HERINGA WUTHRICH BURGERLIJKE STAND AGENDA. RAADSVERGADERING. AMSTERDAMSCHE BEURS THERMOMETERSTAND HAARLEM'S DAGBLAD WOENSDAG 9 OCTOBER 1929 PHILIPS' RADIO-TOESTELLEN (Adv. Ing Med.) die het aldus Inzien, dan door zich toe te leggen op vermeerdering van het domme ge tal. Wat op den duur bereikt moet worden is samenwerking.... een samenwerking die een sfeer zal scheppen, waarin vrouwen en mannen gezamenlijk beter resultaten in het openbaar belang kunnen bereiken, dan de mannen alleenof de vrouwen alleen. Om die samenwerking en die sfeer te bereiken, zijn de arbeid en het goede voorbeeld noodig van vrouwen met buitengewone tact en 3jfllD8 A\nojA ap ua treui op ?ep -juo^aa^oq „Sun energie, die vooral niet meenen dat gelijkstel soort ig-denkende en -handelende wezens moeten worden een onmogelijkheid en eeii dwaasheid maar die inzien dat door sa menwerking van de qualiteiten van beide seksen een nieuwe, betere sfeer in het open baar bestuur en in de politiek bereikt kan worden. Het is een ideaal dat misschien nog vrij ver van ons verwijderd is. Niemand weet, hoe ver. Dit is zeker, dat het „souvereine kiezerscorps" meer vrouwelijke candidates zal gaan kiezen naarmate de reeds-gekozen vrouwen meer blijken geven voor haar taak geschikt te zijn en die welbewust te vervul len. En dat gezegd kiezerscorps er minder voor zal voelen naarmate er meer vrouwen in de colleges zitten die haar werk verkeerd begrijpen of er heelemaal niet mee overweg kunnen. Het openbare bestuurscollege zou niet het eenige domein des levens zijn, waarin door samenwerking van man en vrouw veel be tere resultaten bereikt kunnen worden dan door het werk van een der beide seksen af zonderlijk. Dit te bereiken is een lange en moeilijke weg, waarop de eerste formeele schreden pas kortelings zijn gezet. Inmiddels hebben de kleine vinnighelöjes van de „sex- war" geen of weinig belang, en zijn ook maar.een tijdelijk verschijnsel. Zoo ben ik het, als man, na het ook lang te eenzijdig te hebben bekeken, gaan inzien. Het geeft niet om te twisten, te schamperen, met on benullige getallen te schermen en tegenstel lingen te zoeken die geen blijvende beteeke- n!s hebben. We zijn op weg naar een nieu wen toestand, we werken aan een rfieuw ge bouw, en we zijn al zoover gevorderd dat we nu de plannen maar goed voor oogen moeten hebben en duidelijk zien hoe het worden kan en zal. Het is gefundeerd op samenwerking en niet op: „Wij zullen het beter doen dan Jullie"„Nietes, jullie kennen er niets van"met een eindelooze reeks nietes- welles nietes- welles als vervolg. R. P. KOLONEL ALFRED DREYFUS. HEDEN 70 JAAR. Kolonel Alfred Dreyfus, wiens zaak indertijd in de gehee- le wereld zooveel sen satie verwekte, be reikt heden den 70- jarigen leeftijd. Alfred Dreyfus, die den 9en October 1359 te Mülhausen in den Elzas uit een Jood- sche familie werd geboren, was werk zaam als kapitein bij den generalen staf van het Fransche le ger, toen hij, in De cember 1894, op beschuldiging van spion- nage en het verraden van militaire gehei men aan een vreemde mogendheid, door den Hoogen Krijgsraad tot degradatie en levens lange verbanning naar Cayenne werd ver oordeeld. Hij werd naar het Duivelseiland overge bracht. maar hield niet op tegen