Een Vorstelijke Vorstenhulde, TENNISPANTALONS ST00MEN tfoverS&Kl<3je VRIJDAG II AUGUSTUS 1933 HAARLEM'S DAGBLAD II Groot nationaal défilé op 9 September in het Stadion. Ter gelegenheid van de 35-jarige regeeringsperiode der Koningin. Dit jaar zal het 35 jaar geleden zijn dat de kóningin als vorstin werd gekroond en allerwege in den lande zal dit feit feestelijk worden herdacht en gevierd. Op 9 September, zal te Amsterdam in het stadion een grootsche, nationale huldiging plaats vinden, waarbij de Koningin tegen woordig zal zijn, en ongeveer 35.000 perso nen langs de met. bloemen versierde konink lijke loge zullen defileeren. Van Zeeland tot Groningen en Limburg tot Noord-Holland, zullen zij, die aan deze hul diging willen deelnemen naar de hoofdstad trekken om door hun getal luister bij te zet ten aan den nationalen feestdag. Hiertoe heeft zich een commissie gevormd „Nationaal Huldigingsdefilé Stadion 9 Sep tember 1933" welke zich tot taak heeft ge steld een défilé te organiseeren waaraan alle vereenigingen kunnen meedoen die zich met minstens 5 leden voor deelneming opge ven. Uitgesloten zijn echter die vereenigin gen welke rechtstreeks of zijdelings een poli tiek doel, nastreven, onverschillig welk, om te voorkomen dat de huldiging, die bedoeld is als een zuiver nationaal feest ter herden king van de 35-jarige regeeringsperiode mis bruikt wordt als een politiek propaganda middel. Men is afgeweken van de gewoonte de hul diging op den Dam te doen geschieden, daar niet alleen deze plaats te weinig ruimte biedt voor vele toeschouwers, dodh ook omdat voor opstelling van een stoet die uit 35.000 men- schen bestaat in het centrum der stad geen gelegenheid is. Nu het stadion als terrein der feestelijk heden is uitgekozen, is men erin geslaagd in de nabijheid geschikte terreinen te vinden van waar de deelnemers vertrekken, die in het stadion hun groet willen brengen. Bij den aanvang zullen 2000 postduiven worden opgelaten, ten teeken dat de festivi teiten zijn begonnen, waarna het défilé volgt van alle landelijke ruitervereenigingen. Na vertrek der ruiters, blijven de vaandels op het terrein achter en nadat de militaire po litie heeft gedefileerd, verschijnen de ver eenigingen en corporaties uit het geheele land. die zooveel mogelijk in hun kleeder dracht en costumes komen, hun banieren en vaandels medebrengen, die na het defiié ook op het terrein worden geplaatst. Het ligt in de bedoeling om de defileeren- den nadat zij hun groet aan de koninklijke loge hebben gebracht, naar het paleis op den Dam te laten trekken om zoo den geheelen weg van het stadion naar het centrum der stad af te laten zetten, opdat de Koningin na haar vertrek uit het stadion nogmaals de geheele stoet in oogenschouw zal kunnen ne men. Behalve het défilé bestaat de huldiging ook nog uit een dansuitvoering, eveneens in het stadion, welke dans onder leiding staat van Lili Green en uitgevoerd wordt door dames van verschillende Amsterdamsche gymnas- tiekvereenigingen. Vier oratoriumvereenigingen met tezamen ongeveer 1000 zangers, onder leiding van Theo v. d. Bijl brengen o.m. Het Kroningslied van 1898 (Weest begroet met Jubeltonen) ten gehoore en ten slotte gesteund door alle aan wezigen: Het Wilhelmus. Een belangrijk onderdeel der festiviteiten is nog de groote, feestelijk versierde zegen wagen. die door 400 meisjes getrokken zal worden, die in kleurige rijen zijn opgesteld welke samen de Nederlandsche vlag vormen. De wagen die van buitengewone afmetingen is, zal verschillende symbolieken dragen van de 35-jarige regeeringsperiode. De leerlingen der hoogste klassen der Am sterdamsche lagere scholen zullen op ver sierde fietsen langs de koninklijke loge rij den. om zich daarna bij de groep die reeds langs den weg is opgesteld, aan te sluiten. Reclame-affiches, naar het