ONDERSCHEIDINGEN HAARLEM'S DAGBLAD WOENSDAG 3 SEPTEMBER 1930 (SlOt.) Is toegekend: de eeremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau: In brons aan: J. Kramer, tuinarbeider in dienst van de familie Taets van Amerongen van Rens- woude, te Renswoude; D. Doesburg, landarbeider, te Onderden- dam, gemeente Bedum; J. Hooghof, arbeider-wegwerker, in dienst der gemeente Gieten, wonende te Binnen; J. H. Reiber, tuinman in dienst van de familie de Vos van Steenwijk op de buiten plaats Voorwijk, te de Wijk (Dr.); M. J. H. Janssen tuinman bij de familie van Aubel, te Weert; P. S. Magermans, landarbeidersknecht, te Heerlen; in goud, aan: O. Kesselring, chef-glaSblazer bij het na tuurkundig laboratorium der Rijksuniversi teit te Groningen; K. Trimp, machinist bij het Rijksmuseum te Amsterdam; in zilver, aan: J. Robertus, tuinman 1ste klasse bij de Rijksuniversiteit te Groningen; W. B. Esseling, concierge bij het hoofdge bouw der Technische Hoogeschool te Delft; C. van Os, concierge bij de bibliotheek der Technische Hoogeschool te Delft; J. van de Plassche, bestuurslid van de Ko ninklijke Muzieksociëteit „Aardenburgsche Fanfaren", te Aardenburg; C. J. Snel, opzichter bij het Koninklijke Zoölogisch Genootschap „Natura Artls Ma- gistra" te Amsterdam; U. Maas, ambtenaar bij de administratie der Rijksacademie van Beeldende Kunsten te Amsterdam; in brons, aan: G, J. Berlijn, bediende 1ste klasse bij het Gebouw voor Werktuig- en Scheepsbouw- kunde der Technische Hoogeschool te Delft; mej. M. de Ruyter, werkster bij het phy- slsch laboratorium der Rijksuniversiteit te Utrecht; in zilver, aan: J. E. Zoutendijk, bode bij het Departement Van Financiën; H. J. Wolf, hoofdcommies der directe be lastingen, invoerrechten en accijnzen, te "Nijmegen, 2e afdeeling; S. M. Sijttema, hoofdcommies der directe belastingen, invoerrechten en accijnzen te Hulst; W. F. Veltmeijer, assistent der directe be lastingen, invoerrechten en accijnzen te Am sterdam. J. Saarloos assistent der directe belastin gen, invoerrechten en accijnzen te Rotter dam; K. Lukkien, assistent der directe belastin gen, invoerrechten en accijnzen te Rotter dam; F. A. H. Reiné, adjunct-commies der direc te belastingen, invoerrechten en accijnzen ten kantore Venlo (st.); L. Berkenbosch, adjunct-commies der di recte belastingen, invoerrechten en accijnzen te Amsterdam, 1ste kantoor; H. G. Steenema, adjunct-commies der di recte belastingen, invoerrechten en accijnzen te Groningen (I. en A.); J, Kaasschieter, adjunct-commies der di recte belastingen, invoerrechten en accijn zen te 's-Gravenhage (I. en A.); W. Meilink, adjunct-commies der registra tie en domeinen, met den persoonlijken titel van commies, ten kantore Deventer; K. de Goede, teekenaar van het kadaster te Amsterdam; in brons, aan: J. Spelhoven, Rijksklerk der directe belas tingen, invoerrechten en accijnzen te Zut- phen; B. Dronkers, commies te water 1ste klasse der directe belastingen, Invoerrechten en accijnzen te Amsterdam; in goud, bij bevordering, aan: den bouwkundig opzichter bij de Rijks werf te Willemsoord J. C. Duinker; in goud, met de zwaarden, aan: den adjudant-onderofficier-machinist P. Nielen; in goud, aan: den technisch ambtenaar der 2de klasse J. L. Timp, van de inspecte der genie, en den adjunct-administrateur T. R. Feenstra van het Staatsbedrijf der Artillerie-Inrich tingen; in zilver met de zwaarden, aan: den opperschipper A. Rook; den opperkonstabel F. H. Voordenberg; den majoor-telegrafist P. Roosenschoon; den opperziekenverpleger A. B. van Reek; den opperschrijver M. A. Schutte; den