i K BUITENLAND Tardieu behaalt een flinke meerderheid. Ook in Duitschland is overeenstemming bereikt. SPORT EN SPEL VOOPJAAR/- tJAJ50NNEIM FOTOGRAFISCH ATELIER „RICHE" FAMILIE- EN BRUIDSGROEPEN HAARLEM'S DAGBLAD DONDERDAG 6 MAART 1930 VIERDE BLAD De regeeringsverklaring onder hevig lawaai voorgelezen. De crisis van de baan. HET BELANGRIJKSTE NIEUWS. Gistermiddag heeft het kabinet Tardieu jrich aan de Fransche Kamer voorgesteld. Tardieu las het regeeringsprogramma voor. dat, wat de financieele politiek betreft, vee! op het programma van de eerste regeering Tardieu gelijkt. Bij de stemming behaalde het nieuwe ka binet een meerderheid van 53 stemmen, wat veel meer is, dan verwacht werd. De zitting ging met groote rumoerigheid gepaard en moest dientengevolge eenige malen ge schorst worden. Dit neemt niet weg, dat de meerderheid van 53 stemmen de verwachting wettigt, dat het kabinet Tardieu den tijd gelaten zal worden zijn programma rustig af te werken. Aan Tardieu's rede ontleenen wij nog: „De regeering zal het in het afgeloopen jaar begonnen werk, dat veertien dagen ge leden door een incident in het parlementaire leven onderbroken werd, voortzetten. Zij zal haar programma echter aanpassen aan de door de gebeurtenissen noodzakelijk gemaak te veranderingen. Als eerste taak heeft het kabinet zich gesteld de begrooting voor 1930 af te handelen. Tevens zal de regeering de thans aanhan gig zijnde besprekingen betreffende de ma ritieme ontwapening, het inwerkingtreden van het Plan-Young tot een einde bren gen om daarna de financieele hei-vormingen ter hand te nemen. De wet op de sociale verzekering, die op 1 Juli van kracht zal worden, zal onmiddellijk na de lezing in den Senaat dpor de Kamer afgehandeld worden. Ook zal de Kamer zich bezig houden met het door de regeering ingediende amnestieont- wero, dat binnen het kader der nationale veiligheid nog voor bepaalde uitbreidingen vatbaar is." De eenheid en de voortzetting der buiten- landsche politiek behoeven volgens den Pre mier. geen nader commentaar. Op binnen- landseh politiek gebied beheerscht het fi- nancfeèle vraagstuk alle kwesties. Na de afhandeling van de begrooting zal de Kamer de belastingkwestie bespreken; - belastingverlichtingen worden in het vooruit zicht gesteld. Ook de landbouwcrisis vereischt de aandacht der regeer ing. De regeering zou het op prijs seellen indien alle partijen hun opvattingen en ook hun individueele politiek tijdelijk terzijde stelden om gemeenschap pelijk aan de oplossing van al deze vraag stukken te arbeiden. Aangezien evenwel het aanbod van een „wapenstilstand" van de hand is gewezen, zal de regeering met alle in haar aanwezige kracht en naar den geest der republikeinsche eenheid, streven naar een succesvolle beëindiging der wachtende werkzaamheden. De organisatie van den buitenlandschen vrede en de veiligheid, de handhaving van vrijheid en orde in het bin nenland en financieele, economische en so ciale hervormingen zijn de doeleinden, welke de regeering zich gesteld heeft. De ontvangst van Tardieu, die door zijn aanhangers op enthousiaste wijze begroet werd, veroorzaakt: hij de linkerzijde van het Huis een levendig tumarlt. Toen Tardieu het spreekgestoelte betrad, ontstond een lawaai, dat bijna een kwartier geduurd heeft. Tel kenmale trachtte hij tevergeefs aan het woord te komen en tenslotte bepaalde hij zich tot het aannemen van een afwach tende houding. De linkerzijde bleef kabaal maken en met lessenaars slaan, terwijl aan houdend de naam Dumesnil weerklonk, die door de radicaalsocialistische partij is uitge sloten, omdat hij in het Kabinet Tardieu den post van minister van Marine aan vaardde. Toen eindelijk