ZWEMMEN SCHERMEN BILJARTEN HOCKEY STOOP'S BAD ©VERVEEN ROEIEN KORFBAL HANDBAL WIELRIJDEN VOETBAL. ONZE PORTRETTEN-GALERIJ, 52. J. IJFS. (Bloemendaal.) Alls Blcemendaal-vrienden hebben heel veel respect voor den rechtsback J. LJf.s, die niettegenstaande zijn 34-jarigen leeftijd (hij is op 2 October 1897 te Haarlem geboren) nog een partijtje voetbal speelt, waarvan vele veteranen watertanden en waaraan een groot aantal jongeren een lesje kan nemen. Hij heeft trouwens als voetballer een Hinken sVaat van dienst, want toen hij ze ven jaar was trapte hij reeds tegen het brume ding. En toen zijn ouders r.aar Amers foort verhuisden, sloot hij zich daar bij een klein clubje aan. Dat duurde zoo tot 1915 Toen vertrok hij naar Amsterdam. Hier heeft hij het bestaan om in zeven jaar niet te voetballen! Hij studeerde o.a. aan de Kunst nijverheidsschool. Eerst in 1917, toen hij zijn militairen dienstplicht bij de cavale rie te Amersfoort en Zaltbemmel vervulde, trok hij de voetbalschoenen weer aan. Twee Jaar lang was hij lid van de verceniging „Zaltbommel", die toen speelde in den Noord- Brabantse hen Voetbalbond Door de hulp der militairen promoveerde deve club naar de tweede klasse van den K. N. V. B. IJfs was spil. In 1922 vertrok hij naar Haar lem en werd dadelijk lid van de roedbroe- kenclub, waar hij aanvankelijk- als r-ehts- back in het vierde elftal uitkwam. Het jaar daarop speelde hij in het tweede en toen nog eenige weistrijden in het eerste, waarna hij dat was in 1925 naar Bloemendaal overging, waar hij altijd in het eerste uit kwam en waar hij zich in alle opzichten thuis gevoelt. Het liefst spselt hij tegen Haarlem, R C. IT.. E.D.O. en andere clubs in deze om geving. als tenminste zijn gezondheidstoe stand het toelaat, om nog eens het witte pakje aan te trekken, wat wij hem van gan- schcr harte toewenschen. PUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIilllllllUIIIIIIillllllllllllllllllllllllllllJIIIIIIIII'llllllllllllllllllllllllllllllllHlllllllllllillllli HaarlemLeiden. Vrijdag had in de schermzaal .Brassinne". Raamsingel a.lhtc\ een ontmoeting plaats tusschen de Leldsche Schermverceniging en de Haarlemsche Schermclub. Na prettige onderlinge schermpartijcn. wed een wedstrijd gehouden tusschen de beide schermclubs. welke gewonnen werd door de Haarlemsche Schermclub met II ge wonnen partijen tegen 5 van de Leidsche Sehermver. Deze avond had een prettig ver loop en was zeer geanimeerd. De wedstrijd, s'onri onder leiding van Kapt. H. Wijnold.v Daniëls. Kampioenschap van Haarlem. De wedstrijden om het kampioenschap van Haarlem op Zaterdag 19 en Zondag 20 Doe. J.l. zijn niet ge -indigd. door tijdgebrek, doch zullen op Zaterdag 9 Januari a.s. om 4 uur nm. worden voortgezet in de schermzaal „Brassinne alhier Negen schermers trokken op f'oret Zater dag. met als uitslag, na een geliik aantal ge wonnen par til en van 7. om de H. IT. G. Aan stoot en J. Steffens. dat de heer J. S: effens met 52 won van den heer Aanstoot, cli-» dus 2e werd met den heer Zondervan als derde, 5 gewonnen partijen De sabel wedstrijdwaarin ook negen scher mers uitkwamen, luidt als volgt: 1. G. Aanstoot, 8 gew. part. 8 outv. treffers, 32 gegev. treffers; 2. H Rademaker. 7 gew. part. 16 ontv. treffers, 30 gegev. teffes; 3. J. Steffens. 5 gew. part. 20 ontv. treffers. 