Maison C. EMMËLOTH Groote Uitverkoop FEANSEN Co., gedurende de maanden JULI en AUGUSTUS, BEENZIEKTEN: Openbare Verkooping Openbare Verkooping Openbare Verkooping „Groen en Hout" en „Houtruet", Engelsche Kleermakerij, Groote Houtstraat 20. - Telefoon 594. tegen Spotprijzen. it&K mail!., een goe.K; uitvoering tot eon gerechten eisch en uu geven de Hagenaars daar wel niet zoo voel om, er komen ook nog wel vreemdeliugen te Schcvcningen. Midden in Den Haag, in de Pas- vage, hebben we hier een kleine bios: coop-onderncming Alles geschiedt op bescheiden schaal. Tusschen de films geen variété-nummers, geen vlotte ex plicatie, geen orkestje oefent aan trekking uit, maar tooh is avond aan avond het zaaltje goed bezet en kan de eigenaar met genoegen de kas na tellen. Het nuchtere houten zaaltje, waar een paar jaar geleden geprojecteerd werd van achter een iizeren scherm, Is in den loop van tijd veranderd. Telkens werd wat verfraaid of uit gebouwd en thans is het een aardig, gezellig vertrek geworden, goed ge ventileerd, werkelijk fraai versierd en voorzien van gemakkelijke stoe ien. Nu de zaken zoo goed gaan, heeft de directie grootere plannen opgevat; zij zal op het Prins Hendrikplein een dito theater exploitoeren. Dat wordt de eerste publieke vermakelijkheid builen het centrum en zonder risico is de onderneming zeker niet. De lig ging van dit bioscoopje is echter gun stig de stroom van Duinoord- en Bceklaan-kwartLer uaar de oude stad gaat er langs en als de prijzen niet te hoog gesteld worden, denk ik wel, dat het zaakje loopen zal. Is de toe gang echter duur, dan is de onderne ming ten doode gedoemd. Het „be tere" publiek trekt toch naar de oude 6tad. Daar loopt men immers kans gezien te worden op een uitgang. De terechtzitting, waar Jhr. G. v. S. terecht stond wegens moord op 1110- vrouw W., deed den aard van zich zoo graag zelfverheerlijkende Ilage naars weer eens uitkomen. Als een proces A la Steinheil of t£ ul en burg behandeld wordt, zijn de menschen hier diep verontwaardigd over den grobten toeloop daarheen beschouwen dergelijke ongepaste nieuwsgierigheid ruinstens als een de- generatio-uiting. Bij „ons" zou zoo iets niet voorkomen. Ai, wat vergissen we ons daar. Bij een zaak als die van den jeugdigen student, zeker niet half zoo „interes sant" als de twee genoemde, bij eeu proces, waarin alleen diep menscho- lijk leed te aanschouwen zou zijn, •vinden we niet alleen alle plaatsen bezet, maar vergenoegen dames (en ditmaal werkelijk "echte dames) zich zelfs met staanplaatsen en worden tientallen van menschen afgewezen, omdat de zaal geheel gevuld was. Staat het beschaafd, werkt het ver heffend, dergelijke tragedies bij te .wonen Dat gedegenereerde buitenland, dat sinaak heeft in het uitpluizen van ellendeneon, dan zijn wij beter.... keuren zulke dingen af.... maar ala zoo'n zaak voorkomt O Multatuli, wat had je een goe den kijk op het publiek. SINTRAM. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN A 30 Cts. per iregcl. STAALWATER (WIL.HCt.MINA BRON). Ken onovertroffen middel tegen bloed armoede. Digestief werkend. Adorcpattlge VVONDEN, Dauwwormen, Jeukingen, WONDEN van alken aard, ZWEgBN, l\,A UITSLAG, ■«•«llng ESf OnmlAdolIjlê «'rutin K! «irlloMInj loorj BH fttrl fl (.75 »tr tioia Pm «ton fl I .75 Talrijk* bawljian van genoElnp, Wrtf.rl Uil Bimuk, GlMfet alt farioUi dl mndlukialni 0, DCPtlllER, la&thf-fCrfiM. Inithlw (fniM). Te Haarlem bij: J. J. GöP- PINGER, Gr. Houtstraat 147. Uit de Omstreken HEEMSTEDE. Militie. Bij de finale sluiting van het echrijvingsregister der Militie voor 1911, bedroeg het getal ingeschreve nen 56. De herijk der maten en gewichten aal in deze gemeen te gehouden wor den in een der lokalen van de O. L. school, en wel op 14 Juli van 9—12 en van 1—4 uur voor Binnenweg van Ijzeren brug tot Koediefstol, Molen werf, Achterbuurt, Slot, Meerweg en Kerkplein. Op 15 Juli van 9—12 en van 1—2 uur Yoor de Glip, Kerk laan Binnenweg van Koediefstol tot en met den Hout en de overige straten en buurten. BENNEBROEK. Telephoonkantoor. Als oen bewijs welke goede diensten het onlangs opgerichte telephoonkan toor aan de Ingezetenen heeft bewe zen, kon blijken uit het feit dat in bet le halfjaar van 1910 niet minder don 3170 telephoongesprekken zijn voord. Binnenland HOFBERICHTEN. Dc Prins der Nederlanden heeft het voorzitterschap aanvaard van het •ere-conntó van de internationale wedstrijden, die te Scheveningen zul len gehouden worden door den No de rl 3 ndschen Amatour-Schermbond. De Prins heeft ook aanvaard het beschermheerschap van de Stoom- vaart-MmtschappiJ „Zeeland" INSPECTEUR DRANKWET. De Minister van Binncnlanilschc Zaken heeft met ingang van 1 Augus tus a.s. Zeist aangewezen als stand plaats van den boofd-inspecteur der Drankwet, den heer J. A. Franken. VEREENIG ING VAN NEDERLAND- SCHE WERKGEVERS. Verschenen is het lDde jaarverslag der Voreeniging van Nederlandscho Werkgevers. In het vorig jaarverslag werd mee gedeeld, dat het aantal leden toen be droeg 172 in den loop van dit verec- niglngsjaar is voor het lidmaatschap bedankt door 2 leden en zijn toege treden 13 leden. EEN HYGIËNISCH ZWEMBAD. Men deelt mede, dat door de En gelsche regeering patent is verleend op een nieuw systeem ter verbetering der sanitaire toestanden in het over dekte zwembassin. Volgens dit systeem ondergaat het water in het bassin een zoodanige mechanische en electro-chemische behandeling, dat niet alleen de in het water aanwezige onreinheden en ziektekiemen worden verwijderd en vernietigd, doch ook de helderheid en frischlieid ten zeerste w orden verhoogd. Ook oefent het al dus behandelde water een terugwer king uit op de lucht in het zwembad, waardoor deze lucht in hygiënisch opzicht een treffende overeenkomst erlangt met de atmosfeer aan het zeestrand. Men wil liet proces in toepassing brengen in het te Amsterdam ont worpen „Zuiderbad". MOORD. Ter gelegenheid van de kermis, had Donderdagmorgen te Eychelshoveai, bij Heerlen, een vreeselijke vechtpar tij plaat». Een twaalftal Duitschc mijnwerkers, die geheel den nacht „gefeest" hadden, begaven zich na het sluitingsuur in het dorp naar een even over de grens gelegen café, waar zij veel herrie maakten. De buurman van den caféhouder werd kwaad, sprong uit zijn bed en holde naar beneden. Op zijn vraag: of zij een einde aan het lawaai wil den maken, werd hem met een ge weldige messteek beantwoord, die hem ter plaatse deed neerzakken. Hij was op slag dood. Toen ontstond een vreeselijke vechtpartij onder de mijn werkers zelve. Er werden messen ge trokken, er werd gevloekt en gescho ten met revolvers. Twee hunner wer den levensgevaarlijk gewond. Ver schillende anderen liepen ernstige ver wondingen op. Op den grond lag een groote bloedplas. Eenigie uren later