HERINGA &WUTHRICH, BLIKSEMBEVEILIGING arrond.-rechtbank. TELEGRAMMEN BAGDAD-STORES J. G. WASSENAAR, Jansweg 17 WEERBERICHT THERMOMETERSTAND Amsterdamsche Beurs BURGERLIJKE STAND ijmuiden Vreemd geld en chèques HAARLEM'S DAGBLAD DONDERDAG 16 MEI 1929 (Adv. Ing. Med.) Roofoverval met afpersing te Oostzaan. In den nacht van 7 op 8 Maart 1929 hebben een 26-jarig arbeider Th. K., en een 21-jarig werkman J. M., beiden uit Zaandam inge broken in de woning van een veehouder te Oostzaan. door een ruitje in te drukken en daarna een raam te openen. Zij werden er van verdacht tezamen in de v. onlrig 90.— aan bankpapier en 26.aan zilvergeld te hebben meegenomen. De oudste werd er vervolgens van verdacht alleen den veehouder nog geld te hebben afgeperst onder bedreiging met een zwart voorwerp, dat de veehouder, die in de bed stee lag voor een revolver hield. Beiden zijn in den middag van denzelfden dag gearresteerd door den brigade-comman dant der rijksveldwacht te Zaandam, briga dier-majoor A. de Boer. Op den 26-jarigen arbeider heeft deze een bedrag van 41.90 gevonden. Verdacht*, ondervraagd door den presi dent, zeldé het geld verdiend te hebben met „klaveraasen". Beide verdachten beriepen zich er op, dat bij de confrontatie tijdens het vooronderzoek de benadeelde en zijn huisgenooten hen niet direct herkend hadden. Den Zonaag voor de Inbraak heeft de oudste verdachte in een café drie glazen bier gedronken maar hij had geen contanten om ze te betalen. De president: Bus je moest die 40 gulden nog verdienen? Een smid uit Zaandam heeft den bewus- ten avond op het pad van Zaandam naar Oostzaan gefietst en den oudste zien fietsen op weg naar dat dorp. Bij een ander caféhouedr had K. een schuld van vier jaar. Do president,: Die had Je van f 41,90 dan wel eens kunnen afdoen! Bij een ander caféhouder had K. een na den dag van de inbraak een tientje ge wisseld, dut hij zeide. van den oudste te heb ben gekregen. Deze had dien dag drie bank biljetten van tien gulden bij zich. Een nichtje -van den benadeelde heeft voor den inbraak twee personen voorbij het huis zien fietsen en bijzondere aandacht aan dat huis zien schenken. Of het verdachten waren kon get. niet zeggen. Buiten tegenwoordigheid van verdachten werd als getuige gehoord een 25-jarige Zaan- damsche vrouw, in wier huis beide verdach ten den avond van 7 Maart hebben zitten „miese-mousen", hetgeen een kaartspel is. Verdachten zijn later op den avond een eindje gaan fietsen, hiewel het er nu juist niet de tijd en het weer voor was. Get. is dien avond omstreeks twee uur naar bed gegaan. Te half zeven heeft zij ver dachten hooren vertrekken, nadat zij terug gekomen waren. Do verklaring van verdachten hierom trent aan de politie is hiermee in strijd. Zij hebben gezegd te zijn blijven kaarten met de gastvrouw tot half zeven. Verdachten: Niet tot half zeven, tot twee uur. De President; Er wordt gelogen van een .van beide kanten!. De griffier las voor een verklaring.van den benadeelde,' waarin deze uiteenzet hoe hij van gerulsch wakker werd. (Getuige was door ziekte verhinderd te