ontwerp van Schwartz, zullen overal in het land worden aangebracht, en de Nederlandsche Spoorwe gen hebben bijzondere maatregelen getrof fen, om de duizenden reizigers te kunnen vervoeren. Bovendien is een zeer speciaal tarief ingesteld, waarover de affiches ook voldoende inlichten. Niet alleen diegenen die aan het defile deelnemen, doch ook kijklusti- gen die in het stadion het grootsche schouw spel willen bijwonen, kunnen van deze ge makken profiteeren. De ongeveer 1100 burgemeesters, die Neder land telt, zijn uitgenoodigd met hun ambts keten aanwezig te zijn. Twee honderd vijftig hebben reeds toegezegd tegenwoordig te zul len wezep. In het huldigingscomité hebben o.a. zit ting de commissaris der Koningin in Noord- Holland, Jhr. Mr. Dr. A. Röell. en de ourge- meester van Amsterdam, Dr. W. de Vlugt, die beiden eere-voorzitter zijn. De technische leiding van dit grootsch défilé is in handen van den heer F. J. Thoo- len. De negende September belooft niet alleen voor Amsterdam als hoofdstad, doch voor geheel Nederland een nationale feestdag te worden. Het hoogtepunt zal d<* demonstratie van innerlijke eenheid zijn: het défilé in het stadion! POLITIE MAAKTE ZICH NIET DRUK. KAMPEERDERS IN BELGIë VAN ALLES BEROOFD. Twee Roermondenaren, aldus meldt men aan de Msb., die op een vacantiereis per fiets door België waren, hadden over de Schelde, te St. Anneke, hun fcampeertent opgeslagen en alles in gereedheid tot over nachten gebracht. Voor het doen van inkoopen in de buurt lieten zij hun tent eenigen tijd onbeheerd; toen zij terug kwamen was hun heele heb ben en houden verdwenen. De kampeertent was afgebroken en meegenomen, evenals de rijwielen en koffers, wat vooa- ieder een schadepost beteekent van f 200. De politie bij w^e aangifte van een en an der werd gedaan, maakte zïch niet druk om het geval, weshalve zij zich ten slotte wend den tot het Nederlandsche consulaat. Alle pogingen, om den consul te spreken te krij gen bleven vruchteloos, zoodat de trekkers zich genoodzaakt zagen per trein naar Roer mond terug te keeren. BRANDSTICHTING IN LANDVER HUIZERSHOTEL? DE EIGENAAR OOK GEARRESTEERD. CHINEEZEN HUN GELD NIET TERUGGEGEVEN. Behalve een 33-jarige wachtsman is thans als verdacht van medeplichtigheid aan brandstichting in het vroegere landverhui zershotel Uranium te Rotterdam gearres teerd de tegenwoordige eigenaar, een aan nemer van sloopwerk uit Waddinxveen. Hij zou een premie hebben uitgeloofd, voor wie het gebouw in brand stak. Het gebouw had hij eenigen tijd aan de pinda-Chineezen verhuurd voor het gereed maken van hun koopwaar. Zij hadden ech' ter een waarborgsom voor de huur moeten storten. De Chineezen hebben nochtans hun huur altijd prompt betaald, maar de slooper is in gebreke gebleven om de waarborgsom terug te geven. Hiertoe was hij niet in staat en bovendien moest hij huur betalen aan de gemeente. Het gebouw was vrij hoog ver zekerd. NAZI'S. DIE TERUG WILLEN KOMEN. In het Algemeen Politieblad vestigt de com missaris van politie te Heerlen de aandacht van de Nederlandsche politieautoriteiten in het bijzonder in de mijnstreek op twee uit gewezen Duitschers, leden der N.S.D.A.P., die mogelijk naar Nederland kunnen terugkeeren ml. Gustav Na dier en Hermann Rothen- berg. HISTORISCHE OPTOCHT EN SPEL TE ELBURG. Het feest van Elburg ,dat 700 jaar stad is. is Donderdag verder gevierd met een historischen optocht, waarin uitgebeeld werd hoe de hertog van Gelre de plaats de stads rechten verleende. 