werden twee der vermoedelijke daders van den moord aangehouden en door zekeren B., voer man te Eychelshoven, met een rijtuig ter plaatse gebracht. Maar het mooi ste kwam toen volgens de Tel. nog. Juist aan de Duitsche grens geko men, weigerde B. met paard en rij tuig verder te rijden. Het mocht niet helpen of dc Ilollandsche en Duitsche politie hem al bedreigden en uitschol den; met dc zweep hield hij de bedrei gers op een afstand. Het geval was, dat B. nog een half jaar gevangenisstraf in Duitschland ,te goed had en hij waagde zich niet aan aanhouding. KIND VERBRAND. Het 7-jarig dochtertje van P. Ver- goossen te Peij (L.) kwarn in een on bewaakt oogenblik in aanraking met vuur, waardoor haar kleeren vlam vatten in vlammen gehuld liep het arme kind de straat op, een paar buurvrouwen snelden toe, die het ge lukten het brandend kind de kleeren uit te trekken en met water te hel pen de spoedige hulp mocht echter niet baten, het kind overleed aan de bekomen brandwonden. Wonderlijk is, dat het meisje, dat van haar jongste jeugd af stom was, in haar doodsangst bij moeder, oom en buren om hulp riep. 50 JAAR BIJ DE TELEGRAFIE. De heer H. W. L. Leur, directeur van het telegraafkantoor te Amster dam, herdacht gisteren onder zeer ve le blijken van belangstelling zijn 50- jarig jubilé in dienst van het Rijk. Zijn bureau was door 't personeel met groen en bloemen versierd. Na mens 't personeel werd de directeur door den heer J. J. de Regt in harte lijke bewoordingen toegesproken. De dienst gedoogde niet, dat alle ambte naren hier tegenwoordig waren, daarom verzocht spreker den jubila ris om Zondag op de receptie de eigenlijke huldiging van het personeel in ontvangst te nemen. Daarna sprak de directeur-generaal der posterijen en telegrafie, de heer G. J. C. A. Pop, die tevens de op dracht van de Regeering had, om den heer Leur mededeeliug te doen van zijn benoeming tot officier in de Or de van Oranje-N'assau. Ter huldiging had zich ook een commissie uil den handel gevormd, bestaande uit de heeren S. P. van Eeghen en C. J. K. van Aalst voor den goederenhandelH. C. VelUnan en A. C. van Heemskerck Veeckens voor den effectenhandelS. Hepner en G. van der Horst Hzn., voor den graan- hanueL De heer Van Eeghen voerde 't woord en bood een bedrag in geld en een al bum aan. VERMIST. Sedert Woensdag wordt te Vlissin- gen een 22-jarig meisje vermist Het is der politie nog niet gelukt het meis je op te sporen. POGING TOT INRBAAK. Gisternacht is er een poging tot in braak gedaan bij den caféhouder A. Hartgers, te Ambt-Almelo. Door liet geraas, dat de dieven maakten, toen zij probeerden een glasruit uit te snijden, werd de heer Hartgers wak ker. Hij ging naar de gelagkamer, gewapend met een revolver en loste een schot, waarop de inbrekers zich op hun fietsen verwijderden. Te Friezenvpen, bij den caféhouder Zandwijk, hebben ze hetzelfde gepro beerd, doch ook daar zijn ze verdre ven zonder iets te hebben ontvreemd. DE KWESTIE AAN DE G. E W. TE AMSTERDAM. De gedane mededeeling omtrent de conclusies waartoe do enquéte-commis- sio naar het beheer der gemeentelijke electricileilswerken, als resultaat van haar onderzoek is gekomen, eischt, met betrekking tot het gegeven advies ten opzichte dor beide ambte naren, de heoren Grivel en Groothoff, volgens de Tel. eenigo aanvulling. De commissie adviseert don heer L. H. Grivel, chef van de