I E BOTER ADRES Droste9 s Wijnmsien's Isifaiia rismsnsiratiss Gynrmastisk-Scharnm i Gyrnnastiek-Cursus (Sal- oi Vlekkenzeep firma I. fllil BUK, Broste Houtstraat 28. ESecSrisch© Steenhouwerij ©n Ftlarmerbewerking Ikl. jfcJC* G. HARMSE-VAN DE GEER Prijzen 60, 50, 45, 40 en 33 cent Brand en Inisraalk SPRUIJT Co., in Effecten en Assurantiën, Brandverzekaring- Maatschappij. WAARSCHUWING! I CACAO j. 0. VAN proefstation te Hoorn, de Rijksland- bouwwinterschool, het botercontröle- Btntinn tn Zuid-Holland. De vereenl- eitig van Kaashandelaren in Zuid- Holland demonstreert als tegenstel ling, hoe kaas wèl en hoe ze niét moet worden bereid. Dan is er de Land- lwuw-Onderlinge.... maar dit wordt op deze manier een saaie opsomming. Moesten wo nog beginnen aan de eindelooss reeks particuliere inzendin gen er kwam in geen kolommen <-on eind aan en de onderwerpen lijnkoeken, lijnoliën, raapkoeken, Se- sauikooken, veebrood, verduurzaam de le\ ensmiddelen, gortmonsters (schrik niet !j, zuivelartikelen, gist, spiritus, suiker, Peru Guano, enz., enz. ze zouden een onuitputtelijke stof blijken. De machine-galerij is voor den leek op technisch landbouw-gebied een moeilijk terrein. Hij ziet een lange rij machines van vreemdsoortigen, ja uitbundigen vorm (want daardoor on derscheiden meerdere landbouwwerk tuigen zich), hij merkt op. dat ze aan 'n benzinemotor zijn gekoppeld en goedig doordraaien, hoewel er niets te dorschen. te snijden of te malen valt., maar hij snapt er niet veel van en is dankbaar als de een of andere exposant hem voor 'n (heere)-boer aanziet en een betoog tegen bem opzet om de natuurlijk onovertrefbare wer king zijner machine te demonstree- ren. Muar dikwijls verraadt hij zich te spoedig, door 'n minder handige opmerking of welz'n belangstelling is spoedig op. Dan wandelt-ie weg, en laat den exposant van kleurrijke en ingewikkelde landbouwwerktuigen achter, die aldus bemerkt z'n parelen voor den leek in het luudbouwvak te hebben geworpen. En de leek, verder tippelend, overdenkt z'n merkwaardi ge ervaring dal hij op vorige tentoon stellingen altijd dezelfde machines met hetzelfde aantal kleuren, kamra deren en nijdige stalen tanden heeft gezien.... Maar dat hij dit denkt, be wijst immers, dat hij leek is Do afdeeling Pluimvee is een ru moerig instituut op de tentoonstel ling. Een kleine tweehonderd inzen dingen zorgen daar voor lawaaial leen de konijnen, die tusschen de pluimvee-inzendingen zijn onderge bracht, zwijgen in alle talen. Aan dit gedeelte aer tentoonstelling is een wedstrijd in het opkweeken van kui kens verbonden. Er schijnt aardige deelneming voor te bestaan, om de onschuldige kuikentjes het snelst en 't best op te kweeken. In den tuin van „Zomerzorg" zijn nog enkele tenten en tentjes van firma's, er is een Japansche tuin, waarin een collectie dwergplanten van de firma C. B. van Nes en Zo nen te Boskoop. En in de tuinen en zalen heeft de afdeeling Leiden der Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde de expositie van tuin bouw, bloemen, bollenteelt en vruch ten ingericht. Zoo is deze Leidsche landbouw tentoonstelling een geheel van groote verscheidenheid en afwisseling, en met haar toegevoegd „Lunapark" voor het publiek zeker aantrekkelijk genoeg voor een bezoek. Het is den ondernemers der groote expositie toe te wenscben, dat dit publiek in de volgende tentoonstellingsdagen wat talrijker zal zijn dan op den ope ningsdag. Dan zal de Leidsc-ho land bouwtentoonstelling ongetwijfeld oen groot succes zijn l ROB. P. DE MOBILISATIE. „De Tijd" meldt De versperringen in de stelling van de nioudeu der Maas en van het Ha ringvliet zijn sedert Zaterdagochtend volkomen in