Brongebouw. Sport en Wedstrijden Harddraverijen. Gemengd Nieuws Telegrammen Burgerlijke Stand Marktnieuws Advertentiën Dankbetuiging. A. GUITENEAU, HiiioDköor ,uMt Repetitie Dinsdag Een Dienstbode Dagmabje Fijnstrijkster Dagmeisje gevraagd Burgermeisje Hnisoaaister gevraagd Huisnaaister Bekwame strijkster Net Dagmeisje Ouderwijzere s Gevraagd Een net Burgermeisje Dienstbode Flinke Droogster „op een nader te bepalen dag" wor den behandeld. Wanneer zal dit zijn? Misschien eerst over eenige weken. In dien tijd is er alle kans, dat over het bedoelde gevail veel onnoo- dig geschrijf ontstaat, dat beter zou zijn vermeden. Zou het nu niet mo gelijk zijn dergelijke vragen om in lichtingen spoedig aan de orde te stellen Niets belet immers om, wan neer het gegeven antwoord totbree- de debatten zou kunnen leiden, deze tot nader aan te houden. Nu Vrij. dag komt eerst het antwoord op de vragen van mr. De Ridder betrekke lijk de toepassing der Kinderwetten. Die vragen zijn weken te voren ge steld. Er ware veel mede gewonnen wanneer de Minister in staat ware geweest onmiddellijk na het gesteld zijn der vragen door zijn antwoord het verlangde licht te ontsteken. SPOORWEGDIEFSTALLEN. Donderdagavond werd door den agent der Hollandsche Spoorwegmij. te Dordrecht bij de politie aangifte gedaan, dat uit een wagon, die Zon dagavond van de 'richting Arnhem daar was aangekomen en op het ter rein tegenover het station was neer gezet om den volgenden ochtend op bet goederenterrein aan het Dok te worden gelost, drie flesschen oude klare en 2 flesschen bessenjenever wa ren ontvreemd. Uit het ingesteld onderzoek bleek, dat in (dien bewusten nacht van Zon dag op Maandag aan liet station wa ren werkzaam geweest de arbeiders bij de Staatsspoor A. D. en D. N. en de wisselwiachter W. den B. Natuurlijk viel al dadelijk op lien verdenking dicto dëifstal te hebben' ge pleegd, redien waarom zij werden aan gehouden en al spoedig waa-en zij toen tot bekentenis gebracht, dat die beide eersten den geplombeerdlen wagen opengema akt, een kist opengebroken, de vijf flesschetn drank daaruit geno men en in veiligheid gebracht hadden. Uit vrees, dat het sluiten van den wagon zooveel gerucht zou maken, dat zij werden ontdekt, wachtten zij daarmee tot de aankomst van den laatsten trein van Rotterdam. Den inhoud der flesschen dronken aij met elkander in het bureau voor materiaal, waar rustbanken voor hen stonden, grootendeels uit. waarbij de stop van een drinkkannetje hun tot beker diende, 's Ochtends vóór het ver laten van den dienst namen de drie mannen elk nog een borrel, waarna D. een ttór flesschen. die nog onaan geroerd bleef, mee naar huis nam, om daar in den loop van den Maandag door het drietal te worden leegge dronken. Van de ledige flesschen, die aanvan kelijk spoorloos verdwenen waren, werden er later twee gebroken uit de sloot, langs den Markettenweg opge- vischt en aan de etiketten herkend. De opengebroken kist hadden die da ders weer dichtgemaakt. De drie verdachten, die terstond ge schorst waren, werden Vrijdag gear resteerd en zijn Zaterdagmiddag, na volledige bekentenis te hebben afge legd, onder behoorlijk geleölde, per vi- gelante naar het huis van bewaring overgebracht ter beschikking van de justitie. Volledigheidshalve zij hier nog me degedeeld, dat D. en N. 23 en Den B. 32 jaar oud zijn en dat de eerste en derde gehuwd zijn, zoodat zij door hun misdrijf ook hunne gezinnen in ellende hebben gedompeld. („D. Crt.") PRIJSVRAAG VREDESPALEIS. De