Met dert Steyr in Weenen. HAARLEM'S DAGBLAD Zeer goede prestatie van den heer A. C. Kroes. Oostenrijksche wellevendheid. De betrouwbaarheidsrit door de bergen, naar Steyr. Voor allen die Sukkelen Mljnhardt's Laxeertabletten STADSNIEUWS UIT DE OMSTREKEN LANGS DE STRAAT BURGERLIJKE STAND ZATERDAG 8 JUNI 1929 DERDE BLAD Direct na aankomst in Weenen werden de L- '-r.dsche deel.^mers gefotografeerd. On ze reisgenoote, mevrWüleke KroesBraam in haar moderne sportccstuum tusschen twee dames uit een vroeger tijdperk, die de aankomenden versnaperingen aanbieden. Weenen, 5 Juni. In Weenen heeft men ons en de anderen zeer hartelijk ontvangen. Zooals wij gisteren avond op het groote feestelijke banket van de Weensche automobielclub vernamen, zijn 61 van de 84 ingeschrevenen, uit verschil lende deelen van Europa gearriveerd in het centrum van de Oostenrijksche republiek. Op den „Heldenplatz" bij de „Hofburg" had den zich honderden nieuwsgierigen verza meld. Natuurlijk was er een groot orkest dat boven het geroezemoes van de aanrij dende wagens uit, vroolijke Weensche wijsjes de lucht in bazuinde. Geheel in stijl met deze ylotte, wellevende demonstratie van publiek en autoriteiten, was het feest van gisteren, het banket in hotel Bristol, waar de uitsla gen van de sterrit werden bekend gemaakt. Ik memoreer nog even, dat Bondspresident Wilhelm Miklas het patronaat aanvaard had ,van deze onderneming. Hij zat bij den maal tijd, die door ongeveer 200 personen werd bijgewoond, aan en met hem, de minister Van Handel en Verkeer Schürff en een reeks Vooraanstaande persoonlijkheden. Zooals Ti zich herinneren zult was deze sterrit een pleizierreis. Van veel grooter be- teekenis is de betrouwbaarheidsrit door de bergen naar Steyr, uitgeschreven door de Steyr Werke, waarbij, zooals ik aan het slot van dit artikel nog éven uitvoerig zal ver melden, een constante gemiddelde snelheid gehandhaafd moet worden. Bij de waardeering der „Zielfahrt" naar Weenen werden factoren in aanmerking ge nomen, die de resultaten voor een deel onaf hankelijk maakten van de capaciteiten der automobilisten. Wie van de verstverwijderde plaats, met de meeste passagiers komt, heeft als hij een beetje behoorlijk gereden heeft den eersten prijs. Als de heer Kroes tijd had gehad om Stockholm, inplaats van Amsterdam als punt van uitgang te nemen, dan zou hij zeker on- de 3 eersten behoord hebben. Doch bij een rit als deze zet hij liever zijn sportieve eer zucht opzij, temeer daar deze morgen, in de bergen, in een veel interessanteren strijd be vredigd kan worden. Op een goeden prijs werd dus gisterenavond niet gerekend, want vele mededingers hadden een langeren af stand afgelegd dan wij. Doch het kwam an ders uit! Ondanks het feit dat wij slechts met ons vieren waren, en ondanks het vrij groote verschil in afstand tusschen de rit ten van hen die uit Spanje en Frankrijk waren gekomen, behoorde de heer Kroes tot de 10 automobilisten die voor het „zilveren boek" met zilveren plaquette in aanmerking kwamen. In deze groep was hij nummer ze ven. Rekent men den eersten prijswinnaar mede, dan stond, onze gastheer dus op de 8e plaats. In totaal arriveerden 61 mededingers. Mij dunk;fc dat het resultaat, in aanmerking genomen de factoren die voor de puntentel ling in ons geval ongunstig waren, zeer be vredigend is. De Hollandsche rijder ce Boer, uit Leeuwarden, die met zijn vrouw de reis in een Studebaker medemaakte ontving het „bronzen boek" en de bronzen plaquette, evenals de heer Enger uit Wassenaar. De moreele overwinnaar van de sterrit Ir. Jauf, die ook doch over een omweg van Lissabon uit Weenen