Wacï\t DRIE ctéacf^o VERBOUWINGS UITVERKOOP Snort en Wedstrijden INC tZC NO EU MEOEDEELINCEN h 60 Ct3. por reset. mei Uwe Inkoopen! Er koml een groote op hel gebied van Dames-, Heeren- en Klnderkleeding. De voomaamsle gebeurte nis van bet Seizoen. Wacht nog slechts DRIE dagen met het doen van Uwe inkoopen. Uw geduld wordt ruimschoots beloond. stel daaromtrent de raad binnen af- zienbaren tijd kan tegemoet zien. Omtrent ce beantwoording van je- dane vragen bij bet hoofdstuk aangaan da de Volksgezondheid. her. volgende B. en W. aanvaardden in principe hef plan om m het Ameterdamsche kwartier een bad- en zweminrichting te maken, maar de meerderheid van het college acht den tijd noe niet gun stig om de daarvoor benoodigde uit gave te doen. waarom tot uitwerking van de plannen vooralsnog niet ia overgegaan. Inmiddels is een onder zoek gaande naar aanleiding van een door buitenstaanders bij B. en W. in gediend plan. Doordat de Geneeskundige Dienst in het voormalig Militair Hospitaal kan worden ondergebracht moeten eerst nog enkele bezwaren uit den weg wor den geruimd. Vertrouwd wordt dat 't rapport van de commissie voor de Ziekenhuisruimte tegen het einde van het jaar kan worden tegemoet ge zien. In 192; zullen alle zweminrichtingen onmiddellijk bij het begin van het seizoen worden opengesteld. Dit jaar kon dit niet in verband met plannen tot nieuwen bouw, waardoor onzeker heid bestond omtrent sluiting of res tauratie van de inrichting aan de Hout- Naar de meening van B. en W. is de tijd cm tot opheffing der Huurcommls- sie over te gaan, nog niet gekomen. Omtrent den woningbouw deeten B. en W, mede dat bouw van goedkoo- pe woningen mogelijk is door den kub. inhoud der woningen meer dan tot nu toe het geval is, te verkleinen. Zij acht ten dit echter niet in het belang der volkshuisvesting. Dergelijke voorstellen zijn'dan ook van hen niet te verwach ten. In 1024 rijn de volger.de woningen gereed gekomen 99 W. B. V. en 154 particulierein uitvoering onderschei denlijk 806 en 1217 en in voorbereiding 301 en 31. Bij het hoofdstuk Openbare Wer ken deelen B. en W. mede dat voor het pontverkeer over het Spaarne een re serve-pont moet aangeschaft worden en dat een voorstel dienaangaande den raad te zijner tijd zal bereiken. Tot het maken vaa plannen voor een brug te bouwen over den Schoter- singe! (vermoedelijk is bedoeld Klop' persingel) en voor een brug over het Zuider Buiten Spaarne, is nog geen op dracht gegeven. De plannen voor een nieuwe brug over den Heerensinge] bij Ce Anthpniestraat zijn in voorbereiding. De plaats voor «en tweede brug voor rijverkeer ingericht over de Brouwers vaart is tegenover de Hoofmanstraat, deze brug kan echter nog niet worden gebouwd. B. en W. merken evenwel op, dat al werd de eerstbedoelde brug ge bouwd. het verkeer over de Brouwers- brug daardoor niet merkbaar zou ver minderen. Bij de beantwoording van vragen, ge- daan bij het Hoofdstuk Onderwijs wordt medegedeeld Het rapport van de commissie voor de nazorg voor leerlingen van het buiten gewoon lager onderwijs, is in studie ge nomen en zal aanleiding geven binnen kort terzake «ocr.-teilen bij den raad aanhangig te maken. Het college staat hoewel wettelijk volkomen vrij niet afwijzend tegen over de subsidie-aanvrage voor eene R.K. School voor buitengewoon lager onderwijs. Op grond van het beginsel der financieele gelijkstelling van bijzon der en openbaar onderwijs wordt de aanvrage in ernstige overweging geno- Ter uitbreiding van het voorbereidend onderwijs zijn bij openbare werken plan nen in bewerking voor het inrichten van eenige lokalen tot Montessori-school, welke plannen spoedig zullen worden overgelegd. Betreffende de stichting eener Bui tenschool merken wij op, dat nog steeds geen geschikt