's Avonds werd het. openluchtspel opge voerd. waarna de samensteller dr. H. J. Olt- huis gehuldigd is. LANGENDIJKER TUINDERS PROTESTEEREN. MEER REGEERINGSTEUN GEVRAAGD. Te Noord-Schiairwo-ude is, naar de Msb. be richt een groote meeting gehouden van nood lijdende tuinders uit de ongeveer 20 gemeen ten, die het Langendijker tuinbouwdistrict vormen. Een groot aantal tuinders en tal van tuindersvrouwen waren opgekomen cm uiting te geven aan h.un wenschen. die in hoofdzaek een beteren, meer afdoenden regeeringssteun inhouden. Een viertal sprekers voerden het woord. Een motie werd aangenomen, waarin de re geering verantwoordelijk wordt gesteld voor de gevolgen van het niet inwilligen van de gestelde eischen. DE KONINGIN SCHILDERT TE STOMPWIJK. WEINIGEN HERKENDEN HAAR. Dinsdagmiddag heeft naar de Leidsehe Crt. meldt, de Koningin op onopmerkelijke wijze geruimen tijd doorgebracht in Stompwijk. Slechts heel enkelen van de vele voorbijgaan- den. welke van hun werk kwamen, herkenden het Staatshoofd in de schilderes, die met een dame had plaats genomen bij de heg van den tuin van den heer v. d. Kraay. De Koningin bracht de ophaalbrug en het geboomte van hoeve Scheria met het daarnaast gelegen ar- arbeid«r:shuisje op doek. De hofauto parkeerde op eenigen afstand. HOEVEEL BOLLEN MEN TELEN MAG. PERCENTAGES VASTGESTELD. De minister van oeconomische zaken heeft bepaald, dat de vergunning voor het telen van bloembollen uitsluitend zal worden ver leend door de vereeniging ..Nederlandsche Bloembollenkweekerscentrale", gevestigd te Haarlem. Het percentage van de in het vorig plant- jaar beteelde oppervlakte, dat thans mag worden beteeld. is door den minister vast gesteld voor: le. hyacinthen 56; 2e vroege tulpen 80; 3e. Darwin-. Mendel-, late en alle andere tulpen 65: 4e. Narcissen 50. Met af wijking hiervan bedraagt dit percentage voor •degenen, die in het kalenderjaar 1932 hebben deelgenomen aan de vrijwillige inlevering onder toezicht van de vereeniging ..de Hya cinth": 66. Zooals gemeld is moet ter verkrijging van een vergunning worden overgelegd een schrif telijk bewijs, dat door den betrokkene een door den minister vast te stellen percentage van den in het vorige plant jaar gewonnen oogst hetzij is ingeleverd, hetzij is gereser veerd. Dit percentage is door den minister als volgt bepaald: A. Narcissen: a grove narcissen. (Trompet - norcissen. Incomparabilisvarieteiten, Dubbele Incomparable. Oranje Phoenix, Sulphur, Tros narcissen en Poatazvarieteitenwinddroog, schoon, normaal afloopend en ongeraapt: 30 (inlevering) en 20 (reserveering)b. fijne narcissen (alle narcissen, die niet tot de groove soorten behooren, alsmede Dub bele van Sion en Golden Spur), wind droog, schoon, normaal afloopend en onge raapt; 30 (inleveringi en 20 reser veering i B. Hyacinthen: 1, Voor die bedrijven, welke in het kalenderjaar J932 vrijwillig hebben ingeleverd onder toezicht van de vereeniging ,,de Hyacinth": a. plantgoed, beneden "18 c.M. nat gemeten: 26.6 (inlevering) en 17.4 (reservering): b. leverbaar, ten minste 13 c.M. en hooger: 44 (reserveering); II. Voor de overige bedrijven: a. plantgoed: 20 (in levering) en 14 (reserveering): b. leverbaar: 34 (reserveering): - C. Tulpen: 1 vroege tulpen, a plangoed. normaal afloopend. droog en gepeld, tot 10 c.M.: 12 (inlevering) en 8 (reserveering).; b. leverbaar. 10 c.M. en hooger: 20 (reservee- ring); 2. Darwin-. Mendel-, late en ail* an dere tulpen, a. plantgoed normaal afloopend. droog en gepeld, tot zift 10: 22 (inleveringi en 13 (reserveeringb. leverbaar, zift 10 en hooger: 35 (re-serveering). SPORT EN SPEL (Zie ook elders in dit nummer.) CRICKET HET GOUDEN JUBILEUM VAN DEN N. C. B. MR. F. A. DAVIDSON'. Mr, F. A. Davidson. De viering van het gouden jubileum van den Nederlandschen Cricket Bond staat voor de deur en de voorzitter, jhr. mr. C. Feith. een der grootste spelers en aanvoerders die onze cricketsport gekend heeft, kan al sinds geruimen tijd door ziekte zijn functie niet waarnemen. De vice-voorzitter van den N. C. B. en dus zijn plaatsvervanger, mr. F. A. Da vidson. heeft mij dit verteld met bezorgd hoofdschudden. Hij vond het een groot na deel voor de viering van het jubileum. Hoezeer men in cricketers-kringen Feilh's ziekte ook betreurt, en op zijn spoedig 'nersiel hoont-..'