Een flinke Loopjongen Een dame Biedtzichaan Werkmeisje Dagmeisje Bosch on Vaart Winkelhuis Een Huisje Verloren I öpeigent! coufliet In Het havenbedrijf. Do voedselvoorziening loopt geen goyaar. HeLPersbui cau Anota had met ver schillende personen een onderhoud in zake de gevolgen van de dreigende sta king in hot havenbedrijf. De heer De Monchy, voorzitter van de Kamor van Koophandel te Rotter dam meende dai indien de staking mocht uitbreken, dit inderdaad con ramp zou zijn. De toestand in den handel, zeidc de heer De Monchy, laai zich op het oogonblik juist zoo mooi aanzien. Na de jaren van stil stand gedurende den oorlog, is over al een verheugende opleving waar te -nemen en wanneer er nu staking ko men moest, daai zou alios opeens weer plat liggen. Alle bedrijven zouden daarvan den nadeeligen terugslag on dervinden en niet het minst ae arbei dersklasse in haar geheel genomen zou p.r onder te lijden hebben. llcl liet zich in den beginne, wat de verhouding tusschen werkgevers on werknemers helreft ook zoo mooi aan- zien en de oprichting van den L0011- raad in de vervoerbedrijven liad de heer De Monchy toegejuicht als een werkzaam middel om tot goede ver standhouding te komen. Voor den handel vooral zou c-en slaking op dit oogenblik hoogst ongelegen komen. Wij zitten zoowel hier als te Am sterdam propvol met goederen. De groute pakhuizen van de Veernen, de loodsen aan de havens, alles ligt vol mot waren van verschillenden aard waarbij ook gioote voorraden tabak. Vele beschikbare lichters zijn ge- bruikt om goederen te bergen, wachten op verzending; zelfs up taine- lijkcn afstand van de stad is pakhuis- riumte gehuurd moeten worden om goederen op te slaan, die tot ver scheping gereed zijn. Kwam de scheepvuart nu weer plotseling tot, staan, clan zou de aan voer gestaakt moeten worden, waar van de nijverheid en de binneailand- sclie hanciel alweer de nadeelige ge volgen zouden ondervindon. eengenomen dus zou een staking in de transportbedrijven op dit oogen hlik onberekenbare schade aan luo ons economisch leven teweegbrengen. Aan iemnncl die er over oordcelen kau werd gevraagd hoe het niet de voedselvoorziening zou staan, wan neer hei conflict zou uitbreken. .^ie loopt in 't minst gc-en gevaar was hei antwoord. Wij hebben volop van al lerlei levensmiddelen en zullen hel best kunnen uitzingen, al moet de sla king weken lang duren, wat te vree- zen i®. Wij hadden ons roods bij de nade ring van den winter or op voorbe reid dat er stagnatie in den toevoer van levensmiddelen zou kunnen ko men, niet door een staking in de traiisjioiineurijvon, want daar dacn- len wij toon nog niet aan, maar men moet legun den wnuer altijd bedacin zijn op oen mogelijke stremming van het verkeer door gesloten water. Daarvoor iiactuen wij uiut onze maatregelen genomen t.n een lan oveischot aan levensmiddelen opgc- blagen, ten einde de gemeentelijke uitu'ibulio, voor zoover nog noodig, ook te kunnen voortzetten, wanneer- het vervoer ie water door vorst ge- su'emd mocht, worden. Behalve de levensmiddelen, van ge meentewege in voorraad gohouuen, zijn ei nog ruassas goederen in han den van particuliere hunde»aai3, die zij, toen er ween- voldoende aanvoer vain alles kwam, hebben opgeslagen, mei om stad- en iandgsuooten van voedsei t-e voorzien, maar om uit te voeren naai liet buitenland, waarvan