TUTTI FRUTTI CHOCOLADE. A. Hl DEI MEER. Wijnhande Schoenenmagazijn van L F. KEIJSER, NIEUW! 32 Lange Veerstraat 32 Gebrs. SSCKESZ, Rijn- ©n Moeielwijnan. VRUCHTENWIJNEN SIPKES' Limonadesiropen yoor dat geval to gezorgd, dat laatst- genoemden niet in rechten kunnen worden aangesproken en de gepaten teerde werkwijze, als te voren, blijven volgen, zonder vergoeding aan dengeno die het octrooi aanmeldt. Een aantal voorstellen van gerin- gor&n omvang werden zonder stem ming of debat afgedaan, daarond.x bet arbitrage-verdrag met Italië. Te half drie ging de Kamer in c mltë-generoa] ter behandeling van Krupp-rapport en de huishoudelijke raming en te ruim 4 uur ging zij in d« afdeelingen, nadat de avondverga dering was afgelast Alleen de bedrei ging daarmede had reeds geholpen Heden 10 uur: de rest der agenda en de interpellatie over deBorromeua- •ncycliek. DE LEIDSCHE LUSTRUMFEESTEN. Gisteren bad onder begunstiging van mooi -veer het concours hippique plaats. Dit slaagde uitstekend. Op 't Schuttersveld waren vele dui- «enden toeschouwers, die van de sport genoten. Voor het concours vnn springpaar den, die in 1909 en 19)0 nog geen eer sten prijs hebben gewonnen, waren 30 deelnemers. Ie. Prijs. 150 met eere- prijs. uitgeloofd d^or den burgemees ter der gemeente Leiden, Jhr. De Gij- eelanr, bestaande in e>cn zilveren si garettenkoker, Black Paddy van dr. Demelmans te Rotterdam 2e prijs 75, De Hengst van luitenant R. Wil son te Bloemendaal3o prijs, 50, Vonqunrd van luitenant C. II. Labou- chere te Amersfoort; 4e prijs, ƒ25, Humpty Durnpty van luit. F. J. Trampman te Lelden 5e prijs, 10, Taboo van mevr. R. Krilger te Den Haag. 2. Coucourg ééuspan, landbouwers, 11 deelnemers. L J. van den Berg, Benthuizen, met N. N., tevens zilveren medaille, 2. C. Bakkers, Oegstgeest, met Draga, tevens verguld zilveren medaille voor bestgaande merrie. 3. J. J. Roodenburg, Rijswijk, met Prins. 4. G. J. de Kroes Rijswijk, met Willy. Eervolle vermelding. A Roodenburg, Haarlemmermeer, met Falllère. 3. Concours schoonste Rijpaard, 8. deelnemers. 1. Lt. Kriel, Haarlem, met Red Cap, tevens eereprijs 1 Leidsche Studenten Carousel Vereeni- ging. 2. Lt Everwjjn Lang, Den Haag, met Rose Grove, 3. C. Koster, Den Haag. met Cinderella, Tijder mr. H. Visser, 4. W. Broese van Groenau, Den Haag. met Suffragette. Eervolle vermelding luit. Everwijn Lange, Den Haag, met Rose GrOve. IV. A. Daarna concours eenspan nen particulieren; minimum hoogte J.50 M.. 10 deelnemers. 1. Jcs. van Hasselt, Bergen Zoom, met May Queen. 2. J. F. L Dijckmeester, Utrecht, nset Majestic King. 3. A. F. E. Monchen, den Haag, met Golden Chain. Eervolle vermelding J. van Meou- wijk, 's-BoSCh, met Prince of Holland, en mevr. IJssel de Schepper-de Rid der, Gouda, met Whiskey. IV. B. Concours tweespannen, 5 deel nemers. Ie prijs J. L F. Dijckmeester, te Utrecht, met Rigolo en Diabolo. 2. Douanère Storm de Grave, den Haag, met Sophie en Genesta. 3. John S. Wurfbain, Voorburg, met Noblesse Amexicaino en Faun. V. Voorrijden van artillerie-remont- paarden in africhting bij bet Depot 4e regiment veld-artillerie te Leiden, lei- dor luit. van Andel. Een aardige af wisseling, 16 mooie jonge Ieren draf, uitstekend voorgereden. VI. Groot springconcours. Spring paarden ge re'en door heerrijders. 28 deelnemers. Een der hindernissen was betiteld als Leidsche hindernis en bestond uit een combinatie van tonnen en melk bussen, dit alles bekroond door eeno rij Leidsche kaasjes. Het terrein is verbazend glad, geen voordeeltje dus ïoor paard en ruiter. ie prijs en eere-prijs Prince Frede rick Heudrick, luitenant R. Wilson, Bloemendaal, met Porthos. 