fëjnpoüen voor het raam omver- loipen. Hoewel de jongeling met zijn hoofd j)or de ruit viel, kreeg hij slechts jue onbeduidende wonde aan den jls en een wonde aan de hand. Het ep dus nogal .gelukkig voor hem af, [schoon zijn portemonnaie wel wat Cht'er zal worden. als wij reeds melden, zal Woensdag a.s. tusschen twaalf en-een r het stoffelijk overschot van Z. D. den Bisschop van Haarlem, van aarlem naar de Bisschoppelijke rafkeider alhier worden overge- rachi. Den katholieken werd ver- ocht als teeken van .rouw gedurende jen tijd hunne luikjen aan de zijden an den Zijiïwejg, waar het lijk zal asseeren, te sluiten. Bererwljfc. Ruim 32 1/2 H.A. grond in den oord-Wi kermeerpolder heeft in pu- üeke veiling opgebracht f 64,300. Veiling thornier, in hei Verkooplokaal„DeGou- den Leeuw" op Zaterdag 2% Mei. Itfo. 1 Een heerenhuis en erve met tuin den Kinderhuissingel, no. 68. 1/ 7950, G. v. Dobben. No. 2. Een winkelhuis en erve aan de Iranjeboomstraat no. 102. 990. F. C. Piët q.q. No. 3. Twee achter elkander gelegen akhuizen, waarvan één met afzonder. jk opgaands bovenwoning en erven, de Groote Houtstraat, no. 42 zwart a rood. No. 4. Een groot winkelhuis en erve aast het voongaande perceel, no. 44. De perceelen no. 3 en 4 gecombineerd 29905, opgehouden. No. 5 Een Huismanswoning bevatten- e stalling voor 22 koeien en 2 paarden iet afzonderlijk hooihuis, karnmolen, loutloids en dorsch; voorts erf, grooten en een stuk weiland te Schoten, 48B. No. 6 Een stuk wei- of hooiland, ge- als voren. No. 7. Een stuk wei- of hooiland gele- en als voren aan den Vergierden weg. De perceelen no. 5, 6 en 7 igecombi- leerd, f 27455, H. J. Janzen Sz. No S. Een stuk weiland en weg t€ choten aan het Schoollaantje nabij den tegenover de R. K. kerk. I f9520, H J. Feije. j No. 9. Een winkelhuis imet afzonderlijk bovenwoning, open plaats, en erve, aan de Saenredam- straat, no. 28 zwart en rood. f 3500, E. Boots. I No. 10. Een bouwterrein met de daarop kaande ruine aan de Gedempte Oude No. 11. Een winkelhuis en erve naast voorgaande perceel, no. 15. De perceelen no. 10 en 11 gecombineerd 5560, J. Nonnekes. No .12. Een huis met afzonderlijk op bovenwoning en erve met tuin tan de Pieter Kiesstraat no. 59 zwart in rood. f 5980. R. Slot. No. 13. Een huis en erve met tuin le Gaelstraat, no. 22. f 3875, H. J. Peper. No. li. Een huis en erve met tuin naast voorgaande ,no. 20. i f 3910, J. v. d. Wateren. I No. 15. Een winkelhuis en erve aan den no. 56. j f 2000, opgehouden. No. 16. Een huis met afzonderlijk op. taande bovenwoning 'en erve aan de Lange Raamstraat, no. 39 zwart en rood. 1/ 26S0, opgehouden. No. 17. Een dubbel huis met afzonder opgaande bovenwoning en erve met uin aan de Rolhuizen, no. 10 zwart en f 8605, opgehouden. Uit den Raad der gemeente Beerta (Gr.) In de jongste raadsvergadering te Beerta deed zich het volgend incident voor. De heer Krijff: „Mijnheer de voorzitter mag er uit de school geklapt worden van hetgeen in besloten raadszitting is ge sproken?" De voorzitter antwoordt ontkennend. De heer Krijff: ,,De heer Post heeft zich daaraan schuldig gemaakt". De heer Post: „Dat is onwaar". De heer Krijff: „Dat is wel waar. De Raad zal zich herinneren, dat er in be sloten zitting over den molen van Wierts. ma is gesproken. Dat heeft de heer Post oververteld". De heer Post: „Ik geef u de verzeke ring, dat het niet waar is". De heer Krijff: „Ben je in abnormalen toestand geweest, dan zal ik je de helft vergeven, maar de