HAARLEM EN HET ALASTRIM - GEVAAR. AGENDA. WEERBERICHT THERMOMETERSTAND BURGERLIJKE STAND De dood van Clément PassaL Belangrijke mededeelingen van onzen Geneeskundigen Dienst. HAARLEM'S DAGBLAD MAANDAG 7 OCTOBER 1929 Heringa Wuthrich, Haarlem Centrale Verwarming Oliestookinrichtingen (Adv. Ing. Med.) Heden: MAANDAG 7 OCTOBER Stadsschouwburg: Abonnementsvoorstel- ling, le serie: „De Cirkel", 8 uur. Palace. Cinema en Variété. „De Tuin van Allah". Tooneel: The Willede Margilles Co. 8.15 uur. Luxor Theater. „Lady Hamilton". 8.15 uur. Rembrandt Theater: „Mijn hart is een Jazzband". Tooneel: Madam Walker's 9 Star-girls. 7 en 9.15 uur. Standaard Theater: „Op het Oorlogspad". Tooneel: Choy-Hay. 8.15 uur. Kcnnemer Lyceum, Adriaan Stoopplein 4, Over veen: Tentoonstelling van ori- gineelen van Verkadeplaatjes. 2.30—4.30 en 810 uur. N.V. Expl. Mij. „Sophia Anna", Obistraat 3: Spoedeischende buitengewone verg. van aan deelhouders. 5 uur. DINSDAG 8 OCTOBER Stadsschouwburg: J. Jushny's Blauer Vo gel. 8-15 uur. Bioscoopvoorstellingen. Kennemer Lyceum, Adriaan Stoopplein 4, Overveen: Tentoonstelling van origi- neelen van Verkadeplaatjes. 2.304.30 en 8—10 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16. 113. uur. Toegang vrij op alle werkdagen, behalve Maandag. EEN NACHT VAN INBRAKEN. UIT EEN HUIS EEN RADIO MEEGENOMEN! De nacht van Zaterdag op Zondag is voor de inbrekers zeer voordeelig geweest. Niet waar. de klokken werden achteruit gezet, dus zij konden een uur langer werken! Van deze zeldzame kans hebben zij een dankbaar ge bruik gemaakt. Ten eerste in de Atjehstraat, nummer 9. 's Avonds tusschen 6 uur en half zeven zijn zij door „Opensluiting" binnen gekomen. Zij hebben een wandeling gemaakt door het huis, dat aan den heer A. v. d. V. behoort en waar niemand thuis wtos. In een linnenkast vonden zij een damestaschje en in dat damestaschje een portemonnaie, in die por- temonnaic weer f 77,en een Uniebriefje, genummerd 17741. Behalve de linnenkast in de achterkamer werd ook een kastje, staande in de voorkamer doorzocht. Voorzichtigheids halve hadden de heeren daarbij de gordijnen dicht getrokken. Waarschijnlijk zou hun ver blijf ten huize van den heer v. d. V. nog langer geduurd hebben, hadden zij niet ge vreesd, wat inderdaad gebeurde, de thuis komst van een der bewoners. Te half zeven kwam de zoon des huizes. Hij vond d^ die ven niet meer, maar wel de wanorde, die zij gesticht hadden. In denzelfden nacht, misschien wel door dezelfde personen is tusschen 11 uur 's avonds en half acht 's mórgens ingebro ken in het huis Meester Cornelisstraat 25. Men is door een keukendeur binnen gekomen, na die geopend te hebben. De dieven zijn ongetwijfeld liefhebbers van radio geweest- Tenminste, ze namen het aanwezige Philips Wisselstroom toestel onder den arm, benevens een plaatstroom-apparaat en eenige kleine bijbehoorende artikelen en verdwenen er mee over de schutting- Slechts de antenne bleef. De bewoners hebben niet e-rder iets van de diefstal gemerkt dan Zondagmorgen, toen de radio mankeerde. PERSONALIA. Donderdag 10 October herdenkt de' heer H. A. Hoogerbeets den dag waarop hij1 vóór 25 jaar bij de firma Joh. Enschedé en Zonen in dienst trad op de afd. lettergieterij. T. O. N. E. V. O. Heden, Maandagavond, opent TONEVO het seizoen met de opvoering van „Het Spook huis" (Goena Goena) een vroolijk spel van een mysterievollen Indischen nacht in drie bedrijven, door Henri van Wermeskerken. Het strijkje der Haarlemsche Zeilvereeni- ging zal zijn medewerking verleenen. SPOORWEGONGELUK IN FRANKRIJK. PARIJS, 5 Oct. (V.D.) Op ongeveer 100 M. van het station Seure in de nabijheid van Dyon is een uit Rome komende snel trein op een rangeerende goederentrein ge- loopen. De locomotief, de tender en dé vol gende personenwagen ontspoorden. 