terreir- is gevonden. Zoo dra deze moeilijkheid is opgelost, zullen den raad nadere voorstellen bereiken. De plannen lot stichting eener open bare lagere school in de Sladvthuis- straat zijn ontworpen en in handen der commissie van bijstand voor open bare werken gesteld. Het ligt in het voornemen de aanbesteding dier school zoodanig te bespoed'gen, dat een ge deelte tegen 1 September a.s. ia gebruik kan worden genomen. en W. zijn voornemens de gasver lichting in de lagere scholen geleidelijk te vervangen door e'ectrische. Nader wordt voorgesteld aan de Chr. Vereeniging voor Kraamhulp en aan het fonds ter behartiging der belangen van hulpbehoevende kraamvrouwen ieder een subsidie van 300. te verleenen. Nader wordt r.og voorgeste!.] a.in de „Vereeniging tot Sleur." een subsidie van f S00 te geven. Ten slotte nog een mededeellsg aan gaande het op te richten Bureau voor Beroepskeuze, een zaak. waarmede andere gemeenten ons al lang voor lijn en op de totstandkoming waarvan reeds jaren is aangedrongen. Enkele leden hadden erop aangedrongen dat aan de verordening ten opzichte van het Bureau voor Beroepskeuze uitvoering zal worden gegeven. Dezen antwoordden B. en W.De zorg volle jaren, welke achter ons liggen, heb ben de aandacht ietwat afgeleid vaa het op te richten Bureau voor Beroepskeuze. j Eenigen tijd geleden intusschen heeft de Dienst der Werkloosheidsbestrijding on zerzijds opdracht gekregen een ontwerp voor de fnrleEllng van zoodanig bureau aan ons voor te leggen. Bij het Hoofdstuk Handel en Nij verheid werd gevraagd hoe het staat met de werkzaamheden der Haven plannencommiaaie? B. en W. antwoorden De voorbereiding der havenplannen is opnieuw ter hand genomen. Gedu rende de laatst maanden echter kon den de besprekingen, mede in verband met de ongesteldheid van den voor zitter der commissie- geen voortgang hebben. Tenopzichte van den storting en op haaldienst wordt medegedeeld dat deze dienst in een vergevorderd sta dium van voorbereiding L. De ontwerp-verordening, die den Raad ter zake zal worden aangebo den is thans bij de Commist-ie van Bijstand in het beheer der gemeente- financiën. Gehoopt wordt, dat met dezen dienst met ingang van 1 Jan. 1925 zal kunnen worden begonnen. Een speciaal tarief voor étalagever lichting na het sluitingsuur der win kels is in overweging. NED. VEREEN. VAN SPOOR- EN TRAMWEGPERSONEEL. Vorige week werd door ons bericht dat binnenkort op een algemeene le denvergadering der afd. Haarlem van de Ned. Vereen van Snoor- en Tramwegpersoneel, naast het hoofd bestuurslid L. W. Petorse, de secre taris van de Belgische Spoorweg organisatie, A. Chalmet, zou spre ken. Thans vernemen wij, dat met het oog op de groote belangstelling voor deze vergadering het bestuur ge noodzaakt was uit le zien naar een grootere zaal, het heeft nu voor dien avond beslag kunnen leggen op de groote zaal var. het gebouw Bloemhof". Spoorwegpersoneel Een gemeenschappelijk Congres Een week duurtetoeslag Door de Neder 1.Vereeniging van Spoor- en Tramwegpersoneel, den Bond van Ambtenaren in dienst bij de Neder!. Spoorwegen en den Neu tralen Rond van Spoorwegpersoneel is aan het personeel in dienst bij de Ncderlandscbe Spoorwegen in een rondschrijven o.a. gezegd: Sinds eenigen tijd zijn door u ver schillende klachten gericht tot de hoofdbesturen uwer organisaties in ver band met de moeilijke omstandighe den, waarin gij zijt gekomen door de stijging der prijzen van de eerste le vensbehoeften. Geheel anders dan ons werd voor gehouden is op de loonsverlaging van 1 Januari 1924 een stijging in plaats van een daling der prijzen gevolgd, zoodat her, spoorwegpersoneel onver mijdelijk in moeilijkheden moest ge raken. De hoofdbesturen van de vijf organi saties hebben met elkander