andere helft vergeef ik je niet. Ik vertel zoo Iets niet en heb 't ook niet graag van anderen". De heer Post: „Het is niet gebeurd. Be wijs het met getuigen". De heer Krijff: „Het is wel gebeurd. Ik zal je den naam er bij noemen. Je hebt er tegen Van der Schuur over gepraat. Ik heb van der Schuur driemaal gevraagd en hij hield vol, dat Post hem had ver teld, wat er in de besloten zitting was gesproken over den molen van Wiertse- ma". De heer Post: „Dan kun je mij voor de Rechtbank dagen en 't komt ja van zelf in de krant". De heer Krijff blijft de beschuldiging volhouden. De voorzitter zegt te hopen, dat ge heim blijft hetgeen in besloten zitting gesproken. De heer Post geeft den voorzitter de verzekering, dat hij nooit uit de beslo ten zittingen heeft geklapt. De heer Krijff houdt vol, dat de heer Post dat nu wel heeft gedaan. (Asser Ct.) Binnenland. Hongres voor gezondheidsregeling Blijkens het programma van het 8e voor openbare gezondheids dat Donderdag en Vrijdag en 12 Juni e.k. te Bri?da zal wor- gehouden, zullen de werkzaam op den eersten dag voor een aan huishoudelijke zaken en tan voordrachten gewijd zijn. Deze laatste zullen gehouden wor- ien door de heeren B. A. van der Perk, directeur cfier geme«entereini- [ing te Rotterdam, en dr. Erkelens, over straatreiniging, Verzameling vuilnis uit de huizen en de defi verwijdering van huis- uit de bebouwde kom cfer eenten. en door den hoogleeraar Spronck over den kinkhoestbacil. Voorts zal worden voorzien in de al's bestuursleden, ter fervu'lling van die van dr. H. J. A. 1. Schaapman, dr. B. Reiger ep H. 5. N. Halbertsma. Des avonds zal het congres ten iaadhuize worden ontvangen. Vrijdag worden de voordrachten de drinkwater-voorziening aan- in te leiden door de heeren Schotel (de duinen), P. E. Rijk, heide), en A. Vosmaer, (de rivie- en en de ozonisetering), waarna bet van de heeren dr. C. H. ili Cohen, dr. H. C. Kapteyn en P. E. lijk, over de vraag, hoe kunnen d1© loodige gegevens verzameld' worden etreffende de hydrologische gesteld- ;eid van den Nederlandschen bodem, •an de orde komt. In den namiddag zal dr. W. K. M. het wetsontwerp ter nadere wij- iging en aanvulling der wet van 4 1872 (Stbl. No. 134) bespreken en r. VV. P. Ruysch die toepassing van Gezondheidswet en de werking der ezondheidscommissies, waarna nog snige mededeelingen zullen volgen, 'oor zoover er tijd beschikbaar zal ijn. Des avonds wordt het congres door ïn gemeenschappelijken maaltijd he Kethelpolder. Uit Schiedam schrijft men aan het N. v. d. D: Een nog grootere ramp dreigt da bewoners van Kethel en Spaland, doordien er gebrek komt aan goed drinkwater. De Verspeekpomp, die 'langs eene gevelleiding water uit de Poldervaart in bovengenoemde ge meenten bracht, en andere vaarten en wateringen welke goed water ver schaften, leveren thans slecht water, geheel ongeschikt om te drinken. Die slechte hoedanigheid van het water is ontstaan door het verrotten van eene grootie hoeveelheid visch, welke door de overstrooming zich al daar heeft opgehoopt en is verstikt. Koken van dat water baat niet; wordt het in een kokenden toestand ge bracht, dan wordt Wet door een groo te massa schuim bedekt. Indien dit gebruikt werd. zou eene hoogst nood lottige epidemie kunnen ontstaan. Ernstige maatregelen zijn genomen om het gevaar te weren, door goed drinkwater van naburige gemeenten te doen aanvoeren. De burgemeester van Kethel heeft dienaangaande geraadpleegd met dr. Ruysch, inspecteur der