Siikerziekfe! SCOTT'S Bakkerij JE ZEEUW", I J. CARELS. Naaml. Venn. Modelboerderij BR0H8TEE. De Schoenmakerij van L. J. A. MOLHOEK, Frans Halsstraat 37, levert Schoenen en Laarzen met hydraulisch geperst Leder en Canvas Zolen. EMULSION 'BHCHAHS N R(j- en Ploegwerken, HYGIEA. GEBR. SPOELSTRA, Technisch- en Electro-Technisch Bureau, LICHT- EN KRACHT1NSTALLATIËN. Een smakelijk ontbijt Tarros Brood. FORTGEN S' Meubelmagazijn, Alle reparatiën worden met dezelfde grondstof bewerkt. Aanbevelend, L. J. A. MOLHOEK. VRAAG. Ik heb een koekeroe, idie erg zit te kreunen als ze een eitje legt. Weet u hiertegen ook een middel Ik geef als voeder hennep zaad, een stukje brood en beschuit kruimels. ANTWOORD. Uw duif is te vet. Zoo ze het tweede eitje nog leggen moet, doet u het best haar tegen dien tijd met zoete olie flink in te sme ren. VRAAG. Ik heb een kip, die veel moeite met het eten heeft. Toch eet zij niet. gulzig. Wat zou er aan te doen ziin 1 ANTWOORD. Dat is heel moeilijk fe zeggen. Misschien heeft zij wel iet.s ingeslikt, dat haar in de keel pijn doet. Geef het dier enkele dagen wat ■week voeder. Mogelijk gaat het dan weer vanzelf over. VRAAG. Kunt u mij ook zeggen, hoc men den oiptrek van een cirkel berekent ANTWOORD. De omtrek van een cirkel bedraagt 3.14 maal de mid dellijn. Binnenland DE JAPANSCHE GASTEN. Gister namen de Japansche prins en prinses deel aan de lunch van H. M. de Koningin op 't Loo. 's Mid dags bezochten zo II- M. de Koningin- Moeder te 's-Gravenhage. Do gasten gaan heden Delft beden en zullen op 't graf van koning Wil lem III een krans leggen. PRESIDENT ROOSEVELT. De gezant der Amerikaansrhe Unie zal Vrijdagochtend vroeg naar Roo sendaal ve.trekken, ten einde aan dit grensstation den oud-president Roo sevelt. op Nederlandseh grondgebied te begroeten en verder met hem de reis naar Het Loo mede te maken tor inleiding van zijn landgenoot bij de Koningin. De familie Roosevelt wordt Vrij dagavond eerst met een der laatste treinen uit Amsterdam in Den Haag verwacht. Rij het maken van uitstap jes za.l de heer Roosevelt met de hem vergezellenden grootendeels van de automobiel als vervoermiddel gebruik ïöaken, zoo ook voor den tocht naar Ilaariem op Zondag. Na het bezoek uan die stad zal do president niet weer nao/r Den Haag terugkeeren, doch zich in de auto naar Amsterdam laten brengen, vanwaar to 7 uur de reis naar Kopenhagen zal worden aanvaard. Mr. R. MELVIL BARON VAN LYNDEN. In den ouderdom van 65 jaren is te 's-Gravenhage overleden de heer nir. R. Meivil baron van Lyndon, oud minister van buiteulandsche zaken, gedurende het grootste deel van den duur van het kahinet-Kuyper. De heer Van Lynden, die in 1843 te Utrecht was geboren, promoveerde daar in 1868 in de rechten, werd er advocaat., rechter-plaatsvervanger en in 1877 rechter in de Arrondissements rechtbank. In vele besturen en colle ges in zijn vaderstad had bij zitting, ook in den gemeenteraad. In 1887 werd hij door de Provinciale Staten van Utrecht gekozen tot lid van de Eerste Kamer, en in 1900 koos men he mint secretaris-generaal van het in 1890 opgerichte Permanente Hof van Arbitrage. Dai is luj niet lang ge weest; in 1901 trad hel kabinet-Kuy- per op, en nir. Van Lynden, steeds een warm antirevolutionair, werd daarin belast met het departement van Buiteulandsche Zaken in Maart 1905, eeoiige maanden voor het ge il ee le kabinet, trad hij als minister af. De keer Van Lynden, die als amb teloos burger in den Haag bleef wo nen, was den laatsten tijd lijdend. ONGELUKKEN. In de ouderlijke woning te Rotter dam, is de 2-jarige J. F. L. uit eou kinderstoel gevallen. Het knaapje kreeg een