INTERN. TENTOONSTELLING TE TILBURG Neem 'n "AKKERTJE" WOENSDAG I AUGUSTUS 1934 HAARLEM'S DAGBLAD 7 Nazi-opstand door München geleid. Document met putsch-parolen gevonden. WEENEN, 31 Juli (Reuter). Het officieele Oostenrijksche Telegraaf Agentschap deelt het volgende mede: De bondscc. ussaris voor binnenlandsche aangelegenhedtn, Adam, heeft heden voor de radio mededeelingen geaaan over een docu ment, dat het verband tusscnen de treurige gebeurtenissen van de vorige week zeer duide lijk aantoont. Eenige uren na het vermoorden van den bondskanselier werd bij het Oostenrijksche plaatsje Kollerschiag een onbekende man aan gehouden, die zich als den hotel-secretaris Franz Heel uit München legitimeerde. In de schoenen van dezen man vond men papieren met nauwkeurige instructies voor de nacionaal-socialisten in Oostenrijk in geval van een aftreden van de regeering Dollfuss. Uit dit document blijkt, dat op het perceel „Sommerfest" eerst een ongewapende op- marsch moest plaatshebben, welke in gewa- penden opstand moest overgaan, als men van de zijde der regeenng tegenstand ontmoet te. Het parool voor het tweede geval luidde: .Preiss-schiesisen mit Italienischer Nacht". Heb document weerlegt dus ten duidelijkste val in de bondskanselarij een toestand zou scheppen, welke voorzien was voor het parool „Sommerfest". Het ducument weerlegt dus ten duidelijkste de bewering, dat de opstand een zuiver bin nenlandsche aangelegenheid van Oostenrijk was, daar het document gevonden werd op een geheimen Beierschen koerier, die juist over de grens kwam. Verder bewijst het document dat de bewe ging slechts een betrekkelijk kleine groep gold en in geenendeele een volksbeweging was en dat de autoriteiten overeenkomstig de plannen tot een gewapenden strijd werden uitgedaagd. Het vertrek, waar Dollfuss vermoord werd. WEENEN, 1 Augustus (VD.) Naar ver luidt is de regeering voornemens het vertrek waar bondskan^lier Dollfuss is vermoord, te laten in den toestand, zooals deze onmiddel lijk na den moord was. Bezittingen der Nazi's worden verbeurd verklaard. WEENEN. 1 Aug. (Reuter). In een buiten gewone zitting heeft het kabinet een wet aangenomen, waarbij wordt bepaald, dat de bezittingen van allen, die bij den nazi-op stand betrokken waren, verbeurd worden verklaard. In de provincie Karintfliië is de verbitte ring tusschen nazi's en regeeringstroepen zeer groot, waardoor gevangenen en gewon den aan beide zijden ernstig zijn mishan deld. De stemming is hierdoor natuurlijk: nog Slechter geworden. De leden van de verschillende rechtban ken, welke de deelnemers aan den jongsten opstand moeten berechten, hebben aan de journalisten verzocht hun namen niet te pu- bliceeren, aangezien zü voortdurend brieven ontvangen, waarin zij met den dood worden bedreigd. Nog een moordenaar voor het standgerecht. WEENEN, 1 Augustus (Reuter). Woensdag morgen is de behandeling voor het standge recht begonnen van de zaak tegen de beide beklaagden Wuraig en Christian Meyer, die er van beschuldigd worden op 25 Juli tegen 3 uur 's middags den commandant van de stedelijke veiligheidswacht von Innsbrück, starkapitein Franz Hiekl uit Weenen, op straat te hebben doodgeschoten. Weensch rechterlijk ambte naar gearresteerd. WEENEN, 1 Augustus (Reuter), De Ween- sche landsgerechtsraad, dr. Wenger, is we gens hoogverraad gearresteerd en ter be schikking gesteld van het landsgerecht Regeeringsproclamatie van 25 Juli. WEENEN. 