volksgezond-: heid. Uit de verklaringen van den kapi tein Pronker en den 2en stuurman P. Fries bleek, dat bij vertrek uit New- York het aangeworven scheepsvolk uit de monsterrol was voorgelezen, dat er aan dek niet gerookt mocht worden bij het onder zeil gaan werd nogmaals mondeling gewaarschuwd dat op straffe van verlies van volle gage niet aan dek gerookt mocht worden op de reis van New-York naar Bordeaux. Voor zooveel de kapitein weet. heeft ook niemand gedurende de reis het verbod overtreden. Bij goed weder liet mien de luiken zoo lang mogelijk open staan. Men bemerkte wel ook op reis al nu en dan uitsfrooming van gas. In de haven werd dü/t erger. Ofschoon later 7 of 8 vaten leeg werden bevon den, had men niets van lekken be merkt. daar de lenspompen nimmer naphta opgaven. Men had 6500 va ten aan boord, tusschendeks in 4 la gen en benedendeks in 7 of 8 lagen, opgestapeld. Toeni men in de Rivier 3 uren van Bordeaux met lossen be zig was en er nog ongeveer 450 va ten in het schip waren, ontplofte de naphta en sitak het schip in brand. In het voorruim bevonden zich de 3e stuurman Leujes met twee matrozen. De ontploffing is waarschijnlijk in het achterruim ontstaan. De derde stuurman lag. toen hij tot bezinning kwam, onder houtspaanders en zag rondom zich alles branden; Hij klom naair boven en sprong over boord maar had reeds brandwonden in het gelaat en aan den arm. Ook de beide matrozen werden gered, maar waren deerlijk gebrand, zoodat zij in het hospitaal van Bordeau moesten wor den opgenomen, "t Schip stond weldra in lichtelaaie, en toen als gevolg der hitte de stalen platen van den romp binnenwaarts bogen en barstten, toen stroomde het water in het schip, dat daarop spoedig zonk. Uit de verklaringen der getuigen, die dezer dagen gehoord werden, is gebleken, dat er noch op zee, noch bij het lossen iemand met pijp, gigaarr. vuur of licht in het ruim of aan dek is geweest. De stuurlieden Fries en Leujes en de timmterman Verhaar waren eenstemmig op dit punt. De kapitein is overtuigd, dat het onge luk aan. zelfontbranding der naphta te wijtien is. De eerste stuurman, die tijdens de ontploffing toezicht hield aan dek. is op dit oogenblik varende. De Amicitia was een der vaartui gen van de reederij van der Hoog te Krimpen aan de Lek. Van de twee gewonde matrozen was een een Oos tenrijker en de ander een Nieuw-Zee- lander. De Raad schorste de verdere behan deling dezer zaak voor onbepaaldeu tijd, teneinde ook nog den eersten stuuirman te kunnen hooren. Tegen een Amsterdammer, die poogde vinken te vangen met een lijmstok is proces-verbaal opgemaakt. Opsporing wordt gevraagd van Maria Catharina Thum, oud 17 jaar. Door B. en W. worden ingediend twee voorstellen tot beschikking uit den post voor onvoorziene uitgaven, eene groot t 2.42* en het andere tot een bedrag van 1818.86'. Zondag 24 Mei hield de ver- eenlgixug van Postduivenliefhebbers „de Luchtgids", goedgekeurd bij Kon. be sluit van 26 Juli 1901, haar eerste wed vlucht in dit seizoen van Michelen (BeL gië) voor oude duiven. De prijzen werden als volgt behaald: le prijs: J. Broekhof, 11 uur-40 minuten 13 seconden; 2e pr.: G. Zomerdijk, 11.40.51 3e pr.: J. A. Hessels, 11.42.31; 4e nr.