1.1. Weerbericht F, P. EEICHEKT, Tfiermometerstaod Rubriek voor Vrageu. Uit de Omstreken Binnenland Telegrammen Marktnleuws Stoomvaartberichten Burgerlijke Stand Advertentiën A. A. WIJKHUIZEN, MEDEDKEL1NGEN VAN HET [KON IN KL. NED. MET. INSTITUUT. (Opgemaakt voorm. 10.50 uur). Do Bildt, 2-9 September 1908. Hoogste barömeterètaud 771.5 m.M. fiÜ Munohen (DuitsehlandVj laagste '751.0 m.M. te Seydisfjord. i Verwachting v>i dan avond van 50 September; Wind; zwakkë tot matigen Zuide lijken tot Zuid-Wastel. wind, Gesteldheid van de luchti nevelig (4ot lioht bewolkt, waarschijnlijk droog jweer. Temperatuur! geringe verandering. BAROMETERSTAND TE HAARLEM Barometerstand hedenmiddag te uur 770 m.M, Neiging tot vooruitgang, Vorige stand te 2 uur 766 m.M, INGEZONDEN MEDEDEELINGEN 30 Cts. per regel. 17 Anagang 17. PRACHTIGE SORTEERING Dessen, Vroats, Beordaa en Manchetten. te Haarlem. Dinsdag 29 September Hoogste gisteren 2 uur F. 62 Laagste hedennacht F. 59 Hedenmiddag te 12 uur F. 05. Avonturiertje. Door de politie te Amersfoort werd naar de ouderlijke woning in Haar lem teruggebracht een 13-jaxige Jon gen, die stil was weggeloopen om plaatsing te zoeken bij het circus Corty Altboff, dat thans te Amersfoort gijn zeil gespannen heeft. Geabonneerden Lebben Let voorrecht, vragen op verschillend gebied, mits voor beantwoording vatbaar, in te zenden bij de Redactie van Haarlem's Dagblad, Groote Houtstraat 58. Alle antwoorden worden gebeel kosteloos Segeven en, voor zooveel mogelijk is, den ag na de inzending. VRAAG. Benigen tijd geleden is mij door familie meegedeeld, dat door een verren bloedverwant, te Soerabaja overleden, een groot ver mogen zou zijn nagelaten iets wat door andere familieleden niet onmo gelijk wordt geacht. Tot wie zouden wij ons moeten wenden, om meer zekerheid, tn deze Baak te krijgen ANTWOORD. 't Beste zal zijn, u te wenden tot de Weeshuiskarner te Soerabaja, een college, door de Re geering belast met liet beheeren van nalatenschappen voor onbekende erf genamen. Deze inlichtingen zullen kosteloos zijn. Hebt u geld voor on kosten over, dan kunt u zich ook tot een te Soerabaja gevestigden notaris wenden. De namen zijn Jhr. A. H. y. d. Does de Bije, A. W. T. T. Mens Fiers Smeding en B. ter Kuile. Wij raden u echter aan, geen groo ts onkosten te maken, daar wij vree zen, dat er van het verhaal niet veel aan is. Was het juist, dan zouden de aangestelde beheerders wel in Hol land informaties hebben Ingewon nen. VRAAG. Ik wil mij in het Zie kenhuis te Leiden laten onderzoeken. Welke dag is daarvoor aangewezen, wat zijn de kosten, en naar welken pioiessor moet ik vragen ANTWOORD. Het academisch ziekenhuis te Leiden is eiken morgen (behalve Zaterdags) voor patiënten geopend. De patiënt moet vóór 10 Uur aanwezig zijn en wordt koste loos behandeld. Welken profefcsor u moot hebben, weten wij niet, te meer daar u do ziekte niet opgeeft. Elke professor heeft zijn bepaalde afdee- ling, em men zal u bij aanmelding daarvan zeker wel mededeeling doen. VRAAG: Ik heb een geschil met mijn vroegeren patroon over het uitbetalen van 2 uur loon. Wat moet ik doen om uitbetaling te verkrijgen? ANTWOORD: Wend u tot een Ka mer van Arbeid. Welke Kamer kun nen we u eerst opgeven, wanneer u het bedrijf noemt. VRAAG: Ik moet dit jaar loten voor fa militie. Mijn eerste broer lootte er In, maar werd na 4 maanden afge keurd. Daarna kwam mijn tweede broer aan de beurt, die ook moest die nen en nu nog onder