adjudant-onderofficier der mariniers J. Sloos; den adjudant-onderofficier-administrateur C. van Grondelle, bij de Koninklijke Mili taire Academie; den adjudant-onderofficier-instructeur A. Segeler, van het 14de regiment infanterie; den adj udant-onderoff icier-itfetructeur D. B. Streefkerk, van het 18de regiment in fanterie; den ad j udant-on der of f loie r -administra - teur D. Schotman, van het 20ste regiment infanterie; den adjudant-onderofficier-instructeur F. van Capelle, van het 1ste regiment hu iden' adjudant-onderofficier-administra teur J. Bakker, van het 6de regiment veld artillerie; den adj udant-onderofflcler-instructeur A. Ilersevoort, van het korps luchtdoelartil lerie den adjudant-onderofficier-instructeur C. Wallis, van het regiment genietroepen: den schrijver 1ste klasse J. Plaizier, werk zaam bij de inspectie der cavalerie; den sergeant-majoor-instructeur J. A. Mul ler, van het korps poli tietroepen den magazijnbeheerder der artillerie 1ste klasse G. J. van Veen; den meester smid-bankwerker IJ. Hems, van het 7de regiment veldartillerie; don hoofdwerktuigkundige A. Ringoir, van de luchtvaartafdeeling, en den adjudant-onderofficier-amanuensis J. Goss el aar, van het militaire hospitaal, te 's Gravenhage; in zilver aan: den vasten zee- en binnenloods J. Polder- V£den' baas der bankwerkers bij de Rijkswerf te Willemsoord J. A. de Haan: den bewaarder der magazijnen bij de Rijks werf te Willemsoord D. Plooij; de boden van het Departement van Defen sie P A. Musch, R. van Dijk en E. Schuur; den gepensionneerden loodsschipper der 2dc klasse R. Visser; den gepensionneerden lichtwachter L. Bo- gaerdt; den 'gepensionneerden ad-judant-onderoffi- cier-instructcux J. G. QuaedvUeg, en den voorzitter van de schietvereeniging 'Baarn en Omstreken W. Bakkenes; in brons, met de zwaarden, aan: den marinier der 1ste klasse W. Doorne kamp; in brons, aan: den lichtwachter K. de Vries; de boden J. A. de Heer, bij de Rijkswerf te Hellevoetsluis, en J. Goudswaardt, bij de Rijkswerf te Wil lemsoord; de Rijkswerklieden P. Robbe, van het Cen traal magazijn van militaire kleeding en uit rusting te Amsterdam; S. Langeberg, van het regiment wielrijders; H. F. Buys, kleermaker bij de Koninklijke Militaire Academie; C. G. G. Post, van het Staatsbedrijf der Ar tillerie, te Delft, alsmede den magazijnknecht H. Haringa. in zilver, met de zwaarden, aan: de opperwachtmeesters J. M. Boogerd, van de 1ste divisie Koninklijke marechaussee, en G. Kramer, van het depot Koninklijke ma rechaussee; in goud aan: J. Pentinga, te Groningen, oud-opzichter bij den technis«hen dienst der stadsbezittün- gen; R. van Geytenbeek, te Waardenburg, se cretaris-ontvanger van den dorpspolder Nee rijnen en ontvanger van den dorpspolder Waardenburg; J. Dievenbach, te Utrecht, baas 1ste klasse bij de Nederlandsche Spoorwegen; A. W. van Ettinger, te Maassluis, machi nist bij L. Smit en Co.'s Internationale Sleep dienst; B. J. van Wagensveld, te Rijswijk (gemeen te Maurik), regenwaarnemer voor het Ko ninklijk Nederlandsoh Meteorölogisoh Insti tuut; mej. J. P. H. Betting, te Apeldoorn (Het Loo) adjunct-commies bij den post-, tele graaf- en telefoondienst; in zilver, aan: A. van de Meent, te Nigtevecht, sluiswach ter bij den Rijkswaterstaat; P. van der Zalm, te Herpt en Bern, machi nist aan de stoomgemalen; P. A. den Dunnen, te Dussen, 1ste gezag voerend pontwachter bij den Rijkswaterstaat; R. Hartmans, te Nijmegen, bakenmees ter bij den Rijkswaterstaat; W. J. Roijakkers, te Echt, gewezen provin ciaal arbeider, tevens hoofökantonnier; W. van