HUISVLIJT RUILRÜBRIEK POSTZEGELRUBRIEK BAMZIC 'rf svn RAADSELS Raadseloplossingen BRIEVENEUS Een aardige lamp voor de kinder» of slaapkamer is de hier afgebeelde, waar ln den houten rand tafereeltjes uit be kende sprookjes zijn uitgezaagd. We gebruiken hiervoor triplex van 4 6 m.M. en beginnen de 4 zijden te tee kenen, zooals figuur 1 aangeeft. De grootte van den geheelen rechthoek is 41 bf) 11 c.M. Alle maten zijn aangegeven, zoodat 't niet moeilijk valt de teekening over te nemen. De lamp wordt zóó ge maakt, dat we de zijden in elkaar schui ven, zoodat we geen spijkertjes behoe ven te gebruiken. Daarom maken we van 2 zijden de inkeepiug tot op de helft van boven, terwijl de 2 andere zij den die van onderen krijgen (op de teekening met stippellijn aangegeven). Denk er aan, dat je deze inkeeping pre- cier even breed uitzaagt als de dikte van je hout. Op 't middengedeelte calceeren we fig. 2 (Roodkapje en de wolf), die op ware grootte is aangegeven. Als we deze heb ben uitgezaagd en de kanten netjes ge schuurd. brengen we de kleuren aan. Willen we den rand met een of andere kleur beits bewerken, dan is 't gewenscht de dwarse stukjes tusschen teekening en rand even met een snijmesje in te snij den daar andere de beits in de verf trekt. Bij dc lijnen in de richting van de nerf is dat niet 'noodig. De volgende keeren krijgen we de ta- fereelen voor de andere zijden, 't Model komt in de Tijdingzaal ter bezichtiging, zoo gauw deze gereed ls. De afwerking der lamp behandel ik als 't raam in elkaar zit. Bloemhofstraat 29 rd. s. Na 17 Dec. is-mijn adres: Rustenburgcrlaan 23. ZEESTER, Voorhelmstraat 65, heeft lexelbonnen en vraagt Kamerplanten- bennen, 2 tegen 1. Ook ruilt hij postze gels. GROENLING, Cronjéstraat 28 heeft 3 Aquarium-pl. 28 Karnemelkzeeppl. Vogel-Album 1, 8 Sickesz-wapentjes. halve punten 35 1,2 Turmac-punten, 9 Hilles-bonnen, A. J. P.'s wonaer-pud- ding-bonnen. 2 Quickschoen-sclioen- Irême-punten, 2 Amstel penningen, 1 punt, 1 Vimpenning 1 pimt, 1 Peli- kaantje, 2 punten. Dit alles wil hij rui len voor Texelpl. en Kamerplan tenpl. of bonnen 1 tegen 1 of 2 halven tegen i. WIM LASSCHUIT, Gr. Houtstr. I55z. heeft Bensdorp-omslagen. Graag had hij er kamerplanten-bonnen of pl. voor te rug. Voor niets wil hij ze ook wel af staan. Ruiltijd Maandag tusschen 7 en 8, of Woensdag na 7 uur. I. Op verzoek zullen we nu behan delen de zegels der vrije stad Danzig. Na den wereldoorlog zijn vele nieuwe staten ontstaan. Deze Duitsche haven stad aan de Oostzee is met een gebied rond de stad ook onafhankelijk gewor den ten gerieve van Polen. De eerste series, die in 1920 versche nen, zijn alle opdrukken op Duitsche zegels van de serie 19051920 (de pfen- nigwaarde met den bekenden Germa- niakop de markenwaarden in groot formaat met verschillende voorstellin gen). De eerste serie vertoont de ho rizontale opdruk Danzig" op de onder ste helft van de zegel. De volgende waaiden werden uitgegeven: 5 pfennig (groen), 10 pfennig (karmijn). 15 pf. (bruinlila), 20 pf. (ultramarijn), 30 pf. (rood en zwart op lichtgeel) 40 pf. (rood) 50 pf. (violet en zw. op lichtgeel). Groot te van de vakjes 2.8 bij 2.3 c.M. 1 Mark (rood) 1.25 Mark (groen), 1.50 M. (bruin), 2 M. (blauw), 2.50 M. (wijn rood), 3 M. (donker violet) en 5 M. (zwart en rood). Grootte van de vakjes 2 8 bij 3.8 c.M. Zie voor de indeeling 't stfhetsje. 