verschijnen). Get. heeft zijn vrouw aangeraden het geld te geven op hun vordering. Dit deed de vrouw. De man nen waren gemaskerd tot de helft van het gelaat door een zakdoek. De grootste griste de vrouw de portefeuille uit de hand. Daarna kwam hij voor getuige's bed staan met het zwarte voorwerp drei gend, zeggende; „Ik moet f 150 hebben an ders schiet ik je dood". Get. zei geen geld meer te hebben. De mannen hebben de vrouw gedwongen in de bedstee terug te gaan en de deuren te sluiten en de oen heeft tegen den ander gezegd: „Kom, dan gaan we maar". De griffier las vervolgens de hiermee ^overeenstemmende, verklaring van de vrouw voor. Deze heeft geconstateerd, dat het tien voor half drie was. Verdachten ontkenden er geweest te zijn. De subsltuut-officler van justitie, mr. W. M. Paardekooper-Overman zag overeen stemming tusschen deze zaak en die te Lisse van onlangs. M's ontkennen altijd, zeide spr. (M. behoort tot een beruchte familie). Daar zijn we aan gewend. Het bewijs moet geleverd worden döor de herkenning. De be nadeelde en zijn vrouw hebben daaromtrent oen pertinente verklaring afgelegd. Er zijn bovendien lucifers en kaarsvet gevonden en geld bij verdachte K.. hoewel die gewoonlijk zoo arm ls als Job. Verdachten spreken el kaar steefis tegen, zij en de vrouw die ge- tulgen Is, liegen allebei, meent spr. Beider strafblad ls verre van schoon. Voor beiden vroeg spr. wegens diefstal met braak een veroordeel'ing en voor K. tevens wegens poging tot afpersing. Voor K. vroeg spr. 4 jaar gevangenisstraf, voor M., den jongste 2 1/2 jaar. De verdediger, mr. M. A. van Eek refereer de zich aan het oordeel der Rechtbank. Uit spraak 30 Mei. NEDERLAND EN BELGIë. GEEN BEZWAAR TEGEN PUBLICATIE DER STUKKEN? De Brusselsche correspondent van de N. R. Crt. meldt: De minister van buitenlandsche zaken, de heer Hyinans. heeft in de Woensdagmiddag gehouden bijeenkomst van den ministerraad een resumé van den inhoud en de beteekenis van de jongste Nederlandsche nota Van ant woord verstrekt. Daar de verschillende diensten van het departement van buiten landsche zaken met de bestudeering van de détails dezer nota, die 38 pagina's groot is. nog niet klaar zijn gekomen, werd over dc Ncderlnndsche nota geen bespreking gehou den. Wel bleken alle aanwezige ministers in principe geneigd, op het Nederlandsche ver zoek om publicatie van de sedert de' hervat ting van de onderhandelingen tusschen de beide regeeringen gewisselde documenten .toestemmend te antwoorden. TRAM, AUTOBUS EN ASPHALT. EEN VERGADERING VAN DE TRAMCOMMISSIE. Woensdagavond ls ten Stadhulze een ver gadering gehouden van de tramcommissie, Daaraan werd behalve door den wethouder van Openbare Werken, Mr. J. Gerritsz, deel genomen door de raadsleden die deel uit maken van de tramcommissie, door de leden van de verkeerscommissie voor autobusaan gelegenheden (waarin ook de Commissaris 'van Politie zit) en den directeur van Open bare Werken. De aanhangige tramplannen werden breed voerig besproken, waarbij natuurlijk nauw betrokken zijn de routes der autobussen en de vraag welke straten