HAARL. VOETBALBOND. DERDE KLASSE. VIERDE KLASSE. RESERVE 1E KLASSE 8 Sfoto - ZW ARTSER'S Sporthuis „Haarlem" R.K. VOETBAL WIELRIJDEN jer. gevaarlijke aanvallen. Buitenspel staan <ioet eenige kansen verloren gaan. Kammcijere maakt er met een hard schot g_l van. Dan wordt het opdringen van de Haarlem verdediging Haarlem noodlottig; de rechts binnen van Z. V. V. loopt met den bal door en scoort onhoudbaar (8—2i. Breeuwer maakt er dan 9—2 van, maar de verdediging van. Haarlem blijft in haar verkeerde opstelling doorspelen, wat op een doelpunt komt te staan, terwijl kort daarop Huijsmans een strafschop veroorzaakt, die benut wordt (9-4i. In de laatste minuut maakt. Haarlem de dubbele cijfers vol met behulp van een Z.V.V.-back. Het einde kwam daardoor met 104 voor Haarlem. E. D. O.-A. F. C. (7-3) E.D.O. heeft verdiend gewonnen, na een fieftigen tegenstand van A.F.C. Vooral Knop- per speelde uitstekend; hij nam twee doel punten voor zijn rekening. De leiding van Mr. Van Bisselick was uit stekend. Elke poging tot forsch spel werd on middellijk de kop ingedrukt. De grensrechter van A.F.C. bemoeide zich te veel met de rechtspraak; hij moest door een ander vervangen worden. Het veld was zeer glad; vooral E.D.O. had er last van. A.F.C. liep hard van stapel en speelde lang niet slecht. Zij verdient zeker een betere plaats op de ranglijst; na enkele minuten scoort Koene, als er reeds twee keer gemist is. Terecht, gaf Van Bisselick buitenspel. A.F.C. zit geweldig op den bal; zij is het meest in den aanval, zonder dat er veel ge vaar voor het E.D O -doel is. Er is ongeveer tien minuten gespeeld, als Steffens Sr. een voorzet van Perukel Sr. half raakt, doch Koene is direct er bij en geeft E.D.O. de leiding. (1—0). Kort hierop geeft Koene behendig af aan Perukel Jr. Het is 20. Dit ontneemt eenigszins den moed aan A. F. C.. de achterhoede raakt in de war zonder dat E.D.O. hier gebruik van kan maken. A. F. C. herstelt zich en na een missen van Oomen verkleint Prent den achterstand. (2—1). Bijna maakt A.F.C. gelijk, doch De Waard kan net nog redden. Dit geeft den Amster dammers weer moed; de E.D.O.-achterhoede waarin Swart uitblinkt, moet alle zeilen bij zetten. Na een missen van Smits krijgt Stef fens Jr. een fraaie kans, doch hij schiet van kort bij tegen den keeper aan. Weer een aan val van E.D.O.. Koene brengt den stand op 31. Weer protesteert de grensrechter van A.F.C, hij moet thans, 'zooals reeds gemeld, het veld ruimen. Na ee'n aanval van rechts komt Steffens Sr. schuin voor doel te staan; hij brengt met een hard schot den stand op 4—1. Fraaie aanvallen, geleid door Koene, worden steeds op het nippertje onderbroken. De tweede helft begint weer met heftige aanvallen van A.F.C, die zich tot het uiter ste inspant om stand te houden. Een mooie kans gaat verloren als Knopper tusschen een terugspclenden back van EDO. en den kee per komt: hij schiet echter hard tegen De Waard aan. Eindelijk lukt hot ED.O, door de achter hoede te breken; Steffens Jr. kopt tot twee maal toe in. Steeds redt de keeper. Perukel Sr. bemachtigt echter den bal en brengt den stand op 51. Een voorzet van Perukel Sr. geeft Koene gelegenheid om den stand op 6—T te brengen. Er is geen sprake van, dat