had bereikt, werd namelijk gedisqualificeerd, omdat hij een formeele fout bij het contróleeren had begaan. De Steyr Werke stelden hem echter schadeloos met een gouden stopwatch. Tijdens het banket gisteravond in Hotel Bristol, ging het waarlijk zeer vroolijk toe. Deze officieele verwelkoming was geheel in overeenstemming met de vroolijke ontvangst, Maandagmiddag op den Heldenplatz van den Hofburg, waarbij tal van hooge officieele per sonen aanwezig waren. Een Oostenrijker, die hier een hooge functie bekleedt, zei mij, dat de regeerders van Oostenrijk hun taak als een „friendly game" beschouwen. Mijn zegs man bedoelde hier niets onaangenaams mee. Integendeel. Hij wilde doen uitkomen, dat de regeerders, vol van het besef hunner zware verantwoordelijkheid, toch altijd tijd vinden om zelf dergelijke feesten bij te wonen, dat zij dicht bij het volk staan, dat zij een vrien delijken, in het geheel niet officieelen of ambtelijken toon aanslaan bij openbare ge legenheden, kortom dat zij demonstreeren —voortdurend die typische, ingeboren hartelijkheid, die den vreemdeling zoo goed doet van het Oostenrijksche publiek en die mij tijdens mijn kort verblijf in Weenen, tientallen malen reeds werd gemanifesteerd. Een verklaring voor de goede verstandhou ding tusschen de regeering en 't automobiel wezen is overigens ook nog, dat, het zich weer oprichtende Oostenrijk, zeer gebaat is bij de automobiel-industrie, die zich mo menteel snel uitbreidt. Vooral de Steyr heeft een zeer poot afzetgebied gevonden en in Weenen ziet men bijna geen anderen wagen. Bondspresident Miklas heeft in woorden gloeiende van bewondering en enthousiasme, ons van zijn land verteld; hij was daarbij fijn en geestig. Dit verwonderde te meer, om dat hij een doodeenvoudig man lijkt, wien men geen groote daden zou toeschrijven. Hij vertelde in fijn geciseleerde zinnen, bezigen de alleraardigste beeldspraak, sprak van het zich herscheppende land, van de weer-op- bloeiende beroemde stad, die eens dreigde te zullen sterven, en deed een beroep op de sympathie en de liefde van alle aanwezige buitenlanders. Zoowel de Oostenrijksche automobielclub als de gemeente Weenen, hebben al het mo gelijke gedaan om ons een goede dunk bij te brengen van de klassieke stad die in haar soort haar wederga niet vindt. Vanmiddag werden de deelnemers ontvan gen in de groote zaal van het geweldige Weensche raadhuis, door burgemeester Seitz en vele autoriteiten. Nadat er over en weer gespeecht was. zette men zich aan een „Jause". De letterlijke vertaling van dat woord ken ik niet. Het zal u echter duidelijk worden wat een Jause is, als ik u verte! dat de onafzienbare, wel wat te pompeuze zaal, gemetamorphoseerd was in een restau rant, versierd met vele bloemen, dat wij ram- enijthee dronken, hors d'oeuvre, koud vleesch marrons glacés, ranja, vruchten, ijs en koffie kregen, dat een orkest van blazers, onder dirigentie van een zeer omvangrijken heer walsen van Strauss en Lehar speelde dat de hooge muren er van daverden en dat de dames na afloop van de Jause de bloemen van de tafels mee naar hui3 kregen. Doch morgen gaat het. scpannen. In de vroegte, om kwart over vijf zullen wij naar kilometersteen 158 rijden, bij Purkersdorf, op den hoofdweg naar Linz. En dan naar Steyr, 165 KM. 