zijn ver oordeeling te protesteeren en revisie van zijn vonnis te vragen. De tusschenkomst in 1897, van den Sena tor Scheurer-Kestner, die door den luite nant-kolonel Picquart (destyds chef van den Inlichtingendienst) had vernomen, dat vol gens diens overtuiging de ware verrader de majoor der infanterie Walsin-Esterhazy was en de ontmaskering van dezen door Matthieu Dreyfus, broeder van den veroordeelde, dien den ais uitgangspunt van een campagne om revisie van het vonnis te vragen. De beroem de Fransche schrijver, Emile Zola, slingerde zijn welsprekende aanklacht „J'accuse" (Ik beschuldig) de wereld in. Van dat oogenblik af werd de Dreyfus-zaak door geheel Europa met de grootste belangstelling gevolgd. Majoor Esterhazy werd voor den Krijgs raad gebracht en met algemeene, stemmen vrijgesproken, niet van de zaak in quaes- tie, maar van bijzaken. Het kabinet-Brisson bracht in September 1898 de zaak voor het Hof van Cassatie, dat het vonnis van 1894 vernietigde. Dreyfus verscheen nu voor den Krijgsraad te Rennes, die hem met 5 tegen 2 stemmen schuldig verklaarde onder aanneming van verzachtende omstandigheden en hem ver- oordeelde tot 10 jaar gevangenisstraf. Dit vonnis wekte de algemeene verontwaardiging hetgeen er toe leidde dat de President der Fransche Republiek, Loubet aan Dreyfus gratie verleende. Deze vestigde zich toen te Genève. Zij, die van zijn onschuld overtuigd waren,* bleven op nieuwe cassatie aandringen, waar toe het Hof van Cassatie in Maart 1904 be sloot. Den 12en Juli 1906 werd het vonnis van Rennes vernietigd. Dreyfus en Picquart wer den in actieven dienst hersteld, de eerste als escadronchef, de tweede als brigade-generaal Beiden kregen bovendien het Legioen van Eer. HAARLEM Ondertrouwd: 8 Oct.: N. J. Duijster en H. G. J. Siebeling. Bevallen: 5 Oct.: R. Jansen—v. d. Meer. d., C. A. J. Kroon—Kuneken, z.. H. A. C. Sicking- v. Gils, d.. E. W. I. Vrees—Kater, d., 6 Oct.: C. M. Gieliam—Pijnakker, z. 7 Oct.: J. P. Kooren—Bakker, d., J. S. M. Hollman—Gros sier, z„ M. C. Kleinekoortv. d. Kleij, z., 8 Oct.: H. C. E. Pronk—v. Ettekoven, d., J. F. A. Rooljers—Knabe. z. Overleden: 6 Oct.: W. O. ter Gast. 70 j.. Hazcpatcrslaan. J. J. Guldcmond 86 j.. Raam- vcst. A. v. Brussel, 77 j.. Linschotenstraat. 7 Oct.: C. H. v. d. Nederend—Brands, 90 J., K. Lakenstraat;. Heden: WOENSDAG 9 OCTOBER Gemeentelijk Concertgebouw: Eerste Le— denconcert H. O. V. 8.15 uur. Remonstrantenhuis, Wilhelminastraat 22, Cursus Volksuniversiteit. Prof. dr'. G- J. Thier ry, 8 uur. Rozekruisers Genootschap, Bakenesser- gracht 13, Genezingsdienst, 3 uur. Palace. Cinema en Variété. „De Tuin van Allah". Tooneel: Thè Willede Margilles Co. 2.30 en 8.15 uur. Luxor Theater: „Lady Hamilton". 2.30 en 8.15 uur: Rembrandt Theater: „Mijn hart is een Jazzband". Tooneel: Madam Walker's 9 Star-gfrls. 2,30, 7 en 9.15 uur. Standaard Theater: „Op het Oorlogspad". Tooneel: Choy-Hay. 2.30 en 8.15 uur. Kennemer Lyceum, Adriaan Stoopplein 4, Overveen: Tentoonstelling van ori- gineelen van Verkadeplaatjes. 2.304.30 en 810 uur. DONDERDAG 10 OCTOBER Stadsschouwburg: Vereenigd Tooneel. Ver kade en Verbeek. „Het Hoedje uit Florence", 8 uur- Groot® of St. Bavokerk: Orgelbespeiint 34 uur. Bioscoopvoorstellingen. Kennemer Lyceum, Adriaan Stoopplein 4, Overveen: Tentoonstelling van origi- neelen van Verkadeplaatjes. 