ANSWERS ANSWERS UIT DE OMSTREKEN. THERMOMETERSTAND Verpleegster HAARLEM'S DAGBLAD WOENSDAG 7 SEPT. 1927 den heer Wibaut (s.=d.) zoodat geko» zen is de heer von Frijtag Drabbe, die de benoeming aanvaardt. Bij de verkiezing ter vervulling van de vierde vacature zijn 40 stemmen uitgebracht, waarvan 1 in blanco en 39 op den heer W ibaut (s.»d.), die zijn benoeming in beraad houdt. In de vijfde vacature is gekozen met 33 van de 40 uitgebrachte stemmen de heer S. R. de Miranda (s.»d.); 2 stemmen waren in blanco uitgebracht, 4 stemmen waren van onwaarde en 1 stem was uitgebracht op den heer 1£. Polak. De heer De Miranda hield de be» noeming in beraad. In de zesde vacature zijn uitgebracht 40 stemmen, waarvan 22 op den heer E. J. Abrahams (v.»d.), 15 op den heer Polak en 3 in blanco. De heer Abra* hams is dus benoemd, maar houdt de benoeming in beraad. De heeren Wibaut en De Miranda deelen daarna mee, dat zij hun benoe» ming tot wethouder niet aanvaarden. Vrijdag a.s. zal de raad opnieuw bij» eenkomen om in de nog bestaande wethoudersvacatures te voorzien. Nader wordt gemeld dat ook de heer Abrahams voor zijn benoeming heeft bedankt. De vertegenwoordigers van de verschillendee burgerlijke frac» -ties (behalve de Vrijz. Dem.) komen hedenmiddag bijeen ter bepaling van hun houding. FAILLISSEMENTEN. Door de Haarlemsche rechtbank zijn In staat van faillissement verklaard: 1 H. J. van Eidik, slager te Zandvoort Stationsstraat 12; curator Mr. W. G. J. Veenhoven alhier; 2. D. van Hemert, graanhandelaar te Haarlem, Bloemhofstraat 11; curator Mr. L-. Ali Cohen alhier. 3. A. van Kampen, timmerman te Bloemendaal, de Genestetweg 20; cur. Mr. Jhr. Rengers Hora Siccama al hier. Rechter-commissaris Mr. J. D. Pasteur alhier. Opgeheven werden de faillissementen van: 1. K. van Looy. mandenmaker te Haarlemmermeer; curator Mr. L. G. v. Dam, alhier. 2. C. J. van der Burg, landarbeider te Haarlemmermeer; curator als voren. 3. J. W. Tang. waschindustrieel te Zandvoort; curator Mr. W. G. J. Veen- hoven alhier. 4. m. Stolk. opperman te Haarlem mermeer Lijnöeróijk 188; curator Mr. F. J. D. Theyse, alhier. A. G. Aupers, destijds electricien te Schoten thans te Haariemmerliedecura tor Mr. W. J. G. Veenhoven alhier. Geëindigd zijn de faillissementen door het verbindend worden der uitdeelings- lijsten van: 1. de Handelsvennootschap onder de firma P. G. M. Ottolini en C. Koopman aanneemster te Haarlem; curator Mr. R. C. Bakhuizen van den Brink alhier. 2 A. M. Slieker, verpleegster te Sant poort; curator Mr. A. W. Hellema te ÏJmuiden. ORGELCONCERT Orgelbespeling in de Groote of St. Bavokerk te Haarlem, op Donderdag 8 September 1927 des namiddags van 23 uur door den heer George Robert. Programma: 1. Canzona, d kl. t.. J. S. Bach 2. Introduction et Allegro moderato, J. Guv Ropartz 3. Andante, Cor Kint 4. Improvisation, Caprice. Jos. Jongen 5- Romance sans paroles. J. Bonnet 6. Final»Marche uit de 2e Suite. L. Boellmann WETHOUDERS- BENOEMINGEN. Den Haag. Herkozen zijn als wethouders dc heeren dr. W. W. van der Meulen (V. B.), F. Quant (R. K.), mr. J. de Wilde (A. R.). M. Vrijenhoek (Soc. Dem.) en W. Drees (Soc. Dem.). Rotterdam. De gemeenteraad benoemd tot web houders de heeren mr. A. de Jong (a.»r.), F. L. D. Nivard (r^k.), A. W. Heykoop (soc.»dem.)t A. B. de Zeeuw (soc.»dem.) .allen aftredend, en L. de Groot (v.b.). Arnhem. Gekozen zijn de heeren J. W. H. Meyer (R.K.). C. Smeenk (A.R.), Bak ker (SJD.A.P.) en M. Rademakers (S. DAP.). De socialisten hielden de be noeming in beraad. Leiden. Gekozen werden de heeren T. S. Gos lings CA.