's Middags de terugreis. Er moet met een gemiddelde- zoo moge lijk constante snelheid gereden worden. Doch er zijn geheime controles onder weg, en de bergachtigheid is van dien aard, dat het absoluut onmogelijk is om een regelmatig gemiddelde te handhaven. Er zijn steile hellingen die spotten met ieder gemiddelde, en die den wijzer van den snelheidsmeter onverzettelijk op 10 of 15 fixeeren. Als het goed wil gaan, moet de heer Kroes over iedere 3 K.M. 4 minuten rijden. De inzittenden zullen met behulp van stop watch, oogen en ooren en kilometerpalen langs den weg, bijdragen tot hopelijk een goed resultaat. Treffen wij het, dat een geheime controle ons snapt als wij een vaartje van 70 K.M. en een slakkengang van 10 K.M. trachten te nivelleeren tot een gemiddelde van 45, dan zijn onze kansen verkeken, en daarmee, die van den heer Kroes op een nieuwen Steyr. U begrijpt wel lezer, dat „stom geluk" of een ander evenzeer dienen moet, als stuurmanskunst. F. A. INGEZONDEN MEDi: fcLINGEN a 60 Cts. per regeL met Verstopping of moeilijken, tragen enonregel- matigen Stoelgang zijn onmisbaar. Werken vlug zonder kramp of pijn. Bij Apothekers en Drogisten. Doos 60 ct. PERSONALIA. Mej. J. Nelissen van hier, is benoemd tot onderwijzeres aan een school voor bijzonder onderwijs te Utrecht. CONCERT IN MEER EN BOSCH. Haarlem's Kinderkoor „Inter-Nos", afd. Haarlem-Noord, en Haarlem-Centrum, direc teur de heer Jan Booda, zal evenals het vorige jaar 21 Juni a.s. weer een concert geven in het gesticht „Meer en Bosch" te Heemstede. De begeleiding is in handen van Mevr. Janny NeumannLeeflang. Mede werking verleent Mej. Aegidia de Petit, Heem stede, viool. EINDEXAMEN CHRISTELIJK LYCEUM Het examen van de afdeeling gymnasium eindigde Vrijdag. Geëxamineerd 5 candidaten Geslaagd voor diploma A: mej. A. M. Magré, de lieeren A. Hoekema, P. C. van Leeuwen en O. H. van Wijk; voor diploma B: de heer G. J. Puister. COMMUNISTISCHE PARTIJ HOLLAND.. Maandagavond 10 Juni spreekt het Haar- lemsche raadslid de heer L. Peper in het café Honderdors te Spaarndam over „De communisten en de verkiezingen". Donderdagavond 11 Juni wordt in café Zomerlust te Zandvoort een vergadering ge houden. Daar spreekt de heer Peper over hetzelfde onderwerp. Bovendien zal daar ook de heer L. van Lakerveld het woord voeren. VRIJZINNIG -DEMOCRATEN. Woensdagavond 12 Juni zal voor de afd. Haarlem van den Vrijz.-Dem. Bond in het gebouw van den Protestantenbond als spreker optreden Mr. H. P. Marcliant die het onderwerp: „De verkiezingen en de Vrijz.-Dem. zal behandelen. CHRISTELIJK HISTORISCHE UNIE. Door de Chr.-H. Unie zullen de volgende openbare vergaderingen gehouden worden: Maandag 10 Juni in het gebouw Jongelings- vereeniging L. Margarethastraat. Spreekster: Mej. Mr. Frida Katz, lid der Tweede Kamer met het onderwerp: „Waar het bij de a.s. verkiezingen om gaat!" Maandag 24 Juni zelfde zaal, spreker: Dr. J. Schokking, lid der Tweede Kamer. Woensdag 26 Juni in het gebouw der Chris telijke belangen, Colensostraat, spreker: J. R. Snoeck Henkemans, lid der Tweede Ka mer. GEVONDEN VOORWERPEN EN DIEREN. Terug te bekomen bijDer Kinderen, Wes terhoutstraat 16, bril. Koopman, Vrouwehek- straat 38, bal (ged. Bur. v. Pol.). Boogaard, Langendijkstraat 32, geld. Kennel Fauna, zwart-bruin hondje, gebracht door: Ouds, Nijlstraat 13: dwergpinchertjee, gebracht door: Pol. Gen. Cronjéstraat. Bur. v. Politie, Smedestraat, jongensjasje. Brand, Siwarci- straat 7, slagersjas. Bur. v. Politie, Smede straat, jongensjekker. Kennel Fauna, zwart witte kat, gebracht door: v. Mase. L. Anna- straat 12. Jansen, Nic. Beetsstraat 3, wit konijn.Tollenaar, Tuinstraat 7rood, ketting. Hoogendoorn, Pres. Steijnstraat 86, mand. Adelaar, Spaanschevaartstraat 59, overhemd. Wanschers. Molijnstraat 50, portemonnaie met inhoud, v. Marsbergen, Berckheijdestr. 