2.304.30 en 810 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16. 113. uur. Toegang vrij op alle werkdagen, behalve Maandag. Zandvoort: Raadhuis. Gemeenteraad. 7.30 uur. H 111egom: Raadhuis. Gemeenteraad. DE ZEPPELIN BOVEN ONS LAND DE TOCHT UITGESTELD TOT ZATERDAG. De tocht van de „Graf Zeppelin" boven Nederland, die Donderdag a.s. zou plaats hebben, is uitgesteld tot Zaterdag. Indien het weer gunstig is, zal het luchtschip Vrij dagavond van Friedrichshafen vertrekken, zoodat het Zaterdag boven Nederland ver wacht kan worden. Dit uitstel is te wijten aan het feit, dat de vlucht boven Silezië eerst Woensdag en Don derdag kon plaats hebben wegens het on gunstige weer. Hoe laat thans vertrokken zal worden, staat nog niet officieel vast; althans aan het Hoofdkantoor van de K. L. M. te 's-Graven- hage had men nog geen officieele berichten hieromtrent ontvangen. Maar vermoed werd dat overigens wel geen verandering zal zijn gekomen in de oorspronkelijke plannen en het luchtschip dus des nachts om 3 uur zal vertrekken, den Rijn zal volgen, tot Utrecht om daarna via het Gooi naar Amsterdam te gaan, waar het te ongeveer 11 uur verwacht kan worden. Boven Amsterdam zal het eeni- gen tijd kruisen om daarna, vermoedelijk over Haarlem, naar Den Haag te gaan. Laatste wensch van een zieke Een comité te Bergen op Zoom heeft, naar men ons meldt, aan den gezag-voerder van het luchtschip „Graf Zeppelin" verzocht, zijn tocht over Holland zoodanig te wijzigen, dat de route zal loopen over Bergen op Zoom. Een zieke aldaar heeft als allerlaatsten wensch uitgesproken het luchtschip te zien. „PRIX DE ROME" VOOR BEELDHOUWKUNST. DOOR MËJ. HESLENFELD GEWONNEN CORRY HESLENFELD. Een jonge beeldhouwster, mej. Corry Hcs- lenfeld, die hier in Haarlem aan de Dreef woont en leerlinge is aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in de hoofdstad, heeft de Prix de Rome voor Beeldhouwkunst gewonnen. Dat is altijd voor een jong kun stenaar een groote onderscheiding en een flinke aanmoediging en zeker is het een bij zonderheid een tceken des tijds misschien dat nu een meisje dezen prijs won. Eenige maanden geleden kregen vier leer lingen van de Academie de opdracht een beeld, voorstellende de bljbelsche figuur „Ju dith" te vervaardigen. Zij hadden daarvoor drie maanden den tijd en door een jury, bestaande uit prof. R. N. Roland Holst, direc teur van de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten te Amsterdam, prof. J. Bronner, prof. A. W. H. Odé, dr. Pit en den beeldhou wer Van ZUL werd onze stadgenoote mej. Corry Heslenfeld met algemeene stemmen als winnares aangewezen, zü krijgt de gouden medaille en mej. Mijk Rueter uit SloterdUk, die tweede werd, krijgt de zilveren. Aan de Prix de Rome Is verbonden, dat mej. Heslenfeld een stipendium krijgt qjn in Italië en Frankrijk te gaan studeeren en werken gedurende den tijd van hoogstens vier jaar, in welken tijd zij ook eenige op drachten moet uitvoeren. De jonge beeldhouwster zeide ons, dat zij zeer veel dankte aan prof. J. Bronner, onder wiens uitmuntende leiding zij op de Acade mie gewerkt heeft. Binnenkort heeft in Amsterdam