A.F.C. opgeeft; de linksbuiten Knopper geeft uitstekende voorzetten, welke steeds verknoeid worden. Knopper probeert het nu zelf en door goed doorzetten verkleint hij den achterstand tot 6_2. Weer is het dan Knopper, die scoort. (8—3). De E.D O -aanvallen worden op het laatste oogsnblik door den goed spelenden keeper onderbroken. Smits krijgt een waarschuwing als hij Stef fens Jr. te stevig aanvalt. Uit een corner brengt Steffens Sr. den stand op 7—3. E.D.O. is thans in alle opzichten sterker. Zonder dat er verder gescoord wordt komt het einde. E.D.O. had de volgende opstelling: De Waard, Swart, C. v. d. Laan. Koppen. Dinkla. Oomen, Perukel Sr., Steffens Jr. Steffens Sr. Perukel Jr., Koene. B!oemendaal-H. R. C. (3-1) Bloemendaal heeft de indertijd in Den Helder geleden 4—1 nederlaag op afdoende wijze gewroken. Voor hen die het spel der witten de laatste weken hebben gevolgd, komt deze overwinning natuurlijk niet on verwacht. Intusschen staan de volgelingen van Cassée met 10 punten uit 8 wedstrijden er uitstekend voor. Een prettige wedstrijd was het over het geheel genomen niet. Vooral na de rust maakten de gasten wel wat al te ruim ge bruik van hun lichaamskracht en ofschoon dit tegen de massieve achterhoede der thuis club niet het minste effect sorteerde, ging de goede verstandhouding in het veld er toch door verloren. De rustige leiding van scheidsrechter Theo Bosch voorkwam geluk kig erger. De thuisclub liep hard van stapel; de ver dediging van H.R.C. kwam al direct voor moeilijke problemen te staan. Wanneer in deze periode het binnentrio der witten iets zuiverder had geschoten, dan had het er voor de HJR.C.'ers niet best uitgezien. Hoe wel de gasten zich eenigszins wisten los te werken, ging het initiatief toch voornamelijk van de thuisclub uit, maar zooals gezegd liet de afwerking der aanvallen veel te wenschen over. Rust brak aan met blanken stand. Na de hervatting begon H.RC. met eenige snelle aanvallen, maar de achterhoede der thuisclub, met. Huisman aan het hoofd, gaf geen krimo Na tien minuten maakte Ch. de Bock het leder coed vrij om het vervolgens fraai in het H R C.-doel te plaatsen. Na dit succesje heelf Bloemendaal een tijd lang goed voetbal gespeeld; het was voor iedereen duidelijk dat het bij dat eene doel punt niet zou blijven. Toen D Kuiper het leder dan ook in gunstige positie kreeg toe gespeeld bedacht hij zich geen moment en maakte en met een kalm schot 2—0 van. Niet lang daarna verdween een ultsteker.de hoekschop van Parson wederom in het H. R. C net '3—Oh De aardigheid ging er toen zoo'n beetje af. Eenige minuten vóór het einde redc'e HR.C. de eer na een scrimmage voor het Bloemendaaldoel. Bloemendaal speelde met het volgende elftal: Huisman. Rap. C. Bakker. Immer. Beijk. Parson, J. Casscc, De Bock, F. Bakker, Kuiper, Immer D. W. S.-Kinheim (4-1) De eerste aanvallen zijn voor D.W.S., die hard van stapel loopt. Druyven moet een tweetal -harde schoten verwerken;- eenmaal wordt tegen de deklat geschoten. Als Kin- heim er vandoor gaat, is een corner het eerste resultaat. Dan weer een D W.S.