schedelbreuk en overleed aan de gevolgen. AFSCHAFFING VAN BAKKERSNACHTARBEID. Het Bureau voor de R. K. Vakorga nisatie heeft aan de Tweede Kamer een adres gericht, waarin het in zake do bezwaren tegen het wetsontwerp tot afschaffing van den nachtarbeid in het bakkersbedrijf verklaart „dat nagenoeg de geheele arbeiders bevolking, die veilig op 60 percent van de consumenten kau geschat worden, door het (te) vroegtijdig aan den arbeid gaan, geen versch brood kaï. krijgen dat dit bevolkingsgedeelte bijna zonder uitzondering, tengevolge van den nachtarbeid in het bakkersbe drijf, brood nuttigt, hetwelk in den voorlaatsteo nacht bereid is dat verscliiliende bezwaren van do tegenstanders van genoemd wetsont werp voor dut belangrijk deel van het publiek niet gelden maar dat bet juist als consumenten, belang heeft bij afschaffing van nachtarbeid in hel bakkersbedrijf, omdat zij bier door verschel- en met meer zorg en aandacht, bereid brood zullen kunnen nuttigen dat, gesteld al dat in enkele geval len (welke dan de uitzonderingen zijn dio den regel bevestigen) versch brood zou gemist worden, zn overtuigd zijn, dat dit deel van het publiek deze op offering wil brengen in het godsdien- Mig, zedelijk en maatschappelijk be lang van duizenden patroons en ge- Rellen en hun huisgezinnen, welke ge- dlend zullen worden bij afschaffing van den nachtarbeid." Adressant dringt daarom op aan neming van het wetsontwerp aan. DE PRINS WILLEM II. Er is, naar Do West meldt, to Pa ramaribo een commissie samenge steld, om gelden in te zamelen voor do nagelaten betrekkingen van de omgekomenen bij de ramp van het stoomschip Prins Willem II. VERMOMMINGSKUNST. Nu de Amsterdomsche opperspeur- der Batelt spoedig den actieven dienst gaat verlaten, deelt de N. Ct. een staaltje van zijn vermommingsver'mo- gen mede. Het werd het blad verteld door iemand, die vroeger in dienst der politie te Zwolle was en nu te Pa rijs woont. Deze had met Batelt af gesproken hem des middags om vijf uur in Polen, hel bekende Amster domsche koffiehuis, te ontmoeten, doch daar hij moe werd, arriveerde hij reeds kwart voor vijf om nog even op zijn gemak voor Batelt's komst uit te blazen. Polen was reeds vol en er restte nog slechls een stoel aan een tafeltje waar een oude heer niet een grijzen baard en snor zat. Pardon, is deze stoel vrij? Ga uw gang. Dank u. De Zwollenaar bestelde een borrel en monsterde zijn buurman, die met een glas bier voor zich zat. Deze kwam hem weinig sympathiek en dus nam hij van zijn tafelgenoot verder geen notitie en keek naar do door de Kalverstraat slenterende mensehenmassa. Hij had zoo een kwartiertje gezeten en keek op zijn horloge, dat preek vijf uur aanwees. Toen het vijf minu ten over vijf was en Batelt nog niet was verschenen, schoof hij eenigszins ongedurig op zijn stoel heen en weer en beste)do een tweeden borrel. De heer met den grijzen baard sprak nu: U schijnt ze te lusten! Ja, dat gaat wel, dank u voor de belangstelling! Hiermede was het gesprek afgeloo- pen, de Zwollenaar toonde zich een weinig geraakt over de gemaakte op merking en bleef min of meer kwaad naar huiten staren. Eenige minuien later keek de Zwol lenaar weer op zijn horloge. Uw vriend schijnt niet te komen! Neen. Dat is een eigenaardigheid van 'm; hij is nooit op zijn tijd... of te vroeg of te laat... De Zwollenaar keek zijn buurman eeus wat nauwkeuriger aan en dacht: Waar bemoeit die knul zich mee, doch gaf verder geen antwoord. Weer* eeuige minuten later zei de buurman: Batelt komt geloof ik, hee- lemaal niet! Nu was onze Zwollenaar toch ge heel en al verbaasd en zich met ze kere vriendelijkheid tot