.men 'rila&kt zicïf over" de leiding" in deze voor den Bond zoo. g&wjLchtlge dagen niet in het minst bezorgd. Dat' heb ik van ver scheidene bekende cricketers gehoord, en een vermaard oud-speler zei mij ronduit: „een beter plaatsvervanger voor Feith dan David son is, zouden wij ons moeilijk kunnen wen schen". Dewelke uitlating, die mij heelemaal niet verwonderde, de directe aanleiding is om den waarnemenden. leider van den N. G. B. vandaag in de krant voor het voetlicht tè brengen. Ik weet dat hij er zich niet behage- lijk in zal voelen, want hij behoort tot de weinige menschen die waarlijk zeer beschei den van aard zijn wij journalisten weten, hoe gering hun aantal is maar- ditmaal zal het toch moeten gebeuren. Wij hebben in Haarlem's Dagblad bijzonder veel aandacht gegeven aan ihet jubileum van den N.C.B., omdat „the King of Games" zijn eerenaam verdient; omdat cricket zonder ka rakter, zonder loyaliteit jegens den tegen stander, zonder het op te vatten naar den geest van zijn spelregels, niet denkbaar is. Ten aanzien van de karakter-vormende waar de van sport is wel eens heel wat overdreven. Maar ten aanzien van cricket niet. Willen 'de jongeren daarvan het volle profijt trekken dan moeten hun leiders met dien geest be zield zijn. Zij moeten zijn „the first gentle men of a gentleman's game". Zoo voelen de cricketers het zelf ook. en in dit licht moet u de uitlating van dien vete raan beschouwen: ..Wij konden ons moeilijk een beter plaatsvervanger voor Feith wen schen". Het heeft moeite gekost een goed portret, van mr. F. A. Davidson te vinden. Het hierbij gevoegde is geknipt uit een elftal-kiek, waar in hij links op het hoekje zit. Hetgeen zijn bescheidenheid kenmerkt, maar allerminst weergeeft wat de jubiléerende Cricketbond, waarvan hij sinds bijna 12; j jaar bestuurslid en sinds zes jaar vice-voorzitter is, aan hem te danken heeft. Als actief en zeer enthousiast speler vindt men hem niet in de lijst der sterren met de schitterende averages. Zijn naam wordt als individueel speler niet genoemd naast die van een Posthuma. een Rincker. een Hisgen. een Feith Gewoonlijk voert hij Rood en Wit's tweede elftal aan. slechts af en tóe speelt hij in de eerste klasse. Toch rekent men hem on der de grootste kenners van het spel. Hij heeft eenige jaren geleden de Flamingo's aangevoerd tijdens een Engèlsche tour. en zijn captaincy bij cricket een bijzondere en zeer moeilijke taak wordt gerekend tot de beste in het Nederlandsche cricket. Zoodat ook daarom ieder cricketer graag en met het volste vertrouwen onder zijn leiding speelt. Niet alleen in het bestuur van den Ned. Cricketbond, maar ook in dat van de Fla mingo's. van den Haarl. cricketbond, en van Rood en Wit heeft hij ettelijke jaren lang voor zijn geliefde sport gewerkt. Wie bij het jubileum van een cricketbond de grootste cricketers des lands alleen onder de hoogste batting- cn bowling-averages wil zoeken, schiet tekort, en begrijpt het spel niet. Tot Nederlands eerste en beste cricketers behoort zonder twijfel mr. F.'A. Davidson in zijn beroep, ais advocaat een der meest geachte leden van de Haarlemsche balie. R. P. IIET GOUDEN FEEST VAN DEN N. C. B. Het orgaan ..Cricket" van 9 Augustus is hoofdzakelijk gewijd aan het gouden jubi leum van den Ned. Cricketbond. Het bevat o.a. artikelen (met foto's» van oud-minister Kan: van C. Feith. voorzitter van den Bond: van Mr. P. Droogleever Fortuyn burgemees ter van Roterdam; van ir. A. Heldring, direc- LANGS DE STRAAT. Grenskantoor. Dc weg komt open en vlak uit Duitschland aankronkelen, maakt een scherpe bocht bij de uitloopers van een bosch. en juist daar waar hij dan weer recht-toe recht-aan