DE WEDSTRIJD-VERSLAGEN ZWEMMEN. WATERPOLO ROEIEN. WIELRIJDEN SCHERMEN. HAARLEM'S DAGBLAD DINSDAG 7 AUG. 1828. Nederlandsche wleleroverwinningen. Hoe het pu bliek de organisatie een lesje in tact gaf. Italiaan- sche uitbundigheid. Zus Braun tweede in de 400 Meter finale. De Nederlandsche successen komen eindelijk. P. Dezer dagen heeft een bezoe kend vreemdeling over ons volk de niet zeer origineele opmerking gemaakt dat wij op fietsen geboren worden, op fietsen leven en op fietsen sterven. Is het dan wonder dat wij goed fietsen kunnen en dat wij in een Olympisch wielortournooi een stevig woordje meespreken? Het athletiektoumooi heeft ons slechts zeer karige lauweren gebracht, maar onze wielrenners zijn bereid en in staat om het tegen alle landen op te nemen. Het wlelertour- nooi op de baan is nu afgeloopen en in de vier afdeelingen behooren wij al le tot de prijswinners. De totale oogst is een Olympisch kampioenschap en drie tweede prijzen, een resultaat dat geen ander land kan aanwijzen. Wer kelijk keurig. De tandem Leene-Van Dijk sleepte het Olympisch kampioen schap in de laatste finale, nadat onze achtervolgingsploeg door de Italianen op het nippertje geslagen was en Ma- zairac nn de sprint de meerderheid van den Franschman Beaufrand had moe ten erkennen. Dit was een bittere teleurstelling voor den crack uit Ber gen op Zoom en hij liet het merken, maar het speet me dat hij zichzelf er niet toe kan brengen, zijn overwin naar geluk te wenschen. De Italianen doden na hun zege anders. Zij zoen den elkaar eerst in opperste opgewon denheid en liepen toen op de Neder landse he achtervolgingsploeg af om ze te omhelzen, wel wat tot verbazing van deze nuchtere Hollandsche jongens, die zich zoo kranig geweerd hadden, maar in het gezicht van de haven strandden. Wat de vierde afdeeling betreft, deze was Zondagavond reeds gewonnen door den Deen Falck Hansen die een K.M. op tijd (of zooals de aankondiger het wat bn-Hollandsch noemde: op het horloge) reed in 1 min. 14.4 sec., ter wijl onze Ecsch van Drakenstein 1 min. 15,2 sec, noodig had en zeer eer vol tweede werd. Al met al kunnen wij echter onze wielrenners met hun pres taties van harte feliciteeren. De Ne- derlandsche vlag ging viermaal de lucht in voor de wielersport en een maal daarvan de middelste groote. Maar daar zit nog een verhaal aan vast. De wielrennerij werd Maandag middag voorafgegaan en gevolgd door een korfbaldemonstratie van twee Ne- derlandsche twaalftallen. Het buiten- landsche publiek, dat gekomen was om te zien wielrennen, toonde zich weinig geïnteresseerd om het zacht uit te drukken en uitte dit door ironisch ge klap, dat meer oprecht dan beleefd was. Maar toen de wielrenners klaar waren en de korfballers weer in hot veld kwamen, werd het Nederlandsche publiek onrustig, omdat het nu moest wachten op de Cérémonies Protoco- laire^, die de Hollandsche vlag in top zouden brengen. Toen men bij de or ganisatie doof bleef voor deze onrust en zelfs voor het geschreeuw-in-koor van ceremonie, ceremonie, zette plot seling een gezelschap het Wilhelmus van Nassauwen in en weldra daverde ons volkslied uit duizenden kelen van de tribunes. Toen begreep men, dat r niet langer gewacht kon worden, ie korfbal demonstratie werd onderbro ken en tijdelijk vervangen door een demonstratie van nationale trots die weldadig aandeed. Het publiek gaf door dit zingen den organisatoren een fijn lesje in wellevendheid en tact, want stonden ook niet de buitenland- sche renners op het middenterrein ge duldig te wachten, tot