2e prijs en eere-prijs van II. M. Ma ria Henrietta, na overrijden met den winner van den 3en prijs, luitenant C. H. Labouchère. Amersfoort, met Gi- golette. 3e prijs luitenant II. Mathon, te Amersfoort, met Held. 4e prijs ritmeester H. Loopuijt, te 'Amersfoort, met Temptation II. 5o prijzen luit. F. J. J. Trapman, Leiden, met Fox, luit. J. Knel, Haar lem, met Red. Cap, en luit. C. II. La- bouchère, Amersfoort, me£ Perhaps.- Eervolle vermeldingen luit. Trap man, met Humpty-Dumpty, luit, Co- blij n, met Hengst II en dr. G. Bemel- mans, met Black Paddy, rijder luit. Coblijn. VII. Concours eenspannen, hande laren, minimum 1.50 Meter. 10 deelne mers. Ie prijs met Plaque, aangeboden door de vereeniging tot bevordering van het Vreemdelingenverkeer Wed. J. G. Kuijs en Zn., den Haag, met N.N 2. J. M. Washington, Schevenin- gen, met N.N. 3. Jac. P. de Jong, den Ilaag, met Prins van Oranje. 4. J. Hemming, den Haag, met Dora Eervolle vermeldingen G. C, A'. van Gils, den Ilaag, met Henriette en fa. ran der Kuijlen, den Haag, met N.N. 's Avonds was er een welgeslaagd hennesse d'été in Doctrina.- aftr., 1814; J. E. Vogt, S.D.A.P., 200. Zoodat gekozen zijn de aftredende le den mr. Van Lu er en mr. Van Set ten. Enschedé: Gekozen de heenen G. B. Hobst, r.-k., 4955; G. J. Jeths, a-d., 4378; A. Langojan, 3.-d., 4131 stemmen. De totaal-uitslag In Overijael ls dus, dat de verhouding van 25 rechts en 22 ,;uka veranderd is in 27 rechts en 20 liu^s, door bet omgaan van één zetel In Ommen en één in Enschede. Behalve deze twee zetels aan rechts, verloren de vrijzinnigen nog twee ze tels aan de sociaal-democraten in laatstgenoemd district. UTRECHT* Utrecht 1L In herstemming koinon do twee af tredende anti-revolutionairen, de af tredende liberaal, twee andere vrij zinnige candid at en en één sociaal-de mocraat. Ten einde de herkiezing van do bei de ajiti-revolutionnairen te voorko men, ia overleg gepleegd tusschen de vrijzinnige en socialistische klesver- eenigirigen. De Hbld.-correspondent meldt daaromtrent bet volgende: De Utrechtsche Kiezersvereeniging hoeft besloten bij de aanstaande her stemming vooir de Prov. Staten in District II, na overleg met dezen, in te trekken de candidatuur van mr. dr. A. W. van Zijst, en daarvoor in de plaats te stellen de candidatuur van den heer O. de Weerd, soc.-dem., zoodat thans door baai- zal worden bevorderd de verkiezing van de hee- ren H. E. Kol van Ouwerkerk, lib. aftr., mr. E. Fokker, vxijz.-dem., en O. de Weerd, soc.-dem., mits de vrij zinnig-democraten en sociaal-demo craten wederkeerig dezelfde Candida- ten steunen. De afdeeling der S.D.A. P. heeft eon voorstel in dezen geest aangenomen, hetwelk evenwel nog door bet partijbestuur moet worde goedgekeurd! o> DE ENCYCLIEK-INTERPELLATIE. We lezen in „De Tijd" De interpellatie van inr. v. Doorn in de Tweede Kamer over de Borro- maeus-Encycliek zal hoogstwaar schijnlijk met een sisser afloopen, zoo schrijft ons uit Den Haag K amero verzi chtschr i j ver. Naar ik uit goede bron ver zal de Minister van Buitenlandsche Zo ken, zooals overigens te begrijpen is, niet of zeer kort op de te stellen vragen ingaan, daar hem dus d. i. de Regeering de Encycliek niet is toegezonden, en hij er dus officieel niets mede te maken heeft. Van protestantsche zijde zal waar schijnlijk niet het woord worden ge voerd, terwijl namens de Katholieke Kamerfractie, die gisteren over deze zaak vergaderde, slechts kort zal worden gesproken door mgr. dr. No lens en, zoo diens afwezigheid nood zakelijk zou zijn door de examens te Rolduc, dan door mr. Loef f. Voor de onderlinge verstandhou ding in de rechtsche coalitie vreest men van dit incideut absoluut niets. Koloniën HERSTEMMINGEN PROF. STATEN OVEniJSEL, Zwolle. Mr. D. van Laar, V.