Woninggids voor Haarlem en Omstreken. van T. 0. NIEPHAUS, Kantoor van Vaste Goederen, Assurantiën, Hypotheken. Uitgave der Vennootschap Lonrens Coster, Haarlem. Bureaux Gebouw „Het Spaarne", Kampersingel 70. Telephoon No. 122. B I Jjj P P Je jaargang. Donderdag, 16 Mei 1901. No. 31. Naseaulaan a "7. Teleplioon 260. Dit blad verschijnt BOiSQEBDaQS en wordt Kosteloos toegezonden aan alle Geabonneerdon op HAARLEM'S DAGBLAD in Haarlem en Omstreken, en verder aan allen, die zich met den Heer NIEPHAUS in contact stellen tot het huren of koopen, verhuren of verkoopen van Woningen, Terreinen enz. en aan de Leestafel van belangrijke Stations in Nederland. In geval mon gebruik heeft gemaakt van den Woninggids of van de verkregen inlichtingen van genoemd kantoor, wordt beleefd ver- focht daarvan by huur- of aankoop, den resp. Verhuurder of Eigenaar kenni te geven, alsmede aan het Bureau N&S&aulaan 27. PBIJS HEB ADVEKTENTIEN; Van 1—5 regels 60 Cts. Elke regel meör 10 Cts. Groote letters naar plaatsruimte. Bij abonnement aanzienlek rabat. BIJZONDERHEDEN. Korte Begijnestraat. Gr. Houtstraat. Zijlstraat. Centrum der stad. Op goeden stand. Anegang. Centrum der stad. Smedestraat. Centrum der stad. Anegang. Centrum der stad. Barteljorisstraat. Oude Groenmarkt Smedestraat. Kleine Houtstraat. Groote Houtstraat. Centr. stad (dr. stand) Kruisweg. Volkrijke buurt. Eerste stand. Omstr. v. Haarlem. Eene der provincie-steden Goeden stand, Bennebroek. Centr. der stad (hoekhuis). Drukste stand. Hoofdstraat. Augustus, N. November 1901. winkelhuizen te koop. Winkel, 2 k., tuin, enz. met mime woning. 5 kenz., 95 M2 2 Ruime winkels pLm. 2,5 Are. Winkelhuis. (modern) pakhuis en kelder. 7 kam. enz. 2 winkels, stal, paknuizen enz., pl.m. 5 Are. 9 kam. enz. (hoekh.), n. gevelbr. Ruime winkels, prachtig gelegen Winkelhuis. Winkel, modern inger. bakkerij, pakhuis, ruime woning, Winkel, 7 k., tuin en pakhuis. Ruim Winkelhuis, enz. Ruim winkelhuis met grooten tuin. Winkelhuis, nl. winkel, 1 kam. keuk. plaats, boven 2 kam. alcoof, verder zolder met 1 kam. Winkelhuis m. woning en tuin. zaken te koop. Zaak in fijne yleeschwaren Een der oudste en beste zaken met huis, tuin en pakhuis. Café met ruime zalen, groote tuin, fraaie woning. Goed beklante mantelzaak (hoekhuis), drukste stand. Zaak m. vergunning met huis te koop. Broodbakkerij m. winkelh., nl. wink., 2 k.. keuk. zold. (gr. 240 M2.) Broodbakkerij met winkelhuis en flinke ruimte, 2 zijuitg. Huis te koop, met eene sinds jaren daarin gevestigde goed beklante broodbakkerij. Zaak in Tabak en Sigaren (tl. omzet, huurprijs billijk) huizen te koop. 29 3° 32 33 34 40 41 42 43 44 48 49 5° 51 52 53 54 li 61 62 63 64 66 67 f 69 70 73 Zandvoort. Parklaan. Parklaan. Lange Heerestraat. Gedempte Oude Gracht. Leidsche Vaart Kenaupark. Frans Halsplein. Frederikspar.k Oranjekade. Leidsche Vaart. Bloemendaal. Aan water gelegen. Drukke stand. Kenaupark. Leidsche Vaart Kennemerplein. Kenaupark. Spaarne. Korte Jansstraat Spaarne. Kenaupark. S andpoort. Wagenweg. Beverwijk. Haarlemmer Hout Centrum Stad. Jansstraat. Wagenweg. Eerste Stand. Centrum Stad. Aan water gelegen. Coornhertstraat Coomhertstraat. Heemstede. Centrum Stad. Prima Stand. W ilhelminastraat Parklaan. Jansweg. Raamsingel. Bakenessergracht Statenbolwerk. Goede Stand. Wilsonsplein, Ged. Oude Gracht Bloemendaal. Centrum Stad. Nieuwe Gracht Gr. Houtstraat. Centrum Stad. P. Kiesstraat. Centrum der stad. Kleine Houtstraat. Velp bij Arnhem. Spaamwouderstraat. Groote Houtstraat Bakenessergracht. Prinsenbolwerk. Zuider-Buitenspaarne. Kruisweg. Zandvoort (nabij electr.tr.) Kenaupark. Cleyerpark ieprojectiestr. Heemstede (Binnenweg). Kinderhuisvest. Fraaie stand. Kenaupajrk Dreef. Oranjekade. Parldaan. I Nieuwe Gracht. 