een wetsontwerp tol verzekering van visschers en werklieden in hei seevisscherijbedrijf tegen ongeval len. Vervolg Stadsnieuws. Stukken van dsn Gnmesnte- raacL B. en W. stellen, in overeenstem ming met het gevoelen der commissie van voorbereiding voor de oprichting der gemeente-lichtfabrieken, voor over te gaan tot de onderhandsche aanbe steding van voor de te bouwen be nodigde machines en toestellen, daar bij openbare aanbesteding nooit zoo grocte zekerheid voor deugdelijk werk verkregen kan worden, als men ver krijgen kan door erkende specialitei ten te laten coneurreercn. De kerkeraad der Ned. Herv. Ge- meente alhier, onverzwakt in have overtuiging, dat de kermis een bron is van veel kwaad, dringt nogmaals bij den Raad aan op afschaffing ervan. Het college van B. en W. denkt ge lijk bekend is niet eenstemmig over de kennisvraag. Toch kunnen B. en W. geen vrijheid vinden, na de uit- voerige behandeling dezer zaak in de Raadsvergadering van 14 Maart 1900, den Raad voor te stellen bij on gewijzigde omstandigheden deze zaak opnieuw in debat te brengen. Daarom stellen zij voor adressant te berichten, dat er geen nieuwe omstandigheden zijn clie den Raad aanleiding geven om dit adres in behandeling te nemen. Donderdagavond vergaderde hel cenbraal-b os Luu r, de G o mm iss i o van Bijstand van geldel ij ken steun en het aftredend bestuur der afd. Haarlem van den Nederlanclschen R. K. Volksbo-nd, ten einde de ge rezen bezwaren uit dien weg te rui men en aan den onaangenamer) toe stand eon einde te maken. Op de vergadering, die gisterenavond mei ten einde liep, werd o. m. beslo ten dlat de commissie van Bijstand thans, totdat de zaak in het reede gebracht is, d'e leiding op zich zal nemen, om doze, zoodra een nieuw bestuur, binnenkort gekozen zal zijn, weder over te geven. Naai' het schijnt zal deze zaak. die zoo veel pennen in beweging heeft ge bracht, een kalm verloop hebben. Door do Koninklijke liedertafel „Zang en Vriendschap", directeur de hr.W. Robert alhier, zijn heden de volgende telegrammen aan hel Koninklijk huis verzonden Aan II. M. de Koningin en Z. H. Hertog Hendrik van Mecklenburg- Schwerin. De Koninklijke liedertafel Z. &V. te Haarlem uit den oprechten wensch dat geluk en voorspoed Uwer Majesteits deel moge zijn. dat Nederland' onder Hoogstderzel- vei Regeering steeds in bloei en welvaart moge toenemen en dat, 's Iiemals zege voortdurend moge rusten op Uwe Majesteit en op Hoogstderzelver huwelijk met Zij ne Koninklijke Hoogheid Prins Hendrik dier Nederlanden. Het telegram aan H. M. die Ko ningin-Moeder luidt, als volgt Mevrouw De Koninklijke liedertafel Z. &V. te Haarlem uit den oprechten wensch dat 's Hemels zege voortdu rend moge rusten on het huwe lijk van Uwer Majesteits dochter Wilhelmina Koningin der Neder landen met. Zijne Koninklijke Hoog heid Prins Hendrik der Nederlan den en cfat geluk en voorspoed steeds deel moge zijn van het gan- sche Koninklijke Huis. J. J. Cram er. Wanneer de letterlievende Ver- eeniging „J. J. Crem.er" eene too neelvoorslelling in den Schouw bui g geeft, dan kan men altijd zeker zijn, dat het huis tol den nok ge vuld is. Levert dit o<- zichzelf reeds een gezelligen aanblik op, al die rangen gevuld1 met een be langs Lel lend publiek, ook inspireert het de uitvoerenden en werkt gunstig op hun spel. En zoo was het dan ook Donderdagavond. Zoowel in het bekende drama van Frangois Coppée ,,Het Onze Vader" als in het niet minder bekende aardige blijspel ,.De Student Thuis van Frederik van Eeden. werd over l algemeen goed