SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD Maandag 12 November 1928 No. 13925 Onder leiding van P. W. PEEREBOOM Verschijnt wekelijks i&chter de coulissen van den voetbalwedstrijd:: Zondagmiddag in een „hondenleven?' S. Delftsche Studenten (30). Een moment dat steeds weer de hilariteit van ondeskundige toeschouwers opwekt, de „scrum". Het elftal van Haarlem dat Zondag met Zandvoort gelijkspeelde. Bovenste rij v. 1. n. r.: Huismans, Oldenburg, Isegcr, v. Daalen, Moolenaars, Polanen, De Geus en Snooy. Geknield: Goedhart, De Vries en Torringa. De Finsehe hardlooper Bi tol a heeft een aanbieding om prof te worden, gewei gerd, maar gaat zich toeleggen op den Marathon dien hij in 1932 te Los An- geies hoopt te winnen. Weer een verlies voor de Nederlandsche athletiek. De Boer, kampioen vèrsprin- ger van Nederland en Engeland, ver trekt dezer dagen naar Venezuela» R. C. H.'s doelvcrdediger Kos, togen A. D. O. in actie. Een moment uit den rugbywedstrijd M. T. S.—Delftsche Studenten. Zandvoort bevocht Zondag een gelijk spel tegen Haarlem. Bovenste rij v. 1. n. r.: Schut, Rinkel, Houtkamp, Keesman en G. Paap. Middelste rij: Beokhuis, J. Paap en Molenaar. Voorste rij: W. v. d. Mije, J. v. d. Mije, Keur. De tennisser Tilden is thans door de Internationale Federatie van zijn ama teurschap vervallen verklaard, waardoor hij, practisch gesproken, nergens meer als amateur zal kunnen spelen. ((R. C. H.) in duel met den A. D. 0.;keeper Quax. Jack Dempsey zal, naar men zegt, weer gaan boksen.

Haarlem's Dagblad | 1928 | | pagina 9