12 per sonen werden min of meer ernstig gekwetst. De conducteur en de machinist liepen zware verwondingen op. STRIJD IN DEN FRUITHANDEL. NEW-YORK, 6 October (Reuter.) 2000 karrijder/ die fruit transporteeren van dc spoorweg naar de kèlinhandelaren hebben gisteren het werk gestaakt. De fruitprijzen zijn sterk opgeloopen. Ongeveer 2000 spoor wagens kunnen niet gelost worden. Zij be vatten voor een waarde van 5 millioen dol lars. De stakers eischen den 8-urigen werk dag en 50 pet. loonsverhooglng voor over werk. 28 GEBOUWEN VERBRAND. HET DORP WELSDORF GETEISTERD. BAMBERG, 7 Oct. (V. D.) Te Weisdorf brak ln een schuur een brand uit. die zoo snel om zich heen greep dat ook het oude gebouw der historische brouwerij werd aangetast en totaal afbrandde. Behalve de brouwerij wer den vijf woonhuizen en 22 andere gebouwen verwoest. Een groot gedeelte van het dorp is ln de asch gelegd. De schade wordt on 700.000 Mark geraamd. Ai is het gelukkig waar zoo zei ons Dr. J. van Konijnenburg, de directeur van on zen Geneeskundigen Dienst dat de Alas- trim te Rotterdam en te Delft in de laatste dagen iets aan het afnemen is, het is toch wel zeker, dat het in ons land nog een poos zal blijven doorzieken. Er mag dan ook niet op gerekend worden, dat Haarlem geheel vrij zal blijven, al kan met blijdschap geconsta teerd worden, dat hier nog geen enkel geval is voorgekomen. Het eenige middel om de Alastrim te be strijden is vaccineeren en revaocineeren. Tob nu toe zijn door den Geneeskundigen Dienst 20.000 personen gevaccineerd of ge- revaccineerd. Geschat wordt dat bovendien 10.000 menschen dit door hun particulieren dokter hebben laten doen. Aangenomen kan ook worden, dat daarbij nog 10.000 personen komen die in de laatste 5 jaar gevaccineerd of gerevaccineerd zijn (kinderen en militai ren) zoodat ongeveer 40.000 personen, het derde deel van alle inwoners van Haarlem, voor een belangrijk percentage immuun ge worden zijn voor Alastrim. Dit is evenwel nog niet voldoende! Bijna de gehecle bevolking moet worden gevaccineerd of gerevaccineerd. Het is jammer zoo vervolgde Dr. Van Konijnenburg dat de laatste dagen het aantal personen dat zich laat inenten of her inenten verminderd is. Blijkbaar zijn de menschen wat geschrokken voor het hier ge constateerde geval van encephalitis. Maar daarvoor is toch geen reden, want één geval van encephalitis op 30.000 vaccinaties is toch al zeer en zeer weinig! Men moet bedenken, dat alleen tijdige vac cinatie tegen Alastrim helpt. Het is niet be kend hoe lang er verloopen moet tusschen vaccinatie en het immuun worden, maar er is wel reden om daarvoor een tijd van een of twee weken te stellen. Als er dus vandaag Alastrim in Haarlem geconstateerd wordt, helpt het niet voor den eersten tijd om zich dan alsnog te laten vaccineeren. Men moet de Alastrim eenige weken voor zijn! In P-'-erdam en Delft is gebleken, dat va- 'i een zeer goed voorbehoedmiddel l? lastrim. Personen die gevaccineerd verden, als zij aangetast