spel te zien gege ven. In 't drama waren de hoofd personen, mej. Marie Ëggers in do rol van mej. Rosa en de heer G. J. van Gasteren als Pastoor van BellevilLeen dat zegt reeds ge noeg Hun alleen al is het gegeven de aanwezigen gedurende een half uur met hun mooi samenspel te boeien. En waar dan ook het stuk zoc uitstekend slaagde, is dit in hoofdzaak te danken aan bovenge noemde personen. Aan het slot werd mej. Eggers met een bouquet gehuldigd. Na een zoo ernstig stuk, paste een vroolijker. En zoo was de keu ze van „De Student Thuis" een goede. Dit blijspel, dat tal van aar d'ige tooneeltjes en leuke scènes be vat. is er juist op ingericht om de aanwezigen eens hartelijk te doen lachen. De tooneeltjes op de ..kast van den student van Til te Amster dam en later in de woning van diens vader te Barmenhuizen. zit ten zeer aardig in elkander en zijn wel in staat hij eene goede vertol king de aanwezigen te amuseeren. En diie vertolking was over 't al gemeen zoo. De studenten hadden hier en daar wat losser kunnen zijn. en d'e uitspraak van enkelen wal beter, doch dit deed aan het geheel niet te veel af. De heer Bouman als Frans van Til had de hoofdrol en gaf zoo als wij dat van hem gewoon zijn goed en vrij spel te zien. Ook con stateerden wij met genoegen dat de vereeniging weder eenige nieuwe en tevens goede krachten is rijker geworden. Wij noemen slechts den heer P. dis Lugl, die in de rol van Albert Iiouweling, zeer verdienstelijk speelde. Een goede kracht belooft ook te worden de heer Kruger, die de rol van Jan, den medischen student vervulde. Ook de overigen in 't bijzonder 't echtpaar van Til kweten zich flink van hun taak, zoodat dit blij spel naar aller wenséh slaagde. De eenige opmerking dli© wij wen sch en te maken is dat de pauzen te lang duurden. Arrondissements- Recht bank le Haarlem. (Zitting van Donderdag 31 Januari). Vervolg). Johanna Cavé te Haarlem, in dienst van den kleerbleeker Jack, had ver schillende waschgoederen, uit de clrpogloods ontvreemd, ten nadeele van verschillende cliënteelen. Deswege vor derde liet O. M. eene gevangenisstraf van 3 maanden. Josephus van den Berg te Haarlem reed op 15 December 1. 1. in de Anegang Maria Dcrnison met een glazenwas- scherswagen aan. Inplaats van hier over zijn excuus aan te bieden, gaf hij mej. Deriiison.toen zij zich over de aan rijding zeer terecht, misnoegd toonde, een slag in het aangezichtNiet bepaald om de kleine mishandeling, maar wel om het brutale van dit feit, had het O. M. deze zaak doen vervolgen. De eisoh was f 10 boete of 10 dagen hech tenis. In den avond van 24 December waren J. Dekker te Zaandam en eenige per sonen aldaar aan het feestvieren ge weest en hadden meer gedronken, dan zij konden verdragen. ïn aangescho ten toestand waren zij dan ook naar huis gegaan. Vóór de woning van Dek ker aangekomen was zekere P. Ven broek mede naar binnen gegaan en een oogenblik later teruggekomen met medeneming van een busje met 30 aan rijksdaalders. Dekker, die wel be schonken was, doch nog zoo nuchter, dat hij den diefstal een oogenblik later bemerkte, deed hiervan aangifte bij de politie. Deze had nog juist de gelegen heid de vrienden van den bestolene, die inmiddels per rijtuig naar Amsterdam wilden vertrekken, aan te houden. Na eenig ontkennen viel Venbroek door den mand en bekende den diefstal te hebben gepleegd. Evenwel ging deze bekentenis gepaard met het rondstrooi en van praatjes over hier niet nader te omschrijven handelingen, die de j bestolene zou hebben gepleegd. Hoever dit waar was, de inspecteur van poli tie Trotsenburg hechtte er niet veel waarde aan, maar zooveel is zeker, dat Dekker zich dit zoo heeft aangetrokken dat hij zich op een goeden dag van het leven heeft beroofd. Het O. M. den diefstal voldoende be wezen achtend, wijzende op het on gunstig verleden van beklaagde vor derde 4 maanden gevangenisstraf. Cornelis Verbeek te Haarlemmermeer bad op 31 December 1. 