zij zicli ruime winsten voorstelden. Daarvan is inmiddels niets geko men door den lagen stand dor valuta, waardoor zij aan Duitscliland mets verkoopên konden en zoo liggen or ook daar gioote voonaden van le vensmiddelen, die men zal moeten trachten in Nederland van de hand te doen. Dus al zou cy slaking komen en deze vele weken moeten duren, dan is er toch in liet minst, geen reden om zich voor de voedselvoorziening bezorgd ie maken. Ingezongen nlot teruggegeven Voor den inhoud dezer rubriek «tolt d» Redactie zloh niet aansprakelijk. Weledele lieer Redacteur, Beleefd verzoek ik u naar aanlei ding der advertentie betreffende de collecte van de Vereeniging van Oud- Strijdere ten bate van hunne weduwen en weezen, een plaatsje in uw blad mij af te staan voor de rnededeelmg, dat deze vereeniging niet in betrek king staat met de verooniighg van gepeijsionneerde en gegagoerdG mili tairen van leger en vloot beneden den rang van officier, genaamd Wedu- ,w en zorg, rnel pl-m. 300 weduwen en weezen. k Bij voorbaat dank voor de plaat sing. verblijf ik hoogachtend Li wel cd. dw. dn. J. II. SCHAT, Voorzilter der afd. Haarlem van Weduwenzorg. ADÏERÏËN11EU Getrouwd: GERMEN LUKKES NANCY CRO.MJONGH, die mede namens wederzijdsdhe fanu'Iien bartel ijik' dank zeggen voor de *beiangstelliing hij hun huwelijk ondervonden. Haarlem, 10 Fel>r. 1920. Getrouwd: W. F. POEL en IIERMINE SCHOLTEN. Heemstede, 9 Febr. 1920. De Heer" en Mevrouw POEL— SCHOLTEN betuigen, mede na mens wederzijdsohe famillö», hun hartelijk en dank voor de blijken van belangstelling, btj hun huwelijk ondervonden. Heden overleed tot on- i zo diepe droefheid na een j smartelijk lijden in de Ma- 1 rlastichting, onze lieve Tante. Mejuffrouw J. Kragt, in den ouderdom i-an 72 jaar. Haarlem, JOH. C. KRAGT. Noord-Beemster, J. M. ZWIKKER—KRACT C. ZWIKKEK en Kinderen. Heemstede, H. C. VERKRUUSEN. J. VERKRUIJSEN—VAN VLADERACKEN. Haarlem. 7 Febr. 1920. Spaarna 22. Geen bezoeken. De teraardebestelling zal plaats hebben Donderdag '12 Febr. a.s. te 12 uur op de algemeene begraaf plaats te Haarlem aan den Schoterweg (oude gedeel te). Da Heer en Mevrouw VAN DER LAAN—HELDER bedan ken voor de hartelijke belang stelling ondervonden bij de ge boorte van hun dochter. Bezoeken worden gaarne afge wacht Donderdag 12 Febr. van 2.30 -«4,30. Heden zijn afgekondigd de «ordeningen op de heffing en invorder-ing eener belasting op openbare vermakelijkheden te Hr.iulem, vastgesteld bij raads besluit van 26 November 1919 No. 36. Gedrukte exemplaren van deze verordeningen zijn tegen beta ling van de kosten ter gemeente secretarie (4e afdeeling) ver krijgbaar. Haarlem, 10 Febr. '1920. HUWELIJK Een nette wedusve zoekt ken nismaking met net persoon, leeftijd tusschen 3040 jaar. Br. onder no. 3070 bureau van dit blad Gevraagd voor dadelijk een jattreu» vtir ds tisisiissding v. g. g. v., goed kunnende ko- ke en genegen om met hulp van werkster alle huishoudelijko be zigheden te verachten. Iloog loon. Br. fr. onder no. 3046 b van dit blad. R.K., middelbare leeftijd, zoekt betrekking als huishoudster en om de vrouw des huizes in alles te helpen, liefst te Haarlem of omstreken. Brieven onder no. 2990 bureau van dit blad. Maid-Huisiiondstsr In een hlein burger goxlr wordt togen I ol 15 Maart ge vraagd een flinke eenvoudige ï¥-E!D-HU!3HQlif>STER