HOCKEY DAMES-HOCKEY LAWNTENNIS. WIELRIJDEN. PAARDENSPORT ROEIEN ATHLETIEK. BILJARTEN DAMRUBRIEK llf Hl n Si m §j§ HP ui u n§ 9 Hl f§§ 11 SI 3 S H f-i n 11 fü 3 UB iH 3' Hf 9 NED. HOCKEY- EN BANDY-BOND De Uitslagen. Landen wedstrijd (dames). Nederland—België 3—1 Competitie (hecren). Promotieklasse West VictoriaBloemendaal 2 1—1 Hilversum 2H.D.M. 2 3—4 Amsterdam 3M.H.C. 50 2e Klasse: De Vierde—Leiden 23 AlkmaarAmersfoort 22 3e Klasse: Be Fair 2Gooi 4 31 Oh Kay—Be Fair 3 5—0' OOSTELIJKE AFD. Ie Klasse: HengeloArnhem 12 ZUIDELIJKE AFD. Promotieklasse: Cadetten— E.M.H.C. 3—0 PROMOTIE—DEGRADATIE. Ie Promotieklasse. M.H.C.—1Togo 4—2 Dames. Kamp. 2e Klasse B: Amsterdam 2B. Lyc. 42 ZUIDELIJKE AFD. H.D.S.—M.O.P. 2—0 (De Crt.) AmsterdamHilversum (21) In den Zaterdag te Laren gespeelden be slissingswedstrijd om het kampioenschap van het Westen wist Amsterdam in de twee de verlenging het beslissende doelpunt te sco ren en met 21 te winnen. Rust ging in met 10 voor Hilversum door een doelpunt van den buitenspeler Jonckheer vlak voor de pauze. In de tweede helft bracht Van den Berg de partijen weer op gelijken voet. Aldus kwam het einde, zoodat ook de tweede be slissingswedstrijd geen kampioen had aange wezen. Wederom werd verlengd, waarbij Van den Berg in de tweede verlenging uit een scrimmage het kampioensdoelpunt scoorde (21). Het was een zeer spannende kamp, die door zeer veel publiek werd bijgewoond. M. H. C.—Togo (4—2) De eerste degradatie-promotiewedstrijd .is voor Togo slecht afgeloopen en direct moet gezegd worden verdiend, Togo kan met deze voorhoede geen succes boeken tegen een ver dediging van eenige beteekenis. In den wed strijd M.H.C.Togo waren de verdedigingen en half linies vrijwel gelijkwaardig, met en kele kleine onbeduidende verschillen. Het werk der beide voorhoedes was in het op zetten der aanvallen ook gelijk. Goed open spel met goeden steun van de halflinies. Maar in den slagcirkel waren de Togonen veel minder, dan de Musschen. De gasten vallen direct stevig aan en al gauw geeft Kist aan keeper Katte, die thans het Musschen-doel weer verdedigde, geen kans. (01). Een blessure is oorzaak, dat Van Citters niet verder kan spelen, althans tot de rust; v. Kempen valt in. Na het zenuwachtige begin komen de Mus schen weer opzetten. Telkens dreigt gevaar voor Togo; na enkele mislukte pogingen slaagt Schmeink er in den gelijkmaker te scoren. (11). Opnieuw door goed aangeven van Van Kempen benut Schmeink een kans. (21). Rust 21. In de tweede helft een gelijk opgaande wedstrijd met wederzijdsche aanvallen. Wel nadert Togo meermalen het Musschen-doel, maar het juiste schot ontbreekt. Het succes komt weer voor M.H.C.een pracht schot van Schmeink heeft succes. (31). Van de bully af gaat de bal weer naar de Togo-hell't, een korte scrimmage volgt en een voorzet van Schmeink tikt Van Olphen over de Haagsche doellijn. (41). Een der Togo-aanvallen levert na een ver warde scrimmage een tegenpunt. (42), met welken stand het einde komt. H. D. M. 2—M. H. C. 2 (2—1) De thuisclub was meer aanvallend en voor al het veldwerk was veel beter. Voor doel was het echter vaak mis: eenige kansen werden ongebruikt gelaten. Desondanks wist H.D.M. 2 zich een 2—0 voorsprong te verzekeren. De Haarlemsche voorhoede bracht er ook niet zooveel van terecht als gewoonlijk. Toch werd de achterstand nog voor