Haagsche hoefijzer corresp. van het Alg. Hhld. schrijft Daar menigeen allicht zou wanen dat door de uitspraak van de jury nu ook is uitgemaakt, dat het met den eersten prijs bekroond ontwerp zal worden uitgevoerd, kan het dienstig zijn op te merken, dat dit allerminst is beslist. Welk ontwerp ten slotte zal wor den uitgevoerd, blijft uitsluitend te beslissen door het stichtingsbestuur, dat geheel vrij is een van de be kroonde of niet-bekroonde plannen al of niet gewijzigd of zelfs een geheel ander ontwerp aan te nemen. Ook zou het stichtingsbestuur, daai- de ontwerpen eigendom van de stichting zijn geworden, een van de ingezonden plannen kunnen doen uitvoeren door een ander dan den maker. Wij vernemen trouwens dat geen van de bekroonde inzendingen volko men geschikt wordt geacht om te worden uitgevoerd (sommigen al leen reeds wegens de hooge kosten) en dat het resultaat van de prijs vraag dus in dit opzicht teleurstel ling heeft gewekt. Het. rapport van de jury, dat he den wordt opgemaakt en dat dezer dagen zal worden gepubliceerd, zal omtrent de wijze waarop door ver anderingen een of meer ontwerpen geschikt waren te maken, geenerlei richtsnoer geven, zoodat het stich tingsbestuur" feitelijk een geheel nieuwe en zelfstandige beslissing zal hebben te nemen omtrent het go- bouw dat op Zorgvlied zal verrijzen. Vermoedlijk zal deze beslissing niet vallen vóór de tentoonstelling is gehouden, die van de gezamenlijke inzendingen zal worden gevormd in de maand Juni en die in het Paleis aan den Kneuterdijk te zien zal zijn. Eindelijk zij hier nog vermeld, dat de jury eenstemmig van oordeel was hetgeen ook blijken zal uit haar rapport dat de ligging van het ge bouw, bijzonder gelukkig is geacht. Wij meenen dit billijkheidshalve nu reeds te moeten vermelden, om dat wij, trouwens in het goede ge zelschap van het Amst. Genootschap „Architectura", de ligging op Zorg vlied niet zoo heel gunstig hebben gevonden (en nog blijven vdnden) en verre de voorkeur geven aan die Ma liebaan. Voor het stichtingsbestuur is het nu zeker wel een groote voldoening dat èn de diplomatie èn de Interna tionale Jury van architecten zou in genomen zijn met de keuze van het terrein. werk stelle om «ai eind gemaakt te zien aan de vaak onsmakelijke wijze van reclame maken door industriee- len, levensverzekering-maatschappij en e. a., waardoor het schoon van de steden en van hdt landschap op erger lijke wijze wordt geschaad. LEGATEN. Freule Sirtema van Grovestins, on langs te 's-Gra vonk age overleden, be sprak de volgende legaten aan open bare instellingen enz. do armen van Heerenveen 1000, de Prins Hen drikstic hting 1000, liet Koningin Emmafonds ƒ500, het Armenfonds van Urk 500. Voorts de Sopkia- stichting 250 'sjaars, de Diacones- seninrichting ƒ500 'sjaars, het Kin derziekenhuis ƒ500 'sjaars, de Ver- eeniging tot het verschaffen van warm voedsel aan Schoolkinderen 200 'sjaars, de Vereeniging tot uit- deeling ran brood en koffie 150 'sjaars. alles vrij van successie rechten. Nog aan de Engelsche koloniale kerk aldaar ƒ1000 en voorts per jaar 300 mede vrij van rechten. ONSIERLIJKE RECLAME. De verfraaiïngs-vereeniging DeJfia te Delft zal op de aanstaande alge meen© jaarvergadering van den Na- tionalen Bond voor Vreemdelingen verkeer in Nederland, liet voorstel doen. dat de Bond pogingen in het DE ARTIS. Onlangs is de verzameling levende dieren in Artis te Amsterdam met eenige soorten verrijkt, nl. met een lynxpaar en een paar jonge Ameri- kaansche rendieren. Reeds