-R.), J- Splinter (C.-H.), A. L. Reimeringen (V.-B.) en Mr. A. F. L. 31. Tepe (R.-K.) In de ze tei ver deeling kwam geen wij ziging. De 10 S. D. A. P.'ers stemden blanco. Te Utrecht Gekozen de heeren A. H. Smulders (RH., aftr.), H. Botterweg (A.R.). J. Reynders (S.D.A.P.), mr. M. H de Boer (V.B., aftr.) en C. A. J. van Sasse van Ysselt (R.K.). Allen hielden hun benoe ming aanvankelijk in beraad. Na de stemmingen deelde evenwel de heer Reynders mede dat hy de zijne niet zou aanvaarden. Te Maastricht. Alle vier aftredende wethouders, allen RH., zijn herkozen. LUCHTVAART. DE VLUCHT VENETIë—SCHIPHOL. De directie der K.L.M deelt ons me de: Het bekende riolland-Indië vlieg tuig HJiADP. der K.L.M., heeft heden bestuurd door de vliegers Geyssendorf- fer en Scholten en met als passagiers den heer van Lear Black, zijn dochter, zijn secretaris en zijn bediende wederom een bijzonder interessante vlucht volbracht. Het toestel startte heden morgen om 9 uur 30 van Venetië, land de na een schitterenden vlucht over de Alpen om 13 uur te Bazel, alwaar de lunch werd gebruikt. Om 13.45 werd Bazel verlaten en te 17 uur 45 landde de H.N.AD.P. te Schiphol. Het onge veer 1100 KAL lange traject werd dus in 6 vlieguren afgelegd. DE OLD GLORY. AmerikaRome. S. O. S. SIGNALEN! De Old Glory met Lloyd Bertaud en Chester Hill aan boord is gister middag om 1 uur 23 Amerikaansche tijd (18 uur 43 Nederlandsche zomer tijd) te Old Orchard in den staat Maine opgestegen voor de 4100 mijl lange vlucht naar Rome. NEW YORK. 7 Sept. (Reuter). Een draadloos telegram van het stoom schip Cannania Lapland meldt dat dit schip een S. O. S.-sein ontving ran de Old Glory. Ook het s.s. Transsylvanië heeft een 5.O. S.-sein opgevangen. DIRECTEUR GEMEENTELIJK TRAMBEDRIJF ROTTERDAM. Na een zitting met gesloten deuren heeft de Raad van Rotterdam benoemd tot directeur van het gemeentelijk tram bedrijf te Rotterdam, den heer Ir. J. G. J. G. Nieuwenhuis, ingenieur le klasse bij de Ned. Spoorwegen te Haar lem die geplaatst was als nummer drie op de voordracht. Als nummer één stond op de voordracht de heer dr. ir. M. F. de Bruyne, directeur van den ge meentelijken vervoer- en motoraienst, den reinigingsdienst en den ontsmet- tingsdïenst alhier en als nummer 2 de heer ir. W. J. Modderman, chef van exploitatie bij de Noord-Zuid-Holland- sche Tramweg-Maatschappij te Haar lem. De heer Nieuwenhuis verkreeg 25 van de 42 uitgebrachte stemmen. Ir. de Bruyne had 15 stemmen en Ir. Modder man 2 stemmen. De nieuw-benoemde functionaris, die 45 jaar oud is, is wat men noemt, een self-made man. Als ingenieur is hij werkzaam geweest bij den electrischen spoorweg RotterdamDen HaagSche- veningen, terwijl hy momenteel