de rust ge deeltelijk ingeloopen. (21). In de tweede helft wist H.D.M. 2 verschil lende kansen niet te benutten, terwijl M.H.C. 2 zoo ver niet eens kwam, daar haar kracht- looze aanvallen vrij gemakkelijk werden af geslagen. Het einde kwam zoodoende met 21 voor H.D.M. 2. Amsterdam 3M. H. C. (50) De Amsterdammers wilden dezen wedstrijd niet uitstellen, waarom M.H.C. verzocht had daar de belangrijke promotie-wedstrijd te gen Togo eveneens op het programma stond. Daarom stuurde M.H.C. het tweede elftal naar Amsterdam en dit verloor natuurlijk stevig in een eenzijdigen wedstrijd. M.H.C. 2 had zelfs geen kans om een tegen- goal te scoren en bij wat meerdere activiteit der hoofdstedelijken zou de zege voor Am sterdam 3 nog grooler geworden zijn. Nu werd het „slechts" een 50 overwinning. VictoriaBloemendaal 2 (11) In een onbelangrijken slappen, maar ge noeglijken wedstrijd hebben de partijen de puntjes eerlijk verdeeld. Met een nogal gelukkigen goal kreeg Vic toria voor de rust de leiding en behield deze. (1—0). In de tweede helft zorgde Gunning voor den gelijkmaker. <11». En verder gebeurde er niet veel bijzonders, dan alleen een ge noeglijk, prettig hockey-wedstrijdje. KrommenieH. B. S. 2 (22) Krommenie nam verdiend de leiding (1o maar nadat H.B.S. 2 althans eenigszins de allerslechtste plekken van het veld wist. kwam toch de gelijkmaker. Zelfs ontstond een klein Haarlemsch overwicht dat in een tweede doelpunt werd uitgedrukt. (12i. Met welken stand de rust kwam. De tweede helft ging vrijwel gelijk op. Op dit onmogelijke veld was behoorlijk spel niet te spelen. Krommenie benutte nog een kans. (22i, met welken stand ook het einde kwam. Nederland-België (3-1) Uit Bussum Naar wij meenen te weten is de hockey club 't Gooi te Bussum een van de grootste vereenigingen in ons land. Propaganda voor de hockeysport was dus niet bepaald noodig in het Gooische plaatsje. Toch kunnen wij het niet anders den toejuichen, dat ook in deze plaatsen en niet alleen in de groote steden internationale hockeywedstrijden worden gehouden. Bussum liet zich in ver band met het feit. dat deze landen-wedstrijd de eerste was binnen haar rayon niet onbe tuigd; er waren zeker 2500 toeschouwers aan beide zijden van het speelveld. Het veld zag er keurig uit en de weersom standigheden konden voor hockey niet beter zijn. Het ging „officieel" toe. de beide ploe gen kwamen door een haag van meisjes-aspi ranten het veld binnen, de volksliederen weerklonken. Het is een fraaie 31-overwinning voor de Hollandsche dames geworden, een resultaat dat op volkomen regelmatige wijze werd behaald. Vooral het begin was goed. De Hol landsche dames traden overrompelend op en binnen vijf minuten na het begin was reeds een 20 voorsprong verkregen. Daarna kwa men de Belgische dames er wat beter in. Langzamerhand werd het een vrijwel gelijk opgaand spel, waarbij Nederland o.i. een tikje beter speelde dan de Belgische dames. De aanvallen der Oranjespeelsters werden systematischer opgezet, er zat meer verband In de ploeg. Nu bleef het in de eerste helft beperkt tot twee doelpunten, kort achter elkaar gemaakt door mej. Bauduin en mej. Terwindt, welke door de Belgische keeper gehouden hadden kunnen worden. Hoewel Nederland in de meerderheid bleef werd tot rust niet meer gescoord. In de tweede helft was er van een Neder- landsch overwicht