zijn buurman wendend zei hij: Maar mijnheel', nu moet u mij toch eens zeggen hoe u weet, dat ik... Dat u Batelt verwacht, bedoelt u? Juist. Och, dat is een klein kunstje, maar dat moet je verstaan, zeker als politieman. Ik begrijp u niet. - Nou dan zeker svel! merkte de ander op en deed zijn baard en snor af, zeggend: Ezel, zie je nou wie je voor hebt? Het duurde niet lang, of onze Zwol lenaar bestelde nog een Calz, offreer de Batelt een versch glas bier en bracht bij het prositl hulde aan zijn vermommingsvermogen waarvan hij provinciaal de heerlijke dupe was geweestl WATERSNOOD-GOMMISS! E IN FRIESLAND. In de vergadering van de provineïa- commissie voor den watersnood in Friesland, bracht de subcommissie rapport uit, vermeldende de namen van 175 personen uit 12 gemeenten, die voor het ontvangen van schade vergoeding in aanmerking komen. Dit rapport werd door de commissie goedgekeurd, zoodat binnenkort de uitkeering der gelden kan worden gemoet gezien. paal ter hand te stellen in een dor spoorwegstations. De jong© maai vol voerde de opdracht, droeg het geld af en kreeg daarop last, zich naar een zeker adres te begeven. Dit adires bleek niet te vinden te zijn, Den och tend volgende op den dag van zijn aanstelling ontving de jonge r postbewijs van 7 sh. 6 d. en een brief je, meldende dat van zijn diensten geen 'verdo «gebruik zou worden ge maakt. Dien dag bemerkte de bank eerst, dat de wissel valsch was. Gemengd Nieuws LEGEROEFENINGEN EN DE LUCHTVLOOT. Uit Berlijn wordt gemeld, dat aan de legermanoeuvres, die van 8 tot 10 September in tegenwoordigheid van den Keizer bij Dantzig- en Konings bergen gehouden zullen worden, Zep pelin-, Gross- en Parseval-luchtsche- pen, tweedekkers volgens het sielsel van Wright en misschien ook Duit- sche vliegtoestellen zullen meedoen voor den verkenningsdienst.: EEN OPLICHTER.. Een Londensche hank is door mid del van een valschen wissel voor een bedrag van 750 pd. st. opgedicht door een aan het misdrijf volkomen on- schuldigen jongen man. Deze had op een advertentie van een betrekking geschreven; hij werd bij den steller ontboden en aangenomen. De eerste opdracht, die hem werd gegeven, wna om bij de London and South Western- bank een wissel van 750 pd. et. te in nen, en het bedrag aa.n zijn pirinci- Sport en Wedstrijden COURSES TE DUINDIGT. Woensdag hadden wederom cour ses te Duindigi plaats, welke onder meer belangstelling hadden kunnen geschieden. i let opgekomen publiek was althans niet groot. De baan was nogo.1 zwuar. De rennen waren veel belangrijker dan de draverijen. De favorieten be schaamden meestal het iu beu ge stelde vertrouwen niet, alleen Golden Lad stelde eenigszins to leur. Axworthy C. won ook thans weer zonder strijd, dus zonder belangstel ling van het publiek. Scroggs op Princess Cliffe in den zadel kon met een lengte vóór Golden Lad als eerste over de streep gaan. Robert II. zette zijn reeks van over winningen voort en presenteerde zich 4/5 seconde voor Lohengrin als win ner aan den rechter; Robert H. had gedisqualificeerd behooren te wor den, zijn loopen gaf daartoe aanlei ding, en bovendien sneed hij Doele- mari met Govert S. bijna vlak voor den rechterstoel af, waartoe het paard van Doeleman iets moest wor den teruggenomen. Haematite, zou 1700 Meter wel wat te ver zijn, werd geoordeeld edoch Mow won toch nog met anderhalve lengte van Santessa. De Cavallerie van Stal Kruger is nu reeds uitste kend in orde, hetgeen van den Stal Jochems nog niet kan worden ge zegd. De 1ste klasse prïjzen-draverij werd gereduceerd tot een match tusschen Omessa en Davoust, en het kostte deze laatste niet heel veel moeite, zeer ge makkelijk te winnen en ten slotte legde Novarre II beslag op den Dear Devil-prijs, waardoor ook nu weer bewezen werd, dat Jhr. Van Loon aan Novarre II een zeer nuttig paard heeft. De gedetailleerde uitslag luidt als volgt Damocles-prijs. Prijzcndïaverjj 4e klasse voor Nederlandscho paarden. Minimum afstand 1600 Meter. 