Aan den Handel. nette Dienstbode Tweede Meid, Te Huur: Gem. Slaapkamer Flink Meisje Zit- en Slaapkamer een DIENSTMEISJE, Een Juffrouw Burg8rwasch HH. Hniseigeaaars. Advertentiën. Een dagmeisje. Dag-dienstbode APOTHEKERS ASSISTENTE) Winkelhuis. Oude Vergunning Ter omnams of fa loop Ter overname aangeboden Ter Overname aangeboden Haarlemscha Automobiel en Motorrijwielfabriek. Holl Herdershond, TE KOOP: Aangeboden Een flink persoon nette Lieden, Vrije Huisjes. Eigenaardig in dit strafproces was. dat door den verdediger van bekl.. mr. Alfred Levy, werd overgelegd een verklaring van hel meteorologisch in stituut te Amsterdam, inhoudende, dat op den dag, waarop het geïncri mineerde feit zoude zijn gepleegd, het over het geheele land zeer mistig, vochtig en donker weer was. De ver dediger had die verklaring geprodu ceerd. ten einde de opgave eener getuige a charge te logenstraffen, die had medegedeeld des middags tus- schen 3 en 4 uur (het was in het hartje van December) alles door een kier van dc deur der hooischuur te hebben gezien. De koetsier bekwam een wonde aan een zijner knieën. Verdere ongelukken kwamen niet voor. Gemengd Nieuws DE PRESIDENTSVERKIEZING. De thans in de Vereenigde Staten gehouden verkiezing, welke Roose velt zulk eene schitterende zege ver schafte, strekte zooals men weet om de „electoren" aan te wijzen, die den twééden Maandag van Januari tot de eigenlijke presidents-keuze zul len overgaan. Natuurlijk is dit laat ste sfechts eene formaliteit en komt het aan op hetgeen de kiezers thans hebben uitgemaakt. Tot 13 of 14 millioen kiezers van de 16 millioen kiezers brachten hun stem uit, en zooals algemeen werd verwacht ging de meerderheid naar Roosevelt's zijde. De officieele cijfers zijn op dit oogenblik nog niet be kend. doch de voorloopige bereke ningen gaven aan, dat Roosevelts meerderheid over Judge Parker ver re overtreffen zal die door Mac Kin- ley op Bryan behaald. Het was be kend, dat voor Parker de balans van zegepraal en nederlaag rustte op den staat New-York, terwijl voor Roose velt de benoeming tot president vrij zeker was, ook al leed hij in dezen staat de nederlaag. Ondanks Parkers meerderheid van omstreeks 30,000 stemmen in de stad New-York leed hij in den Staat van denzelfden naam een besliste nederlaag, wijl Roose velt daar met een meerderheid van ongeveer 270.000 stemmen uit de stembus te voorschijn trad. Zoo sterk blijken, geheel onver wacht, de republikeinen in den staat New-York te hebben gestaan dat zij zelfs de verkiezing van hun candi- daat Higgins tot gouverneur van dien Staat hebben weten te bewerken, niettegenstaande diens kansen als twee tegen een werden beschouwd. Ook andere districten brachten ver rassingen voor de republikeinen, bij voorbeeld Illinois en Delaware. Theodoor Roosevelt blijft nu tot 1908 meester op het Witte Huis. Den 4eiv Maart 1905 treedt de nieuwe presi dent. feitelijk, krachtens zijne verkie zing. in functie. In New-York heerschte onder de bevolking een vroolijke stemming die bijna als een feeststemming te be schrijven was. Bij het bekend maken der uitslagen was de geestdrift zeer grootnatuurlijk vielen er hier en daar tusschen de vertegenwoordigers der verschillende partijen wel vecht partijtjes voor. In den Staat Colora do moet het barbaarsch zijn toege gaan. Te Goldfields schoot een repu- blikeinsche verkiezingsagent twee de mocratische