DE VOETBALWEDSTRIJD FRANKRIJK-NEDERLAND. KOM. MED. VOETBALBOND. HOCKEY ft HAARLEM'S DAGBLAD VIERDE BLAD ZATERDAG 28 NOVEMBER 1931 Bovenste rij v. 1. n. r. Anderiessen, Paauwe, Weber, van der Meuien (aanvoerder), van Run, van Heel, Lagendaal. Onderste rij v. 1. n. r. Wels, Adam, v. Nellen, Mol. De eerste internationale wedstrijd in dit sei zoen. Vroegere ervaringen te Colombes. Onze wedstrijden tegen Frankrijk. De voor uitgang van het Fransche voetbal. Het wordt een strijd van geestdrift en snelheid tegen goede techniek. SPORT EN SPEL Het programma voor Zondag. Frankrij kNederland. Elders in dit nummer vinden onze lezers een uitvoerige beschouwing van den vierden interlandenwedstrijd tusschen Frankrijk en Nederland, die morgen te Parijs gespeeld zal worden. Hieronder volgen nog eenige bijzonderhe den. De elftallen zijn als volgt samengesteld.: Frankrijk; Thépot, Mattier, Chardar, Finot, Kaucsar, Hornus, Kaufmann, Veinante, Mercier, Laurent. Langiller. Nederland: Van Nellen, J. Mol, Lagendaal, Adam, Wels, Van Heel, Anderiessen, J. Paauwe, Van Run, Weber, Van der Meulen. Scheidsrechter is de Zwitser Ruoff. De spelers zijn reeds vanmorgen naar de Lichtstad vertrokken, waar zij van middag ongeveer vijf uur zouden arriveeren. De wedstrijd begint te kwart over twee. De heer Hollander zal den strijd weer op de bekende enthousiaste wijze voor de micro foon van den A.VJR.O. verslaan. Ditmaal zal door ons geen draadloos ver slag op onze nieuwsborden en de andere adressen worden gepubliceerd. Den uitslag hopen we echter zoo spoedig mogelijk mee te deelen. De stand na de drie reeds gespeelde wed strijden luidt als volgt: gesp.gew.gel.verl.pnt. v.-t. Nederland 3 3 0 0 6 17—2 Frankrijk 3 0 0 3 0 2—17 De Franschen hebben dus tegenover hun Vrienden heel wat goed te maken. Dank zij het prachtige weer, waardoor bijna eiken Zondag gevoetbald kon worden, beginnen morgen vele vereenigingen reeds aan de tweede helft van de competitie. Zóo weinig stagnatie hebben we in geen jaren bijgewoond. We weten natuurlijk niet, wat de winter nog in zijn schild voert, maar een paar weken oponthoud zullen niet veel kwaad meer kunnen doen. De Stormvogels, die door de fraaie over winning van de vorige week tegen H. B. S. weer plotseling tot de kampiocnscandidaten gerekend kunnen worden, spelen morgen in IJmuiden de returnmatch tegen H. V. V. Ruim twee maanden geleden wonnen de IJmuïdenaren in Den Haag reeds met 4—2, een resultaat, dat ook morgen wel verwacht kan worden. In af deeling n staat de eerste klasse ge heel stil. Van onze vijf tweede-klassers spelen er morgen niet minder dan vier thuis. Haarlem trekt aan den Schoterweg voor de tweede maal ten strijde tegen Z. V. V. van wie op 20 September te Zaandam met 32 gewonnen werd. De roodbroeken, die er mooi voorstaan zullen ook morgen wel winnen. En dat is ook noodig, want D. W. S. is momenteel hun gevaarlijkste concurrent. De samenstelling van het Haarlem-elftal kan men elders in dit nummer vinden. De vrees bestaat, dat weer met een paar invallers gespeeld zal moeten worden. Toen E. D. O. op 20 September in Am sterdam tegen A. F. C. aan de competitie begon en 22 gelijk speelde, zullen niet velen gedacht hebben, dat het daarna met E. D. O. zoo prachtig zou gaan, want het is bij dat ééne verliespuntje gebleven. Alle overige acht wedstrijden werden door onze stadgenooten gewonnen en wel met klin kende cijfers. We hebben uitslagen geno teerd van 52, 61, 60. 70. 