werden, in lichte mate ziek. Het is zelfs mo- ge.ijk, dat zij alleen ziek werden, omdat er nog niet voldoende tijd verloopen was sinds de vaccinatie en de besmetting met Alastrim. Nu de vraag wie moeten zich laten revaccineercn? Daarop antwoordde de directeur: Alle personen die 5 jaar of langer geleden gevaccineerd zijn. Het is toch zeker, dat het gevaar voor encephalitis zeer gering is voor personen die reeds vroeger gevaccineerd zijn. Er moeten alleen enkele uitzonderingen ge maakt worden. Menschen die pas geleden hebben aan roodvonk, mazelen, dipht-herie, keelontsteking of een andere ernstige ziekte, doen beter nog 6 weken met de revaccinatie te wachten. Ook is het beter om hoog bejaar de personen uit te zonderen. Wie vaccineeren? Kinderen van 3 tot 9 maanden. Het is namelijk-gebleken, dat de kans op encephalitis bij kinderen op dién leeftijd zeer gering is. De Geneeskundige dienst heeft on geveer 600 kinderen van dien leeftijd ingeënt, zonder nadeelige-gevolgen. Het is raadzaam om oudere kinderen voor- loopig niet te laten vaccineeren, in verband met het gevaar voor encephalitis. Wordt een maal te Haarlem Alastrim geconstateerd, dan moeten de ouders tusschen twee kwa den de minste kwade kiezen. Men moet zich niet alleen laten revacci neercn voor zich zelf, maar ook uit een maat schappelijk oogpunt, om daardoor medete Het „grootste mysterie" dezer eeuw in 24 uur opgelost. De tragi-comische voorgeschiedenis. PARIJS, 5 October. Het onderzoek in de geheimzinnige affaire der begrafenis van den „markies de Champaubert" heeft thans tot de arrestatie van een zekeren Boulogne geleid, die reeds eerder met de justitie in aanraking is geweest. Boulobne, die de voor naamste medeplichtige aan de begrafenis moet zijn geweest, wordt op het oogenblik nog verhoord. (N.T-A.) Over deze zaak, waarvan wij in ons vorig nummer melding maakten, valt nog wel het een en ander medé te deelen. De Parïjsche politie is namelijk de meening toegedaan, dat dc „markies" die juist uit de gevange nis was ontslagen en zijn „memoires" wilde doen verschijnen, door de begrafenis-historie de aandacht ter reclame op zich heeft willen vestigen. Hij zou zich dan door zijn handlangers op de bekende wijze hebben la ten begraven en de opdracht verstrekt heb ben, licm na verloop van tijd weer te doen opgraven. Intusschcn zouden dan de zooge naamde ridders van de wraakgodin Themis een geheime correspondentie met bladen als de „Matin" gaan voeren, waarin sprake was van een club aristocraten, die in gevallen waar de justitie te kort was geschoten, op een vreeselijke manier „recht zouden doen". In de hoop natuurlijk dat misda digers in spé hierdoor afgeschrikt zouden worden. Als dit zoo is, dan heeft de „markies de Champaubert" zich ln ieder geval vergist in den tijd, dien hij onder den grond zou kunnen doorbrengen, zonder er het leven bij in te schieten. Uit latere berichten blijkt dat de zaak zich inderdaad zoo heeft toegedragen. Genoemde Boulogne heeft den „markies" met diens goedvinden voor reclame doelein den begraven, met het bekende noodlottige gevolg. Clement PassaI stierf in den kuil dien hij voor zich zelf gegraven had, in den tijd dat Boulogne zich naar Parijs had begeven om 1 werken hel Alastrim-gcvaar voor Haarlem zoo gering mogelijk te maken. Alastrim is inderdaad een zeer ernstige ziekte, mede ook omdat er kans op naziekten bestaat. Er is gevraagd