en wegen nu het eerst geasphalteerd moeten worden. Indertijd hebben wij reeds medegedeeld, dat het de bedoeling is om de tramlijn Noord. Zuid te laten, loopen: StationspleinKruis weg—KruisstraatBarteljorisstraatGroote Markt en de tramlijn Zuid-Noord: Groote MarktJansstraat Jansweg Kennemer- plein. Indien nog gauw een beslissing ge nomen wordt, zou de Jansweg en de Jans straat nog dit jaar, nadat daar eerst de tram- werken uitgevoerd zijn, geasphalteerd kun nen worden. Het Stationsplein wordt op deze wijze wat het- tramverkeer betreft ontlast. Het is te verwachten, dat B. en W. thans spoedig met een voorstel tot den raad zullen komen. nAARLEMSCnE BESTUURDERSBOND. Door den Haarlemschen Bestuurdersbond werd Woensdagavond in het gebouw „De Centrale" een ledenvergadering gehouden onder voorzitterschap van den heer A. Mars. In zijn openingswoord vestigde de voorzitter de aandacht opde belangrijke conflicten, welke momenteel door verschillende mo derne vakorganisaties worden gevoerd. Verder werd mededeeling gedaan van het jubileum der T. B. C. Vereeniging, waarvoor het Comité de hulp van de diverse Bestuur dersbonden had ingeroepen, welke voorloo- pig is toegezegd. Daar het hier een geheel neutrale vereeniging betreft, waartegenover men zeer sympathiek moet staan, meende ook het bestuur geen bezwaar te moeten ma ken dat iemand uit het bestuur zitting in het comité nam. Hiervoor werd de voorzit ter aangewezen. Door het N.V.V. is een steunbeweging voor de staking in Oostelijk Groningen ingezet waarvoor deze week alle leden bezocht zul len worden. Tenslotte vestigde de voorzitter de aan dacht op de collecte, die op Zaterdag 15 Juni voor de „Zonnestraal" zal plaats vinden. Het bestuur heeft slechts een korten tijd van voorbereiding, doch indien van verschillen de zijden medewerking mag ontvangen wor den, zal ook deze collecte dag slagen. Na deze mededeelingen kwamen in behan deling de ingekomen voorstellen voor het a.s. Congres. Met algemeene stemmen werd besloten het voorstel om dLstricts-bureaux voor Arbeids recht te vormen aan het N.V.V. op te zen den, f; v „DE INNEMING VAN DAM I ATE" IN GEVAAR. HET HISTORISCHE STUK EISCHT HERSTELLING De oude raadzaal, thans trouwkamer le klasse, is een der mooiste zalen van ons stadhuis. Er is den laatsten tijd bij ons ge meentebestuur een streven merkbaar, om ons stadhuis, waaraan in den loop der eeuwen veel verknoeid is, zooveel mogelijk in den ouden stijl terug te brengen. Ook wat de meubileering betreft. Natuurlijk verdient dit streven toejuiching en vanzelf ook medewerking van de burgerij. Geschenken die voor die meubileering ge bruikt kunnen worden, zijn natuurlijk wel kom. De vereeniging „Haerjem" gaf. in 1914 den stoot voor die beweging „terug naar het oude" door den bouw van den Raadhuis toren mogelijk te maken. Eenige maanden geleden heeft de oude raadzaal op het Stadhuis een grondige restauratie ondergaan. De leelijke kachels die onder de twee schouwen stonden zijn verdwenen. Evenzoo de afschuwelijke venti lators. 