-L., aftr., 1901; J. J. van Schuijlenburg, »--r., 1515; mr. J. van Setten, v.-l., van personen gerangschikt worden. Het opvallendst in deze is wel, dat niemand tot vóór de ontdekking van het complot in li. een abnormaal su jet gezien heeft. Hot tegendeel is waair. Het inter view, dat ,,D e West" in hauir num mer vau 11 Febr. j.l. over Uitvinding gen (I) publiceerde geeft den Indruk, dat men met een hoogst-norinaal mensch te doen beeft. Een citaat uit dat interview moge hier volgen: In aansluiting aan het bovenstaan de het de vermelding waard, dat de heer Killinger gedurende het win tersemester 1907—1908 de krijgswe tenschappen jke faculteit te Zurich bezocht, en voorts geruimen tijd door bracht aan de fabrieken der firma's Krupp en Ehrhardt te Essen en Dus- seldorf, voor speciale studies. Ook op het gebied van de politie liet de lieer Killinger den tijd in Eu ropa niet onbenut voorbijgaan. Hij was vier maanden practisch werk zaam bij de afdeeling crimineel lltie te Berlijn, en bezocht In dezelfde stad cursussen ln de criminalistiek, anthropometric en dactyloscopie. Hij had voorts gelegenheid Instellin van politie, justitie, gevangeniswe zen en brandwezen te leeren kennen, niet alleep te Berlijn, maar ook Zwitserland, in Londen, Parijs, Brus sel, Weenen, Praag en Budapest. In de moeste dezer steden vertoefde hij eenige weken. Verder bezocht hij Carabiniers te Milaan, en de politie te Keulen, en eenige Duitsche tucht scholen voor de jeugd en tuchthui zen voor ernstige misdadigers. Ook woonde hij te Bei-lijn verscheidene zittingen bij van de „Jugend Gerich- ten", welke uitstekend schijnen voldoen. Al deze uitstapjes geschiedden voor eigen rekening, doch voor vele plaat sen was de heer Killinger, v van een introductie van het Neder- landsche Ministerie van Koloniën. De heer Killinger is vol lof over de meer dan voorkomende wijze, waarop niet alleen de gezanten, maar ook ov al de plaatselijke autoriteiten ham, op vertoon van die introductie, heb ben behandeld." De Nieuw Surinaamsche Cour. be vat een open adres van de redactie aan den gouverneur, om Zijne Excel lentie de verzekering te geven van de verknochtheid der bevolking aan Ha re Majesteit. De aanhangers die een „dolle Hongaar" door middel van geld in Suriname aanwierf voor een omwenteling zijn menschen van brekkige ontwikkeling, die de portée van het misdrijf niet snapten. De be weging had echter, verzekert het blad, niet de minste kans van sla gen. Zij zou zich te pletter hebben ge- stooten op de „groote kracht van aanhankelijkheid en liefde voor de Koningin, die van do bevolking uit gaat." Gemengd Nieuws HET KOMPLOT. Behalve het bericht, dat Killinger bekend beeft, lezen wij in „De West' •an 3 Juni nog: „Wij hebben do stokken gezien waarmede Ki dinger's manschappen gewapend zouden worden. Zware stokken, waarvan één slag voldoende iemand de hersenen in te slaan. Killinger had het vervaardigen van deze stokken opgedragen aan zijn handlanger Arduin, die op zijn beurt de bestelling vereerde aan een tim merman, M. Breeveld, aan de Wani- castraat. Den dag waarop Killinger werd geschorst, is Arduin naar Bree veld gegaan, met mededeeling dat de stokken moesten worden begra ven. Dit is ook geschied. Na het ver boor vau Killinger heeft Woensdag de politie een onderzoek ingesteld, en zijn de stokken opgegraven. Breeveld, de timmerman, werd aan vankclijk gearresteerd, doch is weder op vrije voeten gesteld. Daarentegen zijn de politiebeamb