* C. v. Meurs, 11.42.38; 5e prijs: S. P. Boekho ven, 11.48.41; 6e prijs: A. Groen, 11.51.58; 7e prijs: S. v. Bragt, 11.53.38. Uit de Omstreken. Heemstede. Mej. van Oosterum uit Transvaal, die alhier tijdelijk verblijf hield, zoo lang haar echtgenoot onderwijzer in Transvaal, op Ceylon krijgsgevangen zat, keert, nu haar echtgenoot uit die gevangenschap is ontslagen, eferst- naar Transvaal terug. Aan het postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende hulpkanto ren is gedurende de maand April in gelegd f 3846.41)L en terugbetaald f 3796.15; het laatsté door dat kan toor uitgegeven boekje draagt het nummer 2407. Pokkeu. Ook ie Breda heeft zich in een ge zin in de Akkerstraat een geval van pokken voorgedaan. Het geheele ge zin, bestaande uit man, vrouw en kinderen is naar de barak voor be smettelijke ziekten overgebracht. De moeder en één kind zijn door de ziekte aangetast. De woning zal zorgvuldig worden ontsmet. Brand. Bij een feilen brand te Appeltern bij Tiel zijn de woningen van G. Jansen en D.' Kroes met schuren en hooiber gen tegen den grond gelegd. Alles was verzekerd. Ook te Maashommel ging de wo ning van L. Sch. in vlammen op. Deze was verzekerd bij de Onderlinge Br andver z ek er ing-ma a tsch appi j te Zwolle. Treinongefal. Zondagmorgen heeft aan het station te Uithuizen ten gevolge van eene bot- sing eene ontsporing van een drietal wagens plaats gehad, gelukkig zonder persoonlijke ongelukken te veroorza ken. Er werd hulp uit Groningen ge zonden. dier Tan honk. Aan een brief van een milicien nieuwe lichting aan zijne ouders: Beste oudersl Ik ben nog gezond en hoop van uw allen het zelfde. Nu ben ik hier al een week dus de tijd schiet al mooi op, dat ik weerom kom. Eeten doe ik niet veel, de kemies wil er zoo niet goed' door, maar de sersant zegt, de boter is er in gebakt zegt hij maar ik geioov het nie. We hebben ook al spnasie had maar dat goet lus ik niet en ik weet vast dat ei het ook niet lust maar ik heb het tog opkregen want ik dus nie laaten staan de kapperaal gloop mij zoo anenz. Leger en Vloot. Van het nieuw op te richten regiment infanterie zullen in garnizoen komen of blijven: de staf, het 1ste en het 2e batal jon te Leeuwarden, bet 3e bataljon te Groningen en het 4e bataljon te Utrecht. Rechtszaken. Een prettig vaartuig. De Raad van tucht op de koopvaar dij Meld ten paleize van. justitie te Amsterdam een zitting ter behande ling der zaak betreffende het Neder- landsche barkschip „Amicitia". welk schip geladen met vaten naphta uit New-York in de haven van La Roque in brand is geraakt. Poging tot moord. Het gerechtshof te Leeuwarden heeft het vonnis bevestigd van de rechtbank te Winschoten, waarbij de 18-jarige Gerardus S.. te Vlachtwedde, die 6 Januari j.l. in het bosch van Terhaar zijn geladen dubbelloops jachtgeweer op den maréchaussée Joncheim aangelegd heeft, wegens po ging tot moord veroordeeld tot 1 jaar en 4 maandien gevangenisstraf, met aftrek der preventieve hechtenis. INGEZONDEN Voor den inhoud dezer rubriek stelt di Redactie zich niet aansprakelijk. Van ingezonden stukken, geplaatst o/ niet geplaatst, wordt de copy clen inzender niet teruggegeven. Vervolg Nieuwstijdingen. in 1880 een handelsstatie te Dug- hoender, vlak bij het nieuwe dorp, en later een post, telegraaf en periodiek hof, dan ontbrak toch tot dusver al tijd een middelpunt van bevolking met een kerk en predikant, een school voor wie d© boerenschool ontworpen was, een dokter, en wat or meer is dat een vooruitstrevende bevolking naar d'e stichting van een dorp doet haken. Intusschen, al heeft het boren in d© buurt aan de verwachtingen be antwoord, en al vindt men op de kaart van Marydale een dam vlak aan het dorp aangewezen, waar wa ter uit een fontein