1 I Een vreugde voor het oog WOENSDAG 9 MEI 1934 HAARLEM'S DAGBLAD LAATSTE BERICHTEN EEN NICIIT VAN HENRIOT VERMOORD. Landlooper of bedelaar de vermoedelijke dader. PARIJS, 9 Mei (V. D.) Frankrijk wordt opnieuw in beroering gebracht door een moord,, welke gepleegd is op het buitengoed Kerbennec bij Lorient, waar de 23-jarige Michel Henriot een zilvervosschenkweekerij heeft. Bij zijn thuiskomst vond hij zijn 19-jarige vrouw door vijf schoten doodelijk gewond. Twee kogels hadden haar in het hoofd en drie in het lichaam getroffen. De schoten waren gelost uit een karabijn, welke zich in huis be vond en vermoedelijk door een bedelaar of landlooper, wien de jonge vrouw iets had geweigerd, afgevuurd. Michel Henriot legde zijn vrouw op bed, waar zij stierf voordat hij om hulp had kun nen telefoneeren. Toen hij dit probeerde, merkte hij, dat het telefoontoestel omver was geworpen en dat hij geen verbinding kon krijgen. Hij moest derhalve loopen naar het dichtstbijzijnde huis, dat 800 meter van het zijne was verwijderd. Een buurman met een fiets waarschuwde de politie, die weldra ter plaatse was. Het onderzoek heeft tot nog toe geen enkele op heldering gebracht omtrent de identiteit van den moordenaar. Het jonge paar bewoonde pas sedert twee weken het eenzaam ge legen huis, waar zij geen ander personeel dan een jeugdig dienstmeisje hadden. De jonge vrouw is een nicht van het ka merlid Henriot, die in de afgeloopen maan den in de Kamer op den voorgrond trad door de onthullingen, die hij deed over het Sta- visky-schandaal, De Officier achtte deze wijze van rijden („rij-maar-raak!") meer dan ergerlijk en vroeg een hechtenisstraf van 1 maand en in trekking van rijbewijs voor een jaar. De president mr. van Berckel noemde de geëischte straf mild en deelde nog mede da; verdachte geen rijbewijs had. Mr. H. O. Drilsma wees op de eigenaardige ligging van h,et rijwielpad ter plaatse en dat oproudt, waarna de fietsers over moeten ste ken naar de rechterzijde van den weg. Doordat de auto van verdachte in beslag is genomen, is hem de broodwinning ontnomen en is hij gaan zwerven. Pleiter drong aan op clementie Uitspraak 23 Mei. STEEDS MEER BRANDEN KATTOWITZ. 8 Mei (V.D.) In het dorp Ozarowicz (district Bendzin) is Maar door tot nu toe onopgehelderde wijze brand uitgebroken. Een boerenhofsteden, met 20 gebouwen -zijn een prooi der vlammen gewor den. De schade bedraagt 60.000 Zloty. In het het zelfde district gelegen dorp Buchalo- wicz zijn 11 hofsteden in de asch gelegd. Bij de blusschingswerkzaamheden is een persoon ernstig gewond. De aangerichte schade be draagt in dit geval 50.000 Zloty. BOEKAREST, 8 Mei (V;D.) In de stad Kampoloeng is Dinsdagmiddag een brand uitgebroken waardoor alle telefoon- en tele graaflijnen zijn vernietigd, zoodat de plaats van iedere communicatie verstoken is. Tegen den avond stonden 50 in het centrum dei- stad gelegen huizen in brand. Een museum werd geheel vernieid, evenals een zieken huis. Onder de patiënten, brak een paniek uit. Zij konden allen worden gered. Nader wordt gemeld: De stad Campulung is verbrand. Honder den huizen zijn verwoest. In de plaats heerscht een paniek. Persoonlijke ongelukken hebben zich niet voorgedaan. BOEKAREST, 8 Mei (V.D.) Het Tarta- rendorpH.atmandgea in de Dobroedsja is door een vreeselijke brand geteisterd. 50 Boerenhuizen zijn volslagen in de asch ge legd. De schade is zeer groot. De bevolking is volkomen wanhopig, daar al hare bezit tingen en oogstvoorraden een prooi der vlammen zijn geworden. GOEBBELS GEEFT RICHTLIJNEN VOOR DE PERS BERLIJN. 