belast was me: het toezicht op de electrificatie van de Ned. Spoorwegen op de baan vakken AmsterdamLeitjen en Haarlem IJmuiaen. INSTALLATIE HAAGSCHE GEMEENTERAADSLEDEN DE BURGEMEESTER WAS ER NIET. In den Haagschen gemeenteraad een wonderlijke historie! By afwezigheid van den Burgemeester trad bij het begin der zitting (wethouders waren er toen niet) de heer W. T. A. de Meesier als voorzitter op. De heer De Meesier legde in eigen hand den eed als raadslid af, waarna door hem de andere lede - an ."en Raad werden geïnstalleerd. Ze legden in zijn handen de vereischte eeden c£ belof ten af. De afwezigheid van den Burgemees ter trok de aandacht. Het bleek uit het gesprokene door den heer Harms. Dit lid, die sinds 1913 lid van den Raad is, en verschillende installaties heeft bij gewoond. constateerde, 't de eerste maal is dat de vrri rechtswege aangewe zen voorzitter niet aanwezig is. Hij heeft hooren verluiden dat er aandrang is ge oefend op den Burgemeester om toch aanwezig te zijn, maar blijkbaar heeft deze aandrang niet gebaat. Hij uit dan ook zijn leedwezen, omdat hij vreest, dat deze afwezigheid niet zal medewerken aan de vruchtbare samenwerking tus- schen den Raad en den Burgemeester. Woorden die de leden van den Raad met instemming begroetten. VELSEN. HET COLLEGE VAN B. EN W. VERDEELING DER FUNCTIES. In de eerste vergadering van het nieuwe college van B. en W. heeft de verdeeling der functies plaatsgehad met het volgende resultaat. De burgemeester: keuringsdienst. Ge neeskundige dienst, Velserbeek en plantsoenen. Takken van dienst volgens de wet. Wethouder Dunnebier. Openbare Werken, Volkshuisvesting. Reinigings- en Ontsmettingsdienst, Grondbedrijf. Wethouder Nijssen: financiën, verifi catie. Wethouder Tusenius: Onderwijs, Gas bedrijf en Waterleiding. Wethouder Schilling: Sociale aange legenheden. Als waarnemend burgemeesters zijn aangewezen: Eerste plaatsvervanger, de heer Dunnebier; tweede plaatsver vanger de heer Nijssen; derde de heer Tusenius en vierde de heer Schilling. MUZIEK IN DEN HOUT. De H. O. V. geeft een muziekuitvoe ring in den Hout op Donderdag 8 Sep tember des avonds te 8 uur, onder lei ding van Nico Gerharz. Het programma luidt: 1 Einzug der Gaste auf Wartburg, Marsch, Tannhauser Wagner. 2 Ouverture „Die Zigeunerin" Balfe. 3 Geschichten aus dem Wiener Wald, Walzer Strauss. 4 Fantasie aus „Der Trompeter von Sakkingen Nessier. II. 5 Fantaisie „Madame Butterfly" Fuccini. 0 Ballet „Faust" Gounod. 7 Ouverture „Guillaume Tell", Rossini. HAARLEMMERMEER. GEMEENTERAAD. DE NIEUWE WETHOUDERS Alle raadsleden waren Dinsdagmiddag aanwezig. Wethouder Kistenmaker presideerde. Hy sprak allereerst woorden van sym pathie en deelneming tegenover den burgemeester Mr. A. Slob,, die tengevolge van het hem overkomen ongeval nog niet de vergadering kon leiden. Spreker uitte den wensch dat de burgemeester spoedig geheel hersteld zal mogen zijn. De nieuwe raadsleden werden geïn stalleerd. Daarna werd overgegaan tot de ver kiezing van drie wethouders. Als zoodanig werden herkozen met groote meerderheid van stemmen de heeren K. Kistemaker, G. A. A. Knaap Pzn., en H. van Schooten. Allen