geen sprake meer. De Bel gische dames gingen herhaalde malen ten aanval maar vooral mej. Rollin Couquerque bleek het groote struikelblok te zijn. Mej. Molhuyzen kreeg dan ook weinig moeilijk werk te doen. Eenige corners werden op het Nederlandsche doel genomen, doch de afwer king was zóó slecht, dat nimmer een redelijke kans tot scoren verkregen werd. De Neder landsche aanvallen strandden in de meeste ge vallen op buitenspel. Na circa 25 minuten scoorde de Belgische midvoor tegen. (21). Dit spoorde onze dames tot wat meer krachtinspanning aan en wederom werd een stevige druk uitgeoefend op het Belgische doel. Tenslotte zag Nel Hofland, onze snelle linksbuiten kans tot groote voldoening van de Bussummers den stand door stevig door zetten op 31 te brengen, waarmede het ein de kwam. Het Nederlandsche dames-elftal was als volgt samengesteld: Doel: Mej. Molhuysen (H. O. C.). Achter: Mej. Franzie (T.O.G.O.) en Mej. Rollin Couquerque (H.O.C.) Midden: de dames: Vreede (Rood Wit Haarlem), mevr. Eilers (Amsterdam) en Dubois (Breda). Vóór: Dames Polano, (H.O.C.)Terwindt (Amsterdam), mevr. DrosCanters (H.O.C.), Mej. Buiduin (Zutphen) en Hofland (Gooi Bussum). De Competitie. De deelneming voer da competitie is dit seizoen weer groot er dan vorig jaar. thans hebben zich in totaal 336 ploegen aan gemeld tegen 299 teams in het vorig seizoen. De competitie zal 23 April beginnen. Rondrit door Kennemerland. Door het maandblad „de Gids voor Ken nemerland" wordt gedurende de heele Paaschvacantie een groote rondrit door Ken nemerland georganiseerd. Het doel van dezen rondrit is den eigen inwoners het schoon van hun landstreek te doen kennen en toch het sportieve element niet te vergeten. Langs een aangegeven route worden een zeker aantal controleposten geplaatst, welke kenbaar zijn aan een nationale of een plaat selijke vlag en aan een duidelijk raambiljet, waarop vermeld staat dat aldaar een con trolepost is gevestigd. De organisatie geschiedt onder controle van een commissie, aangewezen door het bestuur van de Vereeniging voor Vreemdelin gen Verkeer te Haarlem. Vereenigincr „De Haarlemsche Manege". Met de gebruikelijke animo stonden twaalf dames en heecen j.l. Zaterdagmiddag gereed tot het houden van den maandslijkschen jachtrit met hindernissen ander leiding van den directeur der Haarlemsche Manége. De eerste galop werd ingezet in de Van Haemstedelaan, waar eenige hindernissen stonden opgesteld. Een der paarden verbeeld de zich reeds op het strand te zijn en zette er een flink tempo in. waarbij het de colonne ver vooruit galoppeerde. Zijn ruiter greep echter in en wist het paard tot kalmte te brengen. Vla Kraantje Lek bereikte men den Bloe- mendaalschen Zeeweg en spoedig daarna het strand. In de richting IJmuiden bevond zich hier een aantal hindernissen, die met af wisselend succes door het gezelschap ge sprongen werden. Na een galop in breed front langs het strand beklommen de paarden de duinhcog- te van het landgoed „Duin en Kruidberg", Ook dezen keer had de eigenaar welwillend toestemming verleend tot het berijden van de hindernisbaan en maakten de ruiters hier van een dankbaar gebruik Langs de be kende wegen keerde liet- gezelschap vol daan over den uitstekend geslaagden mid dag via Bloemendaal en Overveen naar de manége terug. Oxford-Cambridge. Cambridge vestigt een nieuw record. De