Des avonds keerde de commandant iet enkele onzer lieden naar zijn :hip terug, terwijl wij in one huis jverig bezig waren met de toebereid den voor ons vertrek. Plotseling sloegen de honden aan e lien vlogen naar buiten, in j Wij geloofden dat de commandant doJeenige manschappen naar ons toege- 0. j zonden had om ons bij het inpakken te helpen en stuurden dr. Bodmann er op uit, om te zien, wat er aan de hand was. Benige oogenblikken later hoorden wij een luid vreugdegeschreeuw en den roep „Daar is Larsen Het scheen ons een onbegrijpelijk, onmogelijk wonder toe, maar zij stonden daar werkelijk in levenden lijve voor onsLarsen, Anderson en vier personen van de bemanning der „Antarctic". Het schip was in de Erebus-Golf door het ijs ingesloten en zuidwaarts afgedreven. Den 10 Januari waren de ijspersingen zoo geweldig, dat het schip vier voet boven de ijsvlakte werd opgeheven. Daarbij brak het roer en de kiel en schroefas werden verbogen. Eerst na drie weken van zwaren ar beid gelukte het, den stoomer van het hem omknellende ijs vrij te maken nog een week dreef het schip hulpe loos rond, alle pompen werkten on afgebroken, het lek was echter niet te stoppen en den 12 Ferbuari werd het schip verlateneen uur later ver dween het in de diepte. De geredde voorraad en de uitrustingsartikelen, alsmede de reeds verzamelde voorwer pen werden onder leiding van kapi tein Larsen, in de volgende 16 dagen llS vijf rtis de e v ;elli zi id| nemen op een werk „Staatsrechterlij ke Adviezen" wordt niet ingegaan. Op de voordracht voor een lid van het burgerlijk armbestuur zijn doorj dat bestuur geplaatst de heeren Jb. Slagveld (aftredend) en Jb. Koning, terwijl B. en W. op die voordracht plaatsten de heeren Jb. Slagveld en E. Bluys. De heer Bluys verkreeg 6, de heer Slagveld 4 stemmen en 1 was inblan- zoodat de heer Bluys gekozen is. Aanstelling schoonmaaksters der scholen. Voor schoonmaakster van school A was eenige sollicitante mejuffr. W. SchaapWeber, die benoemd wordt. Voor school B waren sollicitanten mej. D. Snij er—-prayer en mej. E. VisserZwemmer. Bij eerste stemming verkregen bei den 5 stemmen 1 blanco. Bij herstemming verkreeg mejuffr. Snij er 6, mejuffr. Visser 5 stemmen, zoodat eerstgenoemde gekozen is. Beide benoemingen zijn voorloopig voor 1 jaar. Benoeming van een werkman in gemeentedienst. Er waren 13 sollicitanten. Bii de eerste vrije stemming ver kregen C. Terol 2, J. Koper Tzn. 1, J. Keur Hz. 5, en J. Weber 3 stem men. Bij de 2de vrije stemmingC. Terol 2, J. Keur Hzn. 5 en J. Weber 4 stemmen. Bij de daarop gevolgde stemming tusschen Keur en Weber werd eerstgenoemde gekozen met 7 stemmen tegen 4 op Weber. Vervolgens werd overgegaan tot het geven van namen aan eenige stra ten Oosterstraat, Spoorbuurtstraat, Spoorstraat, Brugstraat, Piet Hein- straat, Heemskerkstraat en Olympia- straat. Hiermee was de agenda afgehan deld. Alvorens over te gaan tot de ge bruikelijke rondvraag vroeg de VOOR ZITTER naar aanleiding van een ae ...f' naar het kleine, vulkanische eiland j gcju-ijyen van de gezondheidscomrnis- Paulet gebracht. Hier werd een stee- sie over het houden van mesthoopen en varkenshokken >'n de gemeente of de heeren er geen bezwaar tegen heb ben, dat de vergunning voorloopig verleend wordt tot 1 Mei, om dan te bepalen, hoe ze ingericht behooren te zijn, wil de vergunning verder ver leend worden. Spr. deelde mede, dat door de com missie tot nazien der bouwverorde ning deze is gereed gemaakt en dat ook de politieverordening is herzien. De verordeningen zullen worden gedrukt en aan de raadsleden rond gezonden. Oók is er in