MUZIEK UIT DE OMSTREKEN WEERBERICHT Thermometerstand BURGERLIJKE STAND STER-TABAK HAARLEM'S DAGBLAD MAANDAG 2 JUNI 1930 Heringa Wuthrich, Haarlem Centrale Verwarming Oliestookinrichtingen (Adv. Ingez. Med.) GRAS. (In de Haarlemmermeer staat het gras er zoo mooi voor, dat men hier en daar reeds met maaien begonnen is. Courant- bericht). Ik herinner mij de klachten Van het vorig gras-arm jaar. Ditmaal lijkt het met den grasoogst Echter sappig voor elkaar. Voor de holste bolste Gijzen Van het grazig koeienras Is er. volgens de berichten. Overvloed van heerlijk gras. Gras ls onze asschepoester, 't Is een ordinair gewas, Wie ter wereld maakt een ruiker Uit een simpel bosje gras? Gras is overal te vinden, *t Is de algemeenste plant, Maar het maakt de sfeer, de kleur en Het karakter van ons land. Neen. wij zetten nooit een grashalm Als versiering in een vaas. Maar het gras is via 't koebeest Onze boter, melk en kaas. Laat ons dan de grashalm eeren Groen en sappig, frisch en mooi Dienstbaar zelfs nog aan de menschen In gestorven staat als hooi. Als de stadsvacantleganger Strakjes weer naar buiten gaat En benzinevrije weilucht In zijn longen binnenlaat, Zal hij even nog betreuren Dat de zeis al heeft gezwaaid. Dat het gras al is gekortwiekt, Voor zijn voeten weggemaaid. P. GASUS. DE P.H.O.H.I.-ZENDER BUITEN BEDRIJF? Indien de Indische zendtijd- verdeeling doorgaat. VAN OORSPRONKELIJKEN OPZET WORDT NIET AFGEWEKEN. Naar wij van P.H.O.H.I.-zijde veniemen, heeft, naar aanleiding van het bekend ge worden voorloopig advies van den Radio- raad inzake dc N.V. Philips Omroep Hol- land-Indlë (P.H.O.H.I.), den 27st-en Mei een vergadering plaats gevonden van den Raad van Commissarissen dezer vennootschap. In deze vergadering werd uitdrukkelijk verklaard dat men zich wenscht te houden aan den oorspronkelij ken opzet der oprich ters, namelijk de zendinginstallatie te be stemmen voor de verzorging van uitzendin gen naar Nederlandsch-Indië, uitsluitend liggend op het gebied van kunst, weten schap, ontspanning, sport- en nieuwsbe richten, terwijl nuitzendingen van godsdien- stigen aard niet zouden worden uitgesloten. De verzorging van de uit te zenden pro gramma's zou uitsluitend moeten berusten bij de P.H.O.H.I. en op denzelfden voet worden voortgezet als de reeds sedert anderhalf jaar uitgezonden programma's, die zich in de volle, waardeering van het Noderlandsch-In disch publiek hebben mogen verheugen. De Raad van Commissarissen heeft in zijn vergadeirng met algemeene stemmen be sloten. dat. mocht een regeling als hierboven aanugegeven, niet tot stand worden ge bracht, de zender welke aan de Vennoot schap toebehoort, met ingang van 1 Juli a.s. buiten werking zal worden gesteld. Wij herinneren er aan, dat in het voor loopig advies van den Radicraad wordt voor gesteld den Indlschen zendtijd aldus te ver- deelcnPhohi 61,5 pet. NCRV., K.R.O. en V.A R.A. ieder 10 pet., V.P.R.O. 3.5 pet. V L.R.A. en anderen samen 5 pet. De Phohi-zender is in 1927 opgericht door eenige groote maatschappijen en bankinstel lingen, de bouw kostte 6 ton, het uitzenden jaarlijks 2 ton. Het Hbld. merkt hierbij nog op. dat de ver gadering. waarin dit besluit is gevallen, stond onedr leiding van dr. C. J. K. van Aalst, pre sident van de Nederlandschc Handel-Maat- schapplj. Commissarissen van de N.V. ..Phohi" zijn de heerenT. B. Baart de la Faille, direc teur der Internationale Crediet- en Handels vereeniging „Rotterdam"; E. Enthoven, ge delegeerd commissaris der Dell Mij.: Ir. J. Th Gerlings, voorzitter der Ver. van Ned.