'die boven aan den muur hingen en die den indruk gaven vanwatervilters! De raad verleende in dien tijd ook een crediet om het trouw-meubïlair te verbete ren. De andere trouwklassen zijn er karig af gekomen, want al het toen beschikbare geld is gebruikt om de stoelen in de trouwkamer le klasse opnieuw te bekleeden. De oude raadzaal, die ook veel gebruikt wordt voor vergaderingen van raadscom missies, enzoovoort, is nu veel verfraaid. Het zal evenwel noodig zijn dat de witgepleisterde vakken onder de schouwen „aangekleed" worden met tegels, haarden en vuurplaten. In diezelfde zaal hangt ook een gobelin (grootte 5 bi.i 2 Meberï voorstellende de in neming van Damiate. Dit is een 17de eeuw- sche kunstwerk (het jaartal 1629 is in het stuk geweven, zooclat het Juist 300 jaar oud is!) vervaardigd door den vermaarden wever Tybout, met medewerking van den schilder van Wieringen en den glassnijder Holsteyn. Dit stuk verkeert evenwel in zeer slechten toestand. „De tand des tijd" heeft er ge ducht aan geknaagd. Hier en daar vallen er kleine gaatjes in, ter 'il ook de draden los laten. Als de gemeente prijs stelt op het behoud van dit stuk dan zullen zoo spoedig mogelijk maatregelen genomen dienen te worden om het te herstellen. Wordt dit her stel lang uitgesteld, dan zal de verwoesting zoo vér gekomen zijn, dat behoud niet meer moaelijk is. Het zou door velen betreurd worden als dit mooie historische stuk door onvoldoende zorg verloren zou gaan. Gobelins zijn zeld zaam geworden. Behalve de ..Verovering van Damiate" heeft de gemeente ook nog een go belin, die boven een der schouwen in de oude raadzaal hangt. Dit is een voorstelling van Graaf Willem I die uit handen van den Duitschen Keizer, zijn leenheer, het schild ontvangt, dat tot Haarlem's wapen werd be stemd. Herstelplan (sen van gobelins zijn er blijk baar niet voel. De aandacht van het gemeen tebestuur is evenwel gevestigd op een klooster in Noord-Frankrijk, waar zusters zijn die zich op. dit .werk hebben toegelegd. KIND OVERREDEN. Woensdagmiddag half vier liep het zeven jarig jongetje Hènnie S. op het verhoogde gedeelte van de Blauwe Brug terwijl zijn moeder aan dne overkant wandelde. Zonder op het verkeer te letten wilde het jongetje plotseling naar zijn moeder oversteken, maar werd op hetzelfde oogenblik door een i seerenden auto, waarvan de bestuurder on mogelijk bijtijds stoppen kon, gegrepen en tegen den grond geworpen. Door een voorbij ganger werd het kind per auto naar de Ma- ria-Stichting vervoerd, waar bleek dat zijn rechter kuitbeen gebroken was. Bovendien had hij verschillende vleeschwonden ge> kregen. PERSONALIA Voor het examen voor' het diploma van den Schoolraad voor de scholen met den bij bel slaagde gisteren te Utrecht mej. A. Kor- vinus met aanteekening van de vereeniging van Christ. Nat. Schoolonderwijs en van het Gereformeerd schoolverband. EEN BIJZONDERE VERKIEZING VAN EEN EERSTE-KAMER-LID. De N. R. Ct. schrijft: De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden der Eerste Kamer had tegen Woensdagmiddag 4 uur een voor de kiezers toegankelijke zitting van dat stembureau uitgeschreven, In welke zitting