12rood, pet. Tijlstra. Damaststraat 12, dames- taschje met inhoud. Smit, Graaf v. Wled- straat 19. kindertaschje met inhoud, v. Non- schoten. Luitesteeg 15. stormlamp. v. Straa- ten. Spaanschevaart 68. sleutels. Schutte, Maasstraat 35, rozenkrans. Weeners, Colen sostraat. ring. Scheermes. Schotersingel 21, rijwielbelastingmerk. Kelfkes, Ted. v. Berk- houtstr. 18rd. idem. de Visser. Berkenrocïe- straat 22, idem. Cassee. Jansweg 42. idem. Scheringa, Prinsessekade 30, rozenkrans. Lamme, Bakenessergracht 6rd., rol band. HAARLEMMERMEER 25-JARIG JUBILEUM. De heer J. L. de Boer, conducteur bij den spoordienst te Hoofddorp, heeft den dag mo gen herdenken, waarop hij voor 25 jaren ge leden bij de Nederiandsche spoorwegen in functie trad. 's Morgens werd hij onder aanbieding van een geschenk met oorkonde door den In specteur van vervoer hartelijk toegesproken, terwijl een commissie uit het personeel er voor gezorgd had dat op dezen dag tot uiting kwam hoe hij de achting en vriendschap ook van zijn collega's heeft verworven. PERSONALIA. De heer W. v. d. Welj te Vijfhuizen alhier, is benoemd tot onderwijzer aan de bijzon dere school te Ovcrschie. VEILING VAN LANDBOUWPRODUCTEN TE HOOFDDORP. Op initiatief van eenige landbouwers in den Haarlemermeerpolder worden weder po gingen aangewend om te komen tot een beter afzetgebied voor hun producten, in hoofd zaak aardappelen. Over enkele dagen zal in verband hiermede in de Beurs te Hoofddorp een vergadering worden gehouden met het doel om te komen tot definitieve oprichting van een nieuwe vei- lingsvereeniging aldaar-. KINDERLIJKJE OPGEHAALD. Vrijdagmiddag is uit de Ringvaart van den Haarlemmermeerpolder nabij de Lijnden op gehaald het lijkje van een pasgeboren kind. Het was geborgen in een zak. De politie stelt een onderzoek in. VAN EEN MAN DIE NIET ZWEMMEN KON EN TOCH ZWEMMEN WILDE. De 49-jarige H. C-, gedomicilieerd te Rot terdam, bevond zich, onder den invloed van sterken drank verkeerende, op den Hille- gommerdijk alhier. Hij had hoewel de zwemkunst niet verstaande lust om een bad te nemen en in de Ringvaart te sprin gen, ontkleedde zich en begaf zich te water. Voorbijgangers bemerkten evenwel spoedig, dat hij in levensgevaar verkeerde, slaagden er in hem op het droge te brengen en zijn kleeren weder aan te trekken, waarna de man door de zorg van de politie naar Nieuw- Vennep werd overgebracht. Hij scheen er nog niet genoeg van te hebben, want na eerst zoowat ontnuchterd te zijn en zich opnieuw bedronken te hebben, begaf hij zich andermaal naar de Ringvaart om zich te versfrisschen. Toen hij voor de tweede maal met moeite werd gered, kreeg men van hem te hooren: „ik kan niet zwem men en toch wil ik zwemmen". Hij was er echter nu niet al te best aan toe en het bleek wenschelijk de hulp in te roepen van een dokter, die overbrenging naar het zieken huis noodzakelijk achtte, hetgeen geschiedde, per auto van den gemeentelijken geneeskun digen dienst. IJMUIDEN EEN „MASSA-JUBILEUM" BIJ DEN RIJKS- VISCHAFSLAG Zooals wij reeds eerder mededeelden zal het 1 Juli a.s. 30 jaar zijn geleden, dat de Rijksvischafslag alhier werd geopend. De aanstelling van het personeel geschiedde echter reeds eenige wekeh eerder, n.l. op 16 Juni 1899. Van de op dien datum aangestel- den zijn thans nog in dienst de heeren F. J. H. Schneiders, directeur. J. D. Heykoop, hal chef, Th. Doevendans en A. Tol, afslagers, J. Koevoets, administratief ambtenaar en F. de Kort, onderhavenmeester, die dus allen op 16 Juni a.s. hun 30-jarig ambtsjubileum hopen te vieren. ARBEIDERS-SPORTBOND. Na een causerie van den heer M. C. Bolle en een demonstratie van de afdeeling Haar lem van den Nederlandschen Arbeiders- Sportbond in „Flora" werd alher een afdee ling van dezen bond opgericht. De oefenin gen van de Haarlemsche afdeeling, waaraan dames zoowel als heeren deel namen, oogst ten veel succes. BENNEBROEK 25-JARIG JUBILEUM W. PRINS. 