16,000 TUD v. Aar- f 25000 in. goederen 8000 5200 16000 700 Villa met 8 kamers, Stationstraat Huis met tuin. Huis met tuin. Huis met tuin. Huis met tuin, 5 kamers. Huizen met tuin. Huis met tuin, 7 kamers enz. Huis met tuin, 7 kamers. Villa, 12 kamers, enz. Huis met tuin, 9 kamers Huis met tuin, 6 kamers enz. Villa's, 8 kamers enz. Groot perceel. Huis, 7 kamers enz. Villa met 8 kamers enz. Huis met tuin, 8 kamers enz. Villa met tuin, 10 kamers enz. Huis met tuin, 9 kamers enz. Buitenverblijf met prachtig uitzicht. Huis met tuin, 6 kamers enz, Groot perceel met pakhuis en fabriek. Villa met tuin 9 kamers enz. Villa Henriette met 7 kamers enz. Onder Heemstede, Huis met tuin 7 kamers, enz;' Boerderij met stalling en erve groot 3.40 A. Huis (groot en dubbel) met tuin enz. Ruim pakhuis met zolder (18 bij 7). Huis met tuin. Huis met tuin 8 kamers enz. Huis met tuin 7 kamers enz. Groot dubbel Heerenhuis met grooten tuin en achteruitgang. Ten-eb met gebouwen ingericht voor bleekerjj, voor verschil lende doelebden geschikt, groot 4,22 Are. Huis met tub 8 kamers enz. Huis met tub 7 kamers enz. Fraaie Villa met volledig sousterreb, 12 kamers, badkamer, eigen waterleiding enz., grooten tub. Rubi gebouw, 560 M*. Huis met tub, 6 kamers, serre enz. Heerenhuis (dubbel) met tuin, 10 kamers enz. Heerenhuis (dubbel) met tub, 10 kamers enz. Huis met tuin en zijuitgang, 12 kamers. Huis met grooten tuin, 12 kamers enz. Huis met 5 kamers. Heerenhuis met flinken tuin, 10 kamers enz. Verschillende Perceelen voor geldbeieggbg. Huis met tuin, 10 kamers enz. Modern Huis met tuin, 10 learners enz. Twee aaneengelegen perceelen. Huis met tuin. Huizen met tuin. Ruim huis met vergunnbg. Heerenhuis (modern) met tub, 8 kamers enz. (beste stand) Twee huizen met tuben, elk 6 kamers enz. Flink gebouw m. zes ruime hooge lokalen. Een flink, diep perceel met verscheidene kamers. Groot heerenhuis, koetshuis, stallbg, enz. riant gelegen. groote tuin, vruchtboomen, enz., groot 3 H.A. Rubi pakhuis met vrije bovenwoning. Huis met flinken tuin, bijgebouwen en ruime wonbg. Werkplaats, pakhuis en ruime wonbg. Ruime stalling, koetshuis, groote plaats enz. Huis, bestaande uit beneden en bovenhuis. Heerenhuis met tub, rez de chaussé, 1 groote en x klebe kamer enz. bel-étage, 2 kamers ensuite, groote serre, nog 2 k. ie étage 3 k. en badk., zold. m. logeer- en dbk. Modern huis met tuin, 2 k.,ens., veranda, keuk, 4 slaapk., enz. Heerenhuis met tub, voll. sousterr., bel-étage 4 kamers, waaronder suite, serre, boven 4 k., zolder en dbk. Huis met tub, 4 kamers keuken, kelder Dubbel Heerenhuis, met grooten tuin en moestub, 2 kamers ensuite, nog 2 kamers, boven 6 kamers ens. Huis met tub, 10 kamers enz. Heerenhuis (dubbel) m. gr. tuin 2 k. ens. nog 1 k., serre, keuk., bijkeuk., boven 