i k TM hl BM, DE HAARLEMSCHE HYPOTHEEKBANK. DE JONG's CACAO CONCERT „ARTISTIQUE" De aanval op Port Arthur. Wanneer een gevecht? Uit Korea. Nette Dienstbode. JOH. STEENMAN. net Dagmeisje, GEVRAAGD: Amsterdamsche Benrs Bekwame Schilders St. Elisabeths of Groote Gasthuis Vennootschap Le plus délicieux chocolat pour croquer. Postzegelalbum Kampersingel 70, toonstelling te St. Louis. Daar een des- Is i betreffend verzoek aan den minister van Waterstaat te laat was ingezon den, wenschen directeuren een poging te doen de benoodigde som bijeen te brengen door vereenigingen op gebied idaCvan nijverheid en handel en belang- id i hebbenden daarbij. Directeuren berekenen dat een som van f 6000.voldoende zal zijn. hopen dat vereenigingen de helft daarvan zullen bijeen brengen en stellen zich voor dan de andere helft aan de re- jyg geering te vragen. Groen van Prinsterer. In de Woensdagavond gehouden alvergadering der Vereeniging „Groen van Prinsterer" voor het Lager en Meer Uitgebreid Lager onderwijs, t werd besloten de klasse voor meer uit gebreid Lager Onderwijs te doen ver vallen. Tevens vernemen wij, dat hier ter etede bij eene Commissie van heeren plannen bestaan tot oprichting van een school voor Meer Uitgebreid La ger Onderwijs, op Christelijken grond slag. Wanneer de plannen verwezenlijkt BrsJ worden, zal deze school zeer waar schijnlijk met September worden ge lere opend. et Gearresteerd. Woensdagavond werd door de poli tie alhier aan het station gearresteerd ;eld een heer, die in eene eerste klasse coupé van den trein, welke omstreeks 9 uur alhier uit Amsterdam aankomt, was gezeten. Deze arrestatie moet in verband staan met eene ontvoering van een minderjarig kind, en geschied zijn op telegrafischen last der Amsterdamsche politia. De Eerste Haarl. Stoom- ververij C. Hoeing, firma Schenk, werd gistermiddag vereerd met het bezoek der dames leeraressen en leerlingen der Huishoudschool. Een en ander werd met het grootste genoegen en bewondering bezichtigd. De dames, welke tegen half drie kwamen, ver trokken half vijf weder. nog vrij kras. Brouwer hanteert als boomenrooier nog flink de bijl. BENNEBROEK. De februs typhoidea schijnt onze ge meente maar niet te willen verlaten, want telkenjare komen er eenigë ge vallen van deze ernstige ziekte voor. Thans weer een en wel in het huis gezin van den heer J. Teeuwissen aan de Leidschevaart. Opmerkelijk is het, dat deze geval len zich steeds aan genoemde vaart voordoen, terwijl het in de gemeente zelve slechts zelden voorkomt. Zou hier het water van de Leidsche vaart niet debet aan zijn? vraagt onze berichtgever, die blijkbaar niet weet, dat er al uit en ter na over dit raad sel gedacht en gezocht is. mijne verwondering hierover te ken nen gaf, kreeg ik tot bescheid„Toe an controleur sida kossih". Het spijt mij achteraf, dat ik toen niet nader onderzocht heb, waarom de controleur niet toestond, dat de portretten van de Radja-Blanda in dat huis werden op gehangen. Ik heb geen reden aan de waarheidsliefde van dien Batak te twijfelen. Hoogstens is hier te denken aan een misverstand van de zijde van het kamponghoofd. Maar is het zelfs in dat geval niet hoog tijd, dat zoo iets tot de onmogelijkheden behooren gaat onder den rook van de hoofd plaats Medan in eene der grootsto kampongs, reeds jarenlang onder ons bestuur staande? G. C. de Kruif, alhier, die wegens rijwieldiefstal door de Recht bank alhier is veroordeeld tot negen maanden gev.straf, is van dit vonnis in Hooger beroep gekomen. Arr. Recktbank. Zotting van Donderdag 24 Maart. V e r o o rd e e 1 d. De Haarlemsche Rechtbank veroordeelde