leden van een stembu reau dood. omdat zij hem van stembus wilden verwijderen. Dat hoort er nu eenmaal zoo bij in Tevolverland. Arr. Rechtbank. Vervolg Stadsnieuws Gevonden voorwerpen: Een olieja«, een lap rood katoen, een blauwe meisjescape, een bruine postduif en een pet. Bekeuringen. Een melkrijder is bekeurd wegens het in verboden richting berijden van de Korte Veerstraat met een bespan nen voertuig. Een koetsier is bekeurd, omdat zijn rijtuóg des avonds niet van een brandende lantaarn was voorzien. Een vrachtrijder is bekeurd, daar hij zijn paard en wagen onbeheerd op den openbaren weg liet staan. Theophile de Bock. Tot ons genoegen kunnen wij me- dedeelen, dat de toestand van den heer Th. de Bock eenigszins vooruit gaande is. De patiënt heeft een rustigen nacht doorgebracht. Doopsgezind Zangkoor. Ter jaarvergadering van „Doops gezind Zangkoor" werden door den lsten secretaris en den penning meester de gewone verslagen uitge bracht, die als gewoonlijk getuigden van bestendigen bloei, vooral waar ze spraken van een aanzienlijke stij ging van het getal werkende leden, dat nu bijna 160 bedraagt. Van de aftredende bestuursleden werden mej. J. E. Rube en de beer S. de Groot herkozen, terwijl als 2e dame. bestuurslid na eenige stemmingen mej. M. J. Andréa zich benoemd zag. Mej. S. C. Noorhoff stelde zich niet herkiesbaar. Krachtens een vroeger genomen besluit, blijft de directeur de heer J. de Nobel in functie tot 1 April (ein de van het seizoen) als wanneer in de eventueel ontstane vacature zal moeten worden voorzien. Er zijn voor Doopsgezind Zangkoor redenen te over met tevredenheid te rug te zien op het tiental jaren dat het bestaat en voorzeker zal het tien jarig bestaan in de maand Decem ber luisterrijk herdacht worden. De vergadering werd bijgewoond o.a. door den eere-voorzitter, den heer H. J. Overbeek. On hol. Hedenmorgen omstreeks 11 uur sloeg een paard van een wagen der H. IJ. S. M. op hol. Het dier stond op het Stationsplein en schrok van een electrische tram. De koetsier slin gerde van den bok en viel op straat. Het paard wist men op de Boter markt tot staan te brengen en werd naar het Stationsplein teruggebracht. Zitting van Donderdag 10 Nov. Een ontrouwe ontvanger. Als eerste beklaagde stond heden terecht de ontvanger-secretaris van de gemeenten Jisp en Wijde Wor- mer. Hem werd ten laste gelegd, dat hij in die betrekkingen in den tijd van 31 Mei 1902 tot en met Juli 1904, heeft verduisterd zeven maal een be drag van 100 gulden, dus zijnde 700 gulden, welke bedragen telkens deel uitmaakten van grootere bedragen die door hem ontvangen waren van verschillende rijksontvangers als zijn de opcenten van verschillende belas tingen. Van de verduisterde 700 gul den waren 300 gulden die aan de gemeente Jisp en 400 gulden die aan de gemeente Wijde Wormer toe kwamen. De beklaagde bekende de verschil lende bedragen ontvangen te hebben, zeide, dat hij ze foutief gehoekt had en ten eigen bate had aangewend. Voorts bekende beklaagde, dat er bui ten deze 700 gulden nog eenig geld te kort was in zijn kas, volgens zijn meening is er bij de beide gemeenten te zamen ongeveer /2200 te kort in kas. Als getuigen werden gehoord de burgemeester van beide gemeenten de heer J. Wildschut, alsook de Rijks-ontvangers te Worm erve er en te P urm erend. De burgemeester verklaarde, dat, toen Venekamp op 26 Juli 1904 