8 Mei (V. D.) Rijksminister Dr. Goebbels heeft de volgende instructie uitge vaardigd in zake de handhaving van de pers- politiek: 1. Indien belangrijke redenen geen andere regeling vereischen, moet de berichtgeving over openbare bijeenkomsten aan de bladen zelf worden overgelaten. In den regel moet er van worden afgezien de publicatie van redevoeringen in een officieelen tekst voor te schrijven. Indien om bizondere redenen een officieele tekst wordt uitgegeven, moet deze zoo kort mogelijk geredigeerd zijn. Voor al moet er van worden afgezien de bericht geving te doen geschieden door offlcieelé in stanties. 2. Voorzoover de belangen van den staat zulks meebrengen moet worden afgezien van „ophouden" van berichten, waarbij moet worden nagegaan of en zoo ja in hoeverre reeds bevolen „Sperren" kunnen worden op geheven. Slechts bij uitzondering mag een be richt worden „gesperrt". 3. Voor de redactioneele werkzaamheden der Duitsche bladen moet in de toekomst als richtlijn gelden, dat binnen de bij de Schriftleitersgesetz gestelde grenzen zoo veel mogelijk ruimte wordt gelaten. De voorkeur moet worden gegeven aan de vrije commen- tarieering volgens eigen gezichtsnunten. Deze behandelirVfc der kwesties zou de nationaal socialistische wereld-, staats- en cultuurop vatting in het volk verdiepen. Aanrijding op de Kleverlaan. Op 27 November heeft een 35-jarige bloe mist uit Hillegom op de Kleverlaan te Bloe- mendaal een 34-jarig radio-telegrafist, die 's avonds per fiets van zijn werk kwam, aan gereden met zijn auto, waardoor de telegrafist e enernstige beenbruek opgeloopen heeft, die hem geruimen tijd verhinderde zijn beroeps bezigheden uit te oefenen. De wielrijder voerde een electrische lan taarn en een reflector op zijn fiets. Hij wérd van achteren aangereden, toen hij van den Verbindingsweg was gekomen en rechts van den weg reed, even voorbij de bocht. Verdachte heeft voor de zijstraat geen sig naal gegeven. Een getuige verklaarde dat de aangeredene geheel rechts de bocht nam cn dat kort daarna de uato kwam. Er was geen sprake van een gelijktijdig naderen van het kruispunt door den wielrijder en de auto, die van rechts kwam. Verdachte wist niet. dat er een zijweg was en zag plotseling een wielrijder den weg op- zwenken, dien hij een eindje voortduwde en toen onder de auto kreeg. De Officier geloofe, dat de aanrijding niet op het kruispunt heeft plaats gehad, doch even verder, Er is roekeloos gereden en de of ficier vroeg een geldboete van f 50. subs. 25 Mr. F. J. Gerritsen achtte de schuld van de dagen. aanrijding niet bewezen en vroeg ontslag van rechtsvervolging of vrijspraak. Uitspraak 23 Mei. Een vreugde voor het oog van iederen tuinder zoo'n krop malsche sla. En het puikje van den sla-oogst is maar juist goed genoeg om bereid te worden met de allerfijnste slaolie, met Saladine. Saladine geeft Uw sla zachtheid en aroma als geen andere slaolie. COUDZEOTL 80 CENT - OROENZEGEL 65 CENT - ROQDZEGEL 50 CENT IJMUIDEN (Adv. Ingez. Med.) DE HAAGSCHE STADHUIS- PLANNEN Voor den Kantonrechter. Links parkeeren verboden? Verleden maand heeft een dame uit Heemstede in de Gierstraat inkoopen ge daan en toen zij weer in de auto stapte reed haar man van ae linkerzijde van den weg, waar de wagen was geparkeerd, nadat hij eerst een train had laten passeeren. Een bakfiets reed" de auto aan terwijl de fiets rechts passeerde, maar de bakfietser zei dat de auto de bakfiets aangereden had. De kantonrechter had te onderzoeken of de auto nu te bruusk was weggereden of dat de bakfietser schuld had. Deze zaak was voor den ambtenaar van het O.M. een gelegenheid op te merken dat „alle automobilisten die in de Groote Houtstraat Gierstraat en Koningstraat links rijden om daar te parkeeren, volgens de wet in over treding zijn, en