der Linden, te Dordrecht, opzichter sluiswachter van het waterschap De Vier Polders; D. J. Daniels, te Nijmegen, hoofdimachinist electricien bij de Nederlandsche Spoorwe gen; P. Hoed, te Utrecht, eerste^bode hij de Ned- Spoorwegen; en J. E. M. Schmied, te Rotterdam, chef-kok bij de Holland-Amerika-lijn. L. J. Veelders te Enkhuizen, hofmeester bij het veer EnkhuizenStavoren; H. J. Rademacher te Kerkrade-Spekholzer- heide, meester bouwer bij de Staatsmijn Wil- helmina; Th. J. Vaassen, te Oirsbeek, meester-houwer bij de Staatsmijn Emma; N. J. Vroomen, te Heerlen, ophaalmachlnist bij de Oranje-Nassaumijnen; P. J. Wolffs, te Kerkrade, badknecht bij de Domaniale Mijn Maatschappij; P. Vink te Rotterdam, kapitein in dienst van de N.V. Reederij van der Schuyt, te Rot terdam; L. F. de Jagher, te 's Gravenhage, klerk bij het Hoofdbestuur der Posterijen, Telegrafie en Telefonie; W. J. Heyting te 's Gravenhage, chef/maga zijnbediende bij het Hoofdbestuur der Poste rijen, Telegrafie en Telefonie; H. van Minnen te Amsterdam, assistent le klasse bij het Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie; J. A. Eusman, te Rotterdam, assistent le klasse bij, het Staatsbedrijf der Posterijen. Telegrafie en Telefonie; A. Huisman, te 's Gravenhage, assistent le klasse bij het Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie; P. de Graaf, te Amsterdam, hoofdbesteller bij den postdienst; A. Harms, t-e Rotterdam, hoofdbesteller bij den postdienst; H. Witteveen te Leeuwarden hoofdbesteller •bij den postdienst; J. Lentz, te Apeldoorn, conducteur 1ste lasse aan het spoorwegpostkantoor no. 1. L. van der Schee te Poortugaal, kantoor houder bij het Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie; T. van Soest, te Wilnis, kantoorhouder bij het Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie; W. F. Jansen, te 's Gravenhage, chef-in strumentmaker bij het Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie; J. C. Hoeben, te 's Gravenhage, magazrijn- opzichter bij het Staatsbedrijf der Posterijen Telegrafie en Telfonie; L. H. van Bochhove, te Amsterdam, schrij ver bij den post*, telegraaf- en telefoondienst; in brons, aan: T. Hettema, te Zeeburg (Amsterdam), sluis- knecht bij den Rijkswaterstaat; T. Westrup, te Assen, oud-brugwachter bij den Rijkswaterstaat; A. van Oort Azn., te Utrecht, kantonnier bij den Rijkswaterstaat; R. Blom, te 's-GravelduinCapelle, kan tonnier bij den Rijkswaterstaat; A. Bax, te Heusden, kantonnier bij den Rijkswaterstaat; C. Dieckmann, te Heelsum kantonnier bij den Rijkswaterstaat; R. Bolt te Usquert, provinciaal wegwerker; J. Willemsen, te Almelo, brugwachter bij de Overijsselsche Kanalisatie Maatschappij H. van Kessel, te St. Oedenrode, gewezen wegwerker bij den Provincialen Waterstaat van Noord-Brabant; A. P. van Elzakker, te Halsteren, wegwer ker bij den Provincialen Waterstaat van Noordbrabant; A. de Graaf, te Dinteloord, wegwerker bij den Provincialen Waterstaat van Noordbra bant; H. van Doorn, te Tilburg, zadelmaker bij de Nederlandsche Spoorwegen; P. J. H. Frösch, te KerkradeSpekholzer- heide, electricien bij de Staatsmijn Wilhel- mina; J. M. Burgers te Utrecht, kantoorknecht bij het Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie; G. van Duivenbode te 's-Gravenhage, kan toorknecht bij het Staatsbedrijf der Poste rijen, Telegrafie en Telefonie; W. G. J. P. Koeroo, te 's-Gravenhage, kan toorknecht bij het Staatsbedrijf der Poste rijen. Telegrafie en Telefonie; G. B. Mensink, te Zwolle, besteller bij den post-, telegraaf- en telefoondienst; P. M. Gielkens, te