28 gegev. treffers. De degenwedstrijd zal dus nog geschermd moeten worden. De sierwapens als wisselprijzen en medail les. worden na afloop der drie wedstrijden uit gereikt. „De Korenbeurs". De Haarlemsche biljartvereniging ..De Korenbeurs" is met 1 Januari as. als buiten gewoon lid in het verband van den Ned. Bil jartbond opgenomen en mogen haar leden dus aan de kampioenschappen van Haarlem eerste en tweede klasse deelnemen, wat voor de biljartsport in Haarlem een verblijdend verschijnsel ls. Kampioenschap van Nederland Klein Biljart. GODERIE WINNAAR Uit Rotterdam wordt gemeld: Zondag wed den de wedstrijden voor het kampioenschap van Nederland le klasse Klein Biljart ge ëindigd. De eindstand luidt als volgt: Goderie Speyer Ottcu Schuurman Van Alfen Heemskerk Boerdam Huyskcns gesp. gew. 7 7 7 4 7 4 7 3 7 3 7 3 7 3 7 1 pnt brt. h.s. gem. 2100 121 37 17.35 1780 142 119 12.53 1872 157 S7 11.92 1790 156 76 11.47 1921 174 100 1191 1601 168 73 9.52 1587 168 81 9.44 1426 154 74 9.25 NED. HOCKEY- EN BANDY-BOND De Uitslagen. WESTELIJKE AFDEELING. Eerste klasse: Haagsch Lyc.—Togo H. O C. H. D. M. M. H. C, -Bloemendaal AmsterdamHilversum PROMOTIE-AFDEELING. Hi'versum 2—Amsterdam 3 H. D. M. 2—Gooi 2 Gooi 1—H. Lyc. 2 UtrechtVictoria 2e Klasse: Bloemendaal 2—M. H. C 2 Hilversum 4—Hilversum 3 Be FairLaren AmersfoortAmsterdam 17 H. B. S Leiden D. St. H. C—H. O. C 2 Togo 2Alkmaar Victoria 2Kieviten 3e Klasse: Bloemendaal 3—M. II. C. 3 Amsterdam 4—A. M. V. J, T- IT. C. '25—H. B. S. 2 Gooi 3Kraaien FamosAmsterdam 5 T. H. C. 25 2—Oh Kay Gooi 4Be Fair 2 OOSTELIJKE AFDEELING. Eerste klasse-: Deventer 1Hengelo P. W.Zutphen DAMES. COMPETITIE 2—0 1—1 1—2 0—3 2—1 1—5 6—0 0—0 5—1 2—3 2—2 0—1 3—1 2—1 2—5 1—5 5—1 0—2 1—1 9—1 2—4 6—0 3—3 4—1 1—0 2e klasse: -H. D. M. 2 QO (De Crt.) DE STAND DER EERSTE KLASSE H. O. C. 10 7 2 1 16 15—7 160 Adam 10 6 3 1 15 27—13 1.50 H. D. M. 10 5 2 3 12 28—18 1.20 II'sum 10 5 2 3 12 19—14 1.20 Haagsch Lyc. 10 5 0 5 10 21—20 1.— Bl'daal 10 5 0 5 10 16—24 1.— M- H. C. 10 1 1 8 3 13—24 0.30 Togo 10 1 0 9 2 11—30 0.20 M. H. C.Bloemendaal (12) Beide elftallen hebben eenige invallers als de referees Kleefstra en Evekink, die zeer goed floten, laten aantreden. Het veld blijkt hobbelig en veerend te zijn. zoodat de bal erg springt en daardoor lastig onder controle blijft. Beide partijen hebben moeite zich hierbij aan te passen, zoodat het spelpeil niet al te hoog staat. Bloemendaal onderneemt de eerste aanval len, doch het voorhoede-spel is te kort en niet doortastend genoeg om tegen het solide Musschen-back-.tel succes op te leveren. Aan de andere zijde is het eigenlijk precies ge lijk, ook daar is de verdediging baas over den aanval. Bloemendaal is wel het meest in den aan val en als Gunning weer eens een zijner snelle rennen heeft ondernomen, besluit hij met een goeden voorzet, welken Pieter.s?. ge heel vrij staande, op zijn gemak kan benut ten en met een tam. houdbaar schot aan Bloemendaal de leiding geeft <0—1). Voor de rust komt in dezen stand geen wijziging meer. Na de rust speelt de Musschen-voorhoede wat enthousiaster. Er valt nu eenig samen spel te bespeuren, welke vorm in de Bloe- mendaalschc aanval nog niet valt waar te nemen. De gelijkmaker wordt wel verwacht en komt ook. doch toch nog op geheel onvoor ziene wijze. Als keeper Jonker wat te ver is uitgeloopen (deze fout was hij bijna afge leerd, doch Zondag