dat het zijn wènsch was dat de politie daartegen zou optreden, wat helaas niet gebeurt. Dan zou men tevens een practisch parkeerverbod hebben", zei de ambtenaar. De rechter meende dat de automobilst de bakfiets als verkeer van rechts had moeten laten voorgaan en veroordeelde den automobilist tot f 10 of 10 dagen, gelijk aan den eisch. (Van onzen correspondent) De Residentie bezit vele fraaie gebouwen, doch een behoorlijk stadhuis heeft het niet. Wat daarvoor moet doorgaan op de Groenmarkt is in elk opzicht onvoldoende. Zelfs de vroed schap heeft er geen plaats en moet onderdak zoeken in een particulier heerenhuis aan de Javastraat. Of dit alles spoedig zal verande ren en Den Haag een nieuwe modern raad huis zal krijgen, symbool van het Stedelijk Bestuur en centrum van de gemeentelijke ad ministratie? Wie zal zeggen hoelang het nog duurt, maar ondanks crisis en leege schatkistener wordt aan gewerkt. De transactie met De fensie schijnt tot een goed einde te zijn geko men, waardoor de gemeente behalve over het Alexanderveld ook de beschikking krijgt over de terreinen waarop nu de kazernes staan, en ook is er nu een bouwproject, dat de commis sie van advies inzake den stadhuisbouw bij B. en W. aanbeveelt. ZILVEREN JUBILEUM. Heden, Woensdag was het 25 jaar geleden dat de heer Klop in dienst trad bij Missets Houthandel alhier. De jubilaris bracht den dag in den huise- lijken kring door. De directie ging hem ter* zijnen huize gelukwenschen en overhandig de hem een enveloppe met inhoud. Ook van het personeel kreeg de jubilaris een geschenk. INFORMATIEKOERSEN 'Medegedeeld door de Rott. Bank Ver) Londen 7.53 5 8—7.54 1/8 Berlijn 58.10—58.14. Parijs 9.74 1/4—9.74 3/4. Brussel 34.45—34.48 Zürich 47.84—47.87 Rome 12.5412 58 New York 1.46 7'8—1,47 1/2. MARKTNIEUWS HAARLEM, 9 Mei 1934, MARKTPRIJZEN. Tarbot per K.G. f 0.65—f 0.70 Griet per 50 K.G. f 30f 8.50 Tongen per K.G. f 0.85f 0.48 Keine schol per 50 K.G. f 17.50—f 1.30 Schar per 50 K.G. f 7—f 5.50 Tongschar per 50 K G, f 27f 25 Kleine poon per 50 K.G f 13.50f 3 Groote schelvisch per 50 K.G. f 16 Middelschelvisch per 50 K.G. f 19—f 16 Kleine middelschelvisch per 50 K.G. f 16 f 9 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 9—f 3.10 Kabeljauw per 125 K.G. f 22f 9 Gullen per 50 K.G. groote f 6f 4.50 Gullen per 50 K.G. kleine f 5f 2 Leng per stuk f 1.40f 1.10 Heilbot per K G. f 0.80—f 0.45 Wijting per 50 K.G. f 2.90— f 0.80 Koolvisch per stuk f 0.12f 0.04 Makreel per 50 K.G. f 5f 2.20 Versche haring per kist f 0.45 BESOMMINGEN. Trawlers: Wurzburg O.N. 89 840 manden f 2140 Gerberdlna Johanna IJm. 38 900 manden f 2650 Jacqueline Clasiena IJm. 10 360 manden f 1750 Maria IJm. 95 200 manden f 1070 Pentoeng IJm, 131 115 manden f 1380 Julie Streiff IJm. 159 95 manden f 1010. Beugers: VI 85 f 500; VI 172 f 520; VI 195 f 500 Loggers: KW 67 f 440: KW 19 f 590; K W52 f 520; KW 33 f 380; KW 14 f 360; KW 69 f 720; KW 147 f 400. AMSTERDAMSCHE BEURS WOENSDAG 9 MEI 1934 OPGEGEVEN DOOR DE ROTTERDAMSCHE BANKVEREENIGING KANTOOR HAARLEM Een agent „zonder stijl ARROND.-RECHTBANK. Aanrijding op den Rijksstraatweg Op 13 Juli 1933 omstreeks kwart voor tien heeft een 25-jarige bakker uit Amsterdam met zijn auto een metaalbewerker, die per fiets met zijn vrouw uit Amsterdam kwam, aange reden op den Amsterdamsche Vaart in Haar' lem waardoor de aangeredene een hersen schudding opliep en schaafwonden. Ruim een maand heeft de man in het ziekenhuis ge legen. De aangeredene had geen licht en omdat hij daarvoor nog geen aanleiding vond.