1 Juli zal het 25 jaren geleden zijn dat de heer W. Prins als besteller bij de posterijen in dienst werd gesteld. Wanneer de bewo ners van Bennebroek deze aankondiging le zen, zuilen zij begrijpen, dat het voor deri jubilaris een heel bijzondere dag zal zijn. Want Prins, onze dichter-zanger, zooals hij in de wande,ling genoemd wordt, is een goe de bekende. Geen Bennebroeker zal willen achterblijven om dien dag voor hem tot een onvergetelijken te maken. Wij herinneren er aan dat Prins ook eeni- gen tijd in den gemeenteraad zitting had. Voor het vereenigingsleven is hij voorts een groote steun geweest. In de meeste vereenigingen bekleedt Prins een bestuursplaats. ZANDVOORT GYMNASTIEKVEREENIGING O. S. S. Thans is definitief vastgesteld dat de gym- nastiekwedstrijden van de vereeniging O.S.S. ter gelegenheid van haar 25-jarig bestaan zullen worden gehouden op Zondag 7 Juli a.s. terwijl den avond daarvóór, dus op 6 Juli een eere-avond zal worden gehouden. Reeds talrijke vereenigingen hebben zich doen inschrijven voor deze wedstrijden, ter wijl verscheidene fraaie medailles, w.o. van H.M. de Koningin, H.M. de Koningin-Moeder. Z.K.H. den Prins der Nederlanden en den Commissaris der Koningin in Noord-Holland ter beschikking z*jn gesteld. DUINWANDELINGEN. Zooals bekend heeft voor eenige weken terug het raadslid Forrcr B. en W. verzocht pogingen in het werk te stellen om te Zand voort kaarten verkrijgbaar tc stellen voor wandelingen in de duinen der Amsterdam- sche waterleiding. Tot dusverre moet men deze kaarten te Amsterdam aanvragen. Naar wij thans vernemen heeft wethouder Pad], in opdracht van B. en W. te Amsterdam met de directie van het waterleiriingbedriif be sprekingen gevoerd. Er zal door de directie overwogen worden aan het verzoek gevolg te geven. Dezer dagen zal een onderzoek worden ingesteld welke plaatsen eventueel het best ais toegangswegen zouden kunnen dienen. Droevig auto-ongeluk. Het gebeurde Woensdagmiddag, omstreeks kwart over drie in dc Kamperstraat. Daar reed in de richting Kampersingel een een persoons luxe auto van eigen fabrikaat, be stuurd door een jongen van ongeveer 11 jaar. Het verdient misschien wel aanbeveling dit type auto even nauwkeurig te beschrijven. Het chassis was gemaakt van vier wielen, vermoedelijk afkomstig van een ouden af- gedankten kinderwagen, over de assen een plank. Aan den voorkant was op deze plank een motor gespijkerd, in casu een halve zeep- bus en daarachter een stuk as met een wiel, als stuurrad, met touwtjes verbonden aan do voorwielen. Aan den voor- en achterkant was een wel wat al te groote nummerplaat bevestigd met een ongelooflijk hoog provin ciaal nummer er op gekrabbeld. Een hoorn en claxon waren niet aanwezig, daar zorgden de stembanden des bestuurders voor. Ik geloof, dat ik dezen luxe-wagen nu wel uitvoerig genoeg omschreven heb. De motor van deze auto was 1 J. K. (jongenskracht) sterk, want ze werd voortgedreven door een jongen, die er achter liep te duwen. In duize lingwekkende vaart ging het door de Kam- perstraat.Blj den hoek van den Kampcrsingel naderde echter een Fordje, bestuurd door een dame. Een botsing was onvermijdelijk. De Zeepbus-luxe-auto kon niet meer voldoende remmen en onder hevig gekraak werd ze aan stukken gereden. De jonge bestuurder kwam echter met den schrik vrij. De vormelooze massa leverde een treuri- gen aanblik op. De voorwielen waren ver wrongen en de spaken daarvan