42. nog eens 61, 32 en 20. Zeldzame prestatie van een club, die pas naar de tweede klasse gedegradeerd is. Bij den wedstrijd op 20 September had nog een betreurenswaardig ongeluk plaats. Keeper De Waard van E. D. O. kreeg namelijk een vrij ernstigen trap tegen het hoofd, over welk treurig voorval daarna een onaangename gedachtenwisse- ling tusschen de organen van E. D. O. en A. F. C. heeft plaats gehad. De Waard deel de ons juist echter dezer dagen zelf mede, dat het ongeluk aan zijn eigen onvoorzich tigheid te wijten is geweest. Morgen komt A F. C- aan de Kleverlaan spelen. We ge- looven met een gerust hart een overwinning voor E. D. O. te mogen voorspellen. Bloemendaal drijft dit seizoen den spot met alle voorspellingen van de uitslagen der door haar gespeelde wedstrijden. Vorige sei zoenen moest Bloemendaal tegen het eind in den regel alle krachten inspannen om niet op de tiende plaats te eindigen. Dat is dit seizoen, wel heel anders. Na het spelen van slechts zeven wedstrijden staan de wit ten al opde vierde plaats! Als ze nu nog slechts één wedstrijd winnen, dan gaan ze tot het leidende peloton behooren. Morgen komt de Heldersche Racing op bezoek. Deze club behoorde een paar weken geleden nog tot de sterkste partijen, maar sindsdien is ze aan het aftakelen gegaan. Bakker c.s. zul len haar ook morgen wel met een nederlaag naar huis terug sturen. Zandvoort heeft nu al eenige weken het zoet der overwinning niet mogen smaken. Het gemis van den goal-getter Koper wordt dan ook zeer gevoeld. Morgen moet het ech ter voor Zandvoort een klein kunstje zijn om weer eens beslag op de twee punten te leggen, want het zwakke Baarn komt op vi site. Op 20 September wist Zandvoort den uitwedstrijd trouwens ook met 20 te win nen. Blijkens de tot dusver verkregen resulta ten behoort Kinheim tot de zoogenaamde middelmoot, want van de negen door haar gespeelde wedstrijden heeft zij er vier ge wonnen, vier verloren en één gelijk gespeeld. Om nog in aanmerking te komen voor het kampioenschap mogen dus geen punten meer verloren worden. Het staat, echter te betwij felen. of haar dit morgen in Amsterdam te gen D. W. S. gelukken zal, want op eigen veld moest Kinheim op 20 September reeds dc meerderheid van deze tegenpartij er kennen. et internationaal programma van ons vertegenwoordigend elftal be gint dus Zondag met een wedstrijd tegen Frankrijk te Parijs. Men ziet dezen wedstrijd in voetbalkringen met meer dan gewone belangstelling tege moet. Immers ook voor voetbal geldt het bekende: „een goed begin is het halve werk!" Speelt onze ploeg Zondag een goeden wed strijd, wordt een overwinning behaald, dan geeft dat moed voor den volgenden wedstrijd en ook weer de noodige animo om regelma tige oefening van onze ploeg voort te zet ten. De taak van de keuze-commissie zal dan voor de volgende wedstrijden wat gemak kelijker worden. Deze wedstrijd is de eerste van een vrij zwaar programma. We krijgen nog de beide kampen tegen de Belgen, dan nog een wedstrijd tegen Joego-Slavia en een tegen Ierland terwijl tenslotte in het voor jaar nog een extra match tegen de Belgen zal worden gespeeld, waarover op het oogen- blik nog wordt onderhandeld. Voorloopig is er dus voor onze internationals nog werk ge noeg en juist daarom is het te hopen, dat het Zondag een bemoedigend begin zal wor den. Het is niet de eerste maal. dat onze ploeg te Parijs speelt. In het Stadion te Colombes hebben wij reeds bij de Olympische Spelen in 1924 eenige wedstrijden gespeeld, waarbij echter Frankrijk niet onze tegenpartij is ge weest. We hebben er toen den historischen strijd tegen Uruguay uitgevochten, waarbij het maar weinig had gescheeld of onze ploeg had de Zuid-Amerikanen, die later het Olym pisch kampioenschap veroverden, geslagen. Nederland verloor dien wedstrijd met 21. Daarvoor had onze ploeg op hetzelfde terrein een gemakkelijke overwinning op de Roeme nen behaald. Die wedstrijd was weer op een