ZATERDAG 12 MEI 1928. Fotopagina Haarlem's Dagblad In het gebouw der automobielclub te Philadelphia werd een automobie' tentoonstelling gehouden. De vooruitgang in de autotechniek was daa te aanschouwen. Een ,,Fordwagen" in 1902. Dressuurproeven van de Kon. Mil. Sport-Ver. voor de Olympische Spelen, Het keuren der paarden. LUITENANT G. A. KOPPEN V. I.: lult. Mazel, res. kol. Maris en de keurmeeste- Sardeman. zal binnenkort den militairen dienst verlaten, om de leiding der Ned - Indische luchtvaart op zich te In het plaatsje Aldershott (Engeland) wordt Carnaval gevierd. Een der vermakelijkheden waa een „motornummer" waarbij de berijders tijdens hun rit, een appel uit een bak met water in den mond moesten nemen en daarmede verder rijden. Nabij Kopenhagen heeft onder groote belangstelling de onthulling plaats genaa van een monument, ter nagedachtenis van de over leden zeelieden in den wereldoorlog. Het raadhuis te Raamsdonk, dat, dank zij de bemiddeling van hel Rijks Bureau voor Monumentenzorg, gerestaureerd zal worden in den bestaanden stijl. De „Dolly Sisters", de bekende cabaretsterren, gaven De aankomst van de wereldberoemde de „mode" aan op de paardenrennen te Longchamps. danseres Anna Pavlova, te Parijs, waar zij eenige uitvoeringen zal geven. In het nieuwe „Lyons Corner House" te Londen, werd boven afgebeelde bordenwaschmachine in gebruik genomen. Iets voor onze huisvrouwen In do Westminster Abbey heeft koning George van Engeland een tiental ridders in de Bad-orde geïnstalleerd. Na de plechtigheid werd een rondgang door de straten gemaakt. Op den voorgrond de koning die souverein van deze orde is. Mevr Mary heraud neett Parijs verlaten en gaat op haar In de militaire school te Oover worden op net oogenbhk ae oefeningen gehouden voor het as. Koninklijk steekspel, Mej. J Korsten, die «0 jaar huishoudster is bij den heer paard .Stuart" een „eitje" maken naar Rome. De amazone dat in het Olympia te Londen binnenkort zal plaats hebben. Dekker te Goes, ontving de eere medaille in brons van d« onderweg. Orde van Oranje Nassau.

Haarlem's Dagblad | 1928 | | pagina 5