DE INSTALLATIE VAN DEN BURGEMEESTER VAN HILLEGOM Een gezonde huid Cadum Zeep FEUILLETON A iihony Marston Dolende Ridder HAARLEM'S DACRLAD DINSDAG 20 NOV. 1928 TWEEDE BLAD Vriendelijke ontvangst door de geheele bevolking. ZANGHULDE VAN DE HILLEGOMSCHE JEUGD. De eerepoort aan de grens met fraai=geschilderde houten tulpen, hyacinthen en narcissen. Hillegom viert vandaag feest! Oud en jong van eiken stand halen den nieuwen Burgemeester, Mr. D. F. Pont, met zang en gejubel in. Daar zijn heel wat werkzaamheden aan voorafgegaan. Er is een feestcom missie benoemd, waarvan de heer G. J. W. Mathot voorzitter is, Mr. F. J. Ger ritsen secretaris en de heer M. de Groot penningmeester. Maandagmiddag vooral heerschte er in Hillegom een groots bedrijvigheid. Men kon het de bevolking aanzien, dat er iets bijzonders op til was. Speciaal de jeugd toonde groote belangstelling voor den bouw der eerepoorten en eerezuilen, die ter gelegenheid dr installatie van die ter gelegenheid der installatie van te zijn opgesteld. Vooral de eerepoort aan den ingang van het dorp is bijzon der fraai. Behalve met groen en bloe men is die boven op de overkapping ook versierd met mooi-geschilderde houten tulpen, hyacinthen en narcissen. Elke vreemdeling begrijpt dus, dat hij hier in een gemeente van den bloembollen- handel is. Ook in het Hof, waar het Raadhuis staat, liepen Maandagmiddag velen af en aan. De waarnemend burgemeester, de heer J. H .M. Balvers en de gemeen- tesecvetaris, Mr. J. B. Sens, zaten in de burgemeesterskamer om nog duizend- en-één zaken te regelen. Aan den ingang van het Hof prijkt ook een mooie eerepoort en boven den ingang van het raadhuis staat met groote gele letters op een rood-fluweelen doek het woord Welkom. En vanmiddag om één uur zijn de feestelijkheden begonnen. Voor de jeugd was het reeds veel vroeger feest, want die behoefde nu niet de gewone school lessen bij te wonen. Zoo'n extra vrije dag valt wel in den smaak van het jonge volkje! En boven verwachting is het vandaag een prachtige helfstdag geworden. De zon schijnt alsof net midden in Augus tus was! Geen wonder dat het vanmor gen reedt* vroeg druk op den weg was. Onder leiding van den heer P. J. Lit.jens, hoefd der R.-K. Mulosohool, hebben de leerlingen der hoogste klas sen van alle scholen twee liederen in gestudeerd. die ze zoo aanstonds aan den nieuwen burgemeester en zijn vrouw zul len toezingen. De intocht. Maar eerst had nog een treffende plechtigheid op de grens der gemeenten Bennebroek en Hillegom plaats. Te kwart over twaalf verzamelden zich de leden van het college van B. en W., van den Raad en van het ontvang-co- mité ten Raadhuize, waar de heer O. Mr. D. F. PONT. Ludwig als ceremoniemeester optrad. Een kwartier later vertrok het gezel schap in een stoet van zeven rijtuigen naar de grens, om den nieuwen burge meester in te halen. In het eerste rij tuig zaten de heeren W. van Zanten Jr.. C. Ludwig, M. Koek en C. Seysener; in het tweede de heeren Joh. de Vreugd. A. Goemans en diens dochtertje en W. Mesman; in het derde de heeren J. C. Kat, H. Kijne, A. Leliveld en A. C. van der Schoot; in het vierde de heeren B. van El, J. C. Groot, W. H. Ruygrok en De fraai versierde ingang van het Hof. F. C. van Lierop; in het vijfde de hee ren L. Schoonderbeek, K. H. van Bour- gondiën, K. Velthuijs en W. van Zanten Sr., in het zesde de heer Balvers, loco burgemeester. en de voorzitter van het. comité van ontvangst, de heer G. J. W. Mathot, en in het zevende rijtuig de de heer P. de Vreugd, wethouder, de gemeente-secretaris Mr. J. B. Sens, en de heeren M de Groot en Mr. F. J. Ger ritsen. By de grens der gemeente, waar dit groote gezelschap uitstapte, werd veel belangstelling van de zijde der ingezete nen getoond. Toen de Burgemeester