zal worden heen gevoerd, de droogte, die overal in die kolonie zich bij gelegenheid doet ge voelen, is ook inheemsch in de buurt van Oranjerievier en schoon het hier in de regeeringsdepartementen der kolonie waarlijk niet ontbroken heeft aan mannen die als Gamble met de kunst bekend waren om water uit rivieren zoo op te leiden, dat een dor land door besproeiing vruchtbaar kan worden, vond men in die kwartieren in den regel weinig troost als men met plannen voor den dag kwam om het water van Oranjerivier ten be hoeve van het aangrenzende land te bezigen. Wat er tegen ingebracht werd was altijd dat de kosten zoo groot waren, dat de winsten, door vruchtbaarma- king van het dorre land gemaakt, er niet tegen zoudein opwegen. Mary dale lijkt mooi op het papier, met zijn marktplein en zijn kerk, zïy'n gereserveerde gronden voor school, zoowel als post- en magfetaatskan- toren, en even buiten het dorp, op de meent, zijn aanstaanden tronk; maar dat het in een wereld ligt waar met hulp van de nabij stroomende grootste rivier in Z.-Afrika reeds zoo veel door onvewachte middelen is tot stand gebacht, dat "schijnt het een toekomst te beloven, waar niet elk nieuw dorp op bogen kan. Men seint ons uit Amsterdam van he- dieaav De audiëntie aan militaire autoriteiten hedenmorgen, en de audiëntie aan ci viele autoriteiten hedenmiddag door de Koningin ten Paleize verleend, waren zeer druk bezocht. Een groot publiek bewonderde de schitterende uniformen en ambtsgewaden. In den namiddag maakte de Koningin een grooten rijtoer. Sport en Wedstrijden. Geachte Redacteur. Zeer gaarne wenschten wij een klein plaatsje in uw blad voor het PL Steun-Comité, bij voorbaat onze dank. Daar wij met vreugde gelopen heb ben dat hier in Haarlem een bemid- delings-Comité is opgericht, en met genoegen alle pogingen in het werk willen stellen om iets in het voor deel der uitgestotenen te doen, om hen te steunen, zoo vinden wij toch dat het begin van iets steeds eerlijk moet zijn en vooral waar het Chris telijk beginsel voorop gesteld wordt. Het is volgens ons dan ook onze plicht, het publiek op twe© fouten van het bemiddelings-comité te wij zen. Ten eerste schrijft het, dat er nog 150 slachtoffers zijn, dit is tot ons groot genoegen maar 105. Slechts door veel moeite hebben wij dit resul taat verkregen. Ten tweede meldt het bemiddielings-comité, dat de uitge- slotenen overgeleverd zijn in handen van het Comité van Verweer. Nu wie eyleai op de hoogte is in Haarlem en lezen kan, heeft al van het begin der uitsluiting af gelezen, dat het Steun- Comité gekozen is door en uit de vak- vereenigingen en niet uit het Comité van Verweer. Getracht hebbende het publiek eer lijk te behandelen, zoo achten wij het ons een plicht hier op te wijzen en hop<en het vertrouwen steeds waardig te blijven. Achtend, namens het Plaatselijk Steuncomité: K. OLIJ. Vervolg Stadsnieuws Pro v. Staten van N.-Holland. Niettegenstaande d'e Griffier der Staten van Noord-Holland, Mr. A. A. Land aan de pers verzocht had de ons Zaterdag toegezonden stukken betreffende den bouw van een nieuw krankzinnigengesticht te Castricuin niet eerder te plaatsen dan in ons Dinsdagavond verschijnend nummer, vinden wij toch reeds een groot ver slag daarvan in het Ochtendblad van het Handelsblad; van 24 Mei. Wij zullen ons natuurlijk aan het verzoek van Mr. Land houden, en niet 'eerder dan in ons nummer van morgen mededeelingen doen omtrent de ons toegezonden stukken. Gevonden voorwerpen: Een zilveren dames remontoir-horloge met nikkelen ketting. Een koperen dop van een kinderwagen. Een voetbal. Een dames parapluie. Ned. Cricket Bond. „Volharding" trok met een zeer onvolledig elftal naar ,,Rood en Wit" en verloor, hoewel de Haarlemmers ook met invallers speelden, met 15 runs op de 1ste innings. „Rood en Wit" maakte er 91, waarvan Weer man met 13, Holdert mtet 19, Van Wa- veren met 19 en Van Manen met 29 dubbele cijfers behaalden. Het totaal dat ..Volharding" hier tegenover steldé bedroeg 76. Gerke was de eenige die iets tegen het Haarlemsche bowlen uitvoerde met 46. Bij ,,R. en W." had Van Wavt r'eoi met 7 voor 17 en bij „Volharding" Ferman met 5 voor 9 de beste bow- lingcijfers. Paarden. De vergadering van de afdeeling Noord-Holland der Vereeniging „Het Nederlandsch Paarden-Stamboek". zal op Donderdag 11 Juni 1903, des mid dags 12 ure. bij den heer J. Vader te Schagen gehouden worden. De agenda vermeldt de volgende punten: 1. Notulen; 2. Ingekomen stukken; 3. Mededeelingen; 4. Rekening en ver antwoording over 1902; 5. Rekening Provinciaal subsidie; 6. Verkiezing van drie leden van het bestuur. De heeren H. F. Bultman. G. C. Hulst en P. Olij treden af, doch zijn herkies baar; 7. Verkiezing van drie afgevaar digden naar de algemeene vergade ring der vereeniging te Rotterdam; 8. Voorstel van het bestuur, om een be- dra gvan hoogstens f 200 beschikbaar te stellen, ter tegemoetkoming in de kosten van eventueel© inzendingen uit de provincie op de Nationale Paarden- tentoonstelling te 's Hage; 9. Op te geven voorstellen ter opname onder de punten van beschrijving voor de algemeene vergadering; 10. Hetgeen verder aan de orde zal worden ge bracht. (Ongecorrigeerd.) Gewelfde steenen bruggen. Deze bruggen, die in den laatsten tijd in Duitschland en Oostenrijk we der meer worden toegepast, hebben ook in Amerika de aandacht getrok ken, vooral nadat kort geleden ge wezen is geworden op het project voor den bouw van zoodanige brug in Spanje met drie bogen van 50.42 M. spanning en 5.72 M. boven peil. In hoofdzaak zijn het de noodzake lijkheid van een voortdurend onder houd en de daaraan verbonden be zwaren, zooals het zich telkens her halende aanstrijken, en het ondanks alle moeite en zorgen, toch op den duur minderwaardig worden der ijzeren bruggen, die stemmen doen opgaan ten voordeele van de gewelfde steenen bruggen, te meer nu men er in geslaagd is ook grootere spannin gen, op minder kostbare wijze dan vroeger,, te overwelven. Gemengd Nieuws, Telefoonlijn ParijsRome. Binnen eenige dagen zal de tele, foonlijn tusschen Rome en Parijs in dienst worden gesteld. De Staatssecre taris van posterijen en telegrafie van Frankrijk en zijn Italiaansche collega te Rome hebben de gebruikelijke ge- lukwenschen gewisseld. Een nieuw Z.-Afrikaanseh. dorp. De afdeeling Prieska staat weldra binnen haar gebied een nieuw dorp, Marydale, te zien verrijzen, 43 mij len van het dorp, 62 van Kenhardt, en 87 van Upington verwijderd, meldt „Ons Land." Marydale zal gebouwd worden aan den weg van Kenhardt naar Prieska, en wel slechts 7 mijlen van Oranje rivier, aan de grens van een groote golvende vlakte, die den naam van Kajings Bulten draagt, wegens de kleine klippen, d'ie de oppervlakte be dekken. en uiterlijk niet verschillen van de kajings, die men krijgt als men staartvet uitsmtelt. Langzamer hand zijn er op die vlakte, die geen ander water had dan hier en daar een pan, en slechts door zwervende Bosjesmans of