voorzien moest worden in de vacature, ont staan door het overlijden van het lid der Eerste Kamer jhr. F. X. A. Verheyen. Het centraal stembureau bleef echter tot bij half zes in geheime vergadering bijeen, waarna in openbare vergadering werd mee gedeeld, dat tot lid der Eerste Kamer is be noemd verklaard de heer Ch. A. J. Frencken, te Oosterhout (N.B.) Naar vernomen wordt, was de langdurige geheime vergadering een gevolg van een ver schil van gevoelen, dat in de boezem van het centraal stembureau was ontstaan om trent de vraag, wie als de opvolger van Jhr. Verheyen moest worden beschouwd, óf het Tweede-Kamerlid mr. Van Sasse van IJsselt óf de heer Frencken. De heer Van IJsselt is indertijd tot lid der Eerste Kamer benoemd verklaard, maar heeft voor die benoeming bedankt. De quaes- tie was nu, of de heer Van IJsselt bij een volgende vacature wederom geacht moest worden voor een benoeming in aanmerking te komen, 'welke mogelijkheid zooals men weet, bij de Tweede Kamer bestaat. Het cen traal stembureau heeft'blijkens zijn beslis sing deze vraag ten aanzien van de Eerste Kamer in ontkennenden zin beantwoord. Naar verluidt, zou de heer Frencken, die lid is van Ged. Staten van Noord-Brabant, voor deze benoeming bedanken, waarna dan als opvolger de heer Van-Best in aanmer king zou komen. DE „GRAF ZEPPELIN" VERTROKKEN. DE TWEEDE TOCHT NAAR DE VEREENIGDE STATEN. FRIEDRICHSHAFEN, 16 Mei (Wólfflni- reau), Hedenmorgen te 5.58 uur is het luchtschip „Graf Zeppelin" met een beman ning van 40 koppen en 18 passagiers voor den tweeden tocht naar de Vereenifede Staten ver trokken. Reeds tegen vijf uur hedenmorgen heerschte op de werf te Friedrichshafen een groote be drijvigheid. Het luchtschip wordt voor het vertrek gereed gemaakt. Om vijf uur werden de groote deuren van de hal weggenomen, waarna de ballastzakken werden verwijderd. Intusschen hebben alle passagiers hun plaatsen ingenomen en te kwart voor zes wordt het groote luchtschip uit de hal ge bracht. Het weer was uitstekend voor den start, windstil, doch een weinig nevelig. De cabines van de „Graf Zeppelin" waren feestelijk versierd. Overal waren bloemen. Te tien minuten voor zes was alles voor het vertrek gereed. Een laatste afscheids groet en te 5.54 werd het sein tot vertrek ge geven. Langzaam zette de „Graf Zeppelin" zich in beweging, koersende in Zuidelijke richting. Tengevolge van den nevel was het lucht schip spoedig uit het gezicht verdwenen. FRIEDRICHSHAFEN 16 Mei (Wolffbureau) - De „Graf Zeppelin" is te 6.55 Waldhut ge passeerd; te 7.10 was het boven Sackingen, te 7.30 boven Bazel en te 10 uur passeerde het luchtschip Lyon. Goed weer boven den Oceaan. NEW YORK, 16 Mei (VX>.) Het bericht van het vertrek van de „Graf Zeppelin" naar Amerika werd hier kort na middernacht ont vangen. Volgens officieele berichten heerscht boven den Atlantischen Oceaan, noordelijke route, uitstekend weer. Groote belangstelling in Amerika. NEW-YORK 16 Mei (V.D.) In Amerika worden de berichten over dén tocht vaii de „Graf Zeppelin" met buitengewone belang stelling ontvangen. Te Lakehurst worden thans reeds maatregelen getroffen om den aandrang der massa uit New York en andere steden op den dag van de landing te kunnen weerstaan en incidenten te voorkomen. Het luchtschip wordt Zaterdagavond of Zondagmorgen te Lakehurst verwacht. Hulp van schepen. FRIEDRICHSHAFEN. 