de wapens ls. Zoudt u mij kunnen zeggen, of ik re den van vrijstelling heb, daar ik geen jongere broers heb. ANTWOORD, 't Is het beste, dat u inlichtingen vraagt op 't Stadhuis (af- deellng militie). Heeft u reden tot vrijstelling, dan wordt u daar tevens opgegeven welke stappen ge moet doen. CORRESPONDENTIE. MeJ. Wed. M. Wend U tot het Bureau van Consultatie, dat den len en 3en Vrijdag van Iedere maand, dus Voor het eerst nu weer op Vrijdag 2 October, te half twee, in het Paleis van Justitie zitting houdt. VOLKSWEERBAARHEID. Per trein van 7.08 namiddag ver trokken Zaterdag 1.1. de vereenigin- gen Volksweerbaarheid, afdeeling Haarlem, en Bloemend aal Comman do, ter gezamenlijke sterkte van 53 man, naar Naarden-Bussum, om in de omstreken van Naarden en Laren eene nachtelijke velddienstoefening to houden. De reserve-kapitein Wynoldy Da- nlëls, voorzitter van Volksweerbaar held, was bij het vertrek van den trein aanwezig. Onder het zingen van het Weer baarheidslied door de leden, stoomde de trein weg. Te Naarden-Bussum werden do vereeniglngen ontvangen door eene afdeeling van de Nederlandscho Weerbaarheidsvereeniging, onder 't commando van den vaandrig Van den Berg. Onmiddellijk na aankomst werd afgemarcheerd naar de „Gooische Boer" (café gelegen aan den straat weg Laren—Naarden). Vandaar uit werd een verkenning gemaakt in de richting van hoogte 8i op de Blari- cumsche heide. De vijand (ofdeelingen van Volks weerbaarheid uit Naarden, Huizen en Bussum) had. nabij laalstgenoem- hoogte een va ld wacht uitgezet. Om zich niet ontijdig aan den vijand te verraden, word zeer stil en behoedzaam gemarcheerd. Even voor het bereiken van den Oud-N aarder weg werd een patrouille van de tegenpartij ontdekt, sluipend 1 en kruipend werd dese patrouille om- f getrokken en daarna gevangen ge-1, maakk Het eerste succes was aan de zijde der Haarlemmers. De vijandelijke patrouille stond on der bevel Yan don heer Dudok van Heel, een zeer bekend Weerbaar heidslid. De vijandelijke veldwacht was thans tot op korten afstand gena derd, waarom besloten werd, ver schillende kleine patrouilles uit te zenden om nauwkeurig de vijandelij ke opstelling uit te vorschen. Om half twee voormiddag was de opstelling voldoende bekend, tvaayop werd besloten met het geheel tot den aanval over te gaan. Op het oogen- blik, dat de veldwacht zich genood»- zaakt zag om terug te trekken op zijn voorposten-detachement, maakte het signaal „staken der manoeuvre" een einde aan de oefening. Na eene korte bespreking mar cheerden de afdeelingen uit Naarden, Huizen en Bussum naar hunne woon plaatsen terug, terwijl de afdeelin gen uit Haarlem en de afdeeling van de Nederlandsche Weertaarheidsver- eeniging uit Hilversum naar de le gerplaats bij Laren marcheerden om aldaar een bivak te betrekken. Om vijf uur in den morgen was een ieder alweer ter been, terwijl om half acht gezamenlijk in de c&htlne het ontbijt werd gebruikt. Hierna word den leden gelegenheid gegoven tot 1 uur n.m. de omstreken •te bezichtigen. Om 1 uur word verzameld tot het houden van een wedloop met hinder nissen. Bij dezen wedstrijd werd de eerste prijs behaald door den korpo raal Du Bois. Na afloop hiervan werd met roffe lende trom afgemarcheerd langs „Gooische Boer", Bosch van Brediue, Huizer straatweg en Naardeh naar het station Naarden-Bussum. Van dit station werden de afdeelingen weder per trein van 3.48 naar Haarlem te rug vervoerd. Om 5.03 stoomde de trein