OPEN WEDSTRIJDEN VAN DE H.L.T.C ZWEMMEN. SCHIETEN. POSTDUIVEN. LA WNTENNIS. Wetselaar wint het heerenenkelspel van Van Eek. Interessante wedstrijddagen. Be open wedstrijden, uitgeschreven door de Haarlemsche Lawn Tennisclub zijn in elk opzicht goed geslaagd. In de allereerste plaats mag het als een merkwaardigheid beschouwd worden dat er zulke geduchte inschrijvingen waren geko men van diverse bekende Nederlandsche spelers en speelsters op de Pinksterdagen, waarop zoovele tournooien gehouden worden. En wij, als outsiders, twijfelen er niet aan, of volgende jaren zullen die spelers en speelsters opnieuw uitkomen bij tourna ments van de Groote Club en zij zullen an deren aanraden er voor in te schrijven. Dit mag niet beschouwd worden als een Oratio pro Domo, maar wij noemen de reden waarom: Primo is de ontvangst, de sfeer, de sporti viteit een oorzaak; 'sec undo de goed verzorg de banen en de heerlijke omgeving en tertzio het goede spel. Is het een phrase als wij meenen dat dergelijke oorzaken tot ge volg moeten hebben dat volgende tournooien van de H. L. T. C. zoo mogelijk nog belang rijker inschrijvingen zullen krijgen? Het is niet te doen om van alle wedstrij den welke wij in den loop der vijf dagen hebben mogen zien, een overzicht te geven. In de eerste ronden reeds sneuvelden spelers en speelsters die in Haarlem een gegronde reputatie genieten, zooals Hoeke, De Ruiter, Modlich, De Graaf, de jeugdige jhr. P. Quarles v. Ufford, jkvr. L. v. Randwijck, jkvr. v. Styrum, mevr. Menso, mej. Zus v. d. Helde, het zusje van den reserve van het Nedei'landsch Davis-Cup-team tegen Fin land, mlxel doubles en heerendubbels, wier namen menig eerste klasse-combinatie schrik aanjoegen. Bepalen wij ons daarom tot de laatste wed strijden, waarin de sterksten zich hadden kunnen handhaven. In den kwart-eindstrijd had v. Eek een ernstig struikelblok in jhr. B. W. F. van Riemsdijk die, na de eerste set verloren te hebben, in de tweede prachtig op dreef kwam en met harde en steeds snelle drives v. Eek uit zijn spel bracht en met 51 voor kwam te staan. Het was een moreele pres tatie van v, Eek, dat hij ettelijke winning strokes overleefde en op 5—5 gelijk wist te komen. Waarop v. Riemsdijk weer een game won en weer op winning stroke kwam. Doch opnieuw sloeg v. Eek, die keurig volleerde, er zich door heen en won eindelijk met 36 ook de tweede set. In den hal ven eindstrijd weerstond v. Eek den bekenden dubbelspe ler Hughan fn drie sets en kwam zoodoen de in de finale tegen Wetselaar, zoodat we een Haarlemsoh heerenenkelspel kregen. Dit werd een merkwaardige strijd. De spelers kenden eikaars zwakke punten door vele onderlinge ontmoetingen en Wetselaar verzuimde dan ook niet het hot spel van v. Eek, (vroeg genomen ballen) te fnuiken door hooge topspin-di'ives op v. Eek's backhand. Na lange en frappante rallies won Wetse laar de eerste set. Maar in de tweede was v. Eek buitengewoon op slag, tooverde aan liet net, volleerde en smashte buiten Wetse- laar's bereik en won met 60. Het scheen con keerpunt, maar schijn bedroog ook nu. Met listige passings rustig en afgewisseld spelend, bleef Wetselaar de situatie meester en won met 60 de final-set en de match. Het deed wat vreemd aan, dat er niet best of five gespeeld werd, evenmin