bezondigde hij er zich weer eenige malen heel gevaarlijk aan), tracht Andrc de la Porte op het laatste me ment te redden, doch -valt daarbij op den bal. De terecht toegestane strafbully wordt door v. Kempen listig in het doel gewerkt. (1—1). Bloemendaal leeft daarna weer wat op maar liet solo-spel van dc voorwaartsen heeft tegen Deenik en v. Kempen geen suc ces. Dat komt echter weer na een aanval van rechts als van Steenwijk na een korte scrimmage scoort '12). Wel doorstaat het Bloenmndaalsche doel daarna nog eenige hachelijke momenten, maar de stand ondergaat geen wijziging meer zoodat Bloemendaal opnieuw wint. De wedstrijd zelve is weinig interessant geweest; stond over het algemeen op wei nig hoog spelpeil, wat zijn oorzaak hoofdza kelijk wel vond in het effectvolle terrein, waardoor controle zeer lastig was. Daar dc uitslag evengoed andersom had kunnen luiden, was een gelijk spel wellicht juister geweest. Bloemendaal 2M. H. C. 2 (51) De thuisclub is voortdurend in de meer derheid. De Musschenaanvallen worden alle bedwongen. Bcsschaert opent voor Bloemen daal de score, als hij op z'n eentje de Mus- hen verdediging weet te passeeren 'l <i'. Uit een goeden voorzet vergroot Gunning dan den voorsprong tot 2—0. terwijl nog voor de rust De Keyzer met een hard schot den stand op 3—0 brengt. Nadc rust heeft Mulder al gauw succes voor M. H. C. als de Bloemendaalschc kee per een bal vlak voor z'n stick legt (3 1>. Maar vanaf de bully gaat het dan uit op revanche en Gunning scoort <4 i>. Nog voor het einde scoort Ouweleen met een keihard schot <5 1), zoodat Bloemendaal welverdiend wint. H. B. S.Leiden (31) H. B. S. speelde weer een ouderwetsch ple- zierigen wedstrijd en een goeden wedstrüd: weer veel beter dan de laatste weken. Het geheel liep vrij vlot, zoodat de overwinning op Leiden normaal en verdiend verkregen werd. Scholte scoorde het eerst voor H. B. S 1 U'. waarna Dinkelman den voorsprong nog vergrootte tot 2- -0. Het goede spel van Modlieh als midvoor brengt dc Leidsch" burcht telkens In gevaar en nog voor d1 rust wordt Scholte opnieuw ln de gelegenheid ge steld te scoren (30). Na de rust neemt H. B. S het wat gemak kelijker op, zoodat Leiden meer in den aan val komt. Hun enthousiaste pogingen hebben eenmaal het verdiende succes, doch daarbij büjft het ook. Dc H. B. S.'ers genieten nog vcrs-hillendr- mscn, doch ook daar komt hel niet. verder, j zoodat het einde met 31 voor H. B. s. komt. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN a 60 Ct». per regel. TELEFOON HAARLEM 15153. In dc zwcmzaal bevinden zich STORTBAD-K AMBRS waarin dc bezoekers zelve dc temperatuur van liet water naar verlangen kunnen regelen. Vanaf 1 Januari zijn dc volgende VERLAAGDE TARIEVEN van kracht* 1 Zwembad0.40 KJ Zwembaden (knipkaart) 35") 1 Zwembad voor scholieren en kinderen (onder 6 jaar0.25 10 do (knipkaartcn)2.50 Voor scholieren legitimatie-bewijs door dc School afgestempeld, verplichtend. ABONNEMENTEN. Heeren. Dames JAARABONNEMENT boven 18 jaar35.— 30.— tot 18 25.— 20.- m HALFJAARABONNEMENT bovc„ 18 jaar 17.50 15 tot 18 15.12.50 a ingaande op den eersten van elke maand; GRATIS zwemmen in de laatste helft j der vorige maand. HEEREN. DAMES. ABONNEMENT VOOR 3 MAANDEN (voor eiken leeftijd) 11.— ƒ10.— S MAANDABONNEMENT (voor eiken leeftijd) 7. 6.