Koranna's bezocht werd, boerenplaatsen verrezen, waar door boren water verkregenen de plek bruikbaar voor schaapboerderij gemaakt is. En kreeg men zoo reeds Ge kuntUabon neeren op oiisj Blad bij allcj 1 Boekhandelaars jen Courantiers jen aan ons Bii< I reau. Burgerlijke Stand Bevallen: 23 Mei. E. Klingers—Koele- mij, d. C. P. J. M. Coebergh—Schippers A. C. Koomen—Booms z. M. B. van Deelen—Lucassen z. M. SnoeksKuijs z. vaai Arum—van Veis d. 24. J. B. van Veen—Wester z. M. Pennarts—van Gel der d. H. M. E. de Wijsvan Bandemer z. 25. J. J. Misset—Serné d. A. Veenstra— Westerhof z. Overleden: 22 Mei. C. J. M. Botte- manne, 80 jaar, Nieuwegr.; J. Bol Rijke, 93 j., Scheepmakersdijk; 23 J. v. Gasteren, 5 j., z., Brouwersstr.J. J. Bank, 4 m., z., Brouwersvaart; 24. H. J. C. Thomeer. 2 d., z., Gr. Hout straat; G. Smolders, 4 m., z., Brou- wersv.; 25. A. J. Pijnakker, 8 j., z., Anthoniestraat. Amstardasasche Bears door bemiddeling van de firma CLAA88ITN en BEUN8. <?istsr. Hede Zd. 23 lel. Mi. 25 lei. Atchison Topeka, Comm73l/j 70«/« Denver Rio Grande Sl'/t 31 Erie's 3-P/g 33t/s Kansas City 8onth.29S/8 28&/g do. pref.öOV* 491/ï Missouri Kansas Texas, Oom. 2öi/» 24'/« National R. R. of Mexico 22»/g 215/s New-York Ontario 27i/j 27*/4 Norfolk Western 70 09 Rock Island Cy. 41*/s 40 Southern Pacific 52*/g 50 Southern Railways 283/j '27*/4 Union Pacifio S7»/4 80 Wabash 26*/8 20 American Car 39 331/4 New-Orleans R. Co. 141/6 14i/t Steels 327/g 31*/s KoninkL Petroleum Maatsch. 496 503 Columbia31 SO'/i Grand Trnnkof Canada21 205/g Officieele Berichten. BURGEMEESTER EN WETHOUDERS van Haarlem doen te weten, dat bij hun. ne beschikking van 19 Mei jl. aan A. Bos is geweigerd de door hem gevraagde ver gunning tot oprichting van eene sme derij in het perceel aan de Vrouwesteeg no. 8. Haarlem, 23 Mei 1903. Burg. en Weth. voornoemd. BOREEL. De Secretaris, PIJNACKER. 372e Staatsloterij. Trekking van 25 Mei 1903. 5e Klasse, 9e Lijst. No. 4559 f 1000. Nos. 326, 635, 3385, 6796 en 12360, ieder 400. No. 18381 f 200. Nos. 1007, 2081, 3355, 3467, §594. 5^34. 6073, S722, 11137, 11457, 15892, 1S394 n 18515, ieder 100. Prijzen van f 70. 92 2947 5170 8124111551360017382 205 3029 5338 825811162 1362117403 252 30475417 8327112801373217414 354 3092 5419 83721131213751 17444 359 3108 5445 8379 11318 13807 17523 516 3235 5568 8417113791394317581 672 3330 5583 8418 1138113944 17846 71434425607 8496113851399917878 804 3483 5875 85241146014541 17947 842 3566 6072 8538 11625 14615 18053 8703604 6122 861211745 14727 18148 924 3675 6135 8626118591482918212 946 3724 6217 8629120601498118288 111438316287 8716 120701501318342 1209 3875 6336 8719 1207315087 18773 1294 4043 6695 87321213415337 18829 1324 4044 6700 8971121451535218946 1454 4163 6701 9067 1214915412 19067 1703 4284 6761 90701215815582 19293 1708 4305 6843 91651233615585 19315 1739 4307 6876 9194124331573419381 1773 4375 6996 92211260315803 19542 1807 4438 7047 9307 126201587019670 1816 4465 7201 9577 128461592919701 1919 4542 7264 981012980 16077 20055 19614598 7277 10379 1302016117 20116 21514622 738410403130861616 20178 2182 46617389104291309216186 20294 2225 4683 742010455 13102 16352 20559 2267 4837 751910646 133191643120558 2343 4855 7657 1076613375 6544 20651 25615094 7957 1095213529 16619 206^ 2827 5148 797010975 13539 16694 20674 2927 5153 80861109313565173812089^ NIETEN. 