installatie, on eervol te ontslaan, fnet uilkeoring van een som gelijkstaande aan drie maanden salaris; zij adviseert tot het geven van eervol ontslag aau den hoofdboekhouder de.r G. E. \V., den heer J. C. Groothoff, en uitkoeiing aan dien ambtenaar van een som overeenkomende met hel salaris van dien ambtenaar over twaalf maan den. SNUGGERE KOE. Dat zelfs koeien gaarne naar de door haar verlaten plaats terugkce- ren, blijkt uit het volgende voorval. Een koe, die de lieer G. Groot, lnnd- bouwer te Zuid-Scharwoude, Zator- dag te Alkmaar op de markt van iemand uit Heer-Hugowaard kocht, werd Zaterdagavond in een weide aan het einde van de Schermer gebracht, 's Nachts heeft het dier de weide ver laten, en den volgenden morgen trof men het dicht bij zijn vorigen eige naar aan. Door verschillende weilan den was het aan de groote ringsloot nabij Ouddorp gekomen, waar bet niet verder kon. DE POSTWISSELDIEFSTALLEN TE AMSTERDAM. Men herinnert zich, lioo omstreeks September en October van het vorig jaar tal van Amsterdamsche kanto ren onveilig werden gemaakt door z.g. postwisseldieven. Deze, werkende met hun bolden, maakten er werk van de verschillen de kantoren en vooral kantoorgangen aan een inspectie te onderwerpen. Zoodra zij bemerkten dat postwissels, aangeteekende brieven en andere geldswaardige papieren, zich in de brievenbusson bevonden, slopen zij nader, braken met een scherpe boor en een bijteltje het slol open en wis ten in een oogwenk Zich van den buit meester te maken en te verdwijnen. Een van deze bende, zekere K., was de man, die zich belastte met liet buitmaken der brieven en postwis sels, terwijl zijn vriend in allerijl de wissels ging iücasseeren. Eenigen tijd geleden werden zij, nadat de heeren hjun arbeidsterrein naar Rotterdam h add j,! verplaatst, gesnapt, en K. hoorde 3 jaar tegen zich oischen. In- tusschen moet tijdens hot onderzoek gebleken zijn, dat de heeren, die te Rotterdam aan het werk waven, de zelfden waren, die Amsterdam onvei lig maakten, en zoo ontpopte K. zich weldra als de man die o.a. bij de fir ma Boot en Co. op de Heerengracht te Amsterdam den 23slen October 1909 een postwissel van f 1900.38 wist te ontvreemden, en dien door zijn handlanger te gelde liet maken. To dien einde werd nu K. gister naar do verschillende kantoren der bestolonen geleid, en zoo had in de coovidor van het huis op de Heerengracht een for meel verhoor plaats. Dat het transport langs de erscliil- lende kantoren groote belangstelling bij hot straatpubliek opwekte, laat zich begrijpen. K. werd dan ook, be halve door do 5 hem omringende re chercheurs, nog bovendien door een ware volksmcniglo gevolgd. Uit de Arbeiderswereld DE UITSLUITING TE ENSCHEDE. D8 Fabrikantenvereeniging en de organisatiebesturen ontvingen van den heer G. Elliorst, lid der Tweede Kamer, voor het hoofdkiesdistrict En schede, liet volgende schrijven liet zij ondergeteekende vergund in verband met de thans hier plaats heb bende werkstaking, welke door uit sluiting zeer zeker zal worden ge volgd, met alle bescheidenheid u het onderstaande voorstel te doen toeko men, mede naar aanleiding hij met eenige zekerheid meent te weten geen enkele correspondentie, samenbespre- king of onderhandeling meer tusschen partijen plaats heeft en de strijd over en weer stilzwijgend wordt voortge zet. Ondergeteekende is overtuigd, dat waar partijen over en weer