1 Axworthy C. (1630), J. C. de Boer, in 2.53. 2 Drusbacka (1600), J. Ensing, in 2.50 een vijfde sec. 3. Herman \V. (1600), P. Doeleman, in 2.58 drie vijfde sec. Diamant-prijs. Verkoopsren op de vjakke baan voor InlaiuiseJie paar den. Afstand 1300. Meter. 1 Princess Cliffe (55.50 K.G.) Scraggs in 1.32 vier vijfde sec. 2 Golden Lad (56.50 K.G.), Mew, 1 lengte. De winner, to koop gesteld voor 700, werd voor 850 het eigendom van den heer Lilywhite. Davousl-prijs. P rij zendraverij 2c en 3c klasse voor Nederlandscho paar den Minimum afstand 2400 Meter. 1 Robert II. (2425), Windthorst, in 4.21. 2 Lohengrin (2500), A. Mol, in 4.21 vier vijfde sec. 8 Govert S. (2-475), P. Doeleman, In 4.22. Diadeem-prijs. Ren op de vlakke baan voor paarden van drie jaar en ouder. Handicap, Afstand 1700 Meter. 1 Haematite (58.50 K.G.), Mew, In 2.01 twee vijfde sec. 2e dead heat: Sanlessa (54 K.G.), Scraggs, en Rio Tinto (53 K.G.), Shatwell, anderhalve lengte. Daniël-prijs. Pr ij zendraverij 1ste klasse. Minimum afstand 3000 Meter. 1 Davoust (3060) G. Ensing, in 5.09. 2. Omessa (3120), P. Doeleman, in 5.10. Dear Devil-prijs. Horde-ren voor paarden van 4 jaar en ouder. Afstand 3200 Meter. 1 Novarre II (71 K.G.), Morris, in 4.16. 2. Jaguar (68 K.G.), Perny, twee lengten. vroeger tot het actieve kader van 011- zo weermacht hebben behoord, een I circulaire gericht, waaraan we het volgende onüeenen ,,ln de volle overtuiging een goed werk te verrichten, hebben onderge- teekenden zich vereenigd om te trach- j ten lot sland te brengen een nauwere j aaneensluiting van alle Nedcrland- sche Officieren zoowel van Land- en i Zecmnchl als van het Ncderlandsch- Indische Leger- en van de gepension- ncerde Officieren, die vroeger tot een {dezer Weermachten als actief dienend Officier hebben gehoord en dit doel te bereiken door het stichten van een Algomeene Nederlandsehe Officiers- Vereeniging Int bevordering hunner maatschappelijke reconomische be langen. Wij willen met vereende krachten door eigen middelen en met de hulp van Regeoriug en legerbestuur verbe tering brengen in do minder rooskleu- ï'igc economische verhoudingen von het maatschappelijk Jevcn van den of ficier. Wij willen trachten de zorgen voor do toekomst van den officier, zoowel wat die van hem zelf betreft, als (lie zijner vrouw en kinderen, te verlich ten en verminderen, door die zorgen en lasten te verdoelen over ons aller schouders en ze gezamenlijk te dra gen. i Wat wij niet willen is ons bemoeien met politiek of politieke aangelegen- heden. Wij willen op geenerlei wijze in breuk maken op de regels van onder geschiktheid en krijgstucht of dici- pline." Deze circulaire gaat vergezeld van de statuten der vereeniging. INGEZONDEN MF.DEDEELINGEN k 30 Cis. per regel. HUIDAANDOENINGEN meestal het gevolg von arm of slecht bloed, worden weldra tegengegaan en genezen door Scott's Emulsion, omdat Scott's bet bloed volkomen zuivert. Door hot onvergelykelylce Scott bereidingsproces worden de zuiverste grondstoffen byeengevoegd tot een sinakelyk, lichtverteerbaar geheel, van een ryke, voedende kracht. Van alle emulsies heeft alléCo Scott's die eigenschappen en om dun ook zeker te zyn van de uitwerking cische men de echte die uilsluitend bereid wordt door Scolt Sc Bowne Ltd., Londen, Engelaud, wier naam en fabrieks