-Ind.- Spoor- en Tramweg-Maatschappijen; J. H. Hummel, oud-directeur, thans lid van den raad van bestuur der Kon. Pakketvaartmaat schappij; J. E. F. de Kok, directeur der Ba- taafsche Petroleummaatschappij; N. H. ter Kuile, directeur der Handelsvereeniging Am sterdam; P. van Leeuwen Boomkamp, di recteur der Rubber Cultuur Mij., „Amster dam", dr. A. F. Philips, directeur der N.V. Philips Radio en C. Wolderingh, directeur dor Ncd. Indische Handelsbank. R. A. C. KOBS. t Op 78-jarigcn leeftijd is plotseling overleden de 'heer R. A. C. Kobs, de oudste muzikant bij de II. O. V. De heer Kobs had dien avond nog meege werkt bij de muzikale be geleiding tijdens de op voering van Jhr. van Riemsdijk's tooneelstuk: ..De kleine Apostel", in den Stadsschouwburg. Ruim 40 Jaren maakte hij deel uit van het Haarlemsch Muziekkorps, vele jaren was hij tevens bibliothecaris. Vroeger was hij bij de Haarlemsche schutterij. Op zijh 75sten verjaardag mocht de heer Kobs veel blijken van sympathie ontvangen. De verassching zal Woensdag op Wester- yeld plaats hebben. „IIET NIEUWE TOONEEL" Première, en tweede opv. van „Kleine Hartedicf", Schouwburg Jansweg. Carl Tobi. als oud artistiek leider van het wereld=tournee-gezelschap „De Hollanders" heeft het initiatief genomen, een gezelschap te vormen uit bekende artisten der betere Am- sterdamsche theaters. Carl Tobi zelf speelde verscheidene jaren bij „Het Ned. Tooneel", later ook bij Jlet Vereenigd Tooneel". Men kan alzoo veilig aannemen, dat. waar hij aankondigde, goede en beschaafde toonce! werken en operette's te zullen geven, die be lofte zeker gehouden zal worden. Ten overvloede stelt nog zijn verhouding tot Eduard Verkade ons borg. dat Carl Tobi met zijn groep serieus denkende en werkende artisten zich spoedig vele vrienden zal maken. En wel allereerst in de provincie. Hier immers blijft men vaak verstoken van goede, tot in alle détails verzorgde voorstellingen, wijl de gesteldheid van het tooneel niet altijd van dien aard is, dat men daar voor het voetlicht kan brengen, wat naar het artistiek inzicht der spelers daarvoor eerstens in aanmerking komt. De meeste nu der door Tobi c.s. aange kochte blijspelen en operette's spelen in één décor. Zelfs draagt het gezelschap zorg, dat in noodgevallen (geen décor aanwezig) toch de opvoering kan plaats hebben, wijl het zelf de zorg voor de requisieten op zich kan nemen. Zaterdagavond nu kwam het gezelschap zijn eerste voorstelling geven te Haarlem. Schouw burg Jansweg, en zal die voorstelling herha len op Zondag en Maandag d.a.v. Het pret tige gegeven van Cecil Horward, van zang: teksten voorzien door David Tomkins, muzikaal geïllustreerd door Leo Kok, draagt in zijn overzetting den titel „Kleine Harte dief". Als helpster bij een inbraak gekomen in de woning van Rex Brand is en zijn zuster Mary, dankt het te vroeg ouderloos geworden kind (Berry Kievits speelde krachtig en zong bewonderenswaardig) haar redding aan