overleg gepleegd over de middelen, welke aan gewend moeten wordem om weer uit die moeilijkheden te komen. Ben actie tegen de prijsverhooging is door de verschillende vakcentrales ingezet, doch het is ons bekend, dat uw achterstand reeds te groot is om te wachten totdat de resultaten van die actie merkbaar zullen zijn. Het spoorwegpersoneel moet spoe dig geholpen worden, wil het niet ge heel aan den grond geraken. De hoofdbesturen van de 5 organi saties besloten daarom tot de Directie het verzoek te richten om aan het personeel gedurende de wintermaan den een extra weekloon uit te betalen. De winter, welke dit jaar al buiten gewoon vroeg en met ongekende hevig heid inzet, vergt, bijzondere uitgaven, waarvoor de middelen ontbreken. Er zal daarom tegemoetkoming ver leend moeten worden en wel zoodra mogelijk. Ten einde het geheele. georganiseer de spoorwegpersoneel 111 de gelegen heid te stellen zijn «lachen gezamen lijk le bepalen, zullen de NederL Ver. eeniging van Spoor- en Tramwegper soneel de R.K. Bond van Spoor-' en Tramwegpersoneel „St. Raphael", de Bond van Ambtenaren in dienst bij de Ned. Spoorwegen, de Prot. Christ. Bond van Spoor- en Tramwegperso neel en de Neutrale Bond van Spoor wegpersoneel één gemeenschappelijk Congres voor afgevaardigden houden op 8 December a.s., n.m. 1 uur, in den Dierentuin te 's-Graveuhage. Daar zal de gemeenschappelijke en eensgezinde wil van het geheele spoor wegpersoneel tot uiting gebracht moeten worden Ter voorbereiding van dit congres 'rallen N.V., N.B. en B.A.N.S. eenige gewestelijke vergaderingen houden. Rfc Raphael en P.C.B. kunnen daar aan hunne medewerking niet verlee- nen, deze bonden zullen echter toch zooveel mogeliik hunne leden voor dat congres opwekken. De gewestelijke vergaderingen zul !en gehouden worden te: Zwolle op 26 November; Amsterdam op 2b Novem ber in Bellevue. ingang' I.eidsche Ka de 8 uur n-m-: Tilburg op 26 November Utrecht op, 28 November; Rotterdam op 3 December. Ate eprekers zullen hoofdbestuursle den van de verschillende organisaties, optreden. Provinciale Staten van Noord-Holland Hedenmorgen half elf kwamen de Provinciale -Staten van Noord-Hol- '.and voor de najaarszitting in open bare vergadering bijeen. Voorzitter; Jhr. Mr. D». A. itöell. 1 De Voorzitter opent de ver-1 gadering op de gebruikelijke wijze. De geloofsbrieven van het nieuwge- kozen Statenlid Mr. H. Louis Israels worden onderzocht en in orde bevon den. Tot zijn toelating wordt beslo ten. Algemeens beschouwingen. De beer Polak opent de algemce- ne beschouwingen over de begrooting der Provinciale inkomsten en uitga ven over 1825. Hij constateert, dat er reden tot- groote tevredenheid is. De vraag ipng dus geopperd worden, of het volgend jaar niet tot belastingver laging kan worden overgegaan. Er zijn immers groote overschotten en ruime middelen. We zijn trouwens reeds van den hoogsten top der belastingheffing gedaald. Ged. Staten hebben alle pos ten voorzichtig geraamd. Er is geen enkele reden om de toekomst donker in te zien. Er valt hier en daar een goede opleving te constateeren. Spre ker brengt dan ook gaarne een woord van hulde aan het college van Ged. Staten over hfet financieel beleid in het afgeloopen jaar. Het wegennet der provincie moet dringend worden herzien. Ten aanzien van de arbeids voorwaarden deelt spreker mede, dat de sociaal democratische fractie hand haaft, hetgeen zij in de vergadering van 27 Mei heeft verklaard, namelijk dat zij niet verder wil gaan, dan de invoering van een 48-urige werkweek. Als Ged. Staten verder willen gaan, dan kunnen zij rekenen op een scher pen tegenstand der sociaal-democra ten. Als er nog bezuinigd moet wor den, dan moet dat in een andere rich ting gezocht worden. Komende tot de bedrijven, zegt