teeltijd us sohon 28 -30 jaar tegen hoog salaris. Zonder goede getuigen or.noodig zich aen te meidon. Brieven onder no. 30S4 Bi an dit Blad. Gevraagd een net meisje voor de huis houding. P.G. II. HONSBLÏEK, Kleine Houtstraat 88. Juffrouw op leeftijd gevr. bij 2 oude rnenschen om bchulpz. in de huish. te zijn te gen verg. van kost en inw. plus 2.50. Aanm. Wed. WII.LEMSE Oranjeboorostraafc 148. Op eon kantoor hier ter stede kan een vrouwelijke Kantoorbediende geplaatst worden, goed bekend met machineschrijver), salaris naar bekwaamheid: Br. m. opg. vari leeft en tegenw. werkkr. no. 3087 bur. van dit blad Nette ongehuwde verpleegster l/iedt zich aan. Is ook genegen als ziekenverpleegster of als vaste hulp in een huishouding werkzaam te zijn. Brieven onder no. 3076 bureau van dit blad. Gevraagd een flinke juffrouk voor kantoor (winkelzaak) accuraat kunnende werken. Brieven met opgaaf van verlangd salaris onder no. 3079 bureau van dit blad. Gevraagd eenmaal per week van 9 tot 5 uur eenvoudige juffrouw voor verstel en kameiwerk, Br. no. 3078 bureau van dit blad. Gevraagd voor direct- een flinke Huishoudster tegen hoog loon. Brieven lettor T lwGkjiandel EIKELENBOOM TIMMER, Bloemen daal. een net burgermeisje als liuis- hcuuster. liefst bij weduwnaar builen Haarlem. Br. onder no. 3058 buerau van dit blad. Wegens huwelijk der tegen woordige gevraagd een net. Meisje voor dag en nacht, loon naar be kwaamheid. v. g. g. v. Adres J. ■1. NELIS, Parkl.aan 85 Haarlem. Er b. z. a. een net meisje. P.G. lïefel voor meid-alieen in klein gezin, omtrek Bloemendaal. Br. fr. onder no. 3051 bureau van difc blad. Biedt zich aan een net burgermeisje, P.G., klem stil gezin, als hulp in de huishouding. Brioven onder no. 3094 bureau van dit blad. Wegens huwelijk der tagonw. vraagt mevrouw DE VISSER, Parkweg 1 te Bloemendaal met Mel een net Tweedfc-Mei«je of Keukenmeisje Gevraagd in klein gezin (2 personen/ een handig flink meisje, leeftijd 18 a 2(J jaar van 's morgens half S tot 2 uur. Loon 5,59 p. week. Brieven onder no. 3096 bureau van dit blad. Mevrouw HOFSTEDE DE GROOT, Aerdenhout. zoekt met 15 Maart of later, flink uit fatsoenlijk goz.ni, liefst P.G. en niet boven oe 20 jaar. Brieven met getulgenopgave en gevraagd loon Doelen-hotel, Am- iterdam. Gevraagd met Mei, te Bloe mendaal, een KeuKenmeisje en een Tweede-Meisje bij voorkeur zusters of moeder en dochter. Br. lett. Z 1721, boekhandel P. STLN8 Pz., te Bloemendaal. Gevraagd een Noodhulp uitsluitend voor het werk. Adres Gedempte Oude Gracht 78. Mevrouw VAN STEEDEN, Kenaupark 6, vraagt zoo spoedig mogelijk een flinke Kaukon-Werkmeisjo voor noodhulp of voor vast. Gevraagd tó Maart iemand voor hulp in de huish om m. behulp van een werkster alls huish. bezigh. te verr. Brieven met opg. van ref. en verlangd salaris onder no. 1236 aan het alg. adv. bur. H. N. MLL, Kruisstraat 25. alhier. 11. z. a. Huisnaaister bekend met oenv. costuum- naaien, lingorie en verste!