den altijd origineelen Rex. Dat was een mooie greep van Tobi, voor deze rol te kiezen nie mand minder dan Jacques Reule, wien op deze plaats zeker geen anensch den leeftijd zou geven die in de meeste gevallen het spe len dezer rol onmogelijk maakt. Jacques Reule is de vijftig gepasseerd: men schat hem de helft! Laat ons nu uit het samenspel dezer twee artisten allereerst gedenken de scène, die bekend zal blijven als „het moe derlied". Niet slechts dat Berry Kievits hier wonderlijk beheerscht spel gaf, wijl zij het juist liet gaan tot aan de grens der traan; maar door het mooi stil spel van Jacques Reule kreeg deze scène een relief, dat haar het recht op een plaats gaf in de beste too- neeluitvoeringen. Zonde en jammer was het daarom, dat in de slotscène het gegeven niet zóódanig is, dat de spanning bewaard kan blijven tot aan het laatste oogenblik. Dit lag geenszins aan het zonder onderbreken sberke spel van Jacques Reule en Berry Kievits. Zoo min aLs aan dat der figuren van de huisvrienden Edward Holt en Jimmy Miller, die zich tegen 't slot nog slechts overtroffen. Want hier gaven Carl Tobi en Jo Vischer elkaar niets na In karakteruitbeelding en in aanpassingsvermogen. Cor Tepe als de kostelijke buttler James, het beminnelijk factotum dat in een enkel handbewegen naar den telefoonhoorn ons het mondaine leven in de wqning te Londen, later op het landgoed te Brighton beter typeert dan ge heel een kostbare ensceneering, was op Jacques Reule zoowel als op Rie Gilhuys (wier „Mary" nog moet groeien) wonderwel ingespeeld. En de entourage, die Nona de Indischedienstbode bracht (Marie Meunier Nagtegaal) paste uitstekend in 't spel der groote lijnen. Totdat deze jammer genoeg heel aan 't slot vervloeiden bij gebrek aan innerlijke spanning. Toen vermocht ons een Jacques Reule, wijl hij hier enkel op zijn speltechniek was aangewezen, de eindbevre- diging niet weer te geven. Daar komt bij. dat David Tomkins, van wien we menig goed ge slaagd lied kennen, in 't laatste bedrijf niet het gelukkigst was en wij, inst.ee van de be koring door onvervalschte Havanageuren, veeleer de gewaarwording kregen, als zagen wij den Amersfoortschen toren in rook op gaan. Maar laat ons tegenover David Tom kins billijk zijn, ook in deze enkele gevallen: een enkel verkeerd geplaatst muzikaal ac cent in de overigens prettig gevormde melo dieën van Leo Kok kan de beste bedoeling ongedaan maken. Tot het best geslaagde noemen we, naast „het moederlied" Cor Tepe's: „De buttler is Dan het terzet uit I, waar het vaudevillekarakter domineert. Vervolgens de scène „Goeden nacht". Maar neen, we zouden onbillijk zijn tegenover velen, wanneer wij noemden enkele momen ten. alleen die voor 't grijpen liggen. Van allen zagen we mooie, typeerende dingen. En 't mag als een zeer vleiend oordeel gelden, dat aan elk met bewonderenswaardige tref zekerheid de plaats was aangewezen, die hem of haar toekomt, vooral waar men weet. dat dit oordeel werd uitgesproken door nie mand minder dan Mevrouw Julia Cuypers, die de uitvoering bijwoonde tot aan het einde. Intusschen hier de meedeeling. dat dit slaat op de uitvoering van Zondagavond, die qua spel alweer belangrijk sterker was dan de première. Dat het werk van „Het Nieuwe Tooneel" niet