lang wa ren pogingen in 't werk gesteld om een paar exemplaren van denEuro- peeschen lynx of losch machtig te worden. Deze dieren zijn in Europa nog slechts zeer schaarsch. Het man netje, lichtgrijs, bruin van kleur, is afkomstig uit Scandinavië, het iets donkerder gekleurde wijfje werd in de Karpaten gevangen. Men vindt ze in een kooi van het beren verblijf. De jonge rendieren, een geschenk van den heer F. A. Horsey te New- York, zijn na een met vele moeilijk heden gepaard gaande reis van New- Foundl and naar Antwerpen en van daar naar de rendierperken in Artis overgebracht. De caribou van New- FoundJand behoort tot de z.g. ,.Wood- land"-caribou en is dadelijk te her kennen aan zijn opmerkelijk lichte li aar kleur. Wij kunnen thans ialle liefhebbers van dieren, ten zeerste aanraden, de beide bovenbeschreven merkwaar dige diersoorten in Artis eens te gaan zien. ROYAAL BELOOND! Een conducteur van de tramlijn JoureLemmer vond een taschj©, waarin eene som van tusschen de 400 en 500. De man bracht het aan den verliezer terug en kreeg een dubbeltje belooning. („Tel."] BRAND. Zondagnamiddag is te Eefde de boerderij ,,De Kijkover" van de wed. Stegeman doör het inslaan van den bliksem afgebrand. Het vee-werd ge red. Het huis rp£t inboedel was ver zekerd. GEEN AUDlëNTlE. De gewone audiëntie van den Mi nister van justitie zal Woensdag 6 Mei e.k. niet plaats hebben. WOESTDU1N. Onder begunstiging van heerlijk zo merweder hield Woestduin zijn gende meeting in dit seizoen. Bijzon der groot was de opkomst niet, de velden niet bijster gTOot, doch de sport was mooi, in enkele nummers zelfs zeer interessant. Met den Utrecht-pr ij s, een wed ren vlakke baan. afstand 1800 Meter, opende het programma van heden een drietal was hiervoor gezadeld Valerie (62 K.G.) Threflfell, Zeeland 591/2 K.G.) Killick, en Bob (58 K.G.) Barnes. Na het vallen van de vlag gaat Bob aan liet hoofd niet Valerie in de on middellijke nabijheid en Zeeland daarachter: Bob liet op het laatst den moed zakken en Killick bracht Zee land naar voren. In liet rechte eind ontstond een mooie strijd en in ons gezicht was het Zeeland, die het eerst den rechter passeert, doch het bleek dat wij mis gezieal hadden, de rechter gaf dead heat voor Valerie en Zee land in 2.09 3/5. Voor den Oud-Roozenburch-prijs, een handicap draverij minimum af stand 2400 Meter, waaien tien paarden ingeschreven de vijf beste 1 meiwan verschenen niet aan de starthet vijf tal, dat wel verscheen, bestond uit Bella (2400) Rodfemburch, Betrtha Emil (2400) J, Witteveen, De Wet (2425) J. Witteveeh, Corrie (2475) B. de Wit en Martlia (2500) Schönrock. De Wet was favoriet, doch zooals het meermalen gaat. Bertha Emil had vandaag eens zeer goeden zin. Na het schot ging deze merrie, die van goede afstamming is, goed af, slechts één maal raakte zij uit den draf, doch was er spoedig weer in, De Wet liet meer en meer den afstand tusschen liem en Bertha Emil vergroot©® Alleen in het rechte eind vatte de zoon van Clerimomd liet serieus op, doch bracht het niet verder dan als tweede 4.313/5) achter de winster Berth a Emil aan te komen, die in 4.301/5 het eerst den stoel gepasseerd was. Hiermede had zij haar eerste courSe gewonnen. Corrie was derde in 4.33 4/5zij had werkelijk in de course nog goede oogehblikken. De Dubbele Handicap, een wedren vlakke baan, afstand 1800 Meter, was eene betrekkelijk gemakkelijke over winning voor Fantasy (53 K.G.) Sayce en Aemilia (52 K.G.) Mathews, Limpsfield Lassie (57 