1. op den Ring dijk onder de gemeente Aalsmeer .T. oe Vries opzettelijk met een mes in het gelaat gestoken en verwond. Get. ver klaarde dat beklaagde in verstandhou ding had gestaan met zijn dochter, die evenwel bekl. niet mocht lijden, maar dat geeft bekl. nog -geen pas om mij aldus de Vries te steken, want daar kan ik niets aan doen. Bekl. ont kende alles; en had zelfs de brutaliteit om te zeggen, dat de Vries zichzelf de snede van 10 cM. op de wang, waarvan een groot litteeken getuigde, had toe- gehracht. Het O. M. vorderde 5 maanden ge vangenisstraf. H. I.oh man te HilTegom had aan van Til aldaar beleedigende uitdrukkingen toegevoegd en laatstgenoemde ook nicl mis. had daarvoor Lobman een pan.' slagen toegedeeld. Zoo stond nu eerst Lohman in het bankje der beklaagden als beleediger en van Til als getuige en daarna werden de rolletjes omge keerd en werd van Til beklaagde en Lohman aanklager. Het O. M. vorder de tegen Lohman f 5 boete of 5 dagen en tegen van Til f 10 boete of 10 dagen En wanneer zij nu beiden deze on- eenigheid onderling beslecht hadden, was elk er beter aan toe geweest. Voor do Oudstri, dera. Eerstdaags zal de Nederiandsche Bond van Oud strijders Hel Va derland getrouw", afd. Haarlem een verzoek om steun rondzenden, voor de oud-strijders en hunne we duwen. Wij bevelen deze circulaire zeer dringend in de aandacht onzer lezers aan. Het is plicht hier te helpen. Daar de circulaire door een ver zuim, niet vermeldt dat het dpel is de oud-strijders te helpen, wijzen wij er hier ten overvloede op. Naar ons herieht wordt zal aan bet veelvuldig verzoek om een derde op- voerjng van Franchemont de Marskra mer te geven, worden voldaan en wel op Maandag 6 Febr. e. k. Daar dit naar ons wordt gemeld ook onherroepelijk de laatste uit voering zal zijn, geven wij onzen le zers den raad, deze uitvoering niet te verzuimen, daar ze uitmunt door fraai spel en frissche koren. Voor bijzonderheden zie men ach terstaande advertentie. Door Gedeputeerde Staten van Noord- Holland is bepaald dat op Donderdag 23 clc-zer, 's morgens 1U uur, te Haar lemmermeer (Hoofddorp), eene provin ciale keuring van dekhengsten zal plaats hebben. De heer R. Volbcda alhier is benoemd tot leeraar in de Engelsche taal aan de Iloogere Burgerschool te Veendam. Donderdagavond omstreeks 7 uur, werd de machinist Blom, werkzaam aan do bierbrouwerij 't Spaarne. even thuis zijnde, door een beroerte getrof fen, welke den dood tengevolge had. De man laat een vrouw met 7 kinde ren achter. Do invitatie-kegelwedstrijd in café ..Schoonzicht." Schoterweg is geëin digd. De wedstrijd was zeer geani meerd; een druk bezoek werd gebracht aan de nieuwe baan, welke over 't al gemeen door kegelaars werd geroemd. De 5 prijzen werden behaald, de eerste met 133 houten in de 20 worpen: dc tweede voor de hoogste serie met 71 houten in de 10 worpen, de derde, dc consolatie-prijs met 53 houten in dc 10 ballen, de vierde en vijfde prijs, resp. met 119 en 116 houten in de 20 worpen. Aan de kegelbaan is naast de kegelplank aan 't einde der baan eene nieuwè constructie in praktijk ge bracht, die zeer dienstig is gebleken en waardoor het