slechts genade vindt in de oogen der grande tragédienne, maar dat de momenten die in dit spel van blijheid cn gullen lach den doorsnee-toehoorder ontroeren, ook aan haar niet zonder meer voorbijgingen, mag gelden als waardevolle kritiek, en als richt snoer voor ons Haarlemsch publiek, dat np den dag van heden. Maandag, dc derde uit voering dezer vaudeville-operette alsnog kan bijwonen. G. J. KALT. HET 30-JARIG BESTAAN VAN „POLYHYMNIA". Wegens overvloed van kopy moeten wij het verslag van de feestviering op Zondag ter ge legenheid van het 30-jarig bestaan van de Haarlemsche zangvereeniging ..Polyhymnia" tot ons volgend nummer uitstellen. Wij volstaan nu met een korte vermelding. Zondagmiddag hielden de leden een feeste lijke bijeenkomst in de Kroon. De voorzitter de heer A. N. Zonneveld hield een herinne ringsrede. Hij wees op de stuwkracht die steeds va nden oprichter den heer J. Bos is uitgegaan. Gedurende deze 30 jaar heeft hij steeds het secretariaat vervuld. Onder daverend applaus werd den heer Bos het eerelidmaatschap aangeboden. Ook werden de verdiensten van den heer J. J. Bos, die 27 jaar vaandrig is, herdacht. De directeur de heer W. Hespe werd ook gehuldigd. De heer J. H. Vellinga huldigde daarna namens de l-flen den directeur en bood een geteekend portret van den heer Hesje aan om te plaatsen in het repetitielokaal. Vele felicitaties waren ingekomen. Na deze feestelijke bijeenkomst werd in autocars een tocht gemaakt over Zandvoort, Noordwijkerhout en Lisse, enz. Daarop had te Haarlem een feestmaaltijd plaats, die nog gevolgd werd door een gezellige bijeen komst. Donderdagavond heeft een feestconcert plaats. DE PRINS TE IJMUIDEN EN TE BEVERWIJK. Door een fout van de Post ontvingen wij de kopy van onzen correspondent te laat. Daarom volstaan wij heden met een korte vermelding van het bezoek van den Prins op Zaterdag aan Beverwijk en IJmuiden. De Prins begaf zich allereerst naar huize. Waterland, waar hij het noenmaal gebruik te, als gast van Jhr. J. W. G. Boreel van Hogelanden. Er zaten o.a. aan Burgemeester Rijkens, Dr. Rutten, voorzitter commissie N. Z.H.RM., Dr. W. van Haselen en J. L. Uit- zinger resp. voorzitter en secretaris van de de afcL IJmuidenVelsen van het Witte Kruis. Vervolgens begaf de Prins zich in gezel schap van zijn adjudant Kap. t. z. Jhr. Ter- mijtelen naar Beverwijk, waar hij in het Kennemer Hotel werd verwelkomd en toe gesproken door den heer Ir. A. H. Ingen Housz. Na een korte toespraak je hebben ge houden verklaarde de Prins het Zusterhuis van het Roode Kruisziekenhuis voor ge opend. De heer Stoutenbeek, voorzitter der Financieele Commissie ontving uit handen van den Prins het Krufs van Verdienste van het R. K. Ook onthulde de Prins een gedenksteen. Na afloop van deze plechtigheid begaf de Prins zich naar IJmuiden, ter bijwoning van demonstraties, te geven door de transport colonne van het Roode Kruis in samenwer king met de bemanning der reddingboot. Er werd een stranding geënscèneerd, waaibij de opvarenden door de reddingboot aan land werden gebracht. De Prins verklaarde zich over de oefening en in het bijzonder over de samenwerking tusschen Roode Kruis en N.Z.H.R.M. zeer voldaan. ROEIEN. DE HOLLANDIA-WEDSTRIJDEN. DE LAATSTE DAG. Zaterdag