wanneer is iemand zeker, dat een revaccinatie voldoende gewerkt heeft? Dr. van Konijnenburg antwoordde daarop: Als één of meer „pokpuisten"opkomen. Bovendien ook wanneer de armen rood op zwellen en de schrapjes van het inenten na 7 of 8 dagen nog te zien zijn, omdat als de entstof niet werkt de onbeduidende wondjes al na 2 dagen genezen zijn. In Haarlem heeft men steeds versche ent stof gebruikt, terwijl de werking bovendien geregeld gecontroleerd werd op kinderen die voor het eerst ingeënt werden. Dr. van Konijnenburg vond het gewenscht om, ook al zal over eenigen tijd, naar wij ho pen, de Alastrim verdwijnen, alle kinderen tusschen de 3 en de 9 maanden te blijven in enten. Want geregeld zal het gevaar van Alastrim en pokken blijven bestaan, omdat die ziekten ook gedurig geconstateerd worden in Engeland, Frankrijk en Zwitserland. Als nu geregeld de jonge kinderen ingeënt wor den, zal het aantal niet-gevaccineerden in verhouding steeds kleiner worden, waardoor het besmettingsgevaar ook weer verdwijnen zal. Voorzorgen. Onze lezers weten, dat te Haarlem maat regelen genomen zijn om als er een geval van Alastrim geconstateerd wordt, de(n) patient op te nemen in een barak (twee barakken staan daarvoor klaar) terwijl ook de „contac ten" (personen clie met de lijders in aanra king zijn gekomen) geïsoleerd zullen worden. Dat is natuurlijk alleen bij de eerste gevallen te doen, in de hoop, dat dan geen nieuwe ge vallen zullen volgen. Haarlem werkt in deze samen met Bloe- mendaal, Heemstede en Bennebroek. Zanóvoort en Velsen hebben eigen barak ken. Haarlemmerliede hèeft een overeenkomst gesloten met Amsterdam. DE TOCHT VAN DE „GRAF ZEPPELIN" BOVEN ONS LAND. De K.L.M. heeft beslopen belangstellenden ln de gelegenheid te stellen het luchtschip „Graf Zeppelin" dat op 10 October een be zoek aan ons land brengt, per vliegtuig te begeleiden. Zoowel te Amsterdam als te Rotterdam zullen vliegtuigen opstijgen om het lucht schip tegemoet te gaan. Van Amsterdam uit zal getracht worden de ontmoeting boven Utrecht te doen plaats hebben en van Rot terdam uit boven Leiden, De vluchten duren circa één uur. EEN BOOT MET 23 ARBEIDERS GEZONKEN. DRIE SLACHTOFFERS. WARSCHAU, 7 October (V.D.) In de na bijheid van Warschau willden 23 arbeiders en arbeidsters in een kleine boot naar hun werk aan den anderen kant van een klein meer roeien. Op ongeveer tien meter afstand van den oever liep in het water in het over belaste vaartuig en begon onmiddellijk te zinken. Alle opvarenden trachtten zwem- mende den wal te bereiken. Hierbij zijn twee arbeidsters en een arbeider verdronken. nog eenige brieven te posten. Toen bij terug keerde was „de markies" al dood. Boulogne vluchtte, doch werd gepakt. Zoo is dus een mysterie dat eergisteren nog het grootste dezer eeuw genoemd werd in 24 uur tijds opgelost. Van de voorgeschiedenis vermelden wij nog het volgende: Volgens genoemde brieven die de „Matin" thans gepubliceerd heeft, zouden cle ridders van Themis een soort van geheim genoot schap vormen, dat op 20 September een eer ste „manifest" heeft uitgegeven. Die eerste mededeeling houdt in dat een paar maanden geleden door „personen, behoorende tot de hooge Frar.sche aristocratie", een machtige vereeniging is .opgericht, met het doel de groote oplichters, oneerlijke bankiers enz., wier brutaliteit steeds grooter wordt, te straffen. De straffen zouden ten uitvoer