opgenomen bovenbedoelde bepalingen op het hou den van mesthoopen en varkenshok ken. Bij de rondvraag vroeg de heer BAKKENHOVEN, of er geen puin ge worpen kan worden op den weg over de Halte, opdat die weg in orde komt. De VOORZITTER merkte op, dat, zoolang dit met handkarren moet ge schieden door personen het te moei lijk is: men is echter aan het onder handelen over het aanschaffen van een wagen en dan zal het gaan. Hierna werd de vergadering ge sloten. nen hut gebouwd, waarin de uit personen bestaande bemanning den winter doorbracht. Hij was rijk aan ontberingen, daar men wegens het zeldzaam voorkomen van zeehonden gebrek had aan brandstof, doch de ge zondheidstoestand bleef bevredigend en slechts één man, de jonge Noor Weversgaard, stierf den 16 Juni aan een hartkwaal. Den len October brak een kleine partij op om te trachten nieuws van de andere leden der ex peditie te weten te komen en kwam op ons station aan juist op het oogen- 'blik, dat wij ons klaar maakten om het oord voor goed te verlaten. Nu kwam het laatste groote moment in de geschiedenis der expeditie. Nadat wij ons den 10 November op de „Uruguay" hadden ingescheept, kwamen wij den volgenden morgen zeer vroeg bij 't kleine Paulet-eiland aan, waar de stoomfluit van het schip de onvrijwillige bewoners wekte. De uitwerking was onbeschrijfelijk, minder dan geen tijd stond de bocht vol menschen, die nog niet in staat waren hun geluk te beseffen. De verandering kwam te snel, te plotseling. Spoedig bevonden zich allen aan boord en nadat wij op het wintersta- tion van B^ansfield de daar achterge laten verzameling opgenomen hadden, arriveerden"wij den 22 November te Santa Cruz. Weinige uren later meldde de tele graaf aan de wereld het bericht van onzen behouden terugkeer. Uit do Omstreken BLOEMENDAAL. Vergadering van den Raad der Ge meente Bloemendaal op Donderdag den 11 en Februari 1904 des namiddags ten half 2 ure. Punten van behandeling. 1. Aanvulling verordening Reini gingsbelasting. 2. Besluit tot het aangaan eener voorloopige geldleening. 3. Voorstel van B. en W. tot uit breiding der waterleiding. 4. Nader voorstel van B. en W. tot het koopen van grond tot den bouw van ambtenaarswoningen. 5. Voorstel op het adres van Reeu- wijk tot kwijtschelding van beloopen boeten. 6. Voorstel van B. en W. betrekke lijk het toelaten van leerlingen uit Velsen (afd. Jan Gijzenvaart). 7. Voorstel van B. en W. tot nadere regeling van de wedde van den Politie beambte te Vogelenzang. 8. Mededeelingen ep ingezonden stukken. ZANDVOORT. Vergadering van den gemeenteraad van Zandvoort, Maandagavond te half acht. Voorzitterde burgemeester. De VOORZITTER opent deze eerste vergadering in het nieuwe jaar met een woord van welkom, en spreekt de hoop uit, dat de beraadslagingen zullen strekken tot bet belang van de plaats en dat 1904 voor Zandvoort een beter 5aar moge worden dan 1903. Ook den heeren wenscht spr. alle goeds toe in hun huisgezinnen. Ingekomen waren een verzoek om een stuk strand te pachten van O. Kroon, te Haarlem. Wordt afwij zend op beschikt met algemeene stem men. Verzoek om toestemming tot het verplaatsen (een weinig noordelijker) van strandstoelen door E. Bol. Wordt toegestaan. Verzoek om te steunen een tot de regcering te richten request in zake eenvormige tijdsbepaling van den bond van horlogemakers. De Voorzitter acht het wenschelijk dat men één tijd verkrijgt, welke dat dan ook zij en stelt voor aan het ver zoek te voldoen. Dit wordt aangenomen. Een verzoek om gebruik te mogen maken van het gymnastieklokaal (2 avonden per week) door de gymnas tiek vereeniging. Daar geen