lichtblauwe roeiers van Cambridge hebben Zat&rdag hun stoutsten wensch in vervulling zien gaan en voor de tiende op volgende maal hun groote concurrenten in den jaarlijkschen roeiwedstrijd geslagen, al dus de N.R.Ct. Oxford had tweemaal een serie van 9 over winningen behaald, van 1860—68 en van 189093 en Cambridge de serie die nu ver beterd is. en die misschien in deze eeuw niet meer verbeterd zal worden tenzij dan door Cambridge, volgend jaar, zelf. Frame Thomson begon goed door den op gooi te v/innen, waardoor hij den Surrey- oever kon kiezen die tct de Barnes-brug het iets vcordeeiïger water bood. Beide ploegen startten goed met 101834 in de eerste minuut en Oxford nam een kleinen voor sprong. Het tempo viel dadelijk tot een ge lijkmatige 31 a 32 slagen en Oxford behield haar voorsprong tot den mijl-post. waar Thomson zijn mannen reeds voor de eerste maal tot een kleinen spurt- aanzette, die de lichtblauwen een halve lengte voorbracht. In deze volgorde schoten de booten onder de stampvolle Hammersmith brug door. waar Cambridge nog verder uitliep, maar bij den tweeden mijl-post. even echter onmiddellijk door Thomson met een tegenspurt beant woord werd. Met 30 slagen in de minuut hield Thomson de 31 slagen van Oxford bij en bij den derden mijl-post langs de Duke's Meadows bedroeg Cambridge's voorsprong 1 3 4 lengte, die bij de Barnes-brug tot volle 2 lengten was op gevoerd. Na deze bocht kreeg Oxford het beste water; Holdsworth zette een prachtigen spurt in, maar Cambridge verloor over 300 meter niet meer dan een 1 4 lengte en bij de 4 mijl was Oxford geslagen Dapper hielden Holdsworth en Ellison vol, maar de geweldige Bantes en zijn buurman Hogg waren totaal uitgeroeid en met 2 1/4 lengte voorsprong won Cam bridge onder het niet eindigend applaus van haar aanhangers. De tijd was 20 min. 57 sec. voor Cambridge en 21 min. 6 sec. voor de verliezers, maar er stond een sterke wind en het water was hier en daar woelig. Cambridge heeft de overwinning te dan ken aan grootere stabiliteit in het midden van de boot. maar vooral aan C. M. Fletcher de beste riem uit beide booten. Ook de andere Old Blues hebben prachtig partij gegeven, maar zocdra Thomson het aantal slagen verhoogde, even onmiddellijk volgde Fleischer het tempo en hij kwam zoo frisch aan alsof hij een pleziertochtje had gemaakt. OLYMPISCHE SPELEN 1936. VERGADERING NED. OLYMPISCH COMITé. DE FINANCIEELE PLANNEN AANVAARD. Vrijdagavond had in een der zalen van „Krasnapolsky" te Amsterdam een bijeen komst plaats van het. Nederlandsch Olym pisch Comité ten einde te beraadslagen over de te nemen maatregelen ter verkrijging van de noodige financiën voor de uitzending en training van een Nederlandsche ploeg voor de Olympische Spelen, welke in 1936 te Ber lijn worden gehouden. De voorzitter van het N.O.C., mr. A. baron Schimmelpenninck van der Oye, heette de vertegenwoordigers van de aangesloten sportbonden welkom. Spr. deelde mede dat bij de onderlinge verdeeling der functies in het bestuur Jhr. Quarles van Ufford was aan gewezen als vice-voorzitter van het N. O. C. De Federatie van Bureaux voor Medische Sportkeuring werd als lid van het Comité aangenomen. Vervolgens leidde de voorzitter de plan nen in ter verkrijging van de gelden voor de uitzending van de Nederlandsche expe ditie naar Berlijn. Omtrent deze plannen, waarover