een ten toonstelling plaats van de werken der mede dingers naar de Prix de-Rome;-onze kunst medewerker, de. heer J. H. de Bois, denkt dan over het werk van mej: Heslenfeld een en ander te schxüven. HET VERDRINKINGSGEVAL IN HET PROV. ZIEKENHUIS. DE OFFICIEELE LEZING. Door twee leden "der Prov: "Staten van Noord-Holland zün onlangs eenige schrifte lijke vragen gesteld over het bekende ver- drinkingsgeval in het Provinciaal Zieken huis te Santpoort. De heer L. H. van Rooyen vroeg: In de dagbladpers circuleert het bericht-, dat in het Provinciaal Ziekenhuis te Sant poort een vrouwelijke patient zich wist te onttrekken aan het toezicht der verpleeg sters, in het zich op het gestichtsterrein be vindend meertje sprong en verdronk. Is dit bericht juist, en zijn Gedeputeerde Staten met dit hoogst betreurenswaardig feit bekend? a. Zoo ja, zijn Gedeputeerde Staten bereid een onderzoek in te stellen naar de oorzaak en de omstandigheden waardoor en waar onder dit feit heeft plaats gevonden, en maatregelen te nemen, waardoor voorkomen wordt, dat een patiënt aan het toezicht kan ontsnappen? b. Zijn Gedeputeerde Staten bereid om het resultaat van het in te stellen onderzoek en de te nemen voorzorgsmaatregelen, aan de Staten mede te deelen? Dr. M. de Hartogh: 1. Kunnen Gedeputeerde Staten nadere inlichtingen verstrekken, omtrent het in de dagbladen vermelde drama in het Provin ciaal Ziekenhuis te Santpoort-, het tweede van dien aard in betrekkelyk kort tydsver- loop? 2. Zyn Gedeputeerde Staten bereid naar het gebeurde een ernstig onderzoek in te stellen en aan de Staten den uitslag van dat onderzoek kenbaar t-e maken? 3. Zijn Gedeputeerde Staten van meening dat maatregelen moeten worden getroffen om dergelijke gevallen te voorkomen, ten eerste in het belang van de verpleegden en ten tweede in het belang van den goeden naam der inrichting? Het antwoord vai Ged. Staten luidt: „Gedeputeerde Staten hebben van de Com missie van Bestuur van het Provinciaal Ziekenhuis nabij Santpoort een rapport ont vangen betreffende het geval van verdrin king, waarvan de dagbladen hebben melding gemaakt. Uit dit rapport blijkt het volgende: Een vrouwelijke patient, verpleegd in de sanatoriumafdeeling van het Ziekenhuis, aan wie in den morgen van den 25sten Augustus was- toegestaan met andere patiën ten in den tuin te gaan wandelen, heeft zich door overklimming van het hek, dat den tuin van het park afslijt; verwijderd. Ter stond daarna zijn eenige verpleegsters naar haar gaan zoeken ten einde haar tot terug keer te bewegen; ook aan het meertje, in het midden van het park gelegen, werd daarbij aandacht geschonken; eenige aldaar aan wezige leden van het personeel hadden ech ter; niets verdacftts.Ag'§zten. Ongeveer drie kwartier later werd het lichaam van de patiënte door een verpleeg ster ontdekt in een min of meer verborgen gelegen deel van het meertje. Pogingen door kunstmatige ademhaling de levensgeesten op te wekken, hadden geen gunstig resul taat. Op de vraag, of maatregelen genomen kunnen worden, waardoor voorkomen wordt dat een patient aan het toezicht kan ont snappen, kan het antwoord in het algemeen bevestigend luiden. Zelfs échter bij het scherpste toezicht is ontsnapping aan dit toezicht