1 Augustus (Reuter) De „Wiener Zeitung" publiceert thans een besluit van den ministerraad, dat genomen is op 25 Juli den dag van het oproer, in de eerste middag uren door de in het ministerie van landsver dediging bijeenzijnde regeering Dit besluit van den ministerraad, dat onderteekend is door den op dat oogenblik door den bonds president met de commissarieele leiding der regeering belaste minister van onderwijs dr. Schuschnigg luidt als volgt: Op bevel van den bondspresident worden de oproerlingen opgeroepen binnen een kwar tier het Ballhaus-gebouw te verlaten. Wan neer geen menschenleven aan den kant van de wederrechtelijk van hun vrijheid beroofde leden der regeering te beklagen is, verklaart de regeering den opstandielingen vrijen af tocht en over de grenszetting te waarborgen. Wanneer de gestelde termijn vruchteloos verloopt, zullen de machtsmiddelen van den staat gebruikt worden. Persdienst van de Oostenrijksche N.S.D.A.P. geschorst. MÜNCHEN. 1 Augustus (V. D.) De president van ae Oostenrijksche af deeling der N. S. D. A. P. is gisteren voor onbepaalden tijd stop gezet Redenen werden niet opgegeven Tot dusverre kwam de persdienst dagelijks een en soms wel tweemaal uit. Het is bekend, dat kort na het overlijden van Prins Hendrik door de Koningin den wensch te kennen gegeven is, dat dit jaar Haar verjaardag niet gevierd zou worden. Het hoofdbestuur van de vereeniging Koningin nedag' 'te Haarlem had natuurlijk het voor nemen daaraan te voldoen. In de laatste dagen is evenwel medegedeeld, dat bij nadere overweging geen bezwaar be staat tegen kinderfeesten, concerten en vuur werk op 31 Augustus. Die nadere mededeeling heeft „Koninginne dag" in moeilijkheden gebracht, temeer nu de voorzitter Mr Th. A Wesstra afwezig is. Wij vernemen intusschen, dat het hoofdbestuur aan de aangesloten vereenigingen verzoeken zal om alsnog kinderfeesten te organiseeren. Er is evenwel geen denken aan om de aubade nog te laten doorgaan, omdat op de scholen immers de vacanties al ingegaan zijn. Bo vendien is er nog een moeilijkheid die opge lost moet worden Anders werden een groot gedeelte van de kosten der kinderfeesten be taald met de baten die verkregen werden uit de staanplaatsen van de draaimolens, kramen en andere zoogenaamde kermisvermakelijk heden. Die zullen thans onder geen omstan digheden toegelaten worden. Er zal dus op een andere wijze voor het geld voor de kin derfeesten gezorgd moeten worden. Het zal ook een punt van overweging uit maken om het traditioneele concert in de Groote Kerk te doen doorgaan. Het is niet onmogelijk dat van dit korte middagconcert nu een breeder opgezet avondconcert wordt gemaakt. In verband met de drukte die er anders op Koninginnedag in de stad heerscht. was het onmogelijk om het con cert op den avond te geven. Nu zal dit even wel anders zijn, want het avondconcert zou dan de eenige vermakelijkheid zijn. Natuurlijk is het ook mogelijk dat