16 Mei (Wolff bureau). De directies van de Hamburg Amerika Lijn en van andere reederijen heb ben aan de bemanningen van hun schepen opdracht gegeven, om den „Graf Zeppelin" op zijn reis zooveel mogelijk behulpzaam te zijn. DE RAMP VAN DE „ITALIA" DE NIEUWE EXPEDITIE. KOPENHAGEN. 16 Mei (V.D.) Uit Ber gen wordt gemeld, dat de expeditie van den Italiaan Albertlni, die op het Franz Josef- cn Noord-Oostland naar de overblijfselen van de ballongroep van de „Italia" zal zoeken Woensdagavond van Bergen is vertrokken om zich via Tromsoc naar Spitsbergen le be geven, INGEZONDEN MEDEDEELINGEN a 60 Cta. par regeL 300x130 c.M., 60 versch. Dessins vanaf ƒ3.90 tot f35.00 per paar naar waarnemingen verricht in den mor gen van 16 Mei. Medegedeeld door het Kon. Ned. Met. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 768.3 m.M. te Jan- mayen; laagste baromeetrstand 755.6 m.M. te Vestmanoer. Verwachting tot in den avond van 17 Mei: Zwakke tot matigen Noord-Westelijken tot Noordelijken wind, gedeeltelijk bewolkt, op nachtvorst, mogelijk enkele lichte regen buitjes, vooral des ochtends koeler. BAROMETERSTAND TE HAARLEM Vorige stand 759 mM. Stand van heden 765 m.M. Neiging: Vooruit. Haarlem, 16 Mei 1929. Hoogste gisteren 58 F. Laagste heden nacht 47 F Hoogste heden tot 12 uur 58 F. Opgegeven door de Nationale Bankvereeniging DONDERDAG 16 MEI 1929 Staatcleeningea ♦HpCt.Nederl.19n 5 pCt NederL 1919 Scheepvaart Oude Vaart.. Scheepvaart Unie. Oude Boot Stoomvaart Nederl. Marine Preferent IndnstrieSo Nederl. Kunstzijde. Maskubee HoIL Kunstzijde... Margarine Unie.... Van Berkei's Patent intern. Viscose.... 3em. Bezit Philips lod. Oad. Bakent Anaconda copper.. United States Steel Kali Industrie Ougree Marihave. Bethlehem Steel... Bank Koloniale Bank. Indische Bank..... Cert. Handel Mij. Petroleum Koninkl. Petroleum Perlak Marland Oil Shell Union.. Geld Cultunr Mij. H. V. A.... lava Cultuur Poerworedjo CultuurMij.Yorstenl Mijnbouw Algem. Exploratie Tabak Den Mij..:;:: Senembah.... Deli Batavia.. Oostkust...... Rubber Vico.. Deli Batavia Rubber Intercont. Rubber.. Amsterdam Rubber Amerika Southern Rails.... Wabash Comm. Milwaukee. relerent idem...., Canadian Pacific. 1.3b uur 99% 101% 60-61 222 90 203 43H 356 96 182 476 81-82 212-213 177 224 381H 107®/$ 240 166 185** 229 -230 38—38H 29% 640 358 ex div. 83 160 212 351 408H 456 430H 169 164 180 10% 265H 65-66 313/s -31X 50 v* 23314 358 96 182 478 1854* 391-396 406H-408H 455-458 421 169 264H-265H Haarlem, 15 Mel. Ondertrouwd: 15 Mei: A. van Wageningen en A. M. Verkerk, J. v. Kouteren en J. Dufn, A. Malefijt en C. J. Luijken. J. H. Schreu- der en M. v. Halst., I-I. ter Smitten en H. Has- selmann; D. de Vries en G. Schoorl, PI. de Mes en N. de Groot, K. Velting en A. A. W. Disco. C. v. Norde on W. Kempe, G. W. Ha vik