DE D III, 11H. Merkelbach, S1 Nicolaas Cadeaux J. Ph. v. d. Hoek, Zi«* «Ie Etalage. Scheffer en Jongkind. Specialiteit in Nieuw Zilver, P. BAGGERMAN, D. Meereboer, Jansstraat 2, in het Mantelmagazijn 4NTÖN BOSSE, pui pis Boterletters geurige Borstplaat. DELFTSCHE ROOIBOTER1IRICHTING. B artel jorisstraat 31, Confiseur, Patissier, Groote Houtstraat 25, Haarlem. Kleine Houtstraat 7. Confiseur. Cuisinier. Overheerlijk St. Nicolaas. Willem wan Sanies Jaesra., Rijswijksche weg, nabij Den Haag. sgsr.;V':-- Minzaam aanbevelend, Haarlem. 16UIMË KEUZE IS. Harteljomstraat IS. UITGEBREIDE KEUZE IN Kleine Meubeltjes, waai bij vooral de aandacht trekken Massief eikenhouten Dienbakken met schraag a f 5.50. De bekende Tafels met pooten uil één stuk van f 2.50 en f 4.50. Fijn gepolijste Theetafels op schraag f 5.50. Bekroond op de Internationale Tentoonstelling. Hexeell zich beleefd aan voor 'ie levering van de wereldberoemde ËSo<-£fpiaaf in diverse soorten, fijn gekruid St. KicoSaa», best ge vulde Boterletters en zeer fijne Chocolade letters, alles uit de fijnste grondstoffen ver- vaardigd. Bestellingen voor het St. Nicolaasfeest worden gaarne ingewacht De St. Nicolaastafel is gereed. firma J. Huijberts, lioek Nieuwe Gracht, houdt zich beleefd aanbevolen voor de levering van Bestellingen voor het St. Nicolaasfeest worden liefst vroeg tijdig ingewacht. SPECIALITEIT IN Iieineken's Beiersch, Pilsener, Munchener, Gerste Lager Bier (uitstekend Tafelbier.) Diverse Princesse-Bieren. Van Vollenhoven's Extra Stout. Van Vollenhoven's Lager. en verder alle soorten tegen coucurreerende prijzen. N B. Door aftapping met de Isobarometrisclie Tapmacliine wordt het Bier zonder verlies van Koolzuur afgetapt. Het op deze wijze verkregen Bier smaakt beter dan dat, op eene andere wijze getapt, daar het zijn aroma en smaak behoud'. Onder nauwkeurig toezicht bereid. Vaste prijs tot 1 April 1900, 20 K.G. f 19.50; 10 K.G. f 10.—47, K.G. f 4.80; 27, K.G. f2.80, franco rembours door geheel Nederland verder naar alle werelddeelen tegen hoogeren prijs. Mijn Boter surrogaat is wereldberoemd door fijne, geurige kwaliteit, billijken prijs en zindelijke verpakking. Wekelijksche verzending op heden ruim 22000 Kg. Dezelve staat onder controle der Boterwet. Fijne Winterprovisieboter, waarv&Qé0 j^as* wordt ingestaan, dezeifde prijs. Monster gratis en franco. lederen Donderdag franco hnis Amsterdam f 1.10 per KG.

Haarlem's Dagblad | 1899 | | pagina 6