als in de heerendubbel. Daarin kwamen de finalisten van de single, Wetselaar en van Eek versus de befaamde Hughan en Martens. Deze bei de Hagenaars verrichtten wonderen! Een achterin, een aan het net, het verouderde systeem, bracht hun een groot voordeel bo ven de Haarlemmers, die, der theorie ge trouw. de netpositie bleven verkiezen, ook toen deze geen succes had. Maar razend snel waren de beide Indische jongelui en de com binatie sloot als een bus. Telkens schaarden ze. doken naar ballen die een van beiden dan toch zeker retourneerde en verbluften tegenpartij en toeschouwers door het groote gemak, wanneer zij de onmogelijkste slagen mogelijk maakten. In twee sets wonnen zij de match. Het damesenkelspel bracht mevr. Locker In den eindstrijd tegen mej. Douglas. Of schoon verwacht werd dat mevr. Locker ge makkelijk winnen zou. heeft zij vee! tegen stand moeten overwinnen. Alleen de fi nishing touch ontbrak bij de Ace-dame. Met, haar vlakke, getrokken drives kwam mej. Douglas twee keer op 4—4 gelijk, maar telkens verloor zij de 2 beslissende games. Het. was ziedend warm op den tweeden Plnkstormiddag. Zonverbrande gezichten zul len daarover meer kunnen spraken dan deze zwarte letters. Het gemengd dubbelspel werd door mej. Von Königslöw en Hughan gewonnen van hun residentlegenooten mej. Douglas en Herweyer en het dames-dubbelspel kwam aan mej. v. d. Heide en mevr. Locker voor mej. v. Königslöw en mej. Romer Price. Jhr. Quarles van Ufford reikte met vrien delijke woorden .van dank aan den wed strijdleider. den heer L. van Houten, de spe lers. scheidsrechters, linesmen, groundmen. weergoden enballenjongens, de prijzen uit. terwijl de heer M. Wetselaar namens de gasteerende spelers dank zegde voor de bui- teneewoon vriendelijke ontvangst. Hieronder volgen de uitslagen: Heerenenkelspel: le ronde. De Veer slaat Hoeke 6—2, 6-3. Jhr. B. W. F. v. Riemsdijk slaat Roeland 6—0. 6—1. Jhr. v. d. Poll slaat Nelissen 61, 6—0. Nielsen slaat Modlich 62. 62. Mendes de Lcon slaat v. d. Ploeg 6—2, 6 2. 2de ronde: Jhr. B. W. F. v. Riemsdijk slaat De Veer 6—3. 6-3. Mortens slaat Gunning 6—0. 6—2. Hollander slaat Hees 63, 62. Van Eek slaat Gunning 6—0, 61. Jhr. H. A. C. v. Riemsdijk slaat De Graaf 6—1. 6—4. Wilde slaat Guuning 63, 75. Lef randt slaat De Ruiter. Wetselaar slaat v. Rijk 6—1. 62. Jhr. Quarles v. Ufford slaat Straus 62, 6-4. Jhr. v. d. Pol! slaat Benthem 6—1, 64. Kwart eindstrijd: Van Eek slaat Hollander 64, 64. Wetselaar slaat Jhr. Quarles van Ufford 6—1. 6—1. Damesenkelspel: Mevr. Locker slaat mevr. Mllders 63. 6—2, Mevr. Alofs slaat mej. jonkr. R. v. Rand- wijck 61, 60. Mej. Douglas slaat Jkvr. Van Styrum 6—1. Jkvr. L. v. Riemsdijk slaat mevr. De Ruiter 6—3. 6—4. Mej. Roos slaat mevr. Menso 6—4, 2—0 .(retired). Mej. Coelingh slaat mej. Z. v. d. Helde 4—6. 6—3. 7—5. Halve eindstrijd: Mej. Roos slaat mej. Coelingh 6—1, 6—3. Mei. Douglas slaat Jkvr. L. van Riemsdijk 6—2, 6—1. Gem. dubbelspel: mej. E. de Josselin de Jong en Jhf. H. v. Riemsdijk slaan mevr. en den heer De Ruyter 64, 63. Mej. Köningslöw en Hughan slaan mevr. Locker en Mac Neiil 6—4. 64. Mej. v. d. Heide en v. Berkel slaan mevr. Bertling en Wetselaar 75, 61. Mevr. Wetselaar en v. Eek slaan mevr. Milders en Mendes de Leon 64, 46 86. Kwarteindstrijd Mevr. Wetselaar en v. Eek slaan mevr. Menso en Modlich 64. 