hat star tlon binnen. In de vestibule werd, na het aan heffen van een driewerf hoera voor „Allen weerbaar* de troep ontbon den. HAARLEM'S KINDERKOOR. Door het bestuur van Haarlem's Kinderkoor is besloten bij genoegza- me deelneming op to richten een cursus voor jonge meisjes van 48 jaar en ouder. Het doel is, voor deze meis- Jos den overgang naar de gewone koren gemakkelijker te maken. Haarlem's Kinderkoor heeft in den beginne de leeftijdsgrens van 16 Jaar gesteld, en dan zijn de meisjes toch nog te jong om lid te worden van een groot koor. Onderricht zal gegeven worden in de theorie der muziek, terwijl tevens do zangpraktijk zal beoefend wor den. Nadere bijzonderheden vermeldt een advertentie in dit nummer. NACHTARBEID VOOR BAKKERS. De Haarl. hroodbakkerspatroons- vereenlging heeft het wetsontwerp tot afschaffing van nachtarbeid ln bak kerijen besproken. Behalve eenige ondergeschikte punten, konden de aanwezigen zich met het voorgosteldo •vereen! gen. Een verslag der debatten zal aan den Minister worden toegezonden. Leverenopcrediet. In de laatstgehouden vergadering heeft de Haarl, Broodbakkerspo- troonsvereeniging besloten de actie van de mlddenstandsveneeniglngen in zake de regeling van het yerkort credlet, te steunen. Mij^Ltalre Zaken. De milicien J. W. H. G. van het 10e regiment infanterie, zal wegsns het niet voldoen aan de oproeping om voor herhalingsoefeningen in werke- '1 ij ken dienst te komen, bij zijn korps als deserteur worden afgevoerd. De eerste luitenant Oly, van het 10e regiment infanterie wordt met in gang van 2 November e. k, overge plaatst bij het vaste personeel van de Notrmaal Schietschool te 's-Gra- venhage. 70 Jaar. De bekende dans- en gymnastiek leraar, de heer J. G. Martin Sr., zal Woensdag 6 October a. s. zijn 70sten verjaardag vieren. Eigenaardig Ls hot dat 't register van den Burgerlijken Stand 29 September als geboortedag aanwijst dit moet echter onjuist zijn. F ai 11 issem e n ten. Bij vonnissen van de Arrondisse- rnents Rechtbank alhier, d.d. 29 Sep tember 1908, zijn in staat van faillis sement verklaard D. Leeuwerik, drukker te Zaandam; A. F. van Lunenburg, ambtenaar 'bij 's Rijks Waterstaat te Haarlem, Gnoote Houtstraat J. A. Scho-rnagel, kruidenier te Haarlem, Leeghwatérstraat. Rechter-commissaris Mr. E. J. Dor- hout Mees. Hulpstation. Het hulpstation, dat geen dienst me9r doet op het lvennemerplein en verkocht is, wordt nu afgebroken. Het Nieuwe Museum. Hedenmorgen werd een vertegen woordiger van elk der Haarlemsche bladen op het Stadhuis genoodigd, waar de secretaris der gemeente, Mr. W. F. C. C. Pynacker Hordijk, 'huin de teekeningen toonde voor het nieuwe Museum voor schilderijen aan het Heiligland alhier. Terwijl wij voor deze vriendelijk heid dank betuigen, kunnen wij te vens verklaren, dat de teekeningen den indruk geven van sierlijkheid en een stijlzuiver ontw3rp. G e v. V o o r w. Een gouden dameering, een porle- monnaie inh. eenig geld, een sleutel, een doublé armband, een gouden vei ligheidsspeld waarin een diamant, een fox-terrier, een ceintuur, een. zwart koralen halsketting, een lün- dtarboazelaar, een pakje inh. 2 boe zelaars en andere voorwerpen, een Icinipmes. BLOEMENDAAL. Vergadering van den Raad der ge meente Bloemendaal, op Donderdag 1 October 1908, des middags om twee uur. Punten van behandeling 1. Ingekomen stukken. 2. Benoeming van een onderwijzer aan de o. 1. school te Overveen. Geven van namen aan eenige wegen. 