ten Bush en Reginald, en de landbou wer Bandison, die tot dusverre het bureau onder toezicht waren ge steld, thans overgebracht naar de ge vangenis. Bandison, die volgens Killinger een der nachtelijke vergaderingen heeft bijgewoond, heeft tot dusverre niet be kend. Ook de Britsch-Indiër Jattan blijft halsstarrig ontkennen, ook nadat hij met Killinger was geconfronteerd, die hem aanspoorde om nu ook maar te bekennen. Killinger verklaart, dat Jattan boDderd gulden van hem heeft gehad. Killinger zeide ook, dat Jattan hem had gewaarschuwd, dat velen der aangeworvenen, als het er op aan kwam, hem in den steek zouden la ten. Een oogonblik had Killingar er aan gedacht zijn „omwenteling" niet te vertoonen. Van wie die 5000 mark afkomstig zijn, die Killinger de vorige maand telegraphisch ontving, wilde men ons nog niet mededeelen. Misschien zijn die ook van een dame afkomstig. Zeker niet van Castro, laat staan van eenige Mogendheid, die Killln- ger's dolzinnige plannen zou onder steunen.'* „Dat K. tot de ontoerekenbaren moet gerekend warden, wil ex bij ons niet in. Iemand die zulk een ge raffineerd plan weet samen te stellen en zijn varzorgsmaatregelen te ne- jncUikan moeilijk onder die klasse.sche gezanisclmp had verduisterd en DE SPOORWEGRAMP BU PARIJS. De machinist van den sneltrein, Le- duc, aan wiens schuld in hoofdzaak hét ongeluk bij Villepreux wordt weten, is in hechtenis genomen. Naar men weet, beeft Leduc ter zij ner ontlasting gewezen op het feit, dat zijne aandacht van den weg was afgeleid door een defect aan de ma chine. Hiertegenover wordt reeds aangevoerd, dat hij don den steker had moeten opdragen om uit te kij ken. Maar in elk geval is hierüij de aan dacht gevestigd op den betreuxens- waardigon toestand, waarin het ma terieel van het Westernet verkeeul de locomotief van den personentrein was toch immers ook niet in arde. Uit de verklaring van minister Mil- lerand, dat in dien toestand sedeit 't net door den staat was overgenomen belangrijke ver-betering was geko- en nog verdere verbeteringen warden aangebracht, blijkt genoeg zaam, dat er nog al iets aan het mar terieel moot haperen. Toen de Staat het net overnam, liet de nieuwe directeur-generaal zich als volgt uit: „Het materieel dat wij overkiregen is zoo, dat ik geen enkelen avond ga slapen zonder mij af te vragen of de volgende dag niet een groot onheil zal brengen. Het publiek ziet slechte de vuilheid van het materieel; ik zie ander die vuilheid de rotheid van het materieel, en die doet mij huiveren." Van verschillende zijden woerdt er u op gewezen, dat met dezen alge- meenen toestand van het materieel rekening moet worden gehouden bij de bepaling der verantwoordelijkheid van den machinist Leduc. TER DOOD VEROORDEELD. Het Hoog Gerechtshof te Santiago Chili heeft het doodvonnis uitge sproken wegens brandstichting en roofmoord, over den vroegeren secre taris van de Duitsche 'legatie aldaar, Beckert, bevestigd. Beekert heeft, zooals men zich wel- licht herinnert, op 1 Fehruari 1909 het Duitsche gezautschapsgebouw to Santiago in brand gestoken, nadat bij eerst een Chileensch beambte ver moord en hem den trouwring van den ringvinger der rechterhand had getrokken. Eerst dacht men, dat Beckert zelf in de vlammen was oni- gïkomen. Maar later kwam aan hul cht, dat hij den Chikenschen be ambte had weten over te halen, zijne, Beckert's, klceding aan te trekken, en ook, dat hij een som van 47000 pesos (francs), ten nadeele van bet Duit- na bet plegen van zijn misdaad op de vlucht was gegaan. Op 13 Februari 1909 werd Beckert, terwijl bij onder weg naar Argentinië was, in hechte nis