de rust eenigermate was weergekeerd begon Tardieu met het voorlezen van zijn regeeringsverklaring, waarbij hij evenwel herhaaldelijk geïnterrumpeerd werd. De rechterzijde liet den socialist Frossard, die als eerste interpellant het woord zou voeren niet aan het woord komen, zoodat de voorzitter zich genoodzaakt zag de zitting te onderbreken. Bij een tweede poging van den socialisti- schen afgevaardigde Frossard om te inter- pelleeren, kon hij zich wederom niet ver staanbaar maken, waarop de zitting ten tweeden male onderbroken werd. Eerst toen spraken de afgevaardig den Frossard en Dalimier om hun interpel latie te verdedigen Zij richtten zich in scherpe bewoordingen tegen de regeering en hare samenstelling. jïven voor zes uur betrad de premier ten tweeden male het spreekgestoelte om een lange politieke rede te houden. 'Eindelijk overeenstemming in Duitschland. De leden van het Duitsche rijkskabinet Zijn het eens geworden. In een zitting die van elf tot kwart over twee duurde, zijn de nieuwe voorstellen van dr. Moldenhauer, rijksminister van financiën tot het dekken van het bij de verzekering tegen de werk loosheid bestaande tekort van honderd millioen mark eindelijk aanvaard. Volgens deze voorstellen zal aan de rijksverzekering tegen de werkloosheid een zekere mate van autonomie worden verleend, zoodat bet In stituut het recht krijgt, zelf indien het dit gewenscht acht, de premie te verhoogen met een kwart procent om het bestaande tekort te dekken. Door een dergelijke verhooging zou 60 tot 70 millioen mark worden verkre gen, De bank voor industrieele obligaties, die na het in werking treden van de regeling van Young toch moet worden geliquideerd en waarvan het reservefonds reeds meer dan 70 millioen mark bevat. De Duitsche volks partij is ook voor deze oplossing te vinden geweest, daar deze bedragen tenslotte niet meer aan de industrie, maar aan de bank toebehooren. Wel zal de industrie echter bij de liquidatie van het instituut haar aan spraken op het reservefonds doen gelden. Het bedrag, dat thans uit dit fonds zal worden besteed tot dekking van het tekort bij de verzekering tegen de werkloosheid zal daar om vermoedelijk in 1931 voor de door de industrie te betalen belasting worden opge- eischt. De wetsontwerpen inzake de rijksbegrooting waarover in het kabinet overeenstemming is bereikt, betreffen niet alleen de begrooting voor 1930 en de daarvoor noodige belastingen maar ook die voor 1931. Voor het begrootingsjaar 1931, dab op J April a.s. begint, wordt in de wetsontwerpen een belastingverlaging vastgesteld ter hoogte van ca. 600 millioen mark. Bovendien zal de rijksminister van financiën worden ge machtigd met den rijkscommissaris voor de bezuiniging een zoodanig uitgavenprogram voor 1931 op te stellen dat de begrooting voor dit jaar lager wordt dan de vorige. De belastingverlagingen voor het volgen de begrootingsjaar, die op 1 April in werking treden, zullen reeds thans worden vast ge steld. De inkomstenbelasting zal gemiddeld met 12 1/2 pet. worden verlaagd. De saneering der begrooting van 1930 moet den weg vrij maken voor de belastingverlaging voor het volgend jaar. De vervlaamsching van de Gentsche Hoogeschool. BRUSSEL. 