4. Aanschaffing van politiehonden. 5. Vestiging hulp telegraaf- en tele foonkantoor te Vogelenzang. 0. Wegbeplantingen en verkoop van boomen. 7. Melkverordening 8. Verzoek van mr. P. Tideman om ontslag als ambtenaar van den Bur- gerl. Stand. Benoeming van een ambtenaar van den Burg. Stond. 10. Nadere regeling van de verdee ling der werkzaamheden tusschen de verschillende ambtenaren van den Burgerl. Stand en nadere regeling van hun bezoldiging. 11. Verordening tot regeling van het verkeer op den Koninginneduin- weg. 12. Vaststelling van een rooilijn voor de Zuidzijde van de Klever- laan. 13. Aanstelling van een teekenaar. 14. Uitbreiding van het onderwij zend personeel te Bloemendaal met eene onderwijzeres. 15. Vaststelling van instrucClên voor den gemeente-architect en den ge meente-opzichter. HILLEGOM. Maandagmiddag omstreeks half zes kwam een automobiel van Hillegom, toen bij den zoogenaamden Steenen Muur, waar do weg een gevaarlijke bocht maakt, een jongetje op een hondenkar van tegenovergestelde richting kwam aanrijden. De jongen sprong van zijn kar, maar viel en bleef liggen. De chauffeur, dit zien de stopte, om te helpen, maar liet de auto op de tramrails staan. Tegel ij kertijd kwam de stoomtram van den Leldschen kant. Zoodra de chauffeur deze hoorde, liep hij de tram tege moet, om den machinist te waar schuwen. Deze draaide de remmen aan, maar de locomotief gleed nog een eind door cn vloog hoven op de auto, die beknelgeraakte tusschen tram en muur. Dg inzittenden, een heer en dame, brachten vreeselijke oogenblikken door. De dame bleef geheel ongedeerd, terwijl de heer eenige lichte kwetsuren aan gezicht en handen had. De auto was deerlijk gehavend. HALFWEG. Door de onderlinge vereerd ging „IJ- polders" is de levering van ongeveer 100.000 murwe lijnkoeken opgedragen aan de Emmerlcher Dampfoelfabrik to Deventer. HAARLEMMERMEER'. Een milicien, met verlof te Nieuw- Vennep thuis zijnde, had een paar ongevulde geweerpatronen mede ge bracht. Zijn broeder klemde er een van tusschen een bankschroef, en sloeg ze met een hamer a1 Het ge volg was, dat de huls met kracht uit elkaar sloeg cn de stukken er van voor een groot deel terecht kwam in een zijner handen. Oogenblikkolijk werd de hulp van den geneesheer ingeroepen, die een aantal stukjes koper uit de hand moest verwijderen, waarna de hand verbonden werd. Ook kreeg de on voorzichtige enkele verwondingen in het gezicht. Door hot ongoval is hij bovendien tot werkloosheid gedoemd, zoodat 't voor hem een dure proefneming ls. Door den landbouwer De V. Is bij de politie kennis gegeven, d&t door hem een barometer wordt vermist, tijdens den bij hem plaats gehad hebbenden brand. Vermoedelijk is die in een onbewaakt oogenblik ont vreemd. Een onderzoek ls reeds in gesteld. Te Haarlemmermeer, heeft de kunstmest de laatste jaren zoo'n koo- g-> vlucht genomen, dat er reeds land bouwers zijn, welke geen hoornvee meer stallen. De stalmest jvordt langzamerhand verdrongen'. Öf dit op den duur stand zal houden, zal do tijd leeren. Bij het bouwen van nieu we boerenplaatsen, wordt somwijlen' te vergeefs naar do van ouds ver maarde koestallen gezocht. IJMUIDEN. Wijkgebouw Witte Kruis. Verple- glngsstation. Voor den bouw van de ze stichting te IJmuiden is van Z. K. Hoogheid don Prins der Nederlan den een gift iingskomen von f 100. ZANDVOORT. Morgen Woensdag 30 September herdenkt de heer Beeckman zijn 12$- jarig burgemeesterschap van Zand- voort. 