niet absoluut uitgesloten en kunnen gevallen van zelfmoord niet geheel voorko men worden. Het zou trouwens met de be langen der verpleging te eenenmale in strijd zijn alle patiënten zonder onderscheid bij voortduring aan den scherpsten vorm van toezicht te onderwerpen. In het onderhavige geval betrof het, zoo als gezegd, een patiente, verpleegd in de sanatorium afdeeling. Deze afdeeling is, naar de wet, niet als een krankzinnigenge sticht te beschouwen; de daarin verpleegden kunnen dan ook niet gedwongen worden in de inrichting te blijven. Dit sluit ln, dat hun zekere vrijheid van beweging gelaten wordt. Indien deze vrijheid in een enkel geval voor de patiënten noodlottig is, volgt daaruit niet, dat het toezicht onvoldoende was. Van een verzuim of onvoorzichtigheid van het verple gend personeel is in het geval, in de vragen bedoeld, geen sprake geweest, evenmin van een fout in de regeling'van het toezicht. Het door Gedeputeerde Staten zeer be treurde ongeval is te wijten aan het feit, dat, naar de medische indicatie van den behan- delendèn geneeskundige van het Ziekenhuis, ernstige neiging tót zelfmoord bij de onder havige .patiente geacht werd niet aanwezig te zijn. terwyl deze neiging later wel bleek te hebben bestaan. Was het vermoeden daar van van den aanvang af gerezen, dan zou uit den aard der zaak aan deze patiente min der vryheid van beweging zijn gegund. Voor het nemen van eenlgen maatregel, naar aanleildlng van het gebeurde, bestaat, naar het oordeel van Gedeputeerde Staten, geen reden." Vergadering van den raad der gemeente Haarlem op Woensdagmiddag 9 October. Voorzitter de burgemeester, de heer C. Maarschalk. Afwezig was met kennisgeving mevrouw MaarschallKomin. PUNT 1. Mededeelingen en ingekomen stukken. G. M. W. Margadant verzoekt om eervol ontslag als leeraar aan de Gem. Avondschool voor Handelsonderwijs. Wordt verleend. Proces-verbaal van opneming van kas en boeken van den gemeente-ontvanger. Onder de ingekomen stukken waren ver zoeken van de afd. Haarlem van den Ned. Kappers en Barbiersbond om een regeling te treffen voor de toepassing van 't Werktij denbesluit voor de kapperszaken, van de be- wóners van het KleverpaFkkwartier om het zandvervoer stop te zetten en van de Espc- rantistenbond om experantb-onderwijs te ge ven aan leerlingen der lagere scholen. Op aandrang der heeren Oversteegen en Groen cndaal beloofden B. en W. praeadvies op hel verzoek inzake Esperanto. Het zandvervoer. De heer Van Kessel bracht het zand vervoer in het Kleverpark ter sprake. Hat aanzien van het kwartier is er den laat-sten tyd niet op vooruit gegaan. De bewoners vreezen. dat er geen eind aan hat zandver voer komt. Spreker heeft gehoord, dat er op die manier ook nog aangrenzende terreinen zullen worden opgehoogd. Dit zou spreker verweerd achten. Als B. en W. geen gunstige toezegging doen, dan zal spreker een uit spraak van den raad vragen. De heer Klein Schiphorst herin nerde er aan. dat hij jaren geleden aange drongen heeft op bevaarbaarmaking van de Delft. Er is evenwel nooit een voorstel van B. en W. gekomen. De heer VandeKamp zei, dat de Delft- quaestle al ,11 jaar hangt. Mr. G e r r i t s z, wethouder van Openbare Werken, constateerde, dat de raad indertijd B. en