46, 86. Mej. S. de Josselin de Jong en Gunning w.o. versus mevr. en den heer Kühn. Heerendubbelspel Pennlnk en Mac Ne ill- slaan v. Willes en Strauss 61. 62. Jhr. v. d. Poll en Jhr. A. W. G. v. Riemsdijk slaan mr. Wilde en Verspyck 86, 64. Hughan en Martens slaan Gunning en Benthem v. d. Berg 60, 64. Van Eek en Wetselaar w.o. Berkel en Hollander sl. v. Rijk en Herwijer 6—3, 8—6 Damesdubbelspel: Mej. v. Königslöw en mej. Römer Price slaan Jkvr. v. Styrum en Jkvr. v. Randwijk 6—3, 6—2. Mevr. Bertling en mej. Coelingh slaan mevr. De Veer en mevr. Wetselaar 61, 6—3. Mej. Roos en mej. Douglas slaan mevr. Milders en mevr. Menso 108, 63. Jkvr. L. v. Riemsdijk en mej. Mensing slaan mevr. v. Huysstee en mevr. De Ruiter 61, 46, 6—0. ZONDAG. Heerenenkelspel: Herweyer slaat v. Berkel 46, 86. 86. Jhr, A. W. G. v. Riemsdijk slaat Schouten 6—3, 7—5. Schorel slaat Kauffmann 75, 61. Nielsen slaat Mendes de Leon' 60, 61 Jhr. A. W. G. van Riemsdijk slaat Wilde 7_5, 6—2. Jhr. H. A. C. v. Riemsdijk slaat Pennink 16, 6—3, 5—2 ret. Hughan slaat Herweyer 6—2, 7—5. Jr. A. W. 'G. v. Riemsdijk slaat Wilde 6—3. 3—6, 6—2. Nielsen slaat Jhr. A. v. d. Poll 60, 61. Van Eek slaat Jhr. B. W. F. v. Riemsdijk 6—2, 8—6. Hughan slaat Jhr. H. A. C. v. Riemsdijk 6—3, 4—6, 6—2. Damesenkelspel: Mej. E. de Josselin de Jong slaat mevr. Schoute 60, 62. Mevr. Locker slaat mej. E. de Josselin de Jong. Mevr. Alofs slaat mej. S. de Josselin de Jong 6—3, 6—3. Gemengd Dubbelspel: Mej. Reumer cn Schorel slaan mej. Roos en Van Rijk G2, 6—1. Jkvr. L. v. Riemsdijk en Jhr. A. van Riemsdijk slaan Jkvr. van Rantwijk en Wentholt 6—3, 6—2. Mej. Königslöw en Hughan slaan mevr. "LÖcker en Mae Neill 6—4, 6—4. Jkvr. v. Styrum en Jhr. B. W. F. van Riemsdijk slaan Mevr. Schoute en mr. Wilde 6—3, 6—0. Mej. Douglas en Herweyer slaan mej. Coelingh en Martens 63, 36, 6—4. Mevr. Roos en Lefrandt slaan mej. E. de Josselin de Jong en Jhr. H. van Riems dijk 6—2, 6—1. Mej. Königslöw en 'Iughan slaan mej. v. d. Heyde en van Berken 6—4, 63. Mej. S. de Josseling de Jong en Pennink slaan mej. Mensink en Schouten 64, 6 —4. Heerendubbelspel: Modlich en Mendes de Leon slaan Nielsen de Veer 64, 36, 86 Schorel en Lefram" aan Schoute en Stef- felaar 6—1 62. P..minck en Mac Nciil slaan Jhr. v. d. Poll en Jhr. A. W. G. van Riemsdijk 7—5. 2—6, 6—4. Wetselaar en v. Eek slaan Schorel en Lefrandt 86, 62. Damesdubbelspel: Mej. Königslöw en mej. Römer Price slaan mevr. Berting en mej. Coelingh 6—3, 6—1 Mevr. Locker en mej. v. d. Heide slaan mej. Roos en mej. pouglas 6—4, 6—3. MAANDAG. HeerenenkelspelSchorel slaat Jhr. P Quarles van Ufford 62, 60. Wetselaar slaat Jhr. A. W. G. van Riemsdijk 63, 75. Schorel slaat Nielsen 63, 46, 62. Halve Eindstrijd: v. Eek slaat Hughan 62. 46. 64. Wet selaar slaat Schorel 64, 36, 61. Eindstrijd Wetselaar slaat v. Eek 63, 06, 60. Damcscnkelspel. Halve Eindstrijd. Mevr Locker slaat mevr. Alofs 64, 57, 75. Mej. Douglas slaat mej. Roos 86, 62. Eindstrijd Mevr. Locker slaat mej. Douglas 6—4. 6—4. Gemengd Dubbelspel: Mej. Römer Price en Schorel slaan Jkvr. L. en Jhr. A. van Riems dijk 6—2. 6—1. Mej. Douglas en Herweyer slaan Jkvr. v. Styrum en Jhr. B. W. F. v. Riemsdijk 6—4, 6—8. 