ge legd worden op het „onmetelijke landgoed" van een der leden en tot voorbeeld moeten strekken voor anderen, die misbruik zouden willen maken van de goedgeloovigheid van het publiek. Uitvoerig wordt dan uiteengezet, dat een begin gemaakt is met den pseudo-markies van Champaubert en dat deze, na in den val gelokt te zijn, gemarteld is met het oude middel van water ingieten, tot hij gezegd had, waar hij zijn buit verborgen had. In een volgenden brief werd gemeld dat de „mar kies" geëxecuteerd was en dat men hem le vend begraven had. Verder schreef de Club der Ridders aan de „Matin" het volgende: „Zaterdag tegen 6 uur hebben wij gebruik gemaakt van het feit dat de markies kalm en stil in zijn cel zat (waarin de bende, na hem ontvoerd te hebben, hem had opgeslo ten Red.), om hem te komen zeggen, welk lot wij voor hem hadden weggelegd. Wij hebben hem nauwkeurig verteld hoe wij hem levend gingen begraven en hoe hij vreeselij- ken honger zou lijden, dagenlang, daar wij hem in de gelegenheid zouden lat on om adem te halen. Hij gaf zelfs geen blijk van ons aan te hooren en bleef met wezenloos gezicht voor zich staren. Toen wij zagen dat onze woorden ij del verklonken, hebben wij hem nog gezegd, dat hij dienzclfden Zaterdag nacht zou worden begraven. Hij gaf niet het minste teeken van begrijpen. „Om 8 uur 15 kwamen wij hem halen en zetten hem in een onzer wagens. Vijf onzer naar waarnemingen verricht in den mor gen van 7 October. Medegedeeld door het Kon. Ned. Met. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 768.7 m.M. te Haparanda; laagste barometerstand 730.5 m.M. te Lerwick. Verwachting tot in den avond van 8 Oct.: Matige, tijdelijk afnemende Zuid-Westelijker tot Zuid-Oostelijken wind, aanvankelijk op klarend met weinig of geen regen, iet zachter overdag. BAROMETERSTAND TE HAARLEM Stand van gisteren 755 m.M. Neiging: Vooruit. Hoogste gisteren 57 F. Laagste hedennacht 47 F. Hoogste heden tot 12 uur - 57 F. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN a 60 Cts. per regel. Kre coupe kleedt corr eet Haarlem, 7 October. Bevallen: 4 October: N. Treurenv. Huis stede z. 5 Oct.: A.. H. J. TaconisHylkema d. G. M. van Burenv. d. Brink d. E. Delforge- Sibie d. G. van ZutphenDixon z. Overleden; 4 October: G. J. Snelleman, 62 j., Parklaan. IJMUIDEN. LIJK AANGESPOELD. Zaterdagmiddag is op de blokken van de Zuiderpie'r aangespoeld het lijk van een naar schatting 45 a 50-jarïgen man, waar van de identiteit niet kon worden vast gesteld. Het slachtoffer was ca. 1.80 M., lang, had een gaaf gebit en blond haar en was min of meer kaalhoofdig. Kleeding: witte frak, blauwe broek en ge streepte grijsachtige kousen. Het lijk is naar de Algem. Begraafplaats overgebracht. DE STAKING DER SCHILDERS GEëINDIGD. Zaterdagmiddag is tusschen de patroons Keuter en v. d. Waard en de stakers over eenstemming bereikt, zoodat de staking is opgeheven. De patroons hebben het loon met f 12,50 pe»r woning verhoogd, met een ga rantieloon van f 40 per week. Alle stakers zullen weer aan het werk gestelde worden. DE HEER DEN BOK VERTREKT. De heer F. J. den Bok, bezoldigd ambte naar van den Centralen Bond heeft zijn functie» neergelegd, om een betrekking in Indië te gaan vervullen. Tot zijn opvolger is benoemd de lieer D. v. d. Zwan te Vlaar- dingen. De heer den Bok is ruim 2 jaar te IJmuiden werkzaam geweest. gingen vooruit; zij waren om halfeen op de