namen deze benoeming aan. De wethouders deelden na een confe rentie mede, dat zij den heer Kisten maker weer tot plaatsvervangend bur gemeester hadden benoemd. T. v. d. HOEK Naar wij vernemen is de heer T. v. d. Hoek aan wien met ingang van 1 Sep tember 1927 eervol ontslag werd verleend als Evangelist bij de Ncd. Hervormde Kerk nabij de Lijnden te Haarlemmer meer en die zich enkele dagen geleden te Heemstede had gevestigd, plotseling overleden. Ruim 17 jaren is de heer v. d. Hoek te Haarlemmermeer als gods dienstonderwijzer werkzaam geweest. HILLEGOM. DE AFTREDENDE WETHOUDERS HERKOZEN. De raad vergaderde Dinsdagmiddag. Het eerst werd gestemd over den wethouderszetel van den heer Balvers, die 11 van de 13 stemmen op zich vereenigdc. Hij nam de benoeming Dc heer de Vreugd kreeg 12 stem» men en 1 blanco, ook hij nam de her» benoeming aan. Daarna werden de verschillende commissies benoemd. BENNEBROEK. GEMEENTERAAD. DE WETHOUDERSVERKIEZING. DE HEEREN F. VAN LIEROP EN J. HUYS3IANS WETHOUDER. Dinsdagavond vergaderde de gemeen teraad. De nieuwe raad werd beëedigd. Tot wethouder werden gekozen de heeren F. ran Lierop (met 6 stemmen en 1 blanco) en J. Huysmans (met 4 stemmen; 1 stem werd uitgebracht op den heer W. F. van Waveren en 2 blanco) Beide heeren zyn R.-K. Zij zijn gekozen in de plaats van de heeren W. F. van Waveren Gib.) en J. Dubbis (wilde). Verder werd de gemeenterekening voorloopig vastgesteld. VELSEN. GEMEENTERAAD. Het voorstel inzake een vier den wethouder aangenomen. De benoemingen. Dinsdagavond vergaderde de raad. Op de plaats van mevrouw van Veen, het nieuw gekozen vrouwelijke raadslid prijkte een tuil donkerroode rozen een attentie van het bestuur der federatie Velsen der S.D.A.P. Installatie der leden. Alle leden leggen in handen van den burgemeester de bij de wet vereischte eeden en beloften af. De voorzitter wenscht de leden geluk met hunne be- fnoeaning. Benoeming wethouders.. Bij dit punt komt in behandeling een voorstel van de heeren Dalmeijer, ten Broeke en Maas om over te gaan tot uitbreiding van het aantal wethouders van 3 op 4. De heer De Nobel acht het ge- wenscht, klaar en duidelijk vast te stel len, dat de voorstanders van de ge dachte, dat het college is een afspiege ling van de verhoudingen in den raad, meenen, dat het college moet worden uitgebreid. De aftredende wethouders hebben verklaard, dat het niet noodig was De V. D. zijn bereid, aan de uit breiding mede te werken als een over eenstemming is te bereiken met de S. D. A. P. Spreker laakt de wethouders, omdat er van hen weinig initiatief is uitgegaan op het gebied der sociale voorzieningen. De V.D. kunnen met het voorstel niet meegaan. De heer Dalmeijer meent, dat een zich sterk uitbreidende gemeente als Velsen behoefte heeft aan de uitbrei ding van het aantal wethouders, daar alle afdeelingen met werk zijn overla den. De heer Vs s e r zegt, dat de S. D. A. P. meent, dat een vierde wethouder niet noodig is. Vele leden veerden nog het woord over dit voorstel, o.a. de heer Schaar die heftige verwijten slingert naar de F.