lagen overal in het rond. De motor, of liever gezegd da motorkap was zoo plat als een dubbeltje. Met een troosteloozen blik keek de jongen op zijn vehikel neer. Evenwel liet hij het er niet by zitten. Ferm stapte hij op de dame van het Fordje toe en onder groote hilariteit van de omstanders zei hij: „Ja, hoor 's juffrouw, ik kan de schade van mijn auto onmogelijk alleen dragen, want ik ben niet in de verzekering," waarop de dame lakoniek antwoordde: „Zeg nu maar niets „meneer", anders laat ik nog proces-verbaal tegen u opmaken, omdat de remmen van uw auto niet wer ken". Toch had de dame klaarblijkelijk medelij den met het jog. Ze duwde hem tenminste een geldstukje in z'n handen. Daarna reed zij door en de dag was voor dien jongen alweer goed. Erg verwaand draalde hij zich om en sprak tot z'n vriendje: „Nou Piet, bel jij nou effen de garagé op en vraag of ze meteen even hun Eerste- Hulp-auto hierheen willen sturen, om onzen wagen op te halen." H. L. VELSEN VOOR „VELSERBEEK" De Commissie van voorbereiding voor de plaatselijke strafwetgeving heeft tot den Raad dezer gemeente het volgende schrijven gericht: I j „Volgens mededeeling van den Commissa ris van Politie is de Ambtenaar van het Openbaar Ministerie bij de Kantongerechten in het Arrondissement Haarlem en eveneens de Kantonrechter te Haarlem van oardeel, dat de verordening op het gebruik van net park Velserbeek enkele aanvullingen be hoeft, teneinde de strafbaarheid van ompaal de verboden handelingen nader vast te stel len. In verband met de sedert het vaststellen dier verordening ingetreden gewijzigde om standigheden, behooren ook nog eenige an dere wijzigingen te worden aangebracht, waarom wij het gewenscht hebben gevon den een geheel nieuwe verordening te ont werpen, welke wij U hierbij ter vaststelling aanbieden." VELSEN, Gebooretn: F. W. Rosendahl—Morel, z. r, UitendaalJansen d. J. Th. H. KingZegel z. J. G. Bouwman—Bausman z. W. C. B. van der DuinNoordzij z. T. Hogenhoutvan TH d. W. J. Terhorst—Melker z. J. Sneekes—van Wort d. Overleden: Rienk Murks Bouma, wed. vr.n T. P. Post, 79 j., Kcnnemerl. 51; Heiltje Noordzij, echtg. van W. C. Bart, 27 j., Bak kerstraat 18. I s* Ondertrouwd: S. N. Warmenhoven én J, Lobman, T. Oort en J. W. de Groot, G. A. Fïlippo en v. Reencn, J. Jaarsveld en Th. Pe-. risutti, J. v. d. Horst en E. C. Broeze, Ch. J. Kanou en H. M. Brcuker. A. Glas en E. Ver- zijde. i 1 Getrouwd: J. Vrijhof en J. Jansen, M. v. d. Meulen en T. v. d, Paard, C. Rustenhov-a ■n Alberti, Th. Berghuis en Schweitzer, A. W. Volmcr en v. Dillewijn, C. Kok en A. Schipper, H. Bruinenberg cn W. Gravekamp, P, G. I" 'lig en M. J. Krab, A. Plersma en J. Zwier, A. Jongejan en A. Minnes BEVERWIJK. Ondertrouwd: G. Noom en P. Pankras. A. Dekker en J. M. van der Helm. Getrouwd: G. Vogelzang wedn. van M. G. Jaket cn G. E. van Schinkel wed. van A. W. Relik. Bevallen: E. A. M. Duijn-Rijnders, z. M. van Leeuwen-van 't Veer, d. E. C. Boon van der Lem, z. C. M. van Es-van der Vies. H. P. Dekker-Snijder, z. A. G. Sipkes- Muller, levenl. z. Overleden: C. J. Tirlon, 72 jaar, gehuwd m. A. M. van Opzeelant. HAARLEMMERLIEDE EN SPAARNWOUDE. Getrouwd: G. van Geldorp en C. A. M. Thorborg. Overleden: Margarctha Maria de Paepe, oud 2 jaren. ZANDVOORT. Geboren: Maria Pctronclla: dochter van H. van Staveren en J. M. Zandvoort. Gehuwd: G. de Wid en M. van Keulen. H. J. Janszen en M. B. Boom. Ondertrouwd: M. Keesman en J. van Duyn C. VLsser en K. Paap. Overleden: M. Zwemmer oud 78 jaren. W. Paap, oud 74 Jaren. De Steyr rijdt de „Heldenplatz" bij den Weenschen Hofburg op.

Haarlem's Dagblad | 1929 | | pagina 9