30 Maart 1896 werd hij name lijk voor de eerste maal tot die func tie benoemd, als opvolger van den heer J. II. ter Spill, die het ambt, als opvolger van den heer Westerouen van Meeteren, slechts drie maanden waaraam en toen kwam te overlij den. De heer Beeckman is gelukkiger geweest, dat .het hem gegeven werd nu reeds ge-ruimen tijd aan het hoofd der gemeente te staan. Ook voor Zandvoort zelf is dat een geluk- wensch waard. Niet alleen, omdat een vaak wisselende leiding voor een ge meente niet gunstig werken kan, maar ook omdat de heer Beeckman in dien tijd gebleken is, een goed bur gemeester te zijn, die de belangen van Zandvoort ernstig overweegt en behartigt. Er is toch ln deze periode van 12$ jaar veel tot stand geko men, dat medewerking vereischto van hot gemeentebestuur cn waarin de burgemeester een belangrijk aandeel heeft gehad: de electrische spoor, het electrisck licht, verbetering van de spoorwegverbinding, uitbreiding van de bestrating en een vlucht van de badplaats zelf, zooals nooit te voren. Tientallen villa's en huizen zijn bij gebouwd, groote hötols verrezen: de burgemeester legde zelf den eersten steen voor het Grand Hotel. Dit alles Ï3 wel niet door den burgemeester zelf geschied, maar hij heeft toch een zeer werkzaam aandeel in de tot stand ko ming gehad en die bevorderd met grobten ijver en een goeden kijk op de belangen van zijn gemeente. Wij mogen nog wei eens herinneren aan een artikel in dit blad over de pogin gen van den heer Beeckman, om een waterleiding in Zandvoort te doen aanleggen pogingen, die destijds bij den Raad geen gewillig oor von den, maar op den duur zeker vrucht zullen dragen. Hij is de oprichter geweest van de Vereeniging tot bevordering van het vreemdelingenverkeer en trad op als beschermheer van verschillende nutti ge instellingen, o.a. van de werklie- denver-eeniging „Onderling Hulpbe toon" en steunt alle nuttige instellin gen van zijn gemeen te. Als burge meester, tevens hoofd van de politie, houdt hij op verstandige wijze reke ning met de elschen van een bad plaats. En hst strekt hem tot eer, dat hij in het badseizoen de gemeente niet verlaat, al moge dan ook voor hem zelf even goed als voor anderen, het reisseïzoen zijn aangebroken. Het is dan ook niet te verwonderen dat de gemeente zich gereed maakt om het jubileum van haren burge meester opgewekt te vieren. Bij den ingang van de Kerkstraat wordt reeds gearbeid aan een eerepoort, die door do E. 9. M. welwillend electrisch zal worden verlicht. Woensdagmid dag te 2 uur wordt de burgemeester in de concertzaal van het Groot Bad huis ontvangen door de feestcommis sie en te half drie houdt de jubilaris aldaar receptie. Die feestcommissie bestaat uit de heeren H. M. baron Col- lot d'Escury, voorzitter, Dr. C. A. Gerke, ondervoorzitter, H. Schuur man, secretaris, P. L. da Vries, pen ningmeester, E. H. Brokmeier, C, H. Julius, C. Kruysmulder, H. C. Voet, C. van der Werff Czn., A. Bakels, D. Drayer Gzn., P. van der Geer, A. Grace, J. A. W. Hiebendaal, J. P. de Klerk, I. van Marie, P. van der Mije, B van Rijnkerk, P. Saaf, C. Schaap, J. Th. Schumacher en Jac. van der Werff Wzn. 