wij elders mededeelingen doen, is nog het volgende mede te deelen: De Technische Commissie vooir den op Zondag 25 Juni te houden Olympischen dag is als volgt samengesteld: K. J. J. Lotsy (K.N.V.B.), voorzitter, Dr. J. Selman (K.N.A.U.), A. van Hoboken (Ne derlandsche Hippische Sportbond'. B. Swaab de Beer i Nederlandsche Wielren Unie.) en J J. van den Berg (Stadiondirectie) als leden. De opbrengst van den Olympischen dag is voor het N.O.C. voor de uitzending. Omtrent den verkoop der speldjes werd in principe besloten zoo spoedig mogelijk speldjes te laten vervaardigen zoo noodig in een goedkoope en in een duurdere uitvoering. Verschillende uit de vergadering naar voren gebrachte denkbeelden zqllen nader onder de oogen worden gezien. Vervolgens hield de heer Couvée een uit eenzetting omtrent de vertooning van films der Olympische Speien te Los Angeles, ter wijl uit de vergadering werd opgemerkt, dat eventueel ook andere sportfilms uitermate geschikt zijn voor dit doel. Toezegging werd ter vergadering door ver schillende bonden gedaan Nederlandsche Kegel Bond, Nederlandsche Biljart Bond, Koninklijke Verbonden Watersportvereeni- gingen om eventueel de door het N. O C. beschikbaar te stellen blauwe borden van Delftsch aardewerk, als prijzen voor verschil lende wedstrijden te bepalen, waarvan een zeker percentage van de opbrengst voor het N.O.C. zal zijn. Ook deze regeling zal geldig zijn voor 4 jaar. De heer Schimmelpenninck deed vervolgens mededeeling van het feit, dat reeds een aan zienlijk bedrag voor Berlijn is binnen ge komen als batig saldo uit de wedstrijden, welke door de oud-internationals zijn ge speeld (applaus). De heer Lotsy deelde nog mede. dat het in de bedoeling ligt deze wedstrijden ook in de eerstvolgende jaren voor dit doel te laten verspelen. Bij de rondvraag deelden de hsoren van den Bergh van Heemstede (Nederl. Wielren Unie) en A. Pijper <K.N.A.U.) nog eenige bijzonder heden mede omtrent door de Bonden inge stelde Olympische fondsen, welke instelling zij ook de andere sportorganisaties dringend aanbevelen. De voorzitter dankte daarna de afgevaar digden en sloot de vergadering met een op wekkend woord om de aangenomen plannen in aller samenwerking en met kracht uit te voeren. HONKBAL HERVATTING DER OEFENINGEN In afwachting van de opening van het sportterrein aan de Kleverlaan oefent de Haarlemsche Honkbalclub H. H. C. gedurende April des Zondagsmorgens op het gemeente terrein aan den Vergierdeweg. Zomertraining „Gita". Met ingang van 2 April heeft de dames athletiekvereeniging ..Gita". haar zaaltrai ning vervangen door veldtraining onder lei ding van mej. S. Bakker, Ged. Schalkburger- gracht 59. Clubkampioenschap Driebanden. Het zestal van de biljartclub der „Sociëteit Vereenigiing" alhier speelde Zaterdagmid dag en -avond te Rotterdam zijn laatsten wedstrijd van den kamp om den eeretitei van Nederland in het diiebandenspel. Aan gezien het in puntental met „Rembrandt" Amsterdam, geüjk stond, was'deze ontmoe ting met het zestal van Sengers van beslis- senden aard. De Haarlemmers hebben zich kranig ge houden. Met een 42 zege keerden zij naar Haar lem terug, daar zij vier van der zes partijen wonnen. Tegen ..Rembrandt" speelden de Rotter dammers vier van de zes partijen van hun laatste ontmoeting en maakten daarin gelijk spel: 22 Nu zullen de twee