SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD Maandag 11 Juli 1927 No. 13512 Onder leiding van P. W. PEEREBOOM Verschijnt wekelijks Het Jaarlijksche Roeifeett van Het Spnai-ne, ditmaal voor het eer«t op het Zuider Buiten Spaame, slaagde, boven verwachting door het weer begun.tigd, buitengewoon. Wij geven hierbij een eompo.itie-foto van alle winnaar, op den Zondag en nog van een tweede aankomende (oude vier hecren) die zulk een genugen a£tir*=«tand had, dat hij niet mocht ontbreken. In Frankrijk is de monster-wielerwedstrüd Tour de France nog steeds in vollen gang. De zwoegers hebben nu de Pyre- Beeën achter den rug. Onze foto geeft den leider van het alge meen klassement Frantz (Luxemburg) in de bergen met een tweetal concurrenten. Weer een Nederlands ch wereldrecord- Houdster. Mej. W. den Turk heeft het wereldrecord 100 Meter rugrwemmen gebracht op 1 min. 22 sec. De tennisser Jhr. C. van Lennep zal aan het eind van dit seizoen Nederland verlaten en zegt het Nederlandsche 'tennis, waarvan hij vele jaren een sieraad was, binnenkort vaarwel. v. d. Berge won te Pas rys op keurige wijze de nummers 100 en 200 Meter hardloopen. Van den optocht tijdens het bezoek van den Kennemer Turnkring aan Zandvoort De dames van het Zandvoortsche O. S. S. in den stoet. Een interessante kiek van Peters uit Zwolle tijdens den sprong, waarmee hji dezer dagen te Londen het Engelsche kampioenschap en record hink^stap-sprong behaalde. De Tennisprofs die in Engeland optreden. V. I. n. r.: K. Kozeluh, Mrs. Dewhurst, Suzanne Lenglen, Miss Glasspel, Frl. Dora Köring en Howard Kinsey. De meneer in het midd en is impressario Cochran. Rok booge hoed tennis- professional isme.

Haarlem's Dagblad | 1927 | | pagina 9