5 k., zold., dbk., achteruitg. enz. Heerenhuis met tub (6 ruime en 3 kl. kamers). Keurig bger. villa m.fl,tuin. versch. kamers en riant uitzichl. Heerenhuis m. 9 kamers, w. o. suite met serre, badk.enz. Huis met tuin, 2 kam. ns. veranda keuk. keld. boven 3 gr. en 1 kl. kam. 2e étage 2 kam. en zold. Heerenhuis met tuin. 2 kamers ens. spreekk« boven 9 kam. alcoef, dbk. enz. 95o° 6500 7,500 2,000 4,000 7,5oo 7,500 15,000 4,000 7,000 8,500 Billijk 65OO B I300O I2.5OO Juni. T. T. T. T. Plaatsing van opgedragen perceelen in, en toezending van detj ids gratis. Provisie Huur en Verhuur, Koop en Verkoop, volgen* billijk, dooh vast tarief. Voor ioziehtigen en onderhandeling over Koop of Huur, wordt beleefd veraocht zich rechtstreeks tot het kantoor te wenden. T. Terstond, b.o. Binnenoneaand. K. =k= Kamers. BIJZONDERHEDEN. Hoogeweg, Zandvoort, Haagsche Str. weg,Heemst. W ouwermansstraat, Bloemendaalsche Park. Kl. Houtweg. Kamperlaan. Kl. Houtweg. Koudenhorn. Esschilderstraat Kl. Houtweg. No order Buiten Spaarne. Koninginneweg. M. v. Heemskerkstraat. Saenredamstraat Prinsenbolwerk. Duin enDaal,Bloemendaal. Binnenweg, Heemstede. Bloemend. Straatweg. Tordensstraat. Wilhelmbapark. Bij de Pieterkiesstraat. Haarl. Hout. Wagenweg, Heemstede. Leidsche Vaart. Prinsenbolwerk. Baan. Nabij Schouwtjeslaan. Wagenweg (Heemstede). Wagenweg (Haarlem en Heemstede. In de oude stad. Ged. Oude Gracht. Schoterweg. Kenaustraat. Paviljoenslaan. Centrum Stad. Centrum Stad. Duvenvoordestraat Wilhelmbas traat. Jor densstraat. Kinderhuisvest. Jansweg. Statenbolwerk. Schotersbgel. Leidschevaart. Parklaan. Kleine Houtweg. Gasthuissingel. Rozenstraat. Parklaan Ripperdapark. Kruisweg. Koninginneweg. Leidsche Vaart Hazepaterslaan. Schotersbgel. Franslialss traat. Leidsche vaart. Kenaupark Franshalsstraat. Wilhelmbalaan (Heemst.) Spaarne. Nabij Zijlweg. Hasselaarspleb. Klebe Houtweg. Kenaustraat. Kruisstraat. Wilhelmbapark. Ripperdastraat. Zijlweg. Nabij Station* Frederikspark. Augustus, N. November 19öi. bouwterrein te koop. Bouwterreb. Bouwterrein. Bouwterreb. Bouwterrein, Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein, Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterreb. Bouwterrein. Bouwterrein aan stoomtram (mooiste gedeelte.' Bouwterreb: groot 6.37 Are. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterreb (prachtig gelegen) Bouwterrein 6.50 M. breed, 28 M. diep (vrije poort).' Bouwterreb. Bouwterreb Bouwterrein 323 Ms. en 367 Ms. Bouwterreb 7 8000 Mg. Bouwterrein versch. stukken, prachtig gelegen. Gebouwen, uitstekend voor bouwterrein, met uitgang Schouw- tjeslaan« Bouwterrein bijna 7 Are groot (voor fabriek ofwo nbg en) HUIZEN TE HUUR. Huis met tub, beneden 4 kamers, keuken enkelder; boven 5 kamers, zolder met dienstbodenkamer. Huis met tuin, ben. 1 kam-, keuk., keld., bel-etajjeï k. ens. 2e étage 2 gr. en 1 kl. kam., zold. m. dienstD.kam. Huis met tub, sousterrab 6 kamers enz. Huis met tuin, 10 kamers enz. Ruime werkplaats met modern, fraai bovenhuis. Huis met grooten tub, versch. kamers enz. Huizen met tuin, 8 kamers, serre, enz. Heerenhuis m. tuin, sousterraln, 2 kam., keuk. kelders, bergpl. Belétage 4 kam.; bov. 4kam. zold. m. log. en dbk. Hulzen met tuin, 2 kame s ensuite, serre enz; boven4kam. zolder en dienstbodenkamer. Huis met tuin, sousterraln met eetkamer enz.; belétage 3 kam. waarv. 