eeni ge dagen afwezig was, hij achter docht kreeg en de kas opnam. Toen bleek het, dat er in beide kassen geld ontbrak, alsook dat de boeken niet klopten. De vervalsching in de belasting- staten werd evenwel pas later ontdekt. Uit het getuigenverhoor bleek ook, dat de beklaagde in den laatsten tijd van eenige personen geld geleend had, welk geld hij aanwendde om het te kort in zijn kassen te vermin deren. Blijkbaar was er dus voor de kasopneming nog een grooter tekort. In zijn requisitoir deed het O. M., waargenomen door Mr. de Vries van Doesburgh uitkomen, dat hier terecht stond een man, die in de gemsenten waarin hij zijn ambt uitoefende, een groot vertrouwen genoot. Door zijn eigen wil heeft beklaagde zijn gezin ten gronde gericht en zichzelf in de gevangenis gebracht. Door de bekentenis van den be klaagde en de getuigenverklaringen achtte het O. M. het wettelijk bewijs geleverd. Een ernstig misdrijf is hier gepleegd, wijl de verduistering is be gaan door een beëedigden ambtenaar in de uitoefening van zijn ambt, van daar dat een zware straf dient ge- eischt te worden. Mitsdien vroeg het O. M. één jaar gevangenisstraf. De toegevoegde verdediger Mr. Joost de Graaff riep de clementie der recht bank in. De beklaagde is door zijn gevangenneming en zijn faillissement reeds dubbel gestraft. In ieder geval hoopte pl. dat de 3 maanden preven tieve hechtenis in mindering gebracht zullen worden. Een rijwieldief. Hierna stond terecht J. P. v. a. Klashorst wonende te Heemstede. Hij had zich te verantwoorden wegens diefstal van een rijwiel, dat op 10 October eenige oogenblikken onbe heerd stond op het Houtplein te Haar lem, alsook van een rijwiel dat op 12 October aan de Gedempte Oude Gracht stond, en van een handwa gen die op 10 October in de Magda- lenastraat was nedergezet. De beklaagde bekende de ten laste gelegde diefstallen, ook dat hij de gestolen voorwerpen verkocht had en dat hij het geld ten eigen bate had aangewend. Het O. M., wijzende op de ongun stige reputatie van den beklaagde, vroeg wegens diefstal driemaal ge pleegd, een gevangenisstraf van 2 jaar. De toegevoegde verdediger Mr. van Hulst, wees er op, dat de beklaagde zich wel goed wil gedragen, als hij maar onder goede leiding staat. Voorts deelde de verdediger mede, dat zijn cliënt gaarne naar zee wilde maar dat zijn ouders zich daar tel kens tegen verzetten. Nu hebben zijn ouders hierin toegestemd. Daarom riep mr. van Hulst de clementie der rechtbank in, opdat beklaagde spoe dig naar zee zal kunnen gaan, iets waar hij steeds naar verlangde. Diefstal van schoenen. Hierna kwam in het beklaagden bankje T. Teeuwen te Haarlem. Hem werd ten laste gelegd dat hij op 4 October schoenen had ontvreemd ten nadeele van eenige winkeliers hier ter stede. Het O. M. eischte tegen den beklaag de, die een gevaarlijke dief is, wat blijkt uit zijn herhaalde veroordee lingen, wegens diefstal een gevange nisstraf van 3 jaren. De verdediger Mr. J. Lieftinck, kwam op tegen de bewering van het O. M. als zoude de beklaagde een zeer gevaarlijke dief zijn. Z. i. was het meer een ziekte van den beklaagde, daar hij de gestolen schoenen telkens aan bekenden weggaf. Commissaris bij de arrondissements rechtbank le Haarlem, te verschij nen. De heer H. Kistankas is alhier ge- stalionneerd als Rijksveldwachter, in de plaats van den brigadier-titulaii van de Rijksveldwacht