en E. Jans, M. Barnlioorn en A. J. Slen-. ders, J. p. Boll en W. Groenink, P. A. Tomi en M. A. Kaart, F. M. S. Donders en M. W. I. A. v. d. Aa. Getrouwd: 15 Mei; H. L. J. Gabriels en G. J. Hommersen, J. P. L. Hessels en W. J. Breems, W. de Wildt en G. Wiedijk, E. F. v. Wechem en C. W. de Vries, H. A. Spoor m M. H. G. van Elferen, N. G. W.; van Elferen en M. A. Beerenhout, N. van Domselaar en B. v. Wijngaarden, M. v. Oel en J. M. Las- sooij, J. G. Bosveld en M. Leendertse, M. C. Eelman en H. G. Gronau, J. de Ruiter en M. E. Prers, A. G. Kruijver en M. K. Liefting, D. P. Vreeswijk en E. Wit, Bevallen: 14 Mei: G. v. d. EijndeHen driks z. 14 Mei A. H. PhilippoSeverijnse z. 13 Mel: G. Massa—Sukkel d. 15 Mei: J. W. v. ExcelSmit z. Overleden; 14 Mei: R. C. de Jonge, 18 Gasthuisvest. G. Palmerv. Eijkern, 45 j., van 't Hoffstraat. J. F. H. Rekoert, 72 j., Oranjestraat. T. C. Scheepmaker, 68 j.. Bak kerstraat; P. v. d. Putten, 57 j., Graaf Wil lemstraat: G. W. LodeReudihk, 37 j., Pa- pentorenvest; 15 Mei: A. AlbertsNauta, 37 j., Kamperlaan. BESOMMINGEN. Heden waren aan den Rijksafslag te IJmuiden 8 stoomtrawlers en 16 loggers. De besommingen waren: trawlers: Derika VII f 2500; Derika IX f 1800; Clara Nico f 2300; Martha f 2000; Beatrice f 2500; Louise f 2700; Hoop f 2200; Emma f 2500; loggers Sch. 312 f 688; Sch. 49 f 537;' Sch. 48 f 1044; Sch. 368 f 169; K.W. 147 f 360; K.W. 132 f 333; K.W. 158 f 946; K.W. 112 f 797; K.W. 57 f 639; K.W. 34 f 399; K.W. 130 f 638; K.W. 79 f 470; K.W. 67 f 390. Medegedeeld door de Nation. Bankvereen. te Haarlem Koersen tot hedenmiddag 12 uur DONDERDAG 16 MEI 1929 Biljetten Berlijn Parijs Belga New-York Londen Chèques Berlijn ..7777*«77. 58.90 —59 15 9.67 9.80 34 40 —34 85 2.46 2-49 12 05 —12.09 Pari Brussel Zürlch Londen Rome Ween en Madrid New-York (Cable). Kopenhagen Oslo Stockholm.......... Praag 59.06 —59.14 9.68 9.75 34 -50 —34 60 47 86 —47 96 12 06)*12.07H 12.19 —13 07 —35.05 —35 50 2.50 -66 35 —66.37 —66.42 7.40 34 87 35.30 2.47 66 20 66-22 66 37 7.32 450ste STAATSLOTERIJ. Trebblng van Donderdag 16 Ale! 1929. 5e Klasse 4e Lllst. - - Hoi>ee prllzcu: - 13655 1000.- .11131 11335 400,—. !rwn 2128 7133 8728 19419 200 10194 10956 11315 11381 !616ff 100.-^. Prijzen van f 70.— 240. 312 351 360 474 1174 1222 1316 1445 1455 1978 2382 238» 2424 2474 2830 3169 33.54 3372 3908 4151 4413 4513 4540 4722 5470. 5476 5612 5S10 619* 6S28 6875 6S96 7032 7143 7793 8059 8364 S42S 8446 9177 9671 9873 10.364- 10434 10691 10798 10799 J0934 11227 11300 12113 12266 12433 12563 12603 12679 12722 12931 13137 133S0 13529 13565 13665 137S7 13887 14217 14277 14449 14677 14938 14951 15063 15248 15257 15494 15517 15601 15637 15670 16145 16232 16252 16379 16388 16707 16708 168S0 17076 17242 17424 17494 I7C9I JS053 18160 18197 18217 18314 13352 18362 18369 18453 18629 18730 18S35 1S907 19014 19020 19078 19321 19514 19706 19757 2ÓÜI7 20234 20474 204S2 20521 20575 20658 20066 20750 79 697 1677 27S5 4056 5089 6550 7535 146 2788 4117 5214 6578 7652 9004 64 4 1513 2501 4001 4997 6220 7449 8588 10473 12230 13026 14026 15161 158S3 16874 18134 18393 19032 20448 20S6' NIETEN*. 