— jjj Dc abonnementen voor 3 maanden cn 1 maand kunnen eiken dag ingaan. OCHTENDABONNEMENT (HEEREN uitsluitend boven 18 jaar) van v.m. 8.tot v.tn. 10 uur. per jaar f 20.per half jaar 12.50, per 3 maanden f 7.50. Voorwaarden als voor bovenstaand jaar- cn halfjaarabonnement. ZWEMONDERWIJS per jaar 3.— De VERLAAGDE TARIEVEN' der KUIPBADEN werden gepubliceerd in het nummer van 1.1. Zaterdag. RIJWIELSTALLING ƒ1.- per 4 maanden f BEWARING VAN EIGEN BADGOEÜ, vraagt dc VERLAAGDE prijzen. TOESCHOUWERS BALCON ƒ0.10 HEEREN- EN DAMES KAPSALON i» dc inrichting, ook voor nict-zwcmmcrs JL toegankelijk. Binnenkort wordt een HOOGTEZON in een afzonderlijke kamer aangebracht. Bloemendaal 3M. H. C. 3 (51) Ook het derde van Bloemendaal wist met 5-T te v/innen in een wedstryd welke even wel op oen weinig hoogstaand peil stond, doch waarin dc Bloemcnaalcrs ten mm see nog doelpunten wisten te fabriceeren. Voor de rust kwamen twee doelpunten van den stick van Wessels in het Musschendoel, zoo dat met 2—o gedraaid werd. Na de rust benutte M. H. C. een straf bully <2-1), maar daarop verrichtte Wessels de hattrick <3—1). Bloemendaal doelpuntte daarna nog tweemaal door v. d. Brandeler en Hofland, zoodat het einde een groote Bloe- mendaalsche overwinning bracht. Nederland BWest-Duitschland. Naar wij vernemen, zal dc hockey-wedstrijd Nederland BWest Duilschland op Zaterdag 5 Maart te Deventer plaats vinden. Oorspron kelijk was voor dezen wedstrijd als datum ge kozen 12 Maart Op 13 Maart zal nu een ont moeting tusschen West Duitschland en Noord Duitschland worden gespeeld. JAARVERGADERING NED. ROEIBOND. De Wissclprijs voor Vaardig- heidsproeven weer door Het Spaarne gewonnen. Dc Nederlandsche Roeibond heeft Zater dagavond en Zondag te Amsterdam onder voorzitterschap van Dr. C. W. G. Mie re- met zijn jaarlijksche algemeene vergade ring gehouden. Het zakelijke en beknopte jaarverslag van den voorzitter gaf een duidelijk beeld van den bloei van den N.R.B en van de veel zijdige activiteit, waartoe hij zich in de laat ste jaren ontwikkeld heeft. Er zijn nu 43 roeivereenigingen (in deze vergadering wer den er drie als lid aangenomen en steeg het aantal dus van 40 op 43) en vier geweste lijke bonden by aangesloten. Dertig vereenigingen. die aan wedstrijden deelnemen cn derhalve per lid contributie betalen, hebben gezamenlijk 8625 leden. Dit aantal is weer gestegen sinds het vorige jaar. Met. hel. ledental der overige clubs meegeteld hoeft dc georganiseerde roeisport, in Neder land op het moment zeker meer dan 10.000 leden achter zich. De bemoeiingen van den N.R.B. strekken zich thans uit tot raceroeien, jeugdroeien, het afnemen van instructeurs-examens, toerroeien "Rondvaart door Nederland) en de Vaardigheidsproeven over 20 K M welker aantal in het afgeloopen jaar 359 bedroeg en in vergelijking met 1930 verdubbeld was. De Wisselprijs voor dc Vaardigheids- proeven. in 1929 ingesteld. *werd voer de dorde achtereenvolgende maal gewonnen door Het Spaarne. dat 113 proeven aflegde, op den voet gevolgd door Willem III (Am sterdam) met 100 en ook nog scherp becon curreerd door do Hunze i Groningen met 37 Dc Hunze heeft namelijk een veel kleiner ledental De voorzitter van den Roeibond deelde mede dal, het bestuur tot deze toe kenning aan Het Spaarne met algemeene stemmen besloten had, cn reikte onder luid applaus der vergadering den wisselnriic aan den Spaarne-voorzitter