werden de roeiwedstrijden van Hollandia beëindigd met de overblijvende finales. De dames van Het Spaarne behaal den nog een bijzonder succes, want zij ver overden den eersten prijs in het nummer Vierriems Stijlroeien Seniores. De ploeg, die bestond uit mej. N. van Parreeren (boeg), mej. C. Brakel', mej. M. Timmermans, mej. E. B. Venema (slag) en mej. F. Polderman (stuurvr.), kwam in de finale tegen De Laak (Den Haag) en de Dordtsche R. en Z. V. uit, en onderscheidde zich door haar pittigheid en ■snelheid, terwijl zij in aanmerkelijk hoo- ger en levendiger tempo, roeide dan haar te genstandsters. Het Spaarne heeft alle reden om trotsch op zijn damesleden te zijn, die twee van de vier stijlnummers wonnen. Evenals mej. A. E. Herweyer, die het skiff-nummer juniores gewonnen had, kreeg de vier veel en harte lijk applaus bij haar eerebaantje. Tjalma (Triton) won de Jonge Skiff A in 8 min. 31 2/5 sec. van Nauta (Die Leythe). Het kostte hem zijn skiff, want hij werd door een- boot overvaren zoodra hij door den finish was. Gelukkig kwam hij er goed af. De Jonge Vier A was eveneens voor Triton (tijd 7 min. 25 sec.) in eindstrijd tegen Triton en Argo. De Jonge Twee B werd gewonnen door Willem III, in finale tegen De Hoop (tijd 8 min. 38 2/5 sec.) na een zeer spannende race, waarin De Hoop bijna over de geheele baan leidde en pas in de laatste 200 M. gepasseerd werd door Willem ni. dat met een lengte voorsprong door den finish ging. De Oude Vier werd, zooals verwacht was, gewonnen door De Laak, in 7 min. 18 1/5 sec. Tweede was Njord. dat feilen strijd le verde, op anderhalve lengte. De Vliet won het nummer Dames Skiff Stijlroeien (Seniores) in eindstrijd tegen De Laak. De Oude Skiff was voor Njord (v. d. Meer) in de finale tegen Levie (Nereus), die vlak voor den finish opgaf na voortdurend te hebben geleid. De Oude Acht werd eveneens gewonnen door Njord. na een verwoeden strijd met Laga. De Maas was derde. De Maas-acht bleek, nu men den slag Paauwe heeft moe ten vervangen, lang niet meer zoo snel als verleden jaar. Njord daarentegen blijkt in- plaats van wijlen mr. Redelé een nieuwen slagroeier van bijzondere qualiteiten gevon den te hebben in Wertmüller von Elgg. die de Laga-ploeg opjoeg tot zij niet meer kon en in de laatste 100 M. onweerstaanbaar spurtte. De jonge acht B was voor Laga. dat op uit stekende wijze won van Nereus en Triton. HEEMSTEDE RIOOLWERKEN B en W. vragen den raad het crediet van f 40.000 voor den aanleg van het stamriool in de Heemsteedsche Dreef, tusschen de Haven straat en de Oosterlaan van f40.000 te ver- hoogen tot f 43.700. VERHUUR VAN WEILAND. De terreinen van het Oude Slot die de ge meente voor sportdoeleinden kocht, zijn 1 Juni aan de gemeente overgegaan. Er is. zoo deelen B en W. mede, geen bezwaar tegen om qe weilanden die aan C. v. d. Weiden en A. Milatz verhuurd zijn, te blijven verhuren tot Kerstmis a.s. respectievelijk tegen f270 en f 650.—. HAARLEMMERMEER RAADSLID De heer J. C. Gehrels te Vijfhuizen alhier, door den voorzitter van het hoofdstembureau benoemd verklaard tot lid van den gemeente raad van Haarlemmermeer ter voorziening in de vacature ontstaan door het overlijden naar waarnemingen verricht in den morgen van 2 Juni. Medegedeeld door het Kon. Ned. Met. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 770.4 m.M. te Ingö. Laagste barometerstand 756.0 m.M. te Tou louse. Verwachting tot den avond van 3 Juni: Zwakke veranderlijke wind. betrokken tot zwaar bewolkt, waarschijnlijk nog regen of onweersbuien, weinig verandering in tempe ratuur. BAROMETERSTAND TE HAARLEM. Vorige stand 763 m.M. Stand van heden 759 m.M. Neiging tot achteruitgang. Opgave van Fa. KEIP, Groote Houtstraat 137, Telefoon no. 11640. Haarlem, 2 Juni 1930. Hoogste gisteren Laagste heden nacht Hoogste heden tot 12 uur 64 F. 56 F. 62 F. Haarlem, 2 Juni. Bevallen! 29 Mei A. DolstraKoopman, z., 30 Mei P. B. MooïjWennips, d., 28 Mei J. E. W. VlugVerniers, z., 30 Mei S. J. Cassee v. Beem, d., 31 Mei G. SchippersRevers, z., 29 Mei M. C. EfchhornZuiderduijn, z., A. S. v. DaalenHaeseker, z., M. J. Vermeer v. Apeldoorn, d., 30 Mei E. H. Visser—Nu- mans, z., A. M. A. Lammev. Wermeskerken, d., A. BandBoll, d., 31 E. v. d. Nieuwenhoff Waterlander. z., 28 Mei B. HooglugtSeg- gelink, z.. 29 Mei E. OttenSmal, d. Overleden: 30 Mei J. M. v. Hemertv. d. Meulen, 60 j., Kenaupark, J. Vermeer, 56 j., Hazepaterslaan, 31 Mei A. M. Ammerlaan, 28 j., ZuiderTuindorplaan, 30 Mei J. P. M. la Trois, 85 j., Wilhelminastraat. van den heer G. A. A. Knaap, heeft deze be noeming aangenomen. CHR. KORFBALCLUB Aan de te Hoofddorp opgerichte Christe lijke korfbalclub is vergunning verleend om voor het houden wan hare oefeningen ge- ■bi'uik te maken van den gedeelte wan het ge meentelijk sportterrein. GEMEENTERAAD In de op Dinsdag 3 Juni a.s. des namiddags te twee uur ten raadhuize alhier te houden openbare wergadering wan den gemeenteraad zullen de volgende punten aan de orde wor= den gesteld. 1. Ingekomen stukken en mededeelingen. 2. Voorstel tot overplaatsing wan mej. H. G. G. Vermeulen als onderwijzeres wan de openbare lagere school no. 5 te Nieuw-Vennep naar de openbare lagere school no. 3 .te Vijf huizen. 3. Voorstel tot het aanvragen wan voor schotten aan het rijk krachtens de landar- beiderswet. 4. Voorstel tot aankoop van. een strook grond tot verbreeding van de verlengde Wil genlaan te Zwanenburg. 5. Voorstel tot aankoop van eenige percee- len bouwland langs den Kruisweg te Hoofd» dorp. 6. Voorstel tot verkoop van een perceel grond langs den Kruisweg te Hoofddorp ten behoeve van den bouw van een nijverheids school voor meisjes. 7. Voorstel tot het treffen van eenige fi nancieele regelingen. 8. Rondvraag. ZANDVOORT ONTSLAG Op zijn verzoek is aan den heer J. Willemse eervol ontslag verleend als bode en concierge in het Raadhuis met ingang van 1 Juli 1930. IJMUIDEN" DE SLUIS AANGEVAREN Een der nieuwe motorvrachtschepen met passagiersaccomodatie van de Stoomvaart» maatschappij „Nederland", de „Poelau Tello" is Zondagmorgen tegen 12 uur bij het bin nenkomen in do middensiuis te IJmuiden niet zijn stuurboordboeg op de keien gestoo- ter., waarr.a het achterschip tegen de Noor derremming van deze sluis liep. De bakboord- bceg van de „Poelau Tello" is hierbij over drie platen cn spanten vrij ernstig ingedrukt, terwijl in den stuurboordbeeg een minder ernstige deuk ontstond. Ook de sluis liep schade op; op het oogenblik is geconsta teerde dat twee wrijfhouten gebroken zijn en een langsgording gescheurd is. Maandag zou bij duikeronderzoek worden nagegaan of in de sluis ook onder water schade is aangebracht. De „Poelau Tello" die in den sneldienst vaart moet Zaterdag a.s. naar NederlandschTndië verrekken. Het schip, dat van Bremen kwam, is op eigen kracht, naar Amsterdam opgeva ren, waar de a very zal worden hersteld. SANTPOORT UITSLAG ETALAGE.