-K. raadsleden in het bijzonder. De raadsleden, die zooeven hebben ver klaard, het belang der gemeente te zul len dienen, versjacheren dit belang voor een baantje. In geen enkele ge meente wordt zoo geïntrigeerd als hier. De heer Schaar, die zich zeer opwindt, wordt tot tweemaal toe door den Voor zitter tot de orde geroepen. De heer Vermeulen keurt het af, dat uit de besloten bijeenkomsten be richten worden gelanceerd. Spreker zet uitvoerig 't standpunt zijner fractie (A.R.) uiteen, waarbij hij tot de slot som komt, dat zijn fractie vóór het voorstel zal stemmen. Het voorstel tot het benoemen van een vierden wethouder wordt aangeno men met 169 stemmen. Alvorens tot de wetlioudcrsbenocming wordt overgegaan, verklaart de heer Visser namens de S. D. A. P. dat zijn fractie steeds op het standpunt heeft gestaan, een wethouderszetel te aanvaarden. De S.D.A.P. heeft, als een der grootste fracties recht op een zetel. In de vacature Handgraaf wordt gekozen de heer J. P. N ij s s e n met 15 stemmen, in de vacature Dunnebier de aftredende met 14 stemmen, in de vacature Tusenius eveneens de af tredende met 18 stemmen. Tot vierden wethouder wordt gekozen de heer D. F. G. Schilling, met 14 stemmen. De voorzitter wenscht de gekozenen geluk en spreekt daarna een woord van afscheid tot den heer Handgraaf, van wlen hij zegt, dat hij zelden iemand heeft ontmoet, die de gemeentezaken zoo heeft behartigd. Daarna gaat de raad over tot het benoemen der commissiën. Commissie van bijstand in het beheer der openbare werken. Benoemd worden de heeren P. Bos man. A. ten Broeke, J. A. Dalmeijer, J. P. Handgraaf en H. Homburg. Commissie van gas en water: Be noemd worden de heeren H. Groeneveld H. Homburg, C. P. J. Maas, P. Schaar en S. Baarda. Cpmmissie van bijstand voor de Fi nanciën. Benoemd worden de heeren A. ten Broeke, J. Zwanenburg, P. F. C. Roelse en F. P. Vermeulen Commissie van voorbereiding voor de plaatselijke strafwetgeving. Benoemd worden de heeren G. P. Langendijk, J. de Nobel, de Vries, Krijger en C. v. d. Steen. Aangenomen wordt daarop een voor stel van den heer Maas, om de com missie van bijstand voor Openbare Wer ken met één lid uit te breiden. Benoemd wordt de heer W. F. Visser. De raad wordt daarna geschorst tot a.s. Dinsdag. BLOEMENDAAL GEMEENTERAAD. Dinsdagmiddag vergaderde de Raad der gemeente Bloemendaal. Als eenige punten stonden op de agenda: Beëedi- ging van de nieuwgekozen leden van den Raad en verkiezing van twee wethou ders. Alle leden waren aanwezig en leg den de bij de wet vereischte eeden of >eïoften af. Daarna is aan de orde de verkiezing van een wethouder in de vacature J. C. Laan. Uitgebracht worden 10 stemmen op den heer Laan. 4 in blanco, en 1 op den heer Luden. Herkozen is dus de heer j. C. Laan, die de benoeming aanneemt. Bij de verkiezing van een wethouder in de vacature E. W. A. van Nederhas- selt worden uitgebracht 11 stemmen op den heer Van Nederhasselt. en 4 in -), zoodat gekozen is de heer E. W. A. van Nederhasselt. De heer Van Ne derhasselt verklaart de benoeming aan te nemen. Beide wethouders nemen hun oude plaatsen in. De voorzitter houdt een korte toe spraak tot de leden van den nieuwen Raad, waarin hy zegt dat