'V/ '7/ li) xo I'S* /Jr Ao Afé-fn J '/n igxo* /.ram J<7?) s N'Usuwe ocememe* 304. Wim Zijnen, Haitsma Muiier- straat 31. Donderdag en Vrijdag 27 en 28 De cember wordt weder een postzegelten toonstelling gehouden in de Tijdingzaal Daar we Nederland en Koloniën heb ben afgehandeld, zal ik mUn verzameling daarvan tentoonstellen, benevens Dan zig, waar we rvu aan zijn begonnen. Jul lie krijgt dan alvast een overzicht van de zegels door de Vrije Stad uitgegeven. De mooiste inzendingen der rubriekers, liefst eigen opzet, krijgen ook een plaatsje. Nog een mededeeling betref fende de tentoonstelling, hoofdzakelijk bestemd voor de nieuwelingen. Jullie brengen allemaal je verzameling mee naar de TUdingzaal, waar ik de beide dagen van 9 tot 12 uur aanwezig zal zyn Alle verzamelingen worden daar. ge keurd; voor de netste zuilen eenige prij zen, bestaande uit zegels, beschikbaar zijn. Mochten er onder de veie phiiate- listen in de stad zijn, die ook een prijsje beschikbaar willen stellen, dan zal ik dat in dank aanvaarden. Bij het keuren der verzamelingen zullen punten worden gegeven voor de volgende orde. en: 1. Regelmaat der ingeplakte zegels. 2. Manier van opplakken (of de zegels b.v. gemakkelijk kunnen worden verwisseld.) 3. Netheid deT zegels. Zorg er dus vooral voor, dat je verzameling er netjes uitziet-. Den laatsten dag om half 12 wordt onder de dan aanwezige rubriekers een verloting zonder nieten gehouden. Ieder kan dan uit een ruime keuze een prijsje uitzoeken. De prijzen worden eveneens tentoongesteld. Allen dus tijdens de ten toonstelling naar de Tijdingzaal. Bloemhofstraat 29rd. St Nieuw adres na 17 Dec.: Rustenburgcrlaan 23. Na dien datum worden dus de por tefeuilles aan 't laatste adres terugbe zorgd. (Deze raadsels zijn ingezonden door Jongens en Meisjes die Onze Jeugd lezen.) Iedere maand worden onder de beste oplossers vier boeken verloot. AFDEELING I (Leeftijd 16 Jaar en ouder.) 1. (Ingez. door Hagenaar.) Ik ben een Rubriekertjesnaam van 9 letters. 5 6 7 is een ander woord voor hoofd. 2 7 is niet neer. 4 6 is een verkorte meisjesnaam. 1 2 3 4 komt uit den schoorsteen. 8 9 4 is een meisjesnaam. 2. (Ingez. door Juffertje Ongeduld.) Verborgen beroepen. a. Wat doet Emma Tirnai? b. Wat doet Leo Mankerkpm? c. Welke persoon uit de oude geschie denis is Han Balln? 3. (Ingez. door Boschelfje.) Mijn 1ste deel Ls een huishoudelijk artikel, mijn 2de deel is een metaal. Mijn geheel is op school onmisbaar. 4. (Ingez. d-oor Tooneelspeelstertje.) Ik ben een plaats in 't Gooi. Neem een klinker weg en ik ben een Insect. 5. (Ingez. door Condor.) Mijn 1ste is niet bol. Miin 2de is een stuk grond. Mijn geheel is een andere naam voor Nederland. 6. (Ingez. door Arretje Noff.) Ik ben een sieraad van 4 letters. Ont hoofd me en ik word door den vlsscher gebruikt AFDEELING II (Leeftijd 9 jaar en Jonger.) 1. (Ingez. door Hagenaar). Strikvra gen. a. Het zijn twee volle broers. De een is mijn oom en de ander niet. Hoe kan dat? b. Welk dier wordt grooter als het onthoofd wordt? c. Jan is wijs. Wio is wijzer? d. Wat loopt van Rotterdam naai' den Haag zonder zich te bewegen? e. (Ingez. door Condor) Wie slaat nooit raak? f. In welk geval is 3 X 3 twaalf? g. Wie heeft een kruin en toch geen hoofd? h. Wie gaat op zijn kop de trap op? i. (Ingez. door Turns text je.) Wie spreekt altijd van zichzelf? j. Hoe schrijft men 10 met drie ne gens? k. Wie spint zonder draad? 