-WEDSTRIJD. De uitslag van den etalage-wedstrijd luidt als volgt: le prijs J. J. v. Dillewijn. Santpoort-dorp; 2e prijs C. Halff. Santpoort-dorp; 3e prijs W. Jonker. Santpoort-station; 4e prijs G. v.Waas dorp. Santpoort-station;.5e prijs J. v. Wijn gaarden. Sant poor t«dorp; 6e prijs N. Glas, San t poort-station. Aan den heer v. d. Velde te Jan Gijzenvaart werd een extra-prijs uitgeloofd door de Win keliers- en Handelsvereeniging „Groot IJmui den" toegekend. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN a 60 Ct«. per regel. Wanneer Let gesprek gint te verflauwen, zet danc\-j7 een pak op tafel. Onmiddellijk zul len geestdriftige uitingen van waardeering weerklin ken en bij bet genieten van den fijnen zachtengeurvan Ster-tabak zal de opgewek te stemming terugkeeren. (NIET-ÖFFICIEEL) 453e STAATSLOTERIJ Trekking van Maandag 2 Juni 1930 5e KLASSE 9e LIJST Hooge prijzen: 4968 12640 20I4O 1000. 13099 15374 18915 ƒ400. 7531 ƒ200. 5680 6930 7187 7662 7889 10905 11213 12634 14841 1702S 1SS17 9504 100. Prilzen van f 70. 6 127 308 526 603 890 1017 1022 1032 1087 1097 1503 1730 1772 18S3 1887 2006 2107 2121 2164 2221 2343 2382 2509 2644 2693 2738 2816 3124 3208 3372 3384 34S7 3550 3562 3615 3670 3686 3716 3768 37S6 3919 4014 4136 4208 4324 4328 43S6 4402 4443 4501 4559 4592 4744 4821 4871 4882 4927 4932 4956 5006 5029 5112 5166 5415 5493 5524 5566 5752 5965 5967 6029 6091 6263 6385 6393 6549 656S 6575 6727 6938 6952 7066 7116 7152 7220 7296 7322 7339 7557 7567 7582 7717 7720 7727 7777 7S19 7875 7933 7983 8002 8030 8100 8130 8226 8229 8306 8414 8527 8553 8576 8593 8700 8778 8940 9102 9173 9226 9263 9373 9467 9815 9920 10205 103S1 10529 10532 10552 10681 10692 10792 10895 11127 11236 11281 11510 11537 11559 11754 11S01 11834 11942 11991 12059 12308 12312 12344 12440 12588 12654 12740 12932 13045 13046 13184 13255 13280 13306 13414 13444 13513 13650 13720 13786 13810 13897 14006 14033 14236 14299 14317 14384 14399 14536 14593 14788 14801 14S34 14897 14956 15029 150S0 15184 15472 15479 15549 15655 15679 15767 15856 15867 16032 16033 16047 16119 16166 16217 16246 16279 16311 16322 16413 16511 16643 16656 16734 16878 16933 J6970 16996 17206 17355 17444 17450 17487 17908 17928 17.938 17964 18091 18157 18177 18192 18262 18288 18301 18356 1S372 18441 18468 18610 18623 '18709 18760 18856 19119 19258 19324 19474 19577 19594 19601 19679 19788 198SI 19903 20009 20087 20142 20232 20271 20336 20380 203SS 20419 2057S 20582 20605 20753 20842 20S76 20ES7 20S98 "fJlcTctü^ 36 51 '58 65 67 135 149 174 183 253 292 314 339 369 372 377 429 439 444 469 477 482 511' 540 573 614 626 752 868 SS4 904 921 938 1068 1253 149S 1662 1816 2138 2358 2675 3110 3296 3517 3725 3S54 4607 4S06 4993 5220 546S 5738 5S70 605S 6228 6623 6S31 7246 7395 7589 7782 8103 8191 8350 8656 8653 9071 9490 9612 9959 1107 1274 1537 1678 1869 2178 2361 2720 3140 