Wiersma. HALFWEG. Op de tweede najaars-veemarkt wa ren slechts 12 koeien aangevoerd handel vanzelf van weinig beteeke- nifl. ZANDVOORT. Aan het Leger des Heils te Haar lem, is door B. en W. vergunning verleend tot het houden eener collec te langs de huizen alhier. HEEMSTEDE. Bij B. en W. zijn plannen ingeko men van den heer J. E. A. R. van Helden te Haarlem, voor den bouw van een vijftigtal woonhuizen aan de Leidsche Vaart en het aanleggen van eenige straten en dempen van sloo- ten aldaar. Laatste berichten EEN DAM BEZWEKEN. Het noodweer van gisteravond heeft enorme schade berokkend aan een groot werk, dat uitgevoerd wordt in het IJ aan den Westerdoksdijk. Door de aannemers Versteeg De Groot wordt daar een groote steiger ge bouwd voor de booten van deNoord- Amerika-lijn, welke steiger moet ko men te rusten op zware steenen hoof den. Tot den bouw daarvan was een put gemaakt over een reusachtige op pervlakte tot een diepte van 2£ M. onder A. P. Daarin moesten geheid worden niet minder dan 12.000 palen, waarvan er reeds 10.000 geslagen wa ren. Men heeft hier te doen met een der grootste heiwerken in de laatste jaren te Amsterdam gemaakt. De vloeren lagen grootendeels reeds in den put, waarin zeven heimachines haar werk verrichtten. De put werd beschermd door aarden en houten dammen, die blijkbaar stevig genoeg waren geweest om de stormen der laatste dagen te weerstaan, maar te gen den wind, die gisteravond van stortregens vergezeld ging, waren zij blijkbaar nog niet opgewassen. De regens hadden den aarden wal,'waar die in het open IJ met den houten dam samenkwam, doorgespoeld en de wind deed de rest. Tegen twaalf uur werd op die plaats een gat gesla van ongeveer vier meter diepte en natuurlijk stroomde de put dadelijk vol. Toen wij vanmorgen met den hoofdopzichter van het werk over de afdamming liepen, was de geheele put éen watervlakte, waarin planken, palen enz. ronddreven en waaruit de heimachines haar schoorsteenen en kappen opstaken. Gelukkig dat geen der heistellingen door de kracht van het binnenstroomende water is be zweken, zij staan allen nog flink over eind. De aannemers van dit werk zijn blijkbaar op alles voorbereid, want vanochtend vroeg reeds voerde men bakken vol zand aan om den dam te herstellen en de groote pompma- chines lagen gereed om, zoodra het gat gestopt is, den put weer leeg te pompen, wat men binnen acht dagen hoopt te kunnen doen. Niettemin is dit deel van het werk, dat men vóór het invallen der vorst gereed hoopte te krijgen, een eind achteruit gezet en de financieele schade niet onbe langrijk. Hbld. Uit de Omstreken HILLEGOM. De getuigen in zake den brand bij den heer Joh. Telkamp zijn, bij ex ploit van dagvaarding, opgeroepen om op Zaterdag den 12en November a.a., des nam., voor den heer rechter- Het stoomschip Amsteldijk van de N. A. S. M., arriveerde 9 Nov, van Newport News. 1. v. Amsterdam, te Rotterdam. Officieele berichten GEVR. 20 Nov. voor noodhulp of vasteene flinke liefst R.