het officieele ceremonieel zou beginnen? Als merk waardigheid van de races zelf moet nog vermeld worden dat de Engelschen in hun achtervolgingswedstrijd tegen de Franschen om den derden en vier den prijs den snels ten tijd noteerden, beter tijd zelfs dan de winnaars van het nummer, Italië. Ook in het zwemstadion was het een dag van trots voor het Nederlandsch hart. Het stadiën was eivol, om te zien hoe Zus Br?.VI het er in de finale van de 400 Meter zou afbrengen tegen de Amerikaansche Martha Norelius. Wel nu. de Rotterdamsche zus had geen kans tegen de wereldrecordhoudster, die won in den fameusen tijd van 5.42.8 en daarmee haar nieuw wereldrecord van een paar dagen geleden alweer ver beterde. De Rotterdamsche maakte zelfs een minder goeden tijd dan in de serie en halve finale, maar zy werd toch goede tweede en wist haar vier andere rivalen gedecideerd achter zich te houden. Alleen de Amerikaansche Mc Kim gaf haar hardnekkig strijd maar bleef toch verscheidene meters achter. Arne Borg won, zooals verwacht was de 1500 Meter. Charlton kon hem niet houden en Crabbe evenmin. Borg ves tigde weer eens een Olympisch record met 19 min. 51,8 sec, maar zijn eigen wereldrecord kon hij niet nabijkomen. De tijd van Charlton was 20 min. 2 seconden. Het was in het Olympisch Zwemsta dion reeds vroeg dag. Om negen uur des ochtends begon men reeds met de eerste serie. SCHOONSPRINGEN VOOR HEEREN en vrijwel zonder tusschenpoos zal, naar men zegt. dit uitvoerig programma worden doorgewerkt tot ongeveer zeven uur 's avonds. Het was ideaal weer voor zwemwedstr ij den Na de eerste serie schoonspringen be gon men aan de 200 M- SCHOOLSLAG VOOR HEEREN Uitslag eerste serie: 1. Spence (Canada) 2 min. 56 3/5 sec. 2. Sietas (Duitschland) 2 min. 57 2;5 sec. 3. van Parijs (België) 3 min. Uitslag 2e serie: 1. Harling (Zweden) 2 min. 56 2/5 sec. 2. Schafer (Oostenrijk) 2 min. 56 3/5 sec. 3. Ildefonso (Philippijnen) 2 min. 57 2/5 sec. Uitslag derde serie: 1. Rademacher (Duitschland) 2 min. 52 sec. 2. Blankenburg (Amerika) 3 min. 4 1/5 sec. 3. Tallon (Frankrijk) 3 min. 5 sec. De tijd van Rademacher is een nieuw Olympisch record. Wanneer dit bekend wordt graat een oorverdoovend gejuich op. Uitslag vierde serie: 1. Tsuruta (Japan) 2 min. 50 sec. 2. Wijss (Zwitserland) 3 min. 2 3/5 sec. 3. Korpershoek, (Nederland) 3 min. 4 sec. Het blijkt dus, dat de Japanner het zoo juist door Rademacher gevestigde Olympisch record weer met twee se conden verbeterd heeft. Als snelste derde komt Ildefonso (Phi lippijnen) in de demi-finale. De Neder lander Korpershoek is dus uitgevallen. 1500 M. VRIJE SLAG HEEREN Finale. Op schitterende wijze neemt de Zweed revanche voor zijn nederlaag in 1924. Onder groote geestdrift worden Arne Borg en Charlton met ae armen om eikaars schouders gefotografeerd, terwijl de Zweedsche toeschouwers in een don derend gejuich losbarsten 1 Uitslag: 1. Arne Borg (Zweden) 19 min. 514,5 sec. 2. Charlton (Australië) 20 min. 2 3,5 sec. 3. Crabbe (Amerika) 20 min. 28 4/5 sec. 4. Ruddy (Amerika). 5. Zorilla (Argentinië). 6. Ault (Canada). Arne Borg heeft in dezen wedstrijd zijn wereldrecord niet gehaald. Hij bleef 42 sec. boven zijn eigen record, maar wel heeft hij in deze race een nieuw Olym pisch record gemaakt. 4C0 M. VRIJE SLAG DAMES Finale. Wanneer Zus Braun aan den start verschijnt, barst een oorverdoovend ge juich los. Het zwemstadion is thans uit stekend gevuld; ongeveer 4000 toeschou wers zijn aanwezig. Het weer is bijzon der fraai. Onder doodsche stilte wordt er gestart. Uitslag: 1. Miss Norelius (Amerika) 5 min. 42 4/5 sec. 2. Zus Braun (Nederland) 5 min. 57 4/5 sec. 3. Mc. Kim (Amerika) 6 min. 1/5 sec, 4. Stewart (Engeland). 