-aan val. geleid door aen watervluggen Van Es, die door Rozemeijer wordt onderschept. Boot krijgt het leer toegespeeld: hij gaat er mee van door en geeft een scherpen voor zet, die door Ellen ineens wordt ingekogeld (0—1). D.W.S. is de kluts een beetje kwijt: Kin heim komt sterk opzetten. Na mooi samen spel op den linkervleugel geeft Ellen een keurigen voorzet aan Groeneveld. die in den hoek plaatst, doch de D.W5. keeper redt zeer fraai. De D.W.S.-voorhoede begint zich weer te roeren. Na goed samenspel staat de mid- voor ineens voor open doel. Asjes tracht nog te redden, doch de bal zit al in het net (1—1). Kinheim komt weer geducht opzetten en laat een prima partij voetbal zien. Michel Jr. schiet een voorzet ineens rakelings over. Dan gaat D.W.S. er weer vandoor; uit een korte schermutseling voor Kinheim-doel passeert de bal even de doellijn, wat den scheidsrech ter niet ontgaat (21). Direct hierna is het rusten. Na de rust zijn de rollen omgedraaid; D.W.S. heeft het beste van het spel. Ze laten een vlug. open spel zien; vooral de vleugel spelers zijn hierbij zeer actief. Een aanval op het Kinheim-doel wordt afgeslagen, doch de D.W.S.-midhalf vangt den bal op en lost tusschen diverse spelers door een hard schot, dat doe! treft (31). Het is nu langen tijd een strijd in het mid denveld totdat Van Es een bal toegespeeld krijgt; hij brengt even op en geeft dan een zuiveren voorzet, die de midvoor on houdbaar inzet (41). Even later is het eindigen en heeft D.W.S. verdiend gewonnen. D. J. K.—Schoten (1—3) Te twee uur wordt begonnen. De eerste aanvallen zijn voor Schoten, die voor het doel eenige kansen mist. Toch heeft Schoten het eerst succes, als De Goede een voorzet be nut <01). D J. K. pakt flink aan. maar vindt de Scholen-defensie in goede conditie. Dan maakt Slot in buitenspelpositie het tweede doelpunt. De spelers van D.J.K. blij ven staan, en laten genoemden speler ge makkelijk doelpunten 02 Voor de rust komt er geen verandering in den stand. In de tweede helft is D.J.K. iets meer aan vallend; gevaarlijke momenten voor het Schoten-doel ontstaan. Het is de midvoor die een goed doelpunt maakt (12). Nu komt. er spanning in den strijd. Schoten werkt zich weer los en zet keurige aanvallen op. Uit een hiervan is hel Van Putten, die on houdbaar doelpunt (13). Nog geeft D. J. K. zich niet gewonnen, maar de achterhoede van Scholen weet van geen wijken, als scheidsrechter Henneberke voor het laatst fluit, heeft Schoten wederom verdiend ge wonnen. Q. S. C.De Kennemers (17) Voor de rust zag het er niet naar uit dat de Kennemers zouden winnen, daar de Wormer- veerders werkten als paarden. De Kenne mers-achterhoede had dan ook de handen vol. Toch wist de mid-voor der - gastheeren zijn club de leiding te geven (1—0'. De Kennemers werken hard voor den gelijk maker. Dit gelukt Horeman na een goed door Groot genomen hoekschop (1—1). Q.SC zet er dan alles op, doch de Kennemers-verdedi- ging is op haar post. Na de rus: een geheel ander beeld, want nu is Kennemers technisch veel sterker en is de Q.S.C.-ploeg blijkbaar uitgespeeld. Aanval op aanval wordt op haar ondernomen; succes kan niet uitblijven. Groot zorgt voor den eer sten goal; Brethouwer voert den stand tot 1—3 op. De thans goed spelend/ Kennemers- miödenlinie stuwt haar aanval steeds op en niet zonder succes. Groot. Brethouwer. Schip pers en Horeman voeren den stand tot 1—7 op, zonder dat de Q.S.C.