gereedheid om op het eerste sein onmiddellijk te worden te walor gelaten. De infanterie-officie- tren uit Den Haag, die bij de oefenin gen der vesting-artillerie in de posi tie Brielle-Helievoetsluis tegenwoor dig waren, ontvingen midden in den nacht opdracht van den maritiemen bevelhebber, om zich bij het aanbre ken van den dag naar hun garnizoen terug te begeven. DOOR EEN DRIJFRIEM GEGREPEN. In het nabij Enschedé gelegen Epe is de Hollandsche arbeider Jan v. d. Veen, machinist in de katoenspinne rij „Germania", door een drijfriem gegrepen en zoodanig verwond, dat de dood spoedig intrad. De overlede ne laat een vrouw met drie kinderen achter. EEN KIND VERMIST I Vrijdagmiddag j.L keerde het 12- jarig zoontje van den heer G. C. Hol- gen, wonende Grlmburgwal 1, te Amsterdam, niet op den gewonen tijd van school huiswaarts. Bij infor matie bleek, dat hij dien dag ook de school niet had bezocht. Sedert heb ben de ouders, die in hevige onrust verkeeren, niets meer van hun kind gehoord. Vermoed wordt, dat de jongen met een schoolkameraadje de wijde we reld ingegaan is. DE ROTTERDAMSCHE WET HOUDERS. Naar 't Hl>ld. verneemt is ten slotte de Chr. Historische heer m'r. Abr. van der Hoeven, d' e te voren zich niet be schikbaar had gesteld, toch voor den drang zijner partijgenooten gezwicht en heeft hij zich bereid verklaard zich een keuze als wethouder ti laten wel gevallen. In de Gemeenteraadszitting van gistermiddag :s hij dan ge zen met 28 van de 38 stemmen. Naar het heet zou hij den Burgerlijken Stand nemen, waarmee nn de laatste paar jaar ziekenhuis en armenzorg is gecombineerd. Men mag dus met be langstelling vragen hoe de oplossing voor onderwijs zal zijn, zoo besluit 't Ubld. EEN KERK AFGEBRAND. Gisternacht tegen een uur brak e'r brand uit in een in aanbouwzijde ka mer dor pastorie van de Katholieke kerk te Rossum (Gr.). De brand sloej over naar de pastorie en de kerk, die geheel uitbrandden. De pastoo'r moest ijlings de vlucht nemen. Alles brand de af; door gebrek aan water kon de brandspuit niet werken. Oorzaak den brand onbekend; gedeeltelijke verzekering 'dekt 'de schade. Geen on gelukken zijn te betreareta. De kerk dagteekent uit 1850. DE HAAGSCHE GEMEENTERAAD, handelde weer eenige artikelen van het werkliedenTeglement af. Het mi nimumloon is vastgesteld op f 12.50 voor mannen en f 9.30 voor vrouwen. DE AMSTERDAMSCHE LOTINGS- QUAESTIE. Gedeputeerde Staten dor provincie Noord-Holland hebben eene beslissing genomen betreffende het bezwaar schrift, ingebracht tegen do loting voor de Nationale Militie^ lichting 1912, der gemeente Amsterdam. Het ontbreken der twee dienstplich tige nummers 2559 en 364$, gevolg van ter drukkerij der firma Enschedé te Haarlem begane kleine onnauw keurigheden, welke ontgaan zijn aan de aandacht van den militie-commis saris bij het controleeren der loten is voor Gedeputeerde Staten blijkbaar geen aanleiding geweest tot vernieti ging der geheelo loting. Wel is door dit college de loting vernietigd ten aanzien van de beide lotelingen, die nummer 3548, en eveneens voor de beide anderen, die nummer 2459 ge trokken hebben. Voor deze vier lotelingen zal eene nieuwe loting worden gehouden. Voor hen, die nummer 2459 hebben getrok ken, zullen bij de nieuwe loting de nummers 2-459 en 2559 in de bus zul len worden gedaan, terwijl zij, die 3548 hebben getrokken zullen hebben over te loten uit de nummers 3548 en 3648 zoo meldt 't N. v. d. D. DEELNEMING IN EEN BUITEN- LANDSCHEN TOTALISATOR. Door de politie is proces-verbaal opgemaakt tegen den directeur eener bankinstelling te Amsterdam, de voor het publiek de gelegenheid open stelde om door middel van premie- obligatiën deel te