VAN HOUTEN-S yroom^dreesmam CACAO 35.» 38.» 45.» 53.» 63.» 157.519." 22!° 27" 32!° Corsetten drni cmjofe/id' RESERVE. Costuums heeft U Deze vraag verdient de belangstelling van iederen man. Wie er prijs op stelt steeds goed gekleed te gaan moet zeker de beschikking hebben over drie of vier Costuums om deze goed te kunnen onderhouden en om de noodige afwis» seling in zijn kleeding te kunnen brengen. U kunt er ook gemakkelijk drie of vier bezitten! Neemt slechts een proef met het goede C. A. Costuum en zijn lage prijs, maar veelmeer nog de kwaliteit, de chique coupe en keurige afwerking, welke U daarvoor ontvangt, zullen U met een» maal overtuigen. Uw proef wordt nog gedekt door onze Garantie van Uw geld terug of een nieuw Costuum, wanneer U over Uw aankoop niet volkomen tevreden mocht zijn! De verscheidenheid van stoffen (zuiver wollen Cheviots, Kamgarens en Fantai» sies), dessins en kleuren in onze collecties 1» en 2#rij costuums, is van dien aard, dat U er zeker graag meer dan een zoudt kiezen. Welnu, dat zal U dit voorjaar niet onmogelijk zijn bij onze prijzen van slechts Een ieder kan niet evenveel voor een nieuw Costuum besteden, maar iedere beurs ontvangt in het goede C. A. Costuum de grootste tegenwaarde aan kleeding. U zult verrast zijn door de groote keuze, door de prima coupe en afwerking, ook in onze prijzen van slechts Wanneer U mede van de lage C. A. prijzen profiteert in onze Afd. Heeren» ModesAxtikelen behoeft U met den aan» koop van een nieuwe das, overhemd of hoed niet te wachten, al heeft U pas Uw VoorjaarssCostuum gekocht! Trappen van vergelijking op het gebied der reclame: goed, beter, HAARLEM'S DAGBLAD. Nóch tc oud en dan licht oudbakken, noch te Jong en dus met gevestigd, moet een Dagblad tip HAARLEM'S DAGBLAD is vaa 1883. Pooi morden in zoo groote verscheiden- heid vervaardigd, dat elke Dame het voor haar figuur gewenschte model, kan verkrijgen. „Twilfit" garandeert elk corset Voortdurend zal de huisvrouw er op bedacht zyö* door het geven van zuiver, voedzaam en licht ver-* teerbaar voedsel, en door het zooveel mogelijk vermijden van al wat verkeerd is, in haar gezin een reserve aan kracht en gezondheid op te bouwen, die later in geval van ziekte van onschatbare waar de zal blijken te zijn Niets zal zij beter kunnen geven dan Van Houfen's zuivere, opwekkende en voedzame cacao, een krachtvoedsel zooals er slechts weinige zijn. Door de fijne kwaliteit der verwerkte boonen en de bijzondere methode van branden heeft Van Houten's Cacao een bijzonder fijnen en toch pittigen smaak het is een kostelijke drank. MODEL 8 30 Eenvoudig corset (sportmodel) van prima coutli m. breeden elas tieken ceintuur: een zeer goed zittend model voor dames die sport beoefenen. Met 2 paar prima kwaliteit jar retelles en onbreek bare gepatenteerde 4.90 MODEL Eefi nieuw .1 wfltlt* Corselet, met extra binnenband (zie tee- kcnlng), geheel ver vaardigd van soepele kunstzijde-stof en spe ciaal geschikt voor middelmatige figuren. Alleen in rose ver krijgbaar voor den prijs van C slechts öniW MODEL 4010 .Twilfit" heup- vorm v. fijne kwa liteit broché-stof met losse elastieken panden. Sluiting vair voren met ha ten en oogen. Dit corset Is speciaal geschikt voor alle en ook voor hen, die tfiosea. 8.25 MODEL W 282 Nieuwste .Twlllir gordel van prima kwal. elastiek en m. gepatenteerde slui ting aan de achter zijde waarmede het voor ieder figuur passend gemaakt kan worden. Alleen verkrijgbaar In éeru r»« 6.90 MODEL 81(1 Een van de nieuw ste .Twilfit" wrap- round hcupvormers met prima kwaliteit breede, losse, elas tieken zijpanden. Kan op zij met haken en oogen gesloten worden! Alleen verkrijgbaar ':si 3.40

Haarlem's Dagblad | 1929 | | pagina 8