spreker, dat het wa terleidingbedrijf geen reden tot onge rustheid geeft, zooals dit vroeger vaak het geval was. Over het alge meen gaat het met alle bedrijven goed. Er behoeft weliswaar geen lof zang te worden aangeheven, maar gezegd kan toch worden, dat het in de goede richting gaat. Aan de criti ci zal spoedig het zwijgen worden op- zelegd. Over het financieel beleitl ten •pxiehte van de provinciale zieken huizen is spreker ook goed te apre- ken. De groote hetze tegen de open- Ware gestichten «al gauw verdwijnne. Hij concludeert tenslotte, dat de be- grootiog geen enkele reden tot pes simisme geeft, want de financiën zijn in orde. Mevrouw Idenburg zegt. dat Ged. Staten zich als gezaghebbend li chaam op een hoog standpunt moe ten stellen en zich verheffen tot het hoogste peil der objectiviteit. Mede namens eenige andere leden dient mevrouw Idenburg een motie in, waarin aan Ged. Staten worden uitgenoodigd, het mogelijk te maken, dat, vrouwelijk personeel der provin cie- wanneer dit gewonscht wordt, door vrouwelijke medici wordt onder zocht ea gekeurd. Dp heer 0 o 1 ij n deelt namens zijn partij mede. dat de weg. door den heer Polak gewezen, door hem niet za! worden gevolgd. Naast den opti- mistischen toon, door den heer Polak aangeslagen, dient aldus spreker ,.ier ook een ander geluid tc wor den gehoord. De schuldenlast der pro vincie is nog ontzaglijk groot. De fi nancien der provincie verkecren wel iswaar niet in een somberen toestand maar zij dwingen toch tot groote om zichtigheid. Het is dringend ge- wensent. dat de provincie haar be moeiingen niet uitbreidtdat ze zich niet begeeft op een terrein, waar ze niet noodig heeft. Er moet nog steeds bezuinigd worden, maar niet op het onderhoud der provinciale wogen. Hierbij moet het niet tot plannen büj ven. De wegen verkecren in een al- Ierdroev-gstcn toestanddie moet dringend verbeterd worden. Spreker oefent critiek op de P. E. G. E. M. hij weet nog $teeds niet. of de tot stand gekomen transactie voor de pro vincie voordeelig is geweest. Dc heer Anchor bestrijdt de rede van den heer Polak. Ook oefent hij critiek op bet provinciaal elec- tnsch bedrijf. De heer Asacher kan niet, nagaan, op welke wijze elk jaar het bedrag van f 240.000 ten behoeve van de P. E. N. wordt besteed. Spreker dient een voorstel in, waarin Ged. Staten wor den uitgenoodigd, er voor te zorgen, dat de door de Stater, verleende rente looze bijdragen al fictieve bezitting op de balans gebracht worden en af schrijving hiervan zal geschieden zoo dra dit. mogelijk is. Dc P. E. N. zal de balans over 1923 en de begrooting voor 1923 in dezen geest moeten wij- De heer Gravestein meent ook. dat er reden tot tevredenheid is. Het verlevendigt de hoop, dat ook de bewoners van de verstafgelegen ge deelten der provincie de zegeningen zullen kunnen genieten, die electnsch licht en electrische kracht bieden. Wil het P. E. N. evenwel marschvaardig worden gemaakt, dan is h«t noodig, den druk on het bedrijf te verlagen. De heer Ketelaar vraagt 66k spoed met de verbetering der provin ciale wegen. Men kan '3 Maandags geen krant in de hand nemen, ot men leest van ernstige ongelukken op den drukken weg van Amsterdam naar 't Gooi. Het is dug gewenscht. dat.Ged. Staten eenigen aandrang op het Rijk oefenen, om verbetering van dien be langrijken toegangsweg naar Amster dam te verkrijgen, vóórdat er nog meer menschenlevens te betreuren vallen. Spreker bestrijdt de rede van den heer Colijn. Voortgang moet wor den gemaakt met het rapport der Ka- nalencommissie. Het kanalen-stelsel is voor deze. provincie van het hoogste gewicht. Spreker voelt niets voor een verlenging van den werktijd voor het personeel der ziekenhuizen tot 54 uur oer week. Spreker jzeeft mevrouw