heden den inbreker P. Peperkoorn uit Heemstede tot eene"gevangenisstraf voor den tijd van één jaar. De eisch was 3 jaar. De zitting van heden was zeer on belangrijk. Het aantal zaken was ge ring; en elk dezer was nog van weinig belangrijken aard. De zaken betrof fen voor het meerendeel kleine mis handelingen; vernieling, wederspan- nigheid, enz. Eén der voornaamste was nog de zaak tegerj Hendrikus W. Vaars, lood gietersknecht en Pieter Vos, 19 j., los werkman, beiden wonende te Haar lem, aan wie ten laste was gelegd, dat zij den 30sten Januari 1904 te sa men en in vereeniging uit een kippen hok zes kippen hebben weggenomen, toebehoorende aan Hendrikus Johan nes Möhring, na zich den toegang tot dat terrein te hebben verschaft door over de heining te klimmen. De kippen werden vervolgens door beklaagden aan den poelier Geerling verkocht en het daarvoor ontvangen geld door beiden verteerd. Bekl. bekenden volmondig. Het O. M. vorderde terzake van dief stal, 4 maanden gevangenisstraf tegen ieder. Weerspannigheid en mishandeling. Hiervoor hadden zich te verantwoor den W. Kok, B. H. Terhoeven en H. J. Terhoeven, allen van Zaandam. De eerste beklaagde was niet ter terecht zitting verschenen. W. Kok stond terecht, omdat hij bij gelegenheid van een twist, onder den invloed van sterken drank, aan het vechten was. Toen politie-agenten, hem wilden arresteeren, verdacht van mis handeling, poogde hij te ontkomen, door de agenten te trappen en te ver wonden. De gebroeders Terhoeven hadden ge poogd Kok te ontzetten, door hem aan de beenen vast te houden enz. ook hadden zij latten van een langs den weg geplaatst hek afgerukt, en daar mede naar de agenten gegooid en deze verwond. Als getuigen in dezen zaak waren gedagvaard de agenten van politie, alsook eenige toeschouwers. Uit de verklaringen van deze werd het bo vengenoemde bevestigd. De gebroeders Terhoeven ontkenden, dat zij latten afgerukt haddenook konden de ge tuigen het nooit gezien hebben, daar het geheel donker was. Zij verkeerden evenwel onder den invloed van ster ken drank, en, kunnen zich weinig van het gebeurde herinneren. De ambtenaar van het O. M. achtte de ten laste gelegde feiten bewezen, en vroeg tegen Kok, wegens weerspan nigheid, en tegen de gebroeders Ter boeven wegens mishandeling en weer spannigheid, een gevangenisstraf van 4 maanden. ZANDVOORT. Tot schatter der huurwaarde van de Iocaliteiten waar, krachtens ver gunning, sterke drank in het klein mag worden verkocht, is benoemd door B. en W. de heer J. A. W. Hie- bendaal, insj>ecteur van politie alhier. Het vervoer van 200000 straatsteenen van het station naar de plaatsen, waar die steenen gebruikt moeten worden, is opgedragen aan J. Teunes en J. van der Mije. Voor de benoeming van drie ambte naren van den Burgerlijken Stand al hier, met ingang van 1 April 1904, zijn door B. en W. opgemaakt de volgen de aanbevelingen a. de heeren P. L. de Vries, gemeen te-secretaris en J. Merens, ambtenaar ter secretarie en loco-secretaris b. de heeren J. Merens voornoemd en D. Driehuijzen, pensionhouder, lid van den Gemeenteraad en kerkvoogd der Ned. Herv. Gemeente c. de heeren D. Driehuijzen voor noemd en M. Koning, aannemer en wethouder. Op de voordracht voor de benoe ming van 2 leden van het Burgerlijk Armbestuur alhier zijn door het Bur gerlijk Armbestuur geplaatsta. de heeren C. Dorsman en D. Draijer en b. de heeren L. N. Weber en L. H. Schut. Door B. en W. zijn, behalve de heer Draijer, dezelfde personen voorgedra gen en in de plaats van den heer Draijer de heer C. van der Werff Gzn. Tegen P. K. en A. M. alhier is door den agent