G. N. Cieremans uit. In het jaarverslag werden dc in het afge loopen jaar overleden voorzitters van De Hoon en Nereus. J J. Blussé en J. D. van der Waals, herdacht. De vergadering hoorde deze woorden staande aan. Voorts herinnerde het verslag aan' het winnen van het Europeesche kampioenschap in stuurman'oozc twee te Pariis door de Triton-twee Roëll-Roelofsen. Hy deed een beroep op de vereenigingen tot 't geven van bijdragen aan den Roribond om het N.OC. in de uitzending van Nederlandsche soorls- men naar Los Angeles te sturen, afgezien van de vraag of daar roeiers bü zouden zijn Het Spaarne ze°*de daarop onmiddellijk een bijdrage van f 50 toe: staande de vergade ring volgden de Laak en Willem III dit goede voorbeeld. Er zullen er meer komen. Aan het slot van ziln Jaarverslag wijdde '-e voorzitter onder instemming der vergadering waardcercndc woorden aan dc aftredende, niet herkiesbare bestuursleden dr. J. G. Bos- 1 ma (Rotterdam) en Robert Peereboom (Haarlem). Uit het verslag van den penningmeester, wie décharge werd verleend, bleek dat de financieele toestand van den Roeibond gun stig is. Besloten werd onderhandelingen te ope nen omtrent het kiezen van een nieuw of ficieel orgaan, en daarvoor een blad te be stemmen dat zich uitsluitend op de Water sport toelegt. Bij de bestuursverkiezing werd in de vasa- ture-Peereboom bij enkele candidaatstelling gekozen dr. B. J. C. te Hennepe (Rotterdam) en in de vacature-Bosma dr. J. G. Buyze (Delft) die 34 stemmen behaalde tegen 29 op den heer F. C. van der Meer van Kuffeler (Den Haag). I-Iet grootste deel der vergadering was ge wijd aan de herziening der statuten en de invoering van een huishoudelijk reglement. Daarbij werd o.a. de stemmcnverdceling, die in vroegere levensperioden van den Roeibond vaak tot wrijving aanleiding had gegeven. In volkomen overeenstemming herzien. De ont wikkeling van zaken in den Roeibond is buitengewoon gunstig geworden, en de ver gadering liet niet na daarover haar vol doening te toonen De wedstrijd-data voor 1932 werden als volgt vastgesteld: 5 Mei Varsity; 19 en 20 Mei Hollandla; 35 Juni Koninklijke: 8 Juni Telegraaf- beker; 17 en 18 Juni Willem III; 25 en 26 Juni Nereus; 23 en 24 September Holland Beker. Bij de rondvraag spraken de beide af tredende bestuursleden afscheidswoorden en dankten hun mede bestuursleden voor de buitengewoon prettige jarenlange samen werking. Grooten indruk maakte een mededeeling van den voorzitter van Poseidon, den heer 3. Zeldenrust. dat zijn verecniging in 1932 vijf- cn-twintig jaar bestaat, dat. zij meent in ver band met de tijdsomstandigheden niet te moften feestvieren, maar dat zij besloten heeft een bedrag, daarvoor aanvankelijk bestemd, ter beschikking van den Ned. Roei bond te stellen om daarmee een algemeen belang van de Nederlandsche roeisport. door het Bondsbestuur aan te wijzen, te steunen. Deze zeer sportieve daad werd met lang durig apllaus beloond. Kon. Verbonden Ned, Watersport- vereenigingen. (Van onzen medewerker). Zaterdag heeft K.V.N.W.V. in Krasnapolsky té Amsterdam onder voorzitterschap van den heer Goedkoop Dzn.. haar jaarlijksche al gemeene vergadering gehouden. Zes en twintig vereenigingen hadden hun afgevaardigden gezonden, waaronder de Haarlemsche Jachtclub met Kol C. W. de Visser en M. van Breemen en Het Spaarne met R. Venema. Tot het verbond werd