genomen. EEN NEGER GELYNCHT. Het gepeupel te Dallas, Texas, heeft dezer dagen een neger, die be schuldigd werd eca blank meisje te hebben vennoord, gelyncht. De beschuldigde zou onder geleide van den sheriff en oen aantal solda ten naar de gevangenis vurden ge bracht. maar de stoei werd onderweg aangehouden door een troep van 200 man, die zich van den beschuldigde meester maakte. De sheriff bood slechte geringen tegenstand, maar zond een der soldalen heen oin ver sterking te halen. lntusscben had de menigte den ge vangene ljs-.lijke folteringen doen on dergaan en deze bekende eindelijk een meisje te hebben vermoord. Er werd 'oen een brandstapel opgewor pen, die met parafine werd besmeerd, en daarop werd de gevangene ver brand. EEN NOODLOTTIGE LANDING. De Zondagavond tegen half acht te Leipzig opgestegen ballon Plauen heeft Maandag na een storm een ge vaarlijke landing te Boedapset gehad, waarbij twee der reizigers ernstig ge wond werden. Het schuitje werd zoo hevig tegen een boom geslagen, dat drie van de vier personen er uit wer den geworpen. Dr. Albracht kreeg 'n hersenschudding en een gebroken sleutelbeen. De fabrikant Muller bruk den linkerarm, terwijl de derde, de koopman Kraus, ongedeerd bleef. Toen het drietal was uitgeworpen steeg de ballon met een zeer groote snelheid nogmaals omhoog den vier den passagier medevoerend. Eerst den volgenden dag, toen een volledi ge windstilte was ingetreden, kon hij landen. OVERSTROOMINGEN. In Hongarije houden de regens en de daarmee gepaard gaande over- stroominge'n aan. Het geheele aantal slachtoffers wordt tot dusver opgege ven als dirie honderd. Keizer Frans Jozef heeft honderdduizend kronen beschikbaar gesteld voor de slachtof fers. Troepen en ingenieurs zijn naar de getroffen streken gezonden. Vele plaatsen zijn niet meer te herkennen. In het dorp Ypost zijn alle huizen vernield; daar alleen wordt het aan tal slachtoffers op meer dan tachtig geschat. Het herstel van wegen en spoorlijnen zal maanden duren. M. M. Daar de Lange Vterstraat voor een groot ge- i gedeelte van de ingezetenen niet meer de winkelstraat van vroeger b.ijkt te zijn, heb ik besloten mijn sedert j 1884 gevestigd Schoenenmagazijn te verplaatsen. In onderhandeling zijnde met verschillende per- ceelen, waarvan het een wel, het andere niet direct disponibel is, zal reeds nu een buitengewone OPHEFF1NGS-UITVERKOOP plaats hebben, waaronder alle artikelen begrepen zijn, natuurlijk tegen zeer veriaegde prijzea. Zooals gewoonlijk, zijn er ook steeds restante paren, dat is van goederen, welke niet meer worden nabesteld. Deze restante paren zijn met de maat genoteerd tegen fabelachtige prijzen, en zijn toch even aia alle andere artikelen van de bekende prima kwaliteit. Het perceel is te Huur of te Koop. DE AANSLAG TE FRIEDBERG. Uit hetgeen tot dusver omtrent Gen bedrijver van den aanslag te Fried- berg, in Duitschland, bekend is ge worden, mag men opmaken, dat men hier uitsluitend te doen heeft meteen poging tot berooving van de Rijks bank. Dc aanslag op het Raadhuis zou dus alleen gepleegd zijn om verwar ring te stichten en aldus van de gele genheid gebruik te maken, de beroo ving van de bank <les te gemakkelijker te kuDnen uitvoeren. De bankroovcr was een zeer net gekleed jongmensch van ongeveer 25 jaren. Blijkens op zijn lijk gevonden pnpieren was hij een chauffeur uit Halle Sedert oen week had hij in een hotel te Friedbcrg ouder den naam Schmidt, uit Darm stadt, intrek genomen. Te voren had hij in Frankfort vertoefd en bij hem werd een notitieboekje gevonden met de nauwkeurige adressen van een aantal Frankforter bankfirma's