merk (de Visseher met de Visch) als bcr- kenningsteeken op elke verpakking voorkomt. By alia Apothakars en Drogisten. Leger en Vloot OFFICIERS-VEREENIGING. Do kapiteins der infanterlo M. F. Goldenberg, A. C. de Vos en T. El Bretschneider hebben aan alle actief dienende Nederlandscho officieren van de land- en zeemacht in ons land en in Indië en nan allo officieren, die Kerk en Schoof MONSEIGNEUR LEIJTEN. Dezer dagen was het 25 jaar geleden dat monseigneur Petrus Leijten be noemd werd tot bisschop van Breda. Op 25 Juni zal dit kerkelijk worden herdacht. Uit de Arbeiderswereld WERKLOOSHEID. Te Leerdam is de flesschen fabriek van Jeckel, Meinsen en Ko. wegens slapte stil gezet. In het geheel zijn hierdoor 200 arbeid ens zonder werk gekomen, daar niet alleen de glasbla zers, maar ook het plaatspersoneo) ontslagen is. DREIGENDE STAKING. Onder do Schiedamsche glasbewer kers bestaat een beweging om te ko men tot afschaffing van den Zondag- nachtnrbeid, <1- w. z. don arbeid, ge durende den tijd van Zondagnacht 12 uur tot Maandagmorgen- G uur. De ze beweging wordt gevoerd door do Nederlandsehe .Glas- en Aardewer- kersvereeniging od de Onafhankelijke Glasbowerkersverceniging. Door deze vereenigingen was aan den heer A. M. F. von Deventer, direc teur der glasfabriek, medegedeeld, dat do werklieden, te beginnen Zon dagnacht 24 April, geen Zondag- nachtarbeid meer zouden verrichten. In verband daarmede kwam Zon dagnacht slechls een gedeelte van den nachtploeg op liet werk, zoodut van dc 30 werksteden er slechts 13 vol bezet waren. Het overige personeel der fabriek de stokers, plaatswcr- kers, stalpersoneel, enz. staat ge heel buiten deze beweging. Door de directie was Zaterdag nog ter waarschuwing der arbeiders een kennisgeving ia dc fabriek aange plakt, ter herinnering aan het door do arbeiders met de diroctie gesloten arbeidscontract. Het ligt in de bedoeling der direc tie, elk werkman hoofdelijk in rech ten aan te spreken voor de schade, welke het gevolg is van dc contract breuk voor den tijd, dat deze duurt, gerekend van week tot week. DE STRIJD IN DE BOUWVAKKEN TE AMSTERDAM. De besturen der vereenigingen „O. D. N. L." en „D. V. V.", <]e organisa ties der stakende metselaars, bielden gecombineerd eeu vergadering ter be spreking van het afwijzend antwoord van de patroons ontvangen. Besloten werd alle stakers en uitgeslotenen op te roepen tot een vergadering', welke Vrijdag wordt gehouden, en die uit sluitend voor stakers en uitgeslotenen toegankelijk is. Op die vergadering zal worden vastgesteld, wat nu verder de houding der stakers zal zijn. I I Het handige huismiddel. Een doos BEECI-IAM's PIL LEN moest altijd in huis aan wezig zijn, daar zij als direct hulpmiddel vele latere zorgen en uitgaven kunnen besparen. Bij het eerste toeken van eeni- ge stoornis in het gestel rnoet er een dosis genomen worden, en le allen tijde zullen zij do gun stigste uitwerking hebben. „Voorkomen is beter dan ge nezen" wordt ons gezegd. Zoo dra gij u weer eens „niet pret tig" gevoelt, neem dadelijk een dosis van BEECHAM's PIL LEN, en voorkom aldus een schijnbaar gering kwaad, dal tot ernstige stoornis kan wor den. BEECIIAM'S PILLEN voorkomen ziekte, zoowel als ze te genezen. Vele menschen ge bruiken ze om hun gezondheid te bewaren. Deze zijn wijs en gelukkig, zij weten nauwelijks wat een gebrekkige gezondheid •s. Er is geen geneesmiddel in de wereld te vergelijken met Zij zullen do teersten niet schaden en dc slerksten zullen nut hebben van hun gebruik. Zij zijn een beproefd middel, de vertrouwde vriend van duizen den gezinnen over de geheele wereld. Vrouwen vooral lijden aan hoofdpijn, pijn in den rug, hel verlies van kracht en opgewekt heid, zenuwachtige Dispepsie en vele andere kwalen, die het le ven bijna ondraaglijk maken. Iedere vrouw kan onmiddellijk van dit lijden bevrijd worden als zij op het eerste teeken van eeuige stoornis een dosis wil ne men van BEECHAM's PILLEN. Zij zijn een gouden tiantje per doos waard Alom verkrijgbaar bij Apothe kers en Drogisten in doozen van f 0.75 (56 pillen) en van 1.75 (168 pillen), bij zes doozen tege lijk 4.25 en 10.