5. Van der Goes (Zuid-Afrika). 6. Tanner (Engeland). Miss Norelius zwom een nieuw wereld en Olympisch record. Miss Norelius nam onmiddellijk de lei ding. Tusschen Zus Braun en Mc. Kim ging het om de tweede plaats. De drie anderen geraakten onmiddellijk achter en speelden geen rol. Mc. Kim blijft voortdurend 5 M. voor Zus Braun tot de laatste baan. Dan zet de Rotterdamsche zwemster een schitterende eindspurt in waarbij alle toeschouwers zich van hun zetels verheffen om de kranige Holland sche toe te juichen. Onder oorverdoo vend gejubel bereikt Zus Braun ais tweede de finish. Zoodra Zus Braun het water verlaat, wordt ze door haar moeder omhelsd en gezoend, welk goede voorbeeld door tal- looze vrienden en vriendinnen van ons zwemstertje gevolgd wordt. Dan ineens gaat Zus de hoogte in. op de schouders wordt ze in triomf rond gevoerd. terwijl haar vier groote bou- quetten bloemen worden aangeboden. In alle vreugde over de fraaie presta tie van Mej. Braun, wordt de wereldre cordhoudster en kampioene Miss Norelius byna vergeten, maar eindelijk krijgt zij ook haar deel van het appiaus. SCHOONSPRINGEN VOOR HEEREN. Het schoonspringen voor heeren be stond uit vijf verplichte sprongen en zes sprongen naar keuze. De nummers 1, 2 en 3 van elk der drie series, worden geplaatst in de finale, welke Woensdag middag gehouden wordL Ukslag eerste serie: 1. Desjardins (Amerika) 182.10 punten; 2. Plumanns (Duitschland) 148 punten; 3. Philips (Canada) 134 punten. Uitslag tweede serie: 1. Galitzen (Amerika) 178.90 punten; 2. Simaika, (Egypte) 164.96 punten; 3. Rlebschlager (Duitschland) 151.20 punten. De Nederlander Lotgering, die in de eerste serie uitkwam, wist zich niet t: plaatsen. Duiischland—België. Rust 0—2. Einde 53 (na verlenging). Frankrijk—Malta. Rust 8—0. Einde 16—0. Nederland—Engeland. Rust 2—2. Ein de 35 (na verlenging). Amerika—Hongarije. Rust 0—2. Einde 0-5. In de demi-finale komen nu Duitsch land tegen Engeland en Hongarije tegen Frankrijk. Falck Hansen (Denemarken) en Mazairac (Holland) 1000 Meter sprint, den start voor de Welk een verschil met het Sloten, dat wij Zaterdag achterlieten in den meest onvriendel ijken regen, nattig heid en ongastvrije onherbergzaam heid. Er is weinig wind en het zonnetje schijnt als Maandagmorgen de roei- wedstrijden worden hervat. De weinige wind die er nog is. hebben de roeiers mee. zoodat er weinig verschil tus schen de boeien bestaat tn er -veel kans is. dat wy heden record-verbete ringen krijgen. Men begint Maandag met den twee den herkansing-wedstrijd vier met stuurman waarvoor aan den start verschijnen Duitschland (boei 1) en Hongarije (boei 2). Duitschland wint met ruim een leng te voorsprong in 6 min. 53 2/5 sec. Tijd van Hongarije 7 min. 2/5 sec. Het volgende nummer is de tweede Skiff tusschen Canada (boel I) en Italië (boei 2). De Italiaan is ongesteld en geeft op. Wringht roeit door en wint in 7 min. 49 2/5 sec. Daarna verschijnen voor de tweede heat aan den start boei 1 (Engeland, D. Collet) en boei 2 (Hongarije, B. Szendry), Engeland wint gemakkelijk met vele lengten in 7 min. 35 sec. Tijd Hongarije 7 min. 42 2/5 sec. De ochtend werd gesloten met den tweeden herkansingswedstrijd Acht tusschen Argentinië (boei 1) en Polen (boel 2). Polen wint in 6 min. 24 3/5 sec., tijd Argentinië 6 min. 35 sec. Maandagmiddag werden de roeiwed- j stryden voortgezet met de