4 3335 6262 945212196 146661S165 2133396327 94691223214609l8l80 7531336371 9474122331462318192 77 34566440 9542 122461462718229 109 3482 6487 95r8122611469518236 181 3487 6569 9575123621471118237 222 3515 671U 9585123641473418241 236 3620 6735 96451238314739 18282 245 3529 6754 9661123961482818315 248 35466766 9677124011484018324 367 35766768 9713124131485318400 440 3610 6898 9781124321486118526 45236316916 9800124411492118537 558 3664 6923 9808124421493018685 579 3714 6948 9813 124661498518627 592 3730 6946 9869 12476 15033 18634 70337347017 9870 124811504418647 712 37767036 9878124881506218653 713 3783 7067 9892124951509618715 72638127070 9899125151513418786 732 3823 7125 994912526161381874b 75138507126 9958125401518518776 81339437186 9990125521520618789 9393969723210044 12561 524318790 97140027284 10050126651529618876 9814023 731910065125661531618885 9964047741410066125901532818928 1042 4089744610253126411533418959 1079 4099 745010275126631533819064 11014146748810312126971539919071 U28 4149 7526 10349 1 2709 15457 19105 H764160753910397 127161550219183 1256 4176 75831045912727 1553519291 1327 4177 758810541127381556119231 1433 4216 761410542127701556619306 1453 1228 762110557127711562819385 1460 4301767110560128061571819402 1485 4372 776l 10587128421584819440 15714378 783410698128601592319446 15814388 783910602 128941593319475 1696442678611062512901 15947 19491 1618 443978631065612985 1610119496 1673 4444 787410666130281612719500 16804478790610681180421619819518 1697 4499 7924107261304916 *8219526 1698 4564 7 94610745130661639019547 1710 4567 795010759131161640119547 17114586 7ü7610768131341645619684 1717 4632 800210806131431653319599 17514742801110810132081661419622 1776 4772801410815132781665919641 1787 4788 802310849133311673419637 1813 47918038108621;-;3321677419644 1866 4807 8047 10870133341686319678 1886 4811810410893133611087419683 1908 4817 813110920133741689819704 1968 4828 813410924134001691519721 1960 4847 825210939134441701319724 19814849 825910943134531701819769 1988 4864827910949134611704819762 2u72 4869 828410976134681710319789 209248788318 U036134911713819781 216949098352 i 1051135221710210793 21884961838811061136021719819890 2198 49938415110S0136551720419903 22196018 8457 UllÖ 136731721919904 22965064 8475 Ul22137371726519911 230651558509 U200138081729119962 2329 5166 851111228138121739219992 2o3l 52108513 H258138181741919997 23415228856411261138I91743020026 23515245857711286138221746120068 2363 52728583113081389417498 20122 2364 5288 8627113391391017507 20131 2432 5293 8670113471391917518 20193 2ÖOO 6304867911411139711762920271 2504 63638682 *14131399117.543 20302 2512 5377 8743114481400317552 20336 2514 55318745114761402817564 20343 2582 55918769115341405217583 20346 2617 5596 881511539140891759220429 2644 56118854115971409517653 2- >450 2670 5626 8885116051411017720 20528 2689 5682892411607141171773220593 2703 6685893811613141431774020639 2717 6700 9084116201423817775 20648 2750 6716 9119 H6671423917796 20658 2772 5743 9123116861424017803 20690 2842 57489147 U687142501787320712 2871 5775 91641168S14251178S4 20735 29045882916911786142771780320759 2919 5922 9174119301428717873 20767 2936 5938919211945142891788420768 2958 5952919811950143181790320814 2988 5969 9206119851433317910 20859 29895997 9207 11995144111791920890 3014 6079 9273120091442317937 20913 3Q20 6147 9294120i21445017959 20933 30916203 9321120161448218049 20959 3164 6212 93G412ü331448518066 3253 6243 9377120411450218089 3267 6247 9405120671451718151 329862539407 121501454318158

Haarlem's Dagblad | 1903 | | pagina 3