— en bij den Vertegenwoordiger van Th. Beech am; Overtoom 341, Am sterdam. De ondórgetockende beveelt zich be leefd aan bij H.H. Bloemisten en Particulieren voor alle voorkomende Tevens handelaar in Fourage, Hooi en Stroo. Aanbevelend, M. P. MEIJER, Bennebroefc Inlichtingen Post-, Telegraaf- en Telefoonkantoor te Bladel. Katoenen Kleeding voor alle vakken. Slagersjassen, Kruideniers- jassen, Koksbuizen, Stofjassen, Schilderskielen, Coiffeursjassea Ketelpakken, Operatiejassen, Bakkerijbroeken, t huisknecht- jassen, Machinistpakken en .Werkmanskleeding. Spaarnwouderstraat 59, D. J. KORS. Firma J.LOKKER Oude Groenmarkt 22. Telefoon No. 765. Gratis Mangelen glanzend als nieuw. Vruugt prijsop gaaf hij Stoom-Wnsscherij, Brouwersvaart 50 tot 54, met Strijkinrichting, Langen dijkstraat 32—34. G. H. VAN DAALEN. SPAARNWOUDERSTRAAT hoek Wijdesteeg. Intercommunaal Telefoon 1274* bezorgt U een goede stemming voor den geheelen dag. Doe daarom uw ontbijt met Contractant, Stoomvaartberichten Het st. Ambon, van Batavia naai' Amsterdam, is 26 April Perim gepas seerd. Het st. Billiton, van Java naar Am sterdam, vertrok 27 April van Port- Said. Het st. Koning Willem III, van Ba tavia naar Amsterdam, arriveerde 26 April te Suez. Het st. Koningin Wilhelminn, van Amsterdam naar Batavia, arriveerde 27 April te Genua. Het st. Lombok, van Amsterdam n. Batavia, is 26 April Gibraltar gepas seerd. Het st. Madura, van Amsterdam n. Batavia, passeerde 26 April Point dc Galle. Het st. Statendam, van Jaffa naar Rotterdam, is 26 April 12 u. 's mid dags 180 mijlen West van Ouessant gesignaleerd. Het st. Rotterdam, van New-York naar Rotterdam, passeerde 27 April 9 u. 45 voorm. Scilly. Het st. Kodiri arriveerde 27 April van Rotterdam te Sabang. Het st. Rindjani, van Rotterdam n. Batavia, vertrok 26 April van Sout hampton. Het st. Wilis, van Rotterdam naar Batavia, vertrok 27 Anril van Suez. Tel. 1790 HEEMSTEDE. Tel. 1790 De medische kroniekschrijver Dir. P(ijnappel) van het „Al gemeen Handelsblad", zegt over „gezondbeidsmelk": „Deze heele industrie breidt zich hoe langer hoe meer uit. maar bij de „bona fide" stallen, die, gelukkig, verrijzen, komen er ook andere, die er maar zoowat van maken, om dan hun voordeel te doen met den naam, en men dient dus goed uit zijn oogen te zien, bij wien men gaat. Uittreksels van de beoordeeiingen door de plaatselijke pers. „Bloemendaalsch Weekblad": „De melk van BronsteS heeft een zuiverheidsgraad bereikt, waar de natuur een grenspaal schijnt geplaatst te hebben." „Haarlem's Dagblad": „Waarlijk men moet hier wel den Indruk krijgen, dat niet de zucht om te verkoopen voorzat, maai' die, om wetenschappelijk iets uitstekends te bereiken." „Nieuwe Ilaarl. Courant": „Wij kunnen niet nalaten, onze groote bewondering uit te spreken over deze onderneming, een inrichting die zeker met de allerbeste van ons land wedijveren." „Stads-Editie Opr. Haarl. Courant": „Hij (de bezoeker) zal een propagandist -"n-^nvoGr deze ideaal-instelling." N.B. De Boerderij is dagelijks te bezichtigen, gesloten van 1221uur. Kleine Houtstraat 94. Grootste voorraad.

Haarlem's Dagblad | 1910 | | pagina 6