13? 8? Kindermantels Zich ieder seizoen een nieuwen Mantel te kun» nen veroorloven is niet 't voorrecht van slechts enkelen. U kunt het ook en wel heel gemakkelijk zelfs, waar ook een zeer bescheiden beurs het reeds kan! Door de on- gekend-lage C A prij zen behoeft niemand 't fanger met een on-mo- dernen Mantel te doen! Sportieve Blazer, prima Peau de Pêche, geheel gevoerd, met vlotte, opgestikte zak en leuke, nikkelen knoopen. In div. tinten: Rood, Bleu, Bruin, Grijs, Havannah, Marine en Beige, voor den spotprijs v. slechts Keurige Mantel van zui ver wollenFancystof in modern gratioé-dessin. met doorgestikte kraag-, revers, pöefrnouw en zak. Rug gegarneerd met opgelegde baan. In Beige-, Bruin- en Grijs- Fahtèsiè, vopr sléchts Chique Damesmantel v. prima Heerenstof, ge heel op zijde, m. garn. van ingezette banen op revêrs, mouw en rug. In Bruin/Wit. Zwart/Wit en div. tinten Grijs-Fan tasie, tot in de groot ste maten,, voor slechts Elegante, prima Wol Georgette Rayé Mantel geheel op Crêpe Ma- roccaine. chique pele rine, m. gevlochten gar neering afgezet, fraaie poefmouw en Crêpe Satin shawl. Rug m. ner- vüres. In Zwart, slechts Modern Mantelcostuum van prima Heerenstof in de nieuwste streep- dessins, geheel op zijde gevoerd en met aparte heeren-revêrs-stelling. Rok met garneering van twee diepe Dlooien. Voor den prijs v. "slechts Aparte, zuiver wollen Bouclé Mantel, geheel op zijde, open of ge sloten te dragen, met mod. pelerine, aange zette poefmouw en rug- garn. v. Kellernaden. In Bleu, Rood, Beige en Grijs, met zijden shawl C A is toch voordee- liger! Aardige Laine Travers Mantel, geheel op zijde gevoerd, met de moderne cravate- shawlkraag, chique poef mouwen ruggarneering van Keilernaden. Den prijs vraagt U? Slechts

Haarlem's Dagblad | 1933 | | pagina 14