-K. Keukenmeid, gen. huisw. te verr. Loon ƒ4 p. w. of ƒ110 p. j. en verval. Br. fr. No. 6684, Bur. dit Blad. KENNISGEVING. BURGEMEESTER en WETHOU DERS van Haarlem, Gelet op art. 8 der Hinderwet; Doen te weten, dat bij Koninklijk Besluit van 27 October jl. aan de Hollandsche IJzeren Spoorweg Maat schappij te Amsterdam vergunning is verleend tot uitbreiding van de draaierij in de Centrale Werkplaats dier Maatschappij aan den Ouden Weg No. 2, Kad. Sectie E, No. 1946. Haarlem, 9 November 1904. Burgemeester en Wethouders voor noemd, DE HAAN HUGENHOLTZ, 1. B. De Secretaris, PIJNACKER. FAILLISSEMENTEN. Uitgesproken Amsterdam, 7 November. B. Ver molen, aannemer te Weesp. Rechter- comm. mr. J. Deking Dura. Leeuwarden, 8 November. J. Bosma bakker te Oenkerk. Rechter-comm. mr. C. L. baron Harinxma thoe Slo ten. Arnhem, 7 November. H. de Groot, caféhouder aldaar. Rechter-comm. mr. C. W. A. baron van Haersolte. 's-Gravenhage, 8 November. D. Huy- ser, koffiehuishouder aldaar. Recft- ter-commissaris mr. A. E. Crockewit Opgeheven A. W. Groothoff, geboren Dijkhui zen en A. W. Groothoff, tapper, bei den te Deventer. Geëindigd B. Vreeman, winkelier te Lochem. W. Heij er, koopman. C. A. Schijf, bouwondernemer, en W. Heijer, koopman, beiden te's-Gra venhage. Een GEVRAAGD om dadelijk in dienst te treden. Adres Spaarne 36. Direct gevraagd een flinke Dienst bode, als Tweede Meisje, voor dag of dag en nacht. Zich te vervoegen des avonds na 8 uur31 Groote Hout straat, bovenhuis. een VRIJ HUISJE, k 1.80 per week en een BOVENHUIS, bestaande uit 8 Kamers, Keuken. Alcoof en groote» Zolder, k 2.50 p. w. Te bevragen Kennemerstraat 24. GEVRAAGD een waarvan zoo noodig ook overdag ge bruik gemaakt kan worden, liefst Schoterkwartier. Br., No. 6694, Bur. v. d. Blad. Wordt GEVRAAGD een voor halve dagen, van half acht tot half drie. Spreekuur na 3 uur. Jor- densstraat 62. GEZOCHT met Pension, omtrek Groote Hout straat. Brieven met prijsopgave, No. 6680, Bureau van dit Blad. GEVRAAGD van 14 a 15 jaar, dagelijks van 8 uur tot 3 uur. Aanvankelijk loon ƒ1.75 per week. Adres te bevragen Bureau „Haar lem's Dagblad". Beurs-Noteeringen. (naaister), grondig bekend met cos- tuum- en verstelwerk, vraagt nog EENIGE NAAIHUIZEN. Br., N. 6696, Bur. v. d. Blad. Een nette GEVRAAGD, nat of droog thuis, of een paar dienstbodenwasschen. Br., No. 6698, Bur. v. d. Blad. Door bemiddeling yan de firma VAN VLOTEN DE VRIES. Gister Heden. Dd. 10 ÜOY. Yd. 11 ÏOY. middenk. openingk. AMSTERDAMSCHE BEURS. Er bieden zich aan: 2 BEKWAME SCHILDERS, voor verschillende werk zaamheden. Br., No. 6697, Bur. v. d. Blad. gisteren Heden. ?9"/,6 797/8 451/8 451/4 AANVARING. Men seint ons uit Velsen Tusschen de beide Verserbruggen kwamen heden twee Engelsche stoom schepen „Pectan" en „Prometeus" in aanvaring, waardoor het laatste schade aan de brug en de davids be kwam. Burgerlijke Stand ONDERTROUWD Nov. 9. P. H. J. v. Hemert en E. v. d. BergJ. Wesselius en A. W. Jur- riens J. Brandenburg en D. Visser; J. de Herder en H. W. Wigcherink C. J. H. v. Wees en M. E. Zwane- veld G. "Dinkier en M. J. Willemse J. Bell aart en W. M. v. d. Horst G. Suman en M. E. EbeliJ. La- get en M. W. EgoJ. Zwemmer eh B. Krediet; W. J. D. v. Uden enD. v. BeekP. Stuifbergen en J. M. Bos. GETROUWD 9 November. J. Raar en A. M. Lui ten. D. T. J. v. d. Klugt en J. H. Rump. \Y. de Waal en A. Brasser. J. C. v. Duffèlen en A. J. Ver- straeten. J. Rijnsdorp en K. Koele- man. J. v. Heiningen en C. C. F. v. Musscher. H. Groen on A. F. de Vos. J. Ploeg en J. II. v. d. Weij- den. C. F. J. Steeman en M. v. d. Vossen. A. v. Huët en, M. C. de Groot. B. G. Henning en I. G. Metsch. P. H. Anthonisse en A. C. de Rooij. J. G. Knape en J. H. v. Meurs. Bevallen7 Nov. M. J. Wallekers— Korstjens d. G. AzierBlitters wijk