Merkelbeek, besteller bij den post- telegraaf- en telefoondienst. A. J. van der Sanden, te Geldrop, besteller bij den post-, telegraaf en telefoondienst; J. H. Willems, te Buggenum, besteller bij den post-, telegraaf en telefoondienst; H. W. van Loo, te 's-Gravenhage, besteller bij den post-, telegraaf- en telefoondienst; J. C. Passier, te Breda, besteller bij den post-, telegraaf- 6n "telefoondienst; H. Pardoen, te 's-Gravenhage, bode bij het hoofdbestuur der Posterijen, Telegrafie en Telefonie; mejuffrouw E. van Gelderen, wed. van Rooijen, te Utrecht, werkvrouw bij het Staats bedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefo nie; J. P. de Coole, te Scheveningen-radio, vakwerkman 1ste kl. bij het Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie; C. Noorlander, te Bergambacht, water molenaar van den polder Bergambacht; in goud, aan: A. van Ojen, voorzitter van de Tielsche Protestantenvereeniging „Gustaaf Adolf", te Tiel D. L. Bustin. hoofdboekhouder bij de Naamlooze Vennootschap F. Collée en Co's Hoeaenfabriek, te Rotterdam; M. van de Rotte, wonennde te Amersfoort, voorheen procuratiehouder bij de Naam looze Vennootschap Goudsche Siroopfa- briek vh. Schorieveld en Westerbaan, te Gouda; J. Bosch, hoofdopzichter bij de Hol landAmerikalijn te Rotterdam; Th. A. van Dijk, procuratiehouder bij de Naamlooze Vennootschap Wijnhandel Fer- werda en Tieman te Amsterdam; H. J. Beylevelt, procuratiehouder bij de firma Jolles en Co.. te Amsterdam; G. Broerse, eigenaar van de werf „Het Groenland" te Amsterdam; H. van Burken. chef eener fabrieksafdee- ling der Naamlooze Vennootschap Veenen- daalsche Stoomspinnerij en Weverij. te Veenendaal; H. Dalenoord, bureauchef-bedrijfsleider bij de Naamlooze Vennootschap Boekelosche Stoomlbleekerij te Boekelo, gemeente Lon- neker; N. H. A. Roomans, boekhouder-kassier en procuratiehouder bij de Naaml. Vennoot- sohap Ruttens Bierbrouwerij, te Maastricht; in zilver, aan: W. van Rooy, baas in het houtmagazijn der Naaml. Venn. Vereenigde Tabaksindu strieën Mignot en de Block, te Eindhoven; mej. J. M. van Hoof, huishoudster bij den heer H. van Gardinge, te Eindhoven; B. Vissers, voorheen voorzitter van den Roomsch-Katholieken Volksbond en van het Roomsch-Katholle k Ziekenfonds te Zeven bergen; C. Kim jel, ohef van de overlederafdeeling en van de coupeursafdeeling bij van den Bergh's Stoomschoenfabriek, te 's-Herto- genbosch; J. A. Wouters, ^meesterknecht bij de Naaml. Venn. J. Brouwers' lakenfabrieken te Tilburg; P. F. Kroelen, ruwersbaas bij de firma van Dooren en Dams, te Tilburg: A. J. Mommers, baas in de afdeeling appre- teerderij van de firma H. F. C. Enneking, te Tilburg; I. Kaufman, ondervoorzitter van het hoofd* bestuur der Werkmansvereeniging Arnhem, te Arnhem; H. Huitink, meesterknecht bij de perkament fabriek, te Borculo; A. S. Cremer, wonende te Stokkum, ge meente Bergh, meesterknecht bij de firma Neugebaur en Lohmann, te Emmerik; G. J. te Strake, Hoofdboekhouder bij de Naamlooze Vennootschap Tricotfabriek voor heen G. J. Willink te Winterswijk; J. Lobeek, sterkersbaas bij de Naamlooze Vennootschap Bontweverij „De Batavier" te Winterswijk; J. Bos wonende te Geldersqh Veenendaal, gemeente Ede, chef-twijner bij de Naamlooze Vennootschap Veenendaalsche Sajet- en Vijfschachtfabriek voorheen Weduwe D. S. van Schuppen en Zoon te Veenendaal; J. van de Poel, wonende te Geldersch Veenendaal, gemeente Ede, chef-verver bij de Naamlooze Vennootschap Veenendaalsche Sajet- en Vijfschachtfabriek voorheen Wed. D. S. van Schuppen en Z. te Veenendaal T. Teunissen, wonende te