overgebleven partijen as. Zondag gespeeld worden. Win nen de mannen van Sengers hiervan slechts één partij, dan is de „Sociëteit Vereeniging" kampioen. Een mooie ka.ns, daar de zeer sterke Sengers dan ook speelt. Wint „Rembrandt" beide partijen, dan zai. daar aan het puntenaaiital' gelijk is en ook het voor en tegen, het totaal aantal behaal de caramboles den doorslag geven Om de Zilveren Fruitmand. Het tournooi om bovengenoemden wissel- prijs werd Zondagmiddag en -avond vervolgd met vier partijen, waarvan de uitslagen aldus luiden: pnt. brt. h.s. gem. C. Keyser 340 16 85 21.87 S. Rudelsheim 320 16 45 20.— W. Damman 324 28 119 11.57 P. Kobus 350 29 55 12.06 S. Rudelsheim 340 21 71 16.19 V. Kappel 350 21 119 16.66 P. Geestman 329 16 46 20.55 W. Damman 350 17 63 20.58 Dinsdag worden deze wedstrijden voortge- zet met de partijen: 8 uur KeyserKappel, 10 uur GehrelsKappel. Damredacteur: J. W. VAN DARTELEN Koediefslaan 42, hoek Van de Spiegellaan Heemstede. Alle correspondentie, deze rubriek be treffende, gelieve men te zenden naar bovenstaand adres. Voor onzen ladderwedstrijd geven wij hier onder ter oplossing de inzending onder het motto: „Un vétéran franqais" No. IX, inge zonden voor den Internationalen Problemis- ten Wedstrijd van Haarlem's Dagblad. WEDSTRIJDPROBLEEM No. 1905. Motto: „Un vétéran francais" No. IX. Auteur; Gaston Beudin. Roquevaire. B.-Du-R. Dubbelprobleem. Eerste Publicatie. ZWART m 9/ WIT Stand in cijfers: Zwart 6 schijven op: 7 3 9 12 29 en 30 en een dam op 13. Wit 7 schijven op: 20 22 27 37 40 43 en 50 en een dam op 26. Wit speelt en wint. Zwart speelt en wint. Beide oplossingen moeten worden inge zonden. Voorts geven wij voor onzen ladderwed strijd nog ter oplossing de inzending onder het motto: „Immer Emer Glas" No. XXI, van een „vétéran hollandais", ingezonden voor den Internationalen Problemisten Wedstrijd van Haarlem's Dagblad. WEDSTRIJDPROBLEEM No. 190S. Motto: Immer Emer Glas, No. XXI. Auteur: W. Stroo. Haarlem. Eerste publicatie. WIT JU Bf e Hf8 m 'P 11 18 3 S 11 üf fü if 3 fff §jf li w §g 8 Hf H Wik ?1 3 5 pp? SI pp éiM 11 IS' lü PU Stand in cijfers: Zwart 9 schijven op 2 48 10 15 17 22 32 en 37. Wit 9 schijven op: 19 23 24 26 29 33 39 40 en 47. Wit speelt en wint. Oplossingen dezer beide vraagstukken wor den gaarne ingewacht tot uiterlijk Maan dagavond 10 April a.s. bij den redacteur dezer rubriek. SCHAKEN EN DAMMEN Een vergelijking door dr. E. Gibbard. Een bekend Engelsch geneeskundige. Dr. E. Gibbard te Londen, heeft zoowel van het dam- als van het schaakspel een diepgaande studie gemaakt. Het resultaat van dit onderzoek wordt in een zeer interessant ariikel in het Engelsche tijdschrift „Draughts Revieuw" weergegeven. Dr. Gibbard. aie zelf een erkend sterk damspeler is en tevens een bekwam schaak speler. komt tot de slotsom dat beide spelen (schaak- en damspel) aan de ern stige beoefenaars de volgende eischen stel len: Concentratievermogen, geduld en volharding. Opbouwende verbeeldingskracht inclusief voorstellingsvermogen. Strijdlust. Wiskundige stiptheid. Voortbrengende verbeeldingskracht inclusief sterk ontwikkeld geheugen. Uiterste omzichtigheid en zelfvertrouwen. In schaken kan Dr. G. de aanwezigheid van een speculatief element niet ontkennen. Bij het damspel worden de wetten van stiptheid en omzichtigheid nimmer ten behoeve van speculaties overtreden. Tenslotte verklaart Dr. G. nog dat beide spelen een scherpe activiteit der hersenen ontwikkelen, welke laatste factor in den tsrijd om het bestaan van onschatbare waarde is. OPLOSSINGEN. No. 1896. „Un vétéran francais" No. I. Gaston Beudin. Roquevaire. B.