-voorhoede het Blansjau erg lastig maakt. Met een fraaie 7—1 zege verlaten de Kennemers het terrein, hun kansje op het kampioenschap behou dende. ElectraHalfweg (03) Als de scheidsrechter beginnen blaast en Electra aftrapt, onderneemt ze eenige mooie aanvallen, maar de Halfweg-keeper is op zijn post. Al spoedig maakt de linksbinnen den bal vrij en geeft met een mooi schot in den hoek zijn club de leiding (01). Daarna maakt de midvoor er 02 van. Na rust is Electra weer het eerst in den aanval, doch weet geen doelpunt te maken. Als Halfweg weer ten aanval trekt, maakt haar midvoor aan alle onzekerheid een einde en maakt er 0—3 van. H. F. C. 2Zeeburgia 2 (22) De H. F. C.-reserves zijn op den goeden weg voortgegaan; zij hebben een verdienstelijk gelijk spel behaald tegen de concurrenten van het leidende Ajax 2. De H. F. C.-opstelling luidt als volgt: Perrc. Reuvekamp Gilic, Van Baa(;bank. Denijs, Ten Have, Marchant, Van Riemsdijk, De Ruijter, Adam, Kruyt. Van Parreeren. De gasten beginnen met een flink offen sief op hel \J. F. C.-doel. Ze houden echter het spel vaak te kort, zoodat de H. F. S.-ach- terhoede nogal eens kan ingrijpen, terwijl keeper Perre in laatste instantie uitstekend werk verricht. Langzamerhand werkt H. F. C. zich los: het blijkt dat de Zeeburgia-achterhoede haar vorm nog niet gevonden heeft. Vrij onverwacht komt het eerste doelpunt: als Denijs nl. hoog voor den goal zet cas seert de links-back der gasten zijn eigen kee per met een hard schot. Dit ontmoedigt Zeeburgia, terwijl H. F. C. daarentegen fei aanvalt. Als bij een aanval van links Adam den bal voor Kruyt laat loopen, weet deze met een schot in den benedenhoek den keeper tepas- seeren (2—0). Dit is Zeeburgia te bar; flink valt ze aan. echter zonder succes. Ook de H F. C.-voor hoede is niet meer in staat om te scoren. Na ce heAatting pakken de Amsterdam mers flink aan. H. F. C. moet zich t:: verde digen bepalen: het is niet te verwonderen dat de linksbinnen Perre met een goed schot passeert U—1)* INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. a 60 Cts. per rcgeJ. EEN FOTO-ABUM IS ALTIJD EEN WELKOM GESCHENK ONZE SORTEERING IN ELKEN PRI|S IS ONGEËVENAARD FOTO-MAGAZIJN Groote Houtstraat 3A bij de Groote markt. H. F. C. doet eenige tegen-aanvallen. ech ter zonder succes. Daarentegen profiteert de Zeeburgia-rechtsbinnen van een weifelen in de H. F. C.-achterhoede hij schiet den gelijk maker langs Perre. 22 Een spannende strijd ontstaat om de lei ding; beide partijen krijgen nog wel eenige kansen, doch or komt geen verandering meer in den stand. Haarlem 2Hilversum 2 (21) Evenals in den uitwedstrijd heeft Haar lem 2 ook nu met den oneven goal van de Hilversumreserves gewonnen, een overwin ning, die volkomen verdiend is. Haarlem 2. ckit nog niet veilig stond, is door deze overwinning weer in een betere positie gekomen, omdat Hilversum de laat ste plaats bezet. Haarlem verscheen in de volgende opstel ling: De Vries, Boot. Moolenaars, Van der Valk. Buissink. Dik. Klipp, De Winter, Verwaal, Sala, Onkenhout Haarlem is in het begin veel sterker en dringt Hilversum geheel terug. De weinige aanvallen der gasten loopen door zeer on benullig spel op niets