K.G.) Barnes liepen dead-heat voor de plaats. Fan tasy won met één lengte in 2.05 4/5. De 2e serie van de Dubbele Handi cap was een nog gemakkelijker over winning voor Etheldlreda (54 K.G.) Killick in 2.073/5, met vele lengten daarachter Mrs. Rush (54 K.G.) Mc. Cord. Elvira ,het paard dat eertijds zoo'n renommee had, schijnt alles van diens vroegeren vorm verloren te heb ben. Kan de merrie ook overtraind zijn De Bussum-prijs veneenigde drie der snelste dravers aan de start-, te we ten Emmy Lou (3025:' Schónrocb, Baron Silver (,3050,* J. F. de Boer, en Vent d' Ouest (3150), Doelman. Vooral dit nummer was een prach tig draversnummer. Het taio beeft een mooie start en alle drie vatten het van den aanvang ernstig op. Baron Silver -had Emmy Lou liet eerst, doch toten kwam Vent d' Ouest reusachtig opzetten en vóór de laatste bocht schijnt hij de zeker© winner vian de course te zijn. De Bookies dachten dit ook. want zij riepen gelijk geld en 11/2 Baron Silver en deze was ver trokken tegen vier betalen, doch Vent d' Ouest liet het zitten en Baron Silver won dit nummer in 4.531/5, liep dus preci-es zijn record 1.37. Vent d'Ouest was tweede in 4.53 4/5, maakte dus een kBametertijd van 1.33. F.mrriy Lou was derde in 5.024/5, en ten slotte de Breda-prijs, een ver- koops-horderen, afstand 2700 Meter. Dit nummer, waarvoor zeven deel- (nemers ingeschreven waren, werd ge reduceerd tot een match tusschen Mil- kywav II (68 K.G.) Barnes en Frumity (65 K.G.) Sayce. Het tweetal legde het geheel© parcours in elkanders gezel schap af, de laatste horde werd nog tegelijk genomen, doch toen begonnen die 12 kilo, die Miükyway meer te dra gen had, te spreken en Frumity won in 3.28 2/5 zeer gemakkelijk. Milky- way was zeer vele lengten achter. De heer Bultman werd voor 500 eigenaar van den winner. Volgende course te Woestduin Zondag 20 Mei a.s. CRICKET. Voetbal en cricket volgen elkaar nauw op de hielen De voetbalschoe nen zijn nog niet eens goed en wel opgeborgen, of de criketbal snort weer door de lucht. Zelfs is het sei zoen reeds officieel geopend, zoodat reeds eenige weken van oefening voorafgegaan zijn. Onze Haarlemsche Cricketclub dde den naam „Rood en Wit" draagt speelde Zondag haar eersten wed strijd en wel op eigen terrein aan den Meerweg te Heemstede, tegen Amstel's Cricket Club uit Amster dam. 't. Was echt criketweer Deze eerste wedstrijd had geen schitterende resultaten, de gemaak te cijfers bleven ver onder het mid delmatige. De Amsterdammers wel ke het eerst aan bath gingen, wer den allen uitgebowld. toen de tele graaf slechts het sobere cijfer van 46 aanwees. Schroder, de nestor der Amstel-menschen. stelde anderen en wellicht zichzelf ook, zeer te leur, want met 1 run verliet hij het wicket. Zijn collega's deden niet veel meer, alleen werden dubbele cijfers ge maakt door Godefroy (20). Rincker (17) en Van Son (15). De Haarlemmers schenen dus ge makkelijke innings te hebben, maar ook hun was Fortuna niet gunstig, wijl hun totaal 118 was. Kool span de de kroon door er 38 bij elkaar te slaan, terwijl Van de Poll anders niet voor een honderd vervaard zich met 22 tevreden stelde, en Pos- thuma en Van Manen bedden voor 15 uitgingen. Rood en Wit was dus op de eerste innings 118—76 is 42 runs voor. Dit getal niet overwegend vindende, gin gen de kampioenen nogmaals in. Maar ook ditmaal was teleurstel ling hun deel. Schroder bleek heele- maal niet op dreef, wijl er nu eenO achter zijn naam kwam te staan. Rincker schoot een*s uit zijn slof door