de vereeniging ..Koninginnedag Haarlem-Noord" evenals andere jaren een orgelconcert orga niseert in de Kloppersingelkerk Het streven van het hoofdbestuur van „Ko ninginnedag" zal zijn om, nu de mogelijkheid geopend is om op gepaste wijze den verjaar dag van H.M. te vieren. Haarlem niet zal achter blijven, maar toch alleen feestelijk heden zal organiseeren die in overeenstem ming zijn met den ernst van den tijd en het zware verlies- dat ons Vorstenhuis geleden heeft. Van een vuurwerk is afgezien. VOORBEURS TE AMSTERDAM. De stemming op de ochtendbeurs was heden buitengewoon lusteloos. De handel stagneerde bijna geheel en de koersen waren meeren- deel een fractie lager De tendenz in Wall- street was gisteren ook niet opgewekt en de berichten omtrent den gezondheidstoestand van president Von Hindenburg maanden tot voorzichtigheid. Koninklijke Olie waren geheel onveranderd Philips. Aku en Unilever kwamen op een lichtelijk gereduceerd niveau. Ook H.V.A. wa ren iets zwakker. Daarentegen waren Am sterdam Rubbers prijshoudend. De Young- leening liep iets terug. Op de wisselmarkt was de stemming prijs houdend bij uiterst beperkte omzetten. Viering van den Koninginne dag. Hoe het thans met de plannen te Haarlem staat. R.-K. Blindenbond. (Zie ook pag 2). 's Avonds is in gebouw St. Bavo, na den gemeenschappelijken maaltijd, een gezellige bijeenkomst gehouden, waar o.a. rector Timp een toespraak hield, waar een concert plaats had en eenige voordrachten gegeven werden. De Tweede dag. Woensdagmorgen is de vergadering voort gezet met verkiezingen. De voorzitter, de heer G. J. v, d^-Bergrvia-met-applaus als zoodanig herkozen. Tot léden van het böndsbestuur zijn herbenoemd de aftredende -leden mej. Ligten- berg, Winterswijk en de heer M. de Jong te Maastricht. D, heer L. Cornet kwam in de financieele controle-commissie in plaats van den niet-herkiesbaren heer W. Bogaerts. Tot medewerker aan het blad is weer ver kozen de heer F. Kooken (Eindhoven). Het honorarium van den redacteur werd na een amendement-Rotterdam op f 75 gesteld, dat van den medewerker op f 25. De begrootingen van den Bond en het Or gaan werden goedgekeurd. Als plaats voor de bondsvergadering 1935 werd aangewezen Am sterdam, de stad waar dan 15 jaar geleden de Bond is opgericht. Na een drukke rondvraag ging men tot een gezamenlijken maaltijd over, waarop een auto tocht naar Bakkum aan Zee volgde. Hiermede waren de Bondsdagen van St. Odilia ten einde WEGENS OVERGROOTE BELANGSTELLING IS DE VERLENGD TOT 12 AUGUSTUS (Adv. Ingez. Med.) Boshart e.g. met de Huygens meegekomen. In Ylissingen van boord gehaald. AMSTERDAM, 1 Augustus Te half elf is hedenochtend het motorschip „Christiaan Huygens" van de Stoomvaart Maatschappij Nederland te IJmuiden binnengekomen. Het schip had in Indië een dertigtal veroordeel den van de „De Zeven Provinciën" aan boord genomen. De muiters, waaronder zich ook kor poraal Boshart bevond, waren in een aantal cellen, welke op de „Huygens" waren inge richt. ingesloten, waar zij door militairen werden bewaakt. Bij aankomst van het schip in de Noorder- sluis waren aanwezig de commissaris van po litie, de heer D de Ridder en een aantal