den Raad be langrijke arbeid wacht na de annexatie. De werkzaamheden zijn in drie groepen onder te brengen ten eerste, die, betrek king hebbend op den achterstand, ont staan door de onzekerheid omtrent de annexatie, ten tweede, die, welke noodig zijn voor den gewonen gang van zaken, en ten derde die. welke de verdere ont wikkeling en uitbreiding van de ge meente vereischt. Zoo behooren tot de eerste groep het bouwen van een nieuw raadhuis en een nieuw politiebureau, en tot de derde het aanleggen van we gen, parken, plantsoenen en de verdere uitwerking der uitbreidingsplannen. Spreker eindigt met den wensch, dat de Raad in deze vier jaren veel goeds moge tot stand brengen in het belang van de zoo schoone gemeente. De heer Schulz betreurt dat niet ge noemd is de bouw van arbeiderswonin gen, een der belangrijkste taken, die Bloemendaal na de annexatie wacht. Voorts vraagt hij stappen te doen bij de spoorwegdirectie en bij de regeering om te komen tot verbetering van den toestand bij den spoorwegovergang aan de Kleveri3an waar de toestand onhoud baar ls, hetgeen het laatste ongeval weer eens duidelijk bewezen heeft. In Den Haag ziet men het gevaar van den toestand niet voldoende in. meent spre ker. De heer Luden merkt op dat de Spoorwegdirectie in deze welwillend ge stemd is. In Bussum heeft de directie ook groote offers gebracht om een goe den toestand te verkrijgen. De heer Nuyens sluit zich aan bij de opmerkingen van den heer Schulz in zake den arbeiderswoningbouw. Ook de heer Luden zou gaarne zien, dat de ge meente woningen liet bouwen voor de ambtenaren en anderen, die in gemeen tedienst zijn, en die thans gedwongen ziin buiten de gemeente te wonen. De heer Kremer zou in deze raads vergadering een commissie benoemd willen zien om te komen met plannen voor den bouw van een nieuw raadhuis en eventueel apart een politiebureau. Wethouder Van Nederhasselt wenscht de benoeming van een dergelijke com missie uit te stellen tot de volgende ver gadering dan kunnen de leden van den Raad er nog eens over denken. Hij meent dat deze werkzaamheden wel overgelaten kunnen worden aan de commissie van bijstand voor Publieke Werken. De heer De Waal Malcfijt wijst op den gevaarlijken toestand bij de Hospesbrug over de Brouwersvaart en vraagt verbe tering daarvoor. Wethouder Laan meent dat de ver vulling van al deze wenschen millioenen zou kosten. Wat betreft den bouw van een raadhuis en arbeiderswoningen, dit stuit alty'd af op gebrek aan grond. Er wordt echter aan de plannen gewerkt. Er zal getracht worden Haarlem te be wegen de Hospesbrug in eigendom af te staan aan de de gemeente Bloemendaal. De toestand by den Spoorwegovergang aan de Kleverlaan is inderdaad onhoud baar. maar de oplossing is zeer moeilijk. Er zullen stappen by de Spoorwegdirec tie gedaan worden. Daar niemand van de leden meer het I woord wenscht wordt de eerste vergade ring van den nieuwen raad gesloten. WEERBERICHT naar "waarnemingen verricht in den morgen van 7 September medege» dccld door het Kon. Ncd. Met. Inst. dc Bildt: Hoogste barometerstand 768.1 m.M. tc Memel; laagste barometerstand 753.7 m.M. te Vestamoer. Verwachting: matige Zuidwestelijke tot Westelijken wind, aanvankelijk zwaar bewolkt met mogelijk regen» buien, later opklarend, iets koeler. BAROMETERSTAND TE HAARLEM Barometerstand 764 m.M. Achteruit. OPGAVE VAN JOH. M. SCHMIDT, OPTICIEN 7 September Hoogste gisterenF. 