z. 8 Nov. W. Kloezemanv. Eunen z. G. A. E. Kruseman Rei jdon d. C. A. v. LeeuwenTeu- nissen 7.. J. Kappen—Boon z. C. B. Mulder—v. Velden. Stoomvaartberichten Het sta. Salak, van Java naar Rot terdam, passeerde 9 Nov. Point de Galle. Het ss. Ambon, van Amsterdam n. Batavia, arriv. v. 8 Nov. te Singapore. Het st. Amsteldijk, van de N.A.S. M., vertrok 9 Nov. van IJmuiden naar Rotterdam. Het st. Koningin Wilhelmina, van Amsterdam naar Batavia, vertrok 9 Nov. van Suez. Het dubbelschroefstoomschip Am sterdam, van de N.AS.M., vertrok 9 Nor van New-York a. Rotterdam. Intregralen 50/0 Binn. Mexico Deli Mij Langkat Tabak Medan 1981/» Rotterdam Deli230 Assaban Plantage Senenibah. Mij420 Bibi Eijbat657/a Kon. Petr. Mij509 Moeara Enim118s/a Sumatra Palenibang65% Hannover Oliebr204 Nederl. Ind. MijnbouwlO'/a Perlak Petr. A144 B76% Schibaveff Gew~2s/t Redjang Lebong2511/» Soemalata51% United States Steel2%s Peruvian corp pref. 1991/. 119% 651/2 55 271/4 lOU/is 431/ï 407/s 131/, Atchison Topeka86®/is 87l/s Denver RioSI13/10 32 Erie40 407/8 K.C. Southern cm.'50S%2 51 pref.'291/8 29% National Railr. 2e pref.22U/1Ö 227/8 Missouri Kansas Texas32% 33% New-York Ontario43%ö 43 Norfolk "Western727/8 72% Southern RailsSé^/iö 34% Pacific62»/s» 64% Union Pacific.Hl9/is 111% Bonds 4% Conv111% 111 Wabash pref.23%6 cm.44 Rock Island35 3513/16 New OrleanslOU/g. IOI/4 Grand Trunk Car foundry291/2 Columbia23ï%g Venezuela46s/1,5 Dominica167/ie Japan72% Vorstenlanden87% Action19 Liquidatie Barge Moorman73% Koloniale Bank513/4 Russen Hope Co88 consol Intern. Landsyndicaat Incomebonds Maxwell Eirior appen North Western lappen953/4 LONDENSCHE BEURS. 91/, 52% 17 293/4 241/a 44% 721/4 883/4 19 73 451/2 91/, 523/4 I6S/9 Atchison903/t Baltimore99 Canadian133% Denver Rio33 Erie417/8 Pref74% Missouri33% Norfolk.75% Ontario44% Trunk Common IHe Pret Southern pacific658/8 Railw. Comm. Steel comm pref. Union pacific. Consols Randmines Preferente Peru Pennsylvania Peru Cm Pref awt 81/w 901/4 116% 91% 983/4 1333/4 42% 34% 441/. ~67% 861/4 281/s 391/4 1161/. 111%8 13% 431/4 De Heer en Mevrouw D. L. KEUR E LANDT geven kennis van de boorte van hunne dochter WILLEMINE. Haarlem, 9 November 1904. GEVRAAGD, voor terstond. Zich aan te meldenNic. v. d. Laanstraat No. 9 zwart. bevraagd een net MEISJE voor halve dagen. AdresNicolaas van der Laan- straat No. 4. GEVRAAGD een degelijke of iemand van 7 tot 4 uur. P. G. 10 per maand. Staten Bolwerk 24. GELEGENHEID tot OPLEIDING voor Brieven onder letter A. B. aan D. SOL, Boekhand., Haarlem. Een zeer geriefelijk vrij Winkelhuis TE HUUR. Te bevr. bij GEBR. HENNEMAN, Cronjestraat 54. TER OVERNAME AANGEBODEN eene Br., No. 6699, Bur. v. d. Blad. Café-Bi Hard, met Zomertuin, te Haarlem, geschikt voor Bottelarij, Melkinrichting of andere doeleinden. Br., No. 6695. Bur. v. d. Blad. een flinke Zaak in KRUIDENIERS WAREN, met een flink Woonhuis daarbij. Koopsom der Zaak billijk. Br. onder No. 6692 Bur. v. d. BI. een welbeklante Water- en Vaurzaak, tevens handel in brandstoffen, enz. Te bevragen bij G. G. DE HER DER, Voorzorgstraat No. 50. GPIIAAH-ZITHSR TE KOOP, prachtig, groot instrument met ruim GO muziekbladen. Ieder kan deze bespelen. Prachtig van klank. Prijs ƒ10.50. Bijzonder koopje. Adres: bur. v. d. Blad. Plaatsing voor een AANKOMEND TEEKENAAR. Zich persoonlijk te ver voegen aan de fabriek. STENOGRAFIST. Jongmensch, bekwaam