- naaien. Br. no, 1237 alg. adv. Bui-, b. N. MUL, Kruisstraat 25 alhier. Gevraagd terstond wegens ziekte een flin ke burgerjuffrouw voor huis houdelijke bezigheden, iederen morgen van 9—12; omgeving Zijl weg, Loon f 4 per week. Brieven onder no. 2991 bureau van dit blad. Mevrouw HONIG, Heerenweg 235 Haarlem, vraagt met Mei wegens huwelijk der tegenwoor dige een Keukenmeisje P. G., dat zelfstandig kan ko ken en genegen eenig huiswerk te verrichten. Aerdenhout gevraagd: Tweede-Meisje Gevraagd in gezin z. k. nel meisje van 9— 12 uur. Hulp van werkster aan wezig. Adres Prinsessekade 27. C su raag d een nette dienst bade voor heele of halve dagen. v. g. g. v. Ziah aan te melden 'a avonds na 7,30 uur, Rustenburgerweg 6, Bloe mendaal. Gevraagd voor dadelijk een flinke Dienstbode v. g. g. v., kunnende koken en netjes werken. Loon 300 wasch- geld f 50. IIulp van werkster. Aanmelding Parklaan 53. Gevraagd een flink loon i 6.— par week, met Mu.p van tweede meisje. ZIcli aan te tnelde Mevr. HUMM.R. Kleverparkweg 148 Een net Dagmeisje gevraagd. Aanmelding in per soon hij G. v. VOOLEN, Spaarne Dagmeisje GEVRAAGD. Z.-H. Spaarne No. 28. Gevraagd bij twee dames net Dagmeisje Een flink Dagmeisje gevraagd, v. g. g. v., hoog loon. Adiea Dreef 8. Gevraagd een net flink dagmeisje loon f 5. p. w. of een nette werkster voor Vrijdag en Zaterdag, v. g. g. v. Schotersingel 127. Net Dagmeisje gevraagd legen uoog loon. Aan melden v. d. Vin neetraat 12 zw., tusschen 79 uur. Costaumnaaister gevraagd 1 dag per week. Adres Parklaan 85, Haarlem. Mangelsters en BLAKSTE11s> gevraagd. Adr Brouwerevaart 30. Op da ateliers van F1KKERT Co., Zijlweg J5, kunnen Damesklaermakers en Mantel werksters geplaatst worden. Zich aan te melden van 8'/, tot 121/» en yüb 2'/, tot 6l/i uur. Bekwame Burgersmidsknecht gevraagd in een smederij (Electrisch bedrijf); oen bekwaam Smidsknecht in staat om als Baasknecht op te troden. Vast werk. Hoog laon. Brieven onder No. 8095 bureau van dit blad. of aankomende Bediende gevraagd bij ALBERT H£IJN, Anegang 13. SHeüe Loopjongen gevraagd v. g.g. v. Aanvangioon f io.Adres: Melkinrichting J. VERDEL, Kleverparkweg 2. Pakhuis Te huur gevraagd een pakhuis met bovenwoning gelegen ln Haarlem. Brieven franco met opgaaf van huur en wanneer te aanvaarden onder no. 3097 Bureau van dit Blad. Beneden- of bovenhuis te huur gevraagd door jongelui tegen belooning. Blieven onder No. 8982 bureau vaiiodit blad. Heemstede Jongelui h.b. b. b. h. zoeken ongem. Kamer» met of zonder pension. Br. met prijsopgaaf onder No. 2977 bur. v. d. blad Twee arbeiderswoningen ta koop gevraagd of onder- en bovecwoiing, zoo noodig winkelhuis, direct ta aanvaarden. Brieven onder no. 3082 Bureau van dit Blad. Invalledenfiefs te koop gevraagd, ln goeden slact, Brieven endor No. 3075 bureau van dit blad. Gevraagd bekwame en aanko mende VoowstersenReksters loon 6—9 gulden plus spoorgeld. Fa. Wed. B. KLAUWERS, kleerenbleekerij „Middenvaart" Santpoort. Gevraagd Bekwame huisnaaister gevr. bij Mevr. KRAMER, Bloemen- d."tal, Kleverlaan 3. Werkster Gevraagd een werkster, Vrij dags den geheel en dag en Woems. dags halven dag. R. C. BROEK MEIJER, Spaarne 78. Biedt zich aan een nette jonge werkster, eeni- ge 'lagen vrij hebbende. Brieyeai onder no. 3088 bureau van dit blad. Gevraagd een nette Werkster Adres Hotel „van Ouds het Raadhuis", Overveen. Wordt gevraagd een Werkster P.G., voor een halven dag (laat ste helft der week) en voor den schoonmaak. Br. onder 110. 