Ede, bedrijfs leider in dienst van den heer H. van de Craats, te Barneveld; P. Bachman, wonende te Zutphen, werkmeester in dienst van de Koninklijke Vereenigde Tapijtfabrieken, gevestigd te Rot terdam; J. J. van Oosten, chef eener afdeeling bij de naamlooze vennootschap: Delftsche Leer looierij en Drijfriemenfabriek voorheen Alex Adam, te Delft; F. H. Gillon, bestuurslid der Vereeniging tot Instandhouding van het Ziekenfonds der bakkersgezellen, te Delft; C. J. A. Elderhorst, baas in de tabaksker- verij der naamlooze vennootschap A. Hillen's Sigarenfabrieken, te Delft; P. Gerbrands, plateelschilder bij de Delftsch Aardewerkfabriek „de Porceleyne Fles", te mejuffrouw M. P. Meijer (zuster Godeliva), portierster bij het St. Franciscus Gasthuis te Rotterdam; M. Vogel, hoofdbaas bij de naamlooze ven* nootschap Machinefabriek en Scheepswerf van P. Smit Jr., te Rotterdam. W. W. Ndjholt, procuratiehouder bij de naamlooze vennootschap Nederlandsche Maat schappij tot Algemeene Dienstverrichting van 1865, te Rotterdam; W. van Eyk, baas in de expeditie der naam looze Vennootschap „Fijenoord", te Rotter dam; A. de Bruyn, pakhuisbaas bij de Naam looze Vennootschap en Co's Graan en Graan producten Maatschappij, te Rotterdam; J. Ph. de Jong, voorheen baas bij de Naam looze Vennootschap Kralingsche Katoen Maat* sohappij, te Rotterdam; J. A. Posthumus, voorheen hoofdbaas bij den Rotterdamsohen Lloyd, te Rotterdam; mejuffrouw B. Paesi, voorheen huishoudster bij de firma B. J. Voss en Zonen te Rotter dam; A. C. Th. W. van der Kroft, controleur bij de Naamlooze Vennootschap Heineken's Gla- zenwasscherij, Stoom-Jalouzieën- en Rollui* kenfabriek, te 's Gravenhage; mejuffrouw A. H. Hoogeveen, huishoudster •bij mevrouw de weduwe prof. dr. J. Gardinaal* Ledeboer, te 's Gravenhage; W. Koudstaal, scheepsbouwkundig teeke naar bij de Naamlooze Vennootschap L. Smit en Zoon's Scheeps- en Werktuigbouw, te Kinderdijk, gemeente Nieuw Lekkerland; C. Ringelberg, zoutziedersbaas bij de Naam looze Vennootschap Zoutziederij voorheen J. de Bondt, te Zwijndrecht; J. Jansen, voorheen meesterknecht bij de Naamlooze Vennootschap Wijnhandel Fer- werda en Tieman te Amsterdam; G. Overeem, chef bij de Naamlooze Ven nootschap Wijnhandel Ferwerda en Tieman te Amsterdam; F. J. de Nooy, meesterknecht bij de Naam* looze Vennootschap tot Exploitatie van de Si garenfabriek voorheen B. Bergman Carels. te Amsterdam; T. L. Prishardt, meesterknecht bij de Naam looze Vennootschap Maatschappij tot Exploi tatie van de Sigarenfabriek voorheen B. Berg man Carels. te Amsterdam. Mejuffrouw E. J. de Wolff—van Buuren, voorheen inspectrice bij de Naamlooze Ven* nootschap Mode-Etablissement Hirseh e»Cie., te Amsterdam; Mejuffrouw E. J. Spijdel, huishoudster bij de familie Rutgers, te Amsterdam, Cbij be vordering) Mejuffrouw S. C. Wagenvoort, wonende te Wageningen, voorheen huishoudster bij me* vrouw weduwe J. P. Guépin te Hilversum; D. van 't Ent, onderchef bij de Naamlooze Vennootschap Oliefabrieken Crok en Laan te Wormerveer; G. Haarman, wonende te Bussum, procu ratiehouder bij de firma D. A. Schmidt, te Amsterdam; J. de Boer, meesterknecht bij de firma H. Keijzer, te Edam; J. Groenenberg, onderbaas in de kopersla gerij der Koninklijke Maatschappij „De Schelde', te Vlissingen; J. A. van Dierendonck, teekenaar bij de Koninklijke Maatschappij „De Schelde", te Vlissingen W. A. Hogeweg, chef van de kleermakerij der Naamlooze vennootschap Kleedipgma- gazijn voorheen Dijckhoff en Zoon, te Utrecht;. mejuffrouw W. Loman, huishoudster bij mevrouw de weduwe A. C. Hobbel-Hogen- doorn