29'i 104 112 116 11S 123 261 264 363 378 388 445 450 526 581 694 618 652 676 734 767 776 800 856 874 895 919 925 105J 1063 1157 1178 1376 1418 1468 1495 1535 1537 1555 1637 1676 1703 1730 1914 1958 2013 2023 2109 2114 2152 2178 2261 2265 2339 2349 2353 2-117 2493 2515 2550 2557 25S2 2619 2677 2786 2809 2818 2554 2856 2917 2947 2960 2979 3087 3094 3214 3260 3332 3363 3408 3140 3503 3506 3531 3558 3625 .3658 3666 3747 3763 376S 3S42 '3857 3868 -3926 3928 394S 3993 4005 4052 4065 4073 4101 4107 4114 4138 4200 4216 4461 4469 44"4 4479 4531 4555 45S0 4607 4652 4662 4676 4684 4691 4705 4746 4770 4797 4822 4948 4990 50S6 5090 5172 5236 5292 5333 5360 5371 5478 5541 5551 5567 5591 5597 5739 5770 5776 5800 5821 5925 5933 5963 5966 6025 6060 6227 6233 6311 6319 6328 6346 6348 6349 6361 6368 6432 6437 6455 6472 6474 6514 6541 6554 6555 6575 6803 6817 6951 7048 7142 7256 72S0 7323 7371 7407 7412 7481 7601 7696 7697 7758 7818 7836 7S45 7879 7942 7963 7990 S077 8090 8093 8109 8145 8165 8167 8207 8222 8246 8258 8278 8305 8313 8328 8369 S3S4 8415 8417 8442 8465 8492 8513 8545 S553 8627 8632 8668 8689 8732 8762 8767 8979 9006 9016 90S9, 9097 9226 9400 9442 9489 9491 9503 9586 9676 9697 9720 9789 9799 9884 9971 10031' 10037 10052 10104 10115 10146 10168 10195 10336 10-118 10433 10475 10489 10514 10539 10565 10628 10680 10683 10715 10745 10786 10830 10940 10975 11056 11123 11166 11193 11198 11234 11325 11440 11850 11624 11688 11721 11749 11S06 11S19 11S55 11SS9. 11955 11966 11970 12026 12065 12095 12121 12132 12154 12226 12311 12331 12365 12495 12536 12554 12555 12560 12634 12650 12718 12736 12751 12760 12S03 12825 12843 12S90 12928 12940 12974 13065 I30S5 13141 13231 13240 13279 132S3 13301 13345 13349 13376 13377 13406 13437 13443 13447 13466 13'66 18661 13666 13776 I3S15 13854 13SS0 13979 14174 14208 15213 14364 14366 14490 14502 14513 14551 14551 14592 14747 14S18 14836 14S48 14879 14895 14957 149Ó4 15079 '5118 15235 15296 15324 15350 15380 15436 15445 15511 15553 15565 15592 15615 15631 15691 15711 15736 15751 15776 15805 15821 15837 15S95 15914 15921 15973 15974 16034 16035 16081 16091 16115 16121 16122 16148 16165 16176 16177 16186 16207 16290 16323 16377 16J26 16527 16535 16558 16560 16587 1660,5 16630 16639 16704 16711 16735 16842 16577 16532 16SS6 I6S99 16907 16968 17087 17113 17153 17168 17203 17231) 17239 17250 17259 17294 17501 17380 17511 17513 17544 17575 17625 17630 17650 17S00 I7SI7 17546 17901 17943 18043 18094 ISI76 1R1S9 1S'30 18236 18204 18345 18359 18399 184,37 13448 18504 18,598 18604 IS695 18816 1SS61 18956 1S957 19000 19036 19117 19126 19127 191S2 19265 19294 19302 19307 19344 19360 19387 19408 10418 19432 19469 19510 19560 19582 19600 19606 19694 19715 19739 1^817 19822 19910 1996S 199SS 20003 20088 20091 2«':4fi 20192 20219 2020243 70255 208S3 20470 20-191. 20509 20520 20532 20551 20578 20730 20743 20772 207S1 20;,f 20S61 20S76 20902 20908 2908S fouten, 5e Klas 3e lijst: lSi-54 m.z. 2Ü054; .1SQS9 mz. 20089; 1SC93 m.z.

Haarlem's Dagblad | 1929 | | pagina 2