van politie J. Wesdorp pro ces-verbaal opgemaakt wegens het spelen met kaarten (het z.g. eenen twintigen) op den openbaren weg. Uit de Omstreken HEEMSTEDE. Gisterennamiddag werd eene vrouw nabij de IJzeren brug in zoodanig be schonken toestand aangetroffen, dat zij voor eigen veiligheid naar 't arres tantenlokaal moest worden overge bracht. Op 26 April a.s. hopen Jan Lucas Brouwer en Elisabeth Roekors aan de Kamplaan alhier hunne 50-jarige echtvereeniging te vieren. Brouwer ts 78 en zijn vrouw 77 jaarbeiden zijn HAARLEMMERLIEDE EN SPAARl^WOUDE. In de gisteren gehouden raadsver gadering was o.m. ingekomen een be richt der Electr. Spoorweg-Maat schappij inhoudende dat op de ge stelde voorwaarden (ƒ600 vergoeding en 25 recognitie) het gedeelte van het Kerkplein wordt aanvaard. Tot ambtenaren van den Burgerlij ken Stand werden benoemd de hee ren Teding van Berkhout (burgemees ter), C. Hartgezink, A. A. Swolfs (se cretaris) en H. S. Knoop (ambtenaar ter secretarie) tot onderwijzeres aan de school in den Houtrakpolder Mej. A. Maas te Westzaan. Met intrekking van een vorig raads besluit werd met 7 tegen 2 stemmen besloten het te Halfweg te leggen hoofdriool niet te beheien. De aftredende leden van het Armbe stuur zagen zich herbenoemd, terwijl de verschillende raadscommissiën voor hoofdelijken omslag en landerijen, zoomede het stembureau voor de a.s. verkiezing der Prov. Staten werden benoemd. Aan de drie commissiën tot wering van schoolverzuim werd eene jaar- lijksche vergoeding van 80 als pre sentiegeld toegekend. Na geheime vergadering werd het kohier van den hoofdelijken omslag vastgesteld op eenzelfde eindcijfer als het vorige jaar n.l. ƒ3600, doch we gens vêrlaging der belastbare inko mens op een hooger percentage, n.l. 1.3% (tegen 1.21 in 1903.) LONDEN, 24 Maart. De Standard verneemt uit Tokio, dat er geen offi- cieele bevestiging ontvangen is van het dagbladbericht, dat Vrijdag een Russisch pantserschip gezonken zou zijn na een strijd van eenige uren. LONDEN, 24 Maart. Uit Seoul wordt aan de Standard gemeld, dat er geen ernstig gevecht te land wordt ver wacht vóór de volgende maand. De Japanners maken er ernstig werk van om de Varjag te lichten vijf kanonnen van 15 c.M. zijn reeds geborgen. LONDEN, 24 Maart. De Daily Te legraph verneemt uit Seoulveertig kozakken kwamen 10 Maart te Kong- keni, 100 mijlen noordelijk van Gen- san aan, waar twee bataljons Ko- reaansclie troepen waren gestation- neerd. De Russen vroegen vergunning de barakken te mogen gebruiken voor hunne troepen, die op komst waren. De Koreaansche commandant bood hun een gebouw aan, waarop een ge vecht volgde, waarin de Koreaansche commandant gedood werd. De Russen werden teruggedreven met een verlies van 35 dooden. Zeventien Koreanen werden gedood, twintig gewond. De Japanners toonen verwonderlijke werkzaamheid bij den spoorweg-aan leg. De Times verneemt uit Tokio Twee honderd man Russische troepen zijn bij Kasan, met een linie cavalerie- posten tot Wijoe. De opstandelingen die de Japanners aanvielen bij Ham- heung werden niet door de Russen daartoe aangezet. De beweging was tegen de vreemdelingen gericht, als gevolg van de officieele knevelarijen de Japanners lieten daarom de 34 gevangenen weder los en behielden slechts de beide leiders. Telegrammen FRANSCHE KAMER. PARIJS, 24 Maart. De zitting der Kamer duurde tot hedenmorgen 3.40, tengevolge van de obstructie der op positie bij de stemming over de wet op het congreganistisch onderwijs. Een COSTUUHNAAISTER beveelt zich beleefd aan voor het ma ken van CÖSTtJUHS. Speei- aal ingericht voor 't maken van