beschadigen der nog al kostbare kegelballen tot een mini mum wordt teruggebracht. Den heer Burgers zij veel succes toe- gewenscht met zijne nieuwe haan. Bran kbestrij din sr. In de Donderdagavond gehouden le denvergadering der afdeeling Haar lem van de Ned. Verecniging tot af schaffing van Alcohol-houdende dran ken werd o. a. het concept-reglement van het Haarlemsch Arbeiders-secreta riaat behandeld. Besloten werd. dat de afdeeling deel zal nemen aan de besprekingen op de vergadering van 8 Februari, en ver schillende amendementen zal voorstel len. Tot gedelegeerden werden benoemd de heeren L. Modoo en L. P. van den Broek. Aan de beurt van aftreding waren de bestuursleden, de heeren B. Weber en F. W. N. Hugenholtz Jr., die wer den herkozen. De heer L. P. van den Broek werd aangewezen tot het nazien der reke ning en verantwoording van den alge- meenen penningmeester over het jaar 1900. Tegen dierenmiphancMiüg Aan hoofden van alle openbare en bijzondere lagere scholen te dezer ste de is door de Vereen iging tegen het Mishandelen van Dieren alhier, een circulaire gericht, waarin herinnerd wordt aan het bestaan eener Jongelie- den-afdeeling voor jongens en meisjes van 11- en 12-jarigen leeftijd, die zich willen voornemen nooit dieren te mis handelen en dit zooveel mogelijk tegen te gaan. Verder wordt er in verzocht aan den heer Andries J. Winkler, secretaris, een lijst te willen toezenden, houden de de namen der leerlingen, uit de hoogste of beide hoogste klassen, die lid dezer afdeeling wenschen te wor den. Een en ander gaat noch voor het hoofd der school, noch voor de kinde ren, met eenige kosten gepaard. Het doel is de jongeliedenafdeeling, die se dert enkele jaren wat sluimerde, weder tot bloei te brengen. De bewijzen van lidmaatschap, thans in verschillende Meuren, zijn nog in druk. Sneeuwballen. Wegens het gooien met sneeuwbal len naar voorbijgangers zijn verschil lende jongens bekeurd. Aan de Oost- vest en in de Delftstraat zijn door de lieve straatjeugd een aantal ruiten in geworpen. Gevonden Voorwerpen Een zilveren armband, waaraan een veiligheidskettinkje, een zwart hondje en een bruinlederen, ledige portemon- naie. Herzieni g bouwde eigen dommen In verband met de groote wijzigin gen in de belastbare opbrengst der pigendommeh zullen dus ook de opcen ten op de belasting der gebouwde eigendommen beduidend meer of min der opbrengen de provincie heft 8 op centen. de gemeenten bijna alle 40. zijnde bet maximum dat ingevolge art. 242 der Gemeentewet is toegestaan. Zullen de inkomsten aan opcenten, wanneer de aanslagen naar de herzie ning worden geregeld (vermoedelijk in 1902) b. v. te Haarlem aanzienlijk stij- gene doordat aldaar verreweg de meeste perceelen zijn verhoogd in gemeenten daarentegen met veel boer derijen. als Haarlemmermeer. Haar- lemmerliede c. a., enz. zal die op brengst door de groote vermindering veel lager zijn. want de boerderijen zijn aanmerkelijk lager geschat. Dondu'dagmiddag is in hedenkelij- ken toestand naar het St. Elisabeths- G ast huis overgebracht het kind van zekeren B., omstreeks 5 jaar oud. wo nende aan de Amsterdamsche Vaart, dat zich Dinsdagavond deerlijk brand de bij het spelen met lucifers, terwijl de moeder afwezig was. Het Stedelijk Museum van Schilde rijen en Oudheden op het Raadhuis is in de afgeloopen maand bezocht door 92 personen tegen betaling en door 132 personen zonder betaling. Tot hoofd eener lagere school le soort, aan de Kanaalstraat te Utrecht, is benoemd de heer O. J. ten Thije, on derwijzer le kl. plaatsverv. hoofd