1. Wat maken uw beide handen dag en nacht? 3a. (Ingez. door Huishen.) Eenmaal g en eenmaal H Eenmaal n en 3 maal e, Eenmaal v en 2 maal o, welk Drentsch plaatsje schrijft men zoo? .4 (Ingez. door Roetkopje.) Neem telkens een letter uit de schuil namen, zoodat ge een nieuwen schuil naam krijgt. Mannetje, Amic-o, Duivenvriend, Roet kopje, Krielkip, Huishen, Sering. Juffer tje Ongeduld, Arretje Noff, Hogenaar. 5. (Ingez. door Arretje Noff.) Ik besta uit 7 letters en wordt door dames en heeren gedragen. 5 2 3 4 2 6 moet het nooit meer wor den. 6 7 7 4 is een kleur 2 5 3 is een lichaamsdeel. 4 2 6 7 is een plaats in den schouw burg. 15 3 houdt de muggen buiten, 6. (Ingez. door Wim Lasschuit.) Zet achter elkaar: een roofvogel, een medeklinker- en een lichaamsdeel van een dier en ge krijgt den titel van een boek, dat in Onze Bibliotheek aanwe zig is. De raadseloplossingen der vorige week zijn: AFDEELING I 1. Beeldhouwer. Conducteur. 2. Geduld overwint alles. 3. Overveen. 4. a. morellen, forellen, b. matrozen, c. thee-visite, d. een gat in de kous, e. ijs, f .geen een, g. denappeltje, h. Kam pen, i. zijn voetstap. 5. Luiheid verarmt, Arbeid verwarmt, 6. Manchester, AFDEELING II. 1. Breeroo. 2. Vrijdag 3. a. Omdat de nacht er tusschen is. b. de spijkers van je schoenen, c. kerst klok, d. vingerhoed, e. pottenbakker, f. de dagen van de week, g. een mol. 4. De appel valt niet ver van den1 boom. 6. Atlas. Goede oplossingen ontvangen van: Zeester 6 De kleine Timmerman 6 Baby Peggy 6 Wilgenroosje 6 Libra 6 Robbedoes 6 Captricornus 6 Kakatoe 6 Sultan El Khebir 6 Pijpje drop 6 Een naamlooze 6 Jupiter 6 Goudsprietje C Roetkopje 6 Borduurstertje 6 Don Fre- derik 6 Roodwangetje 6 Tilburgertje 6 Bloze Kriekske 6 Eikeltje 5 Flapoortje 4 Moeders Hulp 6 Kleine Ulbo 6 Jo Oos- terbaan 3 Turnstertje 6 Roetkopje 6 De Fries 6 Migncm 6 Mimi Poezekat 6 Boschwachter 3 Appeltje 3 Appelmootje 3 Du'mellesje 6 Krielkip 6 Krullebol Steilhaar 6 Sa rina 6 De kleine Violist 6 De kleine Vo gelvriend 6 De kleine Slager 5 Wen da 6 Draaitol 6 Goudklokje 6 W. II. L. Pen narts 4 Doornroosje 3 Tramstudent 6 Dikkie 6 Mopperpot 6 Boekenverslindster 4 Margaretha Smit 6 Billie Boe 6 Bart zonder barst 6 Krielkip 5 Pinksterbloe metje 6 Aboe Do 6 Kaatsballetje 6 Bloze Kriekske 6 Eenigst kind 6 Onze Jongste 5 Bloemenmeisje 6 Rompelsteeltje 6 Enrico 0 Denappeltje 6 Brillantster 6 Groenling 6 Darwintulp 4 Goudhartje 4 Juffertje Schrijfgraag G Moeders Hulp 6 Kleine Ulbo 6 Crocusje 6 Breeroo 6 Piet Hein 6 Sering 6 Denneknopje 1, Snibbelaartje 6 De kleine Metselaar G Knutselaartje 6 Dennetakje 0 Koe koek 5 Roodborstje 5 Poppenmoedertje 5 Dc kleine Gymnast 5 Juffertje Onge duld 5 Huishen 6 Kloppertje 6 Atta- lanta 4 Shippy 5 Verkeersagent je 6 Heliante 6 Mannetje 6 Hagenaar 6 Ar retje Noff 6 Kruilemie 6 Abione 6 Ze venster 6 Floris V 6 RIJstepikkertje 6 Don Frederik 6 Tilburgertje 6 Rood wangetje 6 Duivenvriend 5 Puckie 6 Mi- nie Tegelaai 6 Lilian 5 Amico 5 Zang vogeltje 5 De kleine Lord 5 KnagelJJntje 