's Avonds is er in dezelfde zaal een uitvoering door zes Zandvoortsche vereenigingen, de tooneelvereeniglng Sandevoerdo, de zangvereenlgmgen Kunst na Arbid on de Christelijke zangvereeniging, de muziekkorpsen Paul Kruger en Zandvoorts Harmo- niegezelschap, benevens de gymnas tiekvereniging Oefening staalt Spie ren, Het zal dus een ware feestdag voor den burgemeester zijn. Biggen 11 stuks, hoogste prijs f 8, laagste prijs f 5 per stuk. Schrammen stuks, hoogste prijs f 17, laagste prijs f 12 per stuk. Groenten markt. Aangevoerd en verkocht te Haar lem op 28 September 1908 Aardappelen 1 6H.L., f2.50—f 3. Aardappelen 16 H.L., f 2.50—f3. Appelen. Aangevoerd 390 H.L., veiv kocht 300 H.L., f5—f 12. Peren. Aangevoerd 280 H.L., ver kocht 240 H.L., f5—30. Bloemkool. Aangevoerd 4000 stuks, verkocht 3000 stuks, f 6—f 12. Roodekool 3000 stuks, jZ—f7. Wittekool 170 stuks, f 2—f5. Savooiekool. Aangevoerd 5000 stuks verkocht 4000 stuks, f 2—f 5. Wortelen 2000 bos, f5 8. BEVERWIJK, 28 Sept. 1908. Spinazie, per Ilect. f 1.20. Andijvie, 100 str. f 2.50. Raapstelen, 100 hos, f 1.50. •Radijs, 100 bos f 2.50. Koolrapen, per 100 f 4. Wortelen, 100 bos, f 8. Aardap. klei, p. Heet. f2. Id. zand per Heet. f 3.50. Capucijners per Kilo f 0.24. Raspers per Kilo f 0.24. Tuinboonen p. 1000 f 1.25. Snïjbooncn, p. 1000 f 2.50. Heerenboonen, p. 1000 f0.50. Roode kool p. 100 f 8. Bloemkool per 100, f 10., Uien, per Heet. f 2.10. Sla, p. 100 krop f 1.50. Pieterselie, per bos f 0.05. Selderie, pe rbos f 0.06. Appelen, p. Heet. f 5. Peren, p. Heet. f 5. Druiven, p. Kilo f 0.50. PURMEREND, 29 Sept. 1908. Kaas. Aanvoer 179 stapels kleine, 29.50 per 50 K.G. Botor. Aanvoer 1014 kg., prijs f 1.45 a f 1.50, gemiddeld f 1.47 1/2 per kg. Vee. 587 runderen, waaronder zijn 358 vette en 28 stieren 38 paarden, f 60 a f 270. 161 vette kalveren, f 0.70 a f 0.90 per kilogr. 232 nuchtere dito, f 12 a f 27 per stuk. 375 vette varkens, 44 a 48 ct. per kg. 49 magere dito, f 14 a f 25 per stuk. 308 biggen, f 4 a f 8 per stuk. 5649 schapen en lammeren. 470 zak peren, f 1.50 a f 5 per zak. 1000 zak appelen, f 1.50 a f3 per zak. Ganzen 189, f 2.80 a f 3.15. Eieren. Kip- f 4.75 a f 5.25 per hon derd stuks. Vette koelen prijshoudend, handel matig, f 0.60 a f 0.74 per kg. Golden koeien prijshoudend, han del matig, f 130 a f 180 per stuk. Melkkoeien prijshoudend, handel matig, f 150 a f 240 per stuk. Nuchtere' kalveren prijshoudend, handel vlug. Vette varkens prijshoudend, han del matig. Magere varkens en biggen prijs houdend, handel vlug. Vette schapen prijshoudend, han del vlug, f 20 a f 27. Overhouders prijshoudend, handel vlug, f 13 a f 18. DE EERSTE KAMER, die Maandagavond in korte zitting bijeen kwam, besloot Dinsdag in de afdeelingen te gaan en Woensdag en Donderdag te behandelen de vis- scherij-, motor- en exploiratie-wet- ten. CHOLERA IN BELGIS. BRUSSEL, 29 Sept. (Reuter.) De bladen maken molding van eeto ver dacht geval van cholera ln Luik, hij eene dame die uit Rusland gekomen en opgenomen is in het ziekenhuis. Later is echter gebleken, dat de vrouw slechte leed aan een stoornis der spijsverteringsweorktulgen. f eiermarkt. ongevoerd en verkocht te Haar lem op 28 September 1908 Boter. 52 K.G., hoogste prijs f 1.' laagste prijs f 1.50 per K,G. Het stoomschip Djocja, van Java naar Rotterdam, passeerde 28 Septem ber Point de Galle. Het stoomschip Timor, van 'Amslep- dam naar Batavia, passeerde 27 Sep tember Point do Galle. Het stoomschip Prins Frederik Hendrik, van Paramaribo naar Am sterdam, arriveerde 27 September, v.m. te Havre. BEVALLEN 27 September. A. C. v. d. Steur, geb. Riechmann, z. G. Tijssen, geb. Steffers, d. 28 September. G. M. Polman Mooy, geb. Swaan, z. M. W. Blesgraaf, geb. v. d- Kamp, d. W. Ooms, geb. Groot, d. 29 Sep tember. C. van Trigt, geb. Rietveld, dochter. OVERLEDEN t 28 September. G. Tijssen, geb. Steffers, 31 j., Korte Lakenstraat. M. Smorenburg, geb. Meijer, 38 Jaar, Damstraat. Op onderstaande nummers zijn geen prijzen gevallen. 