71 Laagste hedennachtF. 62 Hoogste heden 12 uur F. 66 PAKKENDE RECLAME. Door den Wijnhandel M. J. Rooze- krans v. h. G. de Vos Co., aan het Spaarne, is een nieuw reclame-vehikel in actie gebracht dat zeer de aandacht trekt. Op een atuo is een Douro-port- flesch van geweldige afmetingen gemon teerd, die zelf niet minder dan 500 fles- schen kan bevatten. De auto neemt er bovendien nog eens 500 extra mee. Vreemd geld en cheques (Medegedeeld door de Nation. Bank vereen, te Haarlem) WOENSDAG 7 SEPT. 1927 Koersen tot hedenmiddag 12 uur Biljetten Berlijn'59 25 —59.40 Parijs9.75 9 85 Belga34 60 —35 00 New York2.47 —2.51 Londen12.10 —12.15 Chèques Berlijn59 30 —59 40 Parijs9 74 9 82 Brussel.34.70 —34 78 Zurich48 05-48.18 leenden12.12 12 13H Rome13 50 13 65 Madrid42 05 —42 20 Weenen3a. 10 —35 27y2 New-York (Cable) 2 4) 2 5CK Kopenhagen66-70 - 66 87H Oslo64 52H-65 07^ Stockholm66 90 - 67.07j.4 Praag 7.35 7 45 H5e STAATSLOTERIJ. Trekking van Woensdag 7 Sept. 4e Klasse 3e Lijst. Hooge prijzen: 2505 5000. 4941 ƒ2000. 4352 8966 16112 1000. 3309 6725 400. 11067 11S43 200. 985 10125 11197 20433 ƒ100. Prijzen van 65: 134 161 178 185 189 216 231 234 26-S 340 428 461 732 745* 792 100S 1047 1062 1142 1159 1196 1224 1225 1244 1327 1447 1462 1540 1568 1603 1713 1733 1755 1761 1785 1899 1984 2008 205Ó 2148 2161 2?12 2241 2264 2323 2339 2376 2381 2485 2523 2528 2630 2651 2657 2684 2689 2743 2815 2917 2933 3067 3159 3175 3257 3316 3346 3479 3506 3518 3534 3599 3683 3740 3746 3759 3810 3873 3898 3935 4007 4054 4169 4203 4254 4281 4375 4381 4397 4403 4418 4468 4492 4518 4536 4546 4577 4633 4657 4673 4724 4734 4752 4880 4888 4699 4903 4937 5053 5089 5102 5236 5247 5249 5324 5471 5483 5494 5495 5499 5611 5692 5753 5843 5845 5SS4 5957 5994 6057 6061 6087 6101 6181 6340 6437 6516 6693 6706 6744 6831 7164 7189 7297 7404 7413 7486 7488 7564 7733 7754 775' 7827 7849 7854 7857 7907 7908 7987 8089 8213 8242 8284 8361 6437 8456 8487 8491 8492 8531 8596 8698 8720 8743 8758 8793 8903 8998 9005 9068 9123 9161 9259 9311 9361 9367 9372 9447 9477 9499 9534 9543 9552 9558 9645 9716 9776 9879 9896 9943 9987 10007 10057 10061 10218 10236 '0280 10290 K/302 10309 10388 10399 10519 10586 10688 10716 10772 10S18 10866 10S77 10887 10903 10947 10985 11192 11271 11310 11320 11353 11382 11533 11550 11551 11559 11614 11628 1692 11756 11803 11822 11838 11899 1996 12013 12119 12142 12316 12376 M47 12454 12455 12525 12552 12595 '>26 12642 12818 12833 12912 12944 012 13038 13079 13106 13150 13200 338 13347 13388 13416 1.3418 13465 194 13552 13646 137i3 13741 13753 9S9 13993 140049 14068 14096 14173 1287 14295 14339 14361 14369 14399 4563 14577 14582 14585 14793 14870 1916 14991 15011 15017 15116 15160 15203 15204 15314 15334 15335 15356 15531 15616 15689 15712 15750 15786 15806 15825 15-841 15860 15909 15995 16089 16122 16216 16249 16358 16418 16558 16583 16590 