agenten. Blijkbaar had deze politioneele be langstelling niets te maken met de bijzondere passagiers, want te tien minuten voor elf voer de ..Huygens" naar Amsterdam op. Bij infor matie vernamen wij nader, dat de ..Huygens" i nden vroegen ochtend de reede van Vlis- singen had aangedaan, waar de gevangenen van boord zijn gehaald Een aantal van hen zal de hun opgelegde straffen in Den Helder uitzitten, terwijl ook eenigen in de strafge vangenis te Amsterdam zullen worden inge sloten. Op een plezierjacht Kapitein over boord geslagen en verdronken. HOEK VAN HOLLAND. 1 Augustus. In de Rijkshaven alhier is aangekomen het Engel- sche pleizierjacht „Silverfoam" uit Colches ter, waarvan de 65-jarige kapitein Volster gis termiddag door een stortzee is over boord ge slagen en verdronken. Minister Deckers terug. Oostzee-eskader vanmorgen te Den Helder aangekomen. DE NHELDER. 1 Augustus. Het Oostzee eskader onder bevel van kapitein ter zee C. E. L. Helfrich is hedenmorgen om 12 uur in de haven van Nieuwediep teruggekeerd. De mi nister van Defensie. Zijne Excellentie Deckers, werd bij aankomst begroet door den vice- admiraal C. J. Brutel de la Rivière, comman dant der marine alhier. Hr. Ms „Hertog Hen drik" is op de reede van Nieuwediep gebleven, waar zich de examencommissie voor de adel borsten aan boord begaf voor het afnemen van de examens buitengaats. Twee winkeldieveggen gearresteerd. Goede vangst van de Zeister politie. Uitbreiding Het Kappershuis. De heer P. A. van Dam, die nu al-zeven jaar lang zijn bedrijf in Het Kappershuis aan de Smedestraat 21 met succes uitoefent en die reeds twee filialen heeft, namelijk in de Hoofdstraat 77 te Hillegom en aan de Groote Houtstraat 44 (uitsluitend heerensalon), heeft wederom een uitbreiding aan zijn zaak gege ven door de vestiging van een salon uitslui tend ovor dames in het perceel Schoterweg 66. Voor deze gelegenheid is dit winkelhuis flink vergraot en keurig naar de allernieuwste eischen des tijds ingericht. De modernste ma chinerieën worden gebruikt en er zijn fris- sche. stalen meubelen a.lles van Nederlandsch fabrikaat. De nieuwste vinding permanent buitenverwarming wordt hier toegepast. Het nieuwe filiaal zal in deze volkrijke omgeving stellig wel reden van bestaan hebben. Muiterij op Grieksch schip. Kapitein mishandeld. MILAAN, l Augustus (Reuter) In de ha ven van Livorno is het aan boord van het Grieksche stoomschip „Eftykya Bergothy" tot ernstige onlusten gekomen De kapitein werd door de bemanning erns tig mishandeld. De oorzaak dezer onlusten schijnt in een loonconflict gezocht te moeten 'UOPJOM De Italiaansche havenautoriteiten hebben een officier met agenten van politie en marine soldaten ann bond van het schip gezonden, waar zij op instructie van den eveneens ver schenen Griekschen consul 13 leden der be manning wegens muiterij arresteerden. ZEIST, 1 Augustus. Het is de Zeister politie gelukt een tweetal gehuwde jonge vrouwen uit Utrecht aan te houden, die reeds gerui- men tijd in verschillende plaatsen zich aan tal van winkeldiefstallen schuldig maakten. Zij deden in allerlei zaken ruime bestellingen ter bezorging aan een gefingeerd adres, waarbij werd getracht ook