nemen in den tota- lisator van buitenlandsche wedren nen. De bedoelde di recteur meent, dat zijn onderneming noch met de zedelij kheidswetten, noch met de lo terij wet in strijd is. De politie schijnt er evenwel anders over to denken. DE WINKELSLUITING. Ten Stadhuize te -nsterdam kwam geen enkel bericht in zake de veror dening op de winkelsluiting in. Aan gezien heden de termijn verstreken is, binnen welke de Kroon de verorde ning kan schorsen of vernietigen, is de waarschijnlijkheid groot, dat niets van eenig besluit der Kroo'n verno men wordt. Gelijk wij reeds constateerden is de verordening dan van kracht ge worden, zoo schrijft 't Hbld. CHRISTELIJKE ORATORIUM- VEREENIGING. De Christelijke Oratoriumvereeni- gmg te Amsterdam zal hot concert- seizoen openen met een uitvoering van Haydn's bekende meesterwerk „Die Jahreszeiten'. Deze uitvoering zal plaats hebben in October in liet Concertgebouw, waarbij als solis! zullen medewerken Mejuffrouw Tilia Hill, Berlijn en de heeren Georg Wal ter, Be'rlijn en Hendrik C. van Oort, Amsterdam, terwijl het orkest van 't Concertgebouw zijne medewerking zal verleenen. Sport en Wedstrijden VAN EEN ONGELUKKIG BEGIN. 1-Ienri Wijnmalen is een merkwaar dig aviateur. Merkwaardig was al zijn plotselin ge verschijning in de vliegwereld. Op een goeden dag verscheen er 'xi be richt over een jongen Utrechtscben student, die z'n studie in den steek had gelaten om vlieger te worden, kort daarna kwam de tijding, dal V\ ijnnialen z'n brevet had gehaald En héél kort daarop was die jonge Nederlandsche vlieger houder het wereld-hoogterecord, won hij den grooten kamp over het traject Par"s- Brussel-Parijs, gaf hij schitterende demonstraties te Soesterberg, werd hij alom gevierd A-viateursroem is een vergankelijk artikel. En Wijumalen's glorie begon al bedenkelijk te minderen door zijn weinig succesvol mededingen in ie Europeesche rondvlucht, door zijn opgeven tenslotte van den raid, voor hem wel een aaneenschakeling van rampen scheen. Pech, onafge broken Dech scheen hem nu steeds te achtervolgen. Maar toen kwam dc Engelscho rondvlucht, na Wijnma- len's overgang van de biplane naar de monoplane. En daarbij gebeurden vreemde dingen: aan den start, waar de vlieger om een niet heel duidelij ke reden weigerde te vertrekken later door zijn weggaan van de Maat schappij van Luchtvaart, waaraan hij tot nu toe verbonden was geweest Henri Wijnmalen ging naar Frankriik, naar de Dépeniu=sin-fa- briek. Waarom Het rechte wist nie mand, of tenminste bijna niemand. Maar toch, ondanks deze onbekend heid niet de omstandigheden, tóch was door al het gebeurde Wijuma len's vliegersroem verminderd. Waar bleef hij nu Waarom vl x>g hij niet En er bleef niet meer die alge- meene trots op den „nationalen v] icgkam p iocn". Een paar weken geleden hoorden we weer eens iets van hem. Hij zou een poging doen om den Michelin- beker te veroveren, eerstdaags. Twee dagen later kwam alweer teleurstellende tijding Wijnmalen heeft z'n poging uitgesteld Toen zijn de data der Leidsche vliegweek bepaald, waarin de aviateur zijn vliegkunst zou komen demonstreeren. Voor het eerst zou Wijnmalen op een ééndekker in Nederland gen. En ik geloof, dat overal in Ne derland met belangstelling het ver loop van deze Tliegwock is tegemoet gezien, die zou kunnen aantoonen. dat Wijnmalen nog de oude Wijn malen is, of anders... ja, wat? Te Leiden hebben dan eeriige boe ren een college gevormd onder den weidschen titel „Viiegsyndicaat", en dat beeft de zaak voorbereid. Het Ajax-terrein bleek niet kwaad voor I doel. Het ligt evenwel in de gemeente Oegstgeest, en bet hoofd dier gemeen te moest dus z'n orde-maatregelen nemen. Naar