ander gebied merkwaardig en wel door het gering aantal toeschouwers! Nog nooit hebben wij bij een internationalen wed strijd zoo weinig toeschouwers gezien. Als het er 100 waren is het misschien ruim ge teld. Dat handjevol kijkers ging in de enorme ruimte van het Stadion te Colombes vrijwel verloren. En dan hebben we te Colombes nog de wedstrijden tegen Zweden om de derde plaats gespeeld, waarbij eerst na 3 1/2 uur voetbal de beslissing in het voordeel der Zwe den viel. Het Nederlandsche voethal heeft dus op het Stadion te Colombes reeds belangrijke dingen verricht. Speelt onze ploeg a.s. Zon dag zoo goed als in den wedstrijd op dat ter rein tegen Uruguay, dan behoeven we ons omtrent het resultaat niet ongerust te ma ken. De eenige wedstrijd, die onze ploeg te Pa- HAARLEM—Z. V. V. Men schrijft ons: Na vier weken spelen de roodbroeken weer eens op eigen terrein waar ditmaal Z.V.V. op bezoek komt. Door het winnen van den lastigen uitwedstrijd op jJ. Zondag tegen H. R. C. heeft Haarlem zich aan het hoofd der ranglijst weten te handhaven en wan neer de tegenpartij niet onderschat wordt, kan ook as. Zondag de leidende positie be houden blijven. Óndanks hun bescheiden plaats op de ranglijst zijn deze Zaandammers tegenstanders waarmede rekening dient te worden gehouden wat o.a. bleek iii Haarlem's eersten competitiewedstrijd toen in Zaandam :na zwa/ren strijd slechts met 32 kon worden gewonnen. Kammeijer zal weer uitkomen waardoor de aanval weder compleet is. Alleen Oldenburg ontbreekt nog, waarvoor Levy op de spiiplaats invalt. De opstelling is dus: Hoeben, Van Daaien. Huisman, de la Mar, Levy, Vreeken, Iseger, Bieshaar, Breeuwer, Polanen, Kammeijer, De bezoekers die reeds vroeg aanwezig zijn kunnen getuigen zijn van den van 12 tot 2 te spelen competitiewedstrijd voor de reserve le klasse Haarlem 2Hilversum 2. ZANDVOORT—BAARN De elftalcommissie van Zandvoort heeft het na den wedstrijd tegen A. F. C. van j-1. Zondag noodzakelijk gevonden, eenige wij zigingen in het elftal aan te brengen; o.a. is Kèesman vervangen. De opstelling is nu als volgt: Scheffer, Water, Hollenbeig, Vinke. Schaap, Molenaar, Schut, Weber, Schuiten, Terol, Van den Bos. D.W.S—KINHEIM. Kinhelm gaat morgen met het volgende elftal naar D.W.S.: C. Druyvcn. Rozemeijer. J. Stals. P. Druyven, Bakker, Asjes. Boot, Michel Jr., Groeneveld, Michel Sr., Ellen. rijs tegen het Fransche elftal gespeeld heeft, vond vóór de Olympische Spelen van 1924 plaats toen het Stadion te Colombes er dus nog niet was. Dat was ongeveer 10 jaar ge leden, om precies te zijn: 13 November 1921. De loopbaan van een internationalen voet baller, hoe goed hij ook moge spelen, duurt tegenwoordig niet zoo lang. Van de 11 spelers die in dien bewusten wedstrijd de Nederland sche kleuren hebben verdedigd, speelt dan ook thans geen enkele meer in het elftal. Het was een ploeg met een sterk provinciaal karakter, immers de helft bestond uit niet- Westelijke spelers, wat altijd een bijzonder heid is. Het elftal zag er als volgt uit; Van Tilburg (doel), Pelser en Stevens (achter), Hordijk, Denis en Legger (midden), Tetzner, Rodermond, van Gendt, Delsen en de Natris (voor). Op twee uitzonderingen na, Denis en Van Tilburg, komen deze spelers niet meer in eerste klas voetbal uit. De ploeg speelde een vrij goeden wedstrijd. Vooral de Natris was bijzonder op dreef, zóó zelfs, dat het Fransche publiek hem na afloop van den wedstrijd een speciale ovatie bracht. Het werd een gemakkelijke 50 overwinning. Men moet niet vergeten, dat de Franschen toen nog tot de zwakke ploegen van Europa gerekend werden. Het Fransche elftal be haalde wel zoo af en toe eens een overwin ning, doch van groote beteekenis