der leden ernstig be zwaar heeft, zal het verzoek om ad vies worden gezonden aan het school hoofd en gesteld in han.den van B. en W. ter afdoening. Goedkeuring door Ged. Staten van eenige raadsbesluiten. Op een verzoek van den heer Blau- pot ten Cate om een abonnement te De alhier gehouden inzameling van gelden tot het brengen van eene bijzondere hulde aan H. M. de Ko ningin-Moeder, heeft opgebracht de som van f 108.57, na aftrek van de noodwendige kosten, welk bedrag aan den Penningmeester van de Hoofd-Commissie is overgemaakt. waarschijnlijk een uitvoering in het hotel van den heer Sistermans. IJMUIDEN. De visschersvloot alhier is met zeven stoomtrawlers tegelijk vermeerderd, alle zeven zijn in Engeland aange kocht, waar zij reeds in de vaart ge weest zijn. HAARLEMMERMEER. Voor het bouwen eener nieuwe Herv. Kerk te Marken zal door het Herv. kerkgenootschap te Hoofddorp eene collecte worden gehouden, om in het tekort, dat nog ongeveer 4000 is, te voorzien. Het kerkgebouw is zoo bouwvallig, dat de visscliers des Zondags niet meer veilig zijn in het kerkgebouw. Te Hoofddorp heerscht groote be drijvigheid in het bouwvak. Het bou wen en verbouwen, koopen en verkoo- pen gaat steeds voort. Huizen, die tengevolge van de krimping van den grond in de hoogte der wegen, te laag stonden en daardoor bouwvallig werden, worden afgebroken, om plaats te maken voor doelmatige ge bouwen, die aan Hoofddorp een wel vallend aanzien geven. Wat nog vóór korten tijd waardeloos scheen, wordt nu voor flinke sommen van de hand gedaan. Het vooruitzicht, dat men alhier binnen een niet lang tijdsverloop in het bezit zal komen van versneld ver keer en de weinige bouwgrond, die te Hoofddorp is. doet de prijzen stij gen, omdat de 16 H.A. grond, waar uit het dorp bestaat, spoedig volge bouwd zullen wezen. Correspondentie. H. te P. c.s. De onbehoorlijke toon van uw stukje maakt het voor plaat sing ongeschikt. Wanneer u op ge paste wijze uwe bezwaren wilt uiten, dan zullen wij de plaatsing in over weging nemen. Redactie. INGEZONDEN Voor den inhoud dezer rubriek stelt de Redactie zich niet aansprakelijk Van ingezonden stukken, geplaatst of niet geplaatst, xoordt de copy den inzender niet teruggegeven. HEEMSTEDE. K. de W., een der verdachten van de alhier gepleegde diefstallen, Za terdag naar 't huis van bewaring te Haarlem, overgebracht, is weder op vrije voeten gesteld. Met ingang van 20 Februari a.s. is verplaatst naar hier, de rijksveld wachter H. F. van Beek van Krom menie, en wel in de plaats van den rijksveldwachter brig.-tit. J. A. de Man, verplaatst naar Amsterdam. Bij fouilleering van Peeperkoorn, die thans wegens diefstal in voorloo pige hechtenis is, is ook gevonden een tabakspijp, die thans gebleken is afkomstig te zijn van den diefstal met braak bij de heeren Van Waveren te Bennebroek. BENNEBROEK. Tijdens hunne afwezigheid heeft wederom diefstal plaats gehad op Oak-Hill, bewoond door de heeren v. Waveren. Hoewel geen zaken van groote waarde zijn ontvreemd, heeft deze diefstal een zeer sterke aanwij zing gegeven tegen een bekend sujet te Heemstede, dat reeds achter slot en grendel zit. Ten zijnen huize zijn na melijk theedoeken in beslag genomen, waarvan de herkomst nog niet bekend was, terwijl de heer v. W. theedoeken geheel en al met de in beslaggenomen overeenkomend, mist. De politie heeft nu waarschijnlijk de leiddraad in handen van verschil lende diefstallen en inbraken in den laatsten tijd in den omtrek gepleeg" en zoo goed als zeker de bedrijvers. De dieven schijnen met valsche sleu tels, waarvan ze ook door diefstal goed voorzien