8. VAN BEEEMEN C» ST ANTHRACIETKOLEN. VanWaverens Pilsner MnwpË 1 Vraagt Monster. Natuurwollen Ondergoederen IJ itnoodiging. TKLEPHOON m Accurate afwerking. Vlugge aflevering Concurreerende prijzen. P. P. RIETFORT, Gierstraat 44 De proefhorde wordt door allen goed genomen. Na een goede start gaat het drietal goed weg, met Earthstopper in de voor- en Miss Eliza in de achter hoede. Bij het ingaan van het rechte eind is de course reeds voor Earth stopper en hoewel Parsimon sterk door Mac- Cord gereden werd moest hij zich tevreden stellen met den 2en prijs. Earthstopper was hands down eerste en Miss Elisa derde. Te koop gesteld voor f 1300 bleef Earthstoppehet eigen dom van de stal Jochems. Tot. f5,50. Tot slot werd een jachtrit 2400 M. gehouden, waaraan door een veld van 10 paarden werd deelgenomen. Als Jagermeester fungeerde onze vroegere stadgenoot, Luitenant de Bas. Dit was werkelijk een interessant nummer. Slechts één ruiter kwam te vallen doordat zijn paard de horde zeer slecht nam en het zadel scheef ging; het paard L'Aiglon ging ervan door en Luitenant Diemont bleef wij selijkstaan, alle horden worden goed genomen, alléén Brancaster wei: gert ze, docli zijn berijder Luitenant Neumann, heeft ook een wil en Bran caster neemt, zij het dan ook na her haalt derobeeren, alle hindernissen, in de diagonaal breekt Butter fly (Lt de Bas uit, de anderen blijven ge duldig wachten, doch zeer spoedig is de jagermeester weer present en voort gaat het. De finish (600 M.) wordt in zeer snel tempo je red en en Wal- lington met Luitenant Beijnen in den zadel passeert zeer gemakkelijk het eerst de winpost, terwijl Ilarvest Queen, Kapt. Soetermeer Vos: een mooie tweede was en Lelin met Jhr. de Pesters als derde aankwam. De Bredasche Harddrijverij-Vereeni- ging ons compliment voor haar mooi programma. H. F. C R. A. P. gew. 7—3. H. F. C. speelde gistermiddag op haai terrein achter den Hout een pracnrige match teger. R. A. P. uit Amsterdam. Er was tamelijk veel publiek en gedurende den geheelen wedstrijd was het wder goed. al kreeg dan ook het vrouwelijk gedeelte der toeschouwers wat last van koude voelen. Het spel van H. F. C. was uitstekend. De forwards waren in hun samenspel werkelijk genoeglijk om te volgen en misleidden niet hun handigheden de R. P. menschen dan ook dikwijls. II. F. C. won met 7 tegen 3 goals. Het publiek .beweerde dat R. A. P oud werd"; het kende eiken H. F. C. man bij zijn bijnaam, 't Was een gemoede lijke aanmoedigende menigte, VolhardingHaarlem. Zondag werd te Amsterdam op het terrein van Volharding aan de ovex*- zijde van het IJ, een match gespeeld tusschen Volharding en Haarlem, waarbij de heer L. J. Wijnands als scheidsrechter optrad. Bij den aan vang was het spel dadelijk spannend, Volharding drong op Haarlem's doel aan en hoewel de achterhoede dit goed verdedigde gelukte het Volhar ding na 7 minuten spel een doelpunt te makenHaarlem tracht haar schade in te halen, maar na een paar mis lukte schoten verslapte het spel merkbaar, Volharding doet hiermede haar voordeel en maakt een tweede doelpunt. Wel wordt nu op Vol harding's terrein gespeeld doch de Haarlemmers zijn te zenuwachtig en schieten over het doel heen. Beide partijen spannen nog al hun krachten in om een punt te halen, het lukt hun echter niet. Het is nu bij drieën en de rust treedt in met 2—0 in het voor deel van Volharding. Na de rust is het met Haarlem weer hetzïlfde liedje, er wordt weer naast het doel getrapt. Eindelijk ge lukt het van den Berg voor cle Haar lemmers een goal te maken. Nu komt er bij Haarlem de moed weer in. Volharding dringt op, en het gelukt Haarlem's achterhoede een paar goed- gerichte schoten te stoppen. De Haar lemmers drijven den bal voor Vol- harding's doel en na een vergeefs, volgt een doeltreffend schot en hebben zij alzoo gelijk gemaakt. Aan beide zijden wordt nu flink gespeeld, Haarlem's achterhoede weert zich uitstekend. Maar geen van bei den kan meer een goal maken. Nu is het spoedig tijd en eindigt deze spannende wedstrijd met 22. Prinses Sophie van Batavia naar Am sterdam vertrok 9 Oct. van Portsaid. Ambon vertrok 9 Oot. van Padang naar Amsterdam. Kerknieuws. Koloniën. Jachtongeluk. Een employé van de onderneming Rambipoedji, de heer Mollinger, 'S op jacht gedood door een hagelschot uit zijn eigen geweer. („S. Pr.) Stoomvaartbei ichten. Altona, van Java naar .Amsterdam, ver trok 8 Oct. van Marseille. Noordam van New-York naar Rotter dam, passeerde 9 Oct.. des voorm. 