-Een re flector had hij niet. Hij was uit Amsterdam gekomen en net den weg overgestoken. Bei den reden rechts van den weg, de man links van zijn vrouw. Onderweg had het geregend en de vrouw droeg een lichte regenmantel. Het begon donker te worden. De auto voerde geen lampen, doch beide in zittenden hadden elk een zaklantaarn in de hand. Bovendien ontbrak de ruitenwisscher en het uitzicht was derhalve zeer slecht, om dat de ruit beslagen was. Een deskundige heef: de remmen van de auto gecontroleerd die in orde waren, doch het uitzicht was bijzon-der slecht zoowel door de beslagen voorrruit als door het gebruik der zaklantaarns. Verdachte heeft de lantaarntjes in Halfweg Hij heeft de wielrijders neit gezien, vöör hij al opgestoken, omdat het daar al noodig was. een hunner geraakt had, ook ai, omdat hij in de veronderstelling verkeerde dat het rijwiel pad links was. Een heer uit Aerdenhout had zijn auto op het Verwulft gedurende enkele minuten geparkeerd, d.w.z. hij was even uitgestapt om bloemzaad te koopen en toen hij terug kwam, heeft een agent hem bekeurd wegens verboden parkeeren. „Dat was geen stijl", vond de heer en hij had het beter gevonden als de agent hem een waarschuwing had gegeven. Dat was de ?,mbtenaar niet met hem eens, hij vond het noodig dat de politie bekeuringen maakte en de beoordeeling over de straf aan het gerecht overliet. De heer wist niet dat het verboden was daar te parkeeren en toen hij zei dat hij de motor had laten doordraaien (om aan te toonen dat het parkeeren erg kort was) en op de vraag van den ambtenaar antwoordde dat er niemand in den wagen was. kreeg hij ten antwoord dat hij dan eigenlijk twee maal in overtreding was, want de motor moet worden afgezet. De eisch was f 2 en de veroordeeling de helft. Remweek-onthullingen. De remweek bracht weer r%n chauffeur voor het hekje, die met een auto had ge reden waai-van de handrem niet werkte en de voetrem onvoldoend. Over de afstanden die deze rem bij 30 a 35 K.M. noodig heeft gehad, liepen de opvat tingen van proces-verbaal en verdachte uit een. De ambtenaar en de rechter waren hoogst verontwaardigd over de mentaliteit van dezen verdachte, die zich nota bene nog boos maakte over het feit dat de politie gelastte den wagen te laten repareeren en zij prezen het- optreden van de politie die. nu de eige naars er niet op letten (veelal uit finan- cieele overwegingen), optreedt en processen- verbaal maakt, tee^n hen die blijk geven in 't minst geen verantwoordelijkheidsgevoel te bezitten. Strenge straffen zijn hier op haar plaats en de ambtenaar vroeg f 30 of 10 dagen hechtenis en de uitspraak was f 5 min der. Sigaretten verkocht toen 't niet mocht. Twee winkeilers die op uren dat het niet mocht sigaretten hadden verkocht kregen, ieder f 3 boete wegens overtreding van de winkelsluitingswet, waardoor zij feitelijk oneerlijke concurrentie pleegden. De eischen waren f 15 en f 10. NIEUW PROGRAMMA REMBRANDT- THEATER EN PALACE. Men verzoekt ons mede te deelen dat het nieuwe programma in het Rembrandt Thea ter en Cinema Palace reeds a.s. Donderdag (Hemelvaartsdag) begint in plaats van Vrij dag. VERKEERSONGEVALLEN. Dinsdagmorgen acht uur had op den hoek Nieuwe GrachtJansweg een aanrijding plaats tusschen een motorrijwiel en een auto, doordat de bestuurder van laatstgenoemden wagen verzuimde voorrang te verleenen. Te gen hem is proces-verbaal opgemaakt. Het motorrijwiel werd aan de voorzijde vrij ernstig beschadigd. ,.De grootst mogelijke meerderheid der Commissie is overtuigd, zoo luidt de con clusie van het rapport dat de schoone be loften, die het plan Luthmann inhoudt, bij nadere uitwerking ten volle zullen woi'den verwezenlijkt en geeft uw college daarom gaarne in overweging den heer Luthmann den bouw van het Raadhuis op te dragen en hem daartoe een definitief