3103 bureau van dit blad. Wordt gevraagd een flinke Werkster voor 3 halve dagen in de week Adres Gr. Houtstraat 183. Werkster Biedt zich aan een nette werk ster. voor alle dagen; van g. g. v. Br. no. 3057 bureau van dit blad. Mevrouw VAN ROOIJEN, 56 Koninginneweg, vraagt voor terstond een nette Werkvrouw Teekenlss Lus- in het constructieteekenen gevraagd» Br. onder no. 3071 bu reau van dit blad. Piano-les club- of privaatles gevraagd. Di. met opg. van cond. onder no. 3066 bureau van dit blad. Een Echtpaar in. b. 1. z. k., P.G., biedt zich aan. (hier of omstreken), als Huisbewaarder, Huishouding waar te nemén of in inrichting. De beete get. staan him ven dienste. Br. onder no. 3050 bur. van dit, blad. Reiziger gevraagd die genegen is een zeer gewild cor. 3umpiiea.ru keJ tegen liooge prooisie biji hotels en pensions aan te boeden, Br. onder no. 3063 bureau van dit blad. Betrekking gezocht door persoon in. g. g. door slap te in bedrijf buiten werk zijnde. Incassecren van gelden, ophalen van huur of iets dergelijks. Br. no. 30S0 bureau van dit blad. Udvrs.agd eeui bekwame smidsknecht voor vuurwerk en hoefbeslag. Adres Gebrs. MOOLENAARS. Prin- senbolwerk. H.H. BAKKERS Biedt zich aan gehuwd alles zins bekwaam bakkersgezel, v. g. g. v. Br. onder no. 2998 bur. van dit blad. H. H. Kappers Gevraagd can nette bediende bfi J. v. d. LINDEN, P. Kies- stesat ?8. Biedt zich aan tegen 16 Febr. -kruideniersbe diende, volkomen met het vak op de hoogte, van goede getui gen voorzien. Brieven onder 3055 bureau van dit blad. Net persoon, 24 jaar, P. G. zoo van flink koopman, zoekt een betrekking als controleur, reiziger of iets dergelijks. Br. onder no. 3089 bureau van dit blad. Avondwerk Jongeman, administratief ont wikkeld, v. g. g. v., zag gaarne een paar avonduren per week bezet met bijhouden van eenv. administratie etc. Br. onder no. 3099 bureau van dit blad. Biedt zich aan twee flinke jongen? 18—19 jaar, bij koe of bouwboer, met bet vak bekend. Kost en inwoning gi-wenscki. Br. onder no. 3045 bureau van dit blad Banketbakkerij Gevraagd een nette loopjon gen. kunnende fietsen. Adres Kruisstraat 37- Gevraagd sloffeordersleerHng. J. H. BAAJJ Kortc Lakenstraat 10. hitosüd Rijwislhsrstillsr cn een JONGEN gevraagd. I DE GROOT, Sanlpoorteretraat 31. b. h. Kleverpark Colporteurs gevraagd voor de Botermelange. H. I. VAN GOOR, Burg wal 7. Net Persoon zoekt be'rekk. als incasseerder of iets dergelijks, voorz. v. g. ferent. Br. 110. Bloemisterij Twee jongens gevraagd voor bloemisterij- en tuinwerk Aanm. 's av. Wonwcrman.isslr. 7 zw. H.H. Wageumakers Wegens ziekte van dm patroon een knecht of halfwas gevraagd Prinsen Bolwerk 18. Eeu sst Jongetje om eenig loopwerk t? verriohten gevraagd. Fotogr. atelier Groote 11 Putstraat 174. Gevraagd een nette Loopjongen I.ceitijd nietb oven 16 jaar. Goed kunnende fietsen. Adres KI. Houtstraat 112- Boekbinderij Bij E. DE HAAN, Lange La kenstraat 10, kan een knappe pongenen een meisje geplaatst wordenLeeftijd 13—14 jaar. Schilders f'.ink halfwas gevraagd. J. MIS SET <5t Zn. K. Zijlstraat 11. Net degelijk Kosthui# aangeboden. Paul Krugerkade, Schoterkwarlier. Br. onder no. 3083 bureau van <Ut- blad. Een prettig tehuis gezocht begin September voor een 16- jarig meisje, dat .