zijn, te werken en ook op d:e manier Oak Hill te zijn binnenge komen. Zaterdagavond omstreeks 7 uur ging de 70-jarige V. Rijneker, wonen de aan de Ringvaart nabij Benne broek van huis om een partijtje te gaan kaartspelen bij zekere van Köhlen, aldaar. Van Köhlen, die zijn vriend wachtte, ging om acht uur informeeren, waar of hij bleef. Toen men hem vertelde, dat hij even voor zeven uur reeds heengegaan was, vermoedde men terstond, dat hem een ongeluk overkomen was en dit vermoeden werd spoedig bewaarheid. Men vond het lijk van Rijneker even voorbij zijne woning, drijvende in de Ringvaart. Verondersteld wordt, dat hij door de duisternis misleid, te water is ge raakt. HILLEGOM. Woensdagmiddag a.s. 5 uur zal ds. S. P. Meerburg zijn intrede in onze gemeente doen. Des morgens zal Ds. Snetlage van Lisse Z.Eerw. bevestigen. De Hillegomsche Harmoniekapel geeft Maandag 15 Februari a.s. zeer Waarom de Zwemschool niet eerst gesloten? Reeds vroeger verklaarden B. enW., dat de Zwemschool aan het N. B. Spaarne niet aan de bescheidenste eischen voldeed en zijn B. en W. dan ook reeds een paar maal met een voor stel, tot verbetering voor den dag ge komen. Het grootste gedeelte der hee ren Raadsleden blijkt ook overtuigd, dat de Zwemschool daar niet ter plaat se blijven mag, alleen konden zij zich niet met de voorstellen van B. en W. vereenigen en blijft dientengevolge de Zwemschool steeds maar waar ze is, n.l. beneden de stad. waar hare af schutting een groot deel van het vuil met zijne smetstoffen, dat met het spuien uit de stad stroomt, ophoudt. Waar het een feit is, dat de jeugd gedwongen wordt in besmet water te zwemmen, daar mag niet langer ge draald worden met het sluiten van deze inrichting. Is deze eenmaal gesloten, dan zal zeker veel spoediger eene betere tot stand komen. V. moeten zijn om te willen ontkennen, dat de houding ten onzen opzichte de zelfde is als tegenover de fatsoenlij ks" leden. Wellicht kom ik er in 't openbaar nog wel eens op terug. Met dank voor de plaatsing, Achtend, J. J. GROOT. Van het begin der beraadslaging af was het bekend, dat de heer Groot zich nooit met het werkliedenregle ment zooals het hier voorgesteld was, vereenigen zou. Immers reeds bij de algemeene beschouwingen bleek, om het maar onomwonden te zeggen, dat hij de belangen van de betrokkenen in handen van B. en W. niet veilig achtte. Hij veronderstelde partijdig heid bij het College „niet in dien zin, „dat men iemand per se zal voor spreken, maar wegens verschil van „inzicht". De aangehaalde woorden zijn van den heer Groot zelf en geuit in de Raadsvergadering van 6 Januari. En later voegde hij hieraan toe „dat B. en W. zooveel mogelijk „trachten, onpartijdig te zijn maar „(dat spr.) heeft ondervonden, dat zij „daarin te kort schieten wegens een ander inzicht". Wie dat eenmaal verklaard had kon, op straffe van grove inconsequentie, niet anders dan tegen het geheele re glement stemmen. Bovendien stemde de heer Groot voor verschillende amendementen, die geheel andere beginselen in het regle ment bedoelden te brengen. Wij wisten dus vooruit en de Raads leden natuurlijk evenzeer, dat en waarom de heer Groot tegenstemmen zou. Heeft hij daarvoor buitendien nog andere redenen gehad zooals wij hierboven zien, dan is het ons aan genaam, dat wij den heer Groot heb ben kunnen verplichten door die ter kennisse te brengen van het publiek. Vooral omdat het de heer Groot is, die immers in de Raadsvergadering van 4 November, toen hij den toe stand van de Kleverlaan besprak, het vermoeden, dat hij dit uit de couran ten haalde bij voorbaat al ver van zich