AANNKMINGS-COSTUUMS, Spoedige aflevering. Nette bediening Adres: Nassanstraat 25reod. Faillissementen. Failliet verklaard Willem Bogers .winkelier te Steen bergen. Rechter-comm. mr. G. F. M. Pathuis Cremers; curator M. H. Har- tog, te Bergen op Zoom. Jacob Johannes Suwijn, timmer man en aannemer te Leeuwarden. Rechter-comm. mr. D. Z. van Duyl curator mr. B. van Loon. Catharina Adriaantje Koene, we duwe van Cornelis de Graaf, te 's-Gra- venhage. Rechter-comm. mr. A. E. Croockewit; curator mr. Eduard Be- linfante. Johan Frederik Weema, sigarenfa brikant en winkelier, wonende te Am sterdam. Rechter-comm. mr. R. L. Scholten; curator mr. J. Bünker. Jules Gustave Felix Edouard van den Bossche, gep. leeraar in de wis kunde aan de Zeevaartschool te Rot terdam, wonende te 's-Gravenhage. Rechter-comm. mr. E. R. E. Brants curator mr. J. C. L. M. van Gils. Geëindigd de faillissementen H. P. Poppes te Oldeboorn; D. H. Janus te HaarlemH. Adama van Scheltema te UtrechtJ. Hoes te TilburgE. P. N. G. Lombarts te BredaA. van Hoorn te Boxtel, allen wegens het verbindend worden der Miiige uitdee- lingslijst. GEVRAAGD met Mei een net Dagmeisje, niet boven de 17 jaar. Adres: Parklaan 24a rood. Burgerlijke Stand Ondertrouwd 24 Maart. F. A. van Suchtelen en J. P. du Buij. Bevallen22 MaartB. van der Laan de VriesBannink d. E. A. Peetoomvan den Eijkhof d. C. M. van der LeekSchouten z. A. van Rielvan Bruggen z. 23 Maart J. G. Oosterveld—Kater d. A. Cörvers Zwart z. E. A. KorzeliusMo- ser d. J. H. BartlingValk z. Overleden 22 Maart A. G. Vermeer, 23 m. d. Barensestr. C. G. van Bruggen, 4 j. d. Zomervaart. F. van der Linden, 89 j. Kenaupark. ipotvogel lts l*»t Miujuorfs- tiselt Weekblad «set ftlastratles, dat n1j gratis SEeaden aan »nze Creaben neerden «He per week 1© Cents betalen. SCHOTEN. Van de voorgenomen bouw eener christelijke school alhier, zal vooreerst niets komen. Onze brievengaarder de heer W. R. Reeselaar, hoopt 1 April a.s. zijn 25- jarige ambtsvervulling te herdenken. BEVERWIJK. Hedenmiddag geraakte een dochter tje van zekere de V. te Wijk aan Zee en Duin aan den Zeeweg alhier met de beenen onder een schelpen-tram wagen, ernstig verwond werd zij op genomen. Door B. en W. is, ingevolge de Hin- Gemengd Nieuws Dreyfus Zaak. De kamer voor strafzaken van het Hof van Cassatie te Parijs heeft gis teren in de Dreyfus-zaak het getuige nis in ontvangst genomen van gene raal Gonse, betreffende het veelbe sproken stuk van April 1894, en het vervalschte register van het bureau van den inlichtingendienst. Gonse heeft zeer lang gesproken, zoodat de zitting pas om zes uur af- geloopen was. De opening Tan het Japanseh Parlement Een correspondent van de Corriere della Sera beschrijft de opening van het Japansche parleïnen% op den 20en dezer. In de zaal zoo seint hij die met ministers en senatoren in hun rijke uniformen en met afgevaardig den dicht bezet was, had men een troon in tentvorm opgericht, omgeven door draperieën van witte zijde en fantastisch verlicht door den kleur- rir.t» ,i- lituictsiistii vemum uoor ueu Rieur- derwet, aan B. Rotschenk vergunning ri-jken weerschijn van lampen, die zelf verleend tot oprichting eener slagerij onzichtbaar bleven, en rookerij aan de Breestraat. Om elf uur kwam de Keizer, verge zeld door den Kroonprins. Alleen de Keizer beklom langzaam de trappen van den troon. Alle aanwezigen maak- HAARLEMMERMEER. Door het Gemeentebestuur alhier verbouwen van echool no. 6 te Abenes. Ingekomen waren 13 biljetten. Het laagst werd ingeschreven door den heer N. Wiersraa te Zaandam voor 7205. Koloniën. Rare opvatting. De heer L. J. Lefèbre te