„bet Kopje" bezoekt- Briovon me: inilohtin- :cn worden ingewacht bij den Heer P. D. H. HENDRIKS. Hee- «iiisingel I, Groningen. Gevraagd oen nette kostganger. Gabruifct va© vrije slaapkamer. Brieven onder no. 3091 bureau van dit blad. Dègelijk'ë kost en inwoning aangeboden aan net persoon ni. gezellig huiselijk verkeer en ge- bmik van vrij slaapkamertje. Br. onder no. 3067 bureau van difc blad. - Geheel hulpbehoevende juffr. vraagt verpleging bij particulier tegen nader over een te komen voorwaarden. Br. onder no. 3077 bureau van dit blad. Gevraagd per 1 Maart een Zit- en Slaapkamer met pension (omtrek station). Br. onder letter Y. boekh. A. VEHNOUT, Warmoesstr. 10/ Gevraagd door een juffr. h. b. b. h. h., ge- meub. slaapkamer. tegen de helft dezer maand. Br. fr. no. 3085 bureau van dit blad. Gemeubileerde Zit- en slaapkamer gevraagd, zonder pension, zon der bediening voor 2 jonge da mes van goeden huize. Liefst Bosoh en Vaartkwartier of om trek LeidschevaarlBrieven no. 3099 bureau van dit blad. Gemeubileerde of ongemeubi leerde kamen te huur gevraagd voor 3 personen. Brieven onder no. 3065 bureau van dit- blad. Een frisch Slaapkamertje te huur. 2de Da Costastraal 2. Jong echtpaar zoekt eenv. gemeub. Kamer met- kookgelegenheid f 7 per week niet te boven gaand'?. Er onder no. 3044 bureau van dit blad. Gem, zit-slaapk. te huur gevr. op netten stand door Heer. in of buiten Haarlem. Eigen bed. Br. met prijsopgaaf onder no. 3052 bureau van dit blad. Te huur gevraagd een klein kamertje, door een voudige juffrouw, in. b. 1. alle dagen uit zijnde. Br. onder no. 3053 bureau van dit blad. Een juffrouw vraagt tegen 1 Maait of eerder iwse ongem. kamera of 1 kamer in. claapgel. Br. der letter V. boekii. A. YER- NOUT. Warmoessiraafc 10. Te huur gevraagd te Haarlem of Bloemendaal een bovenhuis van minstens 4 ka mers, ongemeubileerd of gemeu bileerd, tegen 15 Februari of 1 Maart. Brieven m;-fc prijsopgaaf onder letter \V aan EISEN- DRATH 's advertentiebureau, A msicrdom, Rok in 117- Ta huur of te koop ge vraagd een vrij Huisje bevattende 1 a 2 kamers met keuken en eonig tuingrond, ligging oaver«chiIIig waar, liefst Heemstede of Beverwijk. Br. onder Lett. C Boekhandel A. VERNOUT, Warmoesstr. 10 Te huur gevraagd een woning (liefst met ruim uit zicht). Huurprijs «100 tot, f 500. Br. lett. M. S. Kinderhuissingol no. 68 A. Te huur gevraagd tegen liooge belooning met 1 Mei of eerder een woning. Br. ondr no. 3060 bureau van dit blad. Te huur gevraagd huisje of kamer met gebr. van keuken, door echtpaar z. k. Br. Onder no. 2969 bureau van dit blad. Te huur een boven-slaapka- mcr met kleine voorkamer voor een dame, h. b. b. h. h., voorz. van eigen bed. Br. 110. 3092 bu reau van dit blad Te koop gevraagd een woning met beneden- en bovenhuis, of een pakhuis met bovenhuis, waarvan bet benedengedeelte pl.m. 7,50 M. breed is, in cen trum der stad Br. no. 2975 bu reau van difc blad. T© huur gsvraagd 111 Haarlem of Oi strekon, kleine woning (even tueel gedeelte van woning). Goede belooning. Br. onder No. 3054 bureau van dit blad Kuis te koop tjeïraagfl met opgaaf r van pr|]i en wanneer te aanvaarden. Br. onder no. 3102 Bureau van dit Blad. t« koop gevraagd, liefst Spaorn- «wouderstraat. KI. Houtètr. of ojiiiers drukke volksbuurt met Mei of eerder te aanvaarden. Br. niet volledige opgaaf no. 3086 bureau van dit blad. te koop gevraagd, liefst kamem en suite. Den prijs van f 3000 tot f 3500; die met April leejj komt. Brieven onder no. 3056 bureau van difc blad. Te koop een ongeveer nieuw klein he<> renhuis met afzonderlijk op gaande bovenwoning. De bene denwoning bevat 5 kamers en gebouw daar achter voor gara ge en zeer spoedig te aanvaar den. Omtrek den Hout. Brieven onu«i letter W boekh. A. VER NOUT, Warmoe-retraafc 10. Voor f 400.