SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD MAANDAG 5 MAART 1934 HAARLEM'S DAGBLAD SP9RT lSPEL De populaire R. C. H.-speler Peer Krom is gisteren vóór den wedstrijd tegen de Stormvogels door clubgenooten, IJmuidenaren en H. V. B. gehuldigd. Primo Camera heeft een goede reden tot lachen nu hij door zijn overwinning op Tommy Loughran den wereldtitel behield. Het Nederlandsche B-Hockeyelftal, dat op zulk een kranige wijze voor de eerste maal West-Duitschland sloeg. Het groote sportevenement in Engeland, de roeiwedstrijd tusschan de ploegen .van Oxford en Cambridge, is niet zoo ver meer af. De Oxford-bemanning haalt haar nieuwe boot na de training voor „the boatrace" uit het water. IJshockey als damêssport. De aóelverdedig- ster van het Britsche team tijdens den strijd tegen de Fransche meisjes te Londen. Een groep deelneemsters en deelnemers aan het zwemfeest van de Haarlemsche Dames-Zwemvereeniging „Zignea" in Stoop's Bad. De Belgische ploeg, die het vierdaagsch tournooi van haar Nederlandsche tegen standers won. Van links naar rechts: Baudart, Zaman, Moons, Demenninck en De Doncker Een foto van een nieuw model racewagen, dat thans in Duitschland op de „markt" gebracht wordt. Uit den strijd om het wereldkampioenschap boksen middengewicht, die door den verdedi ger Marcel Thil (Frankrijk, links) op den- Span iaard Ignaz Ara gewonnen werd. De Handbalclub Rapiditas behaalde" Zondag weer het kampioenschap van den Kennemer Turnkring. Staande van links naar rechts voorste rijJ. Duyff, B. van Leeuwen, D. Bakker, F. Hartendorp, J. Bakker. Achterste rijD. van Santen, W. van den Berg, P. Brusse, E. Göbel, J. Hulsman, M. Pal. Rechts: de scheidsrechter. De Gymnastiekvereeniging „Sport Staalt Spieren" te Halfweg, bestaat op 14 Maart a.s. tien jaar. Hierboven de groep leden en adspirant-leden der jubileerende vereeniging, wier dagelijksch bestuur bestaat uit de heerem B. F. Brizée, voorzitter; Jacq. E. van Rijn, secretaris, en C. van Rijn, penningmeester Van de skikampioen schappen te Solleftea: de leider van het tour nooi, overste Holmquist

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 9