Brussel schrijft aan Neerlandia Naar aanleiding van hetgeen de heer James te Nijmegen schreef over por tretten van den Keizer van Duitsch- land o. a. in de huizen van Batak's het volgende In het jaar '94 of 95 bevond ik mij met een paar wereld reizigers in een Batakkampong 4n Boven-Deli. Ook dè&r vonden wij in het hui6 van het kamponghoofd por tretten van vreemde vorsten, en niet die van H. M. de Koningin en andere leden der vorstelijke familie. Toen Pk bewegelijk, hoorden zij de keizerlijke boodschap aan. Bij het zwakke licht van een somberen dag, dat van boven af op deze sprakelooze, gebogen me nigte viel, droeg het tooneel het ka rakter van een grootsche kerkelijke plechtigheid. De Keizerlijke waardig heid scheen door een bovenaardschen glans omstraald. Niemand lichtte het hoofd op', geen blik waagde het. den souverein aan te zien, wiens woorden langzaam en eentonig klonken. Een toespeling op den oorlog bracht in de vergadering een snel voorbij gaande ontroering teweeg, verder niets. De indrukwekkende stilte werd niet verbroken. In de diplomatenloge bevond zich de Koreaansche gezant, die ook eer biedig boog, alsof de Keizer van Japan reeds zijn souverein was. En buiten het parlementsgebouw begroette, na afloop van de plechtigheid, het volk het keizerlijke rijtuig evenzoo zwij gend, mot diepe buigingen. Aan de CACAO- en CHOCO LADE-FABRIEK „U N I O N", Paul Krugerkade kunaen eenige NETTE MEISJES geplaatst worden. gevraagd tegen Mei, kunnende koken en huiswerk verrichten, met goede getuigenis, P.G. Aan te melden Wilhelmmastr. 80, 's morg. vóór 42 's avonds na 7. ten voordeele der vereeni ging „Weldadigheid naar Vermogen", op Zaterdag avond 26 Maart van 8 10 unr. in <le Concertzaal „DE KROON", (ingang S medestraat), door het ORKESTonderleiding van Het programma bevat o. a.Viool-Concert Wieniawsky, voor te dragen door den heer G. KRUYER. Ie Rang (n.l. alle plaatsen behalve Parterre) fl,50, 2e Rang Parterre £1, Kaarten te verkrijgen en plaatsen te bespreken aan de Concertzaal, op Vrijdag 25 en Zaterdag 26 Maart 1Ü04, van 10—8 uur, (ingang Smedeatraat). Mevrouw KIEVITS, Zjjlweg, vraagt zoo spoedig mogelgk een R. K. en van goede getuigen voor zien, van 's morgen half acht tot 's avonds 8 uur. Zich in persoon te vervoegen. Een knappe Werkvrouw gevraagd, P. G. JANSWEG 49, beneden. een NETTE JONGEN, voor loop- en winkelwerkzaamheden. Loon fl.50. Adres Muziekhandel Spek- straat 2. door bemiddeling van de tirma VAN VLOTEN DE VREES Gister. Wi 23 laan Yd. 24 laan roiddenk. openlDgek Oert Intern. Landsijndicaat 42W2 Aand Koninkl. Petroleum 489i/2 Mooara Enim 96'/2 Sumatra Palambang 62y2 06rt Preferante Peruvian Oorp 2D/]# 2L»/g Om AtohiEon ïopekr. 70&/]8 70 Denver Rio Grande SP/s, 2D/t Erie 26<yM27 »/g K. O. Southern 19'/g 19»/, f do. 367/c 3G Missouri Kansas Tezes 189/ie 187/ie New York Ontario Western 2iy2 2D/S gevraagd bij F. W. MOOLENAAR te Bloemendaal. HENRI J. CARELS T/'h PAUL e. KAISER te Haarlem. Norfolk eu Western Southern Pacific Southern Raüs Union Pacific Wabash Bi Steel Corporation Rock Island pref. Mexican National New Orleans 4°/o Oonv Union bonds Aand. Ned. Indischs mijnbouw Gew 8hell Trading Cm. Car en Foundry 5S»/< 49Vie 49i/, 225/ie 225/* 85», 8415/je 19'1 12»/i6 12V,e 22V, 22»/, JOVa IOVI 96 951/s Advertentlën. Tusscben GERRIT DE NI/S HENDRIKSZOON en ANTONI DE NIJS HENDRIKSZOON, bloem- bollenhandelaars, wonende te Haar lem is, blijkens op de, bjj de Wet voorgeschreven wij ze ingeschreven onderhandsche acte, aangegaan eene Handelsvennootschap onder de tirma G. en A. DENIJS,zijnde een voortzetting van den door beiden