die waarschijnlijk ook voor inbraak cn berooving waren uitgekozen Men vermoedt dat de man medeplichtigen bad, maar eenig spoor van dozen is niet ontdekt. Aan do gisteren vermelde bijzonder heden behoeft niet veel te worden toegevoegd. De bomontploffing in het raadhuis heeft vrij wat schade aange richt. Het trappenhuis is geheel ver nield e?i eveneens de bur genie esters- kamer. De in het gebouw aanwezige ambtenaren vluchtten naar de boven verdieping, daar zij door de verwoes ting van do trappen niet naar beno den konden. Allen bleven ongedeerd. Alleen kregen twee voorbijgangers op straat eenige lichte verwondingen door do rondgeslingerde stukken van deuren en vensters. Kort na de ontploffing drong een gemaskerd inan bet kantoor van de Rijksbank binnen. Hij richtte zijn re volver op den directeur der bank, die alleen aanwezig wasdeze snelde op hem toe, maar werd onmiddellijk daarop door een kogel getroffen, zoo dat hij bewusteloos neerviel. De roo- ver nam daarop echter de vlucht, om dat bij een vrouw, de buishoudster van den directeur, zag aankomen. Zoo slaagde hij er niet in iets te ste len. Bij de vervolging verwondde de man, zooals reeds gemeld, een jongen en eenige boeren, waarna bij zichzelf, geen uitweg meer ziende, door bet hoofd schoot. KRONING. De „Daily Express" verneemt uit goede bron, dat de kroning vau ko ning George V zal plaats hebben in Mei 1911, eenige dagen na den Jaar dag van het overlijden von Ed ward VIL De fijnste Delicatesse van dit seizoen ls Eon gehss) nloaw. In Nederland nnbekand artikel, bestaands uit een Tablet FIJNSTE CHOCOLADE, geruid met beerl{Jke. gsconüjte Vruchten, als Aardbeien, Ananas, Citroen, Frambozen, Gember, Pistache, Sinaasappel. T z GENT PER TABLET. - Cacao- en Chocoladefabrikanten, AMSTERDAM. Haarlem, Telefoon 1575, Kleine Houtstr. 40. Bodenhelmerp6r flesch f 0.75 Laubenhelmer 0.80 Niersteiner. 0,80 Hochheiiner 1._ Rüdesheimer1.20 Zollinger5| 0.80 Piaporter i.io !¥ioselblümchen 1.40 Ondcrgeteekeude maakt hekend, dat hij zich heeft gevestigd als STOF FEERDER, Weener rietmatvlechter en voor repareeren van Meubelen, te Haarlem TWEEDE ZOIDPILIEISIR. 66 4'-" Hopende door een vlugge, nette be diening zich ieders gunst waardig te maken. Beleefd aanbevelend, R. VAN DIJK. Viesschhsuwerii en Varktnsslichtifij van C. MEESTER, Ruijsdaelstraat No. 2 Leverv uilsluitend eerste kwaliteit. N.B. M&andklanten vraagt prijs courant. TELEFOON 805 Aangenaam van smaak en verfn3- schend zijn de uit de welbekende fabriek van WIL LEM VAROSSIEAU LOUlSz. te Alfen aan den Rijn: Roode en Witte Bessenwijn per flesch 30 cL Geurige Meiwijn per flesch 35 ct Frambozenwijn per flesch 35 etc Kersenwijn per flesch 40 ct. Bessensap per flesch 18, per 1/2 flesch 10 ct (Flesschen worden berekend en te ruggenomen 5 ct) Bovenstaande artikelen verkrijg baar in de winkels van MEIJNHOÜT WARTENA. bestaan uit niets dan vruohtensap en suiker, zonder eenige bijvoegsels. Ze zijn overal verkrijgbaar In de volgende soorten en prijzen t Aardbeien limonadesiroop Ananassiroop Bessensiroop Citroen limonadesiroop Druiven Frambozen siroop 1. «««in Grenadine er 1/1 1/2 II. f 1,— 0,50 1,20 0,65 1,— 0,50 1,— 0,50 1,- 0,50 1 0,50 1,20 0,65 1,10 0,60 1,- 0,50 Kersen limonadesiroop Morellenslroop Napolitaine Orangeade (sina'sappel) Orgeade (amandel) Rozensiroop Tamarindesiroop Vanilleslroop Slrop de Cassis per 1/1 f 1,20 1.20 1.20 1.10 1.20 1.10 1.20 1.10 1.- 1/2 <1. 0,65 0,65 0,65 0,60 0,65 0,60 0,65 0,60 1' JAMS E3N GELEIë Vul op Uw wink.lbo.kj. aoht.r de bonoodlgda JAMS, LIMONADES. SAPPEN am. d.n naam „SIPKES" In.

Haarlem's Dagblad | 1910 | | pagina 6