5 Maart (V.D.) De Beïslsche Kamer heeft heden gestemd over het ge- heele ontwerp inzake de vervlaamsching van de Gentsche Hoogeschool. Het ontwerp werd in zijn geheel aangenomen met 125 tegen 25 stemmen en 6 onthoudingen- Een diplomatiek conflict om een chambercloack. Ternauwernood is in New-Orleans een in ternationaal incident vermeden. De gouverneur van Louisana ontving den commandant van den Duitschen kruiser „Emden" en den Duitschen consul-generaal, en hij was daarbij gekleed in een groen zijden pyjama, een roode kamerjapon en blauwe kamerpantoffels. De Duitsche bezoekers waren uitermate verontwaardigd over een dergelijke non chalante behandeling en de kapitein van de ..Emden" dreigde onverwijld met zijn ver-, trek, tenzij er volkomen genoegdoening werd gegeven. De gouverneur af uiting aan zijn verba zing, daar hij van oordeel was, dat hij de bezoekers had behandeld als „eigen volk". Niettemin bood de gouverneur later zijn verontschuldigingen aan en het incident ein digde met het lossen van zeventien kanon schoten en het bezoek van den gouverneur gekleed in officieel tenue aan de Emden. Het Spaansche conflict. Zooals wij hebben gemeld zou koning Al fonso zich dezer dagen bij den nieuwen pre mier, generaal Berenguer, hebben beklaagd over de wijze, waarop hij sedert den val der dictatuur door de anti-monarchisten wordt aangevallen. Reeds werd gemeld, dat de oud- minister Sotelo het in de ..A.B.C." voor den koning heeft opgenomen, thans meldt het blad, dat ook de grandes van Spanje partij getrokken hebben voor hun vorst. Daar zich onder de toehoorders op de vergadering, waar Sanchez Guerra zijn felle redevoering tegen Alfonso hield, verscheidene Rrandes be vonden, die Guerra toejuichten, heeft graaf Moriles, die nog niet lang geleden tot grande werd verheven, een open brief geschreven aan den markies van Santa Cruz, president van de Vereeniging van Grandes, waarin hij dezen aanspoort een actie te organiseeren tegen de communistische propaganda en te gen de agitatie tegen den troon en den verhe ven persoon des konings. Graaf Moriles ver klaart dat het de taak der grandes is om den weg aan te wijzen, waarop het Spaansche volk toonen kan dat het. de schandelijke aan vallen tegen iemand, die zich niet kan ver dedigen, veroordeelt. Het „Berl. Tageblatt" verneemt uit Madrid dat aldaar de stichting eener groote monar chistische concentratie wordt voorbereid. De pogingen worden van clericale zijde gesteund. Van de meest bevoegde zijde vernam de correspondent van het Berlijnsche blad, dat Martinez Anido het aanbod om een regee ring met dictatoriale volmachten te aan vaarden, heeft afgewezen. Het B.TA., meldt uit Madrid, dat tal van personen in het koninklijk paleis de registers teekenen om aldus hun trouw aan den. ko ning te betuigen. Vage klanken. MADRID, 4 Maart (V. D.) De heden gehou den ministerraad werd tegen middernacht beëindigd zonder dat ae ministers na afloop eenige verklaring aflegden. Berenguer deel de den persvertegenwoordigers slechts mede, dat in het geheele land de rust weergekeerd is en dat hij zich voorstelt binnen ongeveer vier weken een grootere vrijheid van propa ganda te kunnen toestaan. Bovendien verklaart de minister-president dat hij hoopte zoo spoedig mogelijk, ondanks alle moeilijkheden, verkiezingen te kunnen uitschrijven. Nieuwsgierige dame: „En iaat doen jullie daar nu?" Arbeider: „O, we planten alleen maar een paar Oost-Indische kerszaadjes, dame". (Humorist). SPIRITISTISCHE VEREENIGING „HARMONIA". „DE TERUGKEER VAN PETER GRIMM" De afdeeling Haarlem der Ned. Vereen, van Spiritisten „Harmonia" had Woensdag avond een filmavond georganiseerd in den schouwburg aan den Jansweg, die bevredi gend bezocht was- Vertoond werd de spiritistische film „De terugkeer van Peter Grimm", die ook in eenige andere plaatsen, behalve in de ge wone theaters, in 't openbaar voor spiritis tische vereenigingen is vertoond. Toen de rolprent te Haarlem ging is zij In ons blad uitvoerig besproken. Deze tweede vertooning werd met de grootste aandacht gevolgd. Leden van het Haarlemsche Salon-orkest zorgden voor een passende muzikale begeleiding. Na de pauze