uit. In de voo; hoede der thuisclub wordt aar dig gecombineerd, maar voor het doel kan men de juiste richting niet vinden. Een hard schot van Onkenhout belandt tegen den paal. Hilversum doet het dan aan den anderen kant beter, als de middenvoor een hem ge boden kans uitstekend benut (01>. M^t dezen stand breekt de rust aan. In de tweede helft is Haarlem sterker: doel punten kunnen dan ook niet uitblijven. Na keurig solospel van De Winter doelpunt hij met een goed schot (11). Dadelijk hierna een herhaling hiervan, mei dit verschil., dat de keeper het schot nu stopt. Dc Hilversummers zien intusschen kans. om eenige goede kansen om zeep te brengen. Bij een Haarlem-aapval vergeet de keeper van Hilversum .ach een oogenblikje, waar door de scheidsrechter zich genoodzaakt ziet aan ■Haarlem een penalty toe te kennen; deze wordt door Onkenhout benut 12 1 Na nog eenige spannende momenten voor beide doelen, breekt het einde aan. De scheidsrechter leidde keurig. Blauw Wit 2—E. D. O. 2 (1—0) Een zeer spannende interessante wed strijd is tusschen deze reserve ploegen ge speeld. E D. O. II begint zeer goed. een reeks aan vallen. alle zeer goed opgezet, be'agen Ba rend in het Amsterdamsche doel. Hij ver hindert alle doelpunten. Smit passeert Zandstra en schiet tegen den binnenkant van den paal, waarna de bal in 't doel veidwijnt. Ook in de tweede he'ft een gelijk opgaan de strijd, waarin de twee doelverdcdigers fraai werk verrichten. Zonder verandering komt het einde. Het elftal van E. D. O. was als volgt: Van Roon. W. Zandstra. v. Weeren, Joosten, Vrenegoor. J. Koene, Corsten, Cchumacher, K. Zandstra. v. Norde, H. Koene. RESERVE 2e KLASSE A. V. S. V. 2—Blauw Wit 3 (5—0) Wederom hebben de V. S. V -reserves een groote overwinning behaald en als ze zoo blijven spelen, maken ze ongetwijfeld een goede kans op de bovenste plaats. In de verdediging is vooYal Van der Griendt Jr., ec-n kracht van beteekenis, maar ook J. Wey speelt een goede back- par tii. Hiermede is in hoofdzaak de „nul" der Blauw-Witters verklaard. Wel onder namen ze soms in het middenveld goed opgezette aanvallen, doch in de buurt van het doel gekomen, bleef bovengenoemd backstel toch de baas. zoodat doelman Ro sier het niet al te lastig kreeg. Ondanks haar meerderheid zag het er aanvankelijk niet naar uit. dat V.S.V- met sprekende cijfers zou gaan winnen. Met de rust was de stand dan ook nog maar 10. Na de rust. werd de meerderheid beter uitgedrukt en werd de stand opgevoerd tot 5—waartegenover Blauw Wit geen te- genpunt kon stellen. Het merkwaardige was wel. dat alle 5 do voorhoedespelers van V. S. V. cén doelpunt, voor hun rekening namen. K. F. C. 2—R. C. H. 2 (4—1) Door zich in de Koog door het tweede elftal van K.FC. te laten kloppen, heeft R.C.H. 2 de kans om zich op de bovenste plaats te nestelen, in haar afdeelir.g leelijk laten voorbijgaan. Reeds spoedig hadden de Koogers de leiding; de kans om uit een penalty den stand weer gelijk te maken, liet R.C.H. onbenut. Wel vertoonden de R.C.H.!ers nu en dan een behoorlijke veldmeerder'neid. doch tot een doelpunt wist men het niet te brengen. K.F.C. daarentegen zag kans om nog voor de rust den stand op 20 te brengen, waarna gedraaid werd. Hoewel de tweede helft met de beste bedoelingen werd begonnen, kon niet verhinderd worden dat al spoedig het derde doelpunt voor K.F.C. genoteerd kon worden: hoe de R.C.H.'ers ook werkten, succes bleef uit. Het werd zelfs 4—0 waarna uit een penalty de eer gered werd (4—l>. Het R.C.H.