wat dat niet. Eerlijk gezegd, beschouwde men des tijds hier in Nederland het Fransche voetbal wel als een beetje minderwaardig, waaraan het was toe te schrijven, dat men sedert 1908 toen de eerste wedstrijd tegen de Franschen werd gespeeld, hen niet meet op het voetbal veld had ontmoet. De returnwedstrijd werkte ook al niet mee om tot een regelmatig contact met de Fran schen te komen. Ze kwamen op 2 April 1923 te Amsterdam spelen doch ze brachten bij die gelegenheid slechts een door vele inval lers verzwakte ploeg over. Ons elftal had dan ook geen moeite een 81 overwinning te behalen, hoewel het slechts matig spel te zien gaf en zeker op dat oogenblik niet- de sterkste vertefrenwoordicing van het Neder landsche voetbal was. Onze ploeg bestond uit: Van der Poel (doel(, Denis en van der Kluft (achter)Lefèvre. van Linge en Kui pers. (midden». Groosjohan, Roetert, Bulder. Addicks en Sigmond (voor). Men vond het Fransche spel zóó zwak. dat men geruimen tij'd geen moeite gedaan heeft om een wed strijd tegen Frankrijk te krijgen, daar men van meening was, dat men van het Fran sche spel toch niet veel kon leeren en boven dien mogelijk was dat wel de voornaamste reden! meende men. dat er bij het publiek geen belangstelling voor een wedstrijd tegen de Franschen bestond. Volledigheidshalve diene, dat de eerste wedstrijd tegen Frankrijk, die in 1908, op het Schuttersveld te Rotterdam, ten aanschou- we van zegge drie duizend toeschouwers werd gespeeld, in een 41 overwinning voor onze ploeg was geëindigd. E.D.O.—AF.C. Men schrijft ons: Het kan a.s. Zondag aan de Kleverlaan een spannende strijd worden tusschen E.D.O. en A.F.C. Het eenige punt dat E.D.O. verloor was juist tegen A.F.C.. De inzet van de tweede helft is zonder twijfel van belang, daar E.D.O. zoowel als A.F.C. de punten hard noodig heeft. Het EJD.O. elftal is als volgt De Waard. Swart, C. v. d. Laan, Koppen. Dinkla, Oomen, Perukel Sr., teffens Jr. Steffens Sr. Perukel Jr. Koene HAARLEM 2—HILVERSUM 2 Dc reserves van Haarlem spelen morgen om 12 uur, dus vóór HaarlemZ. V. V. te gen het tweede e'ftal van Hilversum. De sa menstelling is als volgt: De Vries. Boot, Moolenaar, Van der Valk, Buissink, Dik. Klipp, De Winter, Verwaal, Sala, Onkenhout BLAUW WIT 2-ED.O. 2. De reserves van E.D.O. gaan met het vol gende elftal naar Blauw Wit 2: Van Roon W. Zandstra. Van Weeren. Joosten, Vrenegoor. J. Koene, Corsten, Schumacher. K. Zandstra. Van Norde, H. Koene HALFWEGELECTRA. Men schrijft ons: Halfweg begint morgen de tweede helft der competitie met bovengenoemden uitwedstrijd en naar we hopen weer met een overwinning, want de eerste helft is goed verloopen. Uit 8 wedstrijden werden 16 punten behaald, dus een zeer mooi resultaat. Een zeer groot aantal supporters zal Halfweg vergezellen. Het elftal is als volgt samengesteld J. J. v. Roon. J. Westerman, T. Visser. C. Tienstra, K. Visser, E. Boellaard. J. Visser, M. v. Aalst, C. Bongers, J. Bongers, N. Bongers. Ook toen reeds maakte het Fransche spel geen sterken indruk. Toch zou er reeds in het daarop volgend seizoen een returnwed strijd te Parijs zijn gespeeld, indien Frankrijk zich niet van de F.OfA. had afgescheiden, waardoor deze match niet kon doorgaan. De namen van de spelers, die ons voetbal in dien eersten wedstrijd tegen Frankrijk hebben vertegenwoordigd zijn: Beeuwkes, doel; Hey- ting en Colenbrander, achter; Bekker, de Korver en Stempels, middenWelcker, Sneth- lage, Akkersdijk. Thomee en M. Francken, voor. Heel wat van deze namen zullen aan het tegenwoordige voetbal geslacht niet bekend zijn. Voor zoover Haarlem betreft, zal men zich natuurlij k Mannus Francken herinneren. Deze wedstrijd was voor den populairen