te Utrecht; J. Hartings afdeelingschef bij de Naam looze Vennootschap B, Schilte en Zonen's Houthandel en Houtwarenfabrieken, te IJs- se ls te in; W. Lit onderbaas bij de firma E. J. van Arkel en Co., te Jutphaas; B. Dunsbergen, meesterknecht bij de fir ma H. van Santen, voorheen G. Buys, te Breukelen-Nijenrode; mejuffrouw A. van der Velde, huishoudster bij den heer A. U. Bottema, te Buitenpost, gemeente Achtkarspelen; mejuffrouw H. van der Leest, weduwe van P. de Vries, huishoudster bij de familie Bijls- ma te Burum, gemeente Kollumerland en Nieuw Kruisland; mejuffrouw H de Jong, huishoudster bij den heer Tj. Roorda, te Mantgum, gemeente Baarderadeel; G. Dalenoord, hoofdbaas in de weveTij der firma van Heek en Co. te Enschedé; G. Klooster chef-machinist bij de Naam looze Vennootschap D. Jordaan en Zonen's Textielfabrieken, te Haaksbergen; Chr. Meinderink, touwbaas bij de Naam looze Vennootschap D. Jordaan en Zonen's Textielfabrieken te Haaksbergen; mejuffrouw A. Martens, huishoudster hij de familie Dommering te Winschoten; R. Vullings, chef-bankwerker in dienst van de Maatschappij van de Griendt's Landex- ploitatie,, te Griendtsveen. gemeente Horst; P. Spreeuwenberg, opzichter in dienst van den heer Jac. Laumans, te Reuver, gemeen te Beesel; mej. E. Landsweers, gezelschapsjuffrouw bij markiezin de Villers von Grignoncourt, geb. Jkvr. van Nispen tot Sevenaer, te Beesel; in brons, aan: D. van der Steen, sigarenmaker bij de Naamlooze Vennootschap Vereenigde Tabaks industrieën Mignot en de Block, te Eindho ven; mejuffrouw W. Cosijns poppenmaakster bij de Naamlooze Vennootschap Vereenigde Ta baksindustrieën Mignot en de Block, te Eindhoven; mejuffrouw M. van DIesen, poppenmaak ster bij de Naamlooze Vennootschap Ver eenigde Tabaksindustrieën Mignot en de Block, te Eindhoven; mejuffrouw H. G. van Rooy, arbeidster bij de Naamlooze Vennootschap Vereenigde Ta baksindustrieën Mignot en de Block, te Eind hoven; G. Th. van der Loo, tabaksbewerker bij de Naamlooze Vennootschap Van der Putt en de Vlam's Sigarenfabrieken, te Eindhoven; H. W. J. Schuurmans, perser bij de Naam looze Vennootschap Janssens van Buren's Woïlenstoffenfabrieken, te Tilburg; W. Donders, wever bij de Naamlooze Ven nootschap Janssens van Buren's Woïlenstof fenfabrieken te Tilburg; Th. M. de Kort stoker-machinist bij de Naamlooze Vennootschap J. Brouwer's La kenfabrieken, te Tilburg; P. van Gaal, timmerman op het landgoed „De Wamberg", te Berlicum (N.-B.) J. Vennema, chauffeur bij mevrouw de we duwe J. H. Lüps, geb. M. E. Heegmann, te Velp, gemeente Rheden; J. van Moerkerk, voorheen stoker op de steenfabriek van de Maatschappij de Waal- steenindustrie te Gendt; C. Riemsdijk, arbeider op de steenfabriek van den heer A. W. Burgers, te IJzendoorn, gemeente Echteld; J. W. van Scharrenburg. timmermans knecht bij den heer H. A. Eijlander, te Ede; A. van de Loosdrecht, wonende te Gel- dersch-Veenendaal, gemeente Ede, haspelaar bij de Naamlooze Vennootschap Veenendaal sche Sajet- en Vijfschachtfabriek voorheen weduwe D. S. van Schuppen en Zoon, te Vee nendaal; D. van de Kraats, wonende te Geldersch- Veenendaal, gemeente Ede, meleerder bij de Naamlooze Vennootschap Veenendaalsche Sajet- en Vijfschactfabriek voorheen Wedu we D. S. van Schuppen en Zoon te Veenen daal; P. J. Schoots, tabakskerver bij de firma Hijmans en Co., te Tiel; R. Veldkamp, wonende te Passewaay, ge meente Wadenoyen, tabakskerver bij de fir ma Hij mans en Co., te Tiel; H, J.. Deunk, wever bij de firma J. H. Meije- rink en Zoon, te Winterswijk; P. J. Boogaards, schildersknecht