65 2917 6210 9126 11792 14696 17691 89 2921 6238 9147 11891 14723 17694' 122 2990 6270 9210 11902 14844 1770? 134 8062 6307 9316 11925 14942 1772 146 8075 6809 9397 12003 15028 1773 147 8078 6347 9408 12011 16035 1774 166 3082 6343 9418 12087 15040 17751" 167 8088 6373 9443 12081 16048 17868 198 8188 6889 9472 12072 16049 17880 818 3203 6475 9496 12107 15078 178# 221 3234 6608 9501 18151 15091 1791(_ 224 3297 6591 9528 12172 15182 17934 241 3304 6635 9568 12228 15155 180Tf 326 3331 6740 9602 12277 15164 1801^ 874 3355 6803 9619 12318 15194 1802', S78 3394 6863 9649 12334 15226 38065 382 3419 6902 9739 12371 15233 18092 394 3486 6919 9748 12390 16297 18188 401 3487 6931 9846 12396 16311 18245 416 8531 7028 9848 12448 15345 18255 439 3594 7037 9870 12463 16348 18318 450 3627 7038 9947 12468 16349 18314 466 3661 7041 9980 12610 15363 18354 495 3668 7047 10071 12522 16371 18361 683 3683 7061 10078 12634 16399 18366 695 3701 7198 10087 12549 15420 183S2 628 8711 7251 10143 12565 15486 18435 663 3717 7263 10169 12669 16499 18458 657 3720 7264 10i66 1-2608 16510 18459 696 3748 7277 10172 12669 16540 18483 831 8763 7283 10176 12679 16698 18508 848 3781 7292 10191 12726 35608 18522 887 3794 7295 10216 12756 16687 18583 919 3868 7342 10235 12770 15746 18608 944 3916 7371 10245 12870 15773 18665 951 3986 7473 10247 12890 16778 18746 983 4016 7485 10270 12953 15779 18774 995 4034 7486 10278 12999 16813 18807 1032 4050 7614 10287 13124 16836 18824 1104 4063 7628 10298 13166 15899 18827 1149 40Ö5 7590 10306 18171 15930 18855 1160 408B 7697 10333 33176 16S65 18863 1201 4095 7621 10366 13189 '15967 18873 1238 4119 7622 10393 13211 15989 18875 1256 4147 7633 10400 13215 16052 18911 1277 4227 7638 10410 13223 1G060 I891S 1312 4233 7767 10457 13232 16072 19006 1325 43oO 7784 10485 13276 1G124 19056 1397 4354 7766 10499 13288 16168 19072 1474 4375 7794 10603 13302 16260.1S075 1482 4398 7813 i0580 13364 16262 19078 1507 4427 7853 10605 13383 16349 18096 1578 4461 7876 10609 13656 16354 191G6 1602 4477 7895 10658 1S592 16362 19115 1609 4502 7S23 10661 13617 10364 19150 1641 4518 7929 10681 13711 16367 19176 1720 4560 7944 10683 13729 1G380 19233 1736 4509 7985 10689 13739 i«40r. iQ270 1802 4639 8000 10730 1371 otou -a- 1831 4676 8022 10735 1384J ïb&lO I93u4 1S74 4726 8041 10753 13904 16535 19318 1991 4736 8060 10790 13936 16604 10342 2035 4873 8079 10799 13962 16606 19365 2052 4891 8141 10805 13967 16614 19369 2061 4983 8156 1U806 13981 16626 1S498 2089 4985 82l8 1U038 14006 16b62 13670 2102 4996 8236 10917 24009 16715 l0bU9 2159 5003 8238 10925 140;5 16809 19665 2193 5006 8241 10957 14U19 16842 19852 2245 5066 8293 10975 14097 16873 19865 2251 5070 8397 10986 14115 16900 19911 2254 5099 8436 10998 14173 16903 19923 2278 5145 8460 11059 14167 J6919 19925 2318 5:60 8462 11081 14,8* 16962 2üü«j0 2321 5177 8464 llili 14230 17018 2ouiO 2334 5236 8479 11176 14295 17047 2ooil 2360 5240 8486 11206 14301 17111 20122 2351 5245 8577 11236 14308 17156 20168 2355 5384 8621 11255 14340 17171 2Ü222 2405 5409 8664 11309 14364 17183 20262 2457 5413 8709 11323 14380 17186 20264 2493 5464 8712 11337 14426 17189 20294 2494 5506 8718 11342 14432 17191 20392 2498 6515 8731 11346 14434 17211 *04ö6 2522 5549 