— Ie koop een groentenzaak m<4 wagen, hond en verdere inventa ris, wegens dubb. zaken. Br. no. bureau van dit blad. Bijverdienste. Ter overname: een zaak in comsumptie-artlke- len. waarin oirca f 50 per week verdiend wordt. Brieven onder no. 3081 bureau van dit blad. Veevoederketel te koop aangeboden, 100 liter J. CHRISTIAANS, Spaarnwou- derstraat 91 bij de Ameterdao- scht.poort. TE KOOP: 3 kindentureteta, als nieuw, cov. coat, paar la- kon, prima 6 en 12 gldL 3. 4, 14 jaar. Br. no. 3093 bureau vnn dit biad. To koop een aantal broeiramen en een éénzijdige broeikas, in goeden staat'. W. ZUI RENDONK, Kle verlaan 58. Een Heerenflets te koop aangeboden, prijs f 40. Eikenlaan 74. Heemstede Vouwwagentje en vogelkooi met standaard te koop. Adres 1U.3?npri ëcIstraat 59 zwart- Te koop 70 grenen balken 3 bij 4 bij 3 meter en 5000 oude steenen. O ud eweg no. 1. Te koop prachtig gesmeed ijzeren uit hangbord met hangijzer. Adres Tempcl'crsstra.-.t. 41 TE KOOP: Camera (contessa) 9/12, Dr. Staeblee extra-rapid aplanaat, DervftIsluiter, met me talen statief, lasch, 3 chassis in etui. Adr. te vern. bur, v d. bl. Wegens plaatsgebrek een Fornuis a g. b-, zonder gebreken. Prijs billijk. Adr. te vern. bur. van dit blad. Te koop een vouwwagentje, een kinder stoel met lor bekleed en een salamanderkachel Adres Sokag- chelstroat 28. T© koop goed onderhouden eiken ..Pac kard" harmonium, 2 1/4 «pel, 13 registers. Prijs 300. Inlichtin gen onder no. '3072 bureau van du blad. Ta koop 6 witte «kippen, aan den leg, mot hsau, Priis billijk. Broed 1918. Nobletstraat 1. gebrsikts Ümsrijiieliii te koop gevraagd, met of zonder banden Ook losse frames. R. KRAMER. Houtmarkt 51. a. d. Spa.'irnwouderst raat. Te koop een heerenrijw.el, in goeden staat., voor f 25. Adres Leid-scho- plein 46. KIPPEN Te koop jonge .kippen, aan en tegen den leg ;ook in ruil voor f-lachtkippen of konijnen), bij G. v. RIESSEN, poelier, Pro- toriaplom 74, tel. 2929. Te koop zware eiken palen 6 voet lang en zwaar berken slieüiout; ook per wagenvracht. J. BARN- ÏIOORX, Zandv. laan, Aerden hout. Kippen - Konijnen Dagelijks vorsche duinkonij nen en lamme konijnen. Mooie kippen, aan den leg, uitzoeken. Delf straat 13zwart Zijlweg. Heerenrijwiel te hoop. Te bevragen Grebber- straat 51- op den weg van de Bloemendoal- sclie apotheek naar*hotel Duin en Daal een klein geel lesren taschj'?. Tegen goede beloontng af te geven bij den portier ho tel Duin en Paal. Kwijt geraakt me: hot uitstappen der tram om half twaalf van Amsterdam n. Zand voort op 8 Febr., een paar lage schoenen. Verzoeke den vin der beleefd daaromtrent cenlg bericht, te zenden tc-gen vergoe ding. Mil. J. v STRAATEN. Dep. Huz. Cav. Kaz. Haarlem. Werkman met vast wert vraagt 50 gulden ter leen m. maauöelijksche aflossing van 10 gulden en 10 rente. Brie ven onder no. 3074 bureau van dit blad. Aan gegadigden voor peroeoi Spaarne Mo. 11 DONDERDAG a.s. te veilen, wordt door ondergeteekende me degedeeld, dat volgens de gewis selde correspondentie tusschen directeuren der Maatschappij van Wetenschappen en den huur der JANSEN, diens huur met 1 Mei 1921 ingevolge huurcontract eindigt. F. WILLEKES MAGDONALD.

Haarlem's Dagblad | 1920 | | pagina 3