afschoof. Is de courant dus niet goed genoeg, om er denkbeelden aan te ontleenen, zij schijnt toch inderdaad eenig nut ie hebben, waar het betreft denkbeel den te verkondigen Natuurlijk verheugen we ons daar in. Nog één stap verder en de heer Groot durft in den Raad erkennen, dat hij niet alleen in couranten schrijft, maar ze ook leest Redactie. Vervolg Stadsnieuws Massingham herinnert in dit ver band ,dat de Wet zijn verwoest huis niet wil opbouwen. Dat moet daar zoo als een gedenkteeken blijven lig gen, zegt hij. Burgerlijke Stand Bevallen: 5 Febr. J. Joosten—Kree- mers z. A. M. Pannekeet—Ver hagen d. 6 Febr. E. Scheelings van den Berg d. S. Maas—de Moor C. H. Hendriksvan Santen z. P. M. KroesWesselink z. A. M. VollaertsSchouten d. 8 Febr. H. G. Verbruggen—ogel d. 7 Febr. A. M. Klerk—Giesken z. T. Eel- manKuiter z. A. van den Broek -van der Mark z. 8 Febr. M. E. Kokvan Eeden d. C. J. Dekker van Latum d. P. Venemaven Steen 2d. 9 Febr. J. BrieneKa ter d. Overleden. Febr. 5. P. Schouten, 73 j., Duven- voordestr. G. Schild, 40 j., Amster- damstr. 6. P. G. A. Lohmann, 20 m., z., Antoniestr. D. Antonisse, 80 j., Gr. Houtstr.E. J. Ran, 23 m., d., de Witstr. C. F. H. Mugge, 15 m., z., Berclcheijdestr. W. HarmseLief- tink, 81 j., Jansstr.7. H. M. C. Oos- tenhoekVerhoop, 82 j., Lange Hee- renstr; J. H. M. Vernout, 2 j., z.,Tul- penstr.H. M. Schouten, 12 m., d., Witstraat8. J. van der Aar, 7 m., z., Gen. Joubertstr.C. Pel, 12 j., d. Rozestr.7. A. E. Karis-v. Aken, SI j., L. Annastr.8. P. Wapstra, 54 j., N. Kruisstr.9. T. Venema, 6 j.. d., Koolsteeg. Marktnienws Wij hadden het buitenlandsch over zicht reeds geschreven en een plaats in het blad gegeven, toen het tele gram van de eerste oorlogsdaad door ons werd ontvangen. B e e d i g d. Ter terechtzitting van heden werd als makelaar te Haarlemmermeer be- eedigd de heer J. L. Leestemaker. Faillissement Kleinmann Co. Het homologatie-accoord der firma Kleinmann Co. werd heden over eenkomstig het rapport van den rechter-commissaris vastgesteld. Waarde Redactie Verleen mij s. v. p. eenige plaats ruimte naar aanleiding van uw be richt „Een Dompersmaatregel?" Buiten beschouwing latende wat „De Wekker" schreef (die Redactie zal dat vermoedelijk zelve wel met u uitmaken) moet ik er tegen op komen, dat u 't doet voorkomen alsof ieder wist of kon weten, waarom ik te gen het reglement zou stemmen. Dat wist u niet, noch een ander. In de eerste plaats heb ik bij de behandeling ervan slechts een paar malen het woord gevoerd, waaruit nog niemand kon concludeeren, dat ik tegen zou stemmen, terwijl ik voor het verdere van het woord had afge zien, tengevolge van de houding van vele leden tijdens de behandeling van liet voor velen toch van gewicht rijf de reglement. U was dus even weinig op de hoogte waarschijnlijk als de Raadsoverziclit-schrijver van de Stads editie, die wist te vertellen, dat ik tegen stemde, omdat het scheidsge recht was vervallen. Indien ik er oen oogenblik aan had 'getwijfeld of ik vóór de eindstem ming mijn stem had mogen motivee- ren (wat m. i. heel iets anders is dan beraadslagen, weshalve heropening van beraadslaging geheel overbodig was). Zeker had ik in een vorige zit ting mijn voornemen tot tegen stem men nader toegelicht, juist omdat het een reglement betrof, waarvan zelfs enkele mede-arbeiders afgevaardigden meenden, dat het was „een stap in de goede richting". Neen, M. de R., niet om wat er uit bleef (het scheidsge recht) doch om de woorden, die ik tijdens de behandeling van het regle ment opving, als er sprake was van kan verlof worden gegevenkun nen na een jaar vast