van de 10 Amsterdammers op alle Confectie, Kleeding naar Maat, Modeartikelen en Schoenen. vanaf morgen 22 Maart tot en met 31 Maart tot onze vaste klanten gerekend kunnen worden. Wanneer U onze prijzen vergelijkt, zult U bemerken, dat wij ook zonder deze korting reeds zeer goedkoop zijn, zoodat deze 10 Korting een zuivere besparing op Uw kleeding.uitgaven is. Koopt daarom nu! Dit is een zeldzame gelegenheid en ze is slechts tijdelijk. U zult hetzij voor U zelf of voor Uw jongen thans in geheel Amsterdam nóch beter, nóch goedkooper kunnen koopen. Vanaf Maandag 24 Maart, zijn onze magazijnen tot 8 uur geopend. Vrijdags tot 1 uur gesloten. Scheepvaartberichten Alderamin 20 Maart te Suez, Japan naar jto'/t-srdam. Alphard p. 20 Maart Ouessant, Buenos Ayres n. Roterdam. Amazone 19 Maart van Trinidad n. Havre en Amsterdam. Brielie 20 Maart te Antwerpen, Curasao n. Botterdam. Bcngkalis 17 Maart te Los Angeles, van gaiik Papan. i Bodegraven 19 Maart van Arica naar Guayaquil. I Blitar p. 20 Maart 3 uBouthampton on Sea, Batavia n. Londen en Rotterdam. Bovenkerk 19 Maart nm. vam Hamburg Tia Antwerpen en Rotterdam n. Britsen» Iadlë. Bilderijk 19 Maart v.m. te Norfolk van Botterdam. Oiékerk 19 Maart van Hamburg naar Am» sterdam. Haarlem 19 Maart 5 u. te Hamburg van Amsterdam. Helder 18 Maart van Curasao n. Santa Marta. Indrapoera 20 Maant 10 u. 15 m. te South ampton, Rotterdam n. Batavia. Koningin der Nederlanden 20 Maart te Genua, Amsterdam n. Batavia. Krakatau p. 20 Maart 8 u. Suez, Rotter» dam n. Australië. Laertes 18 Maart te Batavia van Amster dam. Loch ka trine 19 Maart te Panama, Pacificv kust, n. Rotterdam. Loch go il 18 Maart van Swansea, Rotter dam n- de Pacifickust. Nebraska 18 Maart te Seattle, Pacifickust n. Rotterdam. Nijkerk 19 Maart van Killmdini naar Port Natal. Nieuw Amsterdam 20 Maart v.m. van Southamp'on. Rotterdam n. New York. Orestes 20 Maart te Hamburg van Amster» dam. Poseidon 19 Maart van Fto. Barrios, naar Amsterdam. Poelau Lant p. 19 Maart Gibraltar, Am sterdam n. Batavia. Paiembang 19 Maart 20 u. van Hamburg n. Java via Bremen. Roepat 19 Maart te Marseille, Batavia n. Amsterdam. Riomv 18 Maart van Singapore, Amsterdam n. Batavia. Stuyvesant 19 Maart 22 u. te Hamburg v. Amsterdam. Samarinaa 20 Maart van Rotterdam naar Hamburg. Schouwen 20 Maart 4 u. te Suez, Basse in n Nederland. Streefkerk p. 20 Maart v.m. Dungeness, Bombay n. Batavia. Tjisaroea 18 Maart te Batavia van ©watow. Tabanan, 20 Maart 6 u. te Belawan, Rot terdam n. Batavia. Volendam 17 Maart van Kingston J. naar Havana. Venezuela p 20 Maart 3 u. Azoren, Bar» bados n. Amsterdam. Vulcanus 16 Maart van Kingston naar HaïtL Cremer 18 Maart van Homg Kocg. Ustroom 19 Maart te Bordeaux, Amster dam n. WesbAfrika. Alkmaar 18 Maart van Valparaiso naar Corral. Aldabi 18 Maart van Port Natal, Rotter dam n. O.Afirka. Noorderdijk 18 Maart 23 u. 42 m. 450 mijl West van Land's End, Newport News naar Rotterdam. Oldekerk 19 Maart van Sjanghai, Japan n. Rotterdam. Rietfontein 18 Maart van Beira naar Rotterdam. Saleier p. 18 Maart Gibraltar, Batavia n. New York. Toboali 19 Maart 7 u. 58 m. 70 mijl van Land's Bnd, Rotterdam n. Batavia. Riouw 20 Maart te Batavia van Amster. dam. Ba me veld Bameveld p. 20 Maart de Azoren, Amsterdam n. Chili. Blitar 20 Maart n.m. te Londen, Batavia n. Rotterdam. Paiembang 20 Maart 10 u. te Bremen, Ham burg n. Batavia. Pa Tia 20 Maart 11 u. van Colombo, Batavia n. Rotterdam. DE ONTVOERING VAN EEN HAAGSCH JONGETJE. De aangehoudene ontkent. Omtrent do ontvoering op een motorfiets van een 12-jarigen jongen uit Den Haag meldt de N R. Crt. nader, dat de aangehou den dader is de 24-jarige handelsvertcgen- woordiger K. de J. uit de Daendelsstraat in Den Haag. Hij wordt ter beschikking van de justitie gesteld. Een agent van de Wassonaarsche gemeen tepolitie vond in Meyendel een motorfiets achter een boschje. Kort daarop kwam een man te voorschijn met een klein Jongetje, dat het ontvoerde ventje bleek te zijn. Het vertelde dat de man niet nader te noemen handelingen met- hem had gepleegd, wat de man ontkende. Zij hadden eerst een café be zocht te Lelden. Op den terugweg waren zij bij Den Deyl zijwaarts afgeslagen en zoo bij Meyendel gekomen. De kieeren van den verdachte en van het jongetje worden aan een deskundig onder zoek onderworpen. Met deze ongewone reclame, namelijk, om bij den aanvang van het seizoen op alle nieuwe Voorjaarsgoederen 10% Korting te geven, beoogen wij onzen omzet zoodanig te vergrooten, dat minstens Amsterdam

Haarlem's Dagblad | 1930 | | pagina 15