H.F.C.'er van historische beteekenis, daar het de eerste was van de lange reeks internatio nale wedstrijden, die hij voor Nederland heeft mogen spelen. Overigens was het eigenaardig, dat de drie halfs in dezen wedstrijd, in hun eigen elftal destijds alle drie op de spiiplaats speelden. De verbetering van het Fransche voetbal dateert eigenlijk van de Parijsche Olympische Spelen. Het Fransche spel is daarna met sprongen vooruit gegaan, zóó zelfs dat de Franschen op het oogenblik als een der sterke ploegen van het vasteland worden be schouwd. Of dat juist is, zullen we maar voor loopig buiten beschouwing laten. Men moet niet vergeten, dat de Franschen hun over winningen vrijwel uitsluitend op eigen ter rein hebben behaald en dat ze voorts die overwinningen voor een groot deel danken aan geestdrift en snelheid. Langzamerhand hebben ook enkele spelers wel de noodige technische vaardigheid gekregen, doch over het algemeen is een goede balbehandeling nog het zwakke punt van den Franschen voetballer. Trouwens indien men al zijn aan dacht aan snelheid geeft, kan men moeilijk ook een goede balcontróle hebben, daar dat twee eigenschappen zijn, die gewoonlijk niet samengaan. Het spel der Franschen is ontegenzeggelijk zeer snel, vooral Indien ze in het begin van den wedstrijd een doelpunt hebben weten te maken, waardoor ze tot het uiterste worden geprikkeld om te trachten dien voorsprong te behouden. Dan zijn de Franschen ook voor technisch en taktisch veel beter spelers gevaarlijke tegenstanders. Dat heeft Engeland nog pas het vorig seizoen ondervonden. Het volledige Engelsche prof-elftal werd toen te Parijs door de Franschen geslagen, waarbij de En- gelschen zelf moesten erkennen, dat de ne derlaag verdiend was. Ook op de Duitschers werd te Parijs een overwinning behaald, hoe wel de Franschen hierbij nog al fortuinlijk waren, daar het eenige doelpunt van den wedstrijd door den Duitscher Münzenberg in eigen doel werd getrapt. OVERZICHT. Nog is de Novembermaand in het land, en reeds gaat de competitie aan de tweede helft beginnen De afwerking is dus wel bijzonder vlot dit jaar. De Eerste klasse brengt ons hier M.H.C. Hilversum. De Musschen behaalden hun eenige puntje juist in den eersten competi tie wedstrijd tegen Hilversum. Ook de prestaties van de Gooische zwarthemden zijn niet meegevallen. De wedstrijd Zondag aan den Meerweg zal dus spanning brengen en een kans op de eerste zege hebben de roodhemden zeker. Bloemendaal trekt naar Amsterdam, dat de vorige maal met 30 zegevierde. Sinds dien is veel veranderd. Hoorden we niet een der bondsofficials fluisteren, dat de Bloemen- daal-aanval een der beste van ons land was? Oogenschijnltjk zijn de Amsterdam-papieren hooger gesteld, doch het spelen naast het Stadion heeft Bloemendaal ook in magere jaren nogal eens een puntje opgeleverd. Dus lijkt een gelijk spel een goede uitslag. De Tweede klasse brengt Bloemendaal 2 een thuiswedstrijd togen Hilversum 3. We gelooven dat cle krachtige, jeugdige Bloemen- daal-aanval zal zegevieren over de Hllver- sumsche oude garde. M.H.C. 2 heeft een moeilijken uitwedstrijd tegen de enthousiaste Larineezen. Wanneer de Musschen een gelijk spel weten te be werkstelligen. is dat al een mooi succesje. H.B.S.