-Du-R. Wit: 36—31, 37—31, 29—24, 38—33. 30—24 en 25:1 en wint. Zwax*t: Steeds gedwongen Opmerkingen der Jury: Wat is Zwart's laatste zet? Overigens een zeer moeilijk op te lossen vraagstuk. No. 1897 „Immer Emer Glas" No. XIV. W. Stroo, Haarlem. Wit: 31—27, 30—25, 25—£0, 43—38, 48:28? 34:21, 36—31, 42—37, 40—35 of 34 en wint. Zwart: Steeds gedwongen. Opmerkingen der jury: Een bekend opsluitmotief; voor de logica der aanvangspositie echter het maximum aantal punten (10). PARTIJ No. 1907. Gespeeld in den wedstrijd om het hoofd klasse clubkampioenschap 1932-1933 der Haarlemsche Damclub op Maandagavond 13 Maart 1933 te Haarlem tusschen J. Balk met Wit en J. W. van Dartelen met Zwart. i. 34—30 20—25 2. 33—28 25 34 3. 39 30 18—22 4. 43—39 22 33 5. 39 28 17—21 6. 49—43 21—26. 7. 44—39 11—17 8. 39—33 12—18 9. 30—25 7—12 10. 40—34 15—20 11 34—30 20—24 12. 45—40 1—7 13. 40—34 10—15 14. 50—45 17—21 15. 31—27 7—11 16. 36—31 12—17 17. 41—36 17—22 18. 28 17 11 22 19. 47—41 15—20 20. 34—29 5—10 21. 29—23 19 39 22. 30 19 13 24 23. 43 34 8—13 24. 34—39 24 33 25. 38 29 20—24 26. 29 20 10—15 27. 42—38 15 24 28. 38—33 4—10 29. 45—40 10—15 30. 48—43 2—8 Wit geeft op. ONZE LADDERWEDSTRIJD. Hneronder publiceeren wij den stand van onzen ladderwedstrijd (bijgewerkt t.m. wed- strijdprobleem No. 1897). Deze luidt momenteel als volgt. No. Deelnemers 1. L. P. Huges, Haarlem 2. W. Jonkhof, Haarlem 3. J. van Steenwijk, Ede (Gelderland) 4. J. v. d. Vlugt, Haarlem 5. H. F. Antonisse, Santpoort 6. J. B. Sluiter Jr.. Aerdenhout 7. D. Kleen, Heemstede (1) 8. Jos. Weber. Haarlem 9. A. Smit, Haarlem 10. H. Berghuis. Haarlem 11. F. van Marrelo, Haarlem 12. J. H. Hilders, Lisse 13. J. van Berkum. Haarlem (1) 14. H. Auvent, Haarlem Nicolaas Knopper, Heemstede 16. Chr. Gerritsen, Bennebroek (1) 17. Joh. Knopper, Heemstede 18. S. van Duijn, Abbenes 19. W .Stroo, Haarlem (1) 20. A. v. d. Wiel, Velsen 21 C. M. Beek, Haarlem (1) 22. J. Geijteman, Haarlem 23. J. P. Exel Sr.. Bloemendaal (1) 24. P. A. Nooij, Haarlem 25. H. W. Germeraad, Haarlem 26. H. G. J. Andreissen, Haarlem 27. J. P. Exel Jr.. Haarlem il) 28. H. v. d. Werff Jr.. Haarlem 29. KI. Munsterman. Santpoort 30. H. Beek. Haarlem <1) 31. H. Knopper, Heemstede WIT B. Henneke, Haarlem J. Claus, Haarlem (1) A. J. Luske, Haarlem J. L. Veen. Heemstede H. Greeuw, Haarle m Rudolf Antonisse, Haarlem J. W. Luiten Jr., Haarlem C. Smit, Vijfhuizen 40. H. van Lunenburg Jr., Haarlem 41. „Figaro", Haarlem 42. W. van Daalen, Haarlem 43. J. F. v. d. Woestijne. Heemstede 44. W. de Jong, Haarlem (10 jaar) 45. D. J. Terink, Heemstede 46. C. Rietman, Haarlem (1) 47. W. J. v. d. Voort. Nieuw-Vennep (1) 48. Mej. A. Schreurs, Haarlem (1) 49. W. Biere Jr., Haarlem 50. J. F. v. d. Mark Jr. Haarlem 51. W. C. Groenings, Haarlem (1) 52. J. Paap, Zandvoort 53 J. Siegerist., Haarlem 54. A. de Zwart, Haarlem (12 jaar) 54. F. A. Berkemeier, Haarlem (1) pnt. 130 126 125 123 115 109 107 103 94 90 88 87 83 81 78 74 71 68 67 63 58 50 48 45 43 43 40 38 36 34 34 28 27 24 24 23 21 20 16 13 13 10

Haarlem's Dagblad | 1933 | | pagina 12