6 Goudelfje 5 Papavertje 4 Prikkebeen 5 De Schipperin 5 Sneeuwklokje 6 Zil verklokje G Appelsnoetje 6 Het Groen tje 6 Korstjesknager 5 Goudlokje 6 Bloze Kriekske 6 Berliner Bol 5 De kleine Piccolo Blazer 5 De twee Vrien dinnen 5 Lena Spiering 4 TONEVO-KAARTEN. Tï Wil hier nog even op terug komen Hieronder zal ik de namen der aan vragen zetten. Dan weten jullie meteen welke kennisjes je er zult ontmoeten. De kinderen, achter wier namen geen woonplaats vermeld staat, verzoek ik me die nog op te willen geven. Als de 50 namen compleet zijn, stuur ik het lijstje naar het Bestuur van Tonevo. Jullie krijgen dan een kaart thuis ge stuurd. Op die kaart mag een geleider mee van boven de 16 Jaar. Kunnen Jullie in een costuumpje verschijnen, dan is het natuurlijk zooveel te aardiger. Je moogt dan ook meedingen om een prijs. Zie hier dus de namen der aanvragers. 1. Krielkip, Houtvaart 32. 2. Verkeersagentje. Woonplaats? 3. Duivenvriend. Woonplaats? 4. El Khebir, Woonplaats? 5. Baby Peggy. Woonplaats? 6. G. v. d. Kolk. Woonplaats? 7. Crocusje. Woonplaats? 8. Margaretha Smit, Zandvoortsche Laan 172. 9. Gerlof Smit, idem. 10. W. H. L. Pennarts, Rollandstr. 28, 11. Marietje Pennarts, idem. 12. Draaitol, Woonplaats? 13. Vogel vrouwtje. V/oon plaats? 14. Eikeltje, Madoerastraat 89. 15. Electricien, idem. 16. Turnstertje, Djambistraat 4. 17. Bibi Hezemans, Rollandslaan 45, Overveen. 18. Ambachtsman, Bankastraat 93. 19. Pijpje Drop, idem. 20. De Fries. Woonplaats? 21. Maanelfje, Brederodestraat 2. 22. Breeroo, idem. 23. Denappeltje. Woonplaats? 24. Mignon. Woonplaats? RUBRIEKERTJES-LIJST. 621. Pieter Veen, oud 13 jaar, Zijlweg 288, Overveen. 622. Jenny Smits, oud 11 jaar,- woon plaats? 623.Jopie v. Tilburg, oud 11 jaar, Klop persingel. 624. Willem v. Keulen, oud 12 jaar, Geweerstraat 27. 625. Stientjc Barend, oud 13 jaar, Spiegelstraat 29r. 626. Minie Tegelaar. cud 8 jaar, Gen, Joubertstraat 17. 627. Gerlof Smit, oud 12 jaar, 628. Margaretha Smit. oud 13 jaar. beiden Zandvoortschelaan 172, Aerdenhout Brieven aan de Redactie van de Kin- der-Afdeellng moeten gezonden worden aan Mevrouw BLOMBERG—ZEEMAN, v. d. Vinnestraat 21 rood. (In de bus gooien zonder aan bellens MOEDER. VA" D/» P WTNTTLP. Het spijt me, dat het met uw dochtertje zoo geloopen is. Ik kreeg er van Licht- Hoeve ook bericht over. 't Speet de di rectrice ook. Had Dai wüMlilp maar wat gewag gemaakt, of was ze zelf maar de gang in gegaan. Als ik er bij was ge weest, zou 't natuurlijk niet gebeurd zijn, maar 't was me niet mogelijk al die inrichtingen te bezoeken. BABY PEGGY. Ja hoor, 'k heb je gezien. Hoe was dc uitvoering? Heb je mooi gezongen? Ik heb je voer Tonevo opgeschreven, meld Je me de volgende week je adres nog even? ZEESTER. 'k Ben blij, dat Sint het goed gemaakt heeft met je. Maar je had het zeker ook verdiend. KAKATOE. De eene week zijn de raadsels wel eens moeilijker dan de an dere. Wat de bibliotheek betreft, wend je maar tot Wim Lasschuit, Gr. Hout straat 155 z. Ik zal je voor Tonevo op schrijven. maar geef je me nog even je adres op. dan wordt de lcaart je thuis bezorgd, 'k Kan me best voorstellen, dat Je er zin in hebt. Dus jij krijgt een lcaart hoor! SULTAN EL KHEBIR. Jij krijgt ook een kaart, maar moet me ook de volgende week Je