6—2. Mej. Roos en Lefrandt slaan mej. Römer Price en Schorel 6—4, 3—6. 9—7. Mej. Königslöw en Hughan slaan mevr. Wetselaar en v. Eek 6—3, 64. Mej- S. de Josselin de Jong en Pennink slaan mej. S. J de Josselin de Jong en Gunning 6—1, 6—1. Halve Eindstrijd: Mej Douglas en Herweyer slaan mej. Roos en Lefrandt 7—5, 6—3. Mej. von Königslöw en Hughan slaan mej. De Josselin de Jong en Pennink 61. 61. Eindstrijd: Mej von Königslöw en Hughan slaan mej. Douglas en Herweyer 63, 6—4. Heerendubbelspel Hughan en Martens slaan Modlich en Mendes de Leon 6- -4. 6—2. Jhr. B. W. I'. en Jhr. A. H. C. van Riemsdijk slaan Berkel en Hollander 64, 64. Halve eindstrijd: Hughan en Martens slaan Pennink en Mac Neill 7—5, 6—3. Wetselaar en v. Eek slaan Jhr. B. W. F. en Jhr. H. A. C. v. Riems dijk 6—4, 4—6, 6—4. Eindstrijd Hughan en Martens slaan Wetselaar en v. Eek 6—4, 6—3. Damesdubbelspel: Mej. S. de Josselin de Jong en mevr. Alofs slaan mevr. Schoute en mej. Roos 6—4. 6—2 Halvc Eindstrijd: Mej. von Königslöw en Mej. Römer Price slaan mej. De Josselin de Jong en Mevr. Alofs 6—3, 64 Mevr. Locker en mej. v. d. Heide slaan Jkvr. L. van Riemsdijk en mej. L. Mensink 6—1. 6—2 Eindstrijd: Mevr. Löcker en mej. v. d. Helde slaan mej. v. Königslöw en mej. Römer Price .63j 64. „Schwimmsportfreunde Barmen" bij H. P. C. in Heemstede. De sterke Westduitsche Club ..Schwimm sportfreunde Barmen" zal bij H. P. C. in Heemstede een bezoek brengen, en daar deel nemen aan een zwemfeest op Zaterdagavond 14 Juni a.s. des avonds te 7 uur in de zwem inrichting te Heemstede. Deze bekende vereeniging zal in Holland slechts twee bezoeken aan zwemclubs bren gen. Het eerste bezoek geldt de Haagsche ver- eenigingen H.Z.P.C. en Zian, het tweede be zoek H. P. C. Barmen zal uitkomen met een zeer sterke zwem- en waterpoloploeg, in totaal veertien zwemmers. Om in het beschikbare tijdsbestek het pu bliek zooveel mogelijk te laten genieten, heeft het H. P. 6.-bestuur een programma samengesteld, dat er wezen mag. Aangezien ae Duit-schers vrij sterk in schoolslagzemmen zijn, werd o.a. een nummer 10 maal 50 M. schoolslag-estafette uitgeschreven. Men zal dus van bijzonder fraai schoolslag- zwemmen kunnen genieten, want de beste schoolslag estafettes werden tot deelne ming uitgenoodigd. Een nummer 10 maal 50 M. estafette vrije slag werd eveneens uitgeschreven. Aangezien dit nummer, reeds vroeger op H. P. C.-zwem feesten een groote succes bleek, zal 't ook nu wel bij het publiek in den smaak vallen. Een demonstratie schoonspringen werd natuurlijk niet vergeten. Daartoe werd een klein aantal eerste krachten uitgenoodigd, die bereids toezegden om naar Heemstede te zullen komen. Het slot van het programma wordt ge vormd door een waterpolowedstrijd H. P. C. IBannen I, waarvoor door H.P.C.'s be schermheer burgemeester Jhr. J. P. W. van Doorn, een fraaie medaille werd geschon ken. Het behoeft geen betoog, dat het bstuur van H. P. C. de „Schwimmsportfreunde Bar men" een aangename ontvangst zal berei den. O.a. zal de Heemsteedsche Muziekvereeni- ging „Excelsior" te dezer gelegenheid aan bestuur en leden van H. P. C. in Groenendaal een concert aanbieden op Vrijdagavond te 8 uur. Het gemeentebestuur stelde daarvoor welwillend de muziektent beschikbaar. Voor zoover er nog plaatsen bij het