en zijn vrouw arriveerden, steeg een spontaan gejuich op. De Harmonie speelde het „Wilhel mus", door allen eerbiedig aangehoord. De ceremoniemeester stelde den voor zitter en de overige leden van het co mité aan Mr. Pont voor, waarna een be. groeting door de leden van het college van B. en W. volgde. Mej. Goemans bood aan Mevrouw Pont een prachtigen ruiker aan. De voorzitter van het comité van ont vangst, de heer G. J. W. M a t h o t. hield hierop een korte toespraak. Hij riep den burgemeester en zijn echtge- noote een hartelijk welkom toe en sprak den wensch uit, dat de gemeente Hille- gom onder leiding van den nieuwen burgemeester een nieuw tijdperk van bicei tegemoet zou gaan. Deze woorden werden met luid plaus beloond. De ceremoniemeester begeleidde daar op den heer en mevrouw Pont naar het voor hen bestemde zesde rijtuig. Voorafgegaan docr de Harmonie en omstuwd door een groote menigte reed de stoet in dezelfde volgorde naar het Raadhuis. Vóór den stoet liepen twee rijksveld wachters en naast het rijtuig, waarin het burgemeesterspaar zat, twee ge meenteveldwachters. Toen dit rijtuig bij de eerepoort aan de Weeresteinstraat arriveerde, stond de geheele stoet even stil. Bij het Hof was de drukte enonn. De portie zorgde evenwel uitstekend voor de orde. Ongeveer twee uur kwam het gezel schap bij het raadhuis aan. De ceremo niemeester bege'tidde den heer en me vrouw Pont naar de voor hen bestemde zetels onder het baldakijn. De wethou- c< rs. raadsleden en het comité van ont vangst namen daarachter plaats in de hal. De zanghulde. Toen allen hun plaatsen hadden inge nomen, zongen ruim vijfhonderd kinde ren op het plankier vóór het raadhuis ouder leiding van den heer P. J. Litjens eerst twees'emmig het Wilhelmus, door de Harmonie begeleid. Daarna zongen ze eveneens tweestemmig het volgende welkomstlied op de wijze van het be kende Limburgsche volkslied: Waar de tulp en hyacinth, 't Vlak der velden siert, Crocus, narcis, lelie bloeit. Alles hoogtij viert. Waar men in den tuin van 't Hof, 't Lied der vogels hoort. Daar is uw woonplaats thans, Hil'ecms lieflijk oord! Welkom dan in Hillegom, Ede,aciitbre Heer. Voor uw Gade en uw kroost Klink' ons weikom weer. Zingen wü uit volle borst Onzen jubelzang. Heil, Burgemeester heil! Dat Hij leve lang! D' arbeid dié. in deze plaats. Op uw handen wacht. Zij gezegend door de gunst Van een Hooger Macht! Heil u. Burgemeester, heil! In dit lieflijk oord. Heil. Burgemeester heil! Klink van Zuid tot Noord! Dit pittig gezongen lied werd met luid gejuich begroet. Daarna délileerden alle schoolkinde ren, aie intusschen waren opgesteld, ten getale van ruim vijïuenhonderd op de vrooüjke marschmuziek van de Harmo nie langs den heer en mevrouw Pont. Dit was een heel aardig oogenblik. De juicnenöe kmdersuoet werd vervol gens ontbonden. Op school zouden ze op lekkernijen ivoor hen geen onbeiangry.% onderdeel van het programma) worden onthaald. De plechtige installatie. In de prachtig met groen en bloemen versierde raadszaal zou te drie uur de plechtige installatie van Mr. D. F. Pont als buigemeester van Kiliegom plaats hebben. De ceremoniemeester zou eerst den heer en mevrouw Pont naar de bur gemeesterskamer begeleiden. De leden van het college van B. en W.. de raadsleden en het comité van ont vangst zouden in de raadszaal plaats nemen, waarna de heer Balvers als waarnemend burgemeester de buitenge wone raadszitting met gebed zou openen en aan het oudste raadslid J. H. A. Voo- ren en den gemeentesecretaris Mr. J. B. Sens verzoeken, den heer en me vrouw Pont de raadszaal binnen te lei den. De heer Balvers zou eerst eemge woorden van waardeering en dankbare Herinnering jegens wylen burgemeester vVentholt spreken, waarna hij aan den gemeente-secretaris