tweede voor wedstrijden double scull. Voor de eerste heat verschenen aan den start Frankrijk (bceil) en Zwit serland (boei 2). Zwitserland wint met twee lengten in 6 min. 55 4/5 sec. Tijd van Frankrijk 7 min. 14 5 sec. De tweede heat bracht aan den start Oostenrijk (boei 1) en Amerika (boei 2). Amerika wint met vier lengten voorsprong in den tyd van 6 min. 48 2,5 sec. Tijd Oostenrijk 6 min. 55 3/5 sec. Daarna volgde de race tusschen Duitschland (boei 1) en Canada (boei 2). De Duitschers winnen met 1 1/2 lengte voorsprong in den tijd van 6 min. 54 2/5 sec., tijd van Canada 6 min. 58 3/5 sec. Dit nummer werd geëindigd met voor de vierde heat aan boei 1 Enge' land (H. Boardman en D. Gyue en aan boei 2 Nederland (H. Cox en C. J. Pie- terse). Holland begint te spurten en komt op de 250 M. reeds een lengte voor en op de 500 M. is deze voorsprong met een lengte vergroot. Op 1500 M. is hot verschil niet meer dan 1 1/4 lengte. Dan loopt Engeland hard in, zoodat op de 1800 M. de voorsprong van Holland nog slechts een kwart lengte bedraagt. Da-n spannen Cox en Pieterse zich tot het uiterote in weten tenslotte met één lengte voorsprong te winnen. Tijd Holland 6 min. 55 4/5 sec., tijd van Engeland 6 min. 59 1/5 sec. In de tweede heat heeft Amerika het Nederlandsch record double scull met 5 1/2 sec. verbeterd. Het volgende nummer Is twee zonder stuurman. Aan den start verschijnen voor den eerste heat Zwitserland (boei 1) en Italië (boei 2).. Italië is één lengte voor en wint met 2 1/2 lengte in 7 min. 21 2/5 sec. en verbetert hiermede het Nederlandsch record (7 min. 38 sec.). Tijd Zwitser land 7 min. 29 1/5 sec. De tweede race gaat tusschen En geland (boei 1) en Amerika (boei 2).. De Amerikanen winnen met 3/4 lengte voorsprong in 7 min. 12 sec. (Opnieuw wordt het Nederlandsch baanrecord gebroken). Tyd van Enge land 7 min. 14 1/5 sec. De laatste race in dit nummer ga?t tenslotte tusschen Nederland, Mm Suylekom en van Wankum, aan boei 1 en Duitschland (bbei 2). De Duitschers winnen. Tijd 7 min. 18 2/5 sec., tijd Neder land 7 min. 30 1/5 sec. Deze tyd van Nederland is, ondanks het verliezen, toch een Nederlandsche recordverbete ring. Twee met stuurman. Tweede voorwedstrijden. Eerste heat: Boei 1 Zwitserland, boe: 2 Italië. Zwitserland wint in 7 min. 46 4/5 sec. hetgeen een verbetering Nederlandsch baanrecord beteekent met 7 sec. De Italiaansche drenkelingen hebben na een onderdompeling him boot weer weggeroeid. Tweede heat: Boei 1 Frankrijk, boei 2 België. De Franschen winnen tenslotte met vier lengten voorsprong in 7 min. 52 2/5 sec. België 8 min. 2 2/5 sec. VIER ZONDER STUURMAN Tweede voorwedstrijd Boei 1 (Engeland), boei 2 (Duitsch land). De slag der Duitschers vangt een snoek en kan niet meer vry komen, zoodat de Engelschen alleen door de finish gaan. Tyd Engeland 6 min. 441/5 sec., waarmede het Nederlandsche baan record met 17^ sec. werd verbeterd. Tweede heat: Frankryk. dat tegen Amerika zou uitkomen, trok zich wegens ziekte in de ploeg terug. Amerika heeft een row over in 7 min. 12 3/5 sec. Tenslotte heeft Italië een row over in 71 2/5 sec. Begonnen werd Maandag met de Demi-finale der 1 KJVX. sprint. Allereerst komen aan den start de Deen Falck Hansen, die in den strijd tegen het horloge den kortsten tyd heeft gereden, en Maizarac. In de laatste ronde zet Maizarac plot seling voor de Marathon-tribune aan en wint onder daverende toejuchingen in een langen spurt met ruim één lengte. Laatste 200 M. 12 4/5 sec. In de tweede demi-finale rijden de Duitscher Bernhardt