gedreven Bloembollenhan del onder dezelfde firma. Aangevangen met 1 Januari 1904 duurt de Vennootschap voort tot schrifteijke opzegging van den eenen firmant aan den ander, uiterlijk een half jaar voor ultimo December. Het Kantoor is gevestigd te Over veen. Elk der Vennooten verbindt den ander voor alle overeenkomsten, behalve voor het aangaan van geldleeningen en bezwaren van roerend en onroerend goedhaar- voor medewerking van beide ven nooten noodig is. Haarlem, Maart 1904. G. DE NIJS Hzn. A. DE NIJS Hzn. Chocolat-Veen Gevraagd 1 Mei te Zandvoort, een flinke DIENSTBODE van den P. G. voor Meid-Alleen, in een stil gezin z. kinderen. Loon 110 met verhooging, wasch vrQ. Br. fr. SAAF's Boekh. te Zandvoort, motto aDienstbodec. AAN BIEDING, Ondergeteekende bijna 12 jaren als Inkasseerder werkzaam geweest zijnde, doch door opheffing van het kantoor buiten betrekking, zag zich gaarne weder als zoodanig geplaatst, ook niet ongenegen voor HH. Winkeliers kwitanties voor Haarlem en Omstreken te inkas- seeren. A. ARI, Nassaustr.25rd. Een of twee Nette Personen (liefst vrienden) GEVRAAGD, met kost, inwoning en gezellig huise lijk verkeer bij nette jonge men- schen a f5.50 per week. Brieven No. 6174, Bureau van dit Blad. met postzegels ter overneming ge vraagd door beginnend verzame laar. Br. met prijsopgave lett P.A., Boekh. G. MEIJER Dz. te Wor- merveer. Regenten van het St. Elisabeths of Groote Gasthuis te Haarlem berichten dat ingevolge het besluit van den Raad dezer Gemeente van den 28n Dec. 1892, No. 8, krachtens hetwelk „inwonende Dienstbodes >van ingezetenen van Haarlem „in de 3e klasse van het „Gasthuis kosteloos zullen „verpleegd worden, indien „hanne meesters zich verbon- „den hebben tot betaling van „f 3 'sjaars voor elke inwo nende dienstbode, die in hun „dienst is", de gelegenheid tot het aangaan der bedoelde verbintenis vau heden af, door hen is opengesteld, tot welk einde formulieren ran aangifte verkrijgbaar zijn bij den Huis meester van het Gasthuis. Haarlem, 23 Maart 1904. N. G. CNOOP KOOPMANS, Voorzitter A. VAN STRALEN, Secr. Architect, HAARLEM. Levensverzekering-Maatschappij „Haarlem". Opgericht 1873. Koninklijk goedgekeurd. Directeur J. STOEL. Adj.-DirecteurW. L. HENGEVELD. Commissarissen berichten, dat de door den Directeur opgemaakte REKENING EN VERANTWOORDING over 1903, ua door den Heer G. L. SCHLIMMER, Lid le klasse van het Nederl. Instituut van Accoun tants te zijn onderzocht en volkomen accoord bevonden door hen is GOEDGEKEURD; dat uit deze rekening opnieuw is gebleken,dat de Maatschappij in toenemenden bloei verkeertdat namelijk het getal verzekerden in 1903 is vermeerderd met 1835 en alzoo op 31 Decjl. beliep 36905terwijl het kapitaal der Maatschappij in 1903 is toege nomen met /35543,70'/J en op 31 Dec. jl. ƒ399242,53'/, bedroeg Voorts, dat uit de door den Keer Dr. A. VAN ELDIK aibier, op gemaakte wiskundige balans blijkt, dat de gereserveerde waarde voor de loopende verzekeringen bedraagt 280292,58'/, die voor mogelijke waardevermindering van belegd kapitaal 18000.en de extra reserve t 100949.95. Op grond van het bovenstaande veroorloven Commissarissen zich de deelneming bij deze zeer gnnstig werkende Maatschappij, welke verzekeringen 6luit van kapitaal te voldoen bij leven of overlijden, alsmede lgfrenten en pensioenen, in alle opzichten aan te bevelen. Inlichtingen te verkregen ten kantore oer Maatschappij, Wilsena- plein 11 te Haarlem en bij de Agenten. HAARLEM, den 21 Maart 1904. Agenten gevraagd. g.'ge ver wijn lange. HaaplemGed. Oude Gracht OPGERICHT 1891. - 65.

Haarlem's Dagblad | 1904 | | pagina 3