zou verzoeken hei Koninklijk Besluit van de benoeming van Mr. D. F. Pont tot Burgemeester van Hillegom voor te lezen De heer Bal vers zou daarop een rede uitspreken, waarbij hij den wensch zou uitspreken, dat Mr. Pont onder Gods zegen voor den voortaurenden bloei van Hillegom zou mogen werkzaam zijn. De heer Balvers zou dan den heer Pont de ambtsketen, de sleutels van de gemeente-brandkast, het regiement van orde en den voorzittershamer overhan digen, waarna hij nog eenige vriende lijke woorden tot Mevrouw Pont zou speken. Vervolgens zouden het oudste raads lid J- H. A. Vooren en de gemeente secretaris het woord voeren. Na het antwoord van den geïnstalleer- den burgemeester zouden ververschin- gen worden aangeboden. Het verdere programma. Het programma vermeldt aan nog de oigende bijzonderheden; 3.454.45 uur: Receptie ten gemeente- huize voor ieder, die den nieuw-benoem- den burgemeester willen complimen- teeren. 6 1/2 uur. Raadsleden, leden van het College van B en W. en van het Feest comité komen bijeen in de Raadszaal Gezellig samenzijn, Harmonie in de muziektent. 7 uur. Hulde der zangvereenigingen. 77 1/2 uur: a. Hihegomsch Dames- .reor. b. Hillegomsch Gemengdkoor. 7 3/48 1,4 uur: c. Stem des Volks, d. Asaf. S 1/29 uur: e. de twee R.-K. kerk koren, f. Zingt den Heer. 9 1,49 3/4 uur: g. Sursum Corca. h. Hillegomsch Dameskoor „Irene". Tusschen het zingen van de zangver eenigingen speelt de Harmonie op de kiosk. Bij slecht weer zal de hulde der zang- vfieenigmgen geschieden in de zaal van den heer Eistermans. Tot zoover het programma. Zoolang Burgemeester Pont nog zijn .vc-ning m Hillegom niet kan betrekken zal hij zijn intrek nemen in Hotel „Het Wapen van Friesland". ZILVEREN JUBILEUM. De Bond van Motor- en Rijwielhan delaren, afdeeling Haarlem en omstre ken, zal op 16 December het 25-jarig be staan herdenken. De voorzitter dezer af deeling de heer A. F. Lohmann. Antho- niestraat te Haarlem, zal tevens dien dag herdenken, dat hij 20 jaar geleden tot voorzitter werd benoemd. De dag van de feestelijke herdenking zal nog nader worden bekend gemaakt. PERSONALIA. Voor de acte gesohiedenis M. O. is te Amsterdam geslaagd de heer Marwitz uit Haarlem. WIJZIGING TELEFOON. TARIEVEN. COMMISSIE-RAPPORT. De commissie voor verkeer en vervoer der Haarlemsche Kamer van Koophan del en Fabrieken stelt voor een schrijven te zencen aan het hoofdbestuur der posterijen, telegrafie en telefonie inzake de wijziging der telefoontarieven. De commissie is van oordeel, dat een zuiver gesprekken tarief uit bedrUfs- oogpunt niet past of verdedigbaar is. De wijziging zal voor abonnés met ten hoogste 120 gesprekken per maand slechts een betrekkelijk klein nadeel ge ven; doch hoe grooter het aantal ge contracteerde gesprekken wordt, des te ongunstiger wordt de financieele quaestie, en bi] een maximum aantal van 750 per maand worden de kosten meer dan verdubbeld. Handel en In dustrie zijn, volgens de commissie, met een dergelijke regeling niet gebaat. Een zuiver gesprekkentarief komt de commissie onjuist- en onbillijk voor. Me: een gesprekken-klasse tarief zou zij zich kunnen vereenigen. Indien het niet leidt tot een verhooging der telefoonkosten voor handel en industrie. EEN PRACHTIGE WINKEL OP DEN ZIJL WEG. Met belangstelling hebben de voorbij gangers op den Zijiweg zich den laat- sten tijd afgevraagd wie het groote hee renhuis Zijiweg 26 liet verbouwen to' zoo'n mooien grooten winkel als er nu is op den hoek van de Eerste Hasselaer straat. Zaterdag kon de nieuwswieris- held bevredigd worden. Het bleek, dat het Technisch handelsbureau „Unique" vroeger gevestigd aan het Julianapark hier zijn domicilie gekozen had. He: bureau verkoopt radio- en verwarmings installatie, sanitaire artikeleni