en de Franschman Beaufxaud. De laatstgenoemde na een feilen spurt gewonnen in den tijd van 13 1/5 sec. over de laatste 200 M. De demi-finales der Achtervolgingsrace over 4 K.M. brengt de Engelschen en Italiaansche ploegen aan den start. Al spoedig loopt Italië uit om met 50 M. voorsprong te winnen in den tyd van 5 min. 2 3/5 sec. Frankrijk en Nederland rijden hierna de demi-finale, voor ons land Braspen ning, Maas, van der Horst en van de Reyt. Langzaam loopen de Hollanders uit en winnen met een kleine 20 M. voorsprong in den tyd van 5 min. 4 1/4 sec., zoodat door deze overwinning Nederland in elk geval in dit nummer een tweeden prijs gewonnen heeft. Om den derden prijs in de 1 K.M. sprint stryden vervolgens Bernhardt (Duitschland) en Falck Hansen (Dene marken). Voor de Marathon-tribune demarreert de Deen in de laatste ronde uit de tweeed positie en wint met grooten voorsprong in een laatste 200 M. tyd van 121/5 sec. Denemarken heeft hierdoor den derden prijs in de 1 K.M. sprint gewonnen. Voor de demi-finale tandem lijden eerst Sibbit en Chambers (Engeland) en Corsi en Lanzi (Italië). Bij het uitkomen der laatste bocht zijn de Engelschen gelijk gekomen om te eindigen met een halve wiellengte voorsprong. Tyd laatste 200 M. 121/5 sec. Nederland rijdt dan met Leenevan Dijk tegen Bernhardt en Kölher (Duitschland). In de voorlaatste ronde gaan de Hollanders naar voren, ver snellen gaandeweg het tempo, slaan in de laatste ronde twee Duitsche aanval len af en winnen van de wanhopig spurtende Duitschers met een halve wiellengte. Tyd laatste 200 M. 121.5 sec., zoodat ook in dit nummer de tweede plaats verzekerd is. Na een genoeglijke korfbaldemonstratie komen voor den eersten en tweeden prijs over den 1 K.M. sprint Maizarac en Beaufraud in de baan. Maizarac wordt met een h3lve wiellengte geslagen en Beaufraud (Frankijk) is Olympisch kampioen. Laatste 200 M. 13 2/5 sec. De algemeene uitslag is: 1. Beaufraud (Frankrijk). 2. Maizarac (Nederland), 3 Falck Hansen (Denemarken). Thans komt de strijd cm den derden prijs in de Achtervolgingsrace Engeland en Frankrijk.. Doch wegens een gebroken pedaal wordt afgebeld. Dan vertrekken eerst de Hollandsche en Italiaansche ploegen om den eersten en tweeden prijs. De Hollanders zetten er oogenbükke- Hjk een moorddadig tempo in. De Ita lianen niet minder; het is een der spannendste wedstrijden waarin de Hol landers na harden en taaien tegenstand met een kleine 25 M. worden geslagen. Een fraaie race in den tijd van 5 min. 61/5 sec. en verdiend gewonnen door de Italianen. Om den derden prijs in den achter- volgings-race over 4 KM. rijden tenslotte de Engelschen en Franschen .De laat- sten, die een tijdlang voor waren zak ken terug, zoodat Engeland wint in den tüd van 5 min. 2 4/5 sec. Einduitslag: 1. Italië, 2. Nederland, 3. Engeland. 4. Frankrijk. Als laatste nummer komt de derde prijs tandemrace over 2 K.M. Aan den start Bernhardt en Köfcher (Duitschland) en Oorsi en Lanzi (Italië), door de Duitschers gewonnen met een laatste 200 M. tijd van 121/5 sec. Om den eersten prys: Nederland— Engeland. Holland wint! LeeneVan Dijk tegen Sebbit en Chambers. Bij het ingaan van. de voorlaatste bocht zet Holland de spurt in, schiet vooruit, er is geen houden aan. Holland wint den eersten prijs (Olym pisch kampioenschap) met een halve wiellenete. Tiid laatste 200 M. 114/5 INDTVIDUEELE WEDSTRIJDEN OP. DEGEN. Maandagmorgen tegen half tien zijn de individueele welstryden op degen m het Olympisch Schermgebouww aange vangen. Hieraan namen 