aan de Eerste Burgerschool alhier. Heemstede. Het aantal ingeschrevenen voor de militie, lichting 1902, bedraagt alhier Door het Parochiaal Armbestuur al hier zijn in dezen winter uitgereikt 240 soepkaarten, gevende iedere kaart recht op 22 porties soep. Naar wordt medegedeeld heeft Tromp de ontslagen bloemistknecht van den heer C. Braam, bij een anderen patroon werk gevonden. Hij leefde gedurende zijn werkloosheid van 't geen de ka meraden voor hem afzonderden van hun schamel loon. Zand v oort. Donderdagavond trad dr. M. F. van Lennep, predikant te Haarlem, in „Ons Huis" alhier op met het onderwerp: „liet Evangelie in Spanje", met licht beelden. De zaal was overvol. Op eene prettige, onderhoudende manier gaf spreker bij iedere plaat eene uitlegging en gaf een overzicht van de Protes- tantsche evangelie-verkondiging in Spanje. Ten slotte wekte Dr. van Len nep de aanwezigen op om eene bijdra ge te geven voor de Hollandsche ver- eeniging, die zich ten doel stelt, de evangelisatie in Spanje te steunen. Ds. Hulsman bedankte spreker voor den genotvollen avond. Velsen. Tot bestuursleden van de hier opge richte spaar- en leembank zijn be noemd, de heeren K. J. C. del Court, van Krimpen, J. Rensen, P. C. Lan- gendijk en W. baron van Tuyll van Serooskerken, terwijl tot kassier is ge kozen de heer L. Natte. Voor de nationale militie, lichting 1902, zijn alhier ingeschreven 123 jon gelingen INGEZONDEN. Voor den inhoud dezer rubriek stelt de redactie zich n et aansprakelijk. Fn» iniezond<f stuk/ten. geplaatst of niet geplaatst, wordt de kopy niet aan den inzender teruglegven. Coers' Liederboek van Groot- Nederland. Eene geruststelling. „Past toch op, Haarlemmers dat de heer Coers u de volgende week geen knollen voor citroenen verkoopt zóó de heer J. W. Enschedé in het Woensdagnummer van de Oprechte Haarlemmer Courant. Zijn „volledige symathie" tezamen met de fanfaronneerende wetenschap- pelijke waarschuwing leek me wat grappig. Terwijl de heer Florimond van Duyse den heer Coers onweten schappelijkheid verweet om het over nemen van een lezing van wijlen den grooten Willems (dit is niet het geval, daar de levende melodie is opgeteekend uit den volksmond in de omstreken van den Bosch), zwoer de heer En schedé bij de kennis en de vaardigheid van den heer Van Duyse dure eeden, en verzekerde, dat deze in het Week blad' voor Muziek „afdoende bewezen had", dat de heer Coers niet berekend is voor de taak, die hij op zich nam. Ik nu op mijn beurt, en wie zou mij dit recht betwisten, raad u aan, niet zoo onwetenschappelijk te zijn te ge- looven op autoriteit van beide ge noemde heeren, maar, indien uw be langstelling gewekt is, in het W. v. M. het antwoord te lezen op bewust arti kel. en na te gaan hoe bet staat met de onfeilbaarheid van den heer Van Duyse en zijn getrouwen aanhanger door dik en dun. Want dat de heer v. Duyse, die zijn fort maakt van wetenschappelijke nauwkeurigheid, in zijn artikel ver keerd annoteerde en een boertig lie- deke binnensmokkelde in de Souter- liedekens, dit zweer ik (indien eeden nog indruk op u maken na de cordate, kernachtige taal van den heer Ensche dé) bij uwe verwondering, wanneer gij zelf kennis neemt van genoemd arti kel. Hiervoor en voor verscheidene an dere onjuistheden verwijs ik trouwens liever naar het antwoord, dat in het W. v. M. verschijnen zal, waar dan al licht klaarheid zal komen omtrent dat deel van het streven van Coers, dat aangevallen isten onrechte be schouwd door den heer v. Duyse als de kern der beweging, doch