wat te vragen, waarvoor de winkelier zich even moest verwijderen. Tijdens diens korte afwezigheid werden dan eenige voor de hand liggende artikelen in de tasch gestopt, waarna de terugkomst van den win keiier rustig werd afgewacht, die gewoonlijk niet eens merkte, dat hij iets kwijt was. Het gelukte de dames aan te houden, terwijl zij wat in de tasschen hadden. Bij onderzoek bleek, dat het tweetal er vanuit Utrecht per fiets op uitging en overeenkomstig diefstallen pleegde te Utrecht. Hilversum. Maarsen. Amers foort, Bussum en Zeist, waar zij thans in arrest zijn gesteld. PERSONALIA. Bij het laatst gehouden examen voor cou peuse slaagden de dames Mevr. B. Vasten- houw, Mej. A Bos, Mej. M. Schoonhoven te Haarlem en Mej. T. Kerkhoven te Santpoort van de Modevakschool J. v. Doorn. Ged. Oude Gracht te Haarlem en Rhododendronplein 5, Heemstede. OCEAANVLIEGTITG OP WEG NAAR CACABLANCA. PARIJS. 1 Augustus (V. DHet Fransche oceaanvliegtuig, de ..Arc en Ciel" is na den Oceaan te hebben overgestoken, op zijn plaats van bestemming. Porto Praia, aangekomen. Hedenmorgen zal het naar Casablanca door vliegen. HITLER NAAR NET DECK. BERLIJN. 1 Augustus (VD.) Hitler is hedenmorgen om 10.15 nur per vliegtuig naar Neudeck gegaan. LUCHTVAARTBERICHTEN De „Oehoe" en de ..Snip" zijn heden belde in Singapore aangekomen. WIELRIJDEN. DE NEDF.RLANDSCIIE PLOEG VOOR LEIPZIG Door de commissie voor de wereldkampioen schappen is thans de ploeg, welke de Neder- landsche kleuren bij de wereldkampioenschap pen te Leipzig zal verdedigen, definitief als volgt samengesteld: Official: chef d'équipe B. Swaab de Beer Functionaris: chef, manager, soigneur G. A. Schillings: Sprintamateurs: A. van der Linden, J. Kre- mers. B. Leenen en A. van Vliet: Sprin-professionals: J. J. van Egmond, J van den Heuvel en G. Leene: 100 K.M. met motorgangmaking: F. N. Led dy met gangmaker J. L*. Ceuremans en J. J. Snoek met gangmaker F. A. Wiersma: Wegrenners amateurs: C. Pellenaars, P. J Snoeyers. P. F. Kruisman: Wegrenners professionals: G. van der Ruit, M. van Oers en M. Valentijn. De groep vertrekt Maandag 6 Augustus per trein naar Leipzig. IJMUIDEN HEDENAVOND BELANGRIJKE POLO- wedstrijden. Zal V. Z. V. opnieuw kampioen worden? Den veler, belangstellenden, die geregeld c.e polowedstrijden, welke in de Velser Zwemin richting worden gehouden, bezoeker., wacht hedenavond wel een bijzondere wedstrijd. Het eerste zevental van V. Z V. ontmoet „Haar lem Hl". Mochten onze plaatsgenooten er in slagen ook deze kamp te winnen, dan oehaalt zij daarmede het kampioenschap van de eerste klasse, kring Haarlem en heeft promotie plaats naar de derde klasse van den Kon. Ned. Zwembond. V. Z. V. II komt uit tegen H. V. G. B. V. Het tijdstip van aanvang is bepaald op kwart over acht. Indien de weersomstandigheden daartoe medewerken, verwachten wij groote belang stelling en wij twijfelen er niet aan of de trouwe supporters zullen niet nalaten ons kra nig zevental aan te moedigen. BESOMMINGEN. Trawlers: Caroline IJm. 26 500 manden f 3160 Erika 5 IJm 418 405 manden f 1820. Utrecht IJm. 73 525 manden f 3420 Jac. Clasine IJm. 10 325 manden f 2170 Neptunus IJm. 87 145 manden f 1790 Adelante