—Kieviten wordt de groote strijd in de Tweede klass B. De winnaar maakt een goede kans op het afdeelings-kamploen- schap. H.BB. heeft het terreinvoordeel; dit kan de schaal juist doen overslaan ten gun ste van Santpoort. In de Derde klasse kan Bloemendaal 3 winnen van A.M.V.J. en behoudt dan de leiding, H.B.S. 2 wint van Alkmaar 3 en blijft ook 'n runner-up. De derde gegadigde voor de eerst" plaats, dc Velsensche-Bever- wljksche Strawberries, wint thuis na moei- lijkenstrijd van Amsterdam 4 en M.H.C. 3 kan uit Amsterdam tegen T.CJL, ook 2 punten huiswaarts nemen. Die resultaten laten echter duidelijk zien, dat tegenwoordig het Fransche voetbal wel tot wat goeds in staat is. zoodat elke ploeg op het oogenblik op ernstigen tegenstand moet rekenen. Het Nederlandsch elftal is voor dezen wed strijd op de bekende ernstige wijze voorbe reid. De ploeg heeft regelmatig Donderdags avonds in den Haag bij kunstlicht geoefend. Er werden voorts verschillende oefenwedstrij den gespeeld, voornamelijk tegen Engelsche ploegen. In een van deze wedstrijden slaagde onze ploeg er in met 32 van cle Engelsche eersteklassers Blackburn Rovers, tc winnen. Men zal echter goed doen aan deze resultaten ten opzichte van den wedstrijd tegen de Franschen niet te veel waarde te hechten, daar onze tegenstanders van Zondag een ge heel ander voetbal spelen. Het Engelsche «ustlge, regelmatige spel, ligt onzen spelers beter dan het snelle en op geestdrift geba seerde spel der Franschen, zoodat men niet zal mogen denken, dat we wel van Frankrijk zullen winnen omdat we zelfs Engelsche eerste klassers hebben geslagen. Onze ploeg heeft in de laatste wedstrijden zeer goed voetbal gespeeld. Zoowel in den wedstrijd tegen de Blackburn Rovers als ln dien tegen het Rotterdamsch elftal, werd af en toe knap werk geleverd. Maar men zal thans dienen af tc wachten of onze ploeg ln staat zal zijn het Fransche elftal ons spel op te leggen dan wel. dat wij ons spel zullen moeten regelen naar dat van de Franschen. In dat laatste geval ls de overwinning twijfel achtig, in het eerste geval zal het Fransche elftal wel buitengewoon goed moeten spelen, wil het van onze ploeg winnen. Men zal in alle geval goed doen dc Franschen geen oogenblik te onderschatten. Men bedenke, dat onze tegenstanders vrijwel hetzelfde elf tal in het veld brengen, dat in het vorig sei zoen Engeland heeft geslagen. Oefenwedstrijden heeft de Fransche ploeg niet gespeeld en die zijn ook bij het spel, dat dc Franschen spelen, niet zoo noodig. ZIJ moeten het ln den aanval hebben van snelle indivldueele rennen en niet van goed opge zette en mooi uitgevoerde aanvallen. De Fransche pers wil het wel doen voorkomen, dat het niet spelen van oefenwedstrijden een fout is, waardoor de ploeg onvoldoende voorbereid ln het veld zal komen, doch zóó zien wij het niet. Het wordt Zondag nu slechts de kwestie of de Fransche snelheid in staat zal zijn de ongetwijfeld betere techniek van onze spelers te overspelen. Of dit zal ge lukken is een vraag, waarop men vooraf zeker geen antwoord zal kunnen geven. C. J. GROOTHOF. COMPETTTC ESTANDEN. Westelijke eerste klasse: gesp. gew. gel. verl. pnt. V.-t. H.O.C. 7 6 1 13 11— 3 Amsterdam 7 5 2 12 21— 9 HUM. 7 4 3 8 23—15 Haagsch Lyc. 7 4 3 8 17—14 Hilversum 7 2 2 3 6 11—12 Bloemendaal 7 3 4 12—17 TOGO. 7 1 6 2 9—24 M.H.C. 7 1 6 1 9—19 Westelijke Tweede klasse A; gesp. gew. gel. verl. pnt. v.-t. Amersfoort 7 6 1 13 24— 4 Bloemendaal 2 7 5 1 1 11 24—11 Laren 7 4 2 1 10 14— 8 Hilversum 3 7 3 1 3 7 11— 8 Be Fair 7 3 1 3 7 16—14 Amsterdam 7 3 4 6 14—13 M.H.C. 2 7 1 6 2 7—25 Hilversum 4 7 7 0 5-32 Tweede Klasse B: gesp. gew. gel. verl. pnt. v.-t. Kieviten 7 5 1 I 11 26— 9 H.BB. 7 5 1 1 11 12— 8 Alkmaar 7 4 2 1 10 19— 9 T.O.G.O. 2 7 5 2 10 18—11 Delftsche Stud. 6 3 3 6 14—12 Leiden 7 2 5 4 12—20 Victoria 2 6 1 5 1 4—19 H.O.C. 2 7 1 6 1 10—27 Derde Klasse A: gesp. gew. gel. verl. pnt. v.-t Bloemendaal 3 6 5 1 10 27— 9 Strawberries 6 4 1 1 9 22— 7 HBS. 2 f, 3 2 1 8 25 M Amsterdam 4 6 4 2 8 10—11 A.M.VJ. 5 2 2 1 6 16— 6 M.H.C. 3 6 1 1 4 3 10—13 Alkmaar 2 6 1 5 2 4—27 TUJL2 g 5 0 3—28

Haarlem's Dagblad | 1931 | | pagina 13