ver- verschingshuis beschikbaar zijn, kan het pu bliek daarvan gebruik maken en dus even eens van het bijzonder voor deze gelegenheid opgestelde programma genieten. Er staan voor de Duitsche gasten nog eeni- ge uitstapjes in de omgeving op het program ma en tot slot zal er Zaterdagavond na de prijsuitreiking nog een tuinfeest zijn in restaurant Groenendaal, uitsluitend voor le den en' donateurs van H. P. C. Aangezien nog niet alle inschrijvingen volledig in het bezit van het bestuur van H. P. C. zijn, kon men ons nog niet de namen en samenstellingen van ploegen voor de ver schillende nummers verstrekken. Zignea. Het oefenuur van de Haarlemsche Dames- Zwem- en Poloclub is vastgesteld op Dins dagavond van 89 uur, in de nieuwe zwem inrichting aan de Houtvaart. Haarlemsche Schietbond. Hieronder volgt de einduitslag van den door den Haarl. Schietbond uitgeschreven Winterkampioenschap wedstrijd. Eerste klasse: 1. Gen. Joubert le vijftal 4748 punten, com binatie 9088 p., hoogste k.s. W. Faase 970 punten. 2. Gen. v. Merlen le vijftal 4635 punten, combinatie 9000 p., hoogste k s. J. Blauwhof 938 punten. 3. Graaf Floris le vijftal 4632 punten, com binatie 884 p., hoogste k.s. G- Mooyekind 948 p. 4. Voor Vaderland en Koning le vijftal 4584 punten, combinatie 8484 p., hoogste k.s. F. v. Pelt 936 p. Tweede klasse; 1. Oranje Je vijftal 4555 punten, combina tie 8644, hoogste k.s A. Tol 923 p. 2. Cronjé, le vijftal 4527, hoogste k.s. J. Rom- pa 952 punten. Hoogste korpsschutter werd W. Faase met 970 punten. De voorjaarswedstrijd van den Haarl. Schietbond wordt gehouden op 21 en 22 Juni in het schietgebouw aan de Schouw tjeslaan. „Gevleugelde Vrienden" te Heemstede. Wedvlucht van Orleans. Afstand 532 K.M. In concours vlogen 36 duiven. Eerste prijs winnaar om 7 uur 26 min. 22 sec. Laatste prijswinnaar om 8 uur 43 min. 3 sec. Dc prijzen werden ais volgt gewon nen: 1. 4. 6 H. Vellinga. 2. 8 J. G. v. d. Meer, 3. N. Leuven, 5. W. v. Huis, 7 G. A. v. Zadel, 10 Gebr. Lareman. Hot kunstvoorwerp als eereprijs werd ge wonnen door H. Vellinga met no. 1. DE ENGELSCHE ATHLETIEK KAMPIOENSCHAPPEN Nederlandsche deelneming. Een ploeg van „De Snelvoeters" en van de H. A. V, „Haarlem"Steunt het Rohling-fonds. W. PETERS. Hoewel nog talrijke bezwaren, vooral van financieelen aard, overwonnen moeten wor den, is op initiatief van de Toerclub ,.De Snel voeters" en de H.A.V. „Haarlem" niettemin een Nederlandsche ploeg samengesteld, die onvoorziene omstandigheden voorbehouden, op Vrijdag 4 en Zaterdag 5 Juli te Londen aan de Engelsche Athletiek kampioenschap pen zal deelnemen. De voorwaardelijke inschrijving luidt als volgt: Uit te zenden ploeg' door de A T. C. „De Snelvoeters": W. Peters, P.E.C. Zwolle (hinkstap-sprong en verspringen met aanloop). Chr. Berger, H.A.V. „Haarlem" (100 en 220 yards). H. de Boer „Te Werve" Den Haag (versprin gen met aanloop). Uit te zenden ploeg door de H.A.V. „Haar lem": M. v. d. Berge (100 en 220 yards). A. Benz (100 yards). A. v. Welsenes (verspringen met aanloop). A. v. d. Zee (polshoog). S. van Musscher (hink-stap-sprong) Bovendien zal voor de eerste maal een Ne derlandsche Estafetteploeg het Kanaal over steken om in Engeland de Hollandsche kleu ren te verdedigen. Daar op de Engelsche kampioenschappen