W. gemachtigd hebben om het zand vervoer te doen plaats hebben, zooals het nu geschiedt. Dit is gedaan in verband met de werkvoorziening. Spreker zal de zaak van de bevaarbaarheid van de Delft laten onder zoeken. Het zandvervoer geschiedt ook met zandtreintjes in het Slachthuiskwartier. Van daar zijn bijna geen klachten gekomen. Er wordt gedaan of het geheele Kleverpark na deel heeft van het zandvervoer, maar dat zijn slechts enkele straten. De heer G e r r i t s z vervolgt er is over wogen of het zandvervoer op dezelfde manier kan geregeld worden voor een aangrenzend terrein. Nat vervoer is moeilijk, dan zou er namelijk een buis van het Spaarne naar het Kleve'rpark gelegd moeten worden. Aanvoer per trein is ook niet te doen, omdat dan spoorrails over hét asphalt van den Rijks straatweg gelegd zou moeten worden. Ei blijft dus alleen aanvoer over op de manier zooals het nu geschioit. B. en W. hebben dan evenwel het voornemen veel zwaardere voor waarden te stellen. Er zal o.a. bepaald wor den, dat de rails in de straat verzonken moet liggen, dat de zandwagens afgestreken moeten zijn en dat er meer toezicht zal komen op het vervoer. Als de raad er evenwel tegen is, dan moet hy het nu uitspreken. De nadeelen van de bewoners zullen dus heel wat verminderen. De bewoners van het Kleverpark moeten bedenken, dat het vervoer zoo geschied om zooveel mogelijk werkloozen te werk te stellen. GROOTE BRAND TE KöNIGSBERG. KöNIGSBERG, 9 Oct. (V. D.) Woensdag- achtend vroeg is door tot nu toe onbekende oorzaak brand uitgebroken in de gebouwen Artilleriestrasse 69 tot 72. Hier staat groot vroeger militair wagenhuis, waarin thans de groote werkplaatsen en garages van de Auto- verkeers Maatschappy Oostpruisen zijn ge vestigd. Hedenmorgen te zeven uur kon de nablus- sching beginneii. Een groot aantal huisge zinnen, die meest tot den arbeidsstand be- hooren en voor een groot deel niet verzekerd zyn, is dakloos geworden. OPGEGEVEN DOOR DE ROTTERD. BANKVEREENIGING KANTOOR HAARLEM WOENSDAG 9 OCTOBER 1929 Staatdeenfngea 4HpCt.Nederl.1917 5 pCl NederL 1919 Scheepvaart OudeVaart Scheepvaart Unie... Oude Boot Stoomvaart Neder!. Marine Pref Industrieën Ned. Kunstzijde Maekubee Hoil.Kunstzijde Intern. Viscose..... Margarine Unie Van Berkei's Patent Calvé Gem. Bezit Philip» Aniem Ford Ind. Ond. ButtenL Anaconda copper... United States Steel Bethlehem Steel... Fokken U.S. Leather Bank Kol. Bank Indische Bank Cert Handel Mij... Petroleum Koninkl. Petroleum Perlak Continental Oil...— Shell Union Geld Cultuur Mij. H.V.A Java Cultuur Poerworedjo CultuurMij.Vorsten! Mijnbouw Algem. Exploratie. Boeton Tabak Deli Mij Senembah Deli Batavia Oostkust Rubber Vico Deli Bat. Rubber.. Intercont. Rubber- Amsterdam Rubbei Amerika Wabash Comm. Milwaukee Pref. idem 1 30 100 102 52H 205 90 188H 34 223 85 150 69% 504 - 501 243 220H 625 408- 409 348 23CX 218% 1173/a 39 20 247 163 174% 453 184 35 01V 10 653 422 84H 165 238H 225 381H AAI 431 143 157 180 IC3/8-1IH 270 63 37% 5S-58H 1.45 494-503 241-243 215—220 625-645 454 181—184 238-238H 223—224 428-432 142 152 181% 268H—270H iji'ilLii 1 nar waarnemingen verricht in den morgen van 9 October. Medegedeeld- door het Kon. Ned. Met. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 768.8 m.M. te La Coruna; laagste barometerstand 745.2 m.M. te Andanes. Verwachting tot in den avond van 10 Oct.: Krachtige tot matigen Noord-Westelijken tot Westelyken wind. betrokken tot zwaar of halfbewolkt, weinig of geen regen, aanvan kelijk kouder. BAROMETERSTAND TE HAARLEM Woensdagmiddag 1 uur 755 m.M, Stand van gistermiddag 750 m.M. Neiging: Vooruitgang. 9 October. Hoogste gisteren 54 F. Laagste hedennacht 50 F. Hoogste heden tot 12 uur 52 F. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN a 60 Cts. per regel. 451ste STAATSLOTERIJ. Trekking van Woensdag 9 October 1929. Se Klasse 14e Lijst. Hoogo prijzen: 1527 10.000.—. 6-341 9516 9975 10100 16437 20325 ƒ1000.—. 11 10211 13S14 13976 4C0 4723 6445 9498 15637 I62S4 18144 ƒ200.— 49 1556 1718 2422 4102 42S3 4896 8831 8897 11662 11829 13575 17336 19520 ƒ100.—. Prijzen van 70. 148 201 223 224 307 337 461 517 532 712 719 915 1023 1112 1141 1160 1165 1458 '1514 1759 1961 2067 2074 2115 2231 2270 2349 2567 2571 2688 2747 2SS9) 2940 2969 3025 3233 3239 3250 3427 3922 3967 4253 4303 4309 4579 4627 4667; 4724 4796 4863 5073 5283 5339 5378 5490; 5555 5571 5576 5592 5625 5654 5815 60 1?- 6022 60S3 6175 6287 6315 6499 6535 6574< 6721 6743 6756 6778 6814 6840 6SSI 6945 7007 7019 7050 7143 7485 7521 7650 7757 7810 7829 7843 7855 8056 8068 8069 8142, 8216 S246 8369 839S 8407 8561 8635 8858! 8894 SS96 9011 9274 9459 9724 9912 9956' 10092 10231 10432 10517 10531 10617 10718 10732- 10838 10864 10S99 10967 11008 11032 11173 11330: 11677 11719 11732 11928 12099 12111 12256 12321 12484 12530 12614 12793 12833 12921 13064 13066| 139211 13098 13164 13165 13222 13296 13391 13646 14134 14147 14212 14351 14522 14577 14599 1475? 14821 14S54 14911 14979 149S5 15022 15049 15053: 15106 15159 15214 15293 15493 15563 15633 15673 15695 15725 15734 15743 15799 15811 159S6 160191 16332 16364 16370 16478 16581 16657 16735 16841 16950 17(M9 17146 17252 17368 17371 17663 17736 17898 18054 1SI74 1S233 18314 1S366 1S407 1S462: 18492 18498 18554 18632 1S771 1S787 188S7 1S990 19013 19071 19132 19316 19392 19454 19474 19557 19659 19822 19957 20028 20206 20430 20552 20735»: 207S2 20S17 20947 12 13 NIETEN: 58 S9 95 189 255 2781 327 352 357 463 524 526 553 564! 661 715 722 731 7«6 S15 S53 861 761 870 776 785 672 940 1324 1633 1797 19S5 2160 2513 2671 2675' 3019 31S4 3217 335 0 3447 3691 3719; 4096- 4412 4530! 4851 5078 j 526 2' 5445 5653' 5834' 59S4; 6167 6537) 6736 J 7035 j 7278 I 7457 7823 8228 j 8443 j 8628' 9276! 9662 9899 9998 10012 10036 103S 1055 1057 1152 1255 1421 1431 1435 156? 1588 1600 1664 1721 1761 1769 J772 17S1 1867 1874 1S93 1924 1926 1982 2062 2075 2079 2085 2094 2133 2192 2218 2267 2391 2562 2475 2589 2501 2607 2608 2643 2663 2/28 2S04 2S48 2874 2903 2949 3071 30v6 3126 3135 3158 3178 3224 3269 3271 3292 3310 3339 3467 3512 3616 3653 3660 3681 3795 3816 3S2I 3827 3SS4 4036 4051 4204 4243 4315 431S 4397 4399 4401 4418 4461 4462 4465 4505 4512 4518 4533 4636 4650 4679 4745 4750 4823 4905 4941 4952 4979 4983 4985 5042 5119 5127 5129 5158 5188 5221 5243 5291 5364 5376 5390 5422 542S 5430 544S 5454 5455 5569 5579 5642 5648 5663 5673 5734 5755 5765 5SI2 5828 5870 5SS5 5893 5941 5054 5956 5978 5992 6004 6023 6031 6039 