aangesteld wordenzij zijn verplicht alle werkzaamheden te verrichten, die hun worden gelast, enz. enz. woorden als„opruier", bij „staking" kunnen gelasten, etc. De indruk, die ik bij den loop der debatten ontving, was zoodanig, dat ik niet mee wou werken om, zonder merkbare voordee- len de arbeiders slechts „reglemen tair" nog afhankelijker te maken. Het is dan ook beslist onwaar, dat Groot wilde herhalen, wat iedereen allang wist. Hoe het echter ook zij en hoe u er ook over moge oordeelen, ik vond het ongehoord, dat de Voorzitter een lid van den Raad, die daartoe verlof vraagt, belet zijn stem te motiveeren; niet omdat het mij betreft, indien de weigering ieder ander had betrof fen, zou ik even verontwaardigd zijn geweest. En dat de Raad den Voor zitter hierin ter zijde stond, durf ik hier openlijk te verklaren, dat voort spruit uit partijdigheid. Men zou blind Gunning. De bouw van een zesde Tusschen- school met bewaarderswoning te Haarlem is heden door B. en W. ge gund aan den heer C. Nederkoorn alhier voor f58.600. Vereeniging van Duitschers. In de Maandagavond gehouden vergadering van de vereeniging van hier gevestigde Duitschers is het ont worpen reglement aangenomen. Op Zondag 28 Februari zal de eer ste feestelijke bijeenkomst plaats hebben. Gevonden. Een grijze jongensjas: een kinder cape. Gemengd Nieuws Een Keizer zoek. De Keizer der Sahara, Jacques Le- baudy, is plotseling verdwenen uit het Savoy hotel te Londen. Hij had oneenigheid met zijn leveranciers. Dat liep zoo hoog, dat de deurwaar der hem aan het hotel werd gestuurd. Dat vond Jacques beleedigend. Hi] heeft dus kroon en scepter in den koffer gepakt en is verhuisd naar een ander hotel. Men wist eergisteren nog niet, waar hij zijn intrek had genomen. Het incognito was dus streng bewaard. Treurige gedenbteekeneii. H. W. Massingham vertelt in de Speaker het volgende. Toen Chamber lain op zijn Zuid-Afrikaansche reis in het Lichtenburgsche kwam, vond hij voor de toespraak, die hij tot de Boeren wilde houden slechts een klein zaaltje. Generaal de la Rey bood hem toen zijn woonkamer aan. Chamberlain nam het aan. Men bracht hem bij den puinhoop van de la Rey's huis, en daar was een tri bune opgeslagen in de open lucht. „Waar is uw woonkamer nu?" vroeg Chamberlain. „Dit is de eenige woon kamer die u me gelaten heeft", ant woordde de la Rey. Oplichting. Bij een behanger te dezer stede ver voegde zich een man om ruim 20 me ter linnen voor een collega te Heem stede. Bij onderzoek bleek dat de be hanger uit Heemstede niets had ont vangen en ook niets had besteld, zoo dat de alhier wonende behanger is opgelicht. Haarlem, 8 Febr. 1904. Op de heden alhier gehouden botermarkt waren aangevoerd60 K.G. boter, verkocht 60 K.G. f 1.45 a 1.50 per K.G.64 biggen, verkocht 52, f 5 A 8 per stuk12 schrammen verkocht 12 stuks, f 13 A f 20 per stuk. Haarlem, 8 Febr. 1904. Op de heden alhier gehouden groenten- en vruchtenmarkt waren aangevoerd13 H.L. aardappelen, verkocht 13 H.L. /3 A/4.50; 13 H.L. appelen, verkocht 5 H.L. f 8 A /14 4 H.L. peren, verkocht 2 H.L., 6 A f 10200 bloemkoolen, verkocht 200 16 A 201000 roode kooien verkocht 1000, 3 A f 82000 savoye kooien, verkocht 2000, f 4 A f 968 mnd. spruitkool, verkocht 68 mnd., ƒ1.60 a f2.