8732 11392 14488 17229 20452 2532 5608 8748 11389 14460 17263 20463 2652 6712 8773 11428 14453 17271 20565 2508 5752 8850 11434 14468 17373 20627 2692 6782 8877 11436 14477 17328 20657 2697 5877 8912 11461 14490 17373 20723 2712 5944 8917 11494 14494 17432 20818 2724 6030 8958 11498 14535 17456 20359 2755 6037 9040 11505 14550 17484 20897 2806 6046 9053 11624 14567 17660 20918 2812 6164 9060 11721 14672 17697 20960 2888 6172 9097 11730 14618 17662 20959 2915 6192 9098 11787 14647 17677 20985 5e Klasse 4e LijstOp eenige 11205 moet zijn 11285, 13086 moet zijn met I 70. 888ste STAATSLOTERIJ. 5e Klasse. 5e Lijst. TRÈKKING VAN 29 SEPT. 1908. Hooge prijzen No. 3409 4128 8470 13635 en 17160 ieder 11000. No. 1307 8154 12599 ieder f400. No. 2599 23790 15998 en 18220 ieder f200. No. 1130 1518 8451 6606 7078 11433 13505 13587 16957 en 17259 ieder f 100. Prijzen van f 70. 148 3172 6715 9983 12128 15530 17768 159 3267 6750 8940 12141 15552 17832 189*8608 676B 10047 12147 16621 18206 192 3588 6911 10181 12293 15787 18296 342 8953 6960 10336 12302 15831 18565 557 4012 7118 10450 12468 15986 18794 578 4084 7183 1C495 12592 16142 19004 612 4140 7224 10532 12595 16152 19204 880 4257 7828 10621 12624 16165 19337 947 4408 7857 10839 12654 16169 19448 997 4503 7387 10S62 12717 16195 19450 1110 4547 7628 10842 13143 16212 19557 1171 4760 8785 10937 18408 16298 19638 1321 4904 7963 10960 18411 16425 19652 1329 5126 7977 11162 18417 16432 19755 1525 5155 7986 11912 18484 16516 19808 1532 5264 8042 11247 ÏS587 16694 19952 1557 5417 8056 11257 13389 16707 19981 1714 6474 8227 11284 13769 16839 20017 1733 5023 8387 11830 18805 16878 20068 1784 6665 8368 11429 18821 16892 20117 1902 5817 8409 11481 1&822 16940 20196 2192 5882 8455 11489 18987 170Ë5 20347 22S2 6838 8607 11622 18980 17209 20448 2548 6911 8687 11527 14144 17232 20592 2762 6268 8941 11648 14278 17897 20645 2767 «182 9074 11669 14428 17410 20787 2838 0898 8077 11727 14788 17447 20826 g«47 «395 9179 11770 14746 17471 20826 2886 6455 9308 11816 14815 17479 20880 2889 6484 9869 11826 14974 17541 20844 2904 6490 9458 11846 15007 17618 20861 2941 6510 9557 11955 15081 17620 20919 3077 6576 9629 12028 16112 17708 80989 8101 6585 9798 12677 J5161 17788 8136 6601 9219 12103 16429 17744 Amsterdamscho Beurs. Openingskoersen van 29 September. medegedeeld door LABOUCH/.RE OYENS Co.'s BANK Bijkantoor Haarlem, Gr. Markt No. 1 en 3. Tel. No. 577. De STAATSFONDS E NMARKT was iets luier. Nederl. Certificaten 913/4, 75 7/8. Russen 921/4, Consols 82 1/8, Hope's 811/8. TABAK SAANDEELEN vast voor Bindjer, overigens zonder affaire.- Bindjev 88 3/4, 90. PETROLEUM-AANDEELEN flau wer. Koninklijke 2851/2—6 1/2, Moea ra Enira 1401/2, Sumatra Palem- bang 110. MIJNAANDEELEN. Great Cobar 104 1/2. DE AM3-RIKA ANSCHE MARKT opende tamelijk prijshoudend. Atchi son 88, Denver 27 5/8, Erie 29 5/8, Kansas £7 5^2 en 61 3/4, Missouri 30 1/2 Rock Island i-$ 15/16, Southern Rail way 213/8, 'Southern Pacific 102, Union Pacifilc 159, Wabash 12 3/4, Steels 44 1/2, Garren 39 3/8. CULTUURWAARDEN zonder han del. Vorstenlanden 129. IJl heelt de praktijk hervat. Tot onze diepe droefheid over leed na een kortstondig, doch smartelijk lijden onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder. g. b. HEITVELD, lü gén ouderdom van 69 Jaren. D. WIJKHUIZEN. A. A. BAARS- WUKHUIZEN. tL S. BAARS en Kinderen. lYolatrekt eenige en algemeen# kennisgeving.

Haarlem's Dagblad | 1908 | | pagina 2