IJm 19 330 manden f 2910 Vios 3 IJm. 1 105 manden f 1290 Alkmaar IJm. 31 250 manden f 2120 IJseimor.d IJm. 78 285 manden f 2190 I. S. Groen IJm. 130 285 manden f 1470. Kotters: E 120 f 230: E 281 f 260 Loggers: Sch 266 f 780, RO 1 f 740; KW 60 f 500; KW 5 f 380 MARKTPRIJZEN. Tarbot per kilo f 0.80f 0.58. Griet per 50 kilo f 30f 13. Tongen per kilo f 1.95f 1.35. Middelschol per 50 kilo f 27 Zetschol per 50 kilo f 23. Kleine schol per 50 kilo f 19f 4.70. Bot per 50 kilo f 6.10—f 3. Schar per 50 kilo f 12f 2.70. Vleet per stuk f 4.30f 1.20. Kleine poon per 50 K.G. f 2.10. Groote schelvisch per 50 kilo f 33f 32. Middelschelvisch per 50 kilo f 27f 25. KI. middelschelvisch per 50 kilo f 23f 7.60 Kleine schelvisch per 50 kilo f 8f3.50 Kabeljauw per 125 kilo f 54f 21 Groote gullen per 50 kilo f 10.50f 5.75 kleine gullen per 50 kilo f 7f 1.90 Leng per stuk f 1.56f 0.85 Heilbot per kilo f 1.10f 0.90. Wijting per 50 kilo f 3.80—f 2 40 Koolvisch per stuk f 0.72f 0.10 Makreel per 50 kilo f 9f 5.50. Versche haring per kist f 9—f 6. Groote hake per 125 kilo f 94. Middel hake per 125 kilo f 160— f 98. Kleinmiddel hake per 50 kilo f 36f 32. Kleine hake per 50 kilo f 27f 18. Steurharing per kist f 13.50. verlichting van den molen „De Zandhaasen de étalages van een aantal winkeliers we denken in 't bijzonder aan die van den heer Bittor en de Radio-Centrale het hunne bijdroegen. DE HARDDRAVERIJ. Naar men ons mededeelt bevinden zich on der do paarden, die Donderdag a s. in de baan komen, deelnemers met klinkende na men, o.a. de winnaar van de vorige Sant- poortsche draverij. Fatlma. de kampioen van iet vorige jaar. Lady Bont en verder Rolls Roycc on Sister Patrick H De baan verkeert in prima conditie. 25-JARIG JUBILEUM VAN DEN HEER P. PRINS De heer P. Prins, die heden 25 Jaar werk zaam is aan het Provinciaal Ziekenhuis nabij Santpoort, heeft dezen dag vanmorgen feeste lijk herdacht. Op de heerenafdee'.ing waar hij verpleger ls. werd hij met vrouw en familie ontvangen. De zaal was met bloemen versierd. De heer G. Kraus. geneesheer-directeur, sprak den Jubilaris toe en bood hom namens de commissie van bestuur een bloemenmand aan en een gratificatie. Ook de afdeelingsgc- neesheer Dr. A. P .Timmer heeft een rede ge houden. Van het personeel ontving de jubilaris een dressoir. Enkele patiënten hebben den verple ger eveneens toegesproken, die den dag ver der in huiseiyken kring zal doorbrengen, waar hij een receptie houdt. HAARLEMMERMEER ONGELUK BIJ HET VOETBALLEN. Bij een voetbalmatch te Vijfhuizen had de heer de R. uit Heemstede het ongeluk zoodanig met een anderen speler in botsing te komen, dat hij achterover sloeg. In bewusteloozen toestand werd hij opgenomen, op advies van den ontboden geneesheer per ziekenauto naai de ouderlijke woning gebracht en kort daarop naar de Mariastichting in Haarlem vervoerd. BLOEMENDAAL BURGERLIJKE STAND Bevallen M. M. Kuhling—Hoogenboom. d J. S. DomhofVriesendorp, z„ A. G. Waasdorp Vermeeren, d. Ondertrouwd- H. A. Capel en C. Panbakker A. J Bolsenbroek en A. Kossen, Getrouwd: S. van der Ploeg en J. Hobo. H. van der Zwan en C. M. de Winter. Overleden: L. H. de Koe, 78 j., wonende te Gendringen. Jhr. E. H E. Teding van Berk hout, 57 j. SANTPOORT Het 175-jarig bestaan van „Santpoort's Ringrijden". De inzet der feestelijkheden. ZANDVOORT RAADSVERGADERING Donderdagmiddag om 4 uur komt de raad der gemeente Zandvoort bijeen ter bespre king van de volgeijde punten: 1. Wijziging rentetype van geidleeningen. 