6058 6134 6202 6250 6277 6302 6347 64 IS 6426 6556 656S 6588 6629 6637 66SI 6682 6746 67S7 6821 6888 6924 6943 6963 7086 7113 7135 7158 7203 7209 7231 7300 7320 7336 7353 7384 7388 7389 7467 7495 75S9 7649 7756 7764 7775 7961 7989 8002 8004 8016 8045 8190 8259 8285 8293 8304 8310 8328 8427 8448 8493 8514 8516 8537 8577 S605 8695 S710 8765 8799 SSOO 8S37 8870 8921 9001 9020 9159 9176 9246 9259 9297 9313 9335 9413 9441 9568 9596 9693 9759 9775 9808 9812 9S44 9917 9923 9941 9965 99S3 9998 10059 10075 10097 10105 10149 10168 10200 10227 10266 10279 102S1 10291 10337 1039S 10425 10564 105S0 10588 10621 10625 10685 106S7 10700 10707 10737 10778 10794 10809 10S40 10890 10950 10951 1 '019 11050 11057 11072 11073 111.54 11172 11230 1132o 11339 11353 11362 11379 11402 11416 11453 11458 11483 1152S 11540 11542 11557 11559 11626 11/30 11737 1179S 11799 11S58 11S92 11911 11918 11992 12011 12013 12028 12066 12115 12131 12152 12162 12166 12212 12227 12241 12270 12297 12302 12309 12328 12333 12335 12338 12341 12350 12364 I23V6 12410 12435 12528 12529 12539 12547 12591 12592 12622 12665 12686 12722 12769 12805 12848' 12888 12899 12029 12930 12939 12960 13014 13022 lo252 13325 13354 13431 13486 13493 13501 13030 13032 13048 13090 13102 13125 13144 13239. 13528 13614 13650 13679 13702 I37<S9 13718 13780 1.3795 13808 13823 13343 13S46 13848 13S77 13909, 1.3910 13917 13938 1.3945 13946 13949 1.3951 13974 13982 14039 14066 140S1 141 IS 14161 14171 14239 14253 14257 14284 14288 14.321 14324 14329 14338' 14366 14448 14467 14568 14534 14542 14568 14590? 1460. 14608 14624 146.35 14639 14640 14642 14668 14671 14685 14693 14701 14739 14761 14775 14777 147,SS 1481.3 14S20 14827 14878 14S90 14922 14900 IflOIO 15101 15113 15128 15129 15142 15144 15175' 15209 15236 15253 15304 15334 T5335 15337 15360 1541a 1.-420 15459 15464 15473 15497 15-199 15510 la531 15562 15564 15573 15623 15626 15638 15670 156/2 lo/09 15765 15835 15S49 15S70 15893 15915 15976 15993 15998 16022 16034 16067 16184 16290 16303 16324 16.341 16423 16429 16492 16496'' 16520 16534 16542 16591 16614 16644 16656 16684, 16708 16748 16760 16780 16809 16813 16849 16939' 16987 16996 17064 17085 17108 17129 17157 17159 I 17162 17179 17201 17215 17236 17245 17361 17402 17428 17436 17469 17172 17483 17504 17507 17509 17534 17536. 17582 17598 17701 17725 17776 17751 177.53 17795 17832 1784-3 17864 17802 17Q5S 17973 17984 18015 1S04S 1SD8-1 18091 18121 18124 18139 18149 1 SI 67 1S248 18306 18.323 18376 1S412 1=485 18508 18513 18609 18516 18631 18684 1574.3 ,s766 18815 ic.8.15 18846 1885.3 18877 18900 18903 is»64 19049 19056 19095 19103 19123 19166 19167 10170 19197 19220 1924S 19252 1927S 19279 19307 19373 19378 19441 19442 1945S 194S4 19517 19528 10566 19587 19614 19651 19656 19676 19724 19857 19908 19013 19914 19916 19966 20164 20186 20196 20'04 20211 20210 20256 20279 20400 20134 20-JS1 2fuss 20508 20522 20529 205.30 20545 205=6 20584 20773 2U7S7 20706 20798 20800 20ST.6 20825 20S4S 20S68' 20874 20911 IO°42 20971 20973 20974 Verbetering. 5c KI- 15e lijst: 4657 m.z. 5657; 13200 vervalt; 13123 met ƒ70 m.z. 13123 rr.ct ƒ200;, 468 met 70 m.z. 463 raet niet. 7 S3 973) 1342, 1653! IS52J 2015,' 2161' 2561'

Haarlem's Dagblad | 1929 | | pagina 2