 1e Loge f 1.Parterre f' 0.75, 2e Loge f0.50, Gaanderij f0.25. Woensdag 25 Get. 1899. Buitengewone Voorstelling door het Dir. A. VAN LIER, van Amsterdam. '29e Opvoering' van liet Enorm succes ^8 Op Vrijdag den 27 October 1899, des v.m. te 11 uur, zal door het College van Regenten over de ge vangenis te Haarlem, onder nadere goedkeuring van den'Minister van Justitie in het openbaar worden aanbesteed De levering van het Rogge-, Tarwe- en Wittebrood voor het 1ste halfjaar 1900 en de verdere voedingsartikelcn. de Brandstoffen en debenoodigd- hedeu voor de Kantine voor het geheele jaar 1900. De inschrijvingsbiljetten, op ze gel geschreven, geteekend dooi den aannemer en zijne twee bor gen, moeten op den dag der be steding uiterlijk des v. m. te '10 ure aan voornoemd gesticht, in de daartoe voorhanden bus geworpen zijn. De voorwaarden der aanbeste ding liggen van af heden ten bu- reSle van den Directeur der gevan genis ter lezing, door wien tevens de noodige inlichtingen worden verstrekt Haarlem, 16 Oct. 1899. Het College voornoemd, II. ENSCHEDE, Voorzitter. RETHAAN MACARÉ, Secretaris. Nieuwe Revue in drie bedrijven of 5 tafereelen. van A. REYDING. le Taf.Voorzaal van de «Ouwe- Wijven-Loge. 2e Inde »Ouwe- Wijven-Loge® 3e In de Lunchroom in "de Kal verstraat. 4e Bij de lawnten nistent in het Vondelpark. 5e In de Vestibule van het nieuwe Postkantoor. In liet 3e bedrijf parodieën op „Ghetto", „Geisha" en „Voerman Henschel". Tusschen het 4e en 5e Tafereel Levende Geïllustreerde Beelden, (Groeten uit Amsterdam.) Aanvang 7'uur. Balcon f2,Stalles fl.75, le Loge fl,50, Parterre f 1.25, 2e Loge fl.Gaanderij f'0.40. lu groote keuze voorhanden hij Barteljorisstraat 12. alsmede zwarte, witte en gekleurde Henneberg-Zijde van 45 ct. tot f 14,65 p. Met. ellen, gestreept, geruit, gewerkt, damast enz. (ca. 240 versch. qual. en 2000iversch. kleuren, dessins enz.). Damastzijde v. 75 ct,14,65 Zyden Bastkleederen, p. robe f8,6542,75 Foulard-Zijde bedrukt j> 65 et.3,35 Balzijde Grenadine-Zijde Bengaline-Zijde 45 ct»14,65 65 9,35 f 1,206,45 tot f 14,65 p. Meter. uit mijn eigen fabrieken. per meter. Zijden Armffres, Monopols, Cristalliqnes, Moire antique, Dnchesse Princesse, Moscorite, Mar- eelliHea, Zijden stof voor gestikte Dekens en Vlaggen enz. enz., franeo en vrij Tan invoerrecht#» m b*f8. Stalen en Catalogus ommegaand. Dubbel briefporto naar Zwitserland.

Haarlem's Dagblad | 1899 | | pagina 3