21 landen deel met totaal 59 degenschermers. Voor Nederland kwamen uit Majoor A. E. W. de Jong, W. Driebergen en Meyer. Er werd op zes loopers getrokken en in deze voorwedstryden ging het om slechts één touché. Onze vertegenwoordigers waren in drie verschillende poules ingedeeld. Uit poule III ging over W. Driebergen (Nederland) met 5 winstpartijen en 4 ontvangen treffers; uit poule IV A. E. W. de Jong (Nederland) met 2 en 7. Onze vertegenwoordigers brachten het er niet bepaald schitterend af. Alleen W. Driebegen kon zi?h als vierde uit zijn poule plaatsen. Op hem is dus nog onze eenige hoop gevestigd. Om half twee ving de eerste halve be slissing aan in drie poules van 12 scher mers. In deze ronde ging het eveneens om slechts één touché. De eerste halve beslissing, die op drie loopers getrokken werd in poules van 12, vorderde ruim 4 uren. Uit poule 1 werd voor de tweede halve beslising o.a. ge plaatst W. Driebergen (Nederland) met 6 gewonnen partijen en 5 ontvangen treffers. Arne Borg won de Olympische 1500 Meter en vestigde een nieuw Olym pisch record. De Fransche „hors classe" Lucien Gaudin ging als eerste uit zijn poule over. In dezelfde poule trok onze verte genwoordiger W. Driebergen, die zich als vijfde plaatste. Aangezien hij ditmaal een zeer sterke afdeeling trof, was dat een bijzonder mooi succes. De tweede demi-finale begon om half zeven 's avonds. De 18 overgebleven de genschermers werden in twee poules on dergebracht elk van 9 candidaten voor de beslissing. In deze ronde werd om 2 touchés getrokken, waardoor meer kansen worden geschapen voor herstel lingen. Onze landgenoot Driebergen lootte in een uiterst zware poule met Gaudin, Tom, Calnan, Osiier, Delporte, Empeyta, Moyal en Rady. De eerste partij van Driebergen ein digde in een overwinning met 2—1 op Moyal, doch de Belg Tom bracht hem daarna een nederlaag toe 21. De Franschman Gaudin begon al zeer on fortuinlijk door zijn party tegen den snellen Amerikaan Calnan met 1—2 te verliezen. Daarna verloor Driebergen met 12 van den Hongaar Rady. Hoopvol stemde zijn volgende party, die hy van den gevreesden Deen Osiier met 2—0 won. De Amerikaan Calnan was hem echter te machtig, want met 1—2 moest Driebergen zyn meerderheid erkennen, terwijl hij begrijpelijkerwijze ook van L. Gaudin verloor 02, die zich intusschen hersteld had en verder slechts winstpartijen boekte. De partij Driebergen-Delporte eindig de 12 in het voordeel van den Belg en onze landgenoot won zijn laatste pa,rtjj met 21 van Empeyta, waardoor hij zijn kans vergrootte voor de laatste plaats in de finale. Toen evenwel Cal nan de laatste partij won, werd Drie bergen voor de finale uitgeschakeld. De resultaten dezer poule waren, dat naar de beslissing gaan: Gaudin (Frankryk) met 6 winstpartijen en 7 ontvangen treffers, L. Tom (België) 5 met 9, Del porte (België) 5 met 11, Moyal (Egypte) 4 met 11, Calnan (Amerika) 4 met 11. Niet geplaatst Driebergen (Nederland) 3 met 12; Osiier (Denemarken) 3 met 12, Empeyta (Zwitserland) 2 met 13; Rady (Hongarije) 2 met 14. Op den anderen looper plaatsten zich: Buchard (Frankkij-) 6 met 7; Hellsten (Zweden) 6 met 9; Cicurel (Egypte) 5 met 9; Ch. de Beur (België) 4 met 9; Massard (Frankryk) 4 met 9. Niet ge plaatst: Milner (Amerika) 4 met 10; Berthelsen (Denemarken) 3 met 11; Pa redes (Portugal) 3 met 12; Halberstadt (Duitschland) 0 met 16. Te ruim half tien was deze schermdag ten einde. Desjardin (V.S.A.) won Maandag onbedreigd de eerste serie schoonspringen.

Haarlem's Dagblad | 1928 | | pagina 6