typist, schrijf machine ter beschikking, wil met be kwaam stenografist te Haarlem een Cursus in stenografie en typewriten openen. Brieven, onder No. 6693, Bur. v. d. BJad. GEVRAAGD een Tweede Bakkersknecht, boven de 18 jaar, bij W. VAN DEN BERG, O verveen. Aan VAN DIJK'S Beschuitfabriek, Paul Krugerkade, kunnen direct ge plaatst worden eenige a boven de 16 jaar. Iemand met een exporthandel, wel ke hem alleen zijn tijd van JuliNov. in beslag neemt, wenschte zich IN NOG EEN ZAAK TE INTERESSEE PEN, waar de handel of werkzaam heden zich hoofdzakelijk tot de an dere maanden bepalen. Fr. brieven, onder lett. H, Boekh. J. SCHIPPER, Haarlem. TE KOOP AANGEBODEN een in zeer goeden staat zijnde FIKT8MANTÜL en 1 dito PANTALON. Te bevragen Schoterweg 49 rood. echte rashond, 6 maanden oud, Reu. TE KOOP aangeboden. AdresBilderdijkstraat 44. een SpianscheTaxhond. Adres Kerkbuurt No. 193, Bloemep- daal. Agentuur-Bijverdienste. Voor den verkoop van puike qual. Sigaren wordt IEMAND gevraagd, reeds meerdere agenturen hebbende. Br. fr., No. 6681, bur. v. d. Blad. Een net persoon, 23 jaar, P. G., de middaguren vrij hebbende, biedt zich aan als OPPASSER of iets dergelijks. Br., No. 6685, bur. v. d. Blad. F. C. PlëT, Makelaar, presenteert, als lasthebbend© van zijn Principaal, op ZATERDAG 26 NO VEMBER 1904, 'snam. nè, 5 uur, in het Verkooplokaal „De Gouden Leeuw" te Haarlem, in publieke vei ling ie v e r k o o p e n, ten overstaan van den Notaris JOHs. TER HOFF- STEEDE No. 1. Een HUIS en ERVE te Haar lem, aan de Brouwersvaart, op den hoek van en met uitgang in de Na dorstlaan, got. No. 134, groot 40 c.A. No. 2. Een HUIS, SCHUUR, ERVE en TUIN, naast het voorgaande per ceel en mede uitgang hebbende in de Nadorstlaan, get. No. 136, groot 2 A. 86 c.A. No. 3. Een HUIS en ERVE, naast het voorgaande perceel, get No. 138. j groot 30 c.A. Afzonderlijk en gecoinblneérd. Door de Makelaars P. DROSTE en F. C. PlëT, ten overstaan van den Notaris B. E. C. SEIGNETTE No. 4—15. TWAALF PERCEELEN BOUWTERREIN aan den Gemeente weg, loopende van af den nieuwen Straatweg der Lichtfabrieken naar het Spaarne, tusschen de fabrieken van de Heeren JACOBS en de Firma LEUR Co., en wel No. 4 groot ongeveer 90 c.A. zijn avonduren vrij hebbende, zag deze gaarne bezet, onverschillig voor welke werkzaamheden. Adres te ver nemen Bur. van dit BlacL Voor een nieuw op te richten win kel in Nijmegen, (consumptie-artike len) worden GEVRAAGD zonder kinderen, om als FILIAAL HOUDERS op te treden. Vereischte borgstelling van ƒ500. Indiensttre ding 1 December a. s. Br. onder No. 6686 Bur. Haarlem's Dagblad. Nog een paar mooie, nieuwe VRIJE HUISJES te huur in de Gen. Botha- straat. Te bevr. bij GEBR. HENNEMAN, Cronjestraat 54. O 76 6 76 7 75 S 74 73 18 73 11 72 12 71 18 71 14 70 15 09 No. 16. Een WOONHUIS, ERVE en TUIN, naast en ten noorden van de voorgaande perceelen, groot onge veer 1 Are 53 c.A. De perceelen No. 416, to zamen groot ongeveer 10 Aren 43 Centiaren, zullen eerst ieder afzonderlijk en daarna in verschillende combinatiën worden opgeveild en afgeslagen. Breeder bij biljetten omschreven. Iemand, nader onderricht begee- rende, vervoeg© zich bij bovengemel de Makelaars. De bewijzen van eigendom en veil- conditiën zullen drie dagen vóór en op den verkoopdag ter visie liggen ten kantore van de Notarissen voor noemd.

Haarlem's Dagblad | 1904 | | pagina 3