in dit st a dium verkeeren, dat geen overleg meer plaats heeft, een spoedige oplos sing van het geschil moeilijk is te ver wachten. De strijd wordt dan veelal meer dan noodig is voortgezet, het geen toch niet in het belang vun werkgever en werknemer is te ucliten en bovendien tot groot nadeel van an dere ingezetenen. Overtuigd dat de mogelijkheid tot oplossing der geschillen door onder linge samenbespreking kon worden bevorderd, veel bezwaren overwonnen en veel nadeel kan voorkomen, doet de heer Elhorst het volgende voor stel A. le De Fabrikantenvereeniging, 2e De gecopibineerde Texlielarbei- dersorgauisaties, benoemen elk vier leden uit hun midden. B. De acht personen trachten sa men ,,de onderhandelingen weer aan te vangen" en zoo mogelijk een be vredigende oplossing voor te berel- den. C. De samenkomsten zullen zoo par tijen het wenschen onder leiding van een door sub A benoemde leden geko zen Voorzitter plaats hebben, terwijl zoo daartegen geen bezwaar wordt gemaakt, voor de eerte samenkomst ondergeteekende bereid is de leiding op zich te nemen. De heer Elliorst verzoekt antwoord met opgaaf van de aangewezen per sonen. Gemengd Nieuws lADVERTENTOËM DE VERONGELUKTE VII. Op de plaats des onheiU is men druk bezig met de verpakking van hetgeen er van het luchtschip is over gebleven. Do kostbaarste gedeelten, de machinerie, de gasreservoirs en de instrumenten, zijn onbeschadigd. Hel grootste gedeelte van het ver ongelukte luchtschip is reeds aan het station Wellcndorf ingeladen. De uluminium-rcstes worden naar de fabriek gezonden, waar ze opnieuw zullen worden gesmolten. T)e schade wordt op 100.000 Mark geschat. Ue Zeppelin-Maatschappij zal een nieuw luchtschip bouwen en de „De- lag" tegen den kostenden prijs leve ren. Hel nieuwe luchtschip zal in den herfst te Düsseldorf do passagiers- tochten hervullen. In de Duitsche pers wordt dc vraag besproken of de bestuurder van liet luchtschip den tocht had mogen on- dornemeii, nadat de meteorologische inrichting te Aken een windsnelheid van 18 tot 19 M. per seconde gemeld had, cn men niet door het modenemen van 30 personen den ballon tc zwaar had belast. Reeds Vrijdag had men den tocht willen ondernemen, doch ten slotte had men de passagiers weder ver zocht uit tc stappen. JIU-JITSU. De criminoclc politie, te Berlijn kreeg dezer dagen een les in liet Japansdie Jiu-Jitsu. Eerst wei-den al le aanvallen en elk verweer te aan schouwen gegeven in het tempo, waarin ze in gewone omstandigheden voorkomen cn vervolgens langzaam, zoodat elke greep duidelijk was te volgen. Bij den aanval werd gebruik ;emaakt van stok, mes, boksbeugel n revolver. Men trachtte aan te too- nen, dat Jiu-Jitsu voor dc politie nut tig kan zijn. Verscheidene politie autoriteiten woonden dc voorstelling bij. !- i Wegens Sterfgeval eener Boerderij met Bouw- en Weiland te Haarlemmermeer. Notaris DAAMEN te Haarlem, zal Donderdag 7 Juli 1910, des middags om 12 uur publiek ver- koopen in de bovenzaal van „de Ko renbeurs' aan het Hoofddorp te Haarlemmermeer. Eene BOERENBEHUIZING met Stal, Schuren en Bergplaatsen, arbei derswoningen en puik BOUW- en WEILAND te Haarlemmermeer aan den Kruisweg in verschillende per ecelen en in massa's te zarnon groot 12 hectaren 89 aren 70 centiaren. Breeder bij biljetten omschreven. Aanvaarding arbeiderswoning met 7 aren land 1 Mei 1911, de boerderij en verdere