er 28 bij elkaar te ranselen, maar daarbij bleef het ook. Voor 48 runs waren reeds 8 wickets gevallen en toen gaven ze den strijd maar op. Rood en Wit won dus dezen wed strijd met 42 runs op de eerste in nings. Een goed bè%in voorwaar VOETBAL. NederlandBelgië. Gewon nen door België met 3—2. Wederom hebben de onzen de vlag moeten strijkenEerst in Antwerpen met 05, dus een verpletterende ne derlaag, onbegrijpelijk Nu in Rotterdam ook wei een ne derlaag maar geen vernederende. In de samenstelling van liet elftal was niet veel verandering gekomen de combinatie was thans België: R. Hustin i,Racing C. B.) R. Pierard (Union St. Gilloise)E. Poelmans (Union St. Gilloise)G. van den Eynden (Union St. Gilloise)Oh. Cambier (F. C. Brugeois)C. van Hoorden (Racing C. B.)A. Wright, (R. C. B.)R. Feye (Léopold C) De Veen (F. C. Brug) Destrebecq (tin. St. G.) Goetinck (F. C. Br.) Nederlandv. Renterghem (H. B. S.)Muller (Quick)De Neve (H. B. S. Francken (H. F. C.)v. d. Vinne (H. F. C.)J. de Korver (Sparta)C. Bek- ker H. B. S.) A. Lens (H. B. S.) B. Stom (Velocitas)J. Eshuys (Sparta) J. Schoenmaker (H. V. V.) Haarlem was (dus vertegenwoor digd door twee H. F. C. spelers n.l. Francken en F. v. d. Vinne. Over den wedstrijd zelf de volgen de bijzonderheden. In het begin wa ren de Hollanders beslist sterker, jvijl de Beigen nog niet thuis waren op het veld. Lang duurde cldt overwicht niet want heel gauw waren do beide partijen aan elkaar gelijk. Toch na men de Hollanders de leidingFran cken nam een mooie ren, passeerde de verdediging, en stelde Muller in de gelegenheid om te doelpunten (1—0). Zoo bleef het tot de rust. Na de hervatting kwam spoedig verande ring, nu door Van der Vinne, die no. 2 in het Belgische net keide (2—0). Even voor dat dit punt gemaakt werd wilde de scheidsrechter aan de Hol landers een penalty toekennen, aan gezien een der Belgen tegen de spel regels gezondigd 'had. Toch werd dit niet gedaan wijl de grensrechter be weerde dat een Hollander even te voren off-side had gestaaner werd dus slechts een gewone strafschop gegeven, die geen resultaat had. Nu was het met onze landgenooten gedaan. De Belgen kwamen opzetten geweldig, overdonderendHun score bleef niet lang blank, eerst een corner benut (21) en daarna het ge lijkmakende punt geforceerd uit een schermutseling voor het Hollandsche doel (2—2). Toen ontstond een geweldige strijd om het winnende punt, te méér wijl tijd reeds naderde. België was de ge lukkige, want even voor dat Will ing staken wilde fluiten scoorde het (32) Holland is dus tweemaal geslagen, zoodat wij dit jaar niet anders kun nen doen dan erkennen dat onze zui delijke naburen ons de baas zijn. Hercules 11 is tweede klasse club geworden. Zondag sloeg het N.o.a.d. met 3—0. VOETBAL EN WELDADIGHEID. De Nederlandsche Voetbal Bond heeft de netto-opbrengst, ad ƒ266.78 van een wedstrijd Zondag 6 Mei te Amsterdam gehouden, afgestaan ten bate van het volks-sanatorium te HelLendoom. RIJVERGUNNING J. SCHUIJL Jr. Het Harddraverij-Comité der N. H. en R. V. maakt bekend1, dat het de rijvergunning van J. Schuijl Jr. heeft ingetrokken tot 30 Juni. Voor de heeren Schuijl Sr. en Jr. doet het ons een groot genoegen dat deze intrekking niet langer voort zal duren, ofschoon het schijnt, dat de heer Schuijl Sr. van het harddraven genoog heeft. Hij biedt namelijk Mondragon Ward, Jasper, Uncle Sam's Pride, Baron Silver en Ani sette te koop aan. HEVIGE BRAND TE PARIJS. Het gebouw van cl© leden-hal, dat Vrijdag te Parijs afgebrand