bij de firma van Rij en ter Gast, te 's-Gravenhage; J. J. Jacobs, bankethakker bij de Naam looze Vennootschap Maatschappij tot Exploi tatie der Haagsche Hopjes en Chocoladefa briek van P. Nieuwerkerk en Zn., te 'S-Gra- venhage. mejuffi-ouw G. van Ekelen, dienstbode bij den heer J. H. Kann, te 's-Gravenhage; G. M. van Roon, sorteerder bij de Naam looze Vennootschap Stoomwasscherij voor heen H. A. van Starrenburg, te 's-Graven hage; H. Bobbe, boekbinder bij de Naamlooze Vennootschap Esveha, Papierhandel en Kan- toorboekenfabriek voorheen Ph. Simons en Co., te 's-Gravenhage; M. Poons, boekbinder bij de Naamlooze Vennootschap Esveha, ^Papierhandel en Kan- toorboekenfabriek voorheen Ph. Simons en Co. te 's-Gravenhage; J. R. Jordaan, boekbinder bij de Naamlooze Vennootschap Esveha. Papierhandel en Kan toorboeken fabriek voorheen Ph. Simons en Co., te 's-Gravenhage; A. J. de Heer, zadelmaker bij de firma J. H. Bouman, te 's-Gravenhage; N. Valkoog, pakhuisknecht bij de firma L. F. de Bruijn en Co., te Rotterdam; J. Nachtegaal, arbeider bij de Naamlooze Vennootschap American Petroleum Compa ny, te Rotterdam; C. Noorthoek, voorheen kuiper bij de Naam looze Vennootschap American Petroleum Company, te Rotterdam; F. J. Mietrop, arbeider bij de Maatschappij 1 „Fijenoord", te Rotterdam* D. van Krimpen, ijzer draaier bij de Maat schappij „Fijenoord" te Rotterdam; B. van der Velden, voorheen ketelmaker bij de Maatschappij „Fijenoord", te Rotter dam; J. de Graaf, ijzergieter bij de Maatschappij „Fijenoord" te Rotterdam; P. W. Kool, ijzergieter bij de Maatschappij „Fijenoord" te Rotterdam; mejuffrouw A. van Dalen dienstbode bij de familie Van Schouwen, te Sommelsdijk; H. Peek, arbeider bij de Naamlooze Ven nootschap Werf Gusto, voorheen firma A. F. Smulders, te Schiedam; A. van der Waal, arbeider bij de Naamlooze Vennootschap Vereenigde Touwfabrieken, te Maassluis F. van Herwijnen, onderbaas bij de firma Penn en Bauduin, te Dordrecht; mejuffrouw P. Th. van der Eist, dienstbode bij den heer A. van der Post te Voorschoten; J. J. Fictor, sigarensorteerder bij de Naam looze Vennootschap A. Hillen's Sigarenfabrie ken, te Delft; P. J. Boskamp, sigarenmaker bij de Naam looze Vennootschap A. Hillen's Sigarenfa brieken, te Delft; F. Th. Goossens, koperslager bij de Ko ninklijke Nederlandsche Grofsmederij, te Leiden; J. W. Brakel, behangersknecht bij de fir ma J. P. C. Meerburg, te Leiden; A. Schipper, behangersknecht bij de firma J. P. C. Meerburg, te Leiden; W. F. Neuteboom, pakhuisknecht bij de firma den Houter, te Leiden; A. Vlamblom arbeider bij de Naamlooze Vennootschap Tabak en Sigarenfabriek Ge broeders Bos te Ridderkerk; D. Vlasblom, arbeider bij de Naamlooze Vennootschap Tak en Sigarenfabriek voor heen Gebrs. Bos, te Ridderkerk; J. Hakman, arbeider bij de Naamlooze Ven nootschap Tabak- en Sigarenfabriek, voor heen Gebrs. Bos, te Ridderkerk; N. Prins, metaaldraaier hij de Naamlooze Vennootschap J. en K. Smit's Machinefabrie ken te Kinderdijk, gemeente Nieuw Lekker land; A. van der Struys arbeider bij de Naamloo ze Vennootschap „Hollandia" Hollandsche fabriek van melkproducten en voedingsmid delen, te Vlaardlngen; M. Beekman, portier bij de Naamlooze Ven nootschap „Hollandia" Hollandsche fabriek van melkproducten en voedingsmiddelen te Vlaardingen; J. B. J. Koch, eerste wasscherijknecht bij de firma H. de Gier, te Gorinchem; S. de Jonge, arbeider bij de Naamlooze Vennootschap Zoutziederij voorheen J. de Bondt, te Zwijndrecht; C. den Hartog, arbeider bij de Naamlooze Vennootschap Zoutziederij voorheen J. de