gaf mevr. J- K. Alblas Rutel, te Utrecht, een korte toelichting, waarin zij er de aandacht op vestigde dat natuurlijk voor de wederverschijning v&n Peter Grimm op aarde, na zijn dood, gebruik is gemaakt van trucs, maar dat niettegenstaande dat in de film wordt getoond wat voor de spiritisten als wetenschap zeker is. De spiritisten zijn overtuigd, dat er geen dood, geen scheiding, bestaat en dat de „overgeganen" dikwijls bij de achtergeblevenen zijn om hen te troosten en hun een beteren weg te wijzen dan zij wellicht zouden willen gaan. Dit is de groote kracht en ook de groote troost, die het spi ritisme geeft. Vervolgens vertoonde mevr. Ablas verse Vil lende lichtbeelden, die te zien gaven wat de spiritistische geesten fotografieën noemen en ook „mediamieke schilderijen" van den heer Mansfeld te 's-Gravenhage. De voorzitter der afd. Haarlem van „Har monia", de heer Smit. sloot daarna de bijeen komst met een woord van dank aan de in- leidster en aan het salonorkest. --sCr ZONDERLING AUTOMOBILIST. LAAT ZIJN „BUICK" IN DEN STEEK! Woensdagavond werd de Haarlemsche po litie opgebeld door ce politie te Oegstgeest, die mededeelde dat zij op den Rijksstraatweg aldaar een auto, merk Buick, onbeheerd en onverlicht hadden aangetroffen. Bij een nader ingesteld onderzoek bleek, dat de bij - behoorende papieren, zooals bet rij- en nummerbewijs, in den wagen lagen. Uit deze papieren maakte de politie te Oegstgeest op, dat de auto aan iemand te Haarlem moest toebehooren. De Haarlemsche politie ging dit onder zoeken en dit bleek inderdaad het geval te zijn. De eigenaar vertelde, dat hij daar Woensdagavond zonder licht had gereden. Wegens den dikken mist, die daar hing, was hij bevreesd geworden, had zijn wagen zoo maar in den steek gelaten en was verder per trein naar Haarlem gereden! DE GEMEENTE-AMBTENAREN. BEVORDERINGEN. Door B. en W. werden de volgende ambte naren ter gemeente-secretagie bevorderd: Tot referendaris de heer W. Fehres; tot hoofd-commies de heeren J Kion, S. Aarts en P. M. den Hartog; tot commies de hear J. P. Starrevelö; tot adj.-commies de heeren A. Onkenhout. en J. P. P. Regter. Deze bevorderingen staan in verband mot het aangenomen schema der Personeelsfor matie. Het zijn die gevallen waarover geen nadere voorstellen waren ingediend of die dubieus waren. De eventueele bevorderingen bij de be drijven zijn nog niet behandeld. BESMETTELIJKE ZIEKTEN. In de week van 23 Februari tot en met 1 Maart kwam in Haarlemmerliede één geval van diphtheritis voor, en in Velsen werd één roodvonkgeval geconstateerd. PERSONALIA. De heer M. den Boer, candidaat en hulp prediker te Haarlem is beroepen bij de Geref. Kerk te Oudega. VOETBAL BLAUW WIT—Z FC. Naar wij vernemen zijn te Haarlem geen toegangsbewijzen voor dezen wedstrijd, die Zondag op het HF.C.-terreln zal worden gespeeld, meer te verkrijgen. Alles is in den voorverkoop reeds uitverkocht, naar men ons meldt. Het moet overigens zeer onwaar schijnlijk geacht worden, dat er nog op den dag van den wedstrijd zelf kaarten aan het terrein verkrijgbaar zullen rijn. Dit zou slechts het geval kunnen wezen, wanneer uit Amsterdam of Zaandam in den voorver koop onverkocht gebleven kaarten worden teruggezonden en hierop valt, bij de buiten gewone belangstelling die in die steden voor dezen wedstrijd bestaat, nauwelijks te reke nen. Dit ln antwoord op de vele vragen, die ons dagelijks gedaan worden. Het H.F C -bestuur neemt extra maatrege len om 10-000 toeschouwers te kunnen bergen, door uitbreiding van de staantribunes en versterking van de bestaande. KEGELEN. HAARLEMSCHE KEGELBOND. De wedstrijd om het clubkampioenschap van den Haarlernschen Kegelbond is Zater