-eUia! speelde met: Schouwstra. Kaestner. Van Dam. Hessels. v. d. Berg. Prevos:. Blokker, Slot, Van de Werve, Verkerk. Meyer, De Uitslagen. OM DEN BEKER: Hlllinen 2—Spaarnevogels 2—1 Hillegom II—DJ.O. 3—5 IA.: Damiaten—Haarlem 3 4—2 Ripperda—R.C.H. 3 8—2 IB.: Stormvogels 3—Zandvoort 2 1—2 I.V.O.Bloemendaal 2 42 Schoten 2—E.H.S. 3—2 R.C.H. 4—Haarlem 4 2-8 II B D.I.O. 2—Bloemendaal 3 2—2 Stormvogels 4—D.S.K. 3—2 IIC.: Bloemendaal 4Zeemeeuwen r 34 IID.: Haarlem 3A—Zeemeeuwen 4 8—2 ni A.: E.D.O. 5—Halfweg 2 13—2 III B.: E.H.S, 2—Riperda 2 1—7 Zandvoort 4—D.I.O. 3 4—0 III D.: Beverwijk 4Schoten 4 1—2 inE.: Swastika 3—Bloemendaal 5 2—4 III H.: Spaarnevogels 3—V.S.V. 5 5—1 III I.: E.D.O. 6Kinheim 6 19l nu.: R.C.H. 8—Kinheim 4 123 JUNIORES. Afd. A.: R.C.H. aKennemers a 4—1 Bloemendaal aV.V.B. 3—4 Afd. B.: Haarlem b—R.C.H. b 5—3 Afd. C.: H F C Bloemendaal c 5—0 Haarlem c—Spaarnevogels 2—3 Afd. D.: R.C.H. c—E.D.O. b 7—2 ADSPIR ANTEN: R.C.H. c—Ripperda 2—0 E.D.O. d—R.C.H. d 0—4 Eerste klasse A: RipDerdaR. C. H. 3 (82) Ripperda heeft na de 6—1-nederlaag tegen Kennemers 2 zich tegen R.C.H. goed gehou den. De uitslag is wel wat geflatteerd, doch Ripperda heeft verdiend gewonnen. Ripperda trapt af: direct neemt R.C.H. het spel over. Dat R. C. H. geen doelpunt krijgt komt door het goede spel van den doelverdediger Mon ter. Ripperda komt er nu beter in en hot duurt niet lang of no. 1 ligt achter Schu ring. R C. H. speelt te doorzichtig om gevaarlijk te zijn: het plaatsen is zeer slecht. Ripperda weet binnen -ijf minuten een 4 -0-voorsprong te verkrijgen. Bij haar lukt alles en bij R. C. II. loopt het tegen. Ripperda krijgt een strafschop te nemen, die keurig door Kruyff in een doelpunt wordt omgezet. (5— 0) Even vóór rust maakt Ripperda er 6—0 van. Na rust zet R C. H. er alles op om de eer te redden en met succes: door een misver- Stand in de Ripperda-achterhoede. R. C. H. is nu beslist sterker: zij weet zelfs den stand op 62 te brengen. R. C. H. heeft hiermee haar kruit verschoten. De Roode zorgt voor den 7en goal. Ripperda weet er ten slotte 82 van te maken waarmee het einde aangekondigd wordt. EERSTE KLASSE B. Schoten 2E. H. S. (32) E.H.S. is in de beginne iets meer aanval- land. wat zij al spoedig in een doelpunt uit drukt '0—Bij Schoten ls het plaatsen bepaald slecht. De tweede goal van E.H.S. is een gelukkig doelpunt; het leder wordt van verren afstand ingeschoten; keeper Dekker glijdt uit, zoodat de bal in Met net verdwijnt (0—2). In de tweede helft komt Sehoten flink op zeilenRootlieb verkleint den achterstand <1—2'. Bij E.H.S. vlot het niet zoo best meer: uit een aanval doelpunt Gooscn keu rig 22>. Het wordt nu spannend: beide elftallen doen hun beste om te winnen. Schoten neemt de leiding door H. Maas (S2'. Gedoelpunt wordt er verder niet meer. Als Mulder het einde aankondigt, heeft Schoten II verdiend gewonnen. R. C. H. 4—Haarlem 4 (2—6) Haarlem vertoont direct een goed sluitend samenspel, wat scherp