uitsluitend vereenigings- ploegen aan de Estafette mogen deelnemen, heeft de H-A.V. „Haarlem" haar ploeg (voor waardelijk) op de 4 maal 110 yards Estafette laten inschrijven, waarbij als basis is geno men de tijd van 43.4 sec. gemaakt onder ab normale terreins- en weersomstandigheden tijdens de Selectiewedstrijden van 1 Juni jl. In de huidige samenstelling: Berger-Benz- Rinkel-Van den Berge, kan de „Haarlem"- ploeg met de beste Europeesche clubploegen wedijveren, waarom alle krachten worden aangewend om in ieder geval deze combina tie naar Londen af te vaardigen. Van de „Snelvoeters"-ploeg is W. Peters kampioen en recordhouder van Nederland en Engeland. Chr. Berger kan momenteel als de beste Hollandsche sprinter beschouwd wor den. Het kan zelfs als vrij zeker worden ge acht, dat hij in Londen op de 100 yards de finale bereikt met kans op een der eerste plaatsen. H. de Boer. Nederlandsch kampioen en recordhouder, behoort evenals een paar jaar geleden tot een van de sterkste preten- S. van MUSSCHER. denten naar den Engelschen titel. Van de „Haarlem"-ploeg noemen we in de eerste plaats Rinus v. d. Berge, kampioen en recordhouder van Nederland op 100 en 200 M. Verder A. Benz, evenals Berger een snel opkomende kracht, die vooral op de 100 yards een geducht concurrent zal blijken te zijn. Zijn grootste kracht is evenwel de Estafette. Het enorm snel wisselen tusschen Berger en hem op het „Haarlem"-terrein d.d. 1 Juni moet wel ieder oplettend toeschouwer opge vallen zijn. De verspringer Van Welsenes eindigde het vorige jaar te Londen met een halven cen timeter achter no 1. We hebben voor dit jaar nog meer vertrouwen in zijn springen en zijn er dan ook van overtuigd, dat hij zijn plaats in de ploeg ten volle waard zal blijken. Van der Zee, de kersversche recordhouder op polshoog, werd het vorige jaar in Londen no. 2, zal hij straks dit fraaie resultaat op nieuw weten te bereiken? We weten het niet, mogelijk is de bezetting dit jaar beter; hoe het echter ook zij, de Haarlemmer is in ieder geval met 3.60 a 3.70 M. een waardige ver tegenwoordiger onzer Nationale kleuren. Dit kan eveneens gezegd worden van Van Musscher, die op het oogenblik met 14.13 M. de tweede plaats in ons land inneemt achter Peters. Kan Van Musscher eventueel overweg met den aanloop op Stamford Bridge, die n.b. uit half sintel en half gras bestaat, dan heeft hij een goede kans om zich te plaatsen. Maar zooals reeds in het begin gezegd, de financieele bezwaren zijn nog niet alle over wonnen. Waar evenwel de voorloopige in schrijving dd. 7 Juni moest worden ingezon den, kon moeilijk langer worden gewacht. Het „Haarlem"-bestuur koestert evenwel gegronde hoop, dat de nog ontbrekende gel den tijdig bijeen zullen worden gebracht. Voor het geval zulks echter niet mogelijk mocht blijken, zal omtrent de definitieve sa menstelling van de „Haarlem"-ploeg nog na der worden beslist. Zij, die een „steentje" voor het bekende „Rohling"-fonds (hetwelk gesticht is tot be vordering van de uitzending van „Haarlem"- athleten naar de Engelsche kampioenschap pen) zouden willen bijdragen, gelieven hier van mededeeling te doen aan het secreta riaat: Rijksstraatweg 2, Haarlem. M. VAN DEN BERGE. A. VAN DER ZEE. H. DE BOER.

Haarlem's Dagblad | 1930 | | pagina 12