dag begonnen. De anfmo voor dezen wed strijd is dit Jaar bijzonder groot, niet min der dan 30 vijftallen nemen aan den strijd deel. De wedstrijdcommissie van den H. K. B. staat dan ook voor de zeer moeilijke taak om alles binnen den vastgestelden tijd te doen verloopen. In vorige jaren werd deze wedstrijd ge speeld in vier weken, om echter aan veler verzoek te voldoen is besloten dit jaar als proef denzelfden strijd in twee weken te doen plaats hebben, n.l. twee Zaterdagmid dagen van 3 tot 7 uur en twee Zondagen van 2 tot 6.30 en van 8 tot 12 uur. Zondagavond 12 uur was de eerste helft van den wedstrijd gespeeld. De uitslag daar van vindt men hieronder. De beslissende tweede ronde heeft dus plaats Zaterdag 8 en Zondag 9 Maart. Welke club kampioen zal worden is nog oen vraag. Het is thans nog moeilijk te zeggen, wie de mooiste kans heeft, of wie er het beste voorstaat, aange zien de vijftallen, welke in de eerste helft teleurstelling brachten, in de tweede helft zich wel zoo kunnen herstellen, dat zij hun positie verbeteren, om alsnog beslag te leg gen op het kampioenschap, terwijl de vijf tallen. die in de eerste ronde op den voor grond traden, op hun beurt weer kunnen te leurstellen en daarmede hun voorsprong weer verliezen. Wie de kegelsport nog niet, kent moet Za terdag of Zondag in het clubgebouw aan de Tempellersstraat eens komen kijken; de toegang Is vrij. De stand der eerste ronde Is als volgt: Clubkampioenschap 1930: Baan A Baan B A en B H. V. K. 1 321 331 652 de Volharding 1 340 304 644 L. U. M. G. 1 329 814 643 de Damlatcn 1 331 312 643 de Eendracht 1 S£2 314 636 T. O. P. 1 307 323 630 Richten en Rollen 1 327 302 029 Houdt Plank 1 300 296 596 de Prins 1 294 299 593 Allemaal Om 1 281 312 593 O. D. O. 1 303 285 588 de Leeuwerik 1 313 287 585 Daar Rolt Ie 1 296 283 579 D. O. K. 1 290 287 577 't Spaarne 1 293 263 501 Groote Vauxhall 1 300 255 555 E. V. A 1 274 278 552 S. S. S. 1 moet nog 20 ballen werpen. 2e Vijftallen: de Volharding II 319 310 629 T. O. P. II 318 293 611 Richten en Rollen II 302 269 571 Groote Vauxhall II 298 272 564 S. S. S. II 281 266 553 D. O. K. n 277 250 527 O. D. O. II 282 242 524 de Prins II 367 252 519 't Spaarne II 271 238 509 Damiaten II. H V. K. II en L. U. M. O. n moeten nog 20 ballen werpen Eerste en tweede vijftallen gecombineerd. A en B de Volharding I en II 1273 T. O P. I en II 1241 Richten en Rollen I en II 1200 D. O. K. I en II 1114 O. D. O. I en II 1112 Groote Vauxhall I en n 1119 de Prins I en II 1112 't Spaarne I en II 1071 BILJARTEN. NEDERLAAG WEDSTRIJD „KENNEMERLAND". Dinsdag had de eerste ontmoeting plaats tusschen de eerste vijftallen van „Flora" (F. Slot., Pretoriapleln) en de jubileerende club „Kennemerland" (Haarlem Noord). De eerste partij ging tusschen Slot Jr. en Sneeboer Sr. De speler van Flora 3peelde ln de eerste helft goed, zoodat hij in de 23e beurt 91 noteerde tegen zijn partner 51. Daarna kreeg Slot een inzinking, waarvan de Kennemer man profiteerde, zoodat zij in de 32e beurt gelijk op 97 stonden. Het ver dere gedeelte ging gelijk op. met een over winning voor den speler van „Flora". Stand 125123; 37 beurten. De tweede partü ging tusschen de Nos. 1: Ploeg en Breukers. Beiden waren er slecht in, zoodat de stand met de 24ste beurt 64—52 was, waarop de „Kennemer" met een mooi gespeelde 17 en 44 de partij eindigde. Stand 12561. 29 beurten. Hierop traden in het krijt Vermeulen van „Flora" en Kramer van „Kennemerland". De eerste was niet in conditie, terwijl „Kenne merland", hoewel niet in topvorm, een goede partij speelde. Einde 125—45 voor „Kenne merland" ln 22 beurten. De partij WitkampDe Vogel was ook al niet spannend, daar Witkamp (Flora) zijn vorm niet te pakken kon krijgen. En daar De Vogel na de 15e beurt slechts een poedel maakte en zijn tegenstander drie maal in de dubbele cijfers kwam, was de partij voor den „Kennemer" gewonnen- Stand 12581. 