afsteekt tegen het. doelloos getrau van het meerendeel der R. C. H.'ers. Spoedig bezorgt Van Ledden aan Haarlem de leiding, waarna Kornmann den voorsprong verhoogt. Regelmatig valt Haarlem aan: Serné kan niet verhinderen dat de score geleidelijk opgevoerd wordt door Kornmann '2'. Houtzager en v. Ledden, tot 6—6. waarmede de rust aanbreekt. Na dc hervatting blijkt R C. H. herboren te zijn:: enthousiast wordt aangevallen: Haarlem moet zich voortdwrond tot verdedi- ge nbepalen. Er wordt veel en goed gescho ten. maar de Haarlem-keeper geeft geen krimp. Eindelijk verkleint Hessels den ach terstand. terwijl even later dezelfde speler wederom scoort in den uitersten hoek. Vorder brengt de Racing het echter niet, zooclat een flinke nederlaag haar deel is. I. V. O.Bloemendaal 2 (42) Na zeer hard werken Is het I.V.O.. dat. niet minder dan 4 invallers telde, gelukt een vol ledig Bloemendaal 2 te kloppen. De thuisclub liep hard van stapel; een hard schot van den middenvoor kwam tegen den paal. Het was echter slechts uitstel, want een fraaie throughpass van den linksbinnen werd in een doelpunt omgezet. Spoedig kwam de gelijkmaker, toen een van de lat terugspringende bal door Kohier werd ingezet. De bezoekers werden nu even sterker; een verandering in de I.V.O.-mid- dcnlinie bleek een verbetering; de gcbloktcn namen wederom de leiding. Na de hervatting was I.V.O.behoudens snelle uitvallen der witten, voortdurend iets sterker. De rechts binnen scoorde '3-D. Een mooie kopbal van den rechtsbinnen voerde den stand tot 4—1 op. waarna na een goeden aanval dc IV.O.- verdcdlglng werd overrompeld. De achter stand werd tot 42 teruggebracht. Hiermee kwam het einde. Om den Stads-Editiebeker. Hillinen 2Spaarnevogels (21) Door deze nederlaag heeft Spaarnevogels zich voor verdere deelname aan de beker wedstrijden uitgeschakeld. Spaarnevogels verscheen met twee inval lers. Over het algemeen wordt er door beide partijen slecht gespeeld. Hlllinen Ls echter iets sterker en weet zich vóór de rust een 2-0-voorsprong te verschaf fen. In de tweede helft is Spaarnevogels meer aan het woord cn spoedig heeft Tangerman succes als hij met een mooi schot doelpunt <2 1). Het loopt echter niet mee. als zoowel Tangerman als Tensen ieder een keer tegen de lat koppen. Belde partijen weten tenslotte het net niet meer te vinden, zoodat Hlllinen 2 zich in de volgende ronde plaatst. Scheidsrechter Van Putten leidde correct. BUITEN DE COMPETITIE T. O. P.—M. T. S. (2—9) Aanvankelijk gaat het spel vrijwel gelijk op, doch na een kwartier spelen gelukt het den mid-half der M. T. S. met een ver schot de score te openen. Door het goede stuwen der half-linic blijft de MTS. sterk in de meer derheid: zij drukt dit uit in nog vier doelpun ten. waartegenover T. O. P. slechts één keer scoort. Rust 1—5. In de tweede helft komt TOP. er beter In; zij kan toch niet verhinderen dat de M. T. S. het aantal doelpunten tot negen opvoert, ter wijl zij zelf nog één keer scoort. Het einde van dezen geaniineerden wedstrijd komt dus met 2—9. Haarlem's DagbladGem. Lyceum 4 a (5-10) De uitslag van bovengenoemden wedstrijd laat aan duidelijkheid niets te wenschen over. Bij beide partijen waren de verdedi gingen het zwakst. Aanvankelijk