inderdaad slechts onderdeel en middel. Oiti dit verkeerd leggen van het zwaartepunt van den heer Van Duyse (en natuurlijk van zijn aanhanger, dien ik voor het gemak niet meer noe men zal) rijst bij ons de vraag, of hij zich een juiste voorstelling heeft ge vormd van het streven van den heer Coers. En wij meenen van niet, wanneer we letten op zijne opvatting van de enthousiastische voorrede van het „Liederboek van Groot-Nederland"' typisch ook is het, wanneer de heer v. Duyse. zichzelf rangschikkend on der de muffe letterwelers, met ram melend wapegnreij in het krijt treedt voor gehoonde accuratesse- en knutsel- ij ver. Meent de heer Van Duyse fouten te ontdekken in het letterkundig deel van Coers' arbeid, dan kan daarover gedis puteerd worden, mits de heer Van Duyse niet meene de wijsheid in pacht te hebben, en nog minder onderneme met „specialiteitenkennis" oorlog te voeren tegen een streven, dat voort sproot uit liefde voor de Nederiandsche nationale grootheid met het doel te wekken den sluimerenden volksgeest tot een nieuw, frisch leven. Coers veracht niet do wetenschap, maar hij wil meer, méér dan kennis is het leven, dat de stof levert voor de wetenschap. Zoo hopen we dan, dat de uitvoering van ons volkslied een succes moge zijn, niet alleen voor Coers, maar voor zijn ideaal, en voor de Haarlemmers, wier liefde voor volk en volkslied blijke, en wier belangstelling en rechtmatige trots gewekt worde voor eigen schoon en eigen waarde, gelegen in al de in nigheid en diepte, de forscliheid en kleurigheid van ons heerlijk lied... v. B. Mijnheer de Redacteur! Verzoeke beleefd eenige regels in uw geëerd blad op te nemen, naar aanlei ding van het ingezonden stuk van den Barbiers- en Kappersbond. Het streven naajr vereeniging van bovengenoemde vereeniging is naar mijn inzien een zaak van groote be hoefte geworden en is dan ook gemo tiveerd, maar haa.r optreden tegen hunne collega's moet ik ten zeerste betreuren. De collega's die hen willen tegen werken zullen worden bekend ge maakt. Het komt dan hoofdzakelijk op hen aan, die zooals ik hiernevens be doel, geen lid kunnen worden. Dit is pressie uitoefenen, en dit be strijd ik. Men moet mijns inziens al de colle ga's zien te overtuigen lid te worden, ,want als men nog niet overtuigd is, dan mag men nog niet beschouwd worden als te zullen tegenwerken), of men moet eene vereeniging zoo in el kaar zetten, dat zij toegankelijk is voor iedereen. Ook vindt ik de contributie ie hoog, men heeft ook hier weer enkel rekening gehouden met diegenen, die op de eerste plaats het wel kunnen betalen, en op de tweede plaats het willen be talen, maar volstrekt geen rekening gehouden met hen die het niet kunnen betalen. Dezelaatsten zouden naar alle gedachte de dupe worden; waarmee ik mij niet kan vereenigen, maar dat ik afkeurenswaardig vind. Mijnheer de Redacteur, u dankzeg gende voor de genoten plaatsruimte, verblijf ik Hoogachtend, EEN COLLEGA. Vervolg Nieuwstijdingen. Eerste Kamer. Men seint ons uit den Haag: Bij het hoofdstuk Vestingbegrooting betoogde de heer Rutge-rs de noodza kelijkheid van de verdediging van het Noordzeekanaal. Dit werd door den Minister onnoodig geacht. Deze be toogde tegenover den heer Bultman dat de toestand der inundatiewerken voldoende was. De Minister deelde me de, dat het plan tot wijziging der Ves tingwet gebaseerd is op snelle afwer king en langzame afbetaling. De be grooting werd daarna goedgekeurd. Daarna werd het hoofdstuk oorlog be handeld. Hedennacht trok een kort maar he vig onwecler over onze stad. De werkstaking te Parijs geëindigd. De ambtenaren van den Metro pol itaan-spoorweg hebben in hun Donderdag gehouden vergadering, daar de verkregen concessies als voldoende beschouwd worden, be sloten dat de arbeid hedenochtend zat hervat worden. Mevr. Boitrop—"Van Gelder. 