als lid toegelaten de W.S.V. „De Leede", welke verecniging werd voorgedragen door ..De Kaag" en de „Nieuwe Meer". Na goedkeuring der notulen, reikte de heer Goedkoop enkele wisselprijzcn uit C. van Staveren uit de regenboogklasse kreeg den Brasemprijs. welken prijs hij tevens definitief won, J. Barzilay kreeg den ..Willem de Vries Leutschbeker" in de jollen- klasse, terwijl P J. J Huybers den kam pioenswimpel met bijbehoorende medaille kreeg. De rekening over het afgeloopen boekjaar werd goedgekeurd: aan het bestuur werd door de kascommissie décharge verleend. Het voorstel van het bestuur om de boven ste zcillat in de B.M. klasse vrij te laten werd na eenige discussie aangenomen. Langer werd gesproken over de regeling van de wedstrijden om het kampioenschap in de Jollenklasse. Het groote aantal deel nemers. waarbij velen, die betrekkelijk slechts weinig kans hebben, veroorzaakt dat teveel wedstrijddagen noodig zijn. De heer Lewedag (Rotterdamsche Zeilver- eeniging) wenschte de zeilers in hun eigen joi'en te laten varen en het aantal wed strijden tot zes te beoerken. Voor welke ideeën hij echter geen steun in de vergade ring vond. Nadat de heer Crone het voorstel van het bestuur had verdedigd werd het tenslotte aangenomen, zoodat du voortaan dc Tech nische Commissie beslist of een zeiler in aanmerking komt om aan de kampioens- j wedstrijden deel te nemen. De nieuwe Duitsche eenheidsklasse, de 12 M2. klasse, waarvan ook in ons land reeds een twintigtal booten zyn. werd daarna tot Nationale klasse gemaakt. De heer Van Breemen (H.J.C.i opperde nog de mogelijkheid om in de nieuwe klasse zoowel een toren- als gaffeltuig toe te staar., daar in Engeland op dit type scheepjes meest torentuigen gevoerd worden en he; plan bestaat om in 1932 een drielandenwed- strijd NederlandEngelandDuitschland te houden. Na eenige discussie werd het be stuursvoorstel echter ongewijzigd aange nomen. Nadat de bij te dragen aandeelen waren vastgesteld, werd dc begrooting behandeld. Besloten word f 250 aan het N.O.C. af te dragen voor de deelneming van Holland aan de Olympische spelen; f 350.-- werd uitge trokken voor een ontwerp van een kleine motorkruiser. Na de gebruikelijke rondvraag sloot de voorzitter de goed bezochte vergadering. NED. KORFBALBOND Overzicht. D V. D. 2 bleek tamelyk sterker dan de Haarlemmers, zoodat Animo een 41 neder laag te silkken kreeg. Door 't afkeuren van het Gemeentelijl; Speelterrein aan de Kleverlaan werd de wed strijd Haarlem 1—Swift II uitgesteld. Zilvermeeuwen verloor op eigen terrein te IJmuiclen met 30 van D. E. D. D. V. D. 2Animo (41) Nadat de thuisclub even in den aanval is geweest, neemt Animo het offensief over; Voe telink en G. Kruger komen steeds keurig vrij, maar op onbegrijpelijke wijze ontkomt de korf aau een doorboring. Na ongeveer 20 minuten neemt D. V. D. de leiding als Blaauw blijft staan, waardoor zijn tegenstander ongehin derd kan schieten (1—9) Nog even houdt de verdediging stand, en wordt de aanval aan 't werk gezet, maar succes komt aan den ande ren kant-, als Blaauw zijn tegenstander twee maal achter elkaar ongehinderd laat doelen, hetgeen deze dankbaar accepteert (20). Nu komen Bosch c.s. in den aanval, maar de mooiste ballen springen weer van de ioni terug. D. V. D. vergroot plotseling den voor sprong (30). waarmede de rust ingaat. Na rust is Animo direct weer in den aan val; na ongeveer 10 minuten weet Bosch met een fraaien bal den achterstand te verklei nen (3—1). In de laatste opstelling is D. V. D. door goed middenvakspel sterker, maar de verdediging zuivert op fraaie wijze telkens het terrein. Dan volgt weer een D. V. D.