ontwerp te doen vervaardigen, rekening houdende met de ge maakte opmerkingen". Het zijn de leden prof. J. A. G. van der Steur, G. C. Bremer, J. Kalf en W. Kromhout Czn., die tot deze conclusie kwamen. De heer A. R. Hulshoff, het vijfde com missielid, was van meening dat behalve de heer Luthmann, ook dé heer en Dudok en Staal nog in de gelegenheid moesten worden gesteld, om hunne ontwerpen te herzien, al vorens een definitieve keuze zou kunnen wor den gedaan. De meerderheid echter koos uit de 5 inzen dingen ook de architecten Kropholler en Ir. D. Roosenburg namen aan de prijsvraag deel het ontwerp van den heer Luthmann. Een tentoonstelling van de teekeningen der vijf ontwerpen zal worden gehouden in een zaal van het gemeente-archief aan het Rijs- wijkscheplein. Wij volstaan met een enkele mededeeling uit het rapport over het aanbe volen ontwerp. De ontwerper denkt zich twee gebouwen, waarvan één evenwijdig aan de Laan Copes van Cattenburch is geplaatst en één loodrecht daarop. Het meest westelijk gedeelte van het eerste gebouw bevat de ontvangruimten en het raadzaal-complex, het overige gedeelte bevat de secretarie. Het tweede gebouw is be stemd voor de technische diensten. Bedoeld is, een doorbraak te maken in de Javastraat en de hoofdgevel van het vertegenwoordigend gedeelte is gedacht in de as van de door braak, tegenover de Alexanderstraat en dus reeds van verre zichtbaar. Aan de Zuid- en Westzijde van het gebouw zijn pleinen ontworpen, die gescheiden zijn door twee vóór het ingangsgebouw gedachte langgestrekte overdekte perrons. De commissie deelt mede. dat de plannen- Kropholler en -Roosenburg, zoowel wat de bouwsom als wat de onteigeningskosten be treft, zoo belangrijk ongunstiger zijn dan de drie andere, dat zij voor uitvoering alleen in aanmerking zouden kunnen komen, indien zij geheel bijzondere verdiensten bezaten. De bouwsom voor het plan-Luthmann is geraamd op 5.600.000. Lof 12—18 ct. p. K.G. Knakpeen 6—10 ct. per K G. Postelein 3065 ct. per kist. Andijvie 5060 ct. per kist. Sla f 2—f 4 per 100 krop. Raapsteelen f 1—f 1.50 per 100 stuks Komkommer 12—15 ct. p. stuk Bloemkool 8—13 ct. per stuk. Rabarber 2-4 ct. per bos. Radijs 13 ct. p. bos. Prei 210 ct. per bos. Selderij 210 ct. per bos. Pieterselie 3—10 ct. per bos Asperge 20—37 ct. per bos. UIT DE OMSTREKEN BEVERWIJK. BELANGRIJKE PR AE-ÏIISTORISCHE VONDSTEN IN ZUID-AFRIKA. Een voor de wetenschap belangrijke ont dekking is gedaan door het nabij Mazelspoort op twintig mijl afstand van Bloemfontein, opgraven van vijftien fossielen van praehis- torische dieren, welke moeten hebben geleefd in een tijdperk van, naar schatting, honderd millioen jaar geleden, meldt V. D. De geraamten hebben behoord aan een soort hagedisachtig beest, bekend onder den naam Dicynodon. Tot dusver had men bij de opgravingen, welke in opdracht van Dr. Van Heepen, directeur van het nationale Museum in Bloemfontein worden verricht, nog geen geraamten van deze dieren gevonden. Volgens de door de geleerden verstrekte mededeelingen is de thans gevonden dier soort in het bezit geweest van drie oogen, nl. een oog aan beide zijden van den kop en een peroscopisch oog aan de voorzijde van den kop. Sommige van de gevonden Dicynodons hebben blijkbaar noch onder, noch boven in den bek tanden gehad, terwijl bij een ander exemplaar alleen twee groote, beneden- waartsch gebogen tanden aanwezig waren. Dr. van Heepen verklaarde, dat de grootste dieren van deze soort ongeveer een meter hoog geweest zijn. staande op zware, bui- tenwaartsch gerichte pooten, ongeveer a1c een buldog. Zij hadden een korte staart, niet grooter dan ongeveer de helft van de lengt" van de plompe