geysers, badkuipen, die aller een goede plaats kregen in den ruimen winkel. Buitenge woon schitterend is de verlichting, voor al die van de etalages, die boven de groote ramen aangebracht is. Een mas sa bloemstukken stond daar tusschen- Ln. de belangstelling beperkte zich dus niet tot het uiterlijke. Ook is er een gezellig hoekje in den winkel ingericht, waar bezoekers op hun gemak kunnen uitzoeken, wat van hun gading is. Als zij tegelijk den winkel dan eens bekijken zullen zij er geen spijt van hebben. De aannemer J. J. Haye Jr., heeft eer van zijn werk. LEZING VAN ,,'T NUT", De heer A. Alt uit Bolsward houdt er een eigen manier op na om duidelijk en aantrekkelijk iets te vertellen uit het leven van groote musici en over hun werk. Zoo heeft hij Maandagavond in de foyer van het Gemeentelijk Conoertge- bouw voor het departement Haarlem van de maatschappij „Tot nut van 't algemeen" een voordracht gehouden over „Tannhliuser und Sangerkrieg auf Wartburg" van Richard Wagner. In 't kort schetste hU de beteekenls van Wagner voor de opera. Wagner was immers degene die in een opera het tooneel op den voorgrond wilde plaat sen om de muziek als illustratie te ge bruiken. Hij keerde zich dus af van ie lange aria's, die vele minuten lang het spel onderbraken en die soms tot heel onlogische situaties leidden. Als een der belangrijkste werken van Wagner besprak de heer Alt voorts „Tannhauser und sangerkrieg". Zeer uitvoerig vertelde hij den inhoud, daar bij soms wijzende op enkele mythologi sche of historische bijzonderheden. Ver schillende deeien van deze opera illus treerde de heer Alt op den vleugel of wel. hij liet bekende passages zcoals „De aankomst der gasten op den Wart burg", het „Pelgrimskoor" en het „Lied aan de Avondster" op een gramofoon draaien. En bij dit alles was een me nigte lantaarnplaatjes, meest naar schil derijen die „scènes uit „TannQiauser" af- oeelden. Op deze wijze werd den aanwezigen verteld wat de inhoud der opera is. en als zoodanig was de voordracht zeker belangwekkend en leerzaam. NED. BOND VAN PARTICULIERE CHAUFFEURS. Zaterdag vierde de afdeeling Haar lem van boven genoemden bor.d haar 10-jarig bestaan in het gebouw van den Haarl. Kegelbond. De voorzitter der afdeeling, de heer Priester sprak een openingswoord. Door den voorzitter van den Haarlemschen Bestuurdersbond werd namens de Haar lemsche moderne arbeidersbeweging een bloemenmand aangeboden. Vervolgens sprak namens het hoofdbestuur van een Bond de heer Whalter. waarna de heer van Dugteren. hoofdbestuurder van den Centralen Bond van Transportarbeiders de feestrede uitspak. Hierna werd mededeeling gedaan van de verschillende felicitaties waaronder van de afdeeling Haarlem van den Ccn. tralen Bend van Transportarbeiders die een mooie bloemenmand had gezonden. Het vroolDke gedeelte werd verzorgd door de H. K. B. Girls en de bekende Stoeken's Jazz-Band. Er werd tot laat gedanst. ST.-NTCOI.AASFEEST srEEÏ.TUlN- YER EENIGING „FLORA". Dinsdag 4 December houd; deze ver- ©enlging haar St.-Nicola as feest in het gebouw van den Kegelbond, waaraan door ruim 250 kinderen zal worden deel genomen. Ouders ca begunstigers wor den toegelaten tegen een kleine beta ling. De kinderen verzamelen zich om 4.30 uur op den speeltuin in de Papaver- straat, vanwaar zij met St.-Nicolaas té paard, door de Karei van Mancerstraat naar het gebouw van den Kegelbond trekken. Daar een feest voor de kinderen be langrijke fin&nciee'.c offers vraagt, doet het bestuur een vriendelijk beroep op dc milddadigheid van het publiek. Het ver zoekt een ieder die wat voor do liovo jeugd heeft tc missen, hiervan bericht te zenden aan mevrouw WcsscÜr.g- Ta pe, Kogelstraat 6, alliicr. HEEMSTEDE. DE MOLENWERFSLA NV B. en W. stellen den Raad *oor hen te machtigen voor de gemeente Heemstede om niet te aanvaarden van het Bisdom Haarlem een strook grond ter opper vlakte van ongeveer 957 M2 aan de Mo- ler.werfslaan, voor verbreeding van dio laan. De kosten voor slootdempen en ver harding van den bedoelden grond wor den door den Diens: van Openbare Wer ken geraamd op f 6000. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN a 60 cent» per regel. U kent dien toestand toch ook wel? Als U geen lust heeft in welken arbeid ook. Als het in alle lede maten trekt en steekt. Als U het nu eens gloeiend heet hebt en dan weder koude rillingen voelt. Deze teekenen toonen U duide lijk, dat Uw lichaam zich daartegen verweert.Onder- steun het in dezen strijd en neem U COFFIEASPIRIN. Doch neem U uitsluitend bet echte met het BAYER>l<ruis op den oranjeband. De niputatie der over de geheele wereld bekende firma is ccn waarborg voor zijn werkzaamheid. en mooie teint handt óeheel af van de zeep die U èebruikt. Geen betere zeep hiervoor dan Een hard stuk zeep.dat tot het laatste vliesje éebruikt kan worden (Een verhaal uit den tyd van den Spaanschen Successie-Oorlog.) Naar het Engclsch van MORICE GERARD. 8) Nadat de colonne een mijl of tien had afgelegd liet Marston halt houden. De mannen aten hun avondbrood: de Hol landers rookten een pijp- Marston maakte van de gelegenheid gebruik om eens een en ander van Hans gewaar te worden. Wat voerde je naar ons leger? vroeg hij den Duitsoher. Anthony zat op een grooten steen; de boer stond voor hem. De hofmeester, Herr Milller. heeft me gestuurd nadat ik afgeranseld was HU wees naar het litteeken op zijn ge zicht. Aan wie heb je dat herkennings- teeken te danken? Aan den Baron natuurlijk: hij slaat iedereenletterlijk iedereen de man knarsetand© de Barones niet Uitgezonderd 1 Anthony verbaasd en verontwaar digd sprong half overeind. Hij pakte Hans bij den arm en riep uit: Wil je me vertellen, dat de Baron een meisje slaat, een jong meioje, iemand van zijn eigen stand en neg wel familie van hem! Ik vertel u niets anders dan de waarheid. Hij draaide zich om en met een uit drukking van feilen haat op zUn ge zicht. Marston zette zich weer op zijn stee- nen zitplaats en wendde zich tot zijn dienaar: Mark! Ja sir? Ik denk dat onze expeditie een pleizlerig eind zal hebben. Die Baron Fritz von Marcken ly<kt me een prettig heerschap; ik beloof mezelf het genoe gen om persoonlijk met hem af te re kenen. Dan zult u eerst in het kasteel moeten zijn, merkte Fagan bescheiden maar met een twinkeling van humor op. Dat spreekt van zelf. Weer richtte Marston zich tot Hans. Vertel me een en ander van de si tuatie van het kasteel. Ik heb hcoren zeggen, dat er in heel Duitschland geen tweede zoo is. Het licht in een vallei en een berg stroom loopt onder de grondvesten door. Er is een breede gracht omheen-; de muren zijn twintig voet hoog. Er is maar één poort: ijzer geweldig dik en zwaar. Aan weerskanten staan twee groote kanonnen, waarvan de mondin gen door de muren heensteken; die be- heerschen den toegang volkomen. Ik begrijp het. zei Marston na een kort stilzwijgen, waarin hij de heele si tuatie in zich opgenomen had. Hoe kwam Baron Fritz er in? Hij kwam zes maanden geleden; in den tijd van den druivenoogst. Dus het garnizoen was dronken? Ja meneer, antwoordde Hans een voudig. Hij kwam van het heuvelland achter het kasteel aanzetten. Hij had altijd beweerd dat Hansau aan hèm hoorde en dat mijn jonge meesteres er geen recht op had. Wel, zei Marston grimmig. dan zullen we dat heerschap wel eens aan zijn verstand brengen dat er zelfs in tyd van oorlog nog machten zijn aie het recht handhaven. Dat kon hij wel eens aan zijn nek merken binnenkort! Even later hervatte het troepje krijgs. üeden den tocht, totdat de ochtend schemering den hemel boven de verste heuvelrU kleurde. Maston liet halt hou den en ij gingen een bosch in waar de mannen zich een slaapplaats!