aangewezen plek en begonnen met het del van van het graf. dat trouwens niet diep zou zijn. Al dien tijd bleef de markies we zenloos allerlei wartaal prevelen; hij werd stevig door ons vastgehouden, maar toonde geen neiging tot ontvluchten. Toen het graf te sparen en zelfs hem vrij te laten, wanneer U9A3I ufiz nut: uiaq fiAV uapoq 'som uaAjopaS hij zijn simulatie liet varen. Zonder resultaat. Telkens barstte hij, in den stikdonkeren nacht, in luguber lachen uit. „Toen hebben wij heb uitgekleed, lieten hem alleen zijn hemd en broek aanhouden en legden hem in de grove kist, die wij ge maakt hadden van een stevige krat, waar mee tapijten waren vervoerd. Hij verzette zich absoluut niet en bleef voor zich zelf prevelen. Daarop deden wij er het deksel op en legden de kist in het graf. Al dien tijd hoorden wij hem door de in de kist gelaten ventilatiepijp doorpraten. Wij gooiden er aarde op en bleven tot ongeveer vier uur in den ochtend op de bewuste plek. Alvorens hem te begraven hadden wij hem medege deeld dat één onzer voortdurend op wacht zou blijven en op zijn minsten noodkreet on middellijk de ventilatieklep zou dicht maken. Dat was om hem te doen begrijpen, dat wij op alles bedacht zouden zijn. „In werkelijkheid zijn wij echter wegge gaan, zeker dat hij binnen korter of langer tijd toch de prooi van den dood zou zijn. Wij moeten dus uit zijn houding concludeeren, dat de markies inderdaad krankzinnig was; anders had hij zich niet zoo zonder de min ste ontroering of tegenstribbeling laten be graven. En aldus zal hij ook wel niet geleden hebben. Hij had geen besef van wat er ge beurde. „Wij beschouwen ons optreden tegen den markies thans als voleindigd en ons doel als bereikt. Het is een goed einde van onze va- cantie. Wij hadden ons deze taak gesteld. Wij hebben ons niet zwak getoond". „Thans gaan wij de zaken van andere groote gauwdieven bestudeerén, die evenals de markies niet duur genoeg voor hun mis daden hebben geboet en wij zullen hen de zelfde beproevingen laten doorstaan, of an dere, die wij kunnen bedenken. Onze wil om ons program ten einde toe uit te voeren staat meer dan ooit vast, en wij zullen het verwe zenlijken ondanks en tegen alle tegenstre vers. Wanneer het trieste einde van den "mar kies bekend zal zijn bij het publiek en dat zal niet lang duren dan zijn wij zeker, dat Individuen van zijn soort tot voorzichtigheid gestemd zullen worden. Wij staken thans onze mededeelingen en zullen ze hervatten, wanneer een ander slachtoffer in onze han den is gevallen. En evenals in het begin, is ons devies steeds: Finis coronat opus". (Het- einde bekroont het werk. Red.) Voor de Ridders van Themis: for.g.) Hun Chef. CARBIDONTPLOFFING OP EEN TRAWLER De tremmer E. Z. van den Zondag binnen gekomen stoomtrawler Derica VII werd op zee door een carbidont-ploffing ernstig aan gelaat en pols gewond. Na door een dokter te IJmuiden te zijn verbonden kon Z. naar huis gaan. SANTPOORT. VERKEERSONGEVAL Zaterdagavond, ongeveer 8 uur, vond daar waar de nieuwe Rijksweg en de weg naar Spaamdam elkaar kruisen een ernstig on geval plaats, 't Is daar ter plaatse zeer don ker verlichting ontbreekt en daardoor reed een motorrijder tegen een met paard bespannen wagen van den heer K. uit Haar lem, aan. De heer K. werd van zijn wagen geslingerd, doordat het paard op hol sloeg. Hij kreeg den wagen over zich heen en bleef liggen. Daar dr- de