Hol land ingaat, staat het grenskantoor. Denkt u er vooral niet te groots over: het is maar een laag buitenhuisje met een boomgaard er naast en een zandbak, waar een half dozijn kleine Limburgers in. rondbuitelt- Maar de grenscontrole is niet voor de poes. De gelukkige vader van de kindertjes staat op dien inooien warmen Zondagmiddag in z'n hemdsmouwen midden op den weg. en snuffelt de papieren na van alle auto's die er pas'seeren en dat zijn er heel wat! Er komt een vehikel aanrijden dat min stens een kwart eeuw oud. Ik weet het wel, het is heel goedkoop om krakende oude auto's ten tooneele te voeren, maar dit ding was heusch heel oua ik verzeker het u! want ik heb er zelf in geztten Het ding blaast en zucht geweldig, wanneer de chauffeur een echte chauffeur met een uniformpet het tot staan brengt. Dc grenscontróle begint. Het gezelschap komt van een dagtoer terug, dus bagage is er niet, en eigenlijk vindt iedereen het gek dat die grenshaas zoo lang en aandachtig op de pa pieren tuurt de auto gaat toch bijna dage lijks de grens over, nu eens Duitschland in, aan weer België? Er glijdt een statige, ellenlange auto naast het armzalig oud vehikel, en een daftige stem vraagt verveeld of dc grenscontroleur soms eerst even naar zijn papieren wil lijken. Dat gebeurt. Het is in twee minuten afgeloo- pen: er schijnt toch iets niet in orde te zijn met het oude wagentje. ..Chauffeur", zegt dan opeens de man in hemdsmouwen „U bent bekeurd. De papie ren zijn niet in orde". Ja, daar heb je het nu. Het gezelschap is verslagen. De eigenaar van de auto protes teert: een half jaar ruim rijdt de wagen met deze papieren. Maar de grensman legt uit: de wegenkaart is wel van deze auto. maar de overige paperassen niet. En na veel gezoek en gepraat komt het uit, dat de vórige auto. een half jaar geleden tegen een boom in stukken gevlogen, nog in een deel der papieren voort- bestaat Ja. nu volgt dan de bekeuring. Eerst de naam van den eigenaar een naam die in heel Limburg, waarschijnlijk in heel Holland, bekend is. Maar de grenswacht heeft er nooit van gehoord.... Alle roem is betrekkelijk! Dan de naam van den chauffeur. Die begint welgemoed: „Leonardus Franciscus Hen'dri- cus BernardusNu noteert de controleur deze gewichtige gegevens op een kruideniers- zak. die zijn vrouw hem is komen brengen toen het proces-verbaal moest worden opgemaakt. Maar die suikerzak is niet breed genoeg voor al des chauffeurs namen, en dus keert de controleur na ..Bernardus" de zak om en schrijft op den ander* kant verder: „Hubertus Martinus Maria Janssen", waarna hij tot den voorkant terugkeert en de geboortedatum opneemt ,dit alles met groote ernst en waar digheid. Intusschen zijn twee meisjes uit den wagen gekropen en naar den boomgaard geloopen, waar een schattig joch van twee jaar naar haar toe rent. Ze nemen het tusschen zich in en keeren terug naar papa. die hoe langer hoe meer gewichtige dingen op zijn suikerzak krabbelt. ..Pap-pa" zegt het jongetje en trekt aan' de-broek'spijpen van zijn vader. „Wat een schat" -zeggen de meisjes, niet zonder diplo- fnafóeV Vrouwelijke list: dé hemdsmouwen man heeft opeens genoeg van zijn ambts plichten, herinnert zich blijkbaar weer dat het Zondag is en dat de boomgaard koeler en schaduwrijker is dan de open weg, tenmin ste hij neemt zijn zoon op den arm en zegt gewichtig: „u hoort er nog wel van chauf feur. Rijdt u maar door". Dan zet de oude auto zich in beweging, na eenige minuten trillen-op-de-plaats. Uit de boomgaard gaat een gekrijsch op naar „pappa". Maar die staat midden op den weg den wagen na te kijken, en heeft zijn zoontje op zijn arm, en dat heeft waarachtig dc bruine suikerzak weten te bemachtigen Het laatste wat er uit de auto te zien is, is het proces-verbaal dat in propvorm over den weg wordt gekegeld door een kleinen