SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD Maandag 9 Juli 1928 No. 13819 Onder leiding van P. W. PEEREBOOM Verschijnt wekelijks Peters, de kranige Nederlandsche hink=stap:springcr, die Zaterdag voor do tweede maal het Engelsch kampioenschap in deze specialiteit won. Start van „gemengde" vieren op de onderlinge roeiwedstrijden van Het Spaarne. Het elftal van Rood en Wit dat Zondag tegen H.:D. V. S. speelde en verloor. V. I. n. r.: staande Bruin, Van Eeghen, Swens, Posthuma Sr., Kruyt, Lammer ts van Bueren, v. d. Boogaerdt, v. Houten (umpire). Zittend v. 1. n. r.Hagenaar, v. d. Togt, Hoomans en v. d. Berg. Van het pretnummer op de Onderlinge van Het Spaarne. Een der geblinddoekte deelneemsters doet een slag te veel en bestijgt met boot en al het vlot. De Nederlandsche athleet De Boer won te Londen het Engelsch kampioenschap vèrsspringen met 739 Meter, hetgeen te vens een nieuw Nederlandsch record is. Helen Wills, de Amerikaansche tennisspeelster, heeft wel reden tot lachen. Zg won opnieuw het damessenkelspel tc Wimbledon, waar geen der anderen kans tegen haar had en kan zich, nu Suzanne Lenglen voorgoed een anderen weg volgt, voors loopig rustig beschouwen als de sterkste speelster ter wereld. Drie geduchte B.'s uit ons zwemwereldje. V. 1. n. r.: Guus Braam, Marie Braun en Marie Baron, al wier jongste prestaties men in dit nummer beschreven vindt. Paolino, de Spaansche bokser, behield den titel van Europecsch kampioen door den Duitscher Haymann te overwinnen.

Haarlem's Dagblad | 1928 | | pagina 5