Groot niet thuis was, ver leenden leden van E. H. B. O. de eerste hulp Later kwam de arts nog ter plaatse. Met een gebroken been en ernstige ver wondingen aan het andere werd de heer K. per ziekenauo van Mathot naar het St. Eli sabeths Gasthuis vervoerd. Op het gevaarlijke kruispunt zullen mis schien meer ongelukken gebeuren, als er niet spoedig verlichting komt. BEVERWIJK ONDER EEN KIST GEKOMEN Zaterdagmiddag had het 4-jarig zoontje van den heer De W. het ongeluk, terwijl het aan het spelen was op het erf van den vrachtrijder v. d. W. aan de Peperstraat, on der een kantelende glaskist te geraken, waardoor het een dijbeen brak. Het jonge tje is naar het Roode Kiuis-ziekenhuis over gebracht. TWINTIG POSTDUIVEN VERBRAND. In den nacht van Zaterdag op Zondag ls een schuur, staande op het erf van den heer M. aan den Keesdelfsweg door onbekende oorzaak afgebrand. Twting postduiven kwa men in de vlammen om. De schade wordt door verzekering gedekt. 451ste STAATSLOTERIJ. Trekking van Maandag 7 October 1929, 5e Klasse 13e Lijst. Hooge prijzen: 5056 1500.—. 615 8263 15S99 iOOO.— 354 3562 5703 10701 11612 400.—u 768 12497 17025 176S2 19343 20110 f 200.— 1093 1419 3S11 3901 4002 4711 6198 9196 12S96 16197 16810 15S65 1S92I ICO.— Prijzen van 70. 222 228 283 333 336 349 387 472 628 639 640 664 705 756 773 800 848 849 967 1045 1444 1515 1576 1644 1667 1940 1969 19S0 2021 2101 2210 2219 2269 2273 2306 2318 2452 2463 2503 260Oi 2622 2668 2732 2748 2779 2781 2S11 2867' 2S94 2934 2970 3170 3172 3450 3635 3663 3693 3866 4017 4106 4132 4754 4S02 4838 4954' 5115 5198 5252 5258 5404 5478 54S3 5547 5835 5879 5SS0 6053 6135 6195 621S 6224 6526 6591 6S80 6975 7014 7154 7522 7604 7790 7847 7933 81S4 8330 8411 84S7 8541 861i 8618 8675 8S76 8898 9040 9150 9442 9487 9640 9650 9737 9738 9769 9S02 9824 9876 9886 9940 10047 10254 10304 10407 10457 10494 10578 I0S65 10876 10913 11145 11152 11177 11419 11427 11534 11649 11693 11846 11874 12053 12301 12381 12406 12454 12534 12615 12633 12645 32713 12755 13056 I313S 13227 13246 13573 13673 13764 13S61 13914 14075 I42S5 14422 14430 14444 14589 14723 14740 14S15 15024 1506S 15333 15475 15501 I559I 15723 I5S57 15930 16160 16282 16296 16368 16489 16706 16866 16917 16986 1704S 17083 17167 17257 17291 17465 17698 17706 17743 17744 17814 17955 17990 17999 18039 1S162 1S315 1S421 18426 18490 18510 18517 18691 18737 18970 19050 19162 19165 .19183 19226 19270 19339 19525 19529 19538 19704 19775 1977S 19S00 19860 19S87 19S91 19S98 19937 20032 20160 20244 20456 20561 2069S 20740 20S69 20998 NIETEN: 2IS) 39 42 80 155 157 159 199 249 ?62 272 290 296 304 30S 319 321 326 356 360 393 424 450 465 523 591 637 65S 662 711 755 770 781 7 89 813 SIS 819 926 971 975 101S 1041 1063 1109 1121 1124 1199 1232 1328 1336 1364 1377 1459 1468 1470 1506 1524 .1612 1622 1626 1628 1643 1648 1690 1700 1717 1720 176S 1793 1S56 1889 194.3 1963 1986 2028 2040 2056 2142 2181 2206 2278 22S4 2288 243S 2455 2568 2569 25S3 2640 2659 26S3 2690 2701 2744 2764 2S18 2871 2873 2984 2998 3022 3049 3052 3059 3066 3077 3089 3099 3132 3138 314S 3169 3180 3210 3218 3228 3258 3294 3314 3358 3389 3431 3457 3478 3495 3535 3575 3610 36S1 36S4 6715 3728 3748 3757 37S4 3807 3813 3863 3875 3916 3925 3944 3968 4138 4151 4222 4264 4338 4348 43S2 4434 4507 4520 4540 4554 4558 45S8 4597 4703 4780 4828 4832 4887 4909 4919 4932 4946 4963 4975 4988 5080 5108 5143 