pooten, terwijl de lichaams lengte varieerde van twee tot twee en een halve meter. Het dier behoort- tot de plan- teneters. DE VEILINGSMOEILIJKHEDEN Vrijdagavond te half acht komen de leden van de R.K. Coop Tuindersvereeniging „Ken- nemerland" bijeen ter behandeling van de volgende bestuursvoorstellen: Goedkeuring tot het aangaan van een geldleening tezamen met de Vrije Veiling, groot f 39000, tegen een rente van 4% met de regeering en f 17333.31 met de Land ei Tuinbouwbank te Beverwijk op de gebruike lijke condities, tot het treffen van een dading met de N.V. Spaarnebank te Haarlem, een en ander op voorwaarde dat de leening van de Regeering door schuldvernieuwing wordt overgenomen door de N.V. Bloembollenvei ling „Beverwijk" en de Veilingvereeniging .Kennemerland" hiervan worde ontslagen, terwijl de rentebepaling door de N.V. Bloem bollenveiling Beverwijk aan de Regeering door „Kennemerland" voor 2/3 wordt gega randeerd en een minimum aflossing van f 2000 per jaar slechts voor 3/5 deel uit de netto winst van „Kennemerland" en „Vrije Veiling", voor zoover zonder afschrijvingen winst is gemaakt geworden, bij welke dading de vereeniging volledig kwijting ontvangt en volledig wordt ontslagen van elke verdere aansprakelijkheid. Machtiging van het bestuur om met de coop. Tuinbouwvereeniging „de Vrije Veiling' te Beverwijk, maatregelen te treffen om tot een samenwerking te geraken op nader over een te komen voorwaarden, waarbij een meer I economische veilingsexploitatie mogelijk ivordt. StaatsL Binl. 4 1/2 pCt. Nederl. 1917 4 pCt. ld. 1933 II 4 1/2 pCt. Nederl. Indlë 1930 Staatsl. Buitenl. 5 1/2 pCt. Duitschi. 1930(Youngleen 4 pCt. Engeland 4 1/2 pCt. Frankr. Schatk. 1932 Scheepv. Mijen. Oude Boot Scheepv. Unie Stoomv. MIJ. Ned. ïndustr. Blnnenl. Alg. K.ztJde Unie. A. N. I ,E. M. (Nat Bezit) v. Berkel'a Patent Cert calvé Delft.. Nederl, Ford Ned. Ind. Gas (Nat Bezit) Gem. Bez. Philips Unilever ïndustr. Buitenland. Anaconda Copp( Am. Smelting Am. Enka Bethlehem Steel Cities Service 6 pCt. Cities per 1966 Am. Glanzstoff (g ew.) General Aviation Intern. Nickel North Amer. Cy. Standard Brands U. S. Leather U. S. Steel Banken Binnenl. Koloniale Bank Cert. Handel MIJ. Indische Bank Banken Buitenl. Deutsche Reichsb. rol, MIJ. Binl. Kon. Petroleum Perlak OVERVEEN BOSCHBRAND IN DE BUITENPLAATS „LINDENHEUVEL' Dinsdagmiddag om kwartier over één uur werd per telefoon aan den politiepost alhier medegedeeld dat er een ernstige boschbrand was in de buitenplaats „Lindenheuvel". De politie begaf zich er heen en begon met alle voor de hand liggende middelen het blus- schingswerk. Inmiddels was de brandweer gearriveerd, die den brand, welke op twee plaatsen een ernstig aanzien had. te bedwin gen. Aan den Middenduinschenweg verbrand de ongeveer 200 M2 en aan den Hoogen Duin en Daalschenweg een kleine oppervlakte. Door het spoedig ingrijpen werd erger voorkomen. De oorzaak is onbekend. HILLEGOM R.AADS VERG ADERING UITGESTELD. De gemeenteraadsvergadering in Hillegom is wegens lichte ongesteldheid van den bur gemeester tot Vrijdagavond uitgesteld. Petrol. Mij. Buitenl. Continental Oil Shell Union Cultuur Mljen. H. V. A Java Cultuur N. I. S. U Vorstenlanden Mijnbouw Mijen. Alg. Exploratie Billiton II Redjang Boeton 41H 230H 9 5* 22% 2 1575* - K 93 111% 5% Tabak Mljen. Dell Batavia Tabak Dell Mij. Besoekl Senembah Rubber Müen. A'dam Rubber Dell Bat. Rubber. Ned. Ind. Rubber Koffie Ver. Ind. Cult. Ondern. Spoorwegen Buitenl. Atch. Topeca Comm. Milwaukee 6 pet,, Adj. Milwaukee Missouri Kansas Texas Union Pacific - I 1304* - 130 1435* 113H U43^ 65 Prolongatiekoers

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 9