is, dag- teekende nog uit den tijd van Lode- wijk XIV'. Elf handelaars in leer en huiden hadJden hun werkplaatsen en magazijnen binnen de groote uitge strektheid van dat gebouw, en zoo kwam het, dat allerlei brandbare waar er opgeslagen lag. Des avonds om tién minuten voor elven ontstond de brand. Niettegen staande er spoedig hulp ter plaatse was, stond d;e hal wed dra in lichte laaie. Het vuur ontstond in het depot van Delemer. Aan de hal grensden een aantal oude woningen langs de rues de Santeuil en de la Clef. De brandweer legde zich vooral toe op 't beschermen der naburige huizen. Terwijl men aldus bezig was den brand te beperken, vernam Lépine, de prefect van politie, dat er in de kel ders tal van kruiken met ontplofbare stoffen waren, gebruikt door de leer looiers. Hij nam aanstonds maatrege len, om ongelukken te voorkomen. De rues de Santeuil en de la CLef werden ontruimd ©n de nieuwsgierigen tot op 500 meters afstand achteruit gedre ven. Mm hoorde inderdaad nu en dan ontploffingen. Te middernacht stonden nog alleen de vier muien van het gebouw over eind, Tot op dat oogenbMk wist men van geen persoonlijke ongelukken. De oorzaak van den brand was ook nog niet bekend. Drie zieken, die zich be vonden In een huis nabij den brand, werden door de brandweer wegge bracht. Te 1 uur 40 stortte de muur langs die rue de Ia Clef in. Men meen de eerst, dat een aantal mannen er onder lagen, maar gelukkig bleek dit een valseh alarm te zijn. Het eerste ondersteek heeft bewe zen, dat er geen kwaadwilligheid in 't spél is. De bestuurder der hal heeft in 't begin gepoogd den brand te doo- ven, maar is er niet in geslaagd. Eenige personen zijn tijdens het red dingswerk licht gewond alleen een agent werd ernstig gekwetst en ligt thans in het gasthuis. De schade wordt op eenige millioe- nen francs geschat. DE TURKSCH-EGYPTISCHE GRENSQUAESTIE. KONSTANTINOPEL, 13 Mei. (Reu ter). Het garnizoen van Tabah heeft, op last van den Sultan, die plaats ontruimd. DE OPSTAND IN NATAL. DURBAN, 13 Mei. (Reuter). In het gisteren bij Lemindi-vallei in de na bijheid van Helpmekaar geleverde ge vecht met dm Kuladstam, werden dertig kaffers gedood, velen gewond. Aan Britsche zijde werden geen ver liezen geleden. GAPON. BERLIJN, 14 Mei (Reuter). In het plaatsje Oserki bij Petersburg is in een gesloten villa het lijk van den Pope Gapon gevonden. PRINSES FR1EDRICH CARL VAN PRUISEN. BERLIJN, 14 Mei. (Reuter). Prin ses Friedrich Carl van Pruisen is gisteravond te Friedrichrode plotse ling overleden. (Prinses Friedrich Carl van Prui sen, geboren Marie Anne van Anhalt, was de weduwe van den oudsten zoon van -wijlen prins Karl, den broeder van Keizer Wilhelm I. Zij werd ge boren 14 September 1837 en trad in het .huwelijk op 29 November 1854). BEVALLEN 11 Mei. M. E. van GedderSchouten, z. 12 Mei. M. II. C. VennikerSmel ter, d. 13 Mei. S. E. Bouwmanv. d. Bos, z. A. M. v. d. Mooie®—Kes- sens, z. M. Maorssen—v. d. Rid der, z. C. M. Middelkoopv. Brus sel, <L 14 Mei. J. van Waarde Memster, d. T. d© BruinReen, z. W. Immer—Molenkamp, d. A. BolkesteinBronsveld, z. OVERLEDEN 12 Mei. H. Uüeaiburg, 63 j., Glas blazerstraat. 13 Mei. J. v. d. Nouw- land, 3 m., z., Oranj eboomstraat. C. H. C. Hansen. 13 d., d.. Gedempte Raamgracht. VBL8EN. OndertrouwdD. A. Kraak en F. A. Pirovano. Getrouwd S. v. Son en J, Duine. eldJ. H. Roodenburg en G. Dek ker W. v. Vliet en W. v. d. Hoop. BevallenT. Pleeging, geh. Hey- mering, d. J. Witman, geb. Bank, z. J. Blom. <geb. Raams, z. K. Hee- re, geb. Groen. d. H. Jasfterse, geb. Van Hooff, z. D. Grapendaal geb. Grapendaal, z.A. M. Sanberg, geb. Seivering, d. E. C. Polderman geb. Vrage, z. F. Visser, geb. Gomes, z. Overleden: H. C. Selderbeek, 3m.; J. de Vries, 78 j.G. Beets, 66 j.B. Werner. 