dreumes. En Leonardus enz. Janssen heeft er nóóit meer iets van gehoord! L. S. teur van het Alg. Hbld.; van Mr. A. baron Schimmelpenninck van der Oye. voorziter Ned. Olympisch Comité: van Jhr. Jan Feith van den heer F. H. J. Holdert. directeur van de ..Tel." enz. Het nummer bevat verder tal rijke foto's van vroegere en tegenwoordige spelers en kieken van elftallen. LAWNTENNIS. NEDERLAND—ROEMENIë. Heden vangt de Daviscup-wedstrijd Ne derland—Roemenië aan. Voor ons land spe len Timmer en Karsten in de enkelspelen en deze beiden gezamenlijk het dubbelspel. De- Roemenen zijn ook met slechts twee spelers gekomen, die Ponliëff en Cantacuzène hee- ten. Ze zijn vrij onbekende grootheden, vooral laatstgenoemde en onze spelers moeten al heel slecht in vorm zijn. om dezen strijd op eigen terrein te verliezen. Maar er is ons van meer dan een zijde de laatste dagen gevraagd, hoe het komt, dat men nu weer begint te „Daviscuppen". terwijl nog slechts een paar weken geleden de finale tusschen Frankrijk en Engeland werd uitge vochten. Dat zit zoo. Reeds jaren heeft men gezocht naar een middel om te voorkomen, dat de beste spelers van vele landen in het drukst van het tennisseizoen. wanneer overal tournaments hen lokken, voor den Davis Cup moeten uitkomen. Er dreigde gevaar, dat de wedstrijden om dezen beker zulk een hinder voor de spelers zou worden, dat hun groeien de oppositie tenslotte tot afzijdigheid van sommige landen zou leiden. Daarom is men op het idee gekomen, om na de grootste tournaments voorwedstrijden voor den Davis Cup van het volgend jaar te spelen. Ook te gen dit plan is groote oppositie geuit, maar men is er toch in geslaagd, het door te voe ren als een experiment voor eenmaal voor- loopig. Het lijkt wel zeer dubieus of het ooit herhaald zal worden. Intusschen is dit nu de reden dat Nederland vandaag tegen Roe menië begint te spelen voor den Davis Cup 1934. De voorwedstrijden worden gespeeld tus schen alle landen dié dit jaar niet tot dc laatste vier behoorden. Een heele serie van deze voorwedstrijden is intusschen reeds af gewerkt. Als de onzen van Roemenië winnen, komen zij tegen Italië. Winnen zij ook dien strijd, dan eerst behooren zij tot de laatste vier Europeesche landen, die het volgend jaar tegen de nu vrijgestelden mogen spelen. VOETBAL. HAARLEMSCHE VOETBALVERENIGING 1933. Bovengenoemde vereeniging word Woens dag 9 Augustus opgericht: zij zal trachten in het as. seizoen uit te komen in den H.V.B. Het volgende bestuur werd gekozen: P. de Nljs, voorzitter. W. Zoel. secretaris. J. J. Hommes, penningmeester: W. Koedooder cn W. Kortenaar. commissarissen. Het secretariaat is gevestigd Kritzinger- straat 4. HET BEGIN DER COMPETITIE In de ..Sportkr." lezen we. dat de nieuwe competitie op 17 September a.s. beginnen zal. De mogelijkheid wordt echter voor de 2e. 3e en 4e klussers opengesteld, om reeds een week eerder te beginnen. roit\l l l\ I I EOVOUA t O\-T\\TH XsscHI'lT .l\\ TI N 1ÏAVK |k$!nz?genlng D.V. op Vrij dag 1 Sep ]->nv. HM u. In «Ie Zr-i BEPP1E Haar diepbedroefd, P. S. AR INK— SCHOUTEN I'sschlldcrstraat 23 Haarlem. 10 Aug. 1033 diepe droefheid, na een .langdurig, smartelijk doch .geduldig lijden, onze jsc- liefde Echtucnóoto en Zus- Jennegiena Hendrika Cremer geboren Viui (Jeune. .In den leeftijd van 54 Jaar. J. J. CREMER R. M. LUIDINOA— v. GENNK T. LUI DING A en verdere Familie 1333 •nat l Do teraardeheslcinng zu plaats hebben op Maandn» 14 Augustus 11)33. ten 1 ure op de Algomeen® Be ll; li* Kle bedient U lui beft* Vocantie-aanbiedinq Alle soorten wafels 20 ets. per half pond met 1 ons Fruifblokjes cadeau en verder bij 21 ons Demi-lune, Marie, Vanille-cro- quets enz. van 15 c. of bij 3 ons Social- Provincial biscuits van 15 cents, 2 cocos- macrons of 2 eier koeken cadeau

Haarlem's Dagblad | 1933 | | pagina 11