— 29 mnd. wortelen, verkocht 29 mnd., /0.50 A ƒ0.60. Amsterdamsche Bears door bemiddeling yen de lirma VAN VLOTEN <k I)K VRIES Gister. Heden. Md. 8 rem. di. 9Fetr- middenk. opeaingsk. Cert Intern. Landsijndicaat Aand Koninkl. Petroleum 465 Moeara Ruim 878/s Sumatra Palembang - Oert Preferente Peruvian (Jorp 18*7s2 18Va Om Atchison Topeks 67Vsa 66/V Denver Rio Grande 20"/sï 19'/s Erie K. O. Southern pref do. Om Missouri Kansas Ierss 25 Vis 251/4 185/g 18 34*/w 331/» 1615/sa 16Vi New^York Ontario Westera 20Vs 20i/t Norfolk en Western Southern Pacific Southern Rails Union Pacific Wabash prei Om Steel Corporation Rock Island 2e pref. Mexican National New Orleans 40/o Oonv Union bonds Aand. Ned. Indische mijnbouw ^ew 8hell Trading 571/, 46»/,6 45 20»/ss ise/a '~l/l6 751/8 18 119/e lis/16 221/4 211/4 15»/, 91/4 9 945/s 94 374e Staatsloterij. 5de Klasse, 14e Lijst. Trekking van 9 Februari 1904. No. 16780 f 1500. No. 13539 f 2000. Nos. 1110 en 13740 f 1000. Nos. 4662, 4919, 8945,10304,11066, 12314, 13648 en 15651 f 4(10. Nos. 8930, 10798, 12888, 13082, 16144, 18841, 20299 en 20159 f 200 Nos. 956, 1615, 2127, 3515, 5397, 6869, 6417, 820U, 10118, 12650,12668, 13578 en 14045 100. Prijzen van f 70. 49 3263 5940 8435 11SS01505417307 129 8276 5980 857811946 1505917408 15533436221 9026121031514617603 306 3394 0239 9033 12127 1518417650 3413455 6265 910612178 15267 17781 349 35516315 9119 12233 1536717784 472 3717 6468 9163 12354 154,58 17795 503 3758 6547 9174123891551S17943 644 3774 6551 928812421 1553417964 667 3850 6566 9301124451575218084 768 3892 6582 93041256215896 18311 1419 3896 6800 9406 128S4 160951S363 1633 3923 6835 9432 13089 1617118598 1645 3935 6838 9471 13147 1622618632 1750 3957 6851 9502 13186 J 643018885 1832 4096 6945 9»52133461645219001 1863 4109 6979 9941 13383 1655619093 1890 41897014 998413513165S6 19193 21004344 7070 9994135221660319864 2296 4416 710710227 13622166731936S 2338 4602 7344 10271 13703 1675419466 23S2 4697 75021028813714 1678819760 23914750 7546 10310 13911 16869 19765 2399 4930 75511032013927 1087519780 2471 4995 76181023914107 16916 18786 2530 5210 7663 10696 1411616917 19892 2552 5221 773710872 14228 1696619948 2625 5347 776310891 14332 16979 20032 2630 5364 7847 1082014408170S120088 2793 5433 7872 11248 1-1443 17089 20286 2888 5541 7433 1140114466 17163 20348 30145545 7990 11569 14520 1717220156 3057 5647 8105 11618 14702 17183 20160 3079 5668 82741164914813 17243 20537 3 98 5733 8385 1169914824 17252 20568 T2857518409 11759 14841 17267 20506 20676 20715 20930 20954 20956 20957 NIETEN. 823072 6236 992123761616318418 62 3113 6308 9016 1248615167 18425 63 31716314 9021121941519718487 6631796372 9048126491522018469 8982266526 9074126711522218487 107 32566541 9112126801626818494 130 3257 6542 9124126111529618498 18132796.345 9222126191531S18619 18732606579 9223126811686218624 23032826606 997712721163741863(1 23233116651 9338127261641818669 28688816716 9337 129121544718901 292 3386 6730 9364129131548318617 868 3388 6790 937112919164921S649 37633986793 9400129241649618668 378 34116819 9409129321650418672 425 34446826 9416129911570718707 437 3447 6893 9497 1399615777 18731 462 34526997 9506130181581818749 4683495 7U13 95881306415S2018778 47886107016 959118U661532118794 6213565 7026 9525 r307515o4918802 637 35347033 9644131061586618803 043 3680 7042 9703181421688118842 54636407072 9706132471683718898 65137237077 9716132631591918923 56227287084 97761824U1697714947 669 3764 7085 9798183141008118966 5918776 7120 2820138291603818993 58137897127 9848133941004019066 693 8800 7188 9903134071608819108 61038317210 9919134261609719169 626 8869 7249 9932136421609919223 66138767259 9942136681614519260 69838947265 994818668161611Ü251 712 39437316 9956136881622419274 72339567317 9968186121624719289 707 3993 7319 9964136461628119331 774 4008 7823 9970138231631519395 79140767366 9976138941632819429 827 4126 737710042139611637219479 848 4202 736910067139661642919497 