34 beurten. Dc laatste partij ging tusschen F. Slot Sr. en Van Vliet. Eerstgenoemde was er goed in; hij speelde een mooie partij. De „Kennemer" kon echter zijn vorm niet te pakken krijgen; bij de 20ste beurt stond het dan ook 9555 voor „Flora". Hoewel Slot toen wat afzakte, wist zijn tegenpartij er geen voordeel van te trekken. In de 34ste beurt maakte Slot de partij uit met een mooi gespeelde 125— 89. Eindstand 587437 voor „Kennemer land". De eerste inzet ls goed geslaagd. Vrijdag 7 Maart spoelt het tweede vijftal van „Het Blauwe Krijtje" uit Beverwijk Deze wedstrijd belooft spannend te worden. INGEZONDEN MFDEDEFI.INGEN a 60 Cts. per regel. ✓DORHE-VE MODELLEN» IN ENG. TWEED/TOF. DlVER/E MODERNE OE//IN/. VANAF! MODEMAGAZIJNEN EXCELSIOR (HAARLEM-(N.)—D. O. K. (HEEMSTEDE). Dinsdagavond werd gespeeld in het café van den heer F. Klooster te Haarlem, tus schen de tweede viertallen. De uitslag was als volgt: D. O. K. 4 maal 100 in 34, 30, 31 en 27 beurten. Excelsior 91, 87, 98, 52, totaal 328 ln 33, 29, 30 en 26 beurten. Stand na 5 wedstrijden: 1011—1656 voor D. O. K. MASSAKAMP „VRIENDENKRING"—„1925". Tusschen de Haarlemsche bill art vereeni gingen „Vriendenkring" en de Amsterdam- sche zusterverceniging „1925" is een onder linge wedstrijd georganiseerd. De eerste ontmoeting is ten voordeele van de Amsterdammers uitgevallen. Het verloop van den strijd was als volgt ln A: liaan (1025) 160Copini (Vriendenkring) 130; Smit (1025) 127—Wavenaar ""Vrienden kring) 130; Bacharach '1925) 115Verhaaren (Vriendenkring) 120; Jacob '1925 88—Zijlstra iVriendenkring) 100; Meuwr '1925) 100— Van de Gevel (Vriendenkring) 81; de Haan (1925) 160Swart 'Vriendenkring) 158. Totaal: „1925" 750, „Vriendenkring" 719 ca ramboles. In groep B was de gang van den strijd aldus: Kadbach '1025) 00—Van der Schaar (Vriendenkring) 57; Overvliet (1925) 70— Teunlssen (Vriendenkring) 26; Blom (1925) 90—Kesscns (Vriendenkring) 54; Pan (1925) 90—N. Duits (Vriendenkring) 87; Pan (1925) invaller, 90—Rutten (Vriendenkring) 44; Reijs (1925) 90—Kelderman (Vriendenkring) 63. Totaal: „1925" 450, „Vriendenkring" 331 caramboles. TOERNOOI OM DEN „WII.HELMINA BILJART-BEKER". Aan dit Jaarlljksche toumooi om bovenge- melden beker, dat door „D.ES georganiseerd wordt ln haar lokaal van 13 tot en 16 Maart e.k., nemen de volgende vereenigingen deel: „Benoorden het IJ" te Amsterdam; „Insu- linde" te Amsterdam; „Haarlem Noord"; „Ons Genoegen" te Zaandam; „Amsterdam" te Amsterdam; „Vriendenkring" te Haarlem; „Ceintuurbaan en Omstreken" te Amster dam en „D.EB." te Haarlem. Er worden partijen gespeeld van 250 ca ramboles cadre klein biljart. BILJARTCLUB „KENNEMERLAND". Deze biljartclub heeft ter gelegenheid van haar één-jarig bestaan een nederlaag-wed strijd uitgeschreven, waaraan vijf biljartclubs deelnemen. Als hoofdprijs is beschikbaar ge steld een groote zilveren beker. De volgende clubs nemen er aan deel: „Flora", Haarlem-N.; T.O.G., Zuid-Schalk wijk; O.V.S., Haarlem; 't Blauwe Krijtje, Beverwijk en 't Spaarne, Haarlem. MASSAKAMP O. V. S^-'T SPAARNE. Dinsdagavond werd deze ma->sakamp voortgezet in het clublokaal van O.VB. aan de Lange Begijnestraat. De uitslag was als volgt: o". V. 6 84. 100. 60. 100 ls 359 en 't 8paarne 100, 73, 100, 89 is 362 caramboles. De stand is nu. O. V. S. 2430, 't- Spaarne 2631 caramboles. INGEZONDEN MEDE DEELINCE N lü Cl. o,, GROOTE HOUTSTRAAT 169 TELEFOON 13472. HAARLEM

Haarlem's Dagblad | 1930 | | pagina 13