78 j. A. M. Alkemade, 28 j.E. H. van Roden, 22 j.E. M. de Dunner, 4 w. G. List. 63 j. 381e STAATSLOTERIJ. 5e Klasse le Lijst. Trekking van Maandag 14 Mei. No. 18572 1000. Nos. 4003 12838 en 16306 elk ƒ400. No. 6615 16029 ieder 200. No. 434 876 3177 3190 4473 5172 8574 13787 1446-4 16639 20037 ieder 100. Prijzen van ƒ70.—. 42 2853 6303 9161 12499 14291 17859 51 2877 5308 9271 12520 14474 18018 150 2944 5386 9371 12660 14584 18070 241 2957 5452 9538 12726 14680 18243 358 2994 5586 9549 12918 14720 18262 419 3227 5730 9869 12953 14879 18321 441 3311 6761 10042 13086 15130 18363 699 3337 6542 10228 13135 15187 18537 761 3439 6654 10250 13824 15245 18851 1023 3687 6669 10269 18387 15261 18893 1191 3698 6726 10659 13490 15445 18917 1430 3773 6729 10778 13654 15504 19085 1468 3793 7109 10974 13564 15506 19261 1478 3830 7662 11016 13612 15544 19620 1634 4180 7713 11336 13667 15621 19723 1746 4208 7872 11345 13680 15829 19879 1899 4240 8038 11401 13738 16092 20014 1911 4406 8187 11482 13882 16228 20071 2341 4438 8340 11567 13995 16416 20144 2388 4467 8360 11611 14009 16431 20155 2460 4640 8475 11645 14038 16589 20236 2511 4696 8767 11788 14072 16709 20490 2522 4996 8766 12416 14106 16778 20498 2764 5217 9105 12447 14184 17006 20544 2780 5300 9152 12492 14243 17663 20834 20844 Op onderstaande nummers zijn prijzen gevallen. 45 3101 6903 8580 11865 14860 18401 109 3109 5972 8641 11863 14867 18466 147 3167 6977 8717 11907 14812 18605 159 3186 600-1 8752 11936 14967 18540 169 3235 6019 8765 11946 14980 18583 184 3273 6065 8793 11977 15072 18646 236 3282 6061 8867 11998 16107 18651 283 3320 6063 8918 12156 15262 18667 295 3340 6064 8940 12175 16274 18693 392 3411 6688 8958 12178 15300 18708 406 3464 6095 9031 12240 15418 18710 464 3494 6103 9068 12260 15420 18763 479 3500 6125 9174 12272 16451 18794 547 3522 6217 9226 12327 16454 18926 560 3676 6228 9259 12434 15568 19010 564 3660 6386 9290 12475 15637 19108 571 3700 6393 9802 12476 16642 19115 608 3742 6444 941<j 12544 15907 19123 619 3787 6490 9487 12549 15938 19128 620 3866 6502 9511 12551 16021 19141 727 3910 6616 9597 12554 16041 19144 752 3960 6632 9616 12564 16061 19160 793 4077 6637 9733 12687 16071 19218 824 4084 6654 9775 12643 16104 19261 850 4088 6669 9787 12680 16113 19369 887 4291 6670 9789 12681 16211 19416 890 4295 6818 9890 12709 16220 19445 929 4466 6872 9922 12760 16221 19572 951 4603 6892 9928 12786 16324 19597 969 4606 6904 9963 12802 16325 19603 1014 4643 6907 9969 12803 16383 19610 1076 4665 6911 10053 12913 16384 19687 1092 4680 6922 10060 12916 16396 19663 1176 4683 6928 10099 12948 16550 19709 1132 4743 6929 10194 12951 16732 19710 1308 4763 6959 10260 12872 16770 19716 1316 4766 7002 10289 13007 16795 19801 1485 4775 7121 10313 13013 16896 19804 1556 4790 7246 10334 13053 16947 19814 1564 4794 7262 10342 13059 17004 19908 1606 4807 7260 10379 13113 17021 19946 1650 4816 7325 10468 13118 17067 19959 1686 4824 7337 10562 13147 17081 19984 1693 4825 7358 10601 13170 17164 20003 1740 4834 7380 10706 13234 17256 20149 1760 4882 7419 10722 13238 17313 20229 1881 4899 7456 10797 13319 17378 20249 1890 4906 7482 10806 13642 17436 20293 1892 4917 7514 10891 13627 17445 20299 1932 4920 7639 10908 13700 17487 20360 