ik hoorde, heeft de burgervader nog met plannen in het hoofd geloonen, om den vierden rang met een rij hooge palen aan de voor zijde te decoreeren. „op z'n Il.iar- lemsch". Maar van dat denkbeeld i--ie afgestapt, en tenslotte liep het uit op een schuttinkje van een meter hoopte rond de gansche vliegbaan Nu, dat maakt een vrii aardig^n in druk en hindert niemand. Henri Wijnmalen en z'n Jonge vrouw ziin Maamkiamorgen te lei den gearriveerd, om tien uur. De ontvangst hleek biister koel er was niemand aan den trein. Uit een tele gram, door den vlieger gezonden, had men namelijk opgemaakt, dat hij 's avonds om tien uur zou kernen. Enfin, Wijnmalen trok zich hc-t go- val niet al te erg aan. ging naar z'n hotel en wachtte op zijn toestel, dat natuurlijk op de ijverige douaniers was gestuit. Gemeenlijk plegen zij vliegmachines eonigen tijd op te hou den. Tenslotte kwam de monoplane tn den nacht van Maandag op Dinsdag, om een uur of vier. Natuurlijk was het nog geheel gedémonteerd. En Wijumalen's eigen monteur bleek ZOek nergens te vinden I Nu, er was een monteur van den vlieger C. D. Merens (voorzitter van het bo vengemelde viiegsyndicaat) present, en met diens hulp en nog die van een Oegstgee-ster, begon Henri Wijn malen Dinsdagmorgen-vroez niet het monteeren van zijn Déperdussin-mn- noplane. 't Kwam nog bijtijds klaar, s Middags tusschen 3 en 7 uur mócht er gevlogen worden, en het ,ooie weer beloofde, dal er ook o u gèvlogen worden.... De Leidenaars hebben 'n eigen schap, die i'i^er Hollanders bezitten ze kijken eerst de kat 'es uit den boom. Den eersten dag dat er „iets te doen is", komen ze lekker niet, omdat het veiliger is, den volgenden morgen in de krant te lezen hoe het geweest is. En daarvan laat Je 'tdan afhangen of je óók gaat I Dinsdagmiddag hebban de goede Leidenaars dan weer danig de kat uit den boom willen kijken. Het zijn er niet velen geweest, die langs het laantje van „Pomona" naar 't vlieg veld trokken en te half vier Wijn malen op z'n 70 P.K.. Dépordussin voor een proefvluchtje zagen starten. Het scheen uitstekend te zullen gaan, want de monoplane verhief zich spoe dig en steeg vlug. Met groote snel heid snorde liet toestel een eind weg. tot men liet in de verte boven de boschjes aan de zijde van Endegeest zag wonden, en snel terugkeenen Blijkbaar koos Wijnmalen 't moment van huiden toen niet goed. Jlij wachtte iets te lang, kwam toen vrij ver in 't terrein neer, rende nog een eind door, waarbij het toestel door een greppel hobbelde cn ih een twee den, vlak-daorop volgenden, met een schok bleef steken. Een vleugel klap te lieer op den grond en werd ge knakt, een der wielen, een veer en een schaats Draken De lamgeslagen vogel werd uit z'u val bevrijd, de beschadigde vleugel „geamputeerd cn het eenige wat het iKig-blijvende deel van het publiek den verderen middag te aanschou wen kreeg, was een klein groepje of ficials rond het verminkte vliegtoe- slel waaraan hard gewerkt werd. W oensdag zou het vast en zeker weer in orde zijn En terwijl z'n omgeving de pech van dit ongelukkige begin betreurde, zat de aviateur-zèlf, in hemdsmou wen en met z'n onafscheidelijke pijp in den mond, den herstellings-arbeid te kiden. IIij sclicen niet erg ter neergeslagen. en tobde vermoedelijk hoelêmaal niet over de Leidenaars. die zich nou zouden verkneuteren, dat ze toch zoo netjes die kat uit dien boom hadden gekeken Woensdag zal meer succes bren gen 1 Wijnmalen heeft z'n groote plan voor den Michelin-beker nog niet op gegeven. Hij heeft het voornemen, om van Leiden uit dezer dagen de poging te wagen. Misschien.des nachts Nu moet de vlucht volbracht wor den over een traject, langer dan 50 