2. Wijziging der Algemeene Politieveror dening. Gisteravond werden de feesten van „Sant- poorls Ringrijden" ter gelegenheid van haar 175-jarig bestaan ingeluid met een feestcon- cert. dat onder auspiciën van „Santpoorts Bloei" gegeven werd door bij den besturen bond „Eensgezindheid" aangesloten vereeni gingen. Naast honderden bezoekers werd het con cert ook bijgewoond door het geheele be stuur der jubileerende vereeniging. De voorzitter van „Santpoorts Bloei", de lieer Van Beem. maakte van deze gelegenheid gebruik de heeren Witteman c.s te compli menteeren en de vereeniging toe te wen- schen. dat ze tot in lengte van jaren zoo'n energiek bestuur mag houden, als ze heeft. Aan het concert werd medegewerkt door de muziekvereenigingen „Wilhelmina" „Soli Deo Gloria", het gemengde koor „Vox Humana" en het R.-K. Kinderkoor, resp onder leiding van de heeren Peter Wit. Kees Oudendijk, de Haas en mevr. Arisz-Schrama Het door deze vereenigingen ten gehoore gebrachte werd door de talrijke aanwezigen zeer op prijs gesteld. Na het concert trad de turnvereeniging ..Santpoort" nog voor het voetlicht. Ook voor de prestaties onzer gymnasten bestond de noodige belangstelling, zoodat dit optreden van de Besturenbond-vereeniging. als uiterst geslaagd mag worden aangemerkt en een waardigen inzet vormde van de komende feestelijkheden. Door de groote belangstelling verkeerde onze plaats reeds eenigszins in feeststem ming, waartoe de, overigens wel wat zwakke, uii zoo'n nieuw handig zakdoosje bij Vrouwenpijn, Onbehaaglijkheid. (Adv. Ingez. Med.) AMSTERDAMSCHE BEURS WOENSDAG 1 AUG. 1934 OPGEGEVEN DOOR DE ROTTERDAMSCHE B4NKVFRFFMC.INC. K ANTOOR M IRI.EM Stnntsl. BInl. 4 1/2 pCt. Nederl. 1917 4 pCt. ld. 1983 11 1 2 pCt. Nederl, Indië 1930 11 Staatsl. Bultcnl. 5 1/2 pCt. Dultschl. 1030Youncleen >6H 28V) 4 pCt. Engeland 4 1/2 pCt. Frankr. Schalk. 1932 Seheepv. Ml Jen. 3k 30 Stoomv, MIJ. Ned. 31 (ndnstr. Binnenl. Alg. K.zijde Unie.... 31 A. N. I ,E. M. (Nat 194 v. Berket's Patent 28 Cert Calvó Delft.... 45 199 Ned. Ind. Gaa (Nat Bezit) Gem. Bez, Philips 59lA - 59V« 198 Indnatr. Buitenland. Anaconda Copper 6 k 19k - Bethlehem Steel lfi*a 1% 6 pCt. Cltiea per 1966 Am, Ql&nzstoff (gew.) General Aviation 14k North Amor. Cy. Standard Brands - 3ty> 20 Ai Banken Blnncnl. Koloniale Bank 43 Cert. Handel MIJ. 38k 57 Banken BultenL Deutsche Relchab. 50 ol. MIJ. Bint, Kon. Petroleum 146 145k 90 Petrol MIJ, Bultcnl. 9% 4»/e - 4A, Cultuur MIJen. II. V. A '61 160k 79 N. I. S. U Vorstenlanden Mijnbouw MIJcn, Alg, Exploratie 123 5 Tabak MIJcn, Dell Batavia Tabak 137k 126k Besoekl - Senembah 29k Robber MUcn. A'dam Rubber 97-96 Dell Bat. Rubber.... 67 Ned. Ind. Rubber Koffie Ver. Ind. Cult. Ondern. Spoorwegen Bultcnl. Comm. Milwaukee 2 6 pet. Adj. Milwaukee k Missouri Kansas Texas - Prolongatlekoers

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 9