wogen de partijen goed tegen elkaar op.De strijd werd hoofdzakelijk op het middenveld gespeeld. Na ongeveer twintig minuten kregen de Groentjes een penalty te nemen wegens hands van één der backs van het Gemeen telijk Lyceum. Dc spil der Groentjes plaat ste den bal met opzet zacht naar den kee per. die dus gemakkelijk kon wegwerken. Even later gaf de rechtsbinnen van het Ly ceum een mooien voorzet, die door zijn middenvoor schitterend ingekopt werd (0—1?. Na dit één doelpunt werd de verde diging der Groentjes herhaaldelijk gepas seerd. zoodat rust kwam met een 70 voor sprong voor het Lyceum. Na do hervatting gaven de Groentjes be ter partij. Hun rechtsbinnen verrichtte zelfs den hattrick. De uitslag werd tenslotte 5—10. Het was een al'eszins verdiende over winning voor het Lyceum, welk elftal een prettige tegenpartij was. De heer H. M. van Weel leidde onberispelijk. TramvogelsKennemerland (13) De eerste aanval is voor Kennemerland; bijna is deze Tramvogels noodlottig. H«: goede schot gaal echter juLst naast den paal. Niettegenstaande Kennemerland gere geld in den aanval is. is het de Tramvoncls- middenvoor. die een bal juist achterhaalt en den uitgelooDcn keeper passeert (l—0». Kennemerland pakt de zaken even krach tig aan; binnen korten tijd ziet Tramvogel: haar voorsprong omgezet in een achter stand. '12) De Tramvogels-achterhoede ls er niet ge heel in. zoodat zij haar voorhoede niet vol doende aan het wek zet. Wel denken we den middenvoor, wanneer hij alleen voor! doel komt, te zien doeipunten, doch zijn schot gaat over. Direct na rust, onderneemt Trainvogcis IN G EZ ON DIN JU F. I E I) E F.I.ING EN a 60 Cts. ncr regel Wiit U een wedstrijd winnen 1 Koopt bij ons L'v. Sportartikelen en U hebt zekerheid. CR HOUTSTRAAT 123 - TEL. 12215 eenige goede aanvallen; het Kennemefland- doel blijft echter voor doorboring gespaard. Bij een vrijen schop op het Tramvogelsdoel weet Kennemerland haar voorsprong tc ver groot en (1 3). Kennemerland behoudt nu het beste van het spel. doch tot scoren komt ook zij niet meer. Het einde brengt alzoo een verdien de overwinning voor de oranjehemden. D. S. K. 4Carels Sportclub (01) Zondagmiddag speelden bovengenoemde elftallen een vriendschappe'ijken wedstrijd. Deze wedstrijd, die in de beste verstand houding werd gespeeld, eindigde in een 1—0 overwinning voor Carels. I)E UITSLAGEN O. G —O. V. O. De Meer—S. D, O. II. M. S.-V. I C. S. J. C. Graaf Willem D. O. N. K.- -T. Y. B. 1 D. E. M. D. H. L. D S. S. I—de Meer 2 AllianceO. G. 2 T Y. B. B. 2Lis?c 2 Victrix I—B. S. M. I 2—3 Scheidsr. n. o. 3—5 1-l 0—3 2—3 6—2 6—2 4—2 4—1 H. S. V. „De Kampioen". Zondag hield bovervrcno::nde meenlglng een wedstrijd over 1 K.M. op home trainers. Na de korte periode van trainen was de opkomst der renners vrij goed te noemen. Dc uitslag is als volgt: H. v. Duinen 41 sec. v. Dijk 39 sec. Krans 47 sec., N. N. 44 sec. Baak 42 1 5 sec.: Grijlers 45 sec. Rijneveld 45 1 5 sec.. Kinket 47 3 5 sec., N. Huyboom 5:> M. Huyboom 47 5. v. d. Hoeve 50 4 5. Meng 47 2 5. Fruitema 43 1 5 sec. Dinsdag 1 December vergadering voor be sprekingen over den te houden wedstrijd tc- gen A. R. C. Germania op Zondag 6 Decem ber te Amsterdam,

Haarlem's Dagblad | 1931 | | pagina 7