11 u. 10 m. Bevezier. Rijnland, van Amsterdam naar Buenos Ayres, passeerde 9 Oct. Fernando \o- ronha. Kanzzler (uitreis) arriveerde 8 Oct. te Napels. Rijndam vertrok 10 Oct. van Rotter dam naar New-York en was des ochtends te 6 uur in zee. Koning Willem II vertrok 10 Oct. an Amsterdam naar Batavia. Prins Willem IT van W.-Indië I. v. Havre naar Amst. is 10 Oct. des voorm. te 9 u. 47 Dungecess gepass. Parochiekerk van den H. Joseph. Zaterdag te half 9 de H. Mis voor de hekeeriug der zondaars in de ka pel van het Miraculeuse Maria^-beeld. Van 5 tot 10 uur gelegenheid om te biechten. Te 6 uur Lof ter eere van O. L. Vrouw, met Rozenhoedje. In deze week de H.H. Missen en de Catechismus op de gewone uren. In deze week eiken dag na de H. Mis van half tien het Rozenhoedje met de voorgeschreven gebeden. Parochiekerk van den H. Antonius. van Padua. Gedurende deze week dagelijks, uit gezonderd Zaterdag, 's avonds te 7 uur Lof en Rozenhoedje. Diasdag te 8 uur gezongen H. Mis ter eere van den H. Antonius van Padua. "s Avonds te 7 uur Lof en Vergadering der Broederschap van den H. Antonius. Vrijdag te 8 uur gezongen H. Mis. Zaterdag het Rozenhoedje na de H. Mis van half 10. Kerk van het Allerheligste Hart Kiev erp arkweg. Dinsdag te 8 uur gezongen H. Mis ter eere van den H. Antonius van Padua. 's Avonds te 7 uur Lof en Rozenhoedje. Vrijdag te S uur de gezongen H. Mis ter eere van het Allerheiligst Hart. 's Avonds te 7 uur Lof. Zaterdag van 5 tot half 10 gelegen beid om te biechten. Parochiekerk van de H. Elisabeth en Barbara. Donderdagavond om half 8 uur Lof ter eere van hei Allerh. Sacrament. Za:erdag van 5 tot half 10 uur ge legenheid tot. biechten en om half 8 uur Lof ter eere van de H. Maagd Maria. N. H. Ct. &LJNLANDSCHH V HYPOTHEEKBANK Groote Houtstraat 141', HAARLEM V V V overal bekend om zijn geur en fijne Kruidensmaak. GEGARANDEERD ZUIVER, 50 cents per half kilo. T. A. i>oimée, KI, Honlstmat 62. H. C. TOMBERfiH Co., dans8traat J9. Haarlem. Koopen en verkoopen Effecten, Coupons en Wissels. Sluiten Hypotheken en Assuran tiën. Plaatsen voor rekening van hunne lastgevers gelden op Prolongatie, en nemen gelden a deposito op korten en langen termijn, onder hunne verantwoorde] ij kheid. Belasten zich met de Bewaring van Onderpanden van Prolongatiën, en in het algemeen met open en gesloten bewaarneming. Verhuren de in hunne Safe-In richting aangebrachte Loketten aan bij hen bekende of geïntro duceerde personen. Tarieven en Voorwaarden zijn te hunnen kantore verkrijgbaar. Amsterdamsche Hypotheek - Waarborgmaatschappij, gevestigd te AMSTERDAM, Heerengracht 136. Opgericht 2 Jan. 1896. Waarborg- en Reservefonds f 407.260.84. Voor zoover de voorraad strekt, zijn onze niet uitlootbare ge waarborgde 4 pCt. Hypothecaire Obligatiën in stukken van f 1000.-, f 500.- en f 100.-, verkrijgbaar tegen den koers van den dag, ten kantore der Mij. en bij hare vertegenwoordigers; alwaar tevens Prospectussen en Inlichtingen worden verstrekt. DE DIRECTIE. 90. Groote Houtstr. 90. FABRIEK Brouwersvaart 74. Telefoonnummer 426. Het geachte publiek wordt bij deze uitgenoodigd tot het nemen van een proef met Anthr»aciet van BAIRD's. Deze Anthraciet is buitengewoon hard en verbrandt totaal zonder sintels. De prijs bedraagt slechts f 1,80 per H.L. Aanbevelend, Uw. Dw. Dr. H. HOENDERDOS, (Tel. ?73). Teidsclieplelfi 17-19. Voor ons land en ons klimaat zijn de van JANSEN en TILANUS, de beste onderklee ding voor Dames, Heeren en Kinderen. Ver krijgbaar bij

Haarlem's Dagblad | 1903 | | pagina 6