en korter dan 100 K.M. En dus moet er, behalve Leiden, nog een tweede punt worden vastgesteld. Te hopen is hc-t, dat deze Leidsche vliegweek c->n schitterende rehabilita tie van Wijnmaleai's ©enigszins ge- schokten vliegersroem moge worden. Ell dat krui nog, zelfs na dit onge lukkige begin 1 ROB. P. Z- Gemengd Nieuws STELLAGE INGESTORT. Uit Krakau wordt gemeld, dat bij de begrafenis van een aartsbisschop een stellage, waarop 400 persoren stonden, instortte; er werden vele menschen zwaar gewond. ONGELUK BIJ DE MANOEUVRES. Bij de Duitsche manoeuvres ver dronken bij het overtrekken van Elbe in de bmïrt van Vogelgesang onderofficier en 10 man van een Ula- nenregmenL RICHTER. Richter is nu eindelijk ie Jena gekomen. Zijn moedor was hem een c/ndweegs tegemoet gereisd. Zijn vrouw wachtte hem op het perroix waar vele honderden menschen hem met luide ovatie's begroetten. Onder de toejuichingen dn blijde begroettn- ge nvan de vele menschen, die hem op straat opwachtten, reed hij daar- gjtoold. rret bloemen ve'rsierd rïj- jn familie naar zijn villa, iijke wijze met bloemen 51 JAAR IN DE GEVANGENIS. Een zekere Eduard Vyrns. die we gens moord tot levenslange tucht straf in do gevangenis van do i-he stad Strmgau was veroor deold, is daar als 84-jango grijsaard aan ouderdomszwakte gestorven. Daar de moordenaar in 1860 werd gevonnist, beeft hij 51 jaar van de 84 tusschen de gevangenismuren door gebracht EEN DRAMA. Amerika hoeft alweer zijn sensatio neel misdrijf. Te Nashville (Tennes see) schoot in den schouwburg mc- w Earl Samuel, de echtgenoole van een van de riiksle burgers der stad. eene miss West dood. die naast h.mr man zat De voorstelling werd dadelijk gestaakt. Verscheidene da mes vielen in onmacht en de tooneel- speiers sprongen over het voetlicht heen in de zaal, om aan de flauw- gevailenen huip te verleenen. Mo ron w Samuel bleef tijdens al die op winding rustig met de rookende re volver in de hand staan en liet zich zonder tegenstand arresteeren GROOTE BRAND EN GEEN WATER. Zondagmiddag brak brand uit in cea molen van het gehucht La Bréa- lais, nabij Lorient. Daar tengevolge van ie droogte geen droppel water voorhanden was om te blusschen. moest de bevolking werkeloos toe zien, hoe de eene boerderij na de an der door de vlammen aangetast werd Na ruim een uur lagen vijftien groote hoeven in de asela De schade wordt op 300.000 francs geschat. BR AND TE ANTWERPEN. U.t Antwerpen wordt geseind: Er is een zeer zware brand uitge broken in de houtloodsen van het bass n Ferdinand. De geheele brandweer is naar het térrein van den brand vertrokken. De brand tn de houtstapelplaatsen is nog ernstiger dan de brand, due plaats had tijdens de staking in 1907. De stapelplaatsen van vijf firma's Btaan in brand en drie anderen wor- ernstig bedreigd. In Brussel kan men het schijnsel van dén brand zien. Nader meldt men ons, dat negen huizen verw x>?t zijn. Zeven brand weerlieden en soldaten zijn gewond. DE STAKING IN SPANJE In Bilbao is de staat van beleg af gekondigd. De stakers zijn binnengedrongen huizen van niet-aangeslotenem en hebben hen met stokslagen mishan deld. Zij hebben het tramverkeer tot stilstand gebracht. Vijfduizend man zijn naar Bilbao gezonden, om de troepen, die daar zijn, te vervangen. Er hebben botsingen plaats gehad tusschen de stakers en de gewapende macht, die er op los sloeg en van de lurwapens gebruik heeft gemaakt. Het werk staat geheel en al stil in alle fabrieken en werkplaatsen. Hot Kleine Houtweg 31. De Directie van het Zander-Instituut bericht den aanvang van den nieuwen cursus voor Dames, Heeren, Meisjes en Jongens door den leeraar A. J. MEIJERiNK (akte Middelbaar Onderwijs). B. voor