adres melden. Je mag Je Opstel net zoo inkleeden, als je zelf wilt. WILLEM v. d. L. Aardig, dat je die kaart uit R. kreeg. Dat kunnen dus heele mooie Kerstdagen voor je worden. Je inleiding lijkt me buitengewoon goed geslaagd. Mijn dank ook voor je mooie kaart. Geef Je zelf maar op aan Wim L. Ik denk, dat hij Je op Zaterdagmid dag. als je het vooruit schrijft, ook wel wil ontvangen. AMBACHTSMAN en PIJPJE DROP. Jullie zullen wel een kaart van To nevo ontvangen, 't Is niet noodzakelijk, dat jullie gecostumeerd versdhijnen, maar 't is natuurlijk altijd aardiger. ALBA. Hoe gaat het met de beest jes ln Je Aquarium? Die stekeltjes zijn echte ruziemakers, Is de tooverlantaarn al vertoond? Wat voor plaatjes heb je erbij? JUPITER. 'k heb niets aan je raadsel, want je doet er geen oplossing bij. Je mag je brief best in de bus aan 't Bureau van Haarlem's Dagblad gooien. GOUDSPRIETJE en BORDUUR- STERTJE. Ik heb jullie ook opge schreven voor een kaart, maar stuur jt, me de volgende week nog even je adres 't Dcet me plezier, dat Jullie zoo genoten hebbon op ons feest. ROETKOPJE. Je raadsels zijn goed. Was het boekje naar je zin? BRILLANTSTER. 'k Ben blij, dat Jij ook zoo'n heerlijken Sint hebt ge had. Ik kan me indenken, hoe verrast moeder keek, toen je zelf gebreide kus sen uit de papieren te voorschijn kwam. Is het al in gebruik? DEN APPELTJE. Sint heeft jou geloof ik een heelen winkel van heer lijkheden gebracht Schreef je al op eer. nieuw velletje post? 't Doet me plezier, dat het spel ook naar je genoegen is. ENRICO. Jammer, dat het een reis met hindernissen was. Als je nooit met zoo'n bus meegaat, is het moeilijk zoe ken. Gelukkig, dat je toch nog een staartje van het feest hebt meegemaakt en dat je Sint nog hebt gezien. Je snoept zeker nog alle dagen van je heerlijken voorraad, 'k Ben blij, dat je her. beek mooi vindt. ORCHIDEE, We zouden kunnen zeggen: December is de maand der leesten en Januari is werkmaand. 'k Kan me begrijpen, dat Je het een alleraar digst gezicht vond in de Asterstraat. V/as je toen niet blij, dat ji) ook aan den St. Nlcolaaswedstrüd had meege daan? EENIGST KIND. Ja, dit vind ik een heel mooien schuilnaam en heel toepasselijk voor jou. BLOZE KRIEKSKE. Hoeveel men- schen hebben al in je Album geschre ven? De vriendinnen komen zeker ook nog aan de beurt, hè? 't Is reusachtig, hoe goed d.e Sint jou bedeeld heeft. Heeft grootmoeder ook een prettigen verjaardag gehad? KAATSBALLETJE. Die Sint heeft jou maar leuk postpapier gebracht. Kun je aardige handwerkjes maken uit je handwerkdoos? Je r"-dsel is goed en 't kan nu wel uitkomen. ABOE DO 'k Geloof, dat ik jou heb hooren lachen in den Schouwburg, 't Was ook een grappige meneer, hè? Ben je al wat aan 't in elkaar zetten met je Mecano-doos? PINKSTERBLOEMPJE. Leuk, dat je voor je St. Nicolaas Langs een Om weg hebt gehad. Nu later nog Joost. Boschboom, dan heb je ze alle drie bij elkaar. Misschien verdien je het nog eens aJs prijs. WILLEM VAN DER L. Mijn dank voor je mooie Belgische kaarten. KRIELKIP. 