't Zal zeker velen genoegen doen te vernemen, dat Mevrouw Holtropv. Gelder meer en meer in beterschap toeneemt en reeds een paar maal in de lucht is geweest. CORRE8PON D ENTIE. Den heer G. Voor deze week is het te laatin het volgend nummer van ..De Zaterdagavond" geven wij uwe bijdrage gaarne een plaatsje. REDACTIE. 365e Staatsloterij. Donderdag 31 Januari 1901. 5e klasse 12e lijst. No. 5101, 8134, 10572, 11297. 15989, 17381 f1000. No. 9336, 17662, 19542 f400. No. 1354, 2452. 4309, 10612 f200. No. 13529, 14277, 14727, 16115, 16234, 20605, 20835 f100. Prijzen f70. 10 4536 7100 10003 12697 15383 18050 125 4623 7194 10.093 12749 15462 18423 139 4654 7366 10102 12779 15593 18531 219 4789 7434 10134 12797 15606 18575 230 4824 7506 10196 12842 15609 18608 234 4827 7562 10242 12939 15666 18627 267 4911 7564 10427 12953 15833 18855 468 4950 7618 10477 12987 15876 18918 660 5071 7696 10517 13043 1591S 18946 873 5133 7771 10650 13329 15956 18966 986 5148 7792 10755 13376 16077 18981 1107 5322 7809 10762 13398 16137 19071 1393 5367 7886 10793 13407 16380 19090 1452 5391 8031 10895 13619 16422 19102 1674 5404 8232 11047 13622 16458 19145 2406 5423 8241 11183 13673 16531 19291 2412 5542 8350 11208 13680 16613 19324 2420 5553 8360 11250 13843 11622 19377 2504 5641 8431 11286 13849 16768 19410 2645 5649 8593 11306 13893 16801 19453 2668 5666 8738 11486 13999 16814 19643 2742 5709 8786 11541 14042 16833 19734 2822 57(il 8791 11548 14045 16877 19757 2830 5837 8820 11655 14082 17067 19760 2892 6031 8926 11661 14244 17166 19904 2917 6039 8943 11681 14263 17167 19947 3060 6178 8972 11728 14420 17241 19949 3228 6213 9043 11766 1 4485 1 7310 19975 3380 6326 9110 11805 14580 17408 20059 3463 6402 9166 11805 14669 17450 20083 3705 6443 9207 11921 14790 17520 20085 3914 6473 9640 12025 14808 17573 20115 3927 6801 9836 12047 14917 17594 20175 4125 6836 9981 12444 14993 17711 20197 4133 6866 12514 15U67 17762 20453 4227 6903 12532 15316 17778 20539 4473 7010 12569 15324 17912 20595 20G38 20691 20784 20876 20964 20990 Op onderstaande nummers zijn geen prijzen gevallen. 183 036335 926312181 153G2 18109 97 3206 6382 92801219915430IX] 10' 114 3222 6 >87 929412214 15134 lx 11 fi 1333226 6391 9276 122181548118139 154 32416414 9287 12 35 154821x172' 186 32506441 9327122441551918210' 35932516465 9338122711558118375 39032916495 935712299155*21x277 41833126515 9366123411559218339 427 3324 6575 9370 123691662213354 493 3367 7755 937812418 16698 18408 503.3916657 9381124201571718410 51434036665 9393124341572818115 545 3427 6787 9394 12453 1576918568 006 3465 6817 94331246015785 12586 611 3478 6829 9 93124871581318596 617 3)17 6857 9497 12530 158361 X'6 29 655 3527 6^39 9517 12645158621S632 658 35406951 953212350158 -8 18637 680 3624 6973 9551126C11588218676 683 3686 7001 95791273415948 18678 69836437061 9608 127-715993 18680 701 37887117 9614 128061606518730 7563789 7164 9697 128181608218803 76637947165 973712852 1609518825 773 3856 7187 9793128631615218849 79638617216 9854 12871 1616018889 80i 3866 7221 9S87 1289316163 18923 83639467229 9928129201617518930 857 3990 7247 9959 12921 16231 18945 863 4004 724910009 1292916244 18947 882 4007 725310032130 1 1624518949 895 4( >44 7 258 10047 13036 1630:118951 94440.6726910059 