948 4214 739310O761399116438 19600 983 4232 740210102133991660119603 996 4249 740410136 14089 1665819661 997 4296 74101022914047 1668319682 1000 4328 742910306140651670219210 1(J06 4353 7434103221408316731 19791 J030 4357 755510379140901673619820 1070 4399 767010393 1410216766 19869 10714409 761010610141311679919876 10934410 763010541141321681019888 lr23 4424 768710545141621688219934 1287 44697727 1U66914i6U 168851990S 1-276 4493 7743 10680141941689119951 1384 46087777 106821423816901 19989 1433 4668 7791106931427916916 20005 1467 4674 7832107401430616921 20009 1622 4698 7858107701432716937 20130 1630 4714 7867 10789143721696120136 1607 4782 794110997143791701O 20174 1613 47697973110271444217012 20183 16194784801111097 14447 170.1 20187 10314874 806311118144921710120212 1.80349468071 111331451017137 20227 1858 4969 809211247 145121716420293 19185030811211287 1161417177 20822 193051018130112981451617184 20333 201.7 5194 814311303146291198 20367 •2024 5199 8165113691463317221 20883 203653128-212 11373146351728320420 20616384 8220 H3951454017289 20444 2092 6887 8-269114061454717326 20660 210555218358 Il6l7 1469017378 20608 2115 6522 836615391 1462617383 20643 2161 6630 838111547 1469817446 20661 2188 6570 8441 115831472217453 20689 2207 6576 8448 U80614723 17498 20740 2230 5709 8488 116081473417554 20792 2363 6714 8513116091473617555 20821 2299 6883 853111611 1473717559 20844 2353 6841854g 11671 1474117672 20894 2398 5848 8596116791476917611 20896 2424 6860 860311683 1476217620 20909 2431 6862 8616 116891483817646 20924 244869028637116971484217649 20939 248259198777 117u41490417686 20940 2485 59218789 117211490517732 20969 2545 5926879-2 117681491617822 2590 5929 8821118581492017907 2629 5960 883011909 14937 17969 260859588839119171496817987 2806 5983 885312005 14987 18030 2813 59918860121221601218039 2841 6003 8863 121691503116068 284860168867 12187 1604518138 291660688873 12247 1506618175 2991609189001280016031 18186 3020 G164 8914123011509118259 3063 61S7 8916123201509U18299 306962128965 12341 1611818321 3070 6223 89751235715161 18308 Faillissementen. Failliet verklaard 28 JanuariDe nalatenschap van wijlen Tb. A. Kosterman, behanger en decorateur te Arnhem, llechter- comni. mr. Chr. lioonen. 2 Februari11. Doble, fabrikant van schoenwerk te Tilburg, mede-vennoot van de firma Dohle en Co. aldaar Rechter-comm. mr. L. Ph. J. Hoeffel- man. Opgeheven liet faillissement van E. J. de Bloois Gospers, wed. II. J. Fitz Verploegh, te 's-Gravenhage. Geëindigd de faillissementen van J. van Oosterhout, koopman te Sirijp J. Deelen, bontfabrikant te Heezen: de nalatenschap van wijlen A. Deelen, in leven bontfabrikant te Heezen (vroeger firmanten der thans ontbon den vennootschap onder de firma H. Deelen en Zoon te Heeze), wegens het verbindend worden der eenige uit- deelingslijstenvan J. Bösker, koop man en winkelier in koloniale waren en manufacturen te Steyl, gemeente Tegelen, en G. Beckers, timmerman en aannemer te Blerick, gemeente Maasbree, door liet verbindend wor den der slqtuitdeelingslijst. Bij vonnissen van de Arr. Recht bank alhier d.d. 9 Februari 190-i zijn in staat van faillissement verklaard L. J. van der Horst, schilder te Haarlem. Curator Mr. W. Renier, alhier. A. Cassee, bierhuishouder te Scho ten. Curator Jhr. Mr. E. H. E. Te- ding van Berkhout, alhier. J. Kuit, timmerman te Schoten. Curator Mr. H. Manger Cats, alhier. H. Beekhuizen, winkelier te Bloe mendaal. Curator Mr. A. Moens te Beverwijk. In al deze faillissementen is rech ter-commissaris de heer Mr. A. van de Koppel.

Haarlem's Dagblad | 1904 | | pagina 3