'k Weet niet, hoe dat zoo kwam, dat jij er tusschen uit getip peld was. Ja, ik kan nu weer eens op adem komen, Ik kon ook wel zingen: 'k Heb geen tijd om mijn kippetjes te voeren. Er mag een geleider met Je mee naar Tonevo. ZEVENSTER. Die goede Sint heeft jou maar nuttige en mooie cadeaux ge geven. Ja, hij heeft mij ook niet ver-* geten. KRULLEMIE. Wat zal dat dc vol gende week een reuze-brief worden. O VERVEN KR. Je bent welkom en mag dezen schuilnaam houden. Weet je iets niet, dan klop je maar aan bij je vriend Hagenaar, 't Volgend jaar be denk je maar samen iets. Twee weten meer dan een. ARRETJE NOFF. Je raadsels zijn goed. Prettig, dat de comedie-vertoo- ning op school zoo goed van stapel is geloopen. Dat gymnastieklokaal zag er zeker echt feestelijk uit. HAGENAAR. Je raadsels zijn goed. Kun je nu tooveren? En heb je Woens dag prettig gespeeld met Piet? Die Sint heeft je maar extra goed bedacht. Velo groeten voor Beppie. MANNETJE. Door de St. Nicolaas- drukte waren er wel meer, die de raad sels moesten laten schieten. Flink zoo, dat jij boodschappenloopertje bent ge weest. Je schrijft keurig op het nieuwe postpapier. Wat zal die cape lekker warm zitten, nu je er zelf voor gespaard hebt. Leuk, dat de heele familie je boekje heeft gelezen. Je mag best bi) WIM LASSCHUIT in Onze Bibliotheek. Ga maar naar hem toe. jjELIANTE. sint-Nicolaas heeft jou ook niet vergeten. Wel jammer, dat jo niet naar de Licht-Hoeve kon gaan. Ga er maar eens op een Zondag met moeder naar toe. Jij bent maar van 't eene feestje naar het andere gegaan. 13 't nu afgeloopen? Of komt er nog meer. VERKEERSAGENTJE. Je staat OP gende week nog even je adres? 2 SHIPPY. Je moogt dezen naam houden. Heb je nu weer ander hondje? Is Shippy dood gegaan? Je kunt van een hond evenveel houden als de lijst voor Tonevo. Krijg ik de vol- van een mensch. ATTALANTA. Je raadsels zijn. goed, Neen maar 't is reusachtig, wat die Sint jou gebracht heeft. Je bent zeker een heel braaf kind. W. L. 't Doet me plezier jongen, dat de zaak groeiende is. Nu zal 't wel steeds beter gaan. 'k Vind je aanbod! heel vriendelijk, maar 'k heb er heusch geen tijd voor. Heb je 't boek van Je moeder al uit? En was t mooi? PUCKIE. Toen je Woensdag ver trokken was bemerkte ik tot mijn schrik dat ik voor jou een boek had inge- pakt, dat bestemd was voor Afdeeling II Wil je net even komen ruilen? Fijn, dat het Halma-spel zoo goed van pas kwam. DUIVENVRIEND, Door T bestuur van; Tonevo wordt je een kaart thuis be zorgd. Meld me nu de volgende week je woonplaats. ROODWANGETJE. Wat schreef je me een slordig briefje. Ik ben het anders veel netter van je gewend. TILBURGERTJE. Gaat zus al op school? Anders moet ze nog eventjes wachten, voor ze Rubrlékertje wordt, want dan kan ze niet eens haar eigen briefje schrijven. Vertel Je me dat de volgende week eens. RIJSTEPIKKERTJE. Hoe is liet nu met broertje? Wat zal moeder blij zijn als jullie allemaal weer gezond en frisch zijn. Nog wel gefeliciteerd met vaders verjaardag. Ik hoop, dat 't Zon dag een gezellig dagje zal worden. Wat jammer, dt je niet naar het St. Eliza- beths-Gasthuls kon gaan. Was je toen ziek? T KLOPPERTJE mag haar schuil naam houden. Klop nog maar dikwijls bij mij aan. HUISHEN. Je raadsels zijn goed. Ik dacht wel, dat je het een onvergete lijk feest zou vinden in de Maria- Stichting. Je hebt netjes geschreven op je nieuw postpa-er En is 't inktstel ook al in gebrv1''.? LILIAN. Je tent ei vlug bij met

Haarlem's Dagblad | 1928 | | pagina 14