-aanval, maar 1 de verdediginig speelt keurig en moet toezien, hoe een zwaar gedekte bal door dc mand gaat, waarmede de eindstand wordt vastge legd 4—1 HAARL. KORFBALBOND OosterkwartierVoorwaarts (60) In het begin wogen de partijen tame'ijk goed tegen elkaar op, met Oosterkwartier in de meerderheid. Door stug verdedigen duim de het nog een half uur, eer Oosterkwartier de leiding nam, spoedig gevolgd door een tweede doelpunt van denzelfden speler. Rust ging in met 2—0 voor Oosterkwartier. Na rust was het middenvak van Ooster kwartier niet zoo goed op dreef, zoodat de verdediging alle zeilen moest bijzetten om erger te voorkomen. Langzaam herstelde zich het middenvak, zoodat de bal geregeld in den aanval van Oosterkwartier was. Met goede schoten werd de stand opgevoerd tot 6—0. Oosterkwartier 2 speelde 's morgens een wedstrijd tegen D. W. S. 1 te Halfweg. Deze wedstrijd eindigde in een gelijk spel (11), De Uitslagen. Haarlem 3—Animo 2 afgekeurd Animo 3Zilvermeeuwen 3 afgekeurd Korfbalclub „Sport Vereent". De tweede clubavond, gegeven in Rusthoek te Bloemendaal, is wederom een succes ge worden. Er werden zeer aardige voordrachten ge daan, terwijl een goed strijkje zorgde voof dans-minziek, dans-muziek. In Januari zal een derde clubavond wor den georganiseerd. De Uitslagen. De reserves hebben gelijk gespeeld tegen T H B. I een uitslag) die wel de verhouding tusschen beide ploegen weergaf. De gegadig den voor het kampioenschap van cD 2de klasse H.K.B. t.w. T.H.B. I. S.V. II en de Ken- nemers I. staan dus nu weer gelijk met ieder 3 verliespunten. De Kennemers me:: en nog thuis tegen T.II.B. en uit tegen S.V. Er kan dus neg alles gebeuren. S. V. III hield haar mooie kans op het kampioenschap van HI A, door haar over winning op T. H. B. II. S. V. IV moest met 06 de vlag strijken voor Kennemers II. A. H. C. 1—A. H. C. 2. In IJmuiden wordt deze wedstrijd ge speeld als propagandawedstrijd voor de A H. C. afdeeling aldaar. Deze match geldt te vens voor de competitie. Lijnden 1Lijnden 2. De beide elftallen van Lijnden zullen el kaar Zondag voor de tweede maal in Halfweg ontmoeten' te tien uur. Rapiditas 1Concordia. Deze wedstrijd wordt waarschijnlijk Zon dag twee uur op het terrein der A.H.C. aan den Vergierdeweg gespeeld. Een spannende wedstrijd zal dit worden, daar beide clubs weinig krachtsverschil ver- tooneu De vorige maal eindigde dc strijd in een gelijk spel (22) cliché. H. S. V. „De Kampioen". Zondag hield bovengenoemde verceniging een competitiewedstrijd over 5 K.M. De ge maakte tijden waren als volgt: A-klasse* v. Dijk 3 niir.. 26 2 5 see., van Duynen 3 min. 35 sec.. Kruyd 3 min 36 sec., Schijvenaar 3 min. 37 2 5 sec. v. Bark 3 min. 42 4 5 sec. B-klasse: Fruitema 3 min. 25 sec.. Kinket 3 min. 25 sec.. RUneveld 3 min. 35 sec Moer kerk 3 min. 37 2 5. M. Huyboom 3 min. 39 eec., Gruyters 3 min. 40 1/5 sec. N. Huv'ooom 4 in. 6 4 5 sec., v. d. Horven 4 min 7 4 5 sec. Vrijdag (le Kerstdag) home-trainu*wed- s'.ryd om het clubkampioenschap van Noord- Holland in Zaandam.

Haarlem's Dagblad | 1931 | | pagina 12