13041 1631219011 961 4t >87 727310104 313416313 19012 966 4123 72841021813.031637519034 9834137 7292103031321816391 19131 10524155 731610375132431642019163 1067 4269735010417123791644419200 1115 4283 7368 10452 >34231645919263 115643087438 104551342916465 19264 118643117454104591343'1649119323 1196 4344 751210490 13477 16522194' '5 12134 63 761010587 135051653519-137 1236 4370 7726 (>60113512 1654 19139 1213 4440 7750 106761351816658 19512 1267 44S1 7774 lw678135461666319 >24 1279 4482 778410684135881670919537 1285 4495 783110738136231674019625 H08 4505 78361074513647 16772 9645 14514562 783710751136661680019651 1453 4593 7868108501367216824 19678 14584604 7937 1089613675 16826 19772 1513466879421O910137071687919789 15'7467X797110911137261690419898 1528 4760 7975109/01376016905 19970 15504768 7><9U 10921 13763 1691319983 1591 4782 804110924 13777 1699 5 2 022 1627 4843 8042 09251381516995 2006 1647 4936 8149 li 943 1393917"02 20120 1713 4959 818010954 1395217009 20127 1778 4967 8213 110411402017032 20164 1838 4985 8255109914117 17040 20200 1956 5101 829411133 14164 17068 20241 2005107 8297 11145 1423517085 2t>242 2022 5109 834011156 14312 17088 20288 2026 5254 834211165 1433217107 20370 2050 5304 8348 U230 1441317126 20401 2252 5324 838411248 1442-5 17143 20448 2280 54068427 U28l 14465 17192 20480 229! 5417 8490 U337 144' 0 1720» 20508 2 93 54258496 11341 14502 17224 20523 2344 5449852511374 14503 1726620534 2358 5549 8532 11464 14652 17267 20541 23765587 8554 11482 14715 17281 20561 2378 5596 8561 11516 14~22 17306 20573 2494 5639 8567 Il5l814761 17320 2' '576 25205652856811519 14783 17 7 20583 254956758576 11526 14857 1733220678 25685765860511529 14X99 17348 i '762 2604 5767 8617 llö-<4 149151736820769 '.'60557898645 11545 1193' 17 16 20*18 2662 57988809 11636 14952 17454 20833 '2680 5870 8825 11686 1 499X17459 20864 27055886 8846 11691 15015 17 0920*78 2806 5966 887211731 1503317568 20944 2817 5985X88311750 15037 175X8 20951 2847 6016 8901 11829 15115 17589 20991 28*26042896511875 15] 17 17631 2901 608389X2118X1 15185 17676 29166149900611905 1519H177- 2 2941 6151 904» 11920 15214 17735 2956 6153906311950 152l9 17758 2984 6186907212017 15224 17824 3017 6195 9 06 12l»42 15255 17X7 2 3062 6215 9133 12 62 15270 17913 30796 '17 9198 12116 15281 17939 3 <x623l 9221 12162 529817943 3195 62809246 1218015353 17944 Burgerlijke Stand. Ondertrouwd 31 Jan. B. Wert wijn en B. H. M. Sanders. K. Bak kei en H. M. P. Roest. Bevallen 31 Jan. J. Mi edema— Vos, z. 30. A. M. DikkeboomHes sels, z. 1 Feb. C. M Bierboom— de Laat z. E. KlompBruin, z M. J. v. KampenPisLoor. d. 31 Jan. G. E. Romijnv. d. Putten, d O verleden 31 Jan. P. Zijp, 47 j. Zomer vaart. Advcrtciiliëii. Heden ovei leed te Y\ i. sba- den onze geliefde Broeder Behuwd broeder en Oom de Heer LUDWIG 8CHÖNHUTH Uit ailei naam C. W. SCHöNHl TH Haarlem, 30 Jan. 1901. Eenige en algemeene ken nisgeving. Geen rouwbeklag. .5. 4. 8. 21. 4. 18. 18. 4. 3. 15. 8 13. 8. 18. 20. 8. 8. 25. 16. 9. 18. 4. 16. 18. 4. 8. 24. 7. 17. 6. 26. 19. 20. 5. 28. 24. 23. 24. 13. 4. 8. 10. 7. 7. 17. 6. 9. 24. 23. 4. 16. 25. 19. 10. 13. 23 23. ii. 19. 23. 18. 7. 9. 21. 7. 17. 6. 8. 4. 10. 11. 25. 19. 21. 5. 8. 24. 23. 11. 6. 24. 26. 23. 14. 15. 10. 8. 18. 16 9 25 24. 19. 10. 9 9. 18 5. 19. 8. 20. 8. 18. 9. 25. 7. 22. 19. 7. 24. 8. 8. 10. 7. 4. 18. 5. 19. 18. 6. 9. 26. 24. 25. 8. 8. 21. 24. 6. 23. 14. 10. 5. 23. 8. 10. 4. 16. li. 8. 18. 8. 18. 11. 25. 19. 21. 22. 23. 14. 5. 9. 18. 10. 9. 3. 8. 18. 3. 8. 25.

Haarlem's Dagblad | 1901 | | pagina 3