Bondt, te Zwijndrecht; K. W. Bongaertz wijnkoopersknecht bij de Naamlooze Vennootschap Wijnhandel Fer werda en Tieman te Amsterdam; P. C. Blaauw, glazenwasscher bij de Naam looze Vennootschap Heineken's Glazenwas- scherij, Stoom-Jalouzieën- en Rolluikenfa- briek te Amsterdam; mejuffrouw C. H. Domheer, dienstbode bij de familie Alink, te Amsterdam; F. Beek, drukker bij de Naamlooze Ven nootschap Amsterdamsche Boek- en Steen drukkerij voorheen Ellerman Harms en Co., te Amsterdam; J. P. J. Bos, loopknecht bij de Naamlooze Vennootschap Caoutchouc en Wasdoekhan- del van Martin Schiff, te Amsterdam; A. H. Jana, lederbewerker bij de firma Ver- weegen en Kok, te Amsterdam; J. G. D. Löhning, zaalbedinde bij het Ge nootschap „Het Leesmuseum", te Amster dam; E. C. Thomas, incasseerder bij het Alge meen Ziekenfonds voor Amsterdam, te Am sterdam; B Krijns, pakhuisknecht bij de firma H. Booy en Zoon, te Den Helder; J. Giskes, zagenslijper aan de stoomhout- zagerij „de. Vlijt" van de Naamlooze Ven nootschap Houthandel voorheen van Does- burgh en Co., te Zaandam; Joh. Boesaart, wonende te Hoorn, kaas knecht bij de firma Laming en Sons, te Rot terdam gevestigd; J. Mulder, olieslager bij de Naaml. Venn. Oliefabriek voorheen T. Crok, te Kook aan de Zaan; G. J. Spierens, voorheen linieerder-boek binder bij de Naaml. Vennootschap Boek drukkerij en Binderij J. C. en W. Altoffer, te Middelburg; H. van der Graaf, voorman-modelmaker bij de Koninklijke Maatschappij „De Schelde", te Vlissingen; C. F. Wanst, plaatwerker bij de Ko ninklijke Maatschappij )rDe Schelde", te Vlissingen; C. van den Buuse, voorheen metaaldraaier bij de Koninklijke Maatschappij „De Schel de", te Vlissingen; C. F. Wanst, plaatwerker bij de Kon. Maatschappij „De Schelde" te Vlissingen. C. van den Buuse, voorheen metaaldraaier bij de Kon. Maatschappij „De Schelde", te Vlissingen; L. A. van Lingen, boekbinder bij de N. V. Drukkerij voorheen L. E. Bosch en Zoon te Utrecht; M. Hoveling, houtdraaier bij de N. V. B. Schilte en Zonen's Houthandel en Houtwa ren fabriek, te IJsselstein; P. Reidinga, huisknecht bij de freules van Eysinga, te Leeuwarden; H. Smit, linieerder en boekbinder bij de firma J. M. W. Waanders, te Zwolle; G. Rekers, wever bij de firma Van Heek en Co., te Enschedé; mejuffrouw Johanna Boers, weefster bij de firma van Heek en Co., te Enschedé; mejuffr. Stelkamp, weefster bij de firma van Heek en Co. te Enschedé; H. Stienebos, wever bij de firma van Heek en Co., te Enschedé; H. Harberink, arbeider bij de Naamlooze Vennootschap Spinnerij „Tubantia" voor heen B. W. en H. ter Kuilt, te Enschedé: D. Bruggink Mzn., wever bij de Kon. Jutespinnerij en weverij der firma ter Horst en Co„ te Rijssen; Gr. Nijkamp, wever bij de Koninklijke Jutespinnerij en weverij der firma ter Horst en Co., te Rijssen; G. J. Harmsen, wever bij de Koninklijke Jutespinnerij en weverij der firma ter Horst en Co., te Rijssen; A. Sikkelbein, wever bij de Koninklijke Jutespinnerij en weverij der firma ter Horst en Co., te Rijssen; G. van de Maat, wever bij de Koninklijke Jutespinnerij en weverij der firma ter Horst en Co., te Rijssen; F. J. Harmsen, wonende te Hellendoorn, wever bij de N. V. Koninklijke Stoomweverij te Nijverdal; Joh. Kamperman. wonende te Hellendoorn wever bij de N. V. Koninklijke Stoomweverij te Nij verdal: G. J. Heuver, wonende te Wierden, wever bij de Naamlooze Vennootschap Koninklijke Stoomweverij, te Nij verdal; F. Pepers, wonende te Wierden. wever bij de Naamlooze Vennootschap Koninklijke Stoomweverij, te Nijverdal;

Haarlem's Dagblad | 1930 | | pagina 10