Tdenburg in overweging, haar motie in te trekken. Zij vond hel weliswaar goed, dafc hef vrouwelijk personeel door mannelijke medici wordt b e - handel d, maar niet g e k e 11 r d. Wat is daar nu voor een groot ver schil in 7 vraagt spreker. Laat Ged. Staten zooveel mogelijk rekening hou- 4den met dc werwchcn van mevrouw REUTER. HAVA5. WOLFE STEFANI. IN T A BËLCA .VAZ PIA5. E BEZITTINGEN TE KAME ROEN. LONDEN. Reuter) 22 of 23 bezit tingen te Kameroen vau vroegere vijanden zijn te Londen geveild en verkocht voor 30.000 pond sterling. De kooper heeft medegedeeld deze bezittingen niet aan Duitschland te zuilen verkoopen. UIT JAPAN. TOKIO, (Reuter) Generaal Sun Yat. Sun is op weg naar Peking te Cobe aangekomen. EEN PROTESTNOTA VAN EGYPTE LONDEN (Reutor). Telegrammen uit Cairo melden, dat de Kamer be sloten heeft, om eeu proteetuota aan den Volkenbond en aan hlle Staten te sturen. DE PRINS VAN WALES. LONDEN. <N. T. A. draadloos.) Officieel wordt medegedeeld dai do prins van Wa les ongeveer 25 Maart zijn reis naar Zuid- Afrika zal beg innen. 30 April zal hij te Kaapstad aankomen. Idenburg, maar de motig acht hij overbodig. De heer Spier critiseert de over oenkomst met' dc- I'. 1'. G- E- M-, waarin hij veel duisters ziet. Er moet nu toch eens klare wijn worden ge schonken. De P. E. G. E. M. moet worden gedwongen, elk jaar een ver slag te publiceeren. Dit zal het stel len van veel vragen voorkomen. De begrooting voor de Provinciale zie kenhuizen achfc hij veel te ruim opge maakt. Hierdoor wordt dc bezuini ging niet gediend. Hierna wordt gepauzeerd tot hall twee. et einde van de bietencampagne in de Haarlemmermeer Prachtig verloop aan de suikerfabriek te Halfweg Gerekend wordt dat a.s. Donderdag de laatste bieten uit den Haarleininer- mcerpoldcr worden geladen en vervoerd naar Halfweg. Het droge weder heeft er net geringe mate toe medegewerkt, dat hel rooien en vervoeren in de laat- weken zoo vlug van stapel is ge- loopen. Naar verwacht wordt, tal de campagne aan de suikerfabriek Halfweg onge- ecr half December afgeloope:. zijn. Aan leze fabriek is dit jaar wel bijzoader -lug. flink en in elk opzicht voorspoe dig werk geleverd, hetgeen voor een groot gedeelte te danken is aan de uit tekende werking van de vete machines en het prachtig verloop van de me nigte andere belangrijke zaken, in aan merking genomen wat er al niet toe noodig is eer de bieten geheel tot «tü ker zijn verwerkt. PERSONALIA. Voor het examen apothekers 1 ijialent is do heer F. \V. NTcteeon van IJ muiden. Telegrafisch Weerbericht naar waar nemingen, verricht in den morgen van 25 November. Medege- deei door het Meleroktgtech instituut t« Dn Rildt. Hoog a o barometerstand 768.5 m.M. te I-«fjord: laagste 713.5 m.M. lo Blacksöd Verwachting t"t den avond van 26 November: Zwakke tot matigen Zon derlijken rot Oostehtken wind. nevelig tot zwaarbewolkt, weinig of geen neerslag, aanvankelijk ict« zachter. BAROMETERSTAND TE HAARLEM OPGAVB TAN 10H. M. SCHMIDT, Optician HAARLEM - 8ARTEU0RISSTR, 21 Thermcmeterstand 25 November Hoogste gisterenF. 41 Laagste hedennacht F. 34 Heden 18 uurF. 42 Marktnleuws Noteering van 21 November 192-4. Spinazie, per kist f 1.50f 2. Andijvie, per kist f 150f 2. Radijs, lOU bos 5. Koolrapen, per M.L. f 1. Wortelen 100 hos 2'Jf 30. Wortelen per K.G. 4 ct. Rieten per 100 K.G. f 5f 6. Ramenas per 100 K.G. f 6. Schorseneeren per K.G. 2025 ct. Aardappelen klei p. K.C. 89 ct. Idem. zand p. K.G. i2 ct. Spruitjes, per K.G. 2v30 ct. Roerenkool, per hak GO75 ct. Roode Kool per 100 f 8f 12 Witte Kool per 109 f 6. Savoye Kool per 190 f 8f 10. Bloemkool per 100 f 20—f 30. Uien, per K.G. f'r 15 pe-r 100 Ui op f 4. Pieterselie, per bos 57 ct. Selderie, per hos 6 8 ct. Appelen per K.G. J'.18 ct. Peren p. K.G. 10—-20 ct. PURMEREND. 