2 ensuite. Boven 6 kam. enz. Huis met tuin, beneden 2 kamers .nsuite, nog 1 kam., keuk. en keld. zijuitg., bov. 9 k. (gr. en kl.) zold. en dbk. Huls met tuin; 2 kam. ens. serre keuk. bov. 2 gr. en 2 kl. kam. zold. m. 2 kam. e z. Huis m. tub, ben. 2 kam. ens. 2 serr. bov. 4 k, badk. enz. Huis met tuin, 6 kam. enz. Huis met tuin, 6 kam. enz. Huis m. tuin, 2 k. ens. serre, boven 4 k. zold. m, kam. enz. Huis m. tuin, 2 kamers ens. serre en keuken; boven 2 kam. ens. nog 1 kl. kam. zolder en dienstbk. Huis met tuin. 2 kamers ens. enz.; boven 2 groote en 2 kl. kamers, keuken, zolder met dienstbk. Heereuhuis (modern) m. tuin, rez de chausée, 1 kam. keuken kelder: be'-étafle 2 kamers ens. serre, 2 kl. kamers, ie étage 3 k. en badk., zold. m. log. en dbk. elec. schelgel. enz. Huis m. tuin, 2 k.ens., serre, boven 2 gr. en 2 kl. k., zold. m.k. enz. Huis m. tuin, rez de chaussée, x gr. en 1 kl. k., keuk. keld. enz., bel-étage, 2 k. ens., serre, nog 2 k. boven 4 k., zolder m. k. enz. Huizen met tuin, 2 kamers ensuite, balcon, serre, keuken, keld., boven 2 gr. en 2 kl. k. nog 2 k. zold. en dbk. Huis met tuin, 2 kamers ensuite, veranda, keuken en kelder, boven 4 kamers, zolder met 2 kamers. Huis met tub, 2 ruime kamers ensuite, ruime serre, groote tub, ie étage 3 kamers, badkamer, zolder met 2 kamers en dienstbodenkamer. Huis met tub, 2 kamers ensuite, veranda, keuken en kelder, boven 4 kamers, zolder met logeer- en dbk. Huis m. tuin, 2 k. ens. keuk. keld. boven 3 k. badk. zolder en dbk. Huis met tuin, 2 k., ens., keuk,, keld., boven 3 k., zolder met 2 k. en dbk. Heerenhuis met tub, soust. met 1 k., keuk., keld., enz.; bel-étage 2 k. ens., serre, nog 2 fc.. boven 4k., zold. en dbk. Huis met tuin, 2 k. ens., boven 3 k., zold. en dbk. Huis m. tuin, 2 k« ens., serre,boven4 k. zold. m. log. en dnk. Huis met tuin 1 kamer, keuken, provisiekelder, plaats. Bel étage 2 kamers ens. alc. serre, badk. bov. 3 en zold. Huizen met tuinen, 2 k. ens. keuk. kecd, nog 4 kam. enz. Huis m. tuin, 2 kamers ens, keuken, kelder, boven 3 kamers zolder met log en dbk. Heerenhuis met gr. tub, genaamd «Houtlust» beneden 3 k. keuken, boven 5 kamers, zolder enz. Huis m. tuin, 2 k. ens., bov. 2 gr. en 2 kl. k., nog 2 k. zold. en dbk. Heerenhuis m. tuin, ben. 1 kamer, keuken keld., bel-ét. 2 k. cns. serre, nog ik.2e verd.2gr.en 1 kl.k. zold. m.log.en dbk. Villa's m. tub, ben. 2 k. ens. serre, keuk. keld. bov. 2 gr. en 2 kl. kamers, zolder met 2 k. en dbk. Huis met tuin, 2 k. ens. bov. 4 k. zold. met dbk. Huis met groote tub, 2 kamers ensuite, serre, keuk., kelder; boven 4 kamers, zolder met 2 kamers en dbk. Huis met tuin, soust. bel-étage 2 kam. ens. veranda, nog 1 kam., boven 3 k. en badk. zolder m. dbk. Heerenhuis m. flinke tub, 2 kam. ens. serre nog x k. keuk. keld. boven 4. k. zold. m. bad en 2 dienstbk. Rlüflk Billijk Billijk 13,14 en /i 3P. m frs" »4GO joo T. »Ö03 *1,400 f400 en /37S T. *975 T. /500 en/450 T. 800 T. 800 T. 800 575 300 500 9 500 T- /4So T. 350 T. D 9OO 550 T. T. XI50 T. 60O T. 475 T» 900 450 400 t, T. 525 T. 400 000 t'. T. 450 300 T. T. 400 T. 425 T. T. 95° T. 650 9 425 t. T. 650 t. 650 T. 000 A.

Haarlem's Dagblad | 1901 | | pagina 7