16618 16654 16661 !6«67 16906 16923 16975 17075 17128 17228 17275 172S9 17302 17346 17347 17430 17433 17558 17570 17694 17703 17822 17824 17846 17870 17914 17937 17975 17978 18008 18078 18090 18130 18186 18207 18306 18309 18360 18385 1S480 18552 18604 18694 18728 18734 18.853 18866 18869 18877 18977 19000 19095 19176 19248 19256 19259 19304 19356 19363 19529 19561 19565 19595 19673 19675 19699 19734 19763 19770 19923 19990 20063 20094 20133 20161 20218 20236 20279 20374 20381 20390 20469 20476 20479 20584 20609 20730 20837 20880 20884 18231 1S257 oatblsiteB, 223 730 1098 1280 1655 1966 2222 2465 2674 3043 3466 3733 3924 4277 4421 4581 4829 5057 5373 5691 5971 6217 6806 7447 7762 7953 8419 8574 8890 9183 9468 9621 9955 10250 10420 10829 11111 11509 11644 11931 12404 12603 12996 13268 13471 13761 14253 14453 14894 15163 15528 15791 16025 1651 16695 17144 17376 17805 17955 18153 18475 18840 19039 19349 19611 19903 20206 20452 20749 ADVERTENTIEN Ondertrouwd: J. W. C. KERM - 6 September 1927. Bloemendaal Den 19 September 1927 hopen onze geliefde Ouders J. N. R00TLIEB H. M. GUITENEAU hun 50-jarige echtvereeniglng te herdenken. Hun dankbare Kinderen, ï?e- huwd en Kleinkinderen. Zuid Polderstraat 62 rd. 12 Heden overleed tot onze diepe droefheid, na langdu rig lijden onze geliefde Echt- genoote, Moeder, Dochter, Behuwd- en Kleindochter, Mejuffrouw J. W. DE GRAAFF-BLEEKER in den ouderdom van 22 jaar. Haarlem, 6 Sept. 1927 Burgwal 48. Uit aller naam: G. L. DE GRAAFF De teraardebestelling zal plaats vinden a.s. Zaterdag 10 Sept. te 12 uur op de Al- gemeene begraafplaats aan de Kleverlaan. Heden overleed na een langdurig en geduldig lijden voorzien van de H.H. Sacra menten der Stervenden, on ze geliefde Zoon, Broeder, Behuwdbroeder en Ver loofde Christiaan Cornelis Nieuwehuizen in den ouderdom van 24 jaar. Uit aller naam: TH. NIEUWEHUIZEN. Haarlem, 5 Sept. 1927. Grebberstr. 19. 21 t Heden overleed tot onze diepe droefheid, voorzien van de laatste H.H Sacra menten. na een korte onge steldheid, onze geliefde Zoon, Broeder en Behuwd broeder ANTONIUS PETRUS J00STEN in den ouderdom van ruim 49 jaar. Uit aller naam: H. JOOSTEN. Haarlem, 6 Sept. 1927. Grebberstraat 51. De H.H. Uitvaartdiensten zullen gehouden worden Vrijdag 9 Sept. a.s. te 7 uur, kwart over 8 en om 9 uur de gezongen Requiemmis in de Parochiekerk van de H. H. Elisabeth en Barbara. 30 Dankbetuiging Voor de vele bewijzen van deel neming bij het overlijden vaja onzen lieven Man en Vader WIECHER HARTKAMP betuigen wij onzen hartelijken dank. Namens de familie, Wed. HARTKAMP—MUIS Spaarnwouderstr. 62 rood. 12 Wij zijn speciaal Ingericht voor het stoomen van Tapijten, Dekens en Vachten Haverschmidt&Klaje Tel. 10426 en 11046 8 Kleverparkweg 191. neemt pa- tienten le, 2e, 3e klasse speciaal voor kraamvrouwen 5 N.V. GRANITO N.Boerkoel, Aelberisbergstr. 80 Granito Vloeren, Aanrechtbladen met gootsteen. Correcte levering tegen billijken prijs. Tel. 14028 6 The popular Home Journal of Great Britain i The Journal thatells how Britishers Live think work and play Splendid Stories Bright Articles

Haarlem's Dagblad | 1927 | | pagina 2