© uitzoch ten. Ze wikkelden zich in hun dikke jassen en sliepen spoedig den slaap des rechtvaardigen. Behalve een drietal schildwachten die de afdeeling tegen een overval moesten beschermen was in vijf minuten alles in diepe rust. Eén ech ter was er. die ook waakte: dat was Hans. die met zijn rug tegen een boom geleund zat. zijn oogen starend in de verte. Er was een sombere. harde wraakzuchtige gloed in die oogen. HOOFDSTUK VI. Een gevaarlijke onderneming. De duisternis begon al te vallen toen zy de h?uvelcu bereikten, die het kas teel in Hansau insloten. Zij hadden ge durende het laatste deel van den tocht de open, goed-begaanbare paden ver meden; het was voor het welslagen van de onderneming van het grootste be lang dat de bezetting niets van hun komst zou merken. Nu. kapitein, a-s u met me mee wilt gaan. zei Hans. dan zal ik u 'iet kasteel laten zien. Hoe ver is het nog? Ongeveer twee mijlen. Na overlegd te hebben met Hellebrand °n de andere officieren, beval Anthony dat de mannen moesten achter blUven en zich in het struikgewas verbergen. Hooger op waren de heuvels begroeid met dennen; beneden groeiden eiken en beuken, terwijl brem en dicht struikge was een veilige schuilplaats boden. Nu, ik ben gereed, Hans, zei Mar sten. Kapitein Hellebrand, u zult mU ren zeerste verplichten door mee te gaan. Na eenige minuten geloopen te hebben kwamen ze op den top van een rotsl- gen heuvel, vanwaar zU de vruchtbare vallei beneden hen konden overzien. Rondom het kasteel liep een geweldig - dikke muur; zoo ver het oog reikte was er geen gelegenheid of zelfs mogelijk heid om het te kunnen bestormen. In het midden, tusschen twee torens, waar. voor groote kanonnen ojogesteld waren, was een geweldige poort, waarvan de bovenrand geheel met ijzeren pinnen bezet was, zoodat er geen kans was dat •emand er overheen kon komen. Er zat oorlog in de lucht. Er lag meer dan één leger in de buurt V3n het kasteel en het was zeer onwaarschijn lijk dat de Baron, een krijgsman in hart en nieren, niet voor een eventuee- len aanval op zijn hoede was. Dat bleek ook spoedig, want ze zagen de schild wachten heen en weer loopen op het slotplein en op de kanteelen. Zonder twijfel waren deze voorzorgsmaatregelen ook op andere plaatsen, die niet in het gezicht lagen genomen. Een moeilijke opdracht, maar een die we moeren uitvoeren en wel roo gauw mogelijk. We moesten elgenlyk zien wat dich terbij te komen, opperde de Hollandsche kapitein, tenminste als dat kan zon der dat we opgemerkt worden. Dat was ook mijn idee. Weet JU hoe dat kan, Har.s? Ik ken u tot een zeshonderd meter van het kasteel brengen, als wij de bos- schen houden. Mot een armbeweging duidde hij de richting aan. die hij ne men wilde. Ga dan vooruit, wij volgen. Ze liepen achter elkaar. Mark FagaH vormde de achterhoede. Zoo gingen ze een tijdlang voorzich tig voort, totdat Hans zóó plotseling stil hield, dat Maston haast tegen hem aair liep. Wat is er? vroeg Anthony. Groote hemel! Het groepje mannen was aan eert open plek -n het bosch gekomen, aan het eind waarvan een prachtige, grooto beuk stond. Een groote tak strekte zich dreigend naar cjn kant van het kasteel uit en aan die tak hing Iets. Langza merhand konden zli meer onderscheiden. Er was geen twijfel aan wat boven hun hoofden bungelde was het lichaam van een man! Mark Fagan was de eerste die de si tuatie begreep; hij begon dadelijk in den boom te klimmen. In oen ooecn- biik had hij de tak bereikt en kroop er langs; de anderen konden do schitte ring van zijn dolk die hij in de een© hand hield zien. i iWordt vervolgd.

Haarlem's Dagblad | 1928 | | pagina 5