25 Nov. 1924. Kuat. Aanvoer '25 stapels kleine t 59—f 63.50 per 50 K.G. Boter. Aanjyoer 870 K.G., prijs f 2 35—2.45 per K.G. Vee. 491 runduren. waaronder ziin 315 vette en 10 stieren. 33 paarden f 150250. 16 vette kalveren f 1.501.70 per K.G. 180 nuchtere dito f 1547 per stuk. 745 vette varkens f 0.760-84 per K.G. 49 magere dito, f 2448 per stuk. 181 biggen f 10—20 per stuk. 979 itïhapen en lammeren f 4063 per stuk. Vette koeien prijshoudend f 0.90 1.25 per K.G. Gelden koeien prijshoudend f 150 l 275 per stuk. Melkkoeien prijshoudend, f 250 f 425 per stuk. Biljarten. NEOERLANDSCHE BILJART BONO. 3e klasae kampioenschap. Voor het 3e klasoe-kampioenschap, uitgeschreven door den Nod. Biljart bond, hebben 29 spelers ingeschreven, waarvan er X mogen deelnemen aan den wedstrijd voor c kampioenschap. Deze wedstrijd ze«-r waarschijn lijk plaats vinden in de biljartzaal der sociëteit Vereeniging", onder leiding van de biijartciuh dier socië teit ea wel van 25 tot 28 December a.s. Om uit te maken wie der 21 Inge schrevenen in den wedstrijd mogen uitkomen, warden vóórvredst rijden gehouden. F.en dier vóórwedstrijden heeft mede In de biijarrznal der Socië teit plaats op Donderdag a.s. Dan loop», dc strijd tueechen de heertn_ W. Knbua te Heemstede. D. A. de Foei- Jaeger tc Haarlem, C. Slikker te Anna Paulowna en L. Telle, te '«-Graven- huge. Kr moeren partijen gespeeld worden van 200 caramboles, op luit groote biljart (cadre). Postduiven DE OOIEVAAR. Bovengenoemd.' vereeniging van postduivcnliefhebber* huid Zaterdag een feestavond in het gebouw Con cordiaKampor»traat 21. Op-dezen avond worden de prijzen (bestaande uit medailles eti kunstvoorwerpen) uit gereikt, welke de gev'.-ugeldo vrien den dit jaar voor de leden behaald hebben Het kampioenschap oude duiven er. het kaapioens.-hnp oud en Jong geza- rncnüjk werd behaald door den h««r J. C. Fris. De heer II. C. Hartman behaalde her kampioenschap Jonge duiven afzonderli k. Hierna werd men -•enige uren gezellig bezig gehouden door muziek, voordrachten en dana. Voetbal STORMVOCELS II—W. F, 0. II Hoewel de verrichtingen van de Stormvogels reserve» in den laatiten tijd het beste deden verwachten, zijn zij er niet in geslaagd de Wormeiveerders met een nederlaag huiswaarts te zenden. Hoewel zij in het veld zeker niet de minderen van de W. F. C.'ers waren, was het spel vaa dien aard. dat de W. F. C.-verdedtgiog gemakkelijk dc aan vallen kon afslaan. .Met dc rust bad W. C. zich een i—o voorsprong welen verschaffen, welken stand zii door het onbenullige spei der IJ muider-voor hoede tot het einde wist te handhaven. Binnenland UIT DE STAATSCOURANT. Door de arrondissementsrechtbank to 's-Gravcnhage ie. ter vervulling der vacature van griffier van haar col- Je.ce. do navolgende alphabetisc.le liist van aanbevoling opgemaaktnir. J. A. E. Bevers, griffier der «rrondis-. sementsrechtbank tc Leeuwarden nir. J. C. van der Burcht van Lichtenjrergh subsit.uut-griffier bij dc arrondisse mentsrechtbank te 's-Gravonhago; mr. A. H. L- Utermark. «uiwituut-griffier bii do arrondissementsrechtbank ta 's-Gravenhago. DOOR EEN STIER OP DE HORENS GENOMEN. Do 26-jarige knecht IT. R.. in dienst bij II. Mulder to Glimmen (Gr.) is in den stal door een «tier op de horens eenomen en gedood. Burgerlijks Stand HAARLEM. Getrouwd: 25 Nov. W. A. v. Zanten en S. P. Deen. Re vallen: 23 Nov P. J. A. Bok— Reijkeru. z. 24 November: F,. C. van Dnlen—I-eautaud, z. C. Portcgijs— Pnschier. z. M. W. Neijenhuis—v. d. hit. d. A. Zw-ianswijk Loerakker, C- Snoeks—Bertholee. d. 25 Novem ber M. C. Zeg waartde Korte. z. Overleden: 23 Nov.; C. A. Andrcoli, 64 Jaar, Sm edestraat. 24 November J« m., d. v. A v. Dijk, Kamperlnan.

Haarlem's Dagblad | 1924 | | pagina 2