1945 4932 7540 10938 13753 17491 20415 1950 4947 7687 10999 13837 17534 20416 1965 4974 7636 11020 13906 17556 20445 2012 4999 7661 11021 13909 17677 20565 2038 5148 7755 11049 13951 17604 20585 2081 5182 7834 11072 13961 17676 20586 2092 5203 7855 11109 13970 17688 20694 2173 5230 7868 11118 13972 17696 20602 2219 5245 7868 11131 14080 17746 20665 2246 5247 7926 11228 14097 17780 20742 2456 5298 7946 11316 14191 17837 20746 2532 5383 7973 11391 14203 17933 20867 2545 5426 7986 11442 14249 17981 20884 2649 5451 8026 11509 14298 17896 20898 2660 5475 8233 11521 14360 18000 2694 5627 8263 11587 14427 18006 2712 5532 8296 11632 14516 18097 2724 5636 8375 11675 14576 18133 2805 5646 8476 11681 14611 18295 2844 5741 8511 11717 14614 18309 2907 5808 8535 11725 14620 18324 2966 6823 8636 11777 14664 18328 2983 5862 8650 11813 14803 18352 2992 5892 8678 11853 14848 18365 Graan- en Zaadmarkt. Aangevoerd op 14 Meix 1906 250 H.L. Witte tarwe, ƒ7.35—ƒ7.30. 70 ILL. Rogge, /5.75ƒ5.50. 90 H.L. Haver, ƒ4.25. Voor de zeer vele bewijzen van deelneming, ondervonden bij het overlijden van onze geliefde Echtge- noote e® Moeder, betuig ik, ook na mens mijne Kinderen, mijn welge- meenden dank. W. J. P. DE JONG. Haarlem, 12 Mei 1906. De Heer en Mevrouw THIERENS BURGERSDLJK betuigen hun harte lij ken dank voor de vele blijken van belangstelling bij de geboorte van hom Dochtertje ondervonden.. Haarlem, 12 Mei 1906. Heden overleed plotseling on ze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader, de Heer A. GUITSNgAÜ, in den ouderdom van 64 jaar. Wed. A. GUITENEAU STOUTENBEEK. Lange Boogaardstraat 22. Haartem. 11 Mei 1906. Heden overleed plotseling on ze geliefde Vader, Behuwd- en Grootvader, de Heer in den ouderdom ven 64 jaar. I. VAN DE POL— GUITENEAU. H. VAN DE POL en Kinderen. Haarlem, 11 Mei 1906. gevraagd. Scheepmakersdijk 55. Gevraagd een flink, degelijk in een gezin zonder kinderen. Brie ven onder No. 9145 Bur. v. d. blad. GKTR4AGD. Adres Kleine Houtstraat 14 rood. gevraagd, één a twee dagen in de week, Spaarne 10 rood, boven Kaar- seladeveer. Wegens ziekte zoo spoedig moge lijk GEVRAAGD voor noodhulp of voor vast een J£eu keumeid genegen huiswerk te verrichten, en een Dagmels|e, niet beneden.de 16 jaar. Adres Hout plein 16, hoek Tempelierstraat. EEN FLINKE Dagmdd [gevraagd Ged. Oude Gracht 44, hoek Zut- (lerstraat. van 's morgens half acht tot 's avonds half acht. AdresLetdsche Vaart 236. Voor direct gevraagd een net BURGER MEISJE voor alle huiselij ke bezigheden, behalve het grove werk. Met goede getuigen zich ver voegen Koningstraat 39. Gierstraat 67. GEVRAAGD, voor een dag per week. goed kunnende naaien, verstellen enz AdresKleverlaan 831, BloemendaaL gevraagd voor 3 4 dagen in de week, en een BLEEKERSKNBCHT. Adres Brouwersvaart 134. gevraagd van goede getuigen voor zien. AdresZijlstraat 36. Wordt verlangd tegen half Sep tember eene P. Gakte lager onderwijs, voor het geven van onderricht aa® eenige meisjes van 6 jaarliefst ochtend uren of Woensdag- en Zaterdagmid dags. Persoonlijk of schriftelijk zich aan te melden, Kenaupark 30, Haarlem. een nette DIENSTBODE, liefst R.-K., flink kunnende werken en van goede getuigen voorzien. AdresZijlstraat 46. v. g, g. v. zoekt plaatsing In een burgergezdn tot ass. in de huish., zonder salaris. Brieven onder No. 9189 Bur. van dit Blad. Direct gevraagd een flinke DAG MEID, boven 16 jaar, Coorahert- straat 26 zwart. gevraa ad. AdresBrouwersvaart 30.

Haarlem's Dagblad | 1906 | | pagina 3