3324 3605 3742 3875 4641 4833 5064 5324 5481 577.3 5S80 6071 6401 6650 6855 7262 7401 7597 7801 8111 8228 8419 8706 8872 9118 9500 9613 964 995 998 1133 1141 1143 1.304 1341 1359 1540 1583 1617 1711 1737 1746 1915 1967 2030 2249 2292 2297 2496 2566 2574 2745 27S4 2815 3170 3171 3172 3339 3345 3359 3609 3616 3639 3781 3791 3S23 3SS4 38S7 38S8 4092 4104 4115 4325 4371 4416 4678 4731 4756 4874 4898 4901 5072 5089 5125 5400 5416 5417 5535 5560 5573 5797 5804 5831 5895 5914 5920 6124 6133 6141 6418 6425 6419 6658 6697 6720 6883 6984 7083 7276 7309 7318 7456 7486 7527 7609 7684 7689 780S 7S95 7915 8124 8127 817.3 8231 8242 8260 8451 8469 8475 8717 8767 8776 8590 S903 8922 9123 9127 9240 9503 9539 9576 9655 9675 9743 9979 10008 16063 10179 10271 10292 10317 10326 10445 10582 10663 10667 10737 10745 10877 1ÖSS6 10959 11005 11018 11101 11116 11145 11171 11196 11391 11396 11402 11420 11423 11509 11524 11538 11548 1162S 11652 11762 11763 11785 11802 11852 11928 11971 11030 12052 12072 12116 12145 1217S 12209 12216 12.337 12390 12423 12437 1243S 12745 12766 12817 12862 12925 13121 13123 13153 13159 15192 13316 13344 13357 13372 13427 15495 13509 1362S 13656 13659 13R30 13853 13862 13908 13948 14134 14179 14274 14364 14374 14459 14463 144SS 14495 14534 14607 14642 14694 14720 14727 14863 14899 14903 14935 14961 15065 15084 15089 15121 15183 15341 15438 15568 15575 15580 15645 15737 15750 15753 15787 15912 15917 15918 15942 15967 16065 16073 16131 16163 161S0 16314 16318 16398 16426 16439 16522 16532 16540 16592 16616 16727 16756 16772 16790 16791 16S96 16914 16932 17057 17064 17092 17135 17-88 1720S I725S 17350 17402 17441 17467 17492 17571 17580 17582 175S3 17594 17920 17929 17932 17991 1S003 18093 18107 18122 1S13I 1S13S 18339 18363 1S404 18417 1S422 18624 1S631 18750 1SSI9 1SS33 19000 19021 19032 1918S 19224 19307 19.377 19380 1940S I94I7 19736 19771 19794 19516 19S35 19902 19997 20030 20031 20034 20174 20282 20288 2030.3 20322 20462 20466 20476 20490 20527 206.36 20665 10673 20691 20730 20815 20846 20574 20893 20904 Verbetering 5c Klusso 2199 70, 4294 m.£ 42S4. 1037 1230 1383 1621 1764 2082 2317 2576 2S22 3216 3396 3678 3831 3912 4137 4514 4774 4937 5169 5434 5583 5841 5926 6207 6572 6732 7097 7359 7540 7758 7977 8176 8279 8516 8787 8941 9334 9579 9S24 10204 10501 10818 11059 11274 11424 11662 11854 12059 12229 12581 13002 13208 13428 13759 13954 14401 14559 14775 14964 15247 15619 15804 15983 16221 16453 16642 16823 17067 17269 17495 I764S 1S004 18180 1S44S 18846 19230 19544 19S36 20040 20.557 20544 20737 1052 1235 1437 1644 1771 2085 2331 25S4 2SS2 3271 3285 3480 3496 1247 1647 1791 2131 2346 2611 2903 6794 6814 7122 7242 7373 7375 10241 10263 10513 10543 10835 10873 llt»l 11099 11289 11389 11472 114S5 11675 11760 11879 11922 12093 12097 12244 12290' 12723 12733 13016 13053 13242 13276. 13462 134S7, 13792 13815' 1395S 14063 14422 14452 14570 14576 14S15 I4S16 15040 15052 15249 152S4 15622 156.57 15814 15893 16012 16016 16255 16257 16457 16483 16671 16696 16831 16857 170S4 170S6 17304 17317 17530 17555 17748 17917 18044 1S072 18276 18277 18472 18563 18934 IS992 1926S 19.501 19597 19734 19917 19980 20076 20095 20401 20442 20534 20631 20513 20840

Haarlem's Dagblad | 1930 | | pagina 2