getimmerten met het wei land 1 November 1910 en het bouw land bij het ontblooten der schoof 1910. Nader onderricht geeft Notaris DAAMEN, Spaarno 56 ,te Haarlem. Leger en Viool ALLEN WEERBAAR. Ter gelegenheid van het 10-jarig bcstauu der vereeniging „Volksweer baarheid" geeft „Allen weerbaar" een" feestnummer uit. De net-uitgevoerde omslag-vóór-pagina geeft een paar kiekjes, waarlusschen een vlag, met: Het vaderland getrouwe, Blijf ik tot In den dood. Dan 'n paar „gevleugel de woorden"; van Willem de Zwijger hel bekende: Ik ben besloten, en zal faam, goed of bloed over hebben of sterven, en van do Koningin-Moeder: Nederland zij groot in alles, waarin ook een klein land groot kan zijn. Een ijftal oranje vaandels, met opschrif ten als: Vaderlandsliefde, Nationaal zelfbewustzijn enz., sluiten den on der-rand. Om 't geheel slingert zich een blauw lint. In het boekje zelve vinden we een Iu Memoriam aau generaal A. L. W. Seyffardt, een der drie hoofdoprich ters van „Volksweerbaarheid." liet doel van „Volksweerbaarheid" verklaart de lieer A. E. Dudok van Heel kortelings in deze woorden: De alles overheerschende gedach- tengang, die bij ons streven voorzit, is eenvoudig deze: dal wij duidelijk willen maken aan het Nodcrlandsche Volk, dat het grootste verlies dat wij als volk kun nen lijden Is het verlies onzer onaf hankelijkheid en de grootste schande, die over ons kan komen, om roemloos onder te gaan, dal het gevaar hiervoor niet denk beeldig is, zooals de 'toestand nu bij ons is. dat wij daarom bij allen, bij man nen en vrouwen, het besef der nood zakelijkheid willen doen worteischie- ten om ons onafhankelijk voortbe staan, door het inspannen, nalaten staan, door het inspannen, reeds in vredestijd, van alle krachten te verze keren, zoodat allen daartoe in staal, wanneer het vaderland in gevaar mocht komen, bereid cn gereed zul len zijn ora bij de verdediging van cms hoogste volkseoed mode te werken. dat wij wijders de overtuiging wil len vestigen, dat wanneer aan deze voorwaarden gevolg zal worden gege ven, wij dan ook werkelijk in staat zullen zijn onze onafhankelijkheid te handhaven, terwijl wanneer wij nala ten ons weerbaar tc maken wij te allen tijde de groote kans loopen bij een Euxopeesch conflict onder den voet geloop en te worden, dat doorvoering van het „allen weerbaar" ook bevorderlijk zal zijn aan de zedelijke kracht van het volk, want daardoor zal het geschokte ver trouwen in eigen kracht worden her steld en het nationaal zelfbewustzijn verhoogd warden, terwijl bevordering der militaire weerbaarheid tevens de maatschappelijke weerbaarheid van het volk ten goede zal koinen, zoodat ook In vredestijd daarvan de vruch ten geplukt zullen worden. Alles wat wij In de Vereeniging doen met woorden on daden en zooals ons werk in dit feestnummer kortelijk geschetst wordt moet slecht» van het hier ontwikkelde standpunt beschouwd worden en uit sluitend als propaganda dienen ter verspreiding onzer beginselen. Do hoop lijkt gowottigd, dat indien dit alles meer algemeen begrepen werd, de Vereeniging van alle zijden veel meer steun zou ondervinden, want welk welgeaard Nederlander zou aan dit sclioone nationale doel niet willen medewerken? Vele foto*» sieren het werkje, dat met zijn vele korte opwekkende woordjes door velen zal ter hand ge nomen worden. Mr. C. J. BOERLAGE, Notaris te Heemstede, zal op Zaterdag 9 Juli 1910, op de tuinen van den Heer Q DB JONG, genaamd „Voortuin" en Ruim. zicht" te Rennebroek, publiek verkop' pen, eene groote pari ij Mr. C. J. BOERLAGE, Notaris te Heemstede, zal op Maandag 4 Juii 1910, des avonds le 7 uur, op den tuin van den Heer J. M. J. BRAAM, genaamd „KNAPENBURG", aan den Heeren- weg te Heemstede, publiek verkoopen: eene groote partij (EIGENHEIMERS), grootendeels zijnde EIGENHEIMERS (zonder mest) tdeld op on gemest land. zijnde EIGENHEIMERS on WITT» KRALEN (op ongemeste gronden). De veiling begint op den „Voet tuin", des avonds te 6 1/2 uur. Mr. C. J. BOERLAGE, Notaris te Heemstede, zal op Maandag II Juli I9IO, des avonds te 7 uur, op den tuin van den Heer J. M J. BRAAM, genaamd ,.De Morgenstond", aan dc Glip (K in dijk) te Heemstede, publiek verkoo pen eene groote partij zijnde WITTE KRALEN (slechts ge deeltelijk gomest) en eene groote par tij EIGENHEIMERS (zonder mest). te OVERVEEN, op Donderdag 28 Juli i910, des avonds ten 7 uur, op den lum van den Heer W. F. FAASE, aan den Bloemendaalscheu weg, ten overstaan van den Deurwaarder J. N. WAR NIER, van uitmuntend te veld staan de te Heemstede. Op SVIAANDAG 18 JULI 1910, Haarlemmerhout, ton zal des middags te 12 ure in Hotel „ROOZEN", overstaan van den Notaris J. C. BURKENS, in publieke veiling warden gebracht de aan den Haarlemmerhout onder Heemstede naast elkander prachtig gelegen Buitenverblijven te zamen groot 48 Aren, 35 Centiaren, en wel in de navolgende peTceelen: No. 1. Voor AMOTIE de gebouwen van „Houtrust". No. 2. Een perceel BOUWTERREIN aan de Wilhelnwnalaan, kad. Sectio A 1375 god. en 1506 god. met recht van uitgang door een poort aan de Moos- torlottclaan, groot ongeveer 4 Aren, 30 Centiaren. No. 3. Een perceel BOUWTERREIN aan de Wilhelminalaan, Kad. Sectie A 1506 ged. niet poort aan de Meester lottelaan, groot ongeveer 3 Aren, 9G Centiaren. No. 4, Een perceel BOUWTERREIN aan de Wilhelminalaan, Kad. Sectie A 1506 ged., groot ongeveer 4 Aren, 20 Centiaren. No. 5. Een perceel BOUWTERREIN aan de Wilhelminalaan, Kad. Sectio A 1375 ged. achter grenzende aan do Meesterlottelaan, groot 2 Aren, 45 Centiaren. No. 6. Een perceel BOUWTERREIN aan do Wilhelminalaan, Kad. Sectie A 1375 ged. achter grenzende aan deMeesterlottelaan, groot ongeveer 2 Aren, 27 Centiaren. No. 7. Voor amotie de GEBOUWENen GETIMMERTEN op de perceelen, Kad. Sectie A 1376, 1377, 1378 en 1379, benevens het stalgebouw met koets huis op perceel Kad. Sectie A 1375, a, d. Wilhelminalaan. No. 8. Een perceel BOUWTERREIN aan de Meesterlottelaan, kad. Sectie A. 1506 god. en 1375 ged., groot ongeveer 1 Are, 15 centiaren. No. 9—18. Tien perceelen BOUWTERREIN aan de Meesterlottelaan, elk groot ongeveer 90 centiaren, tezamen uitmakende de perceelen kad. sectie A 1376, 1377, 1378, 1379 en 1375 ged. te zamen groot ongeveer 9 Aren, No. 19. Het BUITENVERBLIJF „Groen en Hout." en ERVE, aan do Wilhelminalaan, kad. Sectie A 1375 ged. en 1506 ged. groot ongeveer 21 Aren, 2 Centiaren. Daarna In versohillende combinatiën. Broeder bij biljetten omschreven. Bezichtiging op Dinsdag, Donderdag en op den Verkoopdag s nam. van 2 tot 4 UU!T. Nadere informatlën bij bovengenoernden Notaris en bij de Makelaar» T. G. NIEPHADS, J. W. G. DROSTE en W. BOSMAH. berichten bij deze, dat hun zaak gedurende de maanden Juli en Augustus 's avonds 8 uur zal zijn.

Haarlem's Dagblad | 1910 | | pagina 6