Dames en Meisjes, door de leerares Mej. M. RQCZEN (akte Middelbaar Onderwijs). SPECIALE LESSEN worden gegeven ter verbetering van lichaamshouding en gang Spreekuren van den heer A. J. MEIJER1NK eiken dag van 4 5 uur. Spreekuren van Mej. M. B. ROOZEN eiken dag van 122 uur. Maandag, Dinsdag en Vrijdag van 25 uur. Telefoonnummer 341. Uitstekend om vlekken uit goadaren te verwijderen en wollen goederen mede te wssschen. Verkrijgbaar a 10 oent per stuk bij Nieuwe Gracht 48. Tel. Imerc. Ö64, SPOEDIGE LEVERING. erkeer in de haven is geheel staakt. De koffiehuizen en handclsin- stellingen zijn gesloten. De trei n dienst op de staclslijn is verlamd. De toestand in het mijnbekkeai en de nijverheidscentra in de omstreken van Bilbao is ook niet bevredigend; de arbeid staat ski. Stakende mijnwerkers hebben bij Oviedo met dynamiet een brug van de Baskisciie spoorwegen doen sprin gen om het vervoer van steenkolen te beletten. In het mijnbekken do zijn 15.000 stakers. De minister-president CanaJejas heeft medegedeeld, dat de stakingen Bilbao en Asturie een revolution- nair karakter dragen, waartegen de regeering besloten heeft met alle kracht en zelfs mei alle gestrengheid, die vcreischt wordt, op te treden en kunt ge u tegen beschermen, 'r de betrokken plaatsen alle troe-1 - - pen, d.e nwxLg zullen zijn, zal zenr den. 19 ALLEEN DE CHINEESCHE VLOOT. Op het Chineesclie ministerie van marine wordt een program voor vloot bouw opgemaakt, dat in zeven jaar zal worden afgewerkt. Volgens dit program zal China na afloop van dien termijn kunnen be schikken over 8 linie-schepen, twin tig kruisers, tien andere schepen, vijftig torpedobooten en vier marine- arsenalen. ZWTTSERSCHE ZIEKTE- EN ONGE VALLENVERZEKERING. Het aantal handteekeningen voor een referendum over de bondswet op de verzekering legen ziekte en onge vallen bedraagt ongeveer 75.000. In Februari van bet volgende jaar zal een volksstemming over de wet worden gehouden. CHOLERA. Uit Boecharest wordt geseind: Drie gevallen van cholera zijn voorgeko men te Braila. Gierstraat 35 - - Telefoon 1592 slle, aaer gelang xan prijs, prima qualitoit. U tegen beschermen, door een Safe-loket te huren in de brand- en inbraakvrije, ondergrondsche kluis van de firma; Kinderhuissingel 68 o d Zijlbrug. Loketten met trommels en 2 verschillend werkende sloten (voor cliënten) slechts f 5.— per jaar. DE H A ARF.EMSCHB Opgericht In 1840. Kantoor te Haarlem. Kruisstraat 9, verxeaeri legen vasie en billijke pre- iniên alle Onroerende en Roerende Goederen binnen het Koninkrijk der Nederlanden, tegen schade, ontstaan door brand, door het inslaan van den bliksem en bet ontploffen van gas, ook al heeft dit inslaan of dit ont ploffen geen brand tengevolge gehad. ZUIVERE Burgerlijke Stand SCHOTEN. GETROUWD: M. A. Kuntze en J. Woudstra! W. F. Blom en D. C. Verdaasdonk. BEVALLEN: A. van Doorn—Heemskerk z. J. Slik ker—Zuidweg z. A. van Velzeu Beekhuis <L E. van der Erf—Kuiper z. W. Pla'njenWarners d. J. van HeinertpKoevoets d. OVERLEDEN: J. Hendriks. 10 d. J. T. Horzen, 32, j., J. de Gier, 7 na Daar de verpakking onzer j KINADRUPPELS DE VRIJ, veelvuldig wordt nagebootst om Kinapraeparaten van andere herkomst aan den man te bren gen, wijzen wij er op, dat noode doezen, zonder den naam Dr. H. NANNING, doch alleen voorzien van het woord „Kinadruppets", NIET uit onze fabriek afkom stig ziin. jgfc-x*» Min èlsoha daarom steeds Dr. H. Hsoiling's Klnaflruppels Alom verkrijgbaar A f 0.75. f 2.20 1.20 f 0.65 f 0.30 Verhuizingen en Transporten - zoowel biunen als buiten Oe stad Spaarnwouderstraat 28. Beveelt zich beleefd aan in uw Kunst en recommandatie.

Haarlem's Dagblad | 1911 | | pagina 7