5183 5213 5338 5346 5468 5475 54S2 5589 5612 5622 5671 56S7 5732 573C 5770 5773 5779 57S3 5789 5816 5843 5849 5S50 5921 5963 6006 6035 603S 6043 6059 6079 6121 6140 6155 6163 6186 6201 6282 6300 6310 6318 6333 6359 6395 6443 6144 6478 6514 6550 6573 6603 6604 6609 6613 6618 6671 66S7 6775 •67S9 6792 6S69 68S3 6933 6942 6947 7003 7006 7023 7026 7027 7081 7122 7125 7152 72S2 7316 7318 7338 7371 7393 742S 7543 7554 7630 7669 7679 7692 7737 7749 7779 7S46 7S63 7901 7969 8005 8105 8145 8159 S324 8368 S423 S429 S455 8457 8475 8495 S532 S536 S554 S570 8601 8613 8617 8723 8735 S741 S776 8796 SSI8 8825 8S41 8905 8935 8950 8954 S970 S998 9032 9048 9073 9104 9106 9113 9167 9199 9208 9229 9234 9249 9303 9305 9316 9405 9450 9456 9460 9505 9520 9539 9560 95S3 9601 9614 9619 9653 9656 9700 9713 9754 9756 9787 9S58 9864 9896 9920 9950 9999 10033 10045 10117 10153 10158 10163 10205 1024S 10306 10323 1032S 10339 10352 10381 10412 10429 10454 10491 10495 10505 10516 10536 10554 10560 10565 10640 10705 10712 10731 10763 10775 10783 10801 10S10 10S11 10829 10863 108S3 1G920 10930 10943 10965 11007 11037 110S0 1 lOSS 11096 11109 11115 11186 11199 11317 11332 11352 11354 11377 11425 11456 11464 11527 11579 1162<\ 116S0 11684 11706 11764 11788 11807 11857 11S97> 11995 12015 12030 12039 12046 12047 12117 12129 12170 12228 12274 12326 12351 12363 1242S 12492 12514 12543 12585 12619 12664 12677 12701 12720 12744 12759 12800 12859 12867 12SS2 128! 2 12917 12961 129S4 12988 12993 12999 13002 13003 13011 13020 13C42 13071 13150 13162 13225 13231 13235 13245 13255 13270 13233 13323 13336 13359 13443 13447 13460 13552 13569 13585 13590 13610 13653 13665 13750 13760 137S5 13S12 I3S40 13979 14056 14062 14086 14116 14126 14139 14190 14191 14208 14230 14247 14254 14281 14302 14330 14333 14335 14336 14357 14397 14398 14445 14483 14486 14511 14545 14553 14555 14573 14617 14623 14673 14745 14755 14763 14817 14557 14875 14889 14S91 14920 14921 14971 149S7 15058 10572 15078 15126 15151 15154 1515S 151S2 15187 15203 15239 15310 15311 15341 I53SI J53S3 15395 15426 15451 15471 15481 1552S 1555S 15601 15604 15606 15614 15630 15663 15713 15740 157S0 15782 J5S37 15879 15898 15942 15949 15953 1595S 15973 16004 16039 16146 16161 16203 16224 116233 I625S 16293 16297 16304 16356 16357 16393 16414 1644S 16449 16511 16549 16550 16555 16563 16671 16709 16756 16S20 16S23 16845 16895 16907 16922 16938 16943 16951 16962 16999 17005 17013 17034 17125 17158 17164 17241 17246 17268 17277 17301 17309 17364. 17396 17421 17438 17533 17577 17603 17648 17658 17667 17680 17720 17723 17741 17761 177S7 17793 17802 17806 17812 17S71 17S8Z 17385 IS0O2 18096 1S132 18133 1S157 18180 1S22I 18238 1S249 1S276 1S284 IS308 15313 I S319 18321 18353 1S3S3 1S397 1S427 13475 1S477 18495 18515 18525 1S543 18551 18568 18613 1S643 186*15 1S721 1S74S 1S755 18809 18S22 18901 18911 19061 19121 19127 19144 19152 191.81 19184 19224 19259 19283 19301 19310 19321 19376 1943S 1947S 19504 19522 19527 19535 19544 19546 19579 19658 10675 19677 19681 19769 19777 19821 19836 19921 